Büyükçekmece eşya depolama hizmeti son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir hizmettir. Gelişen teknoloji ve pazarlama teknikleri, artık verilecek hizmetler üzerine kuruluyor. İnsanlar, paralarının karşılığını hizmet olarak görmek istiyor. Bu yüzden firma olarak biz de bu prensip ve ilke doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmek için sürekli çabalıyoruz. Eşya depolama hizmetini kullananlar genellikle evi yeteri kadar büyük olmayan ama buna karşı eşyaları gereğinden fazla olup, bunları atmaya kıyamayan insanlardan oluşuyor. Müşterilerimiz bu tip durumda tarafımızdan verilen hizmet karşılığı bir oda kiralıyorlar. Biz evlerine gidip o eşyaları alıyor ve kiraladıkları odaya kadar taşıyarak yerleştiriyoruz. Büyükçekmece eşya deposu hizmeti olarak bu hizmeti veren firmalar arasında belirgin bir şekilde öne çıkıyoruz. Gerek fiyat yapımız gerekse de kaliteli hizmet anlayışımız ile rakiplerimizden sıyrılıyoruz. Eşya depolama hizmeti ve evden eve nakliyat işlerinde çalışan personelimiz işinin ehli insanlardan kuruludur. Profesyonel bir ekip kurmakla beraber, dürüst çalışanlarımız olması firmamız için en büyük kazançtır. Biz İstanbul Büyükçekmece ilçesindeyiz.

Siz hangi ilçesinde olursanız olun, sadece bir telefon uzağınızdayız. Kaliteli hizmet anlayışını belirlemekle beraber tüm çalışanları da bu çerçevede seçmekteyiz. Aynı zamanda teknolojik gelişmelere ayak uyduran ender firmalardan biriyiz. Evinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Olmaz ama yaşanabilecek herhangi bir sorunda mağdur edilmeyeceğinizin garantisini de veriyoruz. Firma olarak eşya depolama işine çok ayrı bir özen göstermekteyiz. Bize ulaştığınız anda gelip eşyalarınız için fizibilite çalışması yapıyoruz. Ne kadarlık bir alana ihtiyacınız var ve ileride daha fazla alana gerek olacak mı bakıyoruz. Gelip evinizden tüm eşyalarınızı, kendi eşyamızmış gibi taşıyor ve belirlenen eşya odasına aktarıyoruz. Bu süreci sorunsuz bir şekilde yapmak için çok fazla önem gösteriyoruz. Odalarımıza gelen eşyalar üst düzey bir şekilde tüm oluşabilecek sorunlara karşı güvenliklidir. Odalar, yangına ve hırsızlığa karşı merkezi güvenlik sistemine bağlıdır. Ahşap mobilyalarda oluşabilecek böceklenmeye karşı 24 saat aktif ultrasonik haşere kovucular mevcuttur. Nemin etkisiyle oluşabilecek yıpranmalara karşı da nem alıcı sistemler ile eşyalarınız korunmaktadır.

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları

Büyükçekmece eşya depolama fiyatları konusunda uygun fiyat sunmaktayız. Hali hazırda çok fazla firma bu işi yapmaya başladı. Çünkü çok karlı bir sektör durumundadır. Ancak çoğu firma karını arttırmak için gerekli yasal düzenlemeleri yapmaz ve eşyaları korumak için ekstra güvenlik önemleri almaz. Eşyaların tutulduğu odalarda nem ve böceklere karşı hijyenik bir ortam oluşturmazlar. Bu sebeple de fiyatlarını düşük tutarlar. Ancak biliyorsunuzdur, bir işin bir bedeli ve hakkı olan bir fiyatı vardır. Eğer bunun altında rakamlar varsa orada bir sorun vardır. Tam tersi durumda aşırı yüksek fiyatlar varsa da yine bir sorun vardır. İstanbul eşya depolama işinin maliyeti bellidir. Dolayısıyla da fiyat ona göre belirlenir. Bu hizmeti alacağınız yeri mutlaka gözlerinizle görün. Sözleşme şartlarını çok iyi inceleyin. Verdiği hizmetlerin detaylarına bakın ve gerçekliğini tartın. Tüm bunlar ışığında da verilen teklif ile karşılaştırın. Eğer mantıklı geliyorsa uygun fiyatlı yer bulmuşsunuzdur. Yok, bir yerlerde uyuşmazlık varsa başka yer bakınmaya başlayın.

Tüm bunlara ek olarak bütün eşyalarınız sigortalanır. Biz firma olarak sadece eşya depolama hizmeti vermiyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini de aynı kalitede vermekteyiz. Tüm taşıyıcı araçlarımız son teknolojik sisteme sahip olup, yüksek katlardaki eşyaların daha güvenli ve hızlı şekilde indirilmesi için vinçlere de sahiptir. Eşyalarınız öyle gelişi güzel kamyona yüklenmez. Kaliteli koruyucular ile dış etkenlere karşı iyice korumak için eşyalar özenle paketlenir. Araca yükleme sırasında da yine zarar görmemesi için çok dikkatli şekilde yüklenir. Eşyalarınız yeni yerine gidene kadar her şeye karşı sigortalıdır. Çok oyunculu bu sektörde en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vermeyi amaç edindik. Bir toplu iğnenizi bile güvenle emanet edeceğiniz bir firma olma anlayışıyla bu sektörde yer alıyoruz. Kesintisiz, hızlı ve sürekli hizmet vermek ana hedefimizdir. Sektörde ki tüm yeniliklere çok hızlı bir şekilde tepki verip, gerçeğe dönüştürmek için asla çalışmaktan vazgeçmiyoruz. Piyasada lider firma olmak, en tepede olmak en büyük idealimizdir.