Bostancı eşya depolama işlemleriniz için 30 yıllık tecrübemiz ile yanınızda olmak istiyoruz. Şirketimiz depolama hizmetinde diğer firmalara göre daha özenli daha müşterisini düşünen bir şirket olarak öne çıkmıştır. Sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Bizimle sayfamızın iletişim kısmından haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz.

Bostancı Eşya Depolama Hizmeti
Bostancı Eşya Depolama

Bostancı eşya deposu için şirket aradığınızda dikkat etmeniz gereken şirket özellikleri vardır. Bunların çoğu da şirketimizde bulunmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde depolarda durması için Üçeller Depo olarak her şeyi düşündük ve yaptık.

Diğer semtlerde olduğu gibi Bostancı’daki depolarımızda da tam korunma ve kamera sistemleri mevcuttur. Eşyalarınızın kalacağı yerler bölmelere ayrılmıştır ve kaybolma durumu söz konusu değildir. Eşyalarınızın güvenliği için sigorta yapmaktayız ki olası bir durumda maddi zararınız karşılansın.

Bostancı eşya depolama firmamız 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Bu hizmeti layığı ile vermek adına depolama işlemleri için bütün teknolojik ürünlerden, ilaçlama vs. aklınıza gelebilecek her şeyden yararlanıyoruz. Bu hizmetleri sizleri memnun etmek ve piyasada uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı yaymak için yapmaktayız.

Şirketimiz müşteri memnuniyeti esas alan çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Daha önceden nakliye işlemlerinde bizler ile tanışmış kişiler tekrar bir nakliye veya depolama işlemi olduğunda bizlere geliyor.

İşimizi gerçekten önemsememizin vermiş olduğu mutluluk ve müşteri geri dönüşleri bizleri her zaman mutlu etmiştir. Biz güncel her türlü nakliye ve depolama konusunu takip etmekte ve geliştirebileceğimiz bir yer varsa geliştirmekteyiz. Hava durumunu kontrol ettikten sonra eşya taşıma işlemi için gerekli malzemeleri aracımıza yüklemekteyiz.

Bostancı Eşya Depolama İşlemleri

Bostancı eşya depolama işlemleriniz için en uygun fiyatlandırmayı sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bostancı Eşya Depolama Firmaları
Bostancı Eşya Depolama Firması

Bostancı eşya depolama işlemlerinde fiyatlandırma yaparken göz önünde bulundurduğumuz bazı etkenler mevcut. Bunlar eşyalarınızın depolarımızda ne kadar bulunacağı, eşyalarınızın miktarı, eşyalarınızın değeri vs. birçok etkene bağlıdır.

Fiyatlandırma konusunda en detaylı bilgiyi bizleri arayarak veya ofislerimize gelerek öğrenebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda civar şirketler arasında bir araştırma yaptığınızda böylesine kaliteli bir işlemi böylesine uygun veren başka bir firma bulamacağınızdan eminiz.

Bostancı eşya depolama hizmetinde de diğer depolama hizmetlerimiz gibi en uygun fiyatlandırmayı sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin cebini düşünüyor ve en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Bostancı eşya deposu hizmetlerinde yaptığımız işlemleri ve kalitemizi sizlerle paylaşalım istedik. Eşya depolama işlemlerine verdiğimiz önemi görmeniz siz değerli müşterilerimizin de içini rahatlatacaktır.

Ev eşyalarınızın korunması için ekibimiz en iyi şekilde titiz davranmaktadır. Eşya taşıma işlemini profesyonel olarak yerine getirmek için özenli bir çalışma gereklidir. İstanbul’da depo şirketi arıyorsanız şirketimizin çalışma prensiplerine bakabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde depo hizmeti sunmak bizim işimizdir.

Depolarımız güvenli depo ortamında oluşmaktadır. Firmamız depoları ayda bir defa ilaçlamaktadır.

Bostancı’da Depolama Hizmeti

Depo alanlarımız güvenlidir. Her türlü haşereye karşı korumalıdır. Üçeller Depo firması olarak her zaman sizleri memnun kalacağı depo alanlarını dizayn etmekteyiz. Sektörde lider bir konumda olana eşya depolama firmamız sizlere kaliteli en iyi şekilde sunmaktadır.

Bostancı eşya depolama işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!

Bostancı eşya depolama işlemlerinin başlatılması ve bizden randevu almanız için internet sitemiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. İşlemleriniz hakkında detaylar vs. görüşüldükten sonra hem sizler hem de bizim için en uygun gün belirtilerek depolama işlemi için en uygun gün seçilir.

Eşyalarınız depolarımıza gelmeden önce paketleniyor.

Eşyalarınız Bostancı ev depolama işlemlerinin başlatılması için öncelikle uzman ekibimiz tarafından paketlenir ve güvene alınır. Evinize veya ofisinize gelen ekibimiz eşyalarınızı uygun şekilde yerli üretim paketleme ürünlerimiz ile paketler. Sonrasında nakliye kamyonlarımızdan en uygunu evinize veya ofisinize gönderilerek depolarımıza taşınır.

Eşyalarınızı paketlememizin sebepleri arasında depolarımızda bulunacağı süre içerisinde zarar görmemesi, eşyaların depolarımıza taşınırken zarar görmemesi yer almaktadır. Sizler için en güvenli nakliye ve depolama hizmetini vermenin gururunu yaşıyoruz.

Eşyalarınızın depolarımızda bulunacağı süreçte sigortasını yapalım.

Eşyalarınızı paketlemeden önce uzman ekibimiz ekspertizini yaparak eşyalarınızın olası değerini ölçer. Paketleme işlemine başlanırken depolarımızda kalacak ürünlerin listesinin bir nüshası sizde bir nüshası da bizlerde bulunur.

Eşyalarınızın evinizden depolarımıza götürüleceği süreçte ve depolarımızda bulunduğu süreç içerisinde bir zarar görmesi durumunda sigorta şirketimiz maddi zararınızı karşılamaktadır.

Bostancı depolama işleminde depolama ve nakliye işleminizi güvenli bir şekilde yapmak için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Geniş araç filomuzdan en uygun araç ile eşyalarınızı depolarımıza taşıyoruz.

Bostancı kiralık eşya depolama işleminin depolarımıza gelmeden önceki son kısmı olan eşyalarınızın depolarımıza yerleştirmesi işlemi geniş araç filomuz ile sağlıyoruz. Eşyalarınızın çokluğuna göre en uygun aracımızı sizin için gönderiyor ve depolarımıza yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Özellikle pandemi sürecinde hijyenin öne çıkması nedeni ile eşyalarımız düzenli temizlemenin yanı sıra dezenfekte de edilmektedir.

Eşyalarınız depolarımızda size ayrılan kısma yerleştirilir.

Bostancı eşya deposu hizmeti için bizi seçmenizin bir getirisi de size özel depo alanı ayırmamız. Her müşterimize özel bölümlere ayrılmış depolarımızın olması eşyalarınızın karışma riskini ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde depolarımızda sizlerin tekrar almasını beklerken aldığınız esnada bir sorun ile karşılaşmamış olacaksınız.

Eşyalarınızı kamera sistemlerimiz ile 7/24 izliyor ve kontrol ediyoruz. Bostancı ev eşyası deposu alanında eşyalarınızın hırsızlık tehlikesi ile karşılaşmaması adına eşyalarınızın bulunduğu depolarımız kamera takip sistemi ile izlenmektedir. Eşyalarınız 7/24 kamera takip ekibimiz tarafından izlenmekte ve güvene alınmaktadır. Olası bir mağduriyette kamera sistemlerimiz devreye girecek ve sigortanız da işleyecektir.

Bostancı Ev Eşyası Depolama Hizmetimiz

Bostancı eşya depolama hizmetinde siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti vermenin memnuniyet içerisinde işimize daha sıkı sarılıyoruz. En uygun, en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz çalışan çalışma arkadaşlarımıza ve bizleri memnuniyetleri ile mutlu etmiş müşterilerimize hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Neden eşya depolama için bizi seçmelisiniz?

  1. Sunabileceğimiz en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
  2. Sunduğumuz bu kaliteli hizmeti müşterimizin cebini düşünen yapımız ile en uygun fiyata vermekteyiz.
  3. Eşyalarınızın sigortasını ve paketlenmesini yapıyor bu sayede nakliye sırasında veya depolama sırasında zarar görme olasılığını en aza indiriyoruz.
  4. Depolarımızı en uygun koşullara hazır hale getiriyoruz.
  5. Depolarımız kamera takip sistemi ile 7/24 izleniyor. Bu sayede herhangi bir çalıntı vakası ile karşılaşmıyoruz.
  6. Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.
  7. Depolarımızı steril, temiz hale getiriyor eşyalarınızı titiz bir ortamda tutuyoruz.
  8. Depolarımız kişiye özel bölmelere ayrılıyor bu sayede eşyalarınızın karışma olasılığını en aza indiriyoruz.

