E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama şirketi olarak eşyalarınızı özenli bir şekilde depoluyoruz. Ev eşyası depolama hizmetimizi istediğiniz vakitte alabilirsiniz. Güvenilir eşya depolama alanlarında eşyalarınıza herhangi bir hasar gelmez. Ev eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Yeni bir ev ararken ilk olarak eşyamızın o eve fazla gelip gelmeyeceğini düşünürüz. Çünkü, eşyalarımız yeni eve fazla gelirse kalan eşyamızı ne yapacağımı bilemeyiz. İşte firmamız bu yönde size yardımcı olmaktadır. 

Ev eşyası depolama şirketi hizmetinde eşyalarınız temiz ve nemsiz ortamlarda depolanır. Depolanan eşyaları istediğiniz zamanda adresinize tekrar getiriyoruz. Bu hizmete ihtiyaç duyarız. Çünkü evde fazla olan eşyalarımızı koyacak yerimiz olmadığında balkonumuza doldurmak zorunda kalıyoruz. 

Depolamaya vereceğiniz eşyalar hem maddi hem de manevi olarak sizler için değerli eşyalar olabilmektedir. Bu nedenle güvenilir eşya depolama hizmetleri sayesinde eşyalarınızı güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Güvenlik önlemleri sayesinde aklınız eşyalarınızda kalmaz. Yalnızca ev eşyalarınızı değil dilerseniz kişisel bazı eşyalarınızı ya da ofis eşyalarınızı da bu tarz depolarda saklayabilirsiniz. 

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama firması olarak İstanbul’ da bu hizmeti vermekteyiz. Bütün eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından ambalajlanır. Evlerinizde fazla olan eşyalarınızı depolama hizmetini sunuyoruz. Evdeki yaşam alanlarını genel olarak kullanılmayan eşyalar daraltmaktadır. Fazla eşyalarınızı evin ya da ofisin garajına, çatısına ya da kilerine koyabiliyorsunuz. Fakat buralar sizin yaşam alanınızdan yine kısıt oluşturuyor. Hem de güvenilir alanlar değildir. Çünkü toz, rutubet, nem ya da su baskını gibi doğal olaylara karşı herhangi bir önlem almamış oluyorsunuz. Buralarda kullanılmayan eşyalar bir süre sonra çürümeye ya da kullanılmayacak hale gelmeye başlıyor.  

Ülkemizde özellikle son yıllarda ev eşyası depolama alanında çok sayıda depolama hizmetleri sunulmaya başlanmıştır. Eşyanızın hiçbir zarar görmeden saklanmasını istiyorsanız ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Maliyet olarak oldukça uygun olan bu yöntem, aynı zamanda güvenilir bir şekilde eşyalarınızın saklanmasını da sağlamaktadır. Depolar nem ve sıcaklık ya da oluşabilecek tüm doğal olumsuzluklara karşı önlemler alınarak hazırlanmaktadır. 

Eşya depolamak için yeterli donanımlara sahip bir depo bulmanız gerekmektedir. Bir depoda olması gereken özellikle bunlardır. Kesinlikle güvenilir olmalıdır. Alarm sistemi olmalıdır. Sigorta garantisi olmalıdır. Nakliye ve depolamada en uygun seçeneklerin sunulması gerekmektedir. Eşyanız fazla ise kapalı alan hizmeti oldukça geniş bir yer olmalıdır.        

 

İstanbul eşya depolama firmaları arasında en uygun fiyata depolama hizmetini sunmaktayız. Depolamalarımız güvenli ve temiz ortamlara sahiptir. Eşya depolanacak olan alanın güvenilir olması en önemli kriter olmalıdır. Ayrıca eşyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Paketlenen eşyaların nakliyesinin yapılması ve ne kadar sürede depoda kalmasını istiyorsanız o kadar sürede depoda güvenle saklanılması gerekmektedir.  

Evinizin taşınması veya farklı sebepler ile boşaltılması durumunda bazı eşyalarınızın saklanmaya ihtiyacı olabilir. Mevsimlik kullanılan eşyalar, farklı şehre gidip döneceğiniz için muhafaza edilmesi gereken eşyalarınızı da depoluyoruz. Eşyalarınızda herhangi bir hasar, kayıp ya da aksi bir durum yaşamamak istiyorsanız eeşyası depolama firması olarak bizi tercih edebilirsiniz. 

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları firmalar arasında değişkenlik göstermektedir. Firmamız size en uygun fiyatı verir. Eşya depolamada kurumsal bir firmayız. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın depolama işlemi gerçekleştirilmeden önce eve bir ekspertiz gönderiyoruz. Bu ekspertiz eşyalarınızın sigorta bedelini belirlemektedir. Nasıl paketleneceği ve saklanacağı konusunda da bu esnada bir yol çizilmektedir. 

Eşya depolaması olmadan yaklaşık bir gün öncesi ön paketleme dediğimiz işlem gerçekleştirilmektedir. Asla hasara yer bırakmadan son derece güvenli şekilde paketlenen eşyalar sizin belirttiğiniz tarih ve saatte depoya alınmaktadır. Bu alanda firmamız profesyonel hizmet vermektedir.  Eşyalarınızın bir kenara bırakılarak zamanla kullanılamayacak duruma gelmesini istemiyorsanız, siz de böyle firmamız ile anlaşarak ev eşyalarınızın konforlu ve güvenli şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Eşya depolama fiyatları konusunda eşyalarınızın oranına göre değişmektedir. Eşyalarınız için 200 TL’den 400 TL’ye kadar fiyat aralığı vardır.  

Ev Depolama

Ev depolama hizmeti kapsamında yalnızca ev eşyası depolama hizmeti verilmemekte, kişisel eşyalarınızın da saklama işlemi yapılabilmektedir. Örneğin kışın kullanacağınız ekipmanları yaz aylarında koyacak bir yer bulamıyorsanız depolama hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Ya da tam tersi olarak yazlık bahçe takımlarınızın zarar görmeden kışın saklanmasını istiyorsanız Ev Eşyası Depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.  

Kişisel eşya depolama olarak da örneğin arabanızın lastiklerini yaz, kış dönüşümlü kullanıyorsunuz. Bu değişim esnasında da lastiklerinizi nerede muhafaza edeceğinizi bilmiyorsunuz. Bu durumda rahatlıkla depolama hizmetimizden destek isteyebilirsiniz. Oldukça hassas olan ve mutlaka korunması gereken lastikleriniz hiçbir zarar görmeden gelecek sezonu bekleyebilir. Ya da arabanızın ekipmanları fazla ve siz arabanızı sattınız. Fakat yeni bir araba aldığınızda yine aynı ekipmanları almamak için bunları saklamak istiyorsunuz ve yeriniz yok. Bu durumda da depolama hizmetlerimizden faydalanabilir, yeni bir araç satın aldığınız anda yazlık veya kışlık lastiklerinizi depodan geri alabilirsiniz. 

Beyaz eşya depolama hizmetini de sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızı personellerimiz tarafından patpatlarla paketlenip aracımıza yerleştirilir. Paketlenen eşyalar depolarımızda güvenli bir şekilde depolanır. Evde bulunan fazlalık eşyaları depolamak daha uygun bir çözümdür. Ekonomik anlamda da depolama hizmeti çok daha avantajlı bir hizmettir. Eşyanızın göreceği zarar ile belki de kullanamayacak duruma gelmesi sizi maddi olarak zarar uğratmaktadır. Oysa depolama hizmetlerinin fiyatları o kadar uygundur ki güvenilir ortamda saklanan eşyalarınızı hiçbir değer kaybetmeden verdiğiniz gibi geri alabilirsiniz. 

Eşya Deposu Kiralık

Eşya deposu kiralık olarak tutulur. Her ay aidat ödenmesi yapılır. Eşyalarınızı istediğiniz zaman ekibimiz nakliye aracına eşyalarınızı yükler. Verdiğimiz bu hizmeti en uygun fiyata yapıyoruz. Ev eşyalarınızı depolama ve nakliye hizmetlerinde son derece titiz bir çalışma yapılır.  Kiralık eşya deposu hizmeti almak isteyen müşterilerimize her zaman en iyi eşya depolama firması hizmetini vermeye hazırız. 

Eşya depolama hizmetlerinde Anadolu yakasındaki semtlerde de veriyoruz. Pendik eşya depolama hizmetini uygun fiyata yapıyoruz.  Kadıköy eşya depolama hizmetinde eşyalarınızı özenle paketleyip taşıyoruz.  Üsküdar eşya depolama hizmetinde de eşyalarınızı depolama alanında düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz. 

 Eşya depolama üçeller firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Depolama hizmetimizde müşterilerimizin görüşleri her zaman ön plandadır.  Ev eşyası depolama şirketi hizmetini uygun ekonomik seçeneklerle yapıyoruz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,
TIKLA ARA