Bostancı Eşya Depolama

Bostancı eşya depolama işlemleriniz için 30 yıllık tecrübemiz ile yanınızda olmak istiyoruz. Şirketimiz depolama hizmetinde diğer firmalara göre daha özenli daha müşterisini düşünen bir şirket olarak öne çıkmıştır. Sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Bizimle sayfamızın iletişim kısmından haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz.

Bostancı eşya deposu için şirket aradığınızda dikkat etmeniz gereken şirket özellikleri vardır. Bunların çoğu da şirketimizde bulunmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde depolarda durması için Üçeller Depo olarak her şeyi düşündük ve yaptık.

Diğer semtlerde olduğu gibi Bostancı’daki depolarımızda da tam korunma ve kamera sistemleri mevcuttur. Eşyalarınızın kalacağı yerler bölmelere ayrılmıştır ve kaybolma durumu söz konusu değildir. Eşyalarınızın güvenliği için sigorta yapmaktayız ki olası bir durumda maddi zararınız karşılansın.

Bostancı eşya depolama firmamız 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Bu hizmeti layığı ile vermek adına depolama işlemleri için bütün teknolojik ürünlerden, ilaçlama vs. aklınıza gelebilecek her şeyden yararlanıyoruz. Bu hizmetleri sizleri memnun etmek ve piyasada uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı yaymak için yapmaktayız.

Şirketimiz müşteri memnuniyeti esas alan çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Daha önceden nakliye işlemlerinde bizler ile tanışmış kişiler tekrar bir nakliye veya depolama işlemi olduğunda bizlere geliyor.

İşimizi gerçekten önemsememizin vermiş olduğu mutluluk ve müşteri geri dönüşleri bizleri her zaman mutlu etmiştir. Biz güncel her türlü nakliye ve depolama konusunu takip etmekte ve geliştirebileceğimiz bir yer varsa geliştirmekteyiz. Hava durumunu kontrol ettikten sonra eşya taşıma işlemi için gerekli malzemeleri aracımıza yüklemekteyiz.

Bostancı Eşya Depolama İşlemleri

Bostancı eşya depolama işlemleriniz için en uygun fiyatlandırmayı sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bostancı eşya depolama işlemlerinde fiyatlandırma yaparken göz önünde bulundurduğumuz bazı etkenler mevcut. Bunlar eşyalarınızın depolarımızda ne kadar bulunacağı, eşyalarınızın miktarı, eşyalarınızın değeri vs. birçok etkene bağlıdır.

Bostancı Eşya Depolama
Bostancı Eşya Depolama

Fiyatlandırma konusunda en detaylı bilgiyi bizleri arayarak veya ofislerimize gelerek öğrenebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda civar şirketler arasında bir araştırma yaptığınızda böylesine kaliteli bir işlemi böylesine uygun veren başka bir firma bulamacağınızdan eminiz.

Bostancı eşya depolama hizmetinde de diğer depolama hizmetlerimiz gibi en uygun fiyatlandırmayı sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin cebini düşünüyor ve en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Bostancı eşya deposu hizmetlerinde yaptığımız işlemleri ve kalitemizi sizlerle paylaşalım istedik. Eşya depolama işlemlerine verdiğimiz önemi görmeniz siz değerli müşterilerimizin de içini rahatlatacaktır.

Ev eşyalarınızın korunması için ekibimiz en iyi şekilde titiz davranmaktadır. Eşya taşıma işlemini profesyonel olarak yerine getirmek için özenli bir çalışma gereklidir. İstanbul’da depo şirketi arıyorsanız şirketimizin çalışma prensiplerine bakabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde depo hizmeti sunmak bizim işimizdir.

Ev eşyası depolama alanlarımızda güvenlik üst düzeydedir. Depolarımız güvenli depo ortamında oluşmaktadır. Firmamız depoları ayda bir defa ilaçlamaktadır.

Bostancı’da Depolama Hizmeti

Depo alanlarımız güvenlidir. Her türlü haşereye karşı korumalıdır. Üçeller Depo firması olarak her zaman sizleri memnun kalacağı depo alanlarını dizayn etmekteyiz. Sektörde lider bir konumda olana eşya depolama firmamız sizlere kaliteli en iyi şekilde sunmaktadır.

Bostancı eşya depolama işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!

Bostancı eşya depolama işlemlerinin başlatılması ve bizden randevu almanız için internet sitemiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. İşlemleriniz hakkında detaylar vs. görüşüldükten sonra hem sizler hem de bizim için en uygun gün belirtilerek depolama işlemi için en uygun gün seçilir.

Eşyalarınız depolarımıza gelmeden önce paketleniyor.

Eşyalarınız Bostancı ev depolama işlemlerinin başlatılması için öncelikle uzman ekibimiz tarafından paketlenir ve güvene alınır. Evinize veya ofisinize gelen ekibimiz eşyalarınızı uygun şekilde yerli üretim paketleme ürünlerimiz ile paketler. Sonrasında nakliye kamyonlarımızdan en uygunu evinize veya ofisinize gönderilerek depolarımıza taşınır.

Eşyalarınızı paketlememizin sebepleri arasında depolarımızda bulunacağı süre içerisinde zarar görmemesi, eşyaların depolarımıza taşınırken zarar görmemesi yer almaktadır. Sizler için en güvenli nakliye ve depolama hizmetini vermenin gururunu yaşıyoruz.

Eşyalarınızın depolarımızda bulunacağı süreçte sigortasını yapalım.

Eşyalarınızı paketlemeden önce uzman ekibimiz ekspertizini yaparak eşyalarınızın olası değerini ölçer. Paketleme işlemine başlanırken depolarımızda kalacak ürünlerin listesinin bir nüshası sizde bir nüshası da bizlerde bulunur.

Eşyalarınızın evinizden depolarımıza götürüleceği süreçte ve depolarımızda bulunduğu süreç içerisinde bir zarar görmesi durumunda sigorta şirketimiz maddi zararınızı karşılamaktadır.

Bostancı depolama işleminde depolama ve nakliye işleminizi güvenli bir şekilde yapmak için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Geniş araç filomuzdan en uygun araç ile eşyalarınızı depolarımıza taşıyoruz.

Bostancı kiralık eşya depolama işleminin depolarımıza gelmeden önceki son kısmı olan eşyalarınızın depolarımıza yerleştirmesi işlemi geniş araç filomuz ile sağlıyoruz. Eşyalarınızın çokluğuna göre en uygun aracımızı sizin için gönderiyor ve depolarımıza yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Bostancı Eşya Depolama Ücretleri
Bostancı Eşya Depolama Hizmeti

Özellikle pandemi sürecinde hijyenin öne çıkması nedeni ile eşyalarımız düzenli temizlemenin yanı sıra dezenfekte de edilmektedir.

Eşyalarınız depolarımızda size ayrılan kısma yerleştirilir.

Bostancı eşya deposu hizmeti için bizi seçmenizin bir getirisi de size özel depo alanı ayırmamız. Her müşterimize özel bölümlere ayrılmış depolarımızın olması eşyalarınızın karışma riskini ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde depolarımızda sizlerin tekrar almasını beklerken aldığınız esnada bir sorun ile karşılaşmamış olacaksınız.

Eşyalarınızı kamera sistemlerimiz ile 7/24 izliyor ve kontrol ediyoruz. Bostancı ev eşyası deposu alanında eşyalarınızın hırsızlık tehlikesi ile karşılaşmaması adına eşyalarınızın bulunduğu depolarımız kamera takip sistemi ile izlenmektedir. Eşyalarınız 7/24 kamera takip ekibimiz tarafından izlenmekte ve güvene alınmaktadır. Olası bir mağduriyette kamera sistemlerimiz devreye girecek ve sigortanız da işleyecektir.

Bostancı Ev Eşyası Depolama Hizmetimiz

Bostancı eşya depolama hizmetinde siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti vermenin memnuniyet içerisinde işimize daha sıkı sarılıyoruz. En uygun, en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz çalışan çalışma arkadaşlarımıza ve bizleri memnuniyetleri ile mutlu etmiş müşterilerimize hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Neden eşya depolama için bizi seçmelisiniz?

  1. Sunabileceğimiz en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
  2. Sunduğumuz bu kaliteli hizmeti müşterimizin cebini düşünen yapımız ile en uygun fiyata vermekteyiz.
  3. Eşyalarınızın sigortasını ve paketlenmesini yapıyor bu sayede nakliye sırasında veya depolama sırasında zarar görme olasılığını en aza indiriyoruz.
  4. Depolarımızı en uygun koşullara hazır hale getiriyoruz.
  5. Depolarımız kamera takip sistemi ile 7/24 izleniyor. Bu sayede herhangi bir çalıntı vakası ile karşılaşmıyoruz.
  6. Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.
  7. Depolarımızı steril, temiz hale getiriyor eşyalarınızı titiz bir ortamda tutuyoruz.
  8. Depolarımız kişiye özel bölmelere ayrılıyor bu sayede eşyalarınızın karışma olasılığını en aza indiriyoruz.

Bostancı’da Kiralık Depo

Şirketimiz ev eşyası depolama hizmetini yıllardır vermekte olduğundan işinde oldukça tecrübelidir. Bostancı eşya depolama işlemlerinde en çok depolama ürünlerimiz ev eşyası depolama hizmetinden oluşmaktadır.

Ev eşyalarınızın güvenle depolarımızda bulunması için elimizden gelenin fazlasını yapmakta olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Ev eşyaları diğer ofis eşyalarına göre daha kolay bozulabilmektedir. Şirketimiz bunun farkında olup depolama alanlarını ev eşyalarının en güvenli şekilde hasar almayacak şekilde depolanması için çalışmaktadır.

Ev eşyalarınız uygun paketleme işlemi yapıldıktan sonra depolarımızda sizlere ait olan bölümde depolanır. Bu depolanma süreci içerisinde bir zarar görmemesi için depolarımız uygun şartlara adapte olacak şekilde yapılmıştır. Depolarımızda nem gerektiğinden fazla değildir. Depolarımızda haşere tarzı böcek vs. bulunmaz, sürekli depolarımızda ilaçlandırma yapılmaktadır.

Bostancı Eşya Depolama Ücretleri
Bostancı Eşya Depolama Firması

Depolarımız eşyalarınız için uygun durumda! Eşyalarınız için nem oluşturmayacak bir ortam olan depolarımız Bostancı ev eşyası depolama hizmetinde eşyalarınızın korumasını arttıracaktır.

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına uygun sıcaklıkta olan depolarımız ile yanınızdayız. Ayrıca depolarımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır ve haşerelerden de korunmaktadır. Merdiven altı depolama işlemlerinin yanı sıra biz yaptığımız işe büyük önem vermekteyiz.

Herkes odası ayrıdır. Kişisel depolama alanları olduğu için hiç kimsenin eşyası karışması gibi bir durum olmaz. Odanızda bulunan eşyalar düzenli bir şekilde durur. Kapısı kilitlenmektedir.

Bostancı Depo Kiralama Hizmeti

Nem ve rutubet gibi etkenler ev eşyalarımıza ve iş yerinde bulunan eşyalarımıza zarar vermektedir. Bostancı eşya depolama çözümlerine ihtiyaç duymaktadır. Özellikle sağlıksız depolar, ardiyalar ve çatı boşlukları eşyaların kısa sürede çürümesine neden oluyor. Bostancı ev eşyası depolama hizmetimiz, eşyaların saklanmasında sorun teşkil eden bu sorunları kısa süre zarfında çözüme kavuşturuyor.

Kanepe, koltuk ve mobilyaların yanı sıra diğer bütün ev eşyalarını rutubetli ve güvenlikten yoksun yerlere saklamanız maddi açıdan zarar oluşturur. Nem, toz, rutubet ve hırsızlık olayları kanepe, saklanan eşyanın zarar görmesine neden olmaktadır.

Eşyaların güvenli bir yerde istenilen sürede saklama imkânı sunan Bostancı eşya deposu hizmeti iş dünyası için de çözümdür. Üretim, fabrikasyon ve diğer bütün kategorilerde artan eşyalar için depolar birinci sınıf çözüm seçeneğidir.

Bu hizmeti tanımayan kişiler bu hizmetin sadece küçük odacıkların kiraya verilmesi şeklinde anlamaktadır. Bostancı depo kiralama hizmetimiz ilk aşamada ücretsiz servis ile başlamaktadır. Bu hizmette ekibimiz yük kamyonu ile adresinize gelerek eşyayı yerinizden alıyor. Bu şekilde eşya sahibi nakliye ücreti ödemiyor.

Bostancı Eşya Depolama Şirketleri
Bostancı Eşya Depolama Hizmetleri

Paketleme işleminin ardından eşyalar eşya depolama binamıza getiriliyor. Eşyalar, depoda bulunan görevlilere teslim ediliyor ve görevliler özel olarak tuttukları listeye eşyanızı ekliyor. Her bir odacık bir müşteriye aittir ve bu odaların anahtar sistemi son derece güvenlidir.

Bostancı Ev Depolama Hizmeti

Her binada olduğu gibi kişisel eşyaların depolandığı depolarımızda da güvenlik görevlileri yer almaktadır. Ayrıca kamera sistemi ile koruma sağlanmaktadır ve her an için kayıt işlemi gerçekleşmektedir. Bostancı ev depolama seçenekleri için müşteri hizmetlerimiz her zaman taleplerinizi not ediyor.

Toz ve kirden uzak olan binamız düzenli bir şekilde temizleniyor. Ayrıca böceklenmeye karşı düzenli ilaçlama da yapılıyor. Güve, hamam böceği ve fare gibi haşerelere karşı etkili ilaçlama işlemi gerçekleştiriyoruz. Depoların temizliği kadar ilaçlama işlemleri de önemlidir. Özellikle tahta kurusu ve güve gibi eşyaların fiziksel görünümü bozan haşereler için gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

İş dünyasında, sosyal hayatta, eğitim dünyasında veya diğer kategorilerde eşyaların yer bulamaması durumunda depo, bodrum, çatı veya kömürlük gibi yerler tercih ediliyor. Bu gibi yerler rutubetlidir ve aynı zamanda güvenliği sağlanamaz.

Fazlalık olan eşyalar nedeniyle yüksek ev kiraları ödemek de mantıklı değildir. Fazla eşyalarınız için makul kiralama seçenekleriyle eşya depolama İstanbul hizmetimizi tercih etmelisiniz. Dükkan kiralamak veya ev kirası ödemek eşyaların muhafazası için oldukça maliyetlidir. Bu nedenle ekonomik olan eşya depolama seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Bostancı Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Bostancı Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Bostancı Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Bostancı Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Bostancı Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Bostancı Eşya Depolama Hakkında Sorular

Bostancı eşya depolama hizmeti nasıl gerçekleşir?

Nakliyat firmaları eşya taşımacılığı, asansörlü taşıma gibi hizmetlerin yanı sıra eşya depolama hizmeti de vermektedirler. Bu kapsamda eşyaların belli bir süreliğinde nakliyat firmalarınca depolarda saklanmasına eşya depolama denilmektedir. Özellikle yer sıkıntısı çekenlerin en çok tercih ettikleri hizmetlerden biri de bu olmaktadır.

