E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Güvenilir Eşya Depolama

Güvenilir Eşya Depolama

Güvenilir Eşya Deposu Hizmeti

Güvenilir eşya depolama hizmet verirken güvenli bir şekilde hizmet sunmayı esas alırız. Eşyalar depolanmadan önce koruyucu malzemeler kullanılarak uygun bir şekilde sarılır sonrasında sınıflandırılarak depolanır. Eşyalarınızın sarılmasının nedeni eşyaların çizilmesini önlemektir.  

Güvenilir eşya depolama hizmeti son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bu durumun birçok farklı nedeni bulunuyor. Örneğin oturdukları evden daha küçük bir eve taşınmak durumunda kalanlar veyevlerinin bir bölümünü tadilat ile yeni bir görünüm kazandırmak isteyenlerin olması gibidir. 

Güvenilir eşya depolama hizmeti verilirken yapılan mühürleme işleminin amacı eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolanmasıdır. Bu şekilde sizden başka kimse eşyalarınızı açamaz. ya depolama fiyatları değişkendir. Bu nedenle belirli bir fiyat verilemez. Fiyat tarifesini belirleyen çok sayıda etken bulunmaktadır. Bu etkenlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir; 

 • Eşyaların depolanabilmesi için ihtiyaç duyulan depolama alanının hacmi 
 • Eşyaları depolarken kullanılacak olan paketleme malzemesi 
 • Eşyaların depolarda muhafaza edileceği süre 

Güvenilir eşya depolama hizmetleri genel olarak nakliye işleri yapan firmalar tarafından yapılır. Çünkü eşyaların depolama alanlarına güvenli bir biçimde ulaştırılmaları büyük önem taşır. Eşyaların depolandığı yerlerde her bir müşteri için ayrılmış olan özel depolar bulunmalıdır. Depolama alanlarının temizliği dışında güvenliğinin sağlanması da önemli bir detaydır. Bu nedenle mutlaka olmalı diyebileceğimiz üç temel özelliğe sahip firmalardan hizmet alınmalıdır. 

 • Depolama alanları hijyenik koşullara sahip olmalıdır. 
 • Depoların güvenliği 7/24 sağlanıyor olmalıdır. 
 • Depolara teslimatını yaptığınız ürünler düzenli olarak listelenmelidir. 

Belirtilen hizmet sağlama koşulları dikkatlice değerlendirildiği zaman mağduriyet yaşama riskiniz en düşük seviyeye iner. Ev eşyası depolama firması mağduriyet yaşamamanız adına en iyi hizmet kalitesini benimsemekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Ev Depolama

Edepolama alanında profesyonel bir hizmet gerekir. Belirli bir süre için ya da herhangi bir neden dolayısıyla eşya depolama hizmeti almanız gerekebilir. Böylesi durumlarda mağduriyet yaşamamanız için belirli konularda bilgi sahibi olmak için ilgili firmaya yöneltmeniz gereken bazı sorular bulunmakta. Burada kısaca bu konulara değineceğiz. 

Firmanın depolama konusunda uzmanlaşmış olması önemlidir.  Ev depolama eşyalarınızın depolama alanına taşınması aşaması önemlidir. Depolarda kalma süresince her aşamada işlemlerin büyük bir titizlik içinde yürütecek uzmanlaşmış personelleriyle hizmet sunulmalıdır. 

Eşyaların depolanacağı alanların gerçekleşmesi muhtemel olan risk faktörlerine karşı sigortalı olması önemlidir. Bu nedenle hizmet alacağınız firmaya bu konuda sorular yöneltmelisiniz. Eşyaların depo edileceği yerlerin otomatik olarak iklimlendirilmesi gereklidir. Çünkü normal olmayan şartlar nem ve sıcaklık gibi faktörlerin değişmesine yol açar. Sonuç olarak bu değişimler eşyaların kalıcı hasarlar görmesine yol açabilir. 

Eğer ev eşyalarının depolanması söz konusu ise depolama alanlarının bu işlem için uygun tasarıma sahip olmaları gereklidir. Örneğin eşyalara ulaşabilme, eşyaların taşınabilmesi için asansör olup olmaması, iklimlendirme imkanları ve güvenliğin sağlanması gibi detaylar değerlendirilmelidir. 

Eşyaların doğru depolanması çok önemlidir. Firmalar güvenlik ve otomatik iklimlendirme konularında güvence sunabilirler. Ancak deneyimli olmayan personel hataları yani insan hatalarına karşı önlem alamazlar. 

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda her zaman sabit fiyatlarımız vardır. Gerek ev eşyası gerekse iş yeri ofis eşyası olsun özellikle acil durumlarda çözüm üreten yöntemlerden biri eşyaların depolanmasıdır. Acil görev değişikliği, tayinler, evin veya iş yerlerinin acil boşaltılmasını gerektiren durumlarda hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Firmamız eşyaların güvenli olarak saklanmasını, her türlü dış etkenlerden korunmasını sağlayan bir şirkettir. Eşyalarınız, sigortalı, muhafazalı, dezenfekte edilmiş ve güvenliği sağlanmış bir biçimde saklanmaktadır.  

Eşyalarınızı bize teslim etmekle, onların yalnızca depolanması değil, teslim ettiğiniz gibi teslim almanız garantisiyle depolanmaktadır. Eşya depolama fiyatları eşyaların durumuna göre, miktarına ve hassasiyetine göre kategorize edilerek korunmaktadır.  Bununla ilgili bizimle iletişime geçmek suretiyle ücretlendirmesi yapılmaktadır. Bize emanet edilen eşyalar, sigorta garantisiyle son derece güvenli bir biçimde saklanmaktadır.  

Eşyalar depolarımızda kaldığı süre içinde, her ay düzenli olarak ilaçlanıp dezenformasyonu sağlanmaktadır. Eşyaları bulundukları yerden alırken öncelikle kalıcı olarak ambalajları sağlanmaktadır. Ardından her biri numaralanmaktadır. Teslim edilen eşyalar, bizden teslim alınırken verdiğimiz numaralarla aynı şekilde teslim edilmektedir. Son derece emin ve gözünüz arkada kalmadan eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilmektedir.  

Depolama işleminden önce firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Ardından karşılıklı bir randevu belirlenerek evinize gelip eksper aracılığı ile eşyaları yerinde görüp incelemekteyiz. Eşyaların durumuna göre kaplayacağı alan metreküp olarak tespit edilmektedir. Ayrıca eşyaların durumuna göre ne tür ambalaj kullanılması gerektiği, eşyaların hassasiyet durumları, nasıl saklanması gerektiği görüşülerek karşılıklı bilgilendirme sağlanır. Bu bilgilendirmeler ışığında aylık ödenmesi gereken ücret karşılıklı olarak belirlenmektedir. 

Eşyalar istenildiği kadar depolarımızda muhafaza edilmektedir. Eşya ayırımı yapmadan, ev eşyası depolamaofis eşyası depolama veya belli eşyaların parçalar biçiminde depolanması da firmamız tarafından yapılmaktadır.  

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları arasında İstanbul’da seçici firma özelliğine sahibiz. Ev, ofis, iş yeri, koliler, parça eşyalar gibi her türlü eşyalarınız, bir eşya deposundan beklentileriniz ölçüsünde saklanır. Kurumsal firma olmamız nedeniyle eşyalarınızın güvenliği konusunda en ufak bir şüpheye yer bırakmaz. Firmamız, genellikle beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan ‘’eşyaları ne yaparız’’ sorununun önceliği ile hareket etmektedir.  

Ev veya ofis tadilatları, fazla eşyaların sıkışıklığı, yeni eşya alma ancak eskisinden vazgeçememe durumlarında eşya depolama firmaları konusunda firmamız hizmetinizdedir.24 saat kamera sistemi ile de kişiye özel muhafaza alternatiflerimiz bulunmaktadır.  Müşteri memnuniyetinin önceliklerimiz arasında olması tercih edilme sebeplerimizden en önemli olan kısımdır. Sektörde uzun yıllar bulunmamız işimizi ciddiye almamızla doğru orantılıdır. 

Güvenilir eşya depolama ile eşyalarınızın güvenli bir biçimde depolanabilmesi için öncelikle eşyaların kullanım amacına uygun olarak sınıflandırılma yapılır. Sınıflandırma işleminin ardından eşyalar önce sarılır. Ardından da koli ve paketleme işlemleri ile uygun biçimde eşyaların paketlenmesi işlemi yapılır. Paketleme işlemi sonlanınca mühürleme yapılarak en uygun depolama kısmında saklanır. 

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetini bireyler için ve profesyonel amaçlar için farklı amaçlarla yararlanabilmeniz için sunabilmekteyiz. Ev eşyaları haricinde ticari eşyalar, belge ve dokümanlar, güzel sanat eserleri ve diğer profesyonel ihtiyaçlarınız için de yararlanabilirsiniz. Ev eşyası depolama alanlarında depolanan ürünlerinizi istemeniz durumunda herhangi bir zamanda görme imkanınız bulunuyor. 

Ev eşyası depolama firmaları arasından seçim yapmanız gerektiğinde dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar firmaya ne derece güvenebileceğinizi ve hizmet kalitesinin göstergeleridir. 

 • Firmanın kurumsal bir kimliği olmalıdır. Bu şekilde firmanın hangi hizmetler karşılığında ne kadar ödeme aldığını bilirsiniz. 
 • Eşyaların depolandığı yerleri görme imkanınız olmalıdır. 
 • Eşyaların depolandığı yerlerin temiz, rutubet olmayan ve güvenlikli olması gereklidir. 

Eşya depolama hizmeti alacağınız firma profesyonel bir çalışma ekibine sahip olmalıdır. Çünkü profesyonel eşya depolama ekipleri eşyaların depolanabilmesi için tüm aşamaları özenli bir şekilde yaparlar. Eşyalarınızın paketlenmesi ve depolama alanlarına taşınması işlemleri en az eşya depolama alanlarının güvenliği kadar önemli konulardır. 

Güvenilir eşya depolama firmasında aradığınız tüm bu özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Depolama alanları devamlı olarak gözetlenmekte, alarm sistemleri kullanılarak eşyaların depolandığı yerler sürekli olacak şekilde denetim altında tutulmaktadır. Kısacası en iyi şekilde depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Güvenli bir depolama hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken detayları yazının yukarıdaki bölümlerinde verdik. Bunların haricinde bilmeniz gereken bazı başka bilgiler de bulunmaktadır. Eşyalarınızı kurumsal nakliyat şirketlere teslim ediniz. 

Eşya depolama konuda da eşyaların taşınma ve istiflenme aşamalarında uzmanlaşmış personellerden yardım aldığı için güvence sunabilmektedir. Depolara taşınan eşyaların envanteri tutulabilmelidir. Aksi halde mağdur olabilirsiniz. Bu nedenle firma eşyaları alma sırasında aldığı eşyaların listesini tutmalıdır. 

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Firmamız size en uygun fiyatı sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin için her zaman en iyi hizmeti vermeye hazırız. 

Eşyalarınızı depolama hizmeti alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Eşyalarınızı teslim alan firma aldığı eşyaların listesini tutmalıdırEşyalarınızın depolanma alanına nakil işlemi yapılmadan önce uygun ambalajlama malzemeleri ile paketlenmesi gerekir. Böylece nakliye sırasında çizilme, kırılma gibi olumsuzluklar engellenmiş olur. 

Eşyaların depolanacağı yerin temiz, rutubet içermeyen ve otomatik olarak havalandırılan bir ortam olması önemlidir. Bu şekilde eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulabilirsiniz. Depolama alanının güvenliği sağlanmalıdır. Çünkü güvenlik olmazsa istenmeyen olumsuzluklar yaşanabilir. Örneğin hırsızlık olaylarına karşı korunabilmesidir. 

Depolama ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanabilmesi için her aşamada uzmanlaşmış personelleri ile hizmet vermeye hazırız. Ev eşyalarının depolanması ihtiyacı genellikle yaşam alanını kısıtlayan ya da kullanımlarına ihtiyaç duyulmayan eşyalar için geçerli bir durumdur.  

Ev eşyası depolama fiyatları konusunda her zaman müşterilerimize en uygun hizmeti veriyoruz. Eşyaların taşınmasında uzman ekibimiz yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize güvenli bir depolama hizmeti gerçekleştiriyoruz. 

Ev eşyası depolama fiyatları alanında Üçeller firması olarak geçmişten bugüne en iyi hizmeti vermeyi vaat etmekteyiz. Alanında kurumsal hizmetler sunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Nakliyenin gerçekleşeceği tarihi ve ödenecek olan fiyatı net olarak önceden belirleriz. Eşya depolama aşamasında sizin için her türlü kolaylığı sağlamaktayız. 

Ev nakliyesi hizmetinde kaliteli bir çalışma sürdürüyoruz. Bu hizmetin gerçekleştirilme aşamasında uygun fiyatlar sunulabilmelidir. Taşınma işlemi eşyaların yoğunluğuna ve taşınma mesafesine bağlı olarak değişebilmektedir. Örnek olarak 4 odalı bir evin eşyalarının taşınması işlemi ekspertiz tarafından verilecek olan rapora göre 2 gün içinde tamamlanabilir. Ücretsiz ekspertiz hizmetini sunuyoruz. 

Firmamızın uzman personelleri nakliyat işlemi başlamadan önce eşyalarınızı uygun olan malzemeleri kullanarak ambalajlama işlemi yaparlar. Daha sonrasında ise nakliyat araçlarının güvenli olarak seyahat yapabilmeleri için eşyaları uygun bir şekilde istifleme işlemi yaparlar. 

Ev nakliyesi işleminin sonlanacağı noktaya ulaşınca ambalajların düzgün olarak çıkarılması sonrasında de monte edilerek taşınan eşyaların montajı yapılır. Ev nakliyesi hizmeti alırsanız size kalan sadece yeni yaşam alanınızın keyfini sürmek olacaktır. 

