Anadolu yakası eşya depolama hizmetleri artan ihtiyaca cevap vermek adına kaliteli hizmet anlayışıyla Üçeller nakliyat tarafından hizmet verilen sektörlerdendir. Bu hizmet ihtiyacı insanların iş nedeniyle belli bir süre bulundukları yerden başka bir yerde yaşamak zorunda kalmasından doğmuştur.

Anadolu Yakası Eşya Deposu Hizmeti
Anadolu Yakası Eşya Depolama

İnsanlar kısa bir süre için ev taşımak ya da yüksek kira masrafından kurtulmak için eşyalarını depolamanın daha ucuz olduğunu fark etmiştir. Bu farkındalık sadece talep kısmında olmamış arz kısmında da gerçekleşmiştir. Bu alanındaki talep fazlalığı ve arz kıtlığı nedeniyle tüketicinin mağduriyetini gidermek için eşya depolama olarak sektöre adım attık. Nakliye konusundaki tecrübemizden yararlanarak müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına en kısa zamanda mükemmel çözümler sunun bir sistem geliştirdik. Firma olarak Anadolu yakasında nakliye sektöründe de kalite ve güvenin adresi olduk. Bu kaliteyi geliştirdiğimiz özel depolama sistemine borçlu olduğumuzu bilmekteyiz. Her bir müşterimiz için vip hizmetin verildiği özel sistemimizin bazı ayrıntılarını paylaşmak isteriz.

Keşif aşamasında uzman personelimiz depolanacak eşyanın tespitini yapmak üzere eşyanın bulunduğu mekâna gelir. Eşyanın miktarına göre uygun büyüklükte bir depo teklif edilir. Fiyat ve süre konusundaki tüm ayrıntılar müşteriye sunulur. Teklif sözleşme metni olarak karşılıklı imzalanır. Bundan sonra artık depolama hizmet sürecimiz fiilen başlar. Belirlenen gün ve saatte alanında uzman olan ekip üyelerimiz depolanacak eşyaları paketlemek üzere mekâna gelir. Mekanda yapılan ambalajlama ve paketleme işlemi sırasında kırılması muhtemel olan eşyalar ayrı bir özenle paketlenir. Yerinde paketleme ve ambalajlanan eşyalar uygun büyüklükte bir taşıma aracı ile depolarımıza nakil edilir. Depolama alanına ulaşan ambalajlanmış ve paketlenmiş eşyalar düzgünce ve özenle deponuza yerleştirilir. Depomuzun kapağı kapatılır ve anahtarlar depo sahibine teslim edilir. Anahtarlar sadece depo sahibinde bulunur. 7 gün 24 saat devamlı olarak izlenen depolama kabinleri ve otopark alanımız şüpheli giriş için girişimde bulunanlara karşı gerekli önlemleri almıştır. Özel olarak geliştirilmiş dijital güvenlik önlemlerine ve elemanlarına aynı zamanda da bekçi köpeklerine sahiptir.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Anadolu yakası eşya depolama fiyatları ev kiralarına göre oldukça ucuza gelmektedir. Hatta bazı depolarımızın bir yıllık kiralama bedeli çoğu evin bir aylık kira bedeline eşdeğerdedir. Anadolu yakasında nakliyat firması olarak sadece bir depo değil aynı zamanda güvenlik hizmeti de vermekteyiz. Depoların güvenliğini sağlamak için özel olarak eğitilmiş güvenlik elemanlarımız ile 7 gün 24 saat çalışmaktayız. İstanbul eşya depolama fiyatları alınırken dikkat edilmesi gereken eşyaların paketleme ve nakliyesinin ayrı ayrı ücretlendirileceğidir. Bu üç kalem hizmet için ayrı ayrı şirketlerle anlaşmak mümkündür. Ama tavsiye edilen her üç kalemin de aynı şirkete yaptırılmasıdır. Ama her depolama şirketi hem paketleme hem de nakliye hizmeti vermemektedir. Üçeller depolama olarak bu üç kalem hizmetin üç tanesini de bünyemizde bulunan ekipman ve personelle sağlamaktayız. Ayrıca depolarımız her türlü doğal afet, yangın, su baskını, terör vb. durumlara karı sigortalanmaktadır. Depoda bulunan eşyanın mahiyetine göre bunun için de ayrı bir ücret kalemi çıkabilmektedir.

Eskiden binaların altında bulunan bodrum kömürlük gibi alanlar bu eşya depolama işleminde kullanılmaktaydı. Zamanla doğalgaz gelip alt katlarda otopark olmaya başlayınca bu eşyaların depolanması için alan kalmadı. İnsanlar atmayı göze alamadıkları eşyalarını depolamak için yer arayışına girmişlerdir. İş nedeniyle evini taşıma zahmetine girmeden kısa süre sonra geri dönecek olan kimselerin tercihleri ve ihtiyaçları ile arayış içine girerler. Eğer eşyaların tamamından kurtulduysa ki bu eşyalar 2. Ele 3 kuruşa gidecektir. Geri geldiğinde tekrardan eşya almak zorunda kalır. İşte kısa süreli iş görevlendirmelerinde Anadolu yakası gibi bir yerdeki yüksek kiralar yerine daha düşük olan depo kirasını ödemek değerlendirilmesi gereken bir seçenektir. Kısa süreli veya orta vadeli bekleme süresi için daha çok tercih edilen depolama hizmeti her türlü eşya ve mamulün güvenle saklaması garantisini vermekteyiz. Üçeller Depolama şirketi olarak eşya depolama fiyatları konusunda da rakip tanımıyoruz. Yılın belli dönemlerinde yapılan kampanyalar ve indirimlerle değerli müşterilerimize en uygun fiyata üstün bir kalite sunmaktayız.