Depolamada Kalite ve Güven

Eşya depolama sonradan kullanılacak ya da fazladan olan eşyaların depolanması için ihtiyaç olan bir hizmettir. Depolama işlemlerinin profesyonel bir nakliye firmasında doğru bir şekilde yerine getirilmesi halinde depolama ihtiyacı en iyi kapsamında sağlanacaktır.

Depolama kuşkusuz her firmada farklı şekillerde sunulur. Ama totalde önemli olan doğru ve kaliteli hizmettir. Depolama evresi demek yüksek hijyen sağlamak demektir. Depolama gerek parça eşyalar gerekse koli şeklinde eşyalar kapsamında olabilir. Depolama alanları 7/24 korumalı, çalınmaya ya da her türlü zarara karşı korunaklı alanlar olmalıdır.

Eşyaların saklanması için depolara ihtiyaç vardır. Ve bu depolarda tam teşekküllü bir korunak için de kuşkusuz bir ücret ödenmesi gerekir. Depolama işlemlerinde ücretler depolanma süresi ve depolanacak eşyanın miktarına göre değişir. Depolamada her zaman için sunulması gereken hizmet yüksek kalitede güvenli kalabilecek eşyalardır.

Eşya depolama hizmetleri, günümüzde en çok tercih edilen hizmetlerden biri halindedir. Eşya depolama sayesinde evde yer bulunmayan ancak atılamayacak eşyaların depolanması sağlanır. Eşyaların güvenliği bu hizmet kapsamında iken en önemli unsurdur. Özellikle evde bulunmadığımız dönemlerde, bu depolara emanet bırakılan eşyaların hasar görmemesi için korunması sağlanır.

Bir başka önemli unsur ise işin maliyet kısmıdır. Uzun süreli şehir değişmelerinde eşyaların korunaklı bir yerde muhafaza edilebilmesi için, en iyi saklanmasının sağlanması uygun maliyetle depolanma hizmetinden faydalanılır.

Depolamada Güvenli Depo Alanları

Ev eşyası depolama hizmetlerinde ideal koşullar önemli olandır. Bir firmadan istenen kaliteli ve güvenceli olarak eşyaların teslim edilmesi ve süre sonunda teslim alınmasıdır. Eşya depolamada özel hizmetler de sunularak saklamanın en üst düzeylerde olmasına gayret edilir ve deyim yerindeyse kendi eşyalarım gibi sahip çıkılma kapsamına alınır.

Depolamada Kalite ve Güven
Depolamada Kalite ve Güven

Depolama hizmeti tecrübeli ekiplerce takip edilir. Amaç her zaman müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Ev depolama hizmetinde; talebe göre sigortalı hizmet de sunulabilir. Böylelikle eşyalara gelebilecek en küçük hasar dahi geri ödeme kapsamına girer.

Profesyonel bir nakliye firması eşyaları her zaman en iyi koşullarda saklar, teslim aldığı gibi teslim eder. Depolama alanları 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ile kontrol altındadır. Depolama hizmeti ev ya da ofis fark etmeksizin depolanma hizmetine dahildir.

Eşya depolama, ofis eşyaları için de ciddi bir ihtiyaç halinde olup günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Ofis eşyalarının olup da yer bulunmaması hali ya da yer değişikliğinde eşyaların zarar görmeden muhafazası açısından depolama tam bir kurtarıcı hizmettir.

Depolama Aşamaları

Eşya depolama aşamasında, eşyalar içeriğine göre ambalajlanması yapılır. Böylelikle depolama alanında eşyalar korunaklı olacaktır. Bir nakliye firmasının eşya depolama hizmetinin doğru ve kaliteli olabilmesi için profesyonellik payının yüksekliği şarttır. Depoların haşerelere karşı devamlı ilaçlanıp alarm sistemli olarak kalifiye sunumu o firmanın bu konudaki denetimliliği demektir.

Eşya depolama nakliye sektörü için gerek bireysel gerek kurumsal firmalar açısından önemli hizmetlerin başında gelmektedir. Depolamada eşyanın paketlenmesinden, taşınmasına ve depoda kaldığı süreye kadar her detay önem taşır. Ev eşyası olsun, ofis eşyası olsun, saklanmak istenen eşyalar ya da evraklar olsun, depolarda muhafaza edilme hizmeti vardır.

Bütün bunların çerçevesinde eşya deposu hizmet titiz bir nakliye firmasında en uygun paketlenmesinin yapılıp sonrasında en yakın depoya sevkiyatı ile gerçekleştirilir. Depolama hizmeti boyunca böceklerden, haşerelerden dezenfekte edilmiş bir ortamda güven içerisinde korunur.

Depolar Sigortalı Mıdır?

Depolamada Kalite ve Güven Anlayışı
Sigortalı Depolama Hizmeti

Kurumsal bir nakliye firmasının depoları kesinlikle sigortalıdır. Eşya nakil sigortası ve depo sigortası olmak üzere yapılmıştır. Depolar eşya değerine göre sigortası yaptırılır. Yangına, hırsızlığa ve doğal afetlere karşı da eşya sigortası mutlaka vardır. Böylelikle müşteriye olan sağlamlık ve güvence takdim edilmiş olunur.

Eşyaların depoya taşınmasında kapalı kasa araçları kullanılır. Ve tüm eşyalar depo şartlarına uygun şekilde ambalajlanması yapılmış olduğundan depolarda muhafazası aşamasında eşyanın m2 sine göre bölümlere ayrılır. Bir eşya deposu 400 m2 den 1000 m2 ye kadar büyüklükte ve ayrı ayrı bölme ve ebatlardan oluştuğundan kullanım açısından rahatlık payı vardır. Eşyaların cinsine göre yapılan ve depoda bekleme süresine göre kategorileştirilen eşyalar ayrı ayrı bölmelerde muhafaza edilir.

Eşya depolama kurumsallığımızın verdiği ayrıcalıklarla hizmetler zincirinden oluşur. Kişisel ya da kurumsal eşya depolama, ev ya ofis eşyası depolama şeklinde beraberinde ambalajlama hizmetleri ile bir bütün halindedir. Depolanma ihtiyacı bildiğiniz ve yaşadığınız üzere şu an itibariyle kullanılmayacak ama elden çıkarılması istenmeyen eşya sınıfı için ihtiyaçtır. Bu sınıf dışında manevi ya da maddi değeri yüksek eşyalar, evlerde yer bulamayan kitaplar, büyük eşyalar da bünyemiz için de yer bulabilir.

Kapınızı ilk çaldığımızda ekspertiz incelemesi için uzman personelimiz ile tanışacaksınız. Eşyalarınızın analizini yapacak, nasıl ambalaj olacağına karar verecek, depolama alanını belirleyecektir. Depolama alanlarımız zaten farklı ebatlarda her ihtiyaca uygun kapasitededir. Eşya depolama da yeterli alanlar bulunmaktadır.

Depolama alanlarımız kameralarla sürekli bir izlenme durumunda olup ekstra güvenlik personelimiz ile de kontrol altında tutulur. Başta hırsızlık olmak üzere her türlü olumsuz duruma karşı önlemler alınmıştır.

Depolama alanlarımız güvenli olduğu kadar steril ortamlardır. Hijyenik eşya depolama sektörü için olmazsa olmaz kuraldır. Bilmelisiniz ki, depolarımızda temizliğe önem verilir, eşyalarınız kirden, tozdan özenle korunur. Tercihimiz tek kullanımlık ambalajlama paketleme şeklidir, bu şekilde depolama alanlarına gelen eşyalarınız kendilerine ait alanlarında yerlerini alır.

Ev eşyası depolama firmasında eşya depolama fiyatları belli netleşmeler sonrasında belirlenir. Bunlar nedir? Eşyalarınızın boyutu, eşyalarınızın özelliği ve ne kadar süreli depolama misafirliği yaşayacağı? Bunlar ışığında piyasa nazarında bünyemizden son derece ekonomik bir fiyat alırsınız. Özellikle depolama ihtiyacınız bir öğrenci kapsamında ise kampanya ve indirimlerimizden mutlaka bilgi sahibi olmalısınız.

Depolama hizmetimizde eşya paketleme aşaması deyim yerindeyse kalitesi açısından uzun ömürlü olur. Her eşya tipinin kendine has özellikte ambalajlama paket cinsi vardır. Böylelikle olağan dışı her türlü durumdan korumayı sağlar. Kiralık eşya depolama olarak biz ne kadar iddialı isek aynı iddiayı depolama araçlarımız için de söyleyebiliriz. Geniş kapasiteli bir araca sahip olduğumuzdan, eşyaların doğru şekilde istiflenerek depolama alanlarına kaliteli getirilmesini sağlamaktayız.

Depolama hizmetinde güvenli ve kalite firmaların özellikleri nelerdir?

Eşya depolama alanında kurumsal şirketlerin belli başlı özellikleri vardır. Bunlar;
✅ Eşya sigortası yapılır
✅ Güvenli depo ortamı sağlanır.
✅ Ev eşyaları ambalajlanır.
✅ Eşyaların nakliye kendi araçları ile yapılır.
✅ Eşyaların sözleşmesi yapılır.

Ev eşyası depolama hizmetinde şikayetleri olan şirketi tercih etmeli miyiz?

Depolama alanı güven isteyen bir sektördür. Eşya depolama şikayet kısmı güvenin zedelenmesine neden olur. Bu konuda tavsiyemiz kiralık eşya depolama alanında profesyonel hizmet sunan şirketleri tercih etmektir.