E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Eşya Depolama Şirketleri

Eşya Depolama Şirketleri

Eşya Depolama Şirketleri Hizmetleri

Eşya depolama şirketleri yurt genelinde eşyalarınızın güven içerisinde muhafaza edilmesini sağlamak üzere hizmet vermektedirler. İstanbul eşya depolama ile bu hizmeti vermekteyiz. Eşya depolamaların da güvenli bir şekilde eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz.

Eşya depolarında; evlerinize, iş yerlerinize, ofislerinize, fabrikalara ait eşyalar ya da cihazlar depolanabilmektedir. İster tek koli eşyanız olsun, isterseniz evinizin eşyasını komple depolayın. Evinizde ya da ofisinizde hareket alanınızı kısıtlayan bütün fazla eşyalarınızı atmadan depolayabilirsiniz. 

Eşya depolama işlemi aynı zamanda eşyalarınızın geri dönüşümlü olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Yeriniz yok diye kıyamaz atmak zorunda kalacağınız eşyalarınızı çöp olmaktan bu şekilde kurtarabilir ve ani bir ihtiyaç sebebi ile tekrar masraf yapmadan bu eşyalarınızın kullanılmasını sağlayabilirsiniz.  Eşya depolama işlemlerinin sunduğu en büyük avantajların başında da bu özelliği gelmektedir. 

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları hizmetlerinden faydalanmak isteyen herkes piyasada gerekli ve yeterli araştırmayı yaptıktan sonra eşyalarını teslim etmelidir. Eşya depolama hizmetleri, güvenlikli koruma alanları olması sebebi ile uzun süre evinizden uzakta olmanız halinde güvenle eşyalarınızı muhafaza edecektir. Evinizden uzun süre ayrı kalmanız sonucu kira ödemek yerine gönül rahatlığı ile eşyalarınızın gerekirse tamamını bu depolarda saklayabilirsiniz. 

Bu eşya depoları sayesinde eşyayı alsam bile nerede saklarım düşüncesi ortadan kalkmış olacaktır. Kaldı ki evlerde ve ofislerde bütün eşya ve kıymetli evraklar; her an hırsızlık tehlikesi ile karşılaşma ihtimaline sahiptir. Özellikle uzun süre kapalı kalacak mekanlar hırsızların gözdesi niteliğinde savunmasız alanlardır. Burada depolama şirketlerinin sunduğu güvenlik hizmetleri içinizi oldukça rahatlatacaktır.

Sahip olduğunuz sanat eserleri ya da antika eşyaları da buralarda uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Özellikle yeni evlenecekler için avantajlı bir durum ortaya koyacaktır. Bunun sebebi ise, ev kiralama işleminden çok önce kira masrafı yerine çok daha uygun maliyete bir depo kiralayarak eşyalarınızı burada biriktirebilirsiniz. Maddi durumunuz el verdiği zaman eşyalarınızı alabilir, hatta karşınıza çıkan kampanyaları kaçırmadan çok uygun şekilde ev eşyaları satın alabilirsiniz. 

Eşya depolama firmaları sadece eşya depolaması yapılan alanlara sahip değillerdir. Bu şirketler, aynı zamanda ofislerin arşiv dokümantasyon odası niteliğinde depolama hizmeti de sunmaktadır. Özellikle fuar ve organizasyon işleri ile meşgul şirketlerin dönemsel kullanacağı bütün malzemelerin atılması yerine yepyeni şekilde saklanabilmesi imkânı sunulmaktadır. Dönemi geldiğinde bu malzeme ya da eşyalar tekrar kullanılmak üzere depodan çıkartılabilir. Bu durum aynı malzeme ya da eşya için tekrar masraf gerektirmez ve eşya depolarını müşteri dostu ilan eder.

Eşya Depolama Hizmeti

Ø  Eşya depolama hizmeti depolarda kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına aldıkları birtakım tedbirler vardır. Bu tedbirler öncelikle eşyanın müşteriden teslim alınması esnasında başlar. Gerekli sözleşme yapılır ve müşteri imzasını atar. Bu andan itibaren eşya depolama şirketleri eşyanın bütün sorumluluğunu teslim alır. Olası bir zarar karşısında sigortaladığı bütün eşyaların hasar karşılığı ne ise ödemesini gerçekleştirir. 

Ø  Eşya depolarının tamamı 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile izlenmektedir. Bu nedenle hırsızlık olaylarına karşı eşyalarınız çok iyi şekilde korunmaktadır. 

Ø  Yangın, su baskını, deprem gibi her türlü afet karşısında gerekli tedbirler alınarak eşyalarınızın hasar alması önlenmektedir. Depolar bütün bu olaylara karşı dirençli ve ortam olarak korunaklı şekilde hazırlanmıştır.

Ø  Her depo sadece sahibine aittir ve anahtarı yalnızca sahibinde bulunur.

Eşya Depolama Şirketlerinde Tavsiye

Eşya depolama şirketlerinde tavsiye konusu derinden araştıran insanlar güvenilir firmaları hemen bulurlar. Tercihlerinde her müşteri öncelikle çok iyi bir piyasa araştırması yapmalıdır. Anlaşma yapacağı şirketin mutlaka çok iyi referanslarının olması gerekmektedir. Unutulmaması gereklidir ki her referans çalışma bu şirketin vereceği güvene zemindir.  Anlaşma yapılacak şirketle yazılı bir sözleşme imzalanmalı ve anlaşmazlık vuku bulması halinde hak aranacak merciler açıkça belirtilmelidir. 

Piyasada aktif şekilde dolandırıcılık yaşanması dikkate alınmalı ve çok dikkatli şekilde seçim yapılmalıdır.  Deponun yeri daha önceden gidilip görülmelidir. Depolama yapılan alanın fiziki koşullarının iyi olup olmadığı konusunda fikir edinilmelidir. Depolama hizmeti alacak müşterinin alacağı hizmetin kapsamını iyi bilmesi gerekmektedir.

Eşyalar evden ne şekilde teslim alınacak, kira bedeli kaç aylığına bu şekilde verilecek, sözleşme kaç ay geçerli olacak, nakliye işlemi nasıl gerçekleşecek gibi soruların cevabını aldıktan sonra anlaşma sağlanabilir. Şirket baştan sona çok açık ifadeler kullanmıyorsa dikkat etmekte fayda vardır.

Eşya Paketleme Hizmetleri

Eşya paketleme hizmetleri alanında kraftlı kalın patpatlar kullanılır. Eşya depolama şirketleri teslim alacakları eşyayı paketlemek ile işe başlar. Eşya paketleme işlemi hatalı ya da kusurlu olursa gerek taşıma gerekse depolama işleminde eşya zarar görebilir. Her eşya kendi özelliğine uygun ambalaj ürünü ile paketlenir. Kırılacak eşyalar ayrı bir yerde paketlenerek hazır edilir. Paketleme işlemi düzgün yapılan eşyalar depoda yan yana ya da üst üste gelmesi halinde zarar görmezler. Eşyalar uzun süre depoda çizilmeden, tozlanmadan gönül rahatlığı ile saklanabilecek.

Eşya Taşıma Hizmetleri

Eşya taşıma hizmetleri ile eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşınır. Eşya depolama şirketleri eşya paketleme işleminden sonra eşyaları teslim alır ve nakliye aracına aktarım işlemi başlar. Nakliye araçlarına konulması ve indirilmesi esnasında oldukça hassas çalışma yürütülür. Özellikle mobilya ve beyaz eşyalarda çizik oluşma ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle oldukça dikkat edilir ve eşyaların kesinlikle zarar görmesinin önü kesilmiş olur. Eşya taşıma hizmeti depoya varılması ve eşyaların depoya aktarılması ile son bulmaktadır.

Eşya Depolama Şirketlerinde Fiyat

Eşya depolama şirketlerinde fiyat eşyalarının oranına göre değişmektedir. Her müşterinin ihtiyacına binaen gerekli boyutlarda depolara sahip olmalıdır. Burada mini, maksi, mega ve ultra depolar ile gerek bir koli eşyalarınıza uygun gerekse evinizin bütün eşyalarını saklayacağınız alanlar oluşturulmuştur. Her depo çeşidinin kendine has bir ücret tarifesi mevcuttur. Burada fiyatı belirleyen eşyanızın miktarı, boyutu ve ne kadar süre depolanmasıdır. Depolama hizmetleri 6 aya kadar ayrı 6 aydan sonra farklı ücret tarifesi ile kiralamaktadır. Bu nedenle öncelikle depolanacak eşyanın türü ve ne kadar süre depoda kalacağı belirlenmelidir.

Ev eşyası depolama fiyatları konusunda firmamız uygun fiyata eşyalarınızı depolanmaktadır. Üçeller depolama firması olarak her zaman müşterilerimizin görüşlerine önem vermekteyiz. Depolanacak eşyalarınızı düzenli bir paketleme ile paketlendikten sonra taşırız. Depolanacak eşyalarda herhangi bir hasar gelmemesi için patpatlar kullanırız. 

Üsküdar eşya depolama hizmetimizde depolanacak eşyalarınızı önce ambalajlandıktan sonra taşımaya başlarız. Eşyalarınızı taşımaya salondan başlanır. Eşyalar düzenli bir şekilde aracımıza yerleştirilip taşınır. Yatak odanızda bulunan mobilyalarınızın montajını uzman marangoz tarafından yapılmaktadır. Eşya taşımalarını uzman personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. 

Fatih eşya depolama hizmetimizde eşyalarını bir listeye tabii tutup depolamaktayız. Eşyalarınızın listesinin bir nüshası sizde kalır diğer bir nüshası ofisimizde kalır. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde güvenilir depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Depolanan eşyalarınızı istediğiniz zamanda adresinize teslim ediyoruz. Eşyalarınız patpatlarla paketlenip uzman elemanlarımız tarafından araca yerleştirilir.   

İstanbul eşya depolama alanında verdiğimiz kurumsal hizmet ile müşteri çevremiz genişletilmiştir. Fiyat konusunda eşya depolama ve taşıma dahildir. İş sonrası herhangi bir fiyat konusu asla söz konusu olamaz. Sözleşme de yapılan fiyat her zamana geçerlidir. Müşterilerimizi asla mağdur etmeyiz.

Etiketler: , , , , , , ,
TIKLA ARA