Bostancı’da Kiralık Depo

Şirketimiz ev eşyası depolama hizmetini yıllardır vermekte olduğundan işinde oldukça tecrübelidir. Bostancı eşya depolama işlemlerinde en çok depolama ürünlerimiz ev eşyası depolama hizmetinden oluşmaktadır.

Bostancı Eşya Depolama Şirketleri
Bostancı Eşya Depolama Şirketi

Ev eşyalarınızın güvenle depolarımızda bulunması için elimizden gelenin fazlasını yapmakta olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Ev eşyaları diğer ofis eşyalarına göre daha kolay bozulabilmektedir. Şirketimiz bunun farkında olup depolama alanlarını ev eşyalarının en güvenli şekilde hasar almayacak şekilde depolanması için çalışmaktadır.

Ev eşyalarınız uygun paketleme işlemi yapıldıktan sonra depolarımızda sizlere ait olan bölümde depolanır. Bu depolanma süreci içerisinde bir zarar görmemesi için depolarımız uygun şartlara adapte olacak şekilde yapılmıştır. Depolarımızda nem gerektiğinden fazla değildir. Depolarımızda haşere tarzı böcek vs. bulunmaz, sürekli depolarımızda ilaçlandırma yapılmaktadır.

Depolarımız eşyalarınız için uygun durumda! Eşyalarınız için nem oluşturmayacak bir ortam olan depolarımız Bostancı ev eşyası depolama hizmetinde eşyalarınızın korumasını arttıracaktır.

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına uygun sıcaklıkta olan depolarımız ile yanınızdayız. Ayrıca depolarımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır ve haşerelerden de korunmaktadır. Merdiven altı depolama işlemlerinin yanı sıra biz yaptığımız işe büyük önem vermekteyiz.

Herkes odası ayrıdır. Kişisel depolama alanları olduğu için hiç kimsenin eşyası karışması gibi bir durum olmaz. Odanızda bulunan eşyalar düzenli bir şekilde durur. Kapısı kilitlenmektedir.

Bostancı Eşya Depolama Hakkında Sorular

Bostancı eşya depolama firmaları arasında güvenilir firma olma özelliğiniz nedir?

Ev eşyası depolaması yaparken öncelikle güvenli bir ortam oluşturmaktayız. Eşyalarınızın bulunduğu ortamlar kamera sistemi ile korunmaktadır. Bu sistem ile ev eşyalarınız için endişe etmenize gerek kalmamaktadır.

Bostancı eşya depolama fiyatları neye göre oluşuyor?

Ev eşyalarınızın depo alanında kapladığı hacim esas alınmaktadır. Kişisel odalar olduğu için az eşyalar küçük odalara çok eşyalar ise büyük odalara yerleştirilmektedir. Ev eşyalarınızın listesini bize ilettiğinizde sizlere bu konu hakkında net bilgiyi sunmaktayız.

Bostancı ev depolama alanında nakliye hizmetini siz mi yapıyorsunuz?

Firmamız nakliyat alanında yıllardır çalışmaktadır. Depoya ev eşyalarınızın getirilmesi ve tekrardan sizlere eşyaların teslimi sağlanması şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Ev eşyalarını almaya geldiğinizde paketleme ve montajlamayı kim yapmaktadır?

Bostancı ev eşyası depolama alanında sağladığımız hizmetlerden bir tanesi de eşyaların paketlenmesidir. Eşya ambalajında en iyi paketleme malzemesi kullanmaktayız. Mobilyalarınızın monte ve de montesi ustamız tarafından yapılmaktadır.

Eşyaları taşıyan personeller alanına hakim kişiler mi?

Ev eşyası taşıma işleminde çalışan personellerimiz alanına ehil kişilerdir. Yıllardır bu işte çalışan insanlar olduğu için her konuda tecrübe sahibidirler. Kiralık eşya deposu firması olarak elemanlarımızı seçkin insanlardan seçmişiz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.