Darıca Eşya Depolama

Darıca eşya depolama hizmetinde müşterilerimizin istenilen eşyalarını güvenle saklamak için tercih ettiği bir hizmettir. Depolama işlemlerine artan talepler üzerine evden eve nakliyat firmaları üstlenerek sektörde iki alanda hizmet vermektedirler. Ev taşıma hizmetinin yanı sıra firma olarak bizde sizlere kendi tarzımızda depolama hizmetini sunmaktayız.

Depolarımızın verdiği imkanları sizlere kendi standartlarımız ile evden eve nakliye hizmetinde olduğu gibi depolama hizmeti sunmaktayız. Sektörde birden çok firma da depolama alanında bizler gibi hizmet vermektedir. Her firmanın kendine has iş yapış biçimi ile müşterileri memnun etmeye çalışmaktadır.

Darıca’da ev eşyalarınızın hijyenik ve güvenilir olarak depolanma hizmetini sizlere sunmaktayız. Sektöre 1990 yılında katılarak nakliyat olarak başladığımız bu alanda sizlere yılların tecrübesi ile depolama hizmetlerini de sunmaya başladık. Evden eve nakliyat alanında başarılı bir portföy sergilememizin ardından bu tecrübe ve başarımızı depolama alanına da taşımaya karar verdik.

Darıca depolama hizmetine başlamadan belirli standartları belirleyerek hizmete başladık. Yıllardan beri süre gelen tecrübemiz ile kısa sürede depolama alanında tercih edilen bir firma olarak adımızı ilk sıralara yazdırmayı başardık.

Sizlerin eşyalarını güvenle sakladığımız ortamlar 7/24 olarak sürekli gözetim alanında olan güvenli alanlardır. Peki depolama alanlarımızın diğer özellikleri nelerdir;

 • Rutubetsiz ve nem barındırmayan mekanlar
 • Düzenli olarak haşere ve böceklere karşı ilaçlanan
 • Güvenlik sistemleri ile 7/24 olarak gözetim altında olan
 • Tüm mikrop ve virüslere karşı düzenli olarak dezenfekte edilen
 • Eşyalarınızın belirli aralıklar ile kontrol edilen yerlerdir.

Müşterilerimizin bizlere ulaştıktan sonra depolama hizmeti başlamış olur peki hizmetin aşamaları nelerdir?

Darıca Eşya Depolama Sözleşmesi

Müşterilerimizin eşyalarının alınacağı meskene gidilerek depolama hizmeti için götürülecek olan eşyalar teker teker kayıt altına alınmaktadır. Eşyalarınızın alındığı anda ki hali sözleşmeye geçirilmektedir. Sözleşmede eşyaların yanı sıra depolama süresi, hizmetler ve ücret belirtilmektedir.

Darıca Kiralık Depo
Darıca Eşya Depolama

Eşyaların Paketlenmesi

Müşterilerin eşyaları not alınmasının ardından tüm eşyalar kendi kategorilerine göre ayrılarak paketlenme aşamasına geçilmektedir. Beyaz eşya grubunuz özel olarak strafor köpük gibi koruyucu materyaller ile korunarak darbeye çizilmeye karşılık korunmaktadır.

Darıca eşya depolama alanında paketlenecek diğer eşyalar özel havalı plastikler ile sarılarak çizilmeye karşı özellikle korunmaktadır. Monte halde olan tüm eşyalar özenle uzman ekipler tarafından sökülerek paketlenmesi sağlanmaktadır.

Eşyaların Taşınması

Ekipler tarafından özenle paketlenen eşyalar yine taşımada ve yükleme için alanında tecrübeli ekipler tarafından hazırlanır. Malzemeler ve araçlar ile eşyalarınız ürün sayısı ve hacmine göre alana gönderilen araçlara yerleştirilmektedir. Araca yerleştirilen eşyalar özenle sabitlenerek yolda yaşanacak sarsılmalara karşı ayrıca korunmuş olmaktadır. Araçlara yüklenen eşyalarınız en yakın Darıca eşya depolama alanına sevk edilir.

