Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama hizmeti konusunda rakipsiz bir firmayız. Üçeller Depolama olarak sektörün öncü firmasıyız. Maltepe’de gelişmekte olan bu sektöre yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz. Depolama sektöründe kalite çok önemli olmaktadır. Biz de bunun farkında olarak personellerimizden kullandığımız araçlara kadar her bir kalemde kaliteye dikkat etmekteyiz. Personellerimize istediğimiz kaliteyi yakalatana kadar gerekli eğitimleri vermekteyiz. Teknolojiyi takip ederek kullandığımız araç ve gereçlerde de kaliteden ödün vermemekteyiz. Kaliteden sonra dikkat ettiğimiz diğer bir husus güvendir. Güven, depolama hizmeti sektöründe kaliteyle birlikte çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin bize misafir etmemiz için verdiği eşyalarına gözümüz gibi bakmaktayız. Bu nedenle bize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Eşya depolama sektörü git gide büyümektedir. Bu sektörün büyümesinin sebebi siz müşterilerimizin şu ihtiyaçlara sahip olmanızdır:

 • Küçük bir eve taşınmak istenmesi ve eşyaları koyacak bir yer aranması
 • Evde bulunan fazla eşyaların bir sürelik bir yerlerde depolanmasının istenmesi
 • Evinizi yenilerken eşyalarınızın zarar görmemesi için kısa süreli bir yer ihtiyacınız olması

Yeni nesil bir hizmet olan eşya depolama hizmeti ile ilgili tüm bilinmeyenleri ve akılda kalan soruları cevaplandırmak istiyoruz. Günümüz yaşantısında daha sık eşya değiştirir olduk. Ancak değiştirdiğimiz eşyalarda eskileri de atmaya çok kıyamıyoruz. Olur da memlekette bir ev alırız ya da ikinci bir ev tutarız eşyalarımızı oraya koyarız diye düşünenlerimiz mutlaka vardır. İşte bu sistem sayesinde artık buna ihtiyacınız kalmıyor. Biz Üçeller depolama firması olarak pazardaki bu eksikliği görerek bu hizmeti müşterilere vermek istedik. Depo oda sistemi adındaki bu hizmette eskiye dair atmaya kıyamadığınız ne kadar eşya varsa bizden kiralayacağınız odalar ile bunları muhafaza edebilirsiniz. Üstelik bu sistem öyle boş bir sistem değil. Tüm eşyalarınız bizim odalarımızda son derece güvenilir bir şekilde ve dış etkenlere maruz kalmadan depolanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları değişkendir. Bu ihtiyaçları tam olarak Üçeller Depolama olarak sağlamaktayız. Kalite, güven ve uygun fiyattan ödün vermeden size hizmet sunmaktayız. Depolama sektöründe fiyat belirlenirken birçok faktör göz önüne alınmaktadır. Bu faktörler şunlardır:

 • Depolanacak eşya için gerekli alanın boyutu
 • Depolama tesisinin bulunduğu yer
 • Depolanmasını istediğiniz eşyanıza uygun ortam sıcaklığının sağlanması
 • Deponun kapalı ya da açık depo olması
 • Güvenliğin 7 gün 24 saat profesyonel bir şekilde sağlanması
 • Depolanacak eşyanın depoda kalacağı süre

Tüm bu faktörleri kaliteli bir şekilde yerine getirirken çok uygun fiyatlar sunmaktayız. Bu faktörleri hepsi çok önemli olmaktadır. Bu faktörlerden güvenlik faktörü bizim üzerinde durduğumuz en önemli faktördür. Eşyalarınızın güvenliğiniz en yüksek seviyede sağlamaktayız. Bu hizmeti sağlarken en uygun fiyatları sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve sigortalı hizmet anlayışımız ile kafanızı meşgul edecek hiçbir soruya müsaade etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Üçeller depolama olarak verdiğimiz hizmeti İstanbul’un 39 ilçesinde yaşayan tüm vatandaşımız için aynı kalitede vermek temel prensibimizdir.

Yaşadığınız yer neresi olursa olsun tüm hizmet kalitemiz ve verdiğimiz profesyonel hizmet aynıdır. Mesela Fatih ilçesinde ikamet ediyorsunuz. Fatih eşya depolama hizmeti ayrıcalıkları ile eşyalarınızı belirttiğiniz adresten teslim alıyoruz. Tabi bundan önce eşyalarınız hakkında görsel bir bilgi paylaşmanız gerekiyor. Buna istinaden bir program çerçevesinde size yapılacakları anlatıyoruz. Verilen teklif olumlu sonuçlandığında, gelip eşyalarınızı alıyoruz ve depolarımıza götürüyoruz. Burada ki hizmet kalitesinden biraz bahsetmemiz gerekecek. Biz öyle alelade bir firma değiliz. Prensiplerimizden ve çalışma şeklimizden de belirttiğimiz gibi, bu işi gerçekten bilen ve layıkıyla yapmaya çalışan bir firmayız. Teklif onaylandıktan sonra eve geldiğimizde artık eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi özenli ve dikkatli davranırız. Hiçbirinin bir parça bile zarar görmemesi için özenle sarılacakları sararız, kutulanacakları kutulara koyarız. Araçlar, yüksek donanımlı son model vinçli araçlar olup kolay ve hızlı bir şekilde yüklemeleri yaparız. Sonra tuttuğunuz depolara götürülüp orada da özenle istiflenirler. Eşyalarınızı istediğiniz zaman saat fark etmeksizin görme hakkınız vardır.

Eşya Depolama Şirketleri

Üçeller Depolama olarak, İstanbul sınırları içerisinde depolama hizmeti veren en kaliteli ve güvenli firmayız. Eşya depolama şirketleri özelliklerinden birisi de güven sağlamasıdır. Biz güven konusunda iddialıyız. Gözünüz kapalı şekilde bize güvenebilirsiniz. İkinci önemli özellik ise kalitedir. Kaliteyi etkileyen faktörler şunlardır:

 • Depolanacak eşyanın yerinden probleme sebep vermeden alınması
 • Karşılaşılacak problemleri tereyağından kıl çeker gibi çözmesi
 • Depolanacak eşyanın yerinde alınırken eğitimli ve profesyonel elemanlarca alınması
 • Nakliye araçlarının depolanacak eşyaya uygun seçiminin sağlanması
 • Depodaki eşyanın profesyonel güvenlik önlemleri alınarak muhafaza edilmesi
 • Depoda misafir etme süresi dolan eşyaların sağ salim bir şekilde müşteriye teslim edilmesi

Kaliteyi etkileyen bu faktörler tam tamına bizi anlatmaktadır. Bu faktörlere uygun bir şekilde gerekli özeni göstererek eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Bunu yaparken ise siz müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Eşya deposu hizmeti ile eşyalarınıza sadece evden depoya ulaşana kadar bir güvenlik anlayışı benimsemiyoruz. Güvenlik prosedürlerimiz, tahsis ettiğiniz odalarda da büyüyerek devam ediyor.

Eşyalarınız için size ayrılan oda tam kapsamlı alarmlar ile donatılarak güvenlik merkezlerine bağlanmıştır. Olamaz ama olması durumunda en ufak bir yangında hemen yangın söndürme sistemi devreye girer ve eşyaların zarar görmesi engellenir. Ultrason böcek kovucular sayesinde her türlü böceği daha eşyalarına yaklaşıp yuva yapmadan yok edilir. Odalarda yer alan nem alıcı aletler sayesinde odada eşyalarınıza zarar gelmeyecek hava ortamı sürekli sağlanmış olur. Depolarımızın çoğu şehir merkezlerinde olması sebebiyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Biliyorsunuz, pek çok sektörde teknoloji ile birlikte değişim geçirmeler oluyor. Evden eve nakliyat sektöründe de yeni teknolojilere ayak uydurmak gerekiyordu. Hizmet anlayışı ve personellerin davranış biçimleri gibi bazı düzenlerin de değişmesi önemliydi. İstanbul eşya depolama olarak bu değişime ayak uydurup ayakta kalmayı başardık. Günümüz çağı hizmet çağı olmuştur. O sebeple en iyi hizmeti veren firmalar tüketiciler tarafından benimsenecektir. Tabi hizmet ile birlikte uygun fiyatlı olması da aranan kriterlerden biridir. İstanbul eşya depolama alanında kurumsal bir firmayız.

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler Eşya Depolama Şirketi

Bahçelievler eşya depolama hizmetini özenli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşınması ve depolanması yapılır. Eşya depolama zorlu bir iştir. Bu sebepten dolayı bu işte profesyonel firmalarla çalışmalısınız. Bahçelievler eşya deposu firması olarak müşterilerimize güvenli depo alanını sunmaktayız. Hepimizin evinde o kadar çok kullanmadığımız eşya vardır ki ulu orta öyle dururlar. Bazıları demirbaş olmuştur. Yenilemek istersin ama eskisini atmaya da kıyamazsınız. Hal böyle olunca bununla ilgili çözüm yolları aradık ve bu fırsat alanını iyi değerlendirmek için depo oda sistemi kurduk. Depo oda sistemi ile tüm bu kargaşadan, sorundan ve ne yapacağım derdinden kurtulacaksınız. Bu sistemin en temel maddesi, eşyalarınızın güvenli bir ortamda olma teminatı ve her türlü soruna karşı sigortalı olmasıdır. Biz firma olarak sonuna kadar profesyonel ekibimizle birlikte güvenilir ve sigortalı hizmeti vermemizin arkasındayız. Yaşadığınız yer neresi olursa olsun, diyelim ki Bahçelievler ilçesinde ikamet ediyorsunuz. Bahçelievler evden eve nakliye hizmetinde eşyalarınız noktadan teslim alınır.

Eşyalarınızın taşınmasını uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Eğer bir yere nakledilecekse oraya naklini gerçekleştiririz. Eğer bunun için bir süre bekletilmesi kararını verirseniz de depo oda sistemimiz ile eşyalarınızı bir sonraki noktaya transferi yapılsın talimatına kadar güvenli odalarımızda tutarız. Güvenlik prosedürlerimiz sadece bu kadar da değil. Eşyalarınız için tahsis edilen oda bu güvenlik merkezlerine bağlı alarmlar ile donatılmıştır. En ufak bir ateşte yangın detektörleri aktif olur. Her türlü haşere ve böceklenmeye karşı ultrasonik olarak haşere kovucular mevcuttur. Eşyaların nemden zarar görmemesi için de nem alıcı cihazlarda bulunur. Kafanızda herhangi bir soru işareti oluşmaması için, istediğiniz zaman eşyalarınızı görme imkanı da sağlıyoruz. Genelde depolarımız ulaşımın kolay olduğu şehir merkezlerinde bulunur. Bahçelievler nakliye depomuzda diğerleri gibi 7/24 kamera ile kayıt altında olmasıyla birlikte özel güvenlikler ile de takip edilip, korunmaktadır.  Ev eşyası depolamasında güvenlik önemli bir konudur. Biz bu konun önemi bildiğimiz için bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatları

Bahçelievler eşya depolama fiyatları genel olarak eşyalarınızın oranına göre belirlenir. Eşyalarınızın kapladığı depo alanına göre fiyat hesaplanmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması da fiyata dahildir. Sektördeki fırsattan ve boşluktan bahsetmiştik. Biz firma olarak tüm enerjimizi bu boşluğu doldurmak için kullanıyoruz. Piyasada lider firma olmak için kalitenin yanında uygun fiyatında önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için de tüm imkanlarımızı zorlayarak ve kalitemizden, eşyaların güvenliğinden ödün vermeden en uygun fiyatlı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Şu an için 3 farklı yapıda fiyat politikamız mevcuttur.

 • 24 m2 genişliğinde ki standart oda fiyatı 200 lira. Buraya 1+1 evdeki tüm eşyaları rahatça sığdırabilirsiniz.
 • 150 m2 genişliğinde medium denen odalarda ise aidat ücreti 300 lira. Buraya 2+1 odaya sığacak kadar eşyayı depolayabilirsiniz.
 • En geniş odaya sahip 250 m2’lik large odamız da aidat ücreti 400 lira. Burada da 3+1 büyüklüğünde ki bir evin eşyalarını rahatça koyabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi aidat ödemelerimiz, verilen bu hizmet karşısında çok küçük kalıyor.

Bahçelievler eşya depolama fiyatları oldukça uygundur. İstanbul eşya depolama hizmetinde kalite ve güvenin yanı sıra fiyat da önemlidir. Fiyatlar belirlenirken bütçe dostu olmalı ve kaliteden ödün vermemeli. Bu bağlamda depolama şirketimiz ile iletişime geçerek güvenli ve uygun fiyatlı depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin eşyalarınızın sayısı ve alınıp bırakılacağı alan eşya depolama hizmetine ödeyeceğiniz fiyata etki etmektedir. Eşya depolama hizmetinden daha uygun fiyata yararlanmak ve eşyalarınızı siz taşımak isterseniz öyle bir seçeneğimiz de var. Eşyalarınızı biz değil siz taşıyın ona göre depolama fiyatlarında düşüş sağlayın. Uzman ekibimiz eşyalarınızı depolama alanlarına götürür ve istediğiniz zaman istediğiniz yere bırakır. Ancak bu hizmetten yararlanmak ya da yararlanmamak özgür iradenize kalmış. Evinizde ya da iş yerinizde ekstra alan açmak istiyor ancak eşyalarınızı koyacak yer bulamıyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarınızın eski lastiklerini bile depolama hizmeti alarak depolayabilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Depolama Firmaları

