Birçok nedene bağlı olarak eşya depolama hizmeti almanız gerekebilir. Bu sayede mevsimsel olarak kullanmadığınız bazı eşyaları (yazlık masa sandalye gibi), evinizde fazlalık durumda bulunan malzeme ya da eşyaları veya taşınma gibi uzun müddet kullanılmayacak eşyaları depolarda istediğiniz sürelerde saklayabilirsiniz. Sektöründe tartışmasız şekilde öncü niteliği bulunan Üçeller Depolama firmamızdan her türlü depolama amacına uygun en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. Darıca eşya depolama noktasında firma olarak sunduğumuz çok sayıda ayrıcalık sayesinde, depolamayı düşündüğünüz eşya kapasitesi ne olursa olsun mükemmel kalitede bir depolama hizmetine kavuşursunuz. Profesyonel ve sistematik çalışmamız sayesinde depolama alanında önde gelen firmalar arasında adımız yer alıyor.

Darıca Eşya Depolamada Sigortalı Hizmet

Üçeller Depolama olarak kurulduğumuz 1980 yılından beri, evden eve eşya taşınması ve eşya depolama konularında uzmanlığı bulunan bir firma olarak çalışıyoruz. Çalışma sistemimizde her şeyden önce ve ilk sırada güvenliği tutarak, gerek taşıma gerekse depolama amacıyla bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın zarar görmesine izin vermiyoruz.

Hizmetlerimizi sigortalı olarak yürütüyor, istenmeyen bir durumun oluşması halinde ise zararınızı eksiksiz olarak karşılıyoruz. Darıca eşya depolama hizmetleri yanında istenilen her yerde bu hizmeti sağlıyoruz.

Depolanmasını istediğiniz eşyaların niteliklerine ve türlerine göre özel olarak gerçekleştirilen paketlemeleri sonrasında, firmamızın bu işlere tahsisli, donanımı tam araçlarıyla depolama işlemi gerçekleşecek olan güvenli depolarımıza eşyalarınızı ulaştırıyor.

Darıca Eşya Depolamada Paketleme ve Eşya Hazırlanması

Depolanacak eşyaların hassasiyet dereceleri ve niteliklerine göre özel olarak depolama için hazırlanması ve gerekli paketleme işlemlerinde özenle çalışıyoruz. Eşyaların maksimum düzeyde korunmasını ve dış etkenlerden yalıtımını sağlıyoruz.

Bu aşamada kullanımı gereken kaliteli ambalaj kutu ve kağıtları, balonlu naylon, karton, streç gibi her tür malzeme sizin eşyanıza özel olarak tarafımızca temin ediliyor ve tek kullanımlık olarak faydalanıyoruz. Eşyaların bulunduğu yerden güvenilir depoya nakli aşamasında da özenle hareket ederek hassas çalışma sergiliyoruz.Darıca Eşya Depolama

Eşya Depolamada Önem Verdiğimiz Hususlar

Kurumsal niteliğe sahip, deneyimli bir firma olarak depolanacak eşyaların güvenli olarak yerleştirilmesi aşamasında dikkat ettiğimiz önemli konular Şu şekildedir;

  • Depolanacak eşyaların gerekli ön hazırlığının yapılması,
  • Depolanacak eşyanın niteliğine ve miktarına uygun bir depolama alanının belirlenmesi,
  • Sınıflandırma sonrası eşyanın uygun şekilde depo içerisinde istiflenmesi,
  • Depolanan eşyaların tüm listesinin detaylı çıkarılarak bir örneğinin de hizmet alan müşterimize sunulması,
  • Depolama alanının niteliğine göre kilit ya da anahtarının müşterimize teslimi

Gibi hususlardaki özenimiz ile ev ya da ofis eşyalarınızı güvenli şekilde depoluyor, sunduğumuz kalite farkını her aşamadaki işlemimizde gösteriyoruz.

Eşya Depolamada Güvenli ve Özel Depolar

Üçeller olarak, her boyuta uygun eşya depolama alanımız bulunuyor. Dijital malzemeden, kırılacak eşyalara kadar her tür eşya için özel depolarımız yanında bütün olarak ev depolama ve araçlar için otopark gibi hizmetleri de veriyoruz.