Depoda Bekleme Esnası

Eşyalarınız depolama esnasında belirli sürelerde ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Belirli aralıklar ile mikrop ve virüslere karşılık olarak dezenfekte edilir. Bunların yanı sıra eşyalarınızı haşere ve böceklere karşılık olarak ilaçlanmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği ise kamera sistemleri ile 7/24 olarak izlenmektedir.

Müşteriye Tekrar Teslimi

Eşya depolama hizmetinin sonlamasının ardından eşyalarınız tekrardan özenle araçlara yüklenerek istenilen mekâna tekrardan indirilmektedir. Eşyalarınız sizden eşyaları alırken ki yapılan sözleşme kontrolünde teslim edilmektedir.

Darıca Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Darıca eşya depolama olarak sizlere en iyi hizmeti sunarak memnuniyetinizi kazanmak bizler için çok değerlidir. Müşterilerimizin dikkat ettiği bir hususta eşya güvenliğidir. Sizlerin eşyalarını özenle saklamaktayız ve zarar görmemesi için elimizden gelen tüm önlemleri almaktayız. Yılların tecrübesine sahip olan firma olarak ekiplerimizde yıllardır depolama, taşıma alanlarında geçirmiş çalışanları seçerek sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Darıca ev eşyası depolama alanında fiyat konusu merak edilen bir husustur. Müşterilerimize istekleri doğrultusunda en iyi fiyatı belirlemekteyiz. Fiyat belirlerken bazı konuları dikkate almaktayız. Öncelikle müşterimizin istediği depolama eşya sayısı ve hacmi, depolama süresi hususları dikkate almaktayız. Sizlere bu hususlara bakarak en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Fiyatlarımıza uzman ekip, güvenli depolama ve taşıma hizmetleri dahildir.

Darıca Eşya Depolama Ücretleri
Darıca Eşya Depolama Firması

Eşyalarınız depolama alanlarında tüm güvenlik ve kontrollere rağmen elimizde olmayan sebeplerden oluşacak zararlara karşı da korumalıdır.  Olabilecek olan zararlar firmamızın anlaşmış olduğu sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sizler ile imzaladığımız sözleşme ile birlikte sözleşmede yer alan ürün listesinde eksik veya olmayan bir hasar görünürse sigorta şirketi tarafından sizlerin mağduriyeti giderilmektedir.

Darıca Ev Depolama Alanları

Özenle taşınan eşyalar yüklemede olduğu özeni tekrardan göstererek araçlardan indirilmektedir. Sizlere özel olarak ayrıca dezenfekte edilmiş olan depolama alanına eşyalarınız belirli bir şekilde yerleştirilmektedir. Yerleştirilen eşyalar özenle kontrolleri sağlandıktan kapatılmaktadır.

Darıca eşya depolama firmaları bu hizmeti ucuza yapmak istemektedirler. Müşterilerimizden tek isteğimiz kurumsal olmayan bu firmaları tercih etmemeleridir. Bütün ev eşyalarınızı paketlendikten sonra depoya taşınmaktadır.

Askıda bulunan her eşyanız portatif dolaplara konularak kırışmasına dahi mâni olarak taşınmakla beraber gardıroplarınız uzman ekipler tarafından özenle sökülür ve ambalajlanır. Taşınacağınız yeni evinizde yine uzman ekipler ile montajı yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşya seti dahilinde bulunan tüm ev eşyalarınız monte edildikleri yerlerden özenle sökülerek çizilmeye ve darbeye karşı ambalajlanarak yeni meskende kullanım alanına profesyonel ekipler ile monte edilmektedir.

Darıca Kiralık Eşya Depolama

Taşınma veya yeni ev alma gibi durumlarda mutlaka eşya artar ve eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulur. Bu hizmetin başarılı bir şekilde uygulanması için işin uzmanı ekiple ve profesyonel filo ile hareket eden şirketimiz, günlük hayatta ve iş dünyasında artan eşyalarınızı güvenli depolarda saklıyor.

