E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama şirketi olarak eşyalarınızı özenli bir şekilde depoluyoruz. Ev eşyası depolama hizmetimizi istediğiniz vakitte alabilirsiniz. Güvenilir eşya depolama alanlarında eşyalarınıza herhangi bir hasar gelmez. Ev eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Yeni bir ev ararken ilk olarak eşyamızın o eve fazla gelip gelmeyeceğini düşünürüz. Çünkü, eşyalarımız yeni eve fazla gelirse kalan eşyamızı ne yapacağımı bilemeyiz. İşte firmamız bu yönde size yardımcı olmaktadır. 

Ev eşyası depolama şirketi hizmetinde eşyalarınız temiz ve nemsiz ortamlarda depolanır. Depolanan eşyaları istediğiniz zamanda adresinize tekrar getiriyoruz. Bu hizmete ihtiyaç duyarız. Çünkü evde fazla olan eşyalarımızı koyacak yerimiz olmadığında balkonumuza doldurmak zorunda kalıyoruz. 

Depolamaya vereceğiniz eşyalar hem maddi hem de manevi olarak sizler için değerli eşyalar olabilmektedir. Bu nedenle güvenilir eşya depolama hizmetleri sayesinde eşyalarınızı güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Güvenlik önlemleri sayesinde aklınız eşyalarınızda kalmaz. Yalnızca ev eşyalarınızı değil dilerseniz kişisel bazı eşyalarınızı ya da ofis eşyalarınızı da bu tarz depolarda saklayabilirsiniz. 

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama firması olarak İstanbul’ da bu hizmeti vermekteyiz. Bütün eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından ambalajlanır. Evlerinizde fazla olan eşyalarınızı depolama hizmetini sunuyoruz. Evdeki yaşam alanlarını genel olarak kullanılmayan eşyalar daraltmaktadır. Fazla eşyalarınızı evin ya da ofisin garajına, çatısına ya da kilerine koyabiliyorsunuz. Fakat buralar sizin yaşam alanınızdan yine kısıt oluşturuyor. Hem de güvenilir alanlar değildir. Çünkü toz, rutubet, nem ya da su baskını gibi doğal olaylara karşı herhangi bir önlem almamış oluyorsunuz. Buralarda kullanılmayan eşyalar bir süre sonra çürümeye ya da kullanılmayacak hale gelmeye başlıyor.  

Ülkemizde özellikle son yıllarda ev eşyası depolama alanında çok sayıda depolama hizmetleri sunulmaya başlanmıştır. Eşyanızın hiçbir zarar görmeden saklanmasını istiyorsanız ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Maliyet olarak oldukça uygun olan bu yöntem, aynı zamanda güvenilir bir şekilde eşyalarınızın saklanmasını da sağlamaktadır. Depolar nem ve sıcaklık ya da oluşabilecek tüm doğal olumsuzluklara karşı önlemler alınarak hazırlanmaktadır. 

Eşya depolamak için yeterli donanımlara sahip bir depo bulmanız gerekmektedir. Bir depoda olması gereken özellikle bunlardır. Kesinlikle güvenilir olmalıdır. Alarm sistemi olmalıdır. Sigorta garantisi olmalıdır. Nakliye ve depolamada en uygun seçeneklerin sunulması gerekmektedir. Eşyanız fazla ise kapalı alan hizmeti oldukça geniş bir yer olmalıdır.        

 

İstanbul eşya depolama firmaları arasında en uygun fiyata depolama hizmetini sunmaktayız. Depolamalarımız güvenli ve temiz ortamlara sahiptir. Eşya depolanacak olan alanın güvenilir olması en önemli kriter olmalıdır. Ayrıca eşyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Paketlenen eşyaların nakliyesinin yapılması ve ne kadar sürede depoda kalmasını istiyorsanız o kadar sürede depoda güvenle saklanılması gerekmektedir.  

Evinizin taşınması veya farklı sebepler ile boşaltılması durumunda bazı eşyalarınızın saklanmaya ihtiyacı olabilir. Mevsimlik kullanılan eşyalar, farklı şehre gidip döneceğiniz için muhafaza edilmesi gereken eşyalarınızı da depoluyoruz. Eşyalarınızda herhangi bir hasar, kayıp ya da aksi bir durum yaşamamak istiyorsanız eeşyası depolama firması olarak bizi tercih edebilirsiniz. 

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları firmalar arasında değişkenlik göstermektedir. Firmamız size en uygun fiyatı verir. Eşya depolamada kurumsal bir firmayız. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın depolama işlemi gerçekleştirilmeden önce eve bir ekspertiz gönderiyoruz. Bu ekspertiz eşyalarınızın sigorta bedelini belirlemektedir. Nasıl paketleneceği ve saklanacağı konusunda da bu esnada bir yol çizilmektedir. 

Eşya depolaması olmadan yaklaşık bir gün öncesi ön paketleme dediğimiz işlem gerçekleştirilmektedir. Asla hasara yer bırakmadan son derece güvenli şekilde paketlenen eşyalar sizin belirttiğiniz tarih ve saatte depoya alınmaktadır. Bu alanda firmamız profesyonel hizmet vermektedir.  Eşyalarınızın bir kenara bırakılarak zamanla kullanılamayacak duruma gelmesini istemiyorsanız, siz de böyle firmamız ile anlaşarak ev eşyalarınızın konforlu ve güvenli şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları konusunda eşyalarınızın oranına göre değişmektedir. Eşyalarınız için 200 TL’den 400 TL’ye kadar fiyat aralığı vardır.  

Ev Depolama

Ev depolama hizmeti kapsamında yalnızca ev eşyası depolama hizmeti verilmemekte, kişisel eşyalarınızın da saklama işlemi yapılabilmektedir. Örneğin kışın kullanacağınız ekipmanları yaz aylarında koyacak bir yer bulamıyorsanız depolama hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Ya da tam tersi olarak yazlık bahçe takımlarınızın zarar görmeden kışın saklanmasını istiyorsanız Ev Eşyası Depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.  

Kişisel eşya depolama olarak da örneğin arabanızın lastiklerini yaz, kış dönüşümlü kullanıyorsunuz. Bu değişim esnasında da lastiklerinizi nerede muhafaza edeceğinizi bilmiyorsunuz. Bu durumda rahatlıkla depolama hizmetimizden destek isteyebilirsiniz. Oldukça hassas olan ve mutlaka korunması gereken lastikleriniz hiçbir zarar görmeden gelecek sezonu bekleyebilir. Ya da arabanızın ekipmanları fazla ve siz arabanızı sattınız. Fakat yeni bir araba aldığınızda yine aynı ekipmanları almamak için bunları saklamak istiyorsunuz ve yeriniz yok. Bu durumda da depolama hizmetlerimizden faydalanabilir, yeni bir araç satın aldığınız anda yazlık veya kışlık lastiklerinizi depodan geri alabilirsiniz. 

Beyaz eşya depolama hizmetini de sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızı personellerimiz tarafından patpatlarla paketlenip aracımıza yerleştirilir. Paketlenen eşyalar depolarımızda güvenli bir şekilde depolanır. Evde bulunan fazlalık eşyaları depolamak daha uygun bir çözümdür. Ekonomik anlamda da depolama hizmeti çok daha avantajlı bir hizmettir. Eşyanızın göreceği zarar ile belki de kullanamayacak duruma gelmesi sizi maddi olarak zarar uğratmaktadır. Oysa depolama hizmetlerinin fiyatları o kadar uygundur ki güvenilir ortamda saklanan eşyalarınızı hiçbir değer kaybetmeden verdiğiniz gibi geri alabilirsiniz. 

Eşya Deposu Kiralık

Eşya deposu kiralık olarak tutulur. Her ay aidat ödenmesi yapılır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman ekibimiz nakliye aracına eşyalarınızı yükler. Verdiğimiz bu hizmeti en uygun fiyata yapıyoruz. Ev eşyalarınızı depolama ve nakliye hizmetlerinde son derece titiz bir çalışma yapılır.  Kiralık eşya deposu hizmeti almak isteyen müşterilerimize her zaman en iyi eşya depolama firması hizmetini vermeye hazırız. 

Eşya depolama hizmetlerinde Anadolu yakasındaki semtlerde de veriyoruz. Pendik eşya depolama hizmetini uygun fiyata yapıyoruz.  Kadıköy eşya depolama hizmetinde eşyalarınızı özenle paketleyip taşıyoruz.  Üsküdar eşya depolama hizmetinde de eşyalarınızı depolama alanında düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz. 

 Eşya depolama üçeller firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Depolama hizmetimizde müşterilerimizin görüşleri her zaman ön plandadır.  Ev eşyası depolama şirketi hizmetini uygun ekonomik seçeneklerle yapıyoruz.

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama Şirketi

Beykoz eşya depolama hizmetinde kurumsal firmalardan her zaman teklif alınması gerekir. Eşya depolama hizmeti güvenli olması gerekir. Eşyaların depolanmasında kullanılan deponun rutubetsiz ve nemsiz bir alan olmalıdır. Depolarımız güvenli ve temiz bir ortamlara sahiptir. 

Ev eşyası depolama hizmetinde eşyaların ambalajı ve taşınması uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Uzman personelimiz eşyalarınızın taşınmasını salondan başlar. Salonunuzda bulunan koltuk takımınız ve yemek takımınız kalın patpatlarla paketlenir. Cam ve aynalar kartonlarla paketlendikten sonra nakliye aracımıza düzenli bir şekilde yerleştirilir. Oturma odanızda bulunan çekyatlar ve televizyonunuz patpatlarla paketlenir. Mobilyalarınızın monte ve de montesi deneyimli marangoz ustamız tarafından yapılmaktadır. 

Beykoz eşya depolama firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Evden eve nakliye firmamız eşyaları depoya düzenli bir şekilde taşır. Eşyalarınız kiralık eşya deposu bölümüne yerleştirilir. Depolarımız güvenli ve temiz bir yerde bulunur. 

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Beykoz eşya depolama fiyatları konusunda firmadan firmaya farklılık göstermektedir. İster alan olarak isterseniz depolamak istediğiniz eşyaların ağırlığı ile aylık olarak kiralama ödemeleri yapabilirsiniz. Eşyalarınızı özenle paketleyip depolarımızda muhafaza etmekteyiz. 

Ev eşyası depolama alanında firmamız lider bir kuruluştur. Özellikle depolama alanı sunan bir nakliye şirketi arıyorsanız, tamda sizin ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı sigortalı bir şekilde kiralık eşya depo alanlarımızda saklıyoruz. Bazı durumlarda, yalnızca ev eşyalarından daha fazla depolamaya ihtiyaç duyulabilir. Örneğin, ülke dışındayken araba veya motosiklet depolamak için güvenli bir yer bulmak isteyebilirsiniz. Ya da evinizin geri kalanını taşırken kalmak için güvenli bir yere ihtiyaç duyan değeri yüksek eşyalarınıza sahip olabilirsiniz. 

Eşya depolama hizmetini en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Bu hizmeti yaparken müşterilerimizin görüşlerine önem veriyoruz. Örneğin, depolama alanı için boş yeriniz yoksa mevsimlik depolamaya ihtiyacınız olabilir. Yılın büyük bir kısmı için depolama yapmak üzere kayık ya da küçük çaplı bir deniz motoru gibi bir deniz aracınız için de firmamı tercih edebilirsiniz. 

Beykoz Eşya Depolama Firmaları

Beykoz eşya depolama firmaları arasında güvenli bir hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız temiz ortamlara konulmaktadır. Eşyalarınızı depoya kaldırdınız ancak birkaç parçaya ihtiyacınız var. Gerisini depoda bırakmak mı istiyorsunuz? Bu bir problem değildir. Yapmanız gereken tek şey, erişim işlemlerini öğrenmek için mallarınızı depoladığımız Beykoz eşya depolama firmamız ile iletişime geçmektir.   

Genellikle, ürünleriniz bir konteyner da saklanıyorsa, güvenli bir alanda alınacaktır. İhtiyaç duyulan şeyleri alabilmeniz için hazır hale getirilecek daha sonra tekrar kapatılacaktır. Alternatif olarak, bu konuda biraz yardım almak isterseniz, listenizdeki ögelere bakmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bunları sizin için çıkarabilir hale getiririz. Bu hizmetler içinde küçük bir ücret alınabilir, bu yüzden önceden bilgi vererek rezervasyon yapmalısınız.  

Beykoz Ev Eşyası Depolama

Beykoz eeşyası depolama hizmetinde güvenli ve rahat ulaşılabilen depolara sahibiz. Depolama hizmetinde evden eve nakliye hizmetinde sunuyoruz. Uzman ekibimizle ev eşyalarınızın paketlenmesinde son derece titiz çalışırız. Eşya paketlenmesinde temiz ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Eşyalarınız bu paketleme sayesinde herhangi bir hasar almaz. İstanbul ev eşyası depolama hizmetini tertemiz bir alanda depoluyoruz. 

Beykoz ev eşyası depolama alanında verdiğimiz depolama hizmeti ile kurumsal bir seviyedeyiz. Müşterilerimiz diledikleri zaman eşyalarını görmeye gelebilir. İstedikleri zaman eşyalarını yeni evlerine taşınmasını talep edebilir. Bir gün öncesinden rezervasyon yağması yeterlidir.  Beykoz ilçesine yakın olan Çekmeköy eşya depolama ve Ümraniye eşya depolama hizmetlerini de sunmaktayız. Bu semtlerde hem evden eve nakliye hizmetini hem de eşya depolama hizmetini uygun fiyata sunuyoruz. 

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ancak bir evden eve nakliyat firması seçimi için göz önünde bulundurulması gereken ayrıntılar olduğunu unutmayın. Evden eve nakliyat firmalarından mutlaka ekspertiz hizmeti isteyin. Firmamızın ekspertiz hizmetini istediğiniz zamanda talep edebilirsiniz. İster Anadolu yakası olsun ister Avrupa yakası olsun nakliyatlarınız için ekspertiz hizmeti veriyoruz. 

Beykoz Evden Eve Nakliyat firması olarak ev eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Eşya taşımalarında uygun fiyat kaliteli ile hizmet sunmaktayız. Ofis taşımasında kitaplarınızın kolilere yerleştirilmesi ve etiketlemesini personellerimiz yapmaktadır. Eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Evden eve nakliye alanında yaptığımız bütün taşımalarda müşterilerimizin görüşlerine önem vermekteyiz. Müşteri prensipli çalışma sistemimizle her daim memnuniyet oranımız yüksek olmaktadır.

Fatih Eşya Depolama

Fatih Eşya Depolama

Fatih Eşya Depolama Şirketi

Fatih eşya depolama hizmetleri ev ve işyerilerine ait kullanılmayan, ihtiyaç fazlası malzeme ya da eşyaların saklanabilmesi imkânı vermektedir. İstanbul eşya depolama firması olarak güvenli bir kiralık eşya deposu hizmeti vermekteyiz. Depolama işlemi yaşam alanlarınızın daha ferah ve kaliteli bir duruşa sahip olmasını sağlayacaktır. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin kalabalık görüntüsünü ortadan kaldıracaktır. İyi bir depolama işlemi birkaç aşamada gerçekleşmektedir. Bunun başında ambalaj, sonrasında nakliye ve düzenli eşya dizilimi gelmektedir. Depolar ihtiyaca binaen ayarlanmaktadır. Alanında profesyonel satış ekibimiz öncelikle müşteriyi dinleyerek gerekli notları almaktadırlar. Aldığı notlar doğrultusunda müşterinin ne kadarlık bir alana ihtiyacı olduğu belirlenir. En doğru depo şekli belirlendikten sonra fiyatlandırma yapılır. Böylelikle depolama işleminin hazırlık aşaması tamamlanır.

Fatih Eşya Depolaması Hakkında

Fatih Eşya depolama işleminde bütün eşyalarınız emanetimizdir. Emanetlerinize çok büyük önem ve dikkatle sahip çıkacağımızdan emin olabilirsiniz. Referanslarımız bu doğrultuda siz müşterilerimize, çalışmalarımız ve kalite politikamız hakkında ayrıntılı bilgi sunacaktır.

Fatih Eşya Depolama Fiyatları

Fatih eşya depolama fiyatlarında belirleyici birkaç başlık vardır. Bunlar; eşyanın sayısı, ebatı ve depoda kalma süresidir. Eşyanızın miktarı ne olursa olsun depolama hizmetinden faydalanabilmeniz mümkün. İster sadece bir koli isterseniz de evinizin bütün eşyasını depoda saklama imkânınız bulunmaktadır. İşte burada eşyanızın ne kadar yer kaplayacağı ve hangi ebatta depo kullanılacağı fiyata etki eder.

Bununla beraber bu depoda eşyanızı 6 aydan kısa mı, yoksa daha uzun süre mi depolayacaksınız sorusunun cevabının bilinmesi gerekmektedir. Çünkü 6 aya kadar olan süreçte fiyatlar piyasa genelinde 300 TL’ ye kadar değişmektedir. 6 ay ve üzerinde olan depolamalar da 250 TL’den başlayan aylık kiralama bedelleri söz konusu olabilmektedir. Bu fiyatlara nakliye ve paketleme ücretleri dahildir.

Fatih Eşya Depolama İşleminde Neler Depolanır ?

Fatih eşya depolama işleminde evinizde bulunan kullanmadığınız ev eşyalarınız ya da özel eşyalarınız depolarda saklanabilmektedir. İşyerlerinde bulunan işi bitmiş ancak daha sonra tekrar kullanımı söz konusu dosyaların arşivlenmesi söz konusudur. Ancak arşiv için yeterli alanı olmayan ofislerde bu depolama alanları oldukça başarılı bir seçenektir. Eşyalarınızın adedi depolama açısından önemli değildir. Dilerseniz sadece bir koliyi de depoya bırakabilirsiniz. Evinizde yer bulamadığınız bisikletleriniz, oto lastikleriniz, av takımlarınız, resim tabloları, heykeller, kullanılmayan akvaryumlar, halılar, masa ve sandalyeler saklanabilmektedir. Aynı zamanda yeni evlenecek çiftlerin düğün tarihinden çok önce bütçelerine uygun bir eşya kampanyası yakalamaları halinde bu fırsatı kaçırmadan alıp depoda saklama imkânı bulunmaktadır.  Evlerini tutana kadar güvenle bu eşyalarını saklama kolaylığı vardır. Üniversite okurken edinilen eşyaların (özellikle baza ve dolap benzeri eve dönüşte eve sığmaması sebebi ile annelerin gözdesidir. Bu eşyaları atmak yerine geri dönüşüm sağlayacakları vakte kadar bu depolarda saklanması oldukça ekonomik bir tutum olacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Eşya Paketleme

Fatih eşya depolamada eşya paketleme işlemi oldukça dikkatle yapılmaktadır. Eşya paketleme öncelikle eşyaların sınıflandırılması ile başlar. Camlar ve porselenler bir yerde mobilyalar ayrı beyaz eşyalar ayrı yerde olacak şekilde sınıflandırılır. Kırılacak eşyaların bir yerde olması özellikle nakliye ve depolama esnasında eşyaların kesinlikle zarar görmesini engellemektedir. Paketleme esnasında patpatlar ve beyaz ambalaj kağıtları kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve mobilyaların ambalajı oldukça muazzam olmalıdır. Çünkü çizilme ve yüzeye zarar gelme konusunda oldukça hassas dış zemine sahiptirler. Paketleme işleminin dikkatle yapılması eşyaların kesinlikle zarar görmemesi açısından önemlidir. Depo içerisinde eşyalar dizilirken nizamı düzgün olmalıdır. Üst üste konulan koliler ya da ambalajlı eşyalar simetrik şekilde yerleştirilmelidir. Bu şekilde deponun da içerisi oldukça düzenli olacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Eşya Taşıma

Fatih eşya depolamada eşya taşıma nakliye araçlarımız aracılığı ile profesyonel şekilde yapılmaktadır.  Eşyanın teslim alınacağı ev ya da ofiste ambalaj işlemi tamamlandıktan sonra taşıma işlemine geçilir. Teslim alınan ambalajlı eşyalar nakliye aracına taşınır. Araçta sağlam ve zarar görmeyecek şekilde konumlandırılan eşyalar depoya doğru hareket eder. Depoda alan ekonomik kullanıldığı takdirde gerekli düzen sağlanabilir. Eşyalar üst üste ya da yan yana düzgün şekilde yerleştirilmelidir. Rastgele konulması deponun düzensiz olmasına ve eşyaların düzensiz şekilde konulmasına sebep olur. Eşya taşıma işlemi şirketimiz güvencesi altında yapılmaktadır. Taşıma esnasında eşyalarınız dan herhangi birisinin olası şekilde zarar görmesi halinde zarar kesinlikle tarafımızca karşılanacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Güvenlik Önlemleri

Fatih eşya depolamada güvenlik önlemlerinin başında sınırsız gözlem ve takip sistemi gelmektedir. Depolarımız rutubet,nem ve küften uzak ; son derece havadar yapıya sahiptirler. Eşyalarınızın bıraktığınız gibi teslim alınması başlıca kuralımızdır. Bütün eşyalarımız emanetimiz olduğu için, bu emanetlere en iyi şekilde sahip çıkmak , güven içerisinde muhafaza etmek en baş sorumluluğumuzdur.  

Depolarımıza aldığımız bütün eşyalar sigortalanmaktadır. Hırsızlıklara karşı 7/24 kamera sistemleri ile gözetim altında tutulmaktadır. Depolarımız, yangın ve sel gibi olaylara karşılık eşyalarınızın zarar görmemesi için uygun şekilde konumlandırılmıştır. Özellikle zinnet eşyalarınız ya da tarihi eserleriniz gibi kıymetli eşyalarınız özel kilitli depolarda muhafaza edilmektedir.

Fatih Eşya Depolama Sistemi

Fatih eşya depolama sistemleri, eşyanızın miktarı ve ebatına göre sınıflandırılan 4 ayrı bölüme ayrılmıştır. Her birim kendine göre bir fiyata sahiptir.

Fatih Eşya Depolamada Mini Eşya Depolama

Fatih eşya depolamada mini eşya depolama alanları ufak çaplı eşyalarınızın saklanması için oldukça idealdir. Bisikletlerinize, oto lastiklerinize, bebek beşiği, ocaklı fırın, bulaşık makinesi gibi eşyalarınıza yer bulamıyor atmaya da kıyamıyorsanız bu hizmetten faydalanmalısınız. Mini eşya depoları, arşive ihtiyaç duyan küçük işletmeler için ideal yapıya sahiptir. Dilediğiniz zaman depoya ulaşabilme imkanı sayesinde dilediğiniz gibi bu depoları arşiv olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde yer olmamasından dolayı bebeğinize ve çocuklarınıza ait eşyalar ile oda malzemeleri bu depolarda saklanabilir. Bu sayede tekrar bir çocuk sahibi olmanız halinde alternatif şekilde kullanım sağlayacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Maxi Eşya Depolama

Fatih eşya depolama maxi eşya depolama işleminde orta ve küçük ölçekli işletmelere ait eşya ya da malzemelerin bu depolarda saklanmasını sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 1+1 ve 2+1 daireye ait eşyalar ile, bir ofisin bütün eşyalarını, fuar alanı stand malzemelerinizi gönül rahatlığı ile bu depolarda saklayabilirsiniz.

Fatih Eşya Depolamada Mega Eşya Depolama

Fatih eşya depolamada mega eşya depolama denildiğinde akla ilk gelen 3+1 ölçülerinde bir daireye ait eşyaların tamamını koruyacak kapasiteye sahip olmasıdır. Orta ölçekli bir işletmenin  eşyalarını da koruyacak kapasiteye sahiptir. Depoların rutubet ve küften uzak olması sebebi ile her türlü metal eşya güvenle depolara bırakılabilir. Özellikle uzun süreliğine evinden ayrılacak kişilerin kira ödememek adına eşyalarını teslim etmesi maliyet açısından uygundur. Bu depolar yurt dışı ve yurt içi seyahate giden kişilerin bütün eşyalarına uzun süre ev kalite ve güven içerisinde sahip çıkacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Ultra Eşya Depolama

Fatih eşya depolamada ultra eşya depolama denildiğinde fabrika benzeri alanların malzeme,araç gereç ve makinelerinin saklandığı alanlar gelmektedir. Özellikle çok büyük organizasyonlarda yer alan ve kullanım fazlası malzemelerin saklanması için uygundur. Bu sebeple daha çok ticari amaçla kullanılmaktadır.

Fatih eşya depolamada güvenli depolama hizmeti sunuyoruz.

TIKLA ARA