E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama firması olarak eşyalarınızı özenle depoluyoruz. İstanbul eşya depolama çalışmalarımız sizlerin hizmetindeyiz. İstanbul’da eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da kamet eden ve eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimizin taleplerine cevap veren bir nakliyat firmasıyız. Depolama ihtiyacı atmaya kıyamadığınız eşyalarınız evinize sığmadığında muhafaza edilmesi için yapmak almak istenilen hizmet olmasına ek olarak, bir çok ihtiyaç türüne göre gerçekleşen bir taleptir. Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, depo alanına gidecek olan eşyalarınızın nakliye hizmeti de firmamız aracılığı ile sunulmaktadır. depo alanına gidecek olan eşyalarınız nakliye personellerimiz aracılığında ambalajlanır. Nakliyat aracılı ile eşya depolama sahamıza getirilir.

Depolama alanına gelen eşyalarınız sizlere özel ayrılmış alanlarda özel güvenli, kameralı sistemle korunmaktadır. Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızın en az 1 hafta depolanması kaydı ile dilediğiniz tarihe kadar kalması için talepte bulunabilirsiniz. Eşya depolama hizmetini firmamız aracılığında alan müşterilerimize eşya depolama sigortası da sunmaktayız. depolama sigortası sayesinde eşyalarınızı firmamıza emanet ettiğiniz günden, teslim alacağınız güne kadar eşyalarınız depo alanında istenmeyen yangın, doğal afet gibi sorunlara karşın güvence altına alınması sağlanmaktadır.

Depolama Hizmetimiz

Depolama hizmetimiz güvenli olup tercih edilenler arasındadır. Ev eşyası depolama firması olarak iz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti her zaman vermeye hazırız. Depo alanlarımızda kesinlikle hırsızlık durumu bugüne kadar yaşanmamıştır. Sebebi ise eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesi için ciddi bir güvenlik alt yapısının olmasından kaynaklıdır. İstenmeyen bir sebeple böyle bir durumla karşılanması durumunda ise eşyalarınız firmamız aracılığında sizleri mağdur bırakmamak adına değeri kadar ödenek sağlanır ayrıca sizlere sunulan sigorta poliçesinde hırsızlık gibi durumlara karşıda maddeler yer almaktadır. Sizlere %100 güvenilir bir sistemde müşteri memnuniyeti odaklı depolama hizmeti veriyoruz. Ayrıca eşya depolama alanlarımız oldukça steril 3 günde bir hijyen kontrolü temizlik görevlileri aracılığı ile yapılan bir sistem üzerine sunulmaktadır. Eşyalarınızın depolandığı depo alanlarımızda kesinlikle nem, rutubet gibi durumlar söz konusu dahi olmamaktadır. Hijyen ekibimiz aracılığında temizliğin üst seviyede olduğu çalışmalar sunuyoruz. Depolama hizmetimiz olan odalarımızda havalandırma sistemi de bulunmaktadır. Müşteri görüşleri bizim için her zaman öncelikli konudur.

Etiketler: , , , , , , , ,
TIKLA ARA