Mobilyalar, beyaz eşyalar ve antika eşyalar evdeki ve iş yerindeki değerli eşyalarımızdır. Zaman zaman bu eşyalar fazlalık olunca çatı arasına, depoya, kömürlüğe veya bodruma depolanır. Bu gibi yerlerde bu eşyalar küflenme, paslanma ve çürüme gibi etkenlerle karşılaşır. Fare gibi kemirgenlerin oluşturduğu zarar da cabasıdır. Bu nedenle etkili ev depolama hizmetine ihtiyaç duyulur.

Sağlıksız yerlerde eşyaların depolanması eşyalara zarar verebildiği gibi çalınma riskini de artırmaktadır. Bu sorunlarla karşılaşmamak ve güvenle eşyaları saklamak için bu işi meslek edinmiş olan eşya depolama ekibimizi arayabilirsiniz.

Darıca Kiralık Depolama Firmaları
Darıca Eşya Depolama Hizmetleri

Darıca eşya depolama hizmeti için bizi aradığınız zaman taşıma ekibimiz eşyaları adresinizden alıyor. Bu işlem için öncelikle ekibimiz eşyaları gözden geçiriyor ve hemen paketleme safhasına geçiyor. Paketleme işleminde eşyanın genel özellikleri dikkate alınıyor. Eşyalar yüklenecek hale geldikten sonra sırayla eşyalar kapalı kasa araçlara yükleniyor.

Yüklemenin ardından Darıca kiralık eşya depolama ekibimiz eşyaları depoya getiriyor ve eşyaları depodaki elemanlarımıza teslim ediyor. Bu işlemden sonra eşyalar kişiye özel bölümlere kilitleniyor. Özel odacıklar kilitli olmakla birlikte nem, rutubet ve toz gibi etkenlerden tamamen uzaktır.

Her türlü eşyanın saklandığı binamız birçok yönden istenilen düzeydedir ve uzun süreli kullanım kalitesine sahiptir. Depolarımız; Her türlü güvenlik özelliğine sahiptir ve teknolojik imkanlardan faydalanmaktadır.

 • Binalarımız asayiş bakımından güvenli bölgelerdedir.
 • Binalarda fare ve benzeri haşereler bulunmamaktadır.
 • Düzenli ilaçlama yapılmaktadır.
 • Binamızın havalandırma sistemi yeni nesil özelliklere sahiptir.
 • Eşya depolama binamız her zaman için hizmet sunmaya devam ediyor.
 • Darıca eşya depolama alanında depolarımız aradığınız güveni ve kaliteyi sunuyor.
 • Binamızı görmek isteyenler için özel tur düzenliyoruz.
 • Binamızı yerinde inceleyebilirsiniz ve hizmet kalitemizi yerinde görebilirsiniz.

Darıca Eşya Depolama Hakkında Sorular

Darıca eşya depolama hizmetinde paketleme yapıyor musunuz?

Paketleme işi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlenen eşyalar hasar almayacak şekilde yerleşimi yapılmaktadır. Paketleme alanında yerli üretim ürünler kullanmaktayız.

Darıca ev eşyası depolama ücretleri nasıl belirleniyor?

Depolama ücretleri ev eşyanızın yoğunluğu belirlemektedir. Depoda kapladığı alana göre ücreti belirlemekteyiz. Nakliye hizmetini de firmamız sunmaktadır.

Darıca kiralık depo ortamlarınız nasıldır?

Firmamıza ait depolar temiz ve güvenlidir. Son derece titiz bir şekilde korunmaktadır. 7/24 güvenlik içindedir.

Darıca eşya deposu hizmetinde personelleriniz işin ehli midir?

Firmamız bünyesinde çalışan personeller işinin ehli ve son derece işlere sadık personellerdir. Her zaman kaliteli ve işini profesyonel yapan personellerle çalışmaktayız.

Darıca ev eşyası depolama alanında eşya taşıma işlemini kim yapmaktadır?

Şirketimiz sizlere en iyi ve en uygun ücretlere eşya taşıma işlemini yapmaktadır. Eşyanın depoya getirilmesi ve eşyanın teslim edilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır.