Büyükçekmece eşya depolama hizmeti müşterilerimizin fazla eşyalarının özenle saklanması için ihtiyaç duyulduğu an sizler için açılmıştır. Büyükçekmece de depolama alanında birçok firmadan farklı olarak işi ele alış biçimimizden ve hizmet anlayışımızın farkından çok tercih edilmekteyiz.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firmaları
Büyükçekmece Eşya Depolama – Salon

Eşya depolama işlemleri her daim güvenli ve kaliteli hizmet ile sunulması gereken ve birçok faktör bulunan alandır. Firma olarak geçmişten gelen paketleme, taşıma ve nakliyat alanlarında olan tecrübemiz ile hizmet etmekteyiz. Yıllar süren evden eve nakliyat alanında olan hizmetimizi depolamada artan ihtiyaç ile depolama alanında yerimizi edindik.

Alanında en iyi hizmetlerden bir tanesini sunabilen yüksek kaliteli hizmetimizin değeri kısa sürede fark edilerek sektörde önemli konumlara yükseldik. Müşteri memnuniyetini her daim en üst düzeyde tutmaya çalışarak tüm önerileri uygulamaya çabaladık. Eşyalarınızı muhafaza alanında eğitimli personelin yanı sıra kaliteli depolama alanlarımız ile her daim en iyiyi sunduk.

Büyükçekmece eşya deposu alanımız tamamen muhafazaya en uygun olarak dizayn edilen ve güvenilir ortamlar olarak seçtik. Firmamız İstanbul’un en gözde depolama alanlarına sahip olması ve eşyalarınızın en iyi kalitede muhafaza edilebilmesine olanak tanımıştır. Müşterilerimizin firmamız ile aldıkları hizmetlerden dolayı bizlere yaptıkları geri dönüşleri en iyi şekilde değerlendirmeye aldık. Gelişmeler ile birçok memnuniyet sağlayarak depolama sektöründe tamamen lider konumuna yükseldik.

Büyükçekmece eşya depolama hizmeti firmamız sizlere diğer firmalardan farklı olarak birçok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.  Günümüzde birçok sebeplerden tercih edilen bir alan haline gelmektedir. Geçmişten günümüze artan eşya sayıları ve bazı olan durumlar ile depolama alanına olan istek hızla artmaktadır.  Depolama hizmeti en çok müşterilerimiz tarafından şu sebeplerden tercih edilmektedir:

  • Tadilat olacak evlerde eşyaları muhafaza edilmesi
  • Evlilik öncesi çeyizlerin saklanmak istenmesi
  • Yaz-kış farklı ürün fazlalıkların saklanması
  • Yeni alınan eşyalar sebebiyle kıymetli eskilerin saklanmak istenmesi

Gibi birçok neden depolama alanlarına ihtiyaç duyarız konusuna açıklık getirmektedir. Büyükçekmece eşya depolama hizmetini belli aşamalardan sunmaktayız.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firması

Büyükçekmece semtinde alanında birçok firma arasında en çok tercih edilmemizin birçok nedeni bulunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı olan hizmet anlayışı, son teknoloji ekipman ve alanında uzman personel hizmetlerimiz sayesinde çok tercih edilmekteyiz.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firması
Büyükçekmece Eşya Depolama Firması

Müşterilerimizin depolama hizmetleri alanında en çok beklentileri uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilirlik olduğu çok açık olarak bellidir. Firma olarak nakliyattan, depolama hizmetine belirlediğimiz hizmet standartlarımız mevcuttur. Öncellikli olarak tamamen müşterilerin eşyalarının güvende ve iyi bir muhafaza sunmaktır.

Her hizmetimiz tamamen belirlenen standartlar çerçevesinde olmakla beraber asla altına düşemez. Müşterilerimizin depolama alanlarında birçok ihtiyaç duyduğu hizmeti karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. Gelişmiş depolama çözümleri ile alanında en iyi ve depolama fiyatları ile müşteri potansiyelimiz her geçen gün artmaktadır. Büyükçekmece ev depolama firması olarak artan talebe en iyi hizmeti sunmak için her daim kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Büyükçekmece ev eşyası depolama alanında sunmuş olduğumuz hizmetimiz belirli aşamalarda müşterilerimize aktarmaktayız. Her aşamasını özenle hazırlamakta ve en iyi hizmetten ödün vermeden her daim çalışabilmek adına çabalarımızı sürdürmekteyiz. Büyükçekmece’de müşterilerimizin bizlerde ulaşarak depolama hizmeti için randevu alması ile süreçlerimiz başlamış olmaktadır.

1) Depolama Sözleşme

Büyükçekmece depo kiralama firması olarak her aşamanın iki taraf içinde güvenilir olarak gerçekleştirilmesi açısından gerekli olmaktadır. Sözleşme tamamen bağlayıcı olup gerekli tüm bilgiler yer verilerek müşterilere detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Sözleşme üzerinde genel olarak hizmetin başlangıcı, bitişi, alınan hizmet türü ve fiyatlandırmaya dair birçok bilgilendirme mevcuttur. Sözleşme sayesinde her zaman kendinizi garanti altına almış olmaktasınız. Eşya depolama alanında sizlere yapılan sözleşmenin bir nüshasını vermekteyiz.

2) Eşyaların Paketlenmesi

Sözleşme sonrasında eşyalarınız uzman personel tarafından belirli özelliklere göre ayrıştırılmaktadır. Her ürün kendi özellikleri ile paketlenmesi sağlanarak yükleme ve taşıma zamanlarında tamamen güvende olmasını sağlamaktadır. Personelimiz tarafından en iyi koruma malzemeleri kullanılarak her ürün için işlem tekrar etmektedir. Beyaz eşya, koltuk takımları, küçük ev aletleri ve diğer tüm eşyalar kendi aralarında özenle gerekli malzemeler ile muhafaza edilmektedir.

Gerekli olan tüm paketlemeler yapıldıktan sonra eşyalarınız gerekli kontroller sağlanır. Bu kontroller ile eşyalarınızın paketleme kalitesi tekrardan gözden geçirilmektedir. Gerekli olan kontrol ve işlemler sonrası ekiplerimiz eşyaların yüklenmeye hazır hale geldiğini onaylamaktadır. Büyükçekmece eşya depolama firmamız en iyi muhafaza malzemeleri ile eşyalarınızın güvenliğini üst düzeye taşımaktadır. Sektöründe paketleme alanında en iyi ekipleri bünyemizde barındırmaktayız.

3) Eşyaların Depoya Ulaştırılması

Büyükçekmece depolama alanlarında hizmet alacak eşyalarınız özenle paketleme aşamalarının ardından yüklemeye geçilmektedir. Eşyaların bulunduğu konuma göre gerekli ekipmanlar ile eşyalar araca götürülmektedir. Araçlarımız tamamen taşımaya elverişli gerekli olan tüm özelliklere sahip olarak dizayn edilmektedir. Ekiplerimiz tarafından özenle araçlara yerleştirilen yolda oluşabilecek olan sarsıntıya karşı sabitlenmektedir. Kemerler eşyalarınızın sarsılmasını önleyerek oluşacak olan hasarları devrilmeleri ortadan kaldırmaktadır.

Özenle araçlara yüklenerek sizlere özel tahsis edilen depolama alanlarına ulaşan aracımız yerleştirmekte hazırlanmaktadır. Ekiplerimiz her adımda olan özeni burada da göstererek sizlere özel olan depoya yerleştirilmektedir. Depolama alanlarına eşyaları belirli düzene göre yerleştirilmekte olup uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Yerleştirilen eşyalar tamamen güvene alındıktan sonra işlemler son bulmaktadır.

4) Eşya Depolama Alan

Müşterilerimizin her açıdan memnuniyetini düşünen bir firma olarak depolama alanlarına önem göstermekteyiz. Büyükçekmece kiralık eşya depolama alanlarımız tamamen 7/24 olarak izlenen ve gerekli ekipler tarafından korunan alanlardır. Tüm bu güvenli haricinde hijyen açısından da tamamen en iyisidir.

Depolama alanlarımız her müşteri öncesi gerekli olarak detaylı temizlik yapılmakta olup hijyen üst düzeyde tutulmaktadır. Günümüzde ortaya çıkan virüs ve benzeri zararlı olan tüm organizmalara karşı olaraktan çalışmalarımızı yapmaktayız. En iyi malzemeler ile eşyalarınıza asla zarar vermeyecek eşyalar kullanarak dezenfekte işlemi sağlamaktayız.  Mükemmele yakın olarak arındırılırmış alanlar olarak sizlerin hizmetindedir. Eşyalarınız sözleşmede yer alan süre zarfınca bizlerin garantisi altında depolarda tutulmaktadır.

5) Eşya Teslimi

Büyükçekmece ev eşyası depolama sözleşmesi sonlarına yaklaşınca müşterilerimize bilgilendirme geçilerek haber verilir. İstenilene uygun olarak eşyalar istenilen adrese tekrardan bırakılması üzerine gerekli bilgiler alınır.

