Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Eşya Taşıma

Eşya Taşıma

Evden Eve Taşıma

Eşya taşıma şirketlerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Piyasada var olan kalite standartları arasında bulunan fark da bir o kadar artmaya başlamıştır. Bugünlerde kurulan birçok taşımacılık firmasının bu sektördeki deneyimine ve yapmış olduğu işlere ne yazık ki standartların oldukça altında bulunmaktadır. Bunun farkında olmayan yüzlerce müşteriler de bu şekilde mağdur edilmektedir. 

Sektörde oluşan bu güvensizlik değiştirmek ve müşterilerimizin güvenini kazanmak için uzun yılların vermiş olduğu deneyimle Üçeller eşya taşıma hizmetimizi alabilirsiniz. Bunun için gerekli olan her şeyi elimizde bulunduruyoruz. Değerli müşterilerimizin bizlerden beklediği bütün beklentileri karşılamaya çalışmaktayız.  

Kurulduğu günden itibaren adından ve yapmış olduğu kaliteli işlerde adından söz ettiren firmamız kalite standartlarının düşmesine asla izin vermemektedir. Bunun için personellerinin düzenli eğitimleri olsun ve araçlarının bakımı her zaman önemsiyoruz. Firmada bulunan ve işleyen her şey tamamı ile düzenli aralıklar ile kontrol edilmektedir. Bizler için yaptığımız her iş oldukça önemlidir. 

Eşya taşıma hizmetimizi en güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını paketlemesini temiz bir şekilde yerine getiriyoruz. 

Eşya taşıma hizmeti ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimizin kalitesi ve profesyonelliği her zaman standartların üzerindedir. Firmamız gerekli olan bütün kurumlar tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve tam puanı almaktadır.  

Kalite standartlarımız ve güvenilirliğimiz firmamızı biz yapan en önemli etmenlerden bir tanesidir. Bu kalite ve profesyonelliği elde etmek elbette kolay olmadı. Yıllardır uzun bir çalışma ve sonucunda elde edilen deneyimle her gün daha fazla çalışmak firmamızı bu kadar geliştirmemize yardımcı olmuştur. Bizler için öncelikle güven vermek şarttır. Bgüveni müşteriye sağlamak sonrasında da bu güvene layık olmaktır.  

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetinde titiz bir çalışma sergiliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata parça eşya taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz için her şeyin en kalitelisini ve en iyisini kullanmaya özen göstermekteyiz. Taşınma sırasında da konfor seviyesini artıracak bütün yöntemleri kullanmaktayız. Bunlardan biri asansörlü nakliyat hizmetlerimizdir.  

Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyaları daha hızlı ve daha az riskte hemen taşınabilmektedir. Ayrıca parça eşya taşıma hizmetimiz ile de müşterilerimize gerekli olan bütün yardımı yapmaktayız ve her zaman yardımcıları olmaktayız. 

Bizler için her müşteri değerlidir ve velinimetimizdir. Hiçbir türlü müşterilerimizi mağdur etmemekte ve sonuna kadar haklarını koruma altına almaktayız. Bunlar içinde gerekli olan bütün protokol ve sözleşmeler firmamız tarafından müşterilere sağlanmaktadır. İsteyen her müşterimiz eşyalarının her birine sigorta yaptırabilir. Kendisine güvenen firmamız her müşterisinin beğenisini ve saygısını kazanmış bir firma olarak görevini sürdürmektedir. 

Eşya deposu hizmetimizi en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Ev taşırken ev sahiplerini en çok yoran kısımlardan biri eşyaların korunmasıdır. Paketleme işlemi yapılırken çok fazla zaman harcanır. Harcanan zaman dışında büyük bir emek de gerektirir. Bütün bu zaman ve emeğe rağmen yine de yeni evinizde hasarlı eşyalarla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. 

Eşya taşıma sürecinde sizin için en büyük zahmet olan eşyalarınızı paketleme süreciniz biz üstleniyoruz. Eşyalarınız paketlenirken, neyin nerede olacağı, hangi eşyaların hangileri ile kategori edilmesi gerektiğini bilmek gerekir. Bunları bilmek eşyalarınızın hasar görmesini engellerken, sizin de yeni evinize huzurla yerleşmenizi sağlar.

Eşya paketleme sürecinde hiçbir masraftan kaçınmayıp doğru malzemelerle eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Eşyalarınızın hasarsız bir biçimde evinize ulaşması için gerekli tedbirleri öncesinde alıyoruz. Sonrası için size fazladan masraf çıkartmıyoruz.  

Eşyalarınız paketlendikten sonra eşyaların düzgün bir biçimde nakliye aracına yerleştirilmesi gerekir. Bu noktada da uzman çalışanlarımız eşyalarınıza zarar gelmemesi için eşyalarınız korunaklı bir biçimde araca yerleştirir. Araca düzgün yerleştirilen eşyalarınız yolda oluşacak sarsıntı veya aksaklıklara karşı korunmuş olur. 

Eşyalarınız bu şekilde yolculuğu hasar almadan atlatmış olur. Siz de ev taşıma sonrası hiçbir maddi hasara para harcamak zorunda kalmamış olursunuz. Doğru bir şekilde paketleme ve eşyalarınızın doğru yerleştirilmesi ile hem kazanç sağlamış olursunuz hem de eşyalarınızı kaybetmediğiniz için üzüntü yaşamazsınız.  

Ev taşırken sizi en çok yoran paketleme işleminden, özenle işini yapan çalışanlarımız kurtarmış olur. Sağlam paketleme sayesinde eşya kaybı yaşamadan yeni evinizi kurabilirsiniz. Bizimle evinizi hasarsız taşırsınız. Eşyalarınızı depolamak isterseniz İstanbul eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. 

Etiketler: , ,
Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by