  • Eşya depolarımızın dış şartlardan yalıtımı konusunda hassas çalışıyoruz,
  • Hijyenik açıdan tam temizlenmiş depolarda hizmet veriyoruz,
  • Mevsimsel şartlardan, nemden, rutubetten ve benzer olumsuz etkenlerden izole depolarda hizmet sunuyoruz,
  • 7/24 Güvenlik kameraları ile izlenen depolarda ayrıca alarm ve bekçi gibi ekstra önlemlerle eşyaların güvenliğini tam sağlıyoruz.

Depolama alanlarında yangından, selden ve benzeri etkilerden korunmak amacıyla çelik ve demir malzemeden yapılmış özel konteyner kasa gibi depolama alanlarını kullanıyoruz. Her boyutta depolama alanımız olduğundan tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyoruz.

Darıca Eşya Depolama Fiyatlarımız

Firma olarak daima en uygun maliyet politikası altında çalışarak müşterilerimize en güvenilir hizmeti uygun koşulla sağlamaya çalışıyoruz. Eşya depolamada fiyatların belirlenmesi noktasında ise birçok farklı etmen belirleyici oluyor.

Bunlar, eşya miktar ve nitelikleri, depolama alanının büyüklüğü, bu deponun özelliği, depolama süresi, paketlemede kullanılan malzeme gibi birçok değişken olarak ortaya çıkıyor. Bütün bu etki eden koşulları daima müşteri lehine bir anlayışla değerlendirerek en ekonomik fiyatları hizmetlerimizde sunuyoruz.

Darıca Eşya Depolamada Firma Farkımız

Darıca’da ve hizmet sunduğumuz tüm bölgelerde, sahip olduğumuz kurumsal kimlikle son derece profesyonel bir yaklaşım altında hizmet veriyoruz. Ev eşyaları, İş yeri, ofis eşyaları, parça eşyalar, koliler gibi her tür eşya için beklentileri karşılayan depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınızın güvenliği noktasında en küçük bir şüpheye dahi yer vermiyoruz. Bu eşyalar dışında dijital nitelikteki eşyalarınız, ticari eşya, doküman, belgeleriniz, özel sanat eserleriniz ve diğer profesyonel nitelikteki ihtiyaçlarınız içinde sizlere en başarılı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.Eşya Depolama

Eşya Depolamada Avantajlarımız

Üçeller olarak, iş yeri ya da ev tadilatları sırasında, taşınma gibi durumlarda ve fazla eşya bulunması hallerinde bizden hizmet alabileceğiniz gibi parça eşya ya da özel eşya saklanması ve depolanmasını da bizden isteyebilirsiniz. Kişiye özel saklama ve muhafaza alternatiflerimiz sayesinde tam güvenlik altında bu depolama hizmetlerini veriyoruz.

Eşyaların sınıflandırılması, niteliklerine göre ayrılması, bu özelliklerine göre özel malzeme ile paketlenmesi, eşyaya uygun depolama alanında özenle istiflenmesi, kamera sistemleri ile depoların sürekli izlenmesi, alarm sistemleri ile güvenliğin sağlanması, eşyanın bulunduğunuz yerden alınıp istediğiniz yere teslimi gibi çok sayıda avantajı bir arada sunuyoruz.

Eşya Depolama Hizmetinde Görev Alan Personellerimiz

Firma olarak, farklı depolama seçenekleri içerisinde ferah ortamlarda hizmet veriyoruz. Görev yapan tüm personelimiz ile daima güler yüzlü ve özenli hizmet sunuyoruz. Çalışanlarımız hem kurum içi sürekli devam eden eğitimlerde her açıdan destekleniyor hem de uzman kurum ya da kuruluşlardan sağlanan seminer, panel ve eğitimlerde yer alıyor. Bu şekilde özel eğitilen personelimiz sayesinde kusursuz bir yaklaşımla hizmet verebiliyoruz. Tam eğitimli ve donanımlı çalışanlarımızla profesyonel manada sunduğumuz hizmet kalitesini rahatlıkla fark edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın