Eşya Depolama Hijyeni ve Güvenliği

Türkiye ve tüm dünyada etkili olan Covid-19 pandemisi tüm hayatımızda bazı değişiklikleri zorunlu kıldı. Bir çok farklı iş sektöründe düzenlemeler ve zorunlu önlemleri beraberinde getirdi. Özellikle bu süreçte vaka sayılarında başı çeken şehrin İstanbul olması eşya depolama alanında faaliyet gösteren bizim gibi firmaların da çok ama çok titiz önlemler almamızı gerektirmektedir.

Eşya depolama hijyeni ve müşteri güvenliği bunların başında geliyor. İstanbul eşya depolama firmaları arasında en önde gelen Üçeller Depolama; sadece çalışanlarının ve müşterilerinin güvenliğini düşünmekten ziyade tüm insanları düşünerek hareket ediyor. Çevremizdekilerin sağlığı ve yaşadıkları zorluklar dolaylı olarak müşterilerimizi ve bizleri de etkileyeceği için herkese faydalı olacak önlemleri almaktan geri durmuyoruz.


İstanbul eşya depolama firması olarak çalışanlarımızın maske ve eldiven kullanımını, dezenfektan ile eşya yüzeylerinin ve paketleme ürünlerinin düzenli temizlenmesini kontrol ediyoruz. Kademeli personel çalıştırma ile taşıma aşamasında ve sonraki aşamalarda çalışan sayısını kontrol ediyoruz. Özellikle kapalı alanlarda yakın mesafede çalışmadan kaçınıp, aynı anda çok sayıda personelimizi aynı lokasyon da tutmamaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımız ve onların aileleri için gereken her şeyi titizlikle yerine getirmekteyiz.

Eşya depolarındaki periyodik temizlik ve bakımları sıklaştırdık. Kullanılan malzeme ve yöntemleri henüz salgın başlangıcındayken gözden geçirip gerekli değişiklikleri tamamladık. Çoğu firmaların sandığı gibi eşya deposu sadece eşyaların muhafaza edildiği kapalı bir alandan ibaret olmamalıdır.

Eşyalarınızın güvenliği ve sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Ataşehir, Maltepe, Tuzla ve diğer tüm depolarda eksiksiz olarak uzmanlarca belirlenmiş kurallara göre önlemlerimizi alıyoruz. İstanbul’da eşya depolama alanında prensiplerimizden hiç bir zaman taviz vermedik ve vermeye niyetimiz yok.

Eşya Depolama Hijyeni ve Güvenliği
Eşya Depolama Hijyeni

Güvenlik İçin Tüm Tedbirleri Aldık! 

Bu depolama hizmeti veren firmamız müşteri güvenliği konusunda tüm tedbirleri almıştır. Sadece covid-19 değil deprem konusunda da gerekli tedbirleri almıştır. İstanbul’ un beklenen büyük Marmara depreminde en çok etkilenen noktalardan birisinin olduğu belirtilmektedir. İstanbul’ un geçmişte yaşadığı büyük depremde gördüğü zarar sonrası da yine İstanbul için gerekli deprem tedbirleri alınmıştır.

Depreme karşı alınan tedbirler içerisinde depolarımızda özellikle eşya sabitleyici deprem güvenliği çalışmaları yapılmıştır. Müşteri güvenliği noktasında özellikle son dönemlerin en büyük korkusu haline gelen corona için gerekli tüm tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Eşya depolama işinde sunduğumuz hizmetin en önemli noktasına müşterimizin bize olan güvenini aldık.

Üçeller Depolama olarak müşterilerimizin güvenle eşyalarını bize teslim etmesini isteriz. Bunun için özellikle nakliyat sektöründe çalışmalarımız ile kalitemizi ön plana çıkarmaktayız. İstanbul genelinde sunduğumuz depolama hizmeti ile 7/24 güvenlikli alanlarda eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Eşya depolama hizmetinde hijyen ve müşteri güvenliği konusunda sizler için daima en güvenilir depolarda sağlığınızı ön planda tutarak çalışmaya devam edeceğiz. 

Eşya depolama hizmeti özellikle pandemi önleyici tedbirler kapsamında oldukça dikkatle yapılması gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Korona map üzerinde taranan alanlarda özellikle İstanbul Covid-19 açısından oldukça riskli alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Virüs ile karşılaşma hız ve riskinin oldukça fazla olması aynı şekilde sunulan eşya depolama hizmetlerinde 1. Sınıf tedbirler gerektirmektedir.

Eşya depolama firmaları arasında hizmet veren şirketimiz, hijyen konusunda üst düzey tedbirler almaktadır. Firmamıza ait depoların tamamında pandemi tedbir planı ile tüm personelimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. İstanbul ev eşyası depolama işleminde özellikle virüsün eşyalar üzerinde etkili ve bulaşıcı olduğu dikkate alındığında dezenfekte işlemi önem kazanır. Ev eşyasını depoda muhafaza etmek isteyen kişilerin virüs negatif-pozitif değerleri bilinmediği için her gelen eşyanın eksiksiz olarak dezenfekte edilmesi şarttır. Bilindiği üzere virüsün olduğu ortamda eşyalarda kalma süresi ortalama 24 saat kadardır. Bu durumda bir evden çıkan eşyanın ortalama bu kadar süre havalandırılması ve hiçbir yerle temas ettirilmemesi önemlidir. 

Pandemi Tedbirleri Depo Fiyatlarına Etki Eder mi? 

İstanbul depolama fiyatları konusunda standart depolama ücretleri şeklinde belirlenmektedir. Ancak son 6 aydır ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi ile eşya depola şirketi olarak ciddi önlemler alarak hizmet sunmaktayız. Burada özellikle dezenfekte ve ilaçlama sistemlerinin depolarda yer alması ile ilave masrafların söz konusu olduğu açıktır. Ancak bu durum eşya depolama fiyatları için fahiş oranda bir artış anlamına gelmemektedir. 

İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda eğer bir ortalama tutar baz alınacaksa en doğru karar piyasa değerini tespit etmektir. Bütün eşya depolama firmalarının sunduğu fiyat aksine sırf iş alabilmek için verilen düşük rakamlar müşterinin sağlığını hiçe saymak olacaktır. Sağlıksız kapalı alanlarda uzun süreli ve iç içe bulunan eşyalar virüsün yayılması açısından tehlike arz edecektir. 

Anadolu yakası eşya depolama hizmeti için hijyen eğitimi almış personellerimiz ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Ev eşyası depolama firması olarak müşteri güvenliği konusunda tüm tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Bu pandemi sürecinde tam anlamıyla sağladığımız güvenin sonraki yıllarda da iş ortaklarımızla devam etmesini önemsemekteyiz. Hastalık bittikten sonra firmamızın en iyi şekilde hatırlanarak tavsiye edilmesini isteriz. Korona virüs sürecinde müşterilerimizin sağlığını her şeyin üzerinde tutuyoruz.  

Eşya depolarımıza yeni sevk edilecek eşyaların evden çıkarıldığında araçlara alınması esnasında dezenfektesini sağlıyoruz. Eşyaların taşınması sonrasında araçlarımızın tamamını eşyaları depoya bıraktığımız anda dezenfekte ediyoruz. Gün içerisinde birden fazla yapılan işlerde gerekli dezenfekte işlemini yapmadan asla işlem yapmıyoruz. Eşya taşıma sürecinde gerekli süreyi bu dezenfekte işleminin süresine göre belirliyoruz.

Eşya depolama hizmeti için hazırladığımız sözleşmede tüm detaylar ile korona tedbirlerimiz konusunda bilgi vermekteyiz. İstanbul eşya deposu hizmeti içerisinde depo hijyeni oldukça önemlidir. Özellikle Covid-19 tedbirleri kapsamında depoların büyük titizlikle dezenfekte edilmesi ve virüsten korunması önceliklidir. Eşya deposundan eşya çıkarılması akabinde ve depoya yeni eşya alınması durumlarında mutlaka eksiksiz şekilde tedbir planlamasının uygulanması gereklidir. Aynı şekilde kaliteli dezenfektanlar ile ilaçlanması ve kesinlikle temizliğinin sağlanması gereklidir. 

Eşya Depolama Hijyeni Hizmeti

Eşya depolama; çeşitli nedenler çerçevesinde ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Mesela ev ya da işyerinde tadilat olabilir, kentsel dönüşüm söz konusu olabilir. Belki uzun bir tatil ya da şehir ya da ülke dışı taşınmalar olabilir.

Bu tür ihtiyaçlar karşılığında eşyalar depolarda tutulma gerekliliğini doğurur ki; aslında asıl aranan durum güvenli depolama alanlarıdır. Depolama hizmeti aranırken ya da hizmeti alırken en önemli kriter güvenliktir.

Eşya Depolama Hijyeni
Eşya Depolama Hijyeni

Üçeller Depolama denildiğinde tüm çözümlerimizle, çeşitli alternatiflerimizle hizmet vermekteyiz. Depolama sözleşmemiz, sigorta kapsamında hizmetimiz, güvenlikli ve hijyenine önem verilen depolarımızda eşyalarınız güvence altındadır. Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınız kalacağı süre içerisinde en temiz ve en korunaklı şekilde alanında muhafaza edilir.

Eşya depolama hijyeni kaliteli depolama alanları dışında, profesyonel hizmet ve beraberinde uygun fiyatlar ister. Kurumsal yaklaşım ayrıca aranan özelliktir. Bu çerçevede ekibimiz en profesyonel şekilde hizmetlerini sunar. Depolama hizmetlerinde sigortalı eşya depolama sunumda olmazsa olmaz yaklaşımımızdır. Bütün bu özelliklerimiz bizi en iyi ve en Kişiye özel eşya depolama firması olmamızı sağlar.

Neden Eşya Depolama Güvenliğinde Seçenek Biz Olmalıyız? 

  • Çünkü biz size güven veririz.
  • Çünkü biz çok daha ekonomik yaklaşım sergileriz.
  • Çünkü bizim depolama alanlarımız kapasitelidir.
  • Çünkü tecrübelerimiz bizim tercih edilme nedenimizdir.
  • Çünkü biz pratik yaklaşımlar ve çözümler üretiriz.
  • Çünkü biz hizmetlerimizde çok daha hızlıyız.

İşte biz bu yüzden diğer depolama şirketleri ile kıyasladığımızda tercih edilen tarafız.