Bahçelievler eşya depolama firmaları arasında kaliteli bir konumda bulunuyoruz. Eşyalarınızı depolamak için atacağımız kusursuz adımlar sayesinde bizden çok memnun kalacaksınız. Eşya depolama hizmetinden faydalanmak istiyor ancak fiyatlardan korkuyorsanız sizlere göre çözümünüz var. Uzman ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı yerinde inceler ve alınıp gidileceği yere göre size uygun fiyatı çıkartır. Eşya depolama sektöründe bulunan şirketlerin neredeyse tamamı uygun fiyatlar sunar. Ancak uygun fiyatların yanı sıra kaliteli hizmet de önemlidir. Sizler için özel olarak aldığımız eşya depolama güvenliği sayesinde eşyalarınız en güvenilir şekilde gideceği konuma ulaşır. Önce eşyalarınızı de monte eder daha sonra güvenli taşıma kutularına koyarız. Pür dikkat bir şekilde eşyalarınızı taşır istediğiniz süre boyunca geniş ve kaliteli depolarımızda depolarız. Önem verdiğiniz belki de içlerinde anılar dolu olan eşyalarınız bizler için de aynı öneme sahip. Kendi eşyalarımızı taşır gibi güvenle ve özenle çalışırız. Eşya depolama hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her soruyu uzman ekibimize sorabilir ve gereken bilgiyi alabilirsiniz. İstanbul’un genelinde hizmet vermekle birlikte kendimizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. En son Bahçelievler evden eve nakliye hizmeti vermek için depomuzu açtık. Biliyoruz, çok fazla firma var artık. Hatta o kadar çok ki yeni bir sektör olduğu için parası olan olmayan herkes bu işi yapmaya çalışıyor. O yüzden gerçek firmaları ve işin ehli olan, güvenilir insanları bulmak biraz zorlaşıyor. Siz eğer seçici olursanız o firmalar iş bulamaz ve gerçekten bunu yapacak firmalar kalırlar. Üstelik bu iş yakın zamanda teknolojiyi de bünyesine katmak zorunda kalacak. İşte o zaman o kurulan birçok firma ayak uyduramadığı için sektörden çekileceklerdir. Eşya depolama firmaları fiyat belirlemek için bazı etkenleri göz önünde bulundurur. Bu etkenlerden en öne çıkanı eşya sayısı ve boyutudur. Eşyalarınızın boyutuna ve sayısına göre alacağınız özel fiyatlandırma sayesinde bütçenize en uygun depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Her zaman nakliyat işinden yararlanmak zorunda da değilsiniz.

Bahçelievler Ev Eşyası Depolama

Bahçelievler ev eşyası depolama hizmetini en uygun şekilde yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı depolama alanlarımızdan alabilir ya da oraya getirebilirsiniz. İstanbul eşya depolama hizmetini sizler için en uygun fiyata hallediyoruz. Eşya depolama konusunda en önemli husus fiyat ve kalitedir. Alanında uzman ve özel eğitim görmüş çalışanlarımız ile birlikte eşyalarınızı uygun fiyata depoluyoruz. Evinizden aldığımız eşyaları depolarımızda güvenle muhafaza ediyoruz. Eşya depolama hizmetinde uygun fiyatlı ve kaliteli firmaların tercih edilmesi önemlidir. Kalitesi ve uygun fiyatı ile ön plana çıkan şirketimiz eşyalarınızı güvenle depolamak için hazır. Eşya depolama hizmeti olarak eşyalarınızı evinizden alır depolarımıza götürürüz. Bu süreçte alanında profesyonel ve özel eğitim almış elemanlarımız sayesinde özel güvenlik önlemleri alınır. O günün hava ve yol koşullarına göre hazırlıklı olan ekibimiz kendi eşyalarını taşır gibi güvenle taşıyor. Depolamak için ayırdığınız eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden teslim alıyoruz. Ekibimiz bünyesinde bulunan elemanlar de monte işlemini de sizin için gerçekleştiriyor.

Eşya depolama hizmeti ev ve iş yeri fark etmeksizin tercih edilebiliyor. Özellikle ev taşıma gibi kararlarınız varsa eşya depolama hizmetinden yararlanarak eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Geniş, Ferah ve özel olarak dizayn edilmiş depolarımız içerisinde eşyalarınız hiç olmadığı kadar güvende. Firmamızdan aldığınız hizmetleri özelleştirme imkanına da sahipsiniz. Sadece eşya depolama hizmeti almak ve nakliye işini siz yapmak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli. İsteklerinize göre ekstra hizmet alabilir ya da hali hazırda olan hizmetlerden vazgeçebilirsiniz. Bu şekilde atacağınız bir adımda fiyat değişikliğine gidilecektir. Alanında uzman çalışanlarımız istediğiniz alana gelerek fiyat için keşif yapabilir. Depolama hizmeti alırken aklınızda fiyat soruları kalmasın. Eşya depolama fiyatlarında eşyanın alınacağı ve bırakılacağı yer de önemlidir. Eğer ki eşya nakliyat işini siz gerçekleştirmeyecekseniz eşyanızın alınacağı ve bırakılacağı yer fiyata dahil olacaktır. Uzman ekibimiz güler yüzleri sayesinde sadece eşyaları değil gönülleri de taşıyor. Depolama hizmeti alırken fiyat depolama alanı ve güvenlik önlemlerinin yanı sıra samimiyet de önemlidir.

Bahçelievler Ev Depolama

Bahçelievler ev depolama hizmetini en uygun şekilde yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde depolamaktayız. Samimi ve uzman ekibimiz eşyalarınızı güvenle depolamak için hazırdır. İstanbul eşya depolama firmaları arasında kendimize edindiğimiz bu önemli yer sayesinde herkese kaliteli hizmet vermeyi başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanmak herkesin hakkı. İster normal bir evde yaşayın ister bir iş yeri sahibi olun. Depolama hizmeti herkes için gerekli ve önemlidir. İş yerinizin taşınması mı gerekiyor ya da fazla duran eşyalar artık yerinizi mi daraltıyor. Eşyalarınızı satılana kadar ya da tekrar ihtiyacınız olana kadar depolama alanlarımızda saklayabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti çok önemli bir hizmettir. Eşyalarınızı satmak istiyor ancak satılmadan önce de onlardan kurtularak evde yer mi açmak istiyorsunuz. O halde bizimle iletişime geçin eşyalarınız satılana kadar depolama alanlarımızda güvenle depolayalım.

Bahçelievler eşya depolama hizmetini oldukça kaliteli veren firmamız makul fiyatlar da sunmakta. Her bütçeye uygun fiyatlarımız sayesinde kaliteli hizmetten herkes yararlanabilecek. Eşyalarınızı çeşitli nedenlerden dolayı depolamak istiyor ancak onlara yer bulamıyorsanız firmamız sizin için en iyi hizmeti vermek için hazır. Eşyalarınıza özel olarak uyguladığımız sigorta sayesinde kayıpsız ve risksiz depolama hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınızın içinde anılar dolu olabilir. Ekibimiz hem eşyalarınıza hem de anılarınıza zarar vermeden en hassas şekilde depolama hizmeti sunar. Depolama hizmetinden İstanbul içindeki her alandan faydalanabilirsiniz. İstediğiniz yerden eşyalarınızı alır ve depolarız. Tekrar isteğinize göre depolama alanlarımızdan eşyalarınızı alır istediğiniz alana bırakırız. O günün hava ve yol koşullarına göre alınan ekstra güvenlik önlemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Eşya depolama işi tecrübe ve kalite isteyen bir iştir. Bu bağlamda sektörde uzunca bir zamandır bulunan ve kaliteli hizmet veren şirketimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama Şirketi

İstanbul Eşya Depolama, atmak yerine saklamak istediğiniz eşyalarınızı sizler için depolama hizmeti vermektedir. Firmamızın güvenli ve korunaklı depolarında, eşyalarınız teslim almak istediğiniz güne kadar titizlikle depolanmaktadır. Ev eşyaları, büro eşyaları ya da mevsimsel işlerde kullandığınız aklınıza gelebilecek her türlü eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilebilmektedir. Evlerinde veya bürolarında geniş alan isteyenlerin bazı eşyalarından feragat etmesi gereken anlar gelmektedir. Bazen de eski eşyaların yerine yeni eşyalar alındığında eskileri çöpe atmak yerine ikinci el olarak satarak para kazanmak isteyenler olmaktadır. Fakat eşyalarını muhafaza edecek depoları olmayanlar için depolama işi büyük bir problem olmaktadır. İşte bu problemlerinize İstanbul eşya depolama büyük bir çözüm sunmaktadır. Eşyalarınızı çöpe atmak yerine eşya depolama için özel hazırlanmış depolarımızda sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmenizdir. Peki ne tür hizmetler vermekteyiz? Eşya depolama süreci nasıl işlemektedir? Aklınızda soru işareti kalmaması için tüm süreci sizlere bu yazıda paylaşacağız.

 • Firmamızla irtibata geçtikten sonra istediğiniz tarih de tarif ettiğiniz adrese çalışma arkadaşlarımız gelerek nakliye için hazırlıklarını yapmaktadırlar.
 • Alınan tüm tedbirlere rağmen oluşabilecek problemlere karşı sıkıntı yaşamamanız için sizlere imzalı bir kağıt verilir. Bu belge ile eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınmaktadır.
 • Depolanacak eşyalar sökülür ve nakliye aracına taşınır.
 • Çizilmeler karşı tüm eşyalarınız ambalajlanır.
 • Depolama alanlarımıza doğru nakil işlemi başlatılır.
 • Eşyalarınız size özel depo odalarında depolanmak üzere özenle yerleştirilir. Odalar her müşterimize özeldir ve bu sayede eşyaların karışma problemi söz konusu değildir.
 • Teslim almak istediğiniz tarihte vereceğiniz adrese eşyalarınızın nakliyesi yine firmamız tarafından yapılır.
 • Teslim edilecek adrese eşyalar getirildikten sonra eşyaların montajı çalışanlarımız tarafından eksiksiz yapılır.

Fiyatlar konusunda tek bir ücret yoktur. Eşyalarınızın nakliyesi öncesinde çalışma arkadaşlarımız yanınıza gelerek eşyaların durumuna göre sizlere fiyat vermektedir. Sizlerin isteği, eşyaların miktarı, ev veya büronuzu depolama alanlarımıza olan uzaklığı gibi faktörler fiyatlarda değişikliğe nedenidir.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul eşya depolama firmaları arasında hizmet vermede en iyileri arasındayız. Eşyalarınızın depolanması ve taşınması özenli bir şekilde yerine getirilir. Eşyaların taşınma sırasında ekstra olarak istediğiniz güvenlik tedbirleri, fazladan ambalaj veya paketleme gibi hizmetler fiyatlarda değişikliğe neden olmaktadır. İstanbul eşya deposu müşterilerine piyasada ki en kaliteli depolama hizmetini en uygun fiyata sunmaktadır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Fiyat konusunda gerekli araştırmayı yapmadan depolama için anlaşma yapmamanız daha uygun olacaktır. Bunun için sadece internet üzerinden araştırma yapmak değil, hizmet alınacak depolama şirketini ziyaret ederek depoları görmek en yerinde karar olacaktır. Piyasada birçok eşya depolama firması bulunmaktadır. Kaliteli hizmet veren firmayı bulmanız için referanslar büyük bir rol oynamaktadır. İstanbul eşya depolama sunduğu üstün hizmet sayesinde sektörde güvenilir referansların sahibidir. Bu referanslar sayesinde daha önceki eşya depolama hizmetlerinde yaptığımız işler hakkında güzel yorumlar alabilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken kalem ise, ilerde depolanacak eşya artırımı isteğinize kısa sürede çözüm sunabilecek bir firma ile çalışmanızdır.

Depolama alanları büyük ve güvenlik sistemleri üst düzeyde olan İstanbul eşya depolama her eşyanıza göre depolama alanlarıyla hizmetinizdedir. Depolarımız rutubetten uzaktır bu sayede eşyalarınız küflenme gibi bir sorunla karşılaşmayacaktır. Eşyalarınız depolarımızda güvenli bir şekilde istediğiniz kadar muhafaza edilebilmektedir. Anlaştığınız eşya depolama firmasının depolama alanlarını mutlaka ziyaret ediniz. Bu sayede eşyalarınızın güvenliği konusunda içinizde bir kuşku kalmaz. Firmamız şeffaf ve güvenli hizmet anlayışı ile tüm depolarını siz değerli müşterilerimize büyük bir zevkle gezdirecektir. Her türlü eşya depolama isteğinizde İstanbul eşya depolama hizmetinizdedir. İstanbul eşya depolama firmaları, İstanbul ve yakın çevresi için eşya depolama hizmeti sunmaktadırlar. İstanbul eşya depolama firmaları sunduğu hizmet konusunda size garanti verebilmelidirler. Eşyanın evinizden alınarak depoya getirilmesi ve tekrar size teslimine kadar olan kısımda sorumluluk imzalanan anlaşma ile kesinlikle şirketimize aittir. İstanbul’ da yer alan depolama şirketleri arasında ismini en üst sıraya yerleştirmiştir. Şirketimiz depoları ile sunduğu kaliteli hizmet kapsamında en çok tercih edilenler arasındadır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eşya Depolama fiyatları konusunda birçok belirleyici unsur vardır. Nakliye sektörü özellikle İstanbul gibi büyük bir şehir için oldukça kalite, profesyonellik ve güven isteyen bir sektördür. Şehirdeki yaşamın zorluğu eşya taşıma ve depolama noktasında da çeşitli zorlukların yaşanmasına sebep olabilmektedir. İnsanların kira fiyatlarının yükselmesi, adres değişikliği, hatta il değişikliği sebebi ile eşyaların bir bölümünü muhafaza edecekleri alana ihtiyaçları vardır. Eşya depolama işlemi kısmi süreli gerçekleştirilebilir. Hatta zaman içerisinde ekstra depolama alanına ihtiyaç duyulması halinde alanın genişletilebilmesi de söz konusu olabilmelidir.  Büyük evlerden daha küçük evlere geçişte, iller arası seyahat sırasında uzun süreli kira ödemek yerine eşya depolama daha hesaplıdır. Tabi her şirketin kendi sunduğu hizmet için mutlaka bir fiyat politikası vardır. Bu fiyatlar depolama yapılan alanın genişliğine, depolaması yapılacak eşyanın çokluğuna ve depolama süresine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul eşya depolama fiyatları denildiğinde sayılan bütün bu etkenler kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul eşya depolama fiyatları araştırması yapan bir kişi, İstanbul genelinde birçok firma ile karşılaşacaktır. Peki bu firmalar içerisinde seçim yaparken nelere dikkat etmelidir, bu konuda sizler için önemli püf noktaları verilebilir. Sırasıyla bu püf noktalar: İstanbul eşya depolama fiyatları ilçeden ilçeye değişebilmektedir. İstanbul eşya depolama firmaları sundukları hizmet bakımından güven konusunda asla sorun yaşatmayacakları konusunda net olmalıdır. Müşteriler, depolama hizmetinden yararlanmak istiyorlarsa, firma seçerken mutlaka kendileri için en ayrıntılı bilgiyi veren firmayı tercih etmelilerdir. Bunun en önemli sebebi, kurumsal firmalar ya da yaptığı işten emin olan firmalar şeffaf çalışmayı tercih ederler. Bu nedenle, şeffaf kurallı, müşteriye istediği bilgiyi hemen sunabilen firmalar asla hizmette sıkıntı yaşatmayacaktır da denilebilir. Tereddüt etmeden kendisine ait bir hizmeti somut çalışmaları ile gösterebilen bir firma, referansları ile de desteklendiği takdirde her zaman tercih edilebilir. Şirketimiz için önemli olan, hizmet verdiğimiz sürece sağladığımız müşteri memnuniyetini hizmet bitiminden sonra da muhafaza edebilmektir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları hizmetleri konusunda ev depolama hizmetleri farklılıklar gösterebilmektedir. İstanbul ev eşyası depolama fiyatları bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Fiyat değişikliğinin nedenleri arasında sunulan hizmetin kalitesi, alanı ve depolama büyüklüğü de yer almaktadır. Fiyat konularının bu kadar fark yarattığı durumlarda dikkat edilmesi gereken bir husus da firmanın sunduğu hizmetin kalitesidir, firma verdiğiniz paraya değecek hizmet sunabiliyor mu? Uygun fiyatlı ev eşyası depolama hizmeti bulmanız durumunda fiyatın ucuzluğu aldığınız hizmetin önüne geçmemelidir. Eşya depolama firmalarının verdiği hizmet ve fiyat, depoların bulunduğu konum ve büyüklüğe göre değişiklik gösterebilir. Tabi durum sadece bunlardan ibaret değil eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü de etki etmektedir. Çıkartılan fiyatlarda sadece taşıma ücreti yoktur, eşyaların sökülmesi, taşınması, ambalajlanması, hava koşullarına göre korunması da yer almaktadır. Depolarımızda muhafaza edilen eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz alana transfer işlemini gerçekleştirebiliriz. Fiyatlandırma eşya depolama işlerinde oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda firmamız sizler için en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Eşya depolama gibi işlemlerde zaman ve konum çok önemlidir.  Firmamız belirlediğiniz saatte belirlediğiniz alanda hazır olarak bekler. Gerekli işlemleri yapmaya hazırlardır. İş yerlerinizden ya da evinizden aldığımız eşyalarınızı gereken tüm güvenlik önlemlerini aldıktan sonra araçlara yükleyerek gideceği alana götürürüz. Fiyatlarda eşyaların gideceği alanlara göre değişiklikler gözükebilir. Eşyanın nereden alınıp nereye bırakıldığı bu konuda oldukça büyük etmendir. Depolama alanına olan mesafeye göre belirleyeceğimiz fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Firmamız tarafından alacağınız hizmetleri değiştirmek tamamen sizlerin özgürlüğününde. Alacağınız hizmetleri ister çıkartın ister yerine farklı bir hizmet ekleyin. Ek hizmetler alarak fiyatları arttırabilir ya da hizmetlerden çıkartmalar yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci sıradadır. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi benimseyerek taşıma işlemlerini sağlarız. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bir zevk ve onurdur. İşinde profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız, evinize gelerek taşınacak eşyalara göre fiyat belirlemesi yaparak ekstra çıkan fiyatların önüne geçmiş olacaktır.

İstanbul Depolama

İstanbul depolama firması deyince akla gelen ilk firma özelliğine sahibiz. Depolanmasını talep ettiğiniz eşyalarınız firmamız tarafından karton kutular ile ambalajlanır. Büyük bir önemle taşınarak en temiz ortamlarda muhafaza edilir. Verdiğimiz hizmetlerden gönül rahatlığı ile kiralama yöntemi sayesinde faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı sizden alır kendi eşyalarımız gibi muhafaza eder ve taşıma işlemini gerçekleştiririz. O günün yağmurlu olması asla sorun değil tüm güvenlik önlemlerini almış şekilde sizlere hizmet veririz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yere bırakabilir istediğiniz zaman istediğiniz yerden de alabiliriz. Depolarımızın bulunduğu konumu sayesinde İstanbul içinde önde gelen firmalar arasında ilk sırada yerimizi almaktayız. Depolarımızın konumu sayesinde eşyalarınızı en iyi alanlarda muhafaza edebiliyoruz. Sadece ev değil ofis depolama işlerinizi de yaparak üst kalite hizmet sunuyoruz. Misyon ve vizyonumuz gereği İstanbul eşya depolama firmaları arasında en çok tavsiye edilen şirketlerin başında gelmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci sıradadır. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi benimseyerek taşıma işlemlerini sağlarız.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bir zevk ve onurdur. İşinde profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız, evinize ya da iş yerinize gelerek taşınacak eşyalara göre fiyat belirlemesi yaparak ekstra çıkan fiyatların önüne geçmiş olacaktır. Depolanacak eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü de temel alınarak fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilir. Tabi bunların yanı sıra eşyalarınızın taşınacağı depoların uzaklığı da fiyatlarda değişiklikler olmasına sebep olabilir. Bu fiyatlandırma konularında depolanacak eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve gereken güvenlik önlemlerinin alınması da dahildir. Depolanacak eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü de temel alınarak fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilir. Tabi bunların yanı sıra eşyalarınızın taşınacağı depoların uzaklığı da fiyatlarda değişiklikler olmasına sebep olabilir. Bu fiyatlandırma konularında depolanacak eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve gereken güvenlik önlemlerinin alınması da dahildir. İstanbul ev eşyası depolama hizmetinde firmamız siz müşterilerimizin memnun kalacağı en iyi hizmeti vermektedir. Gerek yağmur gerekse çamur her koşulda olan önlemlerimiz sayesinde eşyalarınızı profesyonelce taşır ve depolarız.

İstanbul Ev Depolama

İstanbul ev depolama hizmetlerimiz tamamen kurumsal süreçte işlemektedir. Eşya depolamasının yapılacağı alanın büyüklüğü ve kalitesi oldukça büyük önem taşımaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için eksiksiz bir alana ihtiyaç vardır. Sadece geçici çözümler ile çalışmıyoruz! İlerleyen zamanlarda ekstra depolama alanlarına ihtiyacınız olması halinde, büyük depolar ile hizmet vererek sizleri ekstra masraf yükünden de kurtarıyoruz. İstanbul ev depolama olarak sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye her zaman hazırız. Her alanda pratik çözümler üreterek sorunların üstesinden geliriz. İstanbul depolama firması olarak eşyaların depolamaya gittiği sırada yaşanabilecek sorunlarda mağduriyet yaşamamanız için bir sözleşme imzalatarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlarız. Sizlerin memnuniyeti eşyalarınızın güvenliği bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Taşıdığımız eşyaları iş olarak görmüyor kendi eşyalarımız olarak görüyoruz. Kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz büyük önem ve hassasiyeti sizlerin eşyalarına da gösteriyoruz. Bu sektörde en uygun fiyata en iyi kaliteyi sunmak adına kaliteli bir ekip işi sunmaktayız. Fiyat performans açısından iletişime geçtiğiniz firmalarımızdan her şeyi ile memnun şekilde ayrılabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren kazanmaya başlar ve her alanda kazanmaya devam edersiniz. Aldığınız hizmet ile çok memnun kalacaksınız. Depolama alanına götürülecek eşyaların söküm işlemi, araca taşıma işlemi, hava ve durumlara göre önlemler alınması için eşyalarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Eşyaların güvenliği işinde profesyonel olarak elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz sadece eşyaları götürüp depolamaktan ibaret değildir. Depolama alanında bulunan eşyaları istediğiniz zaman istediğiniz alana aynı kalite ve güvence ile taşırız. Bu süreçler boyunca eşyalarınız her türlü kazaya ve soruna karşı sigortalanır ve güvenlik sorumluluğu tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bu özellikleri ile eşya depolama sektöründe önde gelen şirketimiz size hizmet vermek için her an hazırdır. İster eşyalarınızı buraya koyarak evinizde geniş alanlar açın ister ofisinizden eşyaları buraya getirerek ofisinizde büyük alanlar yaratın. Firmamızı tercih ettikten sonra memnun kalacağınızdan ve hatta etrafınızda eşya depolama ihtiyacı duyulduğunda firmamızı önereceğinizden oldukça eminiz. Eşya depolama alanlarının güvenli oluşu sayesinde eşyalarınızı gözünüz arkada kalmayacak şekilde teslim edebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Eşya Depolama

İstanbul kiralık eşya depolama konusunda en iyi hizmeti sunmaktayız. İnternet üzerinden birçok firma hakkında bilgi verilmektedir. Bu nedenle sektör için verilen rakamlar çok alçak rakamlar da olabilmektedir. Ancak bir eşya depolama firması için fiyat aralığı gerekli çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda neredeyse aynıdır. Bunun en önemli sebebi; özellikle dolandırıcılık yapmak amacı ile sektör içerisinde alt rakamlar vererek müşteri almayı hedeflemektir. Bu tarz olaylar ile karşılaşmamak için;

 • İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda eğer arayışınız varsa mutlaka hizmet alacağınız deponun yerini gidip görün.
 • İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda hangi şirketten teklif almışsanız teklifin içeriğini yazılı olarak alın ve hangi kalemlerin yer aldığını mutlaka okuyun. Toplamda verilen hizmet tutarını da buna göre değerlendirin.
 • İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda anlaşma yaptığınız firma ile mutlaka yazılı bir sözleşme imzalayın. Bu sözleşme eşyalarınızın depolanması sürecinde olası her durumda hakkınızı maddi manevi muhafaza edecektir.

Fiyatlandırma ne olursa olsun tam düzey kalite ve tam düzey hizmet ile sizlerin karşısındayız. Tamamı profesyonel olan ekibimize eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Eğer piyasanın çok altında rakamlar veriyor ise bir şirket orada müşterinin kesinlikle durumu sorgulaması gerekmektedir. Depolama alanında farklı bölgelerde çok sayıda müşterimize hizmet verdiğimiz için geniş alanlar bulundurmaya çalışıyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde kullanım fazla olan ürünlerinizi muhafaza edebileceğiniz yeriniz yoksa endişeye kapılmayın. Sizler için hazırladığımız ve her eşya türünün konulabileceği depolama ünitelerimiz mevcuttur. Eşyaları depolama ve taşıma konusunda tamamen profesyonel olan ekibimiz sizlerin iyi hizmet alabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by