Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Fatih Eşya Depolama

Fatih Eşya Depolama

Fatih Eşya Depolama Şirketi

Fatih eşya depolama hizmetleri ev ve işyerilerine ait kullanılmayan, ihtiyaç fazlası malzeme ya da eşyaların saklanabilmesi imkânı vermektedir. İstanbul eşya depolama firması olarak güvenli bir kiralık eşya deposu hizmeti vermekteyiz. Depolama işlemi yaşam alanlarınızın daha ferah ve kaliteli bir duruşa sahip olmasını sağlayacaktır. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin kalabalık görüntüsünü ortadan kaldıracaktır. İyi bir depolama işlemi birkaç aşamada gerçekleşmektedir. Bunun başında ambalaj, sonrasında nakliye ve düzenli eşya dizilimi gelmektedir. Depolar ihtiyaca binaen ayarlanmaktadır. Alanında profesyonel satış ekibimiz öncelikle müşteriyi dinleyerek gerekli notları almaktadırlar. Aldığı notlar doğrultusunda müşterinin ne kadarlık bir alana ihtiyacı olduğu belirlenir. En doğru depo şekli belirlendikten sonra fiyatlandırma yapılır. Böylelikle depolama işleminin hazırlık aşaması tamamlanır.

Fatih Eşya Depolaması Hakkında

Fatih Eşya depolama işleminde bütün eşyalarınız emanetimizdir. Emanetlerinize çok büyük önem ve dikkatle sahip çıkacağımızdan emin olabilirsiniz. Referanslarımız bu doğrultuda siz müşterilerimize, çalışmalarımız ve kalite politikamız hakkında ayrıntılı bilgi sunacaktır.

Fatih Eşya Depolama Fiyatları

Fatih eşya depolama fiyatlarında belirleyici birkaç başlık vardır. Bunlar; eşyanın sayısı, ebatı ve depoda kalma süresidir. Eşyanızın miktarı ne olursa olsun depolama hizmetinden faydalanabilmeniz mümkün. İster sadece bir koli isterseniz de evinizin bütün eşyasını depoda saklama imkânınız bulunmaktadır. İşte burada eşyanızın ne kadar yer kaplayacağı ve hangi ebatta depo kullanılacağı fiyata etki eder.

Bununla beraber bu depoda eşyanızı 6 aydan kısa mı, yoksa daha uzun süre mi depolayacaksınız sorusunun cevabının bilinmesi gerekmektedir. Çünkü 6 aya kadar olan süreçte fiyatlar piyasa genelinde 300 TL’ ye kadar değişmektedir. 6 ay ve üzerinde olan depolamalar da 250 TL’den başlayan aylık kiralama bedelleri söz konusu olabilmektedir. Bu fiyatlara nakliye ve paketleme ücretleri dahildir.

Fatih Eşya Depolama İşleminde Neler Depolanır ?

Fatih eşya depolama işleminde evinizde bulunan kullanmadığınız ev eşyalarınız ya da özel eşyalarınız depolarda saklanabilmektedir. İşyerlerinde bulunan işi bitmiş ancak daha sonra tekrar kullanımı söz konusu dosyaların arşivlenmesi söz konusudur. Ancak arşiv için yeterli alanı olmayan ofislerde bu depolama alanları oldukça başarılı bir seçenektir. Eşyalarınızın adedi depolama açısından önemli değildir. Dilerseniz sadece bir koliyi de depoya bırakabilirsiniz. Evinizde yer bulamadığınız bisikletleriniz, oto lastikleriniz, av takımlarınız, resim tabloları, heykeller, kullanılmayan akvaryumlar, halılar, masa ve sandalyeler saklanabilmektedir. Aynı zamanda yeni evlenecek çiftlerin düğün tarihinden çok önce bütçelerine uygun bir eşya kampanyası yakalamaları halinde bu fırsatı kaçırmadan alıp depoda saklama imkânı bulunmaktadır.  Evlerini tutana kadar güvenle bu eşyalarını saklama kolaylığı vardır. Üniversite okurken edinilen eşyaların (özellikle baza ve dolap benzeri eve dönüşte eve sığmaması sebebi ile annelerin gözdesidir. Bu eşyaları atmak yerine geri dönüşüm sağlayacakları vakte kadar bu depolarda saklanması oldukça ekonomik bir tutum olacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Eşya Paketleme

Fatih eşya depolamada eşya paketleme işlemi oldukça dikkatle yapılmaktadır. Eşya paketleme öncelikle eşyaların sınıflandırılması ile başlar. Camlar ve porselenler bir yerde mobilyalar ayrı beyaz eşyalar ayrı yerde olacak şekilde sınıflandırılır. Kırılacak eşyaların bir yerde olması özellikle nakliye ve depolama esnasında eşyaların kesinlikle zarar görmesini engellemektedir. Paketleme esnasında patpatlar ve beyaz ambalaj kağıtları kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve mobilyaların ambalajı oldukça muazzam olmalıdır. Çünkü çizilme ve yüzeye zarar gelme konusunda oldukça hassas dış zemine sahiptirler. Paketleme işleminin dikkatle yapılması eşyaların kesinlikle zarar görmemesi açısından önemlidir. Depo içerisinde eşyalar dizilirken nizamı düzgün olmalıdır. Üst üste konulan koliler ya da ambalajlı eşyalar simetrik şekilde yerleştirilmelidir. Bu şekilde deponun da içerisi oldukça düzenli olacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Eşya Taşıma

Fatih eşya depolamada eşya taşıma nakliye araçlarımız aracılığı ile profesyonel şekilde yapılmaktadır.  Eşyanın teslim alınacağı ev ya da ofiste ambalaj işlemi tamamlandıktan sonra taşıma işlemine geçilir. Teslim alınan ambalajlı eşyalar nakliye aracına taşınır. Araçta sağlam ve zarar görmeyecek şekilde konumlandırılan eşyalar depoya doğru hareket eder. Depoda alan ekonomik kullanıldığı takdirde gerekli düzen sağlanabilir. Eşyalar üst üste ya da yan yana düzgün şekilde yerleştirilmelidir. Rastgele konulması deponun düzensiz olmasına ve eşyaların düzensiz şekilde konulmasına sebep olur. Eşya taşıma işlemi şirketimiz güvencesi altında yapılmaktadır. Taşıma esnasında eşyalarınız dan herhangi birisinin olası şekilde zarar görmesi halinde zarar kesinlikle tarafımızca karşılanacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Güvenlik Önlemleri

Fatih eşya depolamada güvenlik önlemlerinin başında sınırsız gözlem ve takip sistemi gelmektedir. Depolarımız rutubet,nem ve küften uzak ; son derece havadar yapıya sahiptirler. Eşyalarınızın bıraktığınız gibi teslim alınması başlıca kuralımızdır. Bütün eşyalarımız emanetimiz olduğu için, bu emanetlere en iyi şekilde sahip çıkmak , güven içerisinde muhafaza etmek en baş sorumluluğumuzdur.  

Depolarımıza aldığımız bütün eşyalar sigortalanmaktadır. Hırsızlıklara karşı 7/24 kamera sistemleri ile gözetim altında tutulmaktadır. Depolarımız, yangın ve sel gibi olaylara karşılık eşyalarınızın zarar görmemesi için uygun şekilde konumlandırılmıştır. Özellikle zinnet eşyalarınız ya da tarihi eserleriniz gibi kıymetli eşyalarınız özel kilitli depolarda muhafaza edilmektedir.

Fatih Eşya Depolama Sistemi

Fatih eşya depolama sistemleri, eşyanızın miktarı ve ebatına göre sınıflandırılan 4 ayrı bölüme ayrılmıştır. Her birim kendine göre bir fiyata sahiptir.

Fatih Eşya Depolamada Mini Eşya Depolama

Fatih eşya depolamada mini eşya depolama alanları ufak çaplı eşyalarınızın saklanması için oldukça idealdir. Bisikletlerinize, oto lastiklerinize, bebek beşiği, ocaklı fırın, bulaşık makinesi gibi eşyalarınıza yer bulamıyor atmaya da kıyamıyorsanız bu hizmetten faydalanmalısınız. Mini eşya depoları, arşive ihtiyaç duyan küçük işletmeler için ideal yapıya sahiptir. Dilediğiniz zaman depoya ulaşabilme imkanı sayesinde dilediğiniz gibi bu depoları arşiv olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde yer olmamasından dolayı bebeğinize ve çocuklarınıza ait eşyalar ile oda malzemeleri bu depolarda saklanabilir. Bu sayede tekrar bir çocuk sahibi olmanız halinde alternatif şekilde kullanım sağlayacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Maxi Eşya Depolama

Fatih eşya depolama maxi eşya depolama işleminde orta ve küçük ölçekli işletmelere ait eşya ya da malzemelerin bu depolarda saklanmasını sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 1+1 ve 2+1 daireye ait eşyalar ile, bir ofisin bütün eşyalarını, fuar alanı stand malzemelerinizi gönül rahatlığı ile bu depolarda saklayabilirsiniz.

Fatih Eşya Depolamada Mega Eşya Depolama

Fatih eşya depolamada mega eşya depolama denildiğinde akla ilk gelen 3+1 ölçülerinde bir daireye ait eşyaların tamamını koruyacak kapasiteye sahip olmasıdır. Orta ölçekli bir işletmenin  eşyalarını da koruyacak kapasiteye sahiptir. Depoların rutubet ve küften uzak olması sebebi ile her türlü metal eşya güvenle depolara bırakılabilir. Özellikle uzun süreliğine evinden ayrılacak kişilerin kira ödememek adına eşyalarını teslim etmesi maliyet açısından uygundur. Bu depolar yurt dışı ve yurt içi seyahate giden kişilerin bütün eşyalarına uzun süre ev kalite ve güven içerisinde sahip çıkacaktır.

Fatih Eşya Depolamada Ultra Eşya Depolama

Fatih eşya depolamada ultra eşya depolama denildiğinde fabrika benzeri alanların malzeme,araç gereç ve makinelerinin saklandığı alanlar gelmektedir. Özellikle çok büyük organizasyonlarda yer alan ve kullanım fazlası malzemelerin saklanması için uygundur. Bu sebeple daha çok ticari amaçla kullanılmaktadır.

Fatih eşya depolamada güvenli depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşya Deposu Kiralayan Şirketler İçin Önemli Bilgiler

Eşya Deposu Kiralayan Şirketler İçin Önemli Bilgiler

Eşya deposu yüksek enerji tüketebilir. Sürdürülebilir bir eşya depolama firması olmak için, kaynakların gereksiz tüketimden kaçınılması ve marka imajına değer katması için akıllı uygulamaları benimsemesi esastır. Bunu yapmak için, yakıt, ambalaj ve malzemelerin israfını önleme yöntemleri yaratarak sürdürülebilir bir depo geliştirmeyi arayabilirsiniz… Konu hakkında ipuçlarını bu yazıda sıralıyoruz…

Read More
Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by