Diğer yandan tayin durumları gibi durumlarda da Bostancı eşya depolama hizmeti müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Verilen hizmet kalitesi firmadan firmaya farklılık göstereceğinden firma hakkında detaylı bir araştırma yapıldıktan sonra depolama hizmeti almaya karar verilmelidir.

Bostancı ev eşyası depolama hizmetinde güvenlik nasıl sağlanır?

Müşteri her zaman değerlidir. Müşteriye gerekli değeri veren nakliyat firmaları onların eşyalarına da aynı değeri vermektedirler. Bu nedenle eşyalar yangın ve sel gibi durumlara karşı yüksek güvenlikli odalarda tutulmaktadırlar. Depolar 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve kapısında özel güvenlik bulunmaktadır. Bu nedenle müşteriler gönül rahatlığı ile eşyalarını nakliyat firmalarına teslim edebilmektedirler.

Eşyaların durumuna bağlı olarak kalacak depo belirlenmektedir. Odaların ısısı eşyalara zarar vermeyecek şekilde ayarlanıyor olup, gerekli havalandırma odalara yapılmaktadır. Odaların aşırı havasız ve nemli olması gibi durumlar söz konusu olmayıp eşyalar büyük bir titizlikle korunmaktadır. Firmamız depolarda gerekli bütün düzenlemeleri yapmıştır.

Bostancı eşya deposu hizmetinde çalışanlarınız işin ehli midir?

Bostancı ev depolama hizmetinde çalışan kişiler alanında uzman, deneyimli ve donanımlı kişilerdir. Hizmet öncesi almış oldukları eğitimler ile birlikte önce güvenliği ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmektedirler. Profesyonel hizmet kadrosuna her daim gerekli özeni gösteren Bostancı eşya depolama firmamız her bir personeline sigorta yaparak sigortasız çalışmanın da önüne geçmektedirler.

Her dönemde büyük bir titizlikle çalışmasını sürdüren profesyonel ekip sağlığı da ön planda tutarak pandemi sürecinde de en sıkı tedbirler çerçevesinde verdikleri hizmete devam etmektedirler. Maske ve mesafe kuralını her daim uygulayarak müşteriye verdikleri önemi daha da ortaya koymaktadırlar.

Bostancı ev depolama ortamlarında temizliği nasıl sağlamaktasınız?

Temizlik her daim hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bunun bilincinde olan eşya depolama firmamızda eşyaların bulunduğu yerin temizliğine de ayrı bir önem vermektedir. Eşyalar öncelikle ekibimiz tarafından doğru bir şekilde paketlenerek uygun depolara yerleştirilir. Eşyaların korunmasının yanında temiz bir şekilde depolarda tutulması da yine firmamızın sorumluluğu altındadır.

Eşyaların bulunduğu depolar eşyalara zarar gelmeyecek şekilde ilaçlanmakta olası her türlü ince detay düşünülmektedir. Depolarda böcek, haşere gibi canlıların oluşmaması için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Neden Bostancı depo kiralama hizmetinde sizlere tercih etmeliyiz?

Günümüzde sayısız eşya depolama firması bulunmakta bunların verdiği hizmetler de değişiklik göstermektedir. Eşya depolama için firma ile anlaşmak istenildiğinde bazı durumlara ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmanın niteliği büyüklüğü dikkat edilmesi gereken ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Eşyaların depolarda nasıl saklandığı, güvenlik hizmetinin olup olmadığı depoların temiz tutulup tutulmadığı gibi durumlar dikkat edilmesi gereken diğer durumlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra ortam sıcaklığı, odada bulunan nem gibi durumlarda eşyaların zarar görmemesi için büyük bir önem arz etmektedir. Bostancı eşya depolama firmamız gerekli bütün şartları taşımaktadır. Depo sözleşmesi düzenleyerek sizleri güvence altına almaktayız.