Depo Kiralama

Depo kiralama hizmetleri Dünya genelinde talep edilen hizmetlerden biridir. Fazla eşyalarınızı depolamak ya da ticaret yapmak gibi farklı birçok amaç ile depo kiralayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda bulunan kalabalık havayı ortadan kaldırmak ve eşyalarınızın güven içerisinde olduğundan emin olmak için Üçeller Depo Kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Kiralama işlemleri günümüz şartlarında yaşam alanlarının küçük olması ya da dükkan ve benzeri alan kiralarının yüksek olması gibi nedenler ile kurumsal firmalardan talep edilmektedir. Böylece müşterilerimizin istedikleri zaman kendilerine ait bir depoya sahip olmaları mümkün hale gelir. İster kısa zamanlı ister uzun zamanlı kiralamak mümkündür.

Kiralama hizmetlerinin tercih edilmesi için birçok neden saymak mümkündür. Öğrencilerden ticaret yapan kişilere kadar farklı amaçlar ile tercih edilen kiralama işlemlerinin rağbet görmesinin bir nedeni de bütçe dostu fiyat seçenekleridir.

 • Yaşam alanlarının küçük olması nedeni ile eşyalarını sığdırmakta zorluk çeken kişiler,
 • Yaşam alanını değiştirmesi nedeni ile taşınırken kullanmadıkları eşyaları depolamak isteyenler,
 • Çalıştıkları alanların tamir ve tadilatta olması nedeni ile eşyalarını depolamak için yer arayanlar,
 • Hacmi büyük olan ancak az kullanılan araç ve gereçlerin depolanması için alana ihtiyacı olanlar,
 • Koleksiyon yapan ancak koleksiyon kapsamında sahip olduğu ürünleri koyacak yeri olmayan kişiler,
 • Yaşam alanı kiralamadan önce eşyalarını satın almış ancak eşyalar için kira vermek istemeyen kişiler,
 • Henüz evlilik hazırlığı içerisinde olmaları nedeni ile eşyalarını koyacak yerleri olmayan kişiler genellikle kiralama olanaklarını değerlendirmektedir.

Aylık depo kiralama olanakları bir yaşam alanı ya da dükkân benzeri bir alan kiralamaktan çok daha caziptir. Sadece depolama amacı ile kullanılacak güvenli alanlar olmaları da tercih edilme nedenlerinden biridir.

Kurumsal İhtiyaçlar için Depo Kiralama

Depo Kiralama
Ev Depolama Hizmeti

Üçeller depolama hizmetleri ister bireysel ister kurumsal olsun her müşterinin taleplerini karşılamaya yönelik bir hizmet politikası benimsemektedir. Bu noktada kiralık eşya deposu fiyatları belirlenirken uygun fiyat politikaları ile hareket edilmektedir.

Depo kirası, eşya ve ürünlerin güvenli bir şekilde saklanması için tercih edilen yöntemler arasında başı çeker. Öyle ki satılacak ürünleriniz ya da kurumunuza ait eşyalar için tam güvenlikli, bütçe dostu fiyat seçeneklerine sahip depoları kiralayarak sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Kurumsal ihtiyaçlar için Üçeller Depo Kiralama olanakları hem bütçe dostu olması hem de uzun süreli olarak güvenli bir saklama sürecini mümkün kılması nedeni ile tercih edilir. Bir depo kiralamak için birçok farklı nedeniniz olabilir. Depoları sürekli olarak ürün saklamak ya da fazla eşyalarınızı saklamak için de değerlendirebilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun kurumsal ve şahsi ihtiyaçlar için doğrudan doğruya taleplerinizi karşılayacak 

Depo Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Depo kirası fiyatları kiralanacak olan deponun büyüklüğüne ve konumuna göre farklılık gösterebilir. Kiralama fiyatları üzerinde etkili olan başka bir husus da depoların ne kadar süre ile kiralanacağıdır.

Depo kiralarken kiralama süresini uzun tutmak daha uygun fiyatlar ile depo kiralamanıza olanak tanır. Bununla birlikte depo seçerken ihtiyaçlarınıza uygun büyüklükte depo tercih etmeniz önerilir. Ufak boyutlarda depo kiralamak eşyalarınızı sığdırmak konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Çok büyük boyutlarda depo kiralamak ise bütçe yönünden gereksiz harcama yapmanıza neden olabilir.

Depo kiralama fiyatları üzerinde etkili olan başlıca faktörler aşağıdaki gibidir;

 • Kiralanacak deponun büyüklüğü,
 • Kiralanacak deponun konumu,
 • Kiralanacak deponun ne kadar süre kiralandığı,
 • Depo kiralayan firması hizmet politikaları.

Üçeller depo tarafından kiralanan her bir depo için tam güvenlikli hizmet verilmektedir. Depo kiralamanın ana amaçlarından biri de kişinin eşyalarını güvenli bir ortamda muhafaza etmek istemesidir. Bu noktada depo kiralarken güvenli hizmet seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Depo Kiralanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Depo kiralarken birçok hususa dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikli olarak nasıl bir depoya ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Depolar farklı amaçlara göre farklı boyut ve tasarımlar ile müşterilere sunulur.

Depo Kiralama
Depo Kiralama

Eşyalarınızı saklamak amacı ile tercih ettiğiniz depoların herhangi bir haşere sorunu, su akıntısı sorunu ile başınızı ağrıtmayacağından emin olmalısınız. Bunun yanı sıra güvenlik olanaklarını da değerlendirmelisiniz. Depo kiralarken en çok dikkat edilmesi gereken ve belki de yine gözden kaçırılan hususlardan biri de depoların konumudur.

Yaşam alanlarınıza çok uzak bölgelerde konumlandırılmış olan depolarda eşya depolamak çoğu zaman zaman ve yol yönünden sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Daha açık bir ifade ile belirtmek gerekirse depo kiralarken dikkat edilmesi gerekenler;

 • Kiralanacak olan deponun konumu,
 • Depo büyüklüğü ve ihtiyaç olan alan büyüklüğü kıyaslaması,
 • Uzman ve güvenilir bir firmadan hizmet almak,
 • Depo fiyatları kiralama işlemlerini gerçekleştirmeden önce dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Depo kiralamak için alanında deneyim kazanmış yetkin kadromuza güvenebilirsiniz. Uzun yıllardır müşterilerimize memnuniyet oranı yüksek hizmetler vermekten gurur duyuyoruz. Depo kiralarken doğrudan hizmet alabileceğiniz firmamıza başvurarak kaliteli hizmet almanın ayrıcalıklarını deneyimleyebilirsiniz.