Sözleşme bitiminde araçlara yüklenerek istenilen adrese eşyalarınız ekipler tarafından indirilmektedir. Sözleşmenin sizde olan nüshası ile eşyalarınızda gerekli olan tüm incelemeleri yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Tamamen hasarsız ve başarılı olarak biten sürecin ardından sizlerin de memnuniyetini sağlayarak hizmetimizi sonlandırmaktayız.

6) Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama

Sizlere her aşamada en iyi özenle birçok firmadan farklı olarak en iyi hizmeti amaçlamakta ve her daim memnuniyeti sağlamak adına ekstra hizmetleri sizlere sunmaktayız. Bizleri tercih ederek en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Eşya depolama sektöründe lider firmalardan biri olarak her daim sizlere en iyi hizmetle sürekli gelişerek devam edeceğiz.

Ev depolama alanında hizmetimizin kalitesini her daim arttırırken bizlere ulaşan müşteriler birçok bilgi istemektedir. Bizlere ulaşan her müşterimize istenilen bilgiyi en iyi şekilde en memnuniyetle cevaplamaktayız. Sizlerden bizlere yöneltilen soruların cevaplarını bu yazımızda da yer vermek istedik. Depolama alanına dair en çok merak edilen soruları sizler için yanıtlayalım.

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları
Büyükçekmece Eşya Depolama Firması

Büyükçekmece Eşya Depolama Hakkında Sorular

Büyükçekmece ev depolama alanında eşyalarımız depolarda güvende olacak mı?

Müşterilerimizin en çok aklına takılan konulardan bir tanesi eşyaları sağlam olarak alabilecek miyim oluyor. Büyükçekmece kiralık ev depolama firması olarak tamamen garantili sistem ile çalışmaktayız. Bu sayede eşyalarınız tamamen güvende olacaklardır. Depolama alanlarımız 7/24 olarak korunan ve izlenen alanlar olması ile sizlere büyük güven sağlayacaktır.

Büyükçekmece eşya depolama fiyatları neye göre belirleniyor?

Depolama fiyatları birçok unsur tarafından etkilenerek değişkenlik gösterebilmektedir. Firma olarak sektörde sizlere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra tüm fiyatlarımız büyük hizmetleri içermektedir. Depolama fiyatlarını en çok etkileyen unsurlarının başında depolama süresi gelmektedir.

Eşya depolama süresine bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. İkinci olarak depolanacak olan ürün sayısı ve hacmi olarak adlandırılabilir. Eşyalarınıza bağlı olarak ayarlanacak olan depolarımız fiyatlandırmayı etkileyecektir. Bu hususlar dışında birçok neden ile fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Eşya depolama hizmetinin ödemesini nasıl yapmaktayız?

Firmamız güncel olarak her türlü ödemeye yöntemini aktif olarak kullanmakta olup sizler için en uygun olan yöntem ile ödemeyi yapabilirsiniz. En sık tercih edilen yöntemler ise nakit, EFT veya havale olarak sıralanmaktadır.

Büyükçekmece ev eşyası deposu alanlarınıza nasıl ulaşabilirim?

Büyükçekmece eşya depolama firmamız gerekli olan depolama anahtarlarından birini müşterilere özel olarak teslim etmektedir. Müşterilerimiz istediği zamanlarda depolama alanlarını kontrol edebilir veya eşya çıkarma yapabilmektedir. Tamamen sizlere özel alanlar olarak tahsis edilmektedir ve gerekli olduğu sürece depolama alanlarınızı kullanabilirsiniz3

Büyükçekmece ev eşyası depolama ücretlerinde indirim yapıyor musunuz?

Üçeller Depo firması olarak belirli dönemlerde kampanyamız olması haricinde belirli uzun vadeli depolamalarda indirim sağlamaktayız. Büyükçekmece eşya depolama firması olarak sektörde en iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermek için her daim çabalamaktayız.

Büyükçekmece depolama alanlarınız sigortalı mıdır?

Firma olarak anlaşma sağladığımız sigorta şirketleri sayesinde depolama süresince oluşabilecek olan her sorun sigorta tarafında karşılanmaktadır. Böylelikle tüm korumalara rağmen olan olumsuzluklarda bizler sizlerin maddi hasarınızı karşılanmasını sağlamaktayız. Büyükçekmece eşya depolama firmaları arasında Üçeller Depo olarak en iyiler arasındayız. Büyükçekmece eşya depolama hizmeti almak için arayabilirsiniz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.