Darıca eşya depolama hizmetinde müşterilerimizin istenilen eşyalarını güvenle saklamak için tercih ettiği bir hizmettir. Depolama işlemlerine artan talepler üzerine evden eve nakliyat firmaları üstlenerek sektörde iki alanda hizmet vermektedirler. Ev taşıma hizmetinin yanı sıra firma olarak bizde sizlere kendi tarzımızda depolama hizmetini sunmaktayız.

Darıca Eşya Depolama
Darıca Eşya Depolama Hizmeti

Depolarımızın verdiği imkanları sizlere kendi standartlarımız ile evden eve nakliye hizmetinde olduğu gibi depolama hizmeti sunmaktayız. Sektörde birden çok firma da depolama alanında bizler gibi hizmet vermektedir. Her firmanın kendine has iş yapış biçimi ile müşterileri memnun etmeye çalışmaktadır.

Darıca’da ev eşyalarınızın hijyenik ve güvenilir olarak depolanma hizmetini sizlere sunmaktayız. Sektöre 1990 yılında katılarak nakliyat olarak başladığımız bu alanda sizlere yılların tecrübesi ile depolama hizmetlerini de sunmaya başladık. Evden eve nakliyat alanında başarılı bir portföy sergilememizin ardından bu tecrübe ve başarımızı depolama alanına da taşımaya karar verdik.

Darıca depolama hizmetine başlamadan belirli standartları belirleyerek hizmete başladık. Yıllardan beri süre gelen tecrübemiz ile kısa sürede depolama alanında tercih edilen bir firma olarak adımızı ilk sıralara yazdırmayı başardık.

Sizlerin eşyalarını güvenle sakladığımız ortamlar 7/24 olarak sürekli gözetim alanında olan güvenli alanlardır. Peki depolama alanlarımızın diğer özellikleri nelerdir;

  • Rutubetsiz ve nem barındırmayan mekanlar
  • Düzenli olarak haşere ve böceklere karşı ilaçlanan
  • Güvenlik sistemleri ile 7/24 olarak gözetim altında olan
  • Tüm mikrop ve virüslere karşı düzenli olarak dezenfekte edilen
  • Eşyalarınızın belirli aralıklar ile kontrol edilen yerlerdir.

Müşterilerimizin bizlere ulaştıktan sonra depolama hizmeti başlamış olur peki hizmetin aşamaları nelerdir?

Darıca Eşya Depolama Sözleşmesi

Müşterilerimizin eşyalarının alınacağı meskene gidilerek depolama hizmeti için götürülecek olan eşyalar teker teker kayıt altına alınmaktadır. Eşyalarınızın alındığı anda ki hali sözleşmeye geçirilmektedir. Sözleşmede eşyaların yanı sıra depolama süresi, hizmetler ve ücret belirtilmektedir.

Eşyaların Paketlenmesi

Müşterilerin eşyaları not alınmasının ardından tüm eşyalar kendi kategorilerine göre ayrılarak paketlenme aşamasına geçilmektedir. Beyaz eşya grubunuz özel olarak strafor köpük gibi koruyucu materyaller ile korunarak darbeye çizilmeye karşılık korunmaktadır.

Darıca eşya depolama alanında paketlenecek diğer eşyalar özel havalı plastikler ile sarılarak çizilmeye karşı özellikle korunmaktadır. Monte halde olan tüm eşyalar özenle uzman ekipler tarafından sökülerek paketlenmesi sağlanmaktadır.

Eşyaların Taşınması

Ekipler tarafından özenle paketlenen eşyalar yine taşımada ve yükleme için alanında tecrübeli ekipler tarafından hazırlanır. Malzemeler ve araçlar ile eşyalarınız ürün sayısı ve hacmine göre alana gönderilen araçlara yerleştirilmektedir. Araca yerleştirilen eşyalar özenle sabitlenerek yolda yaşanacak sarsılmalara karşı ayrıca korunmuş olmaktadır. Araçlara yüklenen eşyalarınız en yakın Darıca eşya depolama alanına sevk edilir.

Depoda Bekleme Esnası

Eşyalarınız depolama esnasında belirli sürelerde ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Belirli aralıklar ile mikrop ve virüslere karşılık olarak dezenfekte edilir. Bunların yanı sıra eşyalarınızı haşere ve böceklere karşılık olarak ilaçlanmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği ise kamera sistemleri ile 7/24 olarak izlenmektedir.

Müşteriye Tekrar Teslimi

Depolama hizmetinin sonlamasının ardından eşyalarınız tekrardan özenle araçlara yüklenerek istenilen mekâna tekrardan indirilmektedir. Eşyalarınız sizden eşyaları alırken ki yapılan sözleşme kontrolünde teslim edilmektedir.

Darıca Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Darıca eşya depolama olarak sizlere en iyi hizmeti sunarak memnuniyetinizi kazanmak bizler için çok değerlidir. Müşterilerimizin dikkat ettiği bir hususta eşya güvenliğidir. Sizlerin eşyalarını özenle saklamaktayız ve zarar görmemesi için elimizden gelen tüm önlemleri almaktayız. Yılların tecrübesine sahip olan firma olarak ekiplerimizde yıllardır depolama, taşıma alanlarında geçirmiş çalışanları seçerek sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Darıca ev eşyası depolama alanında fiyat konusu merak edilen bir husustur. Müşterilerimize istekleri doğrultusunda en iyi fiyatı belirlemekteyiz. Fiyat belirlerken bazı konuları dikkate almaktayız. Öncelikle müşterimizin istediği depolama eşya sayısı ve hacmi, depolama süresi hususları dikkate almaktayız. Sizlere bu hususlara bakarak en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Fiyatlarımıza uzman ekip, güvenli depolama ve taşıma hizmetleri dahildir.

Eşyalarınız depolama alanlarında tüm güvenlik ve kontrollere rağmen elimizde olmayan sebeplerden oluşacak zararlara karşı da korumalıdır.  Olabilecek olan zararlar firmamızın anlaşmış olduğu sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sizler ile imzaladığımız sözleşme ile birlikte sözleşmede yer alan ürün listesinde eksik veya olmayan bir hasar görünürse sigorta şirketi tarafından sizlerin mağduriyeti giderilmektedir.

Darıca Ev Depolama Alanları

Özenle taşınan eşyalar yüklemede olduğu özeni tekrardan göstererek araçlardan indirilmektedir. Sizlere özel olarak ayrıca dezenfekte edilmiş olan depolama alanına eşyalarınız belirli bir şekilde yerleştirilmektedir. Yerleştirilen eşyalar özenle kontrolleri sağlandıktan kapatılmaktadır.

Darıca eşya depolama firmaları bu hizmeti ucuza yapmak istemektedirler. Müşterilerimizden tek isteğimiz kurumsal olmayan bu firmaları tercih etmemeleridir. Bütün ev eşyalarınızı paketlendikten sonra depoya taşınmaktadır.

Askıda bulunan her eşyanız portatif dolaplara konularak kırışmasına dahi mâni olarak taşınmakla beraber gardıroplarınız uzman ekipler tarafından özenle sökülür ve ambalajlanır. Taşınacağınız yeni evinizde yine uzman ekipler ile montajı yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşya seti dahilinde bulunan tüm ev eşyalarınız monte edildikleri yerlerden özenle sökülerek çizilmeye ve darbeye karşı ambalajlanarak yeni meskende kullanım alanına profesyonel ekipler ile monte edilmektedir.

Darıca Eşya Depolama Hakkında Sorular

Darıca Eşya Depolama Firmaları
Darıca Eşya Depolama Hizmeti

Darıca eşya depolama alanlarınız sigortalı alanlar mı?

Depolama alanlarımız tüm olumsuzluklara karşılık olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından sigortalıdır. Bu sigorta sayesinde eşyalarınız tamamen güven altındadır. Böylece güvenle eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Darıca ev eşyası depolama alanlarınız güvenli mi?

Depolama alanlarımız özel güvenlik sistemleri tarafından 7/24 olarak izlenmenin yanı sıra depolama alanlarının sınırları duvarlar ve teller ile örtülüdür. Eşyalarınızın depolama alanlarında saklanırken ekipler tarafından da belirli aralıklar ile kontrol edilmektedir.

Darıca ev depolama ortamınız eşya depolamaya ne kadar uygun?

Eşyalarınız için en uygun şekilde belirli büyüklüklerde ayarlanan depolama alanlarıdır. Sizlerin eşyalarını etrafı metal olarak dayanıklı ve en çok tercih edilen malzemeler ile kapatılmaktadır. Eşyalarınız rutubet ve nem barındıracak ortamlarda değildir. Ayrıca haşere ve böceklerin yaşamasını engellemek için ilaçlanmaktadır.

Darıca kiralık eşya deposu alanında neden sizi tercih etmeliyiz?

Darıca eşya depolama sektöründe yıllarımızı adamış, alanında uzman ekipler ile çalışan firma olarak depolama alanında en iyi özeni ve sizlere karşı en iyi hizmeti sunmakta asla geri durmayan bir firmayız. Bu alanda gerekli bütün belgelerimiz tamdır. Geniş araç filomuz ile eşyalarınızı dilediğiniz yerden almaktayız

Maltepe ev eşyası depolama hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın