İstanbul eşya depolama hizmeti alanında güvenli bir depo sunmaktayız. Depolama alanında profesyonel bir çalışma yapmaktayız. Depolama hizmetine özel tasarladığımız binamızı yakından görme fırsatını elde eden İstanbullu müşterilerimiz, hizmet kalitemizi yakından görmüştür. Yılın 365 günü hizmet veren depolarımızda deneyimli depocular görev alıyor. Şoförlerimiz de İstanbul yolları konusunda güvenilirdir. Araçlarımız yeni model bakımlı ve resmi belgelere sahip güvenli yük araçlarıdır. Müşterimizin güler yüzü bizim için önemlidir ve istedikleri zaman zarfında evinize gelip saklanmasını istediğiniz eşyaları yerinden alıyoruz. Evinizi ziyaret eden servis elemanlarımız eşyaların yapısını inceler ve taşıma programı oluşturur. Eşyaların nasıl paketleneceği ve nasıl depoya teslim edileceği bu aşamada belirlenir.

Eşyaların titiz bir şekilde kutulanması önemlidir. Depoya gidecek eşyanın yolda zarar görmemesi gerekir. Bu nedenle İstanbul eşya depolama kategorisinde kutulama işleminde kullanılan köpükler, dışarıdan gelen darbelere ve olumsuz hava koşullarına karşı koruma özelliğine sahiptir. Balonlu naylonlar da çizilmeyi önlemektedir ve depoya taşıma işlemi esnasında değerli eşyaları korumaktadır. Özenli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştiren personel ekibimiz, daha sonra eşyaları olumsuz hava koşullarına karşı güvenli olan yük araçlarına yüklenmektedir.  Eşyalarınızı yıllarca iyi bir depoda saklamak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Günlük eşya depolama seçeneklerimizin yanı sıra haftalık, aylık ve yıllık depolama seçeneklerimiz de sizler için uygulanmaktadır. Ev eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermemekteyiz.

 

 

 

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler eşya depolama hizmetini sizin için en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Her zaman kurumsal ve profesyonel bir çalışma sergilemekteyiz. Ev eşyalarınız depolarımızda güvendedir. Depolarımıza konulan ev eşyalarınız sigortalanmaktadır.  Bahçelievler Eşya Depolama…

Okumaya devam edin Bahçelievler Eşya Depolama