Nakliyat işlemlerinde ev nakliyesi işleminin yapılabilmesi önemli bir detaydır. Bu şekilde hem nakliyat işlemi ekonomik olarak yapılabilir hem de nakliyat işi kısa zamanda gerçekleşebilir. Bu süreçte sadece insan gücünden yararlanmak yaşanacak zorlukları arttıracaktır. Ev nakliyesi firması olarak bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunabilmekteyiz.  

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat işleminin birçok açıdan sağladığı avantajlar bulunmaktadır. Örneğin eşyaların taşınması aşamasında zarar görme gibi dezavantaj yaşanmaz. Asansörlü nakliyat başlamadan önce bu konuda uzman olan personeller sürecin kontrollü olarak yürütülebilmesi için her aşamayı planlarlar.  

Planlama aşamalarına örnek olarak asansörlü aracın park etme alanı uygun olmalıdır. Bina ile uygun mesafede konumlanması için nasıl duracağı da önemlidir. Eşyaların taşınması için en uygun pencere veya balkonun belirlenmesi aşamaları gösterilebilir. Asansörlerin belirli bir savrulma payları bulunur. Bu nedenle eşyaların taşınma öncesi bu duruma uygun bir şekilde konumlandırılarak taşınmaları gerekir. Asansörlü nakliyat hizmetinde profesyonel bir çalışma vaat ediyoruz. 

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama alanlarından bizden hizmet alan müşterilerimiz her zaman bizleri tavsiye etmektedir. Hiçbir müşterimiz eşya depolama şikayet konusunu açmamıştır. Hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmemişiz. 

İstanbul eşya depolama işleminin birçok açıdan dezavantajı bulunmaktadır. Bu nedenle hizmet alacağınız firmanın sağlayacağı eşya depolama özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu detaylar arasında bulunması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz; 

 • Depolama alanları güvenli olmalıdır. Eşyaların depolanacağı kısımlar 7/24 hırsızlık gibi etkenlere karşı alarmlı koruma sağlamalıdır. 
 • Depolama için ahşap ürünler yerine metalden yapılmış konteyner benzeri ürünler kullanılmalıdır. 
 • Eşyalar olası risk faktörlerine karşı sigortalamalıdır. İstediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilmelisiniz. 
 • Son olarak da eşyaların bulunduğu kolilerin istiflendiği alandaki koşulların eşyaların bozulması, çürümesi gibi etkenlere karşı korunaklı olmalıdır. 

İstanbul eşya depolama alanında güvenli bir eşya deposu hizmeti sağlıyoruz.  Evinizi taşımanız gereken durumlarda mobilyalarınızı, fazla eşyalarınızı depolama imkanı sağlarız. Depolama ihtiyacı duyabileceğiniz eşyalarınız arasında spor malzemeleri, hobi ürünleri, mevsimlik giyecekler, çok az kullanılan eşyalar bulunabilir. İstanbul eşya depolama  firması olarak bu konuda kaliteli hizmet alabileceğiniz bir firmayız 

Müşteri memnuniyetinin ön plana alınmış olması ve bu detayın olmazsa olmaz olarak değerlendiriliyor olması firmamızın işini ne kadar ciddiye aldığının göstergesidir. Firmamız eşyaların depolanmasından önce eşyaların olduğu yere gitmesi için uzman bir personel görevlendirir. Bu personel ilk olarak eşyalarınız için sigortalama değeri belirledikten sonra güvenli bir şekilde taşınabilmeleri için uygun bir ambalajlama malzemesi belirler. Bu aşamalar aynı zamanda depolanma sürecinin ne şekilde ilerleyeceğini gösteren yol haritası niteliğindedir.  

Eşya Depolama Forum

Eşya depolama forum  alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz. Ev eşyalarınızın paketlenmesinde ve taşınmasında uzman personelimiz görev almaktadır. Geniş araç filomuz ve eğitimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. 

Güvenilir eşya depolama konusunda net bir fiyat tarifesi mevcuttur. Ama bazen eşyanın durumuna göre değişmektedir. Çünkü bazı değişkenlere bağlı olarak fiyatlar da değişebilir. En basit örnekler olarak depolanmaları gereken eşyaların miktarı, eşyaların ne kadar süre için depolanacağı ve depoya ulaşım mesafesi verilebilir. Bu kriterler doğal olarak fiyatlandırmalara da yansımaktadır. Sunulan bazı seçenekler de bu konuda belirleyici özelliği olan etmenlerdir.  

Size sunulacak olan depolama hizmetinde sigortalama olması eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Ortamın iklimlendirilmesi için gerekli sistemlerin kurulması ve akıllı depolama sistemi ile hizmetlerin sunulması fiyatı değiştirebilen diğer etkenler arasında sayılabilir. 

