Avcılar Eşya Depolama

Avcılar eşya depolama eşya fazlalığı bulunan ve eşyalarını güvenle saklamak isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği hizmetlerdendir. Evden eve nakliye firmaları müşterilerinin talepleri doğrultusunda ev eşyası saklama hizmeti vermektedirler. Firmalar depolarının verdiği imkanlar doğrultusunda müşterilerine farklı hizmetler sunmaktadırlar. Bu sebeple eşya depolama firmaları arasında farklar ortaya çıkmaktadır.

Avcılar ev depolama hizmetleri kolay görünen bir iş olsa da oldukça zorlu ve dikkat gerektiren hizmetlerdir. Firmamız hizmet portföyü çerçevesinde eşya depolama hizmeti de vermektedir. Uzman kadromuzun işinin ehli çalışanlardan oluşması sektör içerisinde firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir. Firmamız ve çalışanlarımız sizlere verdiği bütün hizmetlerde sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Avcılar depolama olarak müşterilerimizin eşyalarının bulunduğu bütün depolarımızda hijyeni ve güveni esas almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarının bulunduğu depolarımızın tamamı düzenli olarak dezenfekte edilmekte olup eşyalarınızın temizliği için bütün detaylara dikkat etmekteyiz. Ayrıca bütün müşterilerimize sektördeki diğer firmaların karşılayamadığı talepleri dikkate alarak depolama hizmeti vermekteyiz.

Avcılar eşya deposu firmamızın sektörde yer alan diğer firmalara göre farkını ortaya koyduğu konulardandır. Firmamızın sahip olduğu imkanlar siz değerli müşterilerimizin eşyalarını depolamada firmamızın farkını ortaya koymaktadır. İnsanların depolama hizmetine ihtiyaç duymalarının en büyük nedenleri ise şunlardır?

 • Eşyaların fazlalığı ve eşyaların saklanabileceği yerin olmaması
 • Çeyiz vb. çoklu eşya alımında yaşanan yer sıkıntısı
 • Eşyaların bulunduğu yerde tamirat ve tadilat işlerinin olması
 • Şehir değiştirmelerde eşyalarının depolanacağı alanın bulunmaması nedeniyle insanlar bu hizmete ihtiyaç duyarlar.

Avcılar Eşya Depolama Firması

Avcılar eşya depolama sektörü birçok firmanın hizmet verdiği bir sektördür. Depolama hizmetini nakliyat şirketleri yapmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana gelişimi ve yeniliği prensip olarak edinmiştir. Gelişimimizde ve yenilenme süreçlerimizde sürekli olarak müşterilerimizin eşyalarını nasıl daha iyi bir şekilde saklayabiliriz sorusunun cevabını vermek için çabaladık.

Avcılar Kiralık Depo
Avcılar Eşya Depolama Hizmeti

Kiralık eşya depolama firmamız depolama sektörünün en iyisi konumuna gelmiştir. Bizleri tercih eden müşterilerimizin tamamı firmamız ile güven duygusu içerisinde çalışmaktadır. Müşterilerimiz taleplerinin tamamının karşılandığını gördükten sonra diğer depolama işlerinde de firmamızı tercih etmeye devam ettiler. Sabit müşterilerimizin bulunması nedeniyle sürekli firmamızı tercih eden müşteri kadrosunun oluşmasına neden olmuştur.

Avcılar ev depolama hizmetlerinde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın depolama alanlarımızda güvenli ve zarar görmeden saklanması görevi firmamızın uzman kadrosu tarafından yerine getirilmektedir. Sizlerin eşyalarının zarar görmemesi için kurduğumuz yeni sistemlerimiz sayesinde eşyalarınız güvenle depolanmaktadır.

Avcılar kiralık depo sistemlerimiz sayesinde sektördeki diğer firmaların bir hayli önünde yer almaktayız. İnsanlar bütün işleri için güvendikleri ve alanında uzman olan firmaları tercih ederler. Eşyaların depolanması ve saklanması da dikkat ve özveri isteyen hizmetlerdendir. Bu sebeple insanların alacakları hizmet ile ilgili araştırma yapmaları ve işini iyi yapan firmaları tercih etmeleri önemlidir.

Ev eşyalarınızın temiz alanlarda muhafaza edilmesi için sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Uygun araçlara yükleme işlemi gerçekleştirildikten sonra güvenilir depolarımızda dilediğiniz süre içerisinde korunmaya başlanmaktadır. Oluşturulan depo alanlarımız sayesinde mevcut eşya ve araçlar uzun süre korunmaktadır.

Avcılar Eşya Depolama Hizmeti

Avcılar’da ev eşyalarınız için depolama hizmeti sunmaktayız. Kurumsal olarak bu işe 1990 yılından başladık. Gün geçtikçe bu sektöre artan ihtiyaç bizi daha da yükseltti. Sizlere en iyi eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

1- Depolama Yerlerimiz

Avcılar eşya depolama hizmeti verirken titiz davrandığımız bir diğer alan da depolama alanlarımızdır. Bizleri tercih eden müşterilerimiz Avcılar depolama alanları nasıl yerlerdir diye merak etmektedirler. Avcılar eşya depolama alanlarımızın tamamı eşyalarınızın zarar görmemesi amaçlanarak kurulmuştur. Depolama alanlarımız:

 • Rutubetsiz ve nemsiz
 • Düzenli olarak ilaçlanan
 • Güvenlik sistemlerimiz ile anlık takip edilen
 • Sağlık, hijyen ve temizlik şartlarını sağlayan alanlardır.

2- Ev Eşyalarınızın Depoya Konulması

Eşyalarınız depolama alanımıza ulaştıktan sonra her müşterimiz için özel olarak ayrılan depolama bölümüne koyulmaktadır. Özel depolama alanları oluşturmamızın nedeni ise müşterilerimizin eşyalarının diğer müşterilerimizin eşyaları ile karışmaması ve temas etmemesi içindir.

Ataşehir Depocu
Ataşehir Depolama Firması

3- Marangoz Ustası Hizmeti

Müşterilerimizin eşyaları ev ve iş yerlerinden firmamız tarafından alınmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi ve depolanmasının kolay olması için bazen bazı eşyaların dikkatli ve özenli bir şekilde parçalarına ayrılması gerekir. Koltuklar, kanepeler ve dolaplar parçalarına ayrılarak zarar görmemeleri için paketlenir. Eşyaların zarar görmesini engelleyen ambalajlarımızla paketleme işlemi tamamlanır.

4- Depo Sözleşmesi

Eşyalarınız paketlendikten ve araçlarımızla depolama alanlarımıza getirildikten sonra sizlere eşyalarınızın listesinin yer aldığı sözleşmemizi sunuyoruz. Sizler tarafından imzalanan sözleşmenin bir nüshası sizlerde diğer nüshası da firmamızda kalmaktadır.

Avcılar Ev Eşyası Depolama

Avcılar ev eşyası depolama şirketi olarak firmamız müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için bütün önlemleri almaktadır. Ev ve iş yeri eşyalarınız istediğiniz koşullarda ve sürede tarafımızca sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmetimizle sizlere fiyatlandırma esnasında da yardımcı olmaktayız.

Müşterilerimizin bütün taleplerine yanıt verebilmek amacıyla geniş bir ücretlendirme politikası ile müşterilerimize fiyatlarda yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin merak ettiği bir diğer durum da Avcılar ev eşyası depolama fiyatları ve fiyat seçenekleridir. Müşterilerin talep ettiği hizmetlerin maddi bir karşılığı mümkündür ve firmamız maddi konularda müşterilerine gereken kolaylıkları sağlamaktadır.

Avcılar eşya depolama firmamıza müşterilerimizden fiyatlar konusunda da sorular iletilmektedir. Firmamız müşterilerine sunacağı hizmetin öncesinde hizmet fiyatlarını belirterek müşterilerin onayının ardından hizmete başlamaktadır. Eşyalarınızın güvensiz ortamlarda zarar görmemesi için firmamıza ulaşarak eşyalarınızı güvenli depolama alanlarımızda gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz.

