E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz9:00 - 18:00

Blog

Eşya Deposu Fiyatları

Eşya Deposu Fiyatları

Eşya deposu fiyatları genellikle firmaların verdiği hizmete göre değişmektedir. Eşya depolama alanında artık kolaylıkla firma bulabileceğiniz şehirlerden birisi İstanbul’dur. Son zamanlarda kentsel dönüşümden dolayı artık depolama firmaları oldukça önem kazandı. Ayrıca atama ve tayin işlerinin halledildiği şu dönemde sizler için ev eşyası depolama için ulaşabileceğiniz güvenilir eşya depolama firmaları ve fiyatlarını da ortaya çıktı.  

Eşya deposu fiyatları konusunda firmamız size en uygun ekonomik seçenekleri sunmaktadır. Bu alanda hakkında eşya depolamada şikayeti bulunmayan firmamız bu hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Eşyaları depolarken herhangi bir hasar vermeyerek ve herhangi bir sıkıntı karşısında mağduriyetinizi giderebilecek olan firmamız sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 

Evde bulunan bütün eşyalarınızı depolayabilir ve nakliyesini yine kendimiz yapabiliriz. Eşya depolama alanında kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız hava kabarcıklı patpatlarla sarılıp aracımıza yüklenir. Eşyalarınızın taşınmasında uzman personelimiz görev almaktadır. Bu personellerimiz kendi alanlarında eğitimli hizmet almış personellerdir. Yılların verdiği tecrübe ile eşyalarınızın taşınmasını profesyonel bir şekilde yapmaktalar. 

Eşya deposu İstanbul ilinde güvenli bir konumda olmalıdır. Firmalarımızın depoları bulunduğumuzu yerde olup bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Eşya deposu fiyatları konusunda firmamızın belirlediği fiyat standarttır. Profesyonel hizmetlerimiz ile siz değeri müşterilerimizin görüşlerine önem vermekteyiz. Eşyalarınız depolarımızda düzenli bir şekilde düzenleyip yerleştiriyoruz. Herhangi bir hasara karşı eşyalarınız sigorta güvencesindedir. İlaç ve gıda ürünlerine depolama hizmeti sunmuyoruz.

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları alanında en uygun firma özelliğine sahibiz. Sunduğumuz profesyonel ve güvenli hizmet ile İstanbul depolama alanında öncü olan firmalardan birisiyiz. Güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Eşya deposu İstanbul şehrinde firmamıza 7/24 iletişim mümkündür. Ayrıca 7.30 da iş başı yapan firmamız saat 20.00’ye kadar depolama işlemi gerçekleştirmektedir. Firmamız yalnızca İstanbul içinde depolama faaliyeti göstermektedir.    

Kiralık eşya deposu alanında firmamız verdiği profesyonel hizmet ile tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Eşya depolaması yapacak olan insanların araştırmalarında ilk on içinde yerimizi almaktayız. Ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolarımıza yerleştiriyoruz. 

Çekmeköy eşya depolama alanında yıllardır hizmet vermekte olan bu semtimizde eşyalarınızı özenle muhafaza etmekteyiz. Tek koli eşyanız ya da tüm ev eşyaları depolama işinde hizmet vermeye devam ediyoruz.  

Ümraniye eşya depolama alanında kişiye özel eşya depolama alanları bulundurmaktayız.Ev eşyalarınızın dikkatli bir şekilde nakliyatını sağladıktan sonra depolarımızda düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Fiyatlar standart oda sayılarına ve eşya miktarına göre belirlenmektedir. Sizin için en uygun olan depoyu seçebilir ve eşyalarını güvenle depolama hizmetini sunuyoruz  

İstanbul eşya deposu fiyatları konusunda firmamız size sunduğu uygun fiyat seçeneği ile eşyalarınızın güvenle bize teslim edebilirsiniz. 1 + 1 ev eşyası için 200 TL belirlemekteyiz.  Bu depolarımız küçük boy depolar olup 1+1 ev eşyanız rahatça depolanır. 2 + 1 ev eşyası için 300 TL belirlemekteyiz. Bu depo alanına 2 odanız ve bir salon da buluna eşyalarınızı rahatlıkla sığmaktadır. 3 + 1 ev eşyası için 400 TL belirlemekteyiz. Bu depolama alanı büyük boy depo alanıdır. 3 oda ve 1 salon eşyalarınızı güvenle depoluyoruz. 

İstanbul eşya deposu fiyatları gün geçtikçe artan ambalaj malzeme ücretleri ve depo kiralarında dolayı değişikliğe uğramıştır. Firmamızın sunduğu fiyat politikası hiçbir zaman değişmemektedir. Küçük boy depo 200 TL, orta boy depo 300 TL, büyük boy depo 400 TL olarak belirtmekteyiz. Aidat ödemelerinizi dilerseniz nakit dilerseniz de havale yapabilirsiniz. Ambalajlama ve taşımada uzman ekibimiz yer almaktadır. Bu uzman ekibimiz eğitimli olup bu işin ehli kimselerdir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. 

Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya deposu firmaları arasında verdiğimiz kaliteli hizmet ile tavsiye edilen firma haline gelmişiz. Sektöründe öncü olan firmamız hem evden eve nakliyat hem de eşya depolama hizmetini sunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu hizmet vermekte ve müşterilerini memnun etmektedirler. Yaz döneminde oldukça ihtiyaç duyulan depolama için firmamız size en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. 

Her daim müşteri odaklı çalışmamız ile bu hizmeti vermeye devam ediyoruz. Gün içerisinde istediğiniz zaman kolaylıkla bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ev ya da ofis eşyalarınızı depolamak bizi işimizdir. Ev eşyası depolama fiyatları konusunda firmamız her zaman müşterisini düşünerek ona göre uygun fiyat belirlemiştir. Eşyalarınızı teslim almak istediğiniz zaman firmamıza iki gün önceden haber vermeniz yeterlidir. Önce yapacağınız rezervasyon ile istediğiniz adrese eşyalarınız firmamız tarafından getirilmektedir.  

Eşya deposu fiyatları konusunda müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Eşyalarınızın güvenlikli bir şekilde muhafazası yapılır. Siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz. Bir müşteri bin müşteriye anlatır. Bu anlayış ile eşya depolama hizmetini veriyoruz. 

Etiketler: , , , , , ,
TIKLA ARA