Büyükçekmece Eşya Depolama

Büyükçekmece eşya depolama hizmeti müşterilerimizin fazla eşyalarının özenle saklanması için ihtiyaç duyulduğu an sizler için açılmıştır. Büyükçekmece de depolama alanında birçok firmadan farklı olarak işi ele alış biçimimizden ve hizmet anlayışımızın farkından çok tercih edilmekteyiz.

Eşya depolama işlemleri her daim güvenli ve kaliteli hizmet ile sunulması gereken ve birçok faktör bulunan alandır. Büyükçekmece eşya depolama firması olarak geçmişten gelen paketleme, taşıma ve nakliyat alanlarında olan tecrübemiz ile hizmet etmekteyiz. Yıllar süren evden eve nakliyat alanında olan hizmetimizi depolamada artan ihtiyaç ile depolama alanında yerimizi edindik.

Alanında en iyi hizmetlerden bir tanesini sunabilen yüksek kaliteli hizmetimizin değeri kısa sürede fark edilerek sektörde önemli konumlara yükseldik. Müşteri memnuniyetini her daim en üst düzeyde tutmaya çalışarak tüm önerileri uygulamaya çabaladık. Eşyalarınızı muhafaza alanında eğitimli personelin yanı sıra kaliteli depolama alanlarımız ile her daim en iyiyi sunduk.

Büyükçekmece eşya deposu alanımız tamamen muhafazaya en uygun olarak dizayn edilen ve güvenilir ortamlar olarak seçtik. Firmamız İstanbul’un en gözde depolama alanlarına sahip olması ve eşyalarınızın en iyi kalitede muhafaza edilebilmesine olanak tanımıştır. Müşterilerimizin firmamız ile aldıkları hizmetlerden dolayı bizlere yaptıkları geri dönüşleri en iyi şekilde değerlendirmeye aldık. Gelişmeler ile birçok memnuniyet sağlayarak depolama sektöründe tamamen lider konumuna yükseldik.

Büyükçekmece eşya depolama hizmeti firmamız sizlere diğer firmalardan farklı olarak birçok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.  Günümüzde birçok sebeplerden tercih edilen bir alan haline gelmektedir. Geçmişten günümüze artan eşya sayıları ve bazı olan durumlar ile depolama alanına olan istek hızla artmaktadır.  Depolama hizmeti en çok müşterilerimiz tarafından şu sebeplerden tercih edilmektedir:

  • Tadilat olacak evlerde eşyaları muhafaza edilmesi
  • Evlilik öncesi çeyizlerin saklanmak istenmesi
  • Yaz-kış farklı ürün fazlalıkların saklanması
  • Yeni alınan eşyalar sebebiyle kıymetli eskilerin saklanmak istenmesi

Gibi birçok neden depolama alanlarına ihtiyaç duyarız konusuna açıklık getirmektedir. Büyükçekmece eşya depolama hizmetini belli aşamalardan sunmaktayız.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firması

Büyükçekmece semtinde alanında birçok firma arasında en çok tercih edilmemizin birçok nedeni bulunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı olan hizmet anlayışı, son teknoloji ekipman ve alanında uzman personel hizmetlerimiz sayesinde çok tercih edilmekteyiz.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firmaları
Büyükçekmece Eşya Depolama

Müşterilerimizin depolama hizmetleri alanında en çok beklentileri uygun fiyat, yüksek kalite ve güvenilirlik olduğu çok açık olarak bellidir. Firma olarak nakliyattan, depolama hizmetine belirlediğimiz hizmet standartlarımız mevcuttur. Öncellikli olarak tamamen müşterilerin eşyalarının güvende ve iyi bir muhafaza sunmaktır.

Her hizmetimiz tamamen belirlenen standartlar çerçevesinde olmakla beraber asla altına düşemez. Müşterilerimizin depolama alanlarında birçok ihtiyaç duyduğu hizmeti karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. Gelişmiş depolama çözümleri ile alanında en iyi ve depolama fiyatları ile müşteri potansiyelimiz her geçen gün artmaktadır. Büyükçekmece ev depolama firması olarak artan talebe en iyi hizmeti sunmak için her daim kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Büyükçekmece ev eşyası depolama alanında sunmuş olduğumuz hizmetimiz belirli aşamalarda müşterilerimize aktarmaktayız. Her aşamasını özenle hazırlamakta ve en iyi hizmetten ödün vermeden her daim çalışabilmek adına çabalarımızı sürdürmekteyiz. Büyükçekmece’de müşterilerimizin bizlerde ulaşarak depolama hizmeti için randevu alması ile süreçlerimiz başlamış olmaktadır.

1) Depolama Sözleşme

Büyükçekmece depo kiralama firması olarak her aşamanın iki taraf içinde güvenilir olarak gerçekleştirilmesi açısından gerekli olmaktadır. Sözleşme tamamen bağlayıcı olup gerekli tüm bilgiler yer verilerek müşterilere detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Sözleşme üzerinde genel olarak hizmetin başlangıcı, bitişi, alınan hizmet türü ve fiyatlandırmaya dair birçok bilgilendirme mevcuttur. Sözleşme sayesinde her zaman kendinizi garanti altına almış olmaktasınız. Eşya depolama alanında sizlere yapılan sözleşmenin bir nüshasını vermekteyiz.

2) Eşyaların Paketlenmesi

Sözleşme sonrasında eşyalarınız uzman personel tarafından belirli özelliklere göre ayrıştırılmaktadır. Her ürün kendi özellikleri ile paketlenmesi sağlanarak yükleme ve taşıma zamanlarında tamamen güvende olmasını sağlamaktadır. Personelimiz tarafından en iyi koruma malzemeleri kullanılarak her ürün için işlem tekrar etmektedir. Beyaz eşya, koltuk takımları, küçük ev aletleri ve diğer tüm eşyalar kendi aralarında özenle gerekli malzemeler ile muhafaza edilmektedir.

Gerekli olan tüm paketlemeler yapıldıktan sonra eşyalarınız gerekli kontroller sağlanır. Bu kontroller ile eşyalarınızın paketleme kalitesi tekrardan gözden geçirilmektedir. Gerekli olan kontrol ve işlemler sonrası ekiplerimiz eşyaların yüklenmeye hazır hale geldiğini onaylamaktadır. Büyükçekmece eşya depolama firmamız en iyi muhafaza malzemeleri ile eşyalarınızın güvenliğini üst düzeye taşımaktadır. Sektöründe paketleme alanında en iyi ekipleri bünyemizde barındırmaktayız.

3) Eşyaların Depoya Ulaştırılması

Büyükçekmece depolama alanlarında hizmet alacak eşyalarınız özenle paketleme aşamalarının ardından yüklemeye geçilmektedir. Eşyaların bulunduğu konuma göre gerekli ekipmanlar ile eşyalar araca götürülmektedir. Araçlarımız tamamen taşımaya elverişli gerekli olan tüm özelliklere sahip olarak dizayn edilmektedir. Ekiplerimiz tarafından özenle araçlara yerleştirilen yolda oluşabilecek olan sarsıntıya karşı sabitlenmektedir. Kemerler eşyalarınızın sarsılmasını önleyerek oluşacak olan hasarları devrilmeleri ortadan kaldırmaktadır.

Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama
Büyükçekmece Eşya Depolama Hizmeti

Özenle araçlara yüklenerek sizlere özel tahsis edilen depolama alanlarına ulaşan aracımız yerleştirmekte hazırlanmaktadır. Ekiplerimiz her adımda olan özeni burada da göstererek sizlere özel olan depoya yerleştirilmektedir. Depolama alanlarına eşyaları belirli düzene göre yerleştirilmekte olup uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Yerleştirilen eşyalar tamamen güvene alındıktan sonra işlemler son bulmaktadır.

4) Eşya Depolama Alan

Müşterilerimizin her açıdan memnuniyetini düşünen bir firma olarak depolama alanlarına önem göstermekteyiz. Büyükçekmece kiralık eşya depolama alanlarımız tamamen 7/24 olarak izlenen ve gerekli ekipler tarafından korunan alanlardır. Tüm bu güvenli haricinde hijyen açısından da tamamen en iyisidir.

Depolama alanlarımız her müşteri öncesi gerekli olarak detaylı temizlik yapılmakta olup hijyen üst düzeyde tutulmaktadır. Günümüzde ortaya çıkan virüs ve benzeri zararlı olan tüm organizmalara karşı olaraktan çalışmalarımızı yapmaktayız. En iyi malzemeler ile eşyalarınıza asla zarar vermeyecek eşyalar kullanarak dezenfekte işlemi sağlamaktayız.  Mükemmele yakın olarak arındırılırmış alanlar olarak sizlerin hizmetindedir. Eşyalarınız sözleşmede yer alan süre zarfınca bizlerin garantisi altında depolarda tutulmaktadır.

5) Eşya Teslimi

Büyükçekmece ev eşyası depolama sözleşmesi sonlarına yaklaşınca müşterilerimize bilgilendirme geçilerek haber verilir. İstenilene uygun olarak eşyalar istenilen adrese tekrardan bırakılması üzerine gerekli bilgiler alınır.

Sözleşme bitiminde araçlara yüklenerek istenilen adrese eşyalarınız ekipler tarafından indirilmektedir. Sözleşmenin sizde olan nüshası ile eşyalarınızda gerekli olan tüm incelemeleri yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Tamamen hasarsız ve başarılı olarak biten sürecin ardından sizlerin de memnuniyetini sağlayarak hizmetimizi sonlandırmaktayız.

6) Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama

Sizlere her aşamada en iyi özenle birçok firmadan farklı olarak en iyi hizmeti amaçlamakta ve her daim memnuniyeti sağlamak adına ekstra hizmetleri sizlere sunmaktayız. Bizleri tercih ederek en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Eşya depolama sektöründe lider firmalardan biri olarak her daim sizlere en iyi hizmetle sürekli gelişerek devam edeceğiz.

Ev depolama alanında hizmetimizin kalitesini her daim arttırırken bizlere ulaşan müşteriler birçok bilgi istemektedir. Bizlere ulaşan her müşterimize istenilen bilgiyi en iyi şekilde en memnuniyetle cevaplamaktayız. Sizlerden bizlere yöneltilen soruların cevaplarını bu yazımızda da yer vermek istedik. Depolama alanına dair en çok merak edilen soruları sizler için yanıtlayalım.

Büyükçekmece Kiralık Eşya Depolama

Evlerde fazla eşyaları depolama ihtiyacınız mı var? Güvenli bir firma arayışında mısınız?  Büyükçekmece eşya depolama olarak eşyalarınız güvenilir bir ortamdadır. Tek gayemiz kaliteli hizmet sunmaktır. Sektörde 1990 yılından bu yana ki varlığımız ve oluşan tecrübemiz; kaliteli hizmetlerimizin göstergesidir. Sorularınızı duyar gibiyiz; şehir ya da ülke dışına çıkmak zorundayım, ev eşyalarını değiştirdim, fazlalıklarım var; cevabımız: doğru adrestesiniz.

Eşya depolama hizmetleri her zaman uzun süreli ihtiyaç duyulan durumlar değildir. Geçici süre eşyaların muhafazası ihtiyacı daha çok yaşanılandır. Diğer yandan uzun süreli olduğu takdirde de Büyükçekmece eşya depolama olarak biz yine hizmetinizdeyiz. Depolarımızı güvenlikle tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın bulunduğu depo anahtarı tarafımızdan size sunulur.

Büyükçekmece Eşya Depolama Firmaları
Büyükçekmece Eşya Depolama Firması

Büyükçekmece kiralık eşya deposu firması olarak size sunduğumuz eşya sigortası hizmeti; bize olan güveninizi kazanmaktır. Kurumsallık özelliğimizin ve tecrübemizin ön planda olması biliyoruz ki; sizin memnuniyetinizi kazanmış kriterlerimizdir. Eşya sigortası hizmetimiz ile biz bunu kat be kat arttırma hedefinde olup, eşyalarınızda bir çizik dahi yaşanmadan aynen iade etmektir.

Büyükçekmece Depo Kiralama Hizmeti

Depolama hizmetinde ambalaj ve paketleme işlemleri en önemli aşamalardan biridir. Ne kadar doğru ambalajlama içinde olursa korunaklılığı payı da o kadar yüksek olacaktır. Biz uygun olan koli, ambalaj ya da paketleme malzemelerini kullanarak bu korumayı sağlıyoruz. Ambalajlama işlemleri de Büyükçekmece depo kiralama olarak firmamızın personelleri tarafından profesyonelce gerçekleşmektedir.

Büyükçekmece eşya depolama firmamız depolama firmaları arasında öncüdür, kalitesiyle fark yaratır. Verdiğimiz hizmetler bunun bir numaralı göstergesidir. Teknolojik donanımlara sahip olmak bunu doğru yer ve zamanda kullanmak hizmette fark yaratmak demektir.

Depolama alanlarının ilaçlanması eşyaların haşere dünyasından uzak kalmasını ve zarar görmesini engeller.  Ayda 2 kez periyodik olarak depolama alanlarımız ilaçlanır. İlaçlama ve hijyenik özelliğimiz eşyalarınızın depolarımızda ne kadar kaliteli bir ortamda kaldığının göstergesidir.

Büyükçekmece Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Büyükçekmece Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Büyükçekmece Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Büyükçekmece Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Büyükçekmece Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Büyükçekmece Eşya Depolama Hakkında Sorular

Büyükçekmece eşya depolama hizmeti nasıl yapılmalıdır?

Eşya depolamada çözümlere cevap verebilecek için; doğru ve kaliteli bir iş yapabilmek için tecrübe ve altyapı mutlaka olmalıdır. Gerek nakliye gerek depolama büyük sorumluluk gerektiren hizmet kollarıdır. Bu nedenle yaşanabilecek riskli durumlara karşı hızlı ve net çözümlere ulaşmak profesyonel kurumsal bir firma ile gerçekleşir.

Büyükçekmece ev eşyası depolama alanlarınız güvenli midir?

Depolama alanlarımız temiz ve nemsiz ortamlardır. Her zaman kaliteli ve titiz bir çalışma yapmaktayız. Depolarımızda 7/24 kayıt edebilen kameralar bulundurmaktadır.

Büyükçekmece eşya depolama sürecinizi anlatır mısınız?

Süreç bizimle irtibata geçtiğiniz an itibari ile başlar. Eşyalarınızın analizi ve raporlanması için eksperimiz adresinize gelerek sizi ziyaret eder. Daha sonra eşyaların tespiti, içeriği belirlenir. Ve yapılacak her ayrıntının bilgisi size verilir. Gerekli araç, personel sayısı, malzemeler hakkında da sunum yapılarak depolama günü buluşmak üzere ayrılır.

Büyükçekmece kiralık depo alanlarınızı tanıtır mısınız?

Elbette. Depo alanlarımız oda sistemi halinde olup, bölümlendirilmiştir. Eşyalarınızın analizi daha önce yapıldığından kaplayacağı alana göre bölüme yerleştirilir. Depolarımızda eşyaların karışması gibi bir durum yaşanmaz. Eşya depolama alanımıza geldiğinde geliş tarihinden nereye konulduğuna sizin irtibat numaranıza kadar kayda alınır. Teslim zamanında aynı planlama devam eder.

Büyükçekmece ev depolarınızda havalandırma ya da ilaçlama var mıdır?

En önem verilmesi gereken konudur. Büyükçekmece eşya depolama olarak havalandırma süreklidir. Haşere kontrolü dolayısıyla ilaçlama periyodik bakım halindedir. Depolarda rutubet ve nem ve beraberinde kötü koku en çok yaşanan riskli durumdur ki; bu durum bizden uzaktır