Avcılar ev eşyası depolama fiyatları firmalar arasında fiyat dengesizliği vardır. Fiyat politikalarında eşya yoğunluğu, rekabet ve hizmet kalitesi etkili olmaktadır. Şirketimiz müşterilerine en iyi fiyatı vermek için en uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Ayrıca uygun fiyatlarla birlikte uzman kadromuzun hizmetlerinin karşılığını almaları da firmamız açısından önemlidir. Ücretlendirmeyi evinizde depoya koyacağınız eşyaların yoğunluğu belirlemektedir. Dilerseniz kendiniz kırılacak mutfak eşyalarınızı toplayıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Fiyatlandırmalarımızda müşterilerimizin ve firmamızın memnun kalacağı bir miktar belirlemekteyiz. Bizlerle çalışan müşterilerimiz hizmetlerimizden aldıkları memnuniyet duygusu ile diğer kişilere de firmamızı tavsiye etmiştir.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

Avcılar’da ev eşyası depolama fiyatları eşya yoğunluğunuza göre hesaplanmaktadır. Eşyalarınızın kaplayacağı alanı esas alarak ücret çıkarmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız ve firmamız depolama alanlarımızda sizlerin bütün taleplerini karşılayabilmektedirler.

Avcılar Parça Eşya Depolama Fiyatı500₺ – 1000₺
1+1 Avcılar Eşya Depolama Fiyatı1000₺ – 2000₺
2+1 Avcılar Eşya Depolama Fiyatı2000₺ – 3000₺
3+1 Avcılar Eşya Depolama Fiyatı3000₺ – 4000₺
4+1 Avcılar Eşya Depolama Fiyatı4000₺ – 5000₺
Avcılar Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Dilediğiniz zaman depo alanlarımız ziyaret edebilirsiniz. Ev eşyalarını görmek isteyen müşterilerimizi her zaman bekliyoruz. Depomuzda güvenle ev eşyalarınız durmaktadır.

Avcılar Kiralık Depo

Eşya depolama hizmeti, ev değiştirmelerinde, ofis değişikliklerinde ya da kapatmalarında, şehir ya da ülke değişikliklerinde, evlilik gibi özel nedenlerle elde kalan fazla eşyaların korunaklı bir şekilde muhafaza altına alınması halidir. Bu muhafaza halinde en önemli detay güvenilirliktir. Eşya depolama hizmetinin günümüzde hızlı bir gelişme sürecinde olduğu muhakkaktır. Gelişme ve çeşitlilik fazla olsa da önemli olan verilen depo ihtiyacının ne kadarının profesyonel çizgide yürüdüğüdür.

Avcılar Kiralık Depo
Avcılar Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti, eşyaların süre dahilinde saklanması halidir. Özellikle bu saklama süreci boyunca depolama hizmeti verecek olan firma ile karşılıklı depolama sözleşmesi olmazsa olmaz bir kriterdir. Depolama hizmeti veren bir firma müşterisinin eşyalarını özenle ekspertiz hizmetinden geçirerek özenle paketler. Daha sonra deposunda uygun bölümlere yerleşmesini sağlar. Ve her eşya sigortalıdır.

 • Deponun temizliği
 • Düzenli ilaçlanması
 • Eşyaların sigortalılık hali
 • Doğal afetlere karşı alınan önlemler
 • Hırsızlık önlemleri

Bir eşya depolama firmasının depolama alanı yeterli büyüklükte ve kapasitede olması gerekli olandır. Paketlenmiş eşyalar depolarda uygun istifleme ile saklanmaya alınır.

Bir eşya depolama firmasının profesyonel olması olmazsa olmaz kuraldır. Her detay başından sonuna kadar müşteri bilgisi altında ilerlenir.

Eşyaların bulunduğu deponun fiziki koşulları son derece önemlidir. Depolama hizmeti tercih etmek, eşyaların zarar görmesini engellemek demektir. Güvenilir bir firma her zaman için en doğru karardır. Bu noktada yapılacak depolama süresi uzun ya da kısa süreli fark etmeksizin firmanın güvenilir olması eşyaların doğru yerde misafirliği demektir.

Avcılar eşya depolama kapsamında ürünlerin teslim alınması, taşınması, yerleştirilmesi önemli hizmetlerin başında gelir. Doğru eşya paketleme sayesinde depolama süreci de o kadar sorunsuz olacaktır.

Depolama sözleşmesi, depolama alanında kalan eşyaların kalma sürecinin belirlenmesi adına karşılıklı yapılan bir anlaşmadır. Teslim edilen koliler bir liste halinde sunum haline getirilir ve imzalar atılır.

Avcılar Depo Kiralama Hizmeti

Muhafaza edilmesi gereken ya da saklanması istenen eşyaların hasar görmesi hatta çizilmesi bile istenmeyen bir durumdur. Bu da demektir ki, depolanma biçimleri esnasında zarar görmemeleri elzemdir. Doğru paketlemesi yapılan bir eşyanın, doğru ilaçlanması yapılan bir deponun içinde muhafazası sorunsuz bir ilerlemedir.

Avcılar Eşya Depolama Hizmeti
Avcılar Eşya Depolama Hizmeti

Eşyaların yıpranma yaşamadan ve en önemlisi hasar görmeden aynı şekilde teslim alınması hali gerekli şartlarla hizmet veren bir depolama firması ile sağlanabilir. Bu noktada teknolojik açıdan altyapıya sahip bir depolama firması doğru tercihtir. Depolama süreci istendiği takdirde aylık ya da dönemsel şeklinde olabilir. Bu tamamen ihtiyaca bağlı bir durumdur.

Ev eşyası depolama da kalitemiz ve profesyonelliğimizle Avcılar ilçesinde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız evinizden teslim alınır ve depolara nakliye araçlarımızla getirilir. Depolarımız son derece korunaklı ve sigortalıdır.

Eşya depolamada hem tecrübemiz hem kurumsallığımız ile Avcılar ev eşyası depolama olarak hizmet vermekteyiz. Depo sayılarımızla ve kapasitemizle hizmet kalitemiz yüksektir. Sunduğumuz kalite standartları ile depolama ücretlerimiz tamamen ters orantıda belirlenir. Eşyalarınız rutubetsiz ve hijyenin ve güvenliğin alındığı yerlerde depolanır. Eşya depolamada profesyonelliğimiz olmazsa olmaz detayımızdır.

Avcılar eşya depolama sürecimiz profesyonel ve planlı bir şekilde ilerler. Depolama süreci öncesi, esnası ve sonrasında her adım tetkik edilerek devam eder. Ve teslimat da alındığı gibi yapılır. Depolama sürecimizde eşyalarınızın paketlenmesi süreci önemlidir. Eşya depolama alanlarımızda personellerimiz uzman ve tecrübelidir.

Avcılar Ev Eşyası Depolama

Eşyaların depolama sürecinde temiz kalması önemli bir husustur. Eşyaların teslim alındığı gibi verilmesi, ancak depolama alanlarının hijyenin sağlanması ile mümkün olabilir. Hijyen koşullarına uygun bir depolama, dezenfekte işlemlerinin olması profesyonellik göstergesidir.

Evinizi taşımak veya yeniden düzenlemek zorlu bir süreç olabilir. Değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde korumak ve organize etmek istersiniz. İşte tam da bu noktada devreye Avcılar’da eşya depolama hizmetleri girer. Eşya depolama alanında uzmanlaşmış profesyonel bir ekibin sunacağı ev eşyası paketleme hizmeti, eşyalarınızın güvenliği için önemli bir adımdır.

Avcılar Kişiye Özel Depo

Avcılar Eşya Depolama Alanında Hizmet Aşamalarımız

 1. Ambalaj Malzemeleri: Ev eşyası paketleme hizmeti, doğru ambalaj malzemelerinin kullanımını içerir. Avcılar’daki eşya depolama şirketimiz, dayanıklı karton kutular, havalı kabarcık naylon, streç film, köpük ve koruyucu dolgu malzemeleri gibi yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri sağlar. Bu malzemeler, eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için önemlidir.
 2. Hassas Eşyaların Korunması: Evdeki bazı eşyalar özel hassasiyet gerektirebilir. Değerli tablolar, aynalar, cam eşyalar veya antika mobilyalar gibi hassas parçalar, özenle paketlenmelidir. Profesyonel eşya depolama şirketimiz, bu tür eşyaları korumak için uygun malzemeler ve teknikler kullanır. Örneğin, ayna koruyucuları veya özel olarak tasarlanmış kutular kullanarak cam eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlerler.
 3. Uzmanlık ve Deneyim: Üçeller eşya depolama firmamız, uzmanlık ve deneyimiyle öne çıkar. Profesyonel ekibimiz, ev eşyalarınızı paketlerken en iyi uygulamaları kullanır. Doğru ambalaj malzemelerini seçer, hassas eşyalarınızı özel olarak korur ve eşyalarınızı hasara karşı korumak için gerekli tüm önlemleri alır.
 4. Etiketleme ve Envanter Yönetimi: Eşya depolama hizmeti alırken etiketleme ve envanter yönetimi önemlidir. Profesyonel ekibimiz, her eşyanızı etiketleyerek hangi kutuda olduğunu ve hangi eşyaların depolama alanında bulunduğunu belirtir. Böylece istediğiniz zaman eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, detaylı bir envanter listesi sunarak eşyalarınızın güvenliğini garanti altına alır.
 5. Güvenlik ve Sigorta: Ev eşyası depolama firmamız yüksek güvenlik önlemlerine sahiptir. Özel izinlerle korunan depolama alanları, alarm sistemleri, 24 saat video gözetimi gibi önlemlerle donatılmıştır. Buna ek olarak, müşterilerimize eşyalarını sigortalama seçeneği sunarız. Bu sayede eşyalarınızı beklenmedik durumlar karşısında koruma altına alabilirsiniz.

Avcılar Eşya Depolama Hakkında Sorular

Avcılar ev eşyası depolama alanlarınızda hijyen kuralları nelerdir?

Depolama alanlarında hijyen olmazsa olmaz kuralımızdır. Her gün düzenli temizlikler yapılır, periyodik olarak ilaçlamalar yapılır. Avcılar eşya depolama alanlarımız her gün düzenli olarak personelimizce kontrol edilir.

Avcılar eşya depolama alanlarınızda genel olarak önlemleri hakkında bilgi verir misiniz?

Depolama alanlarımız bir önlemler zinciri çerçevesindedir. Depo alanımız kamera sistemi ile kontrol halinde tutulmaktadır. Doğal afetlere karşı depolama alanlarımız korunaklıdır. Tüm eşyalar sigortalıdır. Depolama alanlarımız uluslararası standartlarda olup, nem ve rutubetten uzak bir alanda muhafaza edilmektedir. Her gün havalandırma yapılır, dezenfekte işlemleri periyodiktir. Her ayda ilaçlamalar yapılır. Ve yine her ay ilaçlandırma yapılması haşerelere karşı önlemdir. Eşyalarınız depolarımızda kaldığı sürece sigortalıdır.

Avcılar kiralık depo hizmetinizde eksper servisiniz var mı?

Ev eşyalarınızın görüntülerini online olarak bize ilettiğinizde eksper servisine gerek kalmamaktadır. Bu servisimizin amacı eşyaları görerek ona göre bir ücretlendirme tablosu çıkarmaktır. Paketleme ürünlerini de ev eşyalarınızın yoğunluğuna göre getirmekteyiz.

Avcılar ev depolama alanında marangoz hizmetiniz var mı?

Marangoz ustamız bütün hizmetimizin başından sonuna kadar yer almaktadır. Ustamız mobilyalarınızın monte ve de montesini en iyi şekilde yapmaktadır. Eşya teslimi sonrası dilediğiniz yere mobilyalarınızın kurulumunu yapmaktadır.

Avcılar eşya depolama hizmetimizde aylık olarak depo aidatını nasıl ödemekteyiz?

Eşyalarınızın ücretlendirmesini bankalar aracılığıyla havale/EFT şeklinde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret edip elden de teslim edebilirsiniz.