E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Eşya Depolama

Eşya depolama ve evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak yerine getiriyoruz. İstanbul’da eşya depolama hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.

ev-esyasi-paketleme

Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmetinde patpatlar ve koliler kullanıyoruz. Ambalajlama hizmeti uzman ekibimiz tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalarınızın herhangi hasara karşı sigorta güvencesi altındadır.

depomuz

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama alanında kaliteli hizmetler sunuyoruz. Eşya depolama sürecinde eşyalarınızın güvenli bir depolama ihtiyacını karşılıyoruz. Eşya depolama hizmetimiz hakkında bilgi almak için arayınız.

ofis

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizde güvenli taşımacılık sunuyoruz. İstanbul’da evden eve nakliyat sektöründe profesyonel hizmetler vermekteyiz. Eşyalarınızın taşınmasını özenli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Eşya depolama fiyatları konusunda uygun fiyat seçenekleriyle eşyalarınızı depoluyoruz. Son derece güvenli ve temiz depolamalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi vaat etmekteyiz. Çeşitli nedenlerle ev taşıma sırasında yaşanabilecek durumlarda eşyalarınızı güven içinde muhafaza etmekteyiz.Deneyimli ekiplerimiz adresinizden aldığı eşyalarınızı profesyonel ambalajlama ile koruma altına alır. Sonrasında ise ev eşyası depolama bölümlerinde 24 saat güvenli bir şekilde tutulur. Hiçbir olumsuz durumla karşılaşılmayacağını firmamız garanti etmektedir. Eşyalarınız sigorta güvencesi altındadır.  Eşyalarınız sigortalı bir şekilde muhafaza edilir. Eşyalarınızın nakliye hizmetini de uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştiriyoruz. 

esya-fiyat-listemiz

1990 yılında itibaren İstanbul’da evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile verdiğimiz hizmetleri profesyonel olarak yapmaktayız. Müşteri memnuniyetli çalışma prensibimiz ile hizmet vermekteyiz. Eşya depolama fiyatları konusunda firmamız size en uygun fiyatı sunmaktadır. Ev eşyası depolama alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz. Depolanan eşyalarınız sigorta kapsamındadır.  “Mutlu bir müşteri bir arkadaşa söyler, mutsuz bir müşteri dünyaya söyler” eski bir iş atasözüdür, ancak bugün bile geçerlidir. Bunu da hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. İstanbul Kiralık Eşya Depolama  firmalarının öncüsü olmak için tüm bunlara 100% uyuyoruz. 

Depolarımızı eşya ham maddesine en uygun yerlere kuruyoruz. Temiz ve kuru ortam sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerle beraber bütün süreci kurallarına uygun ve bir düzen içerisinde gerçekleştirerek eşya depolama konusundaki bütün sorunlarınızı kökünden hallediyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece diğer işlerinize odaklanmaktır. İstanbul eşya depolama hizmetimizi siz nasıl istiyorsanız o şekilde gerçekleştiriyoruz. Evinizden alıyoruz depomuza güvenli bir biçimde yerleştiriyoruz. 

Eşya depolama hizmetini aldım. Arkadaşlar gayet ilgili ve dikkatli eşyalarımı taşıdılar. Ev eşyalarımın hepsini paketleyip taşıdılar.
ahmet-yilmaz
Ahmet YILMAZ
Emlakçı
Üçeller depolama firmasından aldığım hizmetten memnun kaldım. Her şey için teşekkür ediyorum. İyi günler dilerim.
cagatay-sonmez
Çağatay SÖNMEZ
Öğretmen
Eşyalarımın depolanması için iletişime geçtim. Eşya paketlemesini temiz bir şekilde yaptılar. Hizmetiniz için teşekkür ederim.
dila-erbay
Dila ERBAY
Moda Tasarımcısı
Arkadaşlar sabah tam istediğim saatte geldiler. Eşyalarımı düzenli bir şekilde araca yüklediler. Güler yüzlü bir ekipleri var.
tarik-cetin
Tarık ÇETİN
Memur

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz firmamız hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. İletişim sayfasında yorumlarınızı bize posta yoluyla iletebilirsiniz.

TIKLA ARA