Eşyalarınız taşıma öncesinde paketlenir. Sizin için özel olarak belirlenmiş olan depolama alanına nakledilir. Eşya depolama hizmeti sadece bireysel olan ihtiyaçlara göre değil kurumsal firma ihtiyaçlarına uygun olarak da yapılmaktadır. İster bireysel olsun isterse de kurumsal bir ihtiyaç olsun eşyalar isteğiniz doğrultusunda belirlenen süre için depolarda saklanabilmektedir. Ayrıca istediğiniz bir zaman dilimi içinde depolanan ürünlere erişim sağlayabilirsiniz.  

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetleri de aynı ev eşyalarını depolama konusunda sunulan hizmetlerdendir. İstanbul ev eşya depolama firması olarak sadece bireysel konularda hizmet sunmuyoruz. Kurumsal yapılar için de depolama imkanı sunabilmekteyiz 

Ofis depolama işlemi de kurumsal olarak sunulan depolama hizmetlerindendir. Ofis eşyalarının depolanması aşamasında istekler doğrultusunda özel sistemler kullanılır. İsteğe raf sayısına sahip olan sistemler, rafların ve dolapların kapaklı olup olmaması ve malzemelerin paketlenmesi belirlenir. Korumaya alınaambalajlama ürünlerinin ne gibi özelliklere sahip olacakları müşterilerin belirleyebilecekleri konulardandır.  

Ofis depolaması için farklı ürünlerin kullanılması söz konusu olabilir. Örneğin ofiste bulunan dosya ve klasör gibi eşyaların toza ve neme karşı oldukça iyi korunmaları gerekir. Bunu için kapaklı dolaplar, çekmecesi olan bölmeler ve dosya kabinleri kullanılabilir. Sadece eşyaların depolanmasıyla iş bitmez. Çünkü eşya depolama sistemlerinin belirli bir düzen içinde düzenlenmesi ihtiyacı da karşılanabilir. 

Ofis eşya depolama hizmet sunduğu her aşamada uzman çalışma ekiplerinden yararlandığı için işleriniz güven içinde yapılır. Size kalan sadece gerekli bazı prosedürleri yerine getirmek olur. 

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama hizmetinde aynen bir evin tüm eşyalarının depolanması aşamasında yapılan işlemler gerçekleştirilir. İnsanlar neden parça eşya depolamaya ihtiyaç duyar diye sorabilirsiniz. Yaşadıkları evin bir kısmında tadilat yapmak isteyen ya da kullanılma ihtiyacı duyulmayan bazı eşyaların depolanması ihtiyacı oluşabilir. Bu nedenle bir evin tüm eşyaları yerine bir kısım parçaların depolanması gerekebilmektedir. Eşyaların depolanma aşamaları kabaca şu şekildedir; 

 • Eşyaların depolanması aşamasından önce ambalajlama işlemleri için uygun malzemeler hazırlanır. 
 • Anlaşmaya uygun olarak depolanmak için ayrılmış olan eşyalar belirlenmiş olan uygun ambalajlama malzemesi kullanılarak koli haline getirilir. 
 • Hazırlama aşamalarının bitimiyle beraber nakliye aşamasına geçilir. Hazırlanmış olan koliler deneyimli personeller aracılığıyla belirlenen depoya taşınmak için nakliye araçlarına taşınır. 

Parça eşya depolama konusu hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle depolama konusunda hizmet alacağınız firmada bazı özelliklere dikkat etmeniz sonradan mağduriyet yaşamamanız için önemlidir. Bu nedenle burada bazı öneriler sunacağız. 

 • Taşınma sürecinizi önceden hazırlamış olduğunuz plana göre yapmalısınız. Bu nedenle taşımadan en az iki hafta kadar önce planlamaya başlayabilirsiniz. 
 • Önemli konulardan biri fiyatlandırma konusudur. Bu nedenle bir firma belirlemeden önce fiyat konusunu biraz araştırın. Sonrasında firmalarla yüz yüze görüşerek ayrıntılı bilgi almaya çalışın.  
 • Örnek olarak kat durumunu, taşıma sırasında eşya asansörü, ambalajlama için kullanılacak malzeme ve kaç işçinin görev alacağı gibi konuları detaylandırabilirsiniz. 

Oda Depolama

Oda depolama işlemini en uygun fiyata yapıyoruz. Depolama işlemini uzun zamandır yapmaktayız. Eşya depolama işlemi evde kullanmadığınız eşyaların, herhangi bir sebepten ve ihtiyaçlardan doğan bir hizmetten doğmuştur. Eşyalar uzun vadeli kullanımı olan ihtiyaç malzemeleridir. Uzun vadeli temiz ve güvenli olarak muhafaza edilmesi de bu beklentiyi karşılayan önemli konulardan biridir. Bazı durumlarda evdeki eşyaların miktarı kontrol dışında çoğalabiliyor. Uzun vadeli değerlendirmeler de evde kaldıkları süre içinde mümkün olmamaktadır.  

Oda depolama bu konuda tam olarak çözüm sunmaktadır. Depolamanın sağladığı en önemli durum, eşyaların kaldığı süre boyunca alındığı günkü durumlarını korunmuş olmasıdır. Eşyalarınızın güvenliğini, kalıcılığını ve ilk günkü temiz halini korumayı taahhüt eder. Herkesin eşyası çok değerlidir. Çünkü eşyalar diğer bir yanıyla anılarımızı saklar ve korur. Bu nedenle eşyalardan özellikle ev eşyalarından kopmak ayrılmak çok zordur.  

Maddi değerlerinin önemi kadar manevi değerleri de çoktur. En iyi şekilde korunması ve muhafaza edilmesi son derece önemlidir. Sel, deprem, hırsızlığa karşı korunmaları önemlidir. Eşyaların korunması için ödenecek ücret son derece makul ve maliyetlidir.

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde bulunan firmamız, çeşitli bölgelerde hizmet vermektedir. İstanbul’un neresinde olursanız olun, bir telefon kadar yakınınızdayız. Kurumsal firmamız uzun yıllardır güvenilir eşya depolama konusunda sorunsuz müşterilerine hizmet vermektedir. Ev eşyası depolama, eşyaların ücretleri, kişiye özel alanlarda muhafazalı ve güvenli olarak saklanmasıdır. Depolar, konteyner biçiminde farklı ölçülerdedir. Eşyaların durumuna göre, 1+1 ev eşyalarından 3+1 ev eşyalarına kadar değişik ölçülerde bulunmaktadır.  

Güvenilir eşya depolama fiyatları eşya miktarına ve eşya büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun her biri aynı titizlikle korunmakta ve sigorta güvencesinde muhafaza edilmektedir. Bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. 

Fındıklı Eşya Depolama

Fındıklı Eşya Depolama

Fındıklı Eşya Depolama Şirketi

Fındıklı eşya depolama alanında profesyonel hizmetler sunmaktayız. Eşya deposu fiyatları firmalar arasında değişkenlik göstermektedir.Eşya depolama hizmetinde bu değişkenliğin olmasının sebebi hizmeti sunan firmalardan kaynaklanmaktadır. Kurumsal firmalarda eşya depolama fiyatları sabittir. Eşyanın kapladığı alana göre fiyat bellidir. 1+1 ev eşyası depolama alanı için 250 ₺ belirlenmiştir. Kurumsal olmayan firmalarda ise fiyat sabit değildir. Her zaman müşterileri mağdur etmektedirler.       

Sevdiğimiz ve oldukça yüksek fiyatlarla edindiğimiz eşyalarımızı koymak için bazen depolama hizmetlerine ihtiyaç duyarız. Taşınma, iş yeri değişikliği, tadilat yada temizlik gibi gerekçelerle eşyalarımızı bulunduğu yerden kaldırmak ve ihtiyaç duyduğumuz sürece emniyette olmasını sağlamak için Fındıklı eşya depolama firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.   

Mevcut firmalara nakliyeden paketlemeye, montaj ve de montaj işlemlerinden, özel hizmet sözleşmelerine kadar hemen her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.Eşyanın türüne uygun, son derece elverişli ortamlarda saklanan mobilya malzemeleriniz koku, nem, kimyasal etkiler ve diğer türden tahrip edici unsurlara karşı son derece korunaklıdır. Otomatik kapı sistemleri, uzaktan kumanda ile çalışabilme ve şifreli kapı teknolojileri gibi tüm depo güvenliği konularında üst düzey hizmet alabilirsiniz.    

Fındıklı eşya depolama fiyatları konusunda firmamız size en uygun fiyatı sunmaktadır. Eşyalarınızı özenli bir şekilde paketlenmesi yapılmaktadır. Eşyalarınızın ambalajlama hizmetinde eğitimli ekibimiz yer almaktadır. 

Kolileme, istifleme, paketleme ve sevkiyat işlemlerinin tümü gerekli standartlara uygun olarak belirli bir iş zinciri halinde gerçekleştirilir. Bu sayede herhangi bir detay atlanmadan hedefe varılmış olur. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız evden eve nakliyat ve Fındıklı eşya depolama işlerinin hemen hepsinde birbirinden cazip kampanyalar ve ödeme kolaylığı gibi tüm konularda sizlere etkin hizmet vermektedir. 

Metropol kent İstanbul’da her konuda olduğu gibi depolama hizmetleri de ekstra önem taşır. Kitlelerin yaşadığı bir şehirde sağlıklı bir şekilde depolama hizmet almak büyük sorumluluk gerektirir. Bunun bilincinde olan İstanbul Eşya Depolama firmamız ayrı semtlerde hizmet vererek size en yakın şubeleri seçme olanağı tanır. 

Fındıklı ev eşyası depolama hizmetinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoya koyuyoruz. Depolarımız güvenli yerlerde olup güvenlidir. Eşya depolama fiyatları belirlerken eşyanızın kapladığı alana göre hesaplanır. Eşyanız depolarımızda düzenli bir şekilde yerleştirilir. Eşyanın miktarı, taşınacağı yer ve depoda kalma süresine göre belirlenen ev eşyası depolama fiyatı işçilik ve nakliye masrafları ile birlikte hesap edilir. Bu hizmetlerin en önemli özelliklerinden biri de depoların güvenli olması ve ihtiyaç halinde depoda muhafaza edilen eşyaları tekrar kullanabilmeniz içindir.   

Ortalama 250,00 TL gibi çok küçük rakamlardan başlayarak talebe göre değişen fiyat aralığı deponun küçük, orta veya büyük olmasına göre değişiklik gösterir. Hizmet özelliklerini aşama bilgi edinmek istiyorsanız ev eşya depolama alanına bakabilirsiniz. 

Ana sayfada firmamızın kurumsal bilgileri, temiz depo ve özellikleri, ev eşyası depolama fiyatları, iletişim bilgileri, sosyal medya erişim adresleri ve eşya depolamaya ait makaleler gibi işinizi kolaylaştıracak nitelikleri bir arada bulabilirsiniz.  

Fındıklı eşya depolama firmaları arasında tercih edilen bir konumdayız. Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin bizimle irtibat kurması yeterlidir. Eşyanın paketlenmesi, taşınma ve depoda yerleştirmesine dair bütün aşamaları profesyonel bir şekilde yapıyoruz.  

Gözünüz arkada kalmadan özgürce seyahate çıkmak, iş yaşamanızı ve sosyal hayatınızı kendi planlarınıza uygun olarak yapmak ve günlük hayatınızı sekteye uğratmamak için bu hizmeti alabilirsiniz.Firmamıza telefon ya da mail yoluyla geri bildirimini sağlamak için sitemiz üzerinden iletişim bilgilerinizi ve mesajlarınızı müşteri temsilcilerine gönderebilirsiniz. Bu sayede tam olarak ne istediğinizi belirterek ihtiyacınız olan hizmeti almanız son derece kolaylaşacaktır.  

Depolama hizmetleri son derece sistematiktir. Hizmet talebinizin ardından nakliye aracımız eşyaların bulunduğu adrese gelir. Ardından eşyalar paketlenir ve eşyalar düzenli bir şekilde araca yüklenir. Firmamız eşyalarınızı teslim aldıktan sonra tüm sorumluluğu üstlenerek ilgili depo alanına eşyalarınızı yerleştirir. 

Fındıklı eşya depolama firmaları alanında öncü bir firma olma statüsündeyiz. 

Eşya Deposu Fiyatları

Eşya Deposu Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar ?

Eşya deposu fiyatları genellikle firmaların verdiği hizmete göre değişmektedir. Eşya depolama alanında artık kolaylıkla firma bulabileceğiniz şehirlerden birisi İstanbul’dur. Son zamanlarda kentsel dönüşümden dolayı artık depolama firmaları oldukça önem kazandı. Ayrıca atama ve tayin işlerinin halledildiği şu dönemde sizler için ev eşyası depolama için ulaşabileceğiniz güvenilir eşya depolama firmaları ve fiyatlarını da ortaya çıktı.  

Eşya deposu fiyatları konusunda firmamız size en uygun ekonomik seçenekleri sunmaktadır. Bu alanda hakkında eşya depolamada şikayeti bulunmayan firmamız bu hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Eşyaları depolarken herhangi bir hasar vermeyerek ve herhangi bir sıkıntı karşısında mağduriyetinizi giderebilecek olan firmamız sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 

Evde bulunan bütün eşyalarınızı depolayabilir ve nakliyesini yine kendimiz yapabiliriz. Eşya depolama alanında kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız hava kabarcıklı patpatlarla sarılıp aracımıza yüklenir. Eşyalarınızın taşınmasında uzman personelimiz görev almaktadır. Bu personellerimiz kendi alanlarında eğitimli hizmet almış personellerdir. Yılların verdiği tecrübe ile eşyalarınızın taşınmasını profesyonel bir şekilde yapmaktalar. 

Eşya deposu İstanbul ilinde güvenli bir konumda olmalıdır. Firmalarımızın depoları bulunduğumuzu yerde olup bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Eşya deposu fiyatları konusunda firmamızın belirlediği fiyat standarttır. Profesyonel hizmetlerimiz ile siz değeri müşterilerimizin görüşlerine önem vermekteyiz. Eşyalarınız depolarımızda düzenli bir şekilde düzenleyip yerleştiriyoruz. Herhangi bir hasara karşı eşyalarınız sigorta güvencesindedir. İlaç ve gıda ürünlerine depolama hizmeti sunmuyoruz.

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları alanında en uygun firma özelliğine sahibiz. Sunduğumuz profesyonel ve güvenli hizmet ile İstanbul depolama alanında öncü olan firmalardan birisiyiz. Güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Eşya deposu İstanbul şehrinde firmamıza 7/24 iletişim mümkündür. Ayrıca 7.30 da iş başı yapan firmamız saat 20.00’ye kadar depolama işlemi gerçekleştirmektedir. Firmamız yalnızca İstanbul içinde depolama faaliyeti göstermektedir.    

Kiralık eşya deposu alanında firmamız verdiği profesyonel hizmet ile tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Eşya depolaması yapacak olan insanların araştırmalarında ilk on içinde yerimizi almaktayız. Ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolarımıza yerleştiriyoruz. 

Çekmeköy eşya depolama alanında yıllardır hizmet vermekte olan bu semtimizde eşyalarınızı özenle muhafaza etmekteyiz. Tek koli eşyanız ya da tüm ev eşyaları depolama işinde hizmet vermeye devam ediyoruz.  

Ümraniye eşya depolama alanında kişiye özel eşya depolama alanları bulundurmaktayız.Ev eşyalarınızın dikkatli bir şekilde nakliyatını sağladıktan sonra depolarımızda düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Fiyatlar standart oda sayılarına ve eşya miktarına göre belirlenmektedir. Sizin için en uygun olan depoyu seçebilir ve eşyalarını güvenle depolama hizmetini sunuyoruz  

İstanbul eşya deposu fiyatları konusunda firmamız size sunduğu uygun fiyat seçeneği ile eşyalarınızın güvenle bize teslim edebilirsiniz. 1 + 1 ev eşyası için 200 TL belirlemekteyiz.  Bu depolarımız küçük boy depolar olup 1+1 ev eşyanız rahatça depolanır. 2 + 1 ev eşyası için 300 TL belirlemekteyiz. Bu depo alanına 2 odanız ve bir salon da buluna eşyalarınızı rahatlıkla sığmaktadır. 3 + 1 ev eşyası için 400 TL belirlemekteyiz. Bu depolama alanı büyük boy depo alanıdır. 3 oda ve 1 salon eşyalarınızı güvenle depoluyoruz. 

İstanbul eşya deposu fiyatları gün geçtikçe artan ambalaj malzeme ücretleri ve depo kiralarında dolayı değişikliğe uğramıştır. Firmamızın sunduğu fiyat politikası hiçbir zaman değişmemektedir. Küçük boy depo 200 TL, orta boy depo 300 TL, büyük boy depo 400 TL olarak belirtmekteyiz. Aidat ödemelerinizi dilerseniz nakit dilerseniz de havale yapabilirsiniz. Ambalajlama ve taşımada uzman ekibimiz yer almaktadır. Bu uzman ekibimiz eğitimli olup bu işin ehli kimselerdir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. 

Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya deposu firmaları arasında verdiğimiz kaliteli hizmet ile tavsiye edilen firma haline gelmişiz. Sektöründe öncü olan firmamız hem evden eve nakliyat hem de eşya depolama hizmetini sunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu hizmet vermekte ve müşterilerini memnun etmektedirler. Yaz döneminde oldukça ihtiyaç duyulan depolama için firmamız size en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. 

Her daim müşteri odaklı çalışmamız ile bu hizmeti vermeye devam ediyoruz. Gün içerisinde istediğiniz zaman kolaylıkla bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ev ya da ofis eşyalarınızı depolamak bizi işimizdir. Ev eşyası depolama fiyatları konusunda firmamız her zaman müşterisini düşünerek ona göre uygun fiyat belirlemiştir. Eşyalarınızı teslim almak istediğiniz zaman firmamıza iki gün önceden haber vermeniz yeterlidir. Önce yapacağınız rezervasyon ile istediğiniz adrese eşyalarınız firmamız tarafından getirilmektedir.  

Eşya deposu fiyatları konusunda müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Eşyalarınızın güvenlikli bir şekilde muhafazası yapılır. Siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz. Bir müşteri bin müşteriye anlatır. Bu anlayış ile eşya depolama hizmetini veriyoruz. 

TIKLA ARA