Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama hizmeti konusunda rakipsiz bir firmayız. Üçeller Depolama olarak sektörün öncü firmasıyız. Maltepe’de gelişmekte olan bu sektöre yatırımlar yapmaya devam etmekteyiz. Depolama sektöründe kalite çok önemli olmaktadır. Biz de bunun farkında olarