Eşya Teslimi

Eşya depolama gittikçe büyük bir sektör haline gelmiştir. Artık kullanılmayan eşyalar evlerde istifleme yapılacağına, çok daha profesyonel bir şekil olan eşya depolamayı tercih eder hale gelmiştir. Eşya depolama gerek bireysel gerek kurumsal açıdan iş kolaylaştırıcıdır. Eşya teslimi işleminizi istediğiniz zaman yapmaktayız.

Üçeller depolama olarak; depolama alanlarımız düzenliliği, hijyeni, kapasitesi, teçhizatları ve personeli ile fark yaratır. Eşyalarınız her zaman güvendedir, sağlıklı bir ortamdadır. Günümüzde aktif faaliyet gösteren iş sektörlerinden biri olan evden eve nakliyat ve beraberinde depolama hizmeti içinde adımızın geçmesi bizim için bir onurdur.

Eşya Teslimi
Eşya Teslimi

Üçeller depolama çalışanları kalifiye, özenle seçilmiş elemanlardır.  Ustalarımız firmamızı temsil etmektedir. Kalitemizden ödün vermeyen hizmet anlayışımız çalışanlarımızla özdeşleşmektedir.

Depolama Hizmeti;

 • Ekspertiz
 • Eşyaların ambalajlanması
 • Eşyaların yüklenmesi,
 • Depolama alanlarında geçirdiği süre
 • Talebiniz doğrultusunda eşya teslimi şeklinde bir süreç içerisindedir. Her bir aşama kendi içerisinde ayrı bir özellik ayrı bir önemlilik arz eder.

Nakliye sektörü içinde evden eve taşımada anahtar teslim taşıma çalışma sistemi vardır. Bu ne demektir? Müşterimizden evin anahtarı alınır, eşyaları paketlenir, yeni evine yerleştirilir, tesisatı, temizliğine kadar her detay tamamlanır ve anahtar teslim yapılır. Günümüzde artık hayat o kadar hızlı akmaktadır ki; nakliye ihtiyacı duyanlar işi konusunda uzmana bırakmaktan çekinmemektedir. Üçeller depolama olarak bu profesyonel girişimciliğin biz de arkasındayız.

Firmamızla anlaşma sağladığınız an be an artık Üçeller depolama müşterisi olarak tüm ayrıntıları bize bırakabilirsiniz. Sizi ilk önce ekspertiz uzmanımız rahatsız edecek, eşyaları inceleyecek, gerekli raporlamayı çıkarıp sunacak. Sonra sizin için de uygun olan günde eşyalarınızın depolanması için gün ve saat belirlenmesi yapılacak.

Bu ayarlamalar sonrası biz depolama alanımızda sizin için yerimizi hazırlayacağız. Ve o gün geldiğinde depolanacak eşyalarınız profesyonel elemanlarımızla paketlenecek. Paketleme sonrasında size tahsis edilen aracımıza yükleme yapılıp yeni adresi olan depolama alanlarına doğru yolculuğu başlayacaktır.

Depolama Alanlarımızın Özellikleri

 • Üçeller depolama geniş kapasiteli bir alana sahiptir.
 • Üçeller depolama hijyen kuralları çerçevesindedir.
 • Üçeller depolama ilaçlaması periyodik şekilde yapılır.
 • Üçeller depolama güvenliği 7/24 kamera ve personel eşliğindedir.
 • Üçeller depolamada eşyalarınız sigorta kapsamındadır.
 • Üçeller depolamada eşyalarınız size özel alanlarında talep ettiğiniz süre boyunca depolanır.

Eşya depolama hizmeti farklı farklı nedenlerle olabilmektedir. Bazen kullanılmayacak ama elden çıkarılmak istenmeyen eşyalar; bazen yurtdışı ikameti durumlarında bu hizmet zaruri hale gelir. Dediğimiz gibi neden ne olursa olsun eşya depolama hizmeti belli zamanlarda ihtiyaç haline gelir.

Biz bu noktada değinmek isteriz ki; eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, emanete bırakacağınız kişi ya da kurumu doğru seçmeniz gereklidir. Depolama alanı güvenli olmalıdır, sağlıklı muhafaza edildiğine emin olunmalıdır. Ve her şeyden önce kurumsal anlamda tecrübe sahibi olan bir firmayla anlaşma yapmalısınız.

Bu bizim Üçeller depolama olarak sektörde 31 senelik tecrübemizin analizidir.

Eşyalarınız sizin gözünüzde hangi değerde ise bizim için de aynı şekildedir. Depolama alanlarımızdaki sizin belirlediğiniz süredeki misafirliği boyunca temizliği, havalandırılması, korunması, güvenliği dört dörtlük sağlanacaktır. Depolama alanlarımıza getirilen eşyalarınız özel sandıklara yerleşimi sağlanarak gerekli raporlaması da çıkarılır. Artık eşyalarınızı gerek kontrol etmek gerek eşya teslim almak için geldiğinizde alanınız belirlidir.

Eşya depolama alanında profesyonellik vasfını kazanmış bir firma olarak Üçeller eşya depolama tecrübeli ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Depolama ihtiyacınız belli sebeplerle ve belli dönemlerde ortaya çıkabilir. İşte biz her zaman hızlı çözümlerimizle ve kaliteli hizmetimizle ve tabi ki tecrübemizle yanınızdayız

Eşya Teslimi Hakkında Soruları

Eşya depolamanın avantajları olarak sizden bilgi alabilir miyiz?

Eşya depolamanın birçok avantajı vardır. Bunlardan en ön planda olanı güvenliği ve size kazandırdığı maliyetidir. Eşyalar için bir eve ya da işyerine kira ödemek zorunda kalmazsınız mesela; kontrol etmediğiniz anlarda güvenlik açısını düşünmezsiniz. Çalınma tehlikesi, haşere zararı gibi ekstra durumlarla boğuşmak zorunda kalmazsınız.

Eşyaların depolama alanlarınızdaki teslimata kadar ki süresini paylaşır mısınız?

Tabi ki. Eşyalarınız depolama alanlarımıza yerleştirilmeden önce sigortaları yapılır. Bu olmazsa olmaz kuraldır. Sonra eşyalarınız içeriklerine göre uygun ambalajlama teknikleri uzmanlarca paketlenir. Paketleme sonrası yine profesyonel olan elemanlarımızca depolama alanlarına getirilir. Burada artık sorumluluk tamamen bizdedir. Bir çizilme dahi sorumluluğumuzdadır. Her hasar karşılanır. Eşya teslimatına kadar güvenliği, sağlıklı ortamı kontrol altındadır.

Depolama alanlarınızı ziyaret etme imkânı var mı?

Elbette var. Biz güvenilir ve kurumsal bir firmayız. Her yönüyle tam bir depolama alanı sahibiyiz. Bize eşyalarınızı teslim etmeden önce de gelip ziyaret edebilirsiniz. Size her türlü bilgiyi ayrıntısıyla vermeye hazırız. Eşyalarınızı teslim mi ettiniz? Buyurun yine ziyaret edebilirsiniz. Bizim kapımız müşterimize her zaman açıktır.

Depolama fiyatlarınızı neler belirler?

Eşyalarınızın miktarı, hacmi ve depolama alanında kalma süresi belirleyici detaylardır. Size en uygun en ekonomik yaklaşımda fiyat çıkarılır. Bizim için önemli olan detay sizden aldığımız memnuniyettir ve güvendir. Biz işimizde ne kadar doğru olduğumuzun bilincindeyiz. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti alacaksınız. Eşya teslimi işlemini en uygun ücrete sunmaktayız.

Eşya depolama hizmetinde önemli noktalarınız desek?

Eşya depolanmasında önemli noktalar; ortamın ferah ve temiz olması, havalandırma sisteminin doğru olmasıdır. Bizim depolama alanlarımız korunaklı ve güvenlidir. Her bir parça özenle muhafaza edilir. Saklama kutularında dış etkenlerden uzak tutulur, sürekli bir kontrol halindedir. Ta ki eşya teslimi günü gelene kadar. Size aldığımız gibi teslim ederiz. Bu da Üçeller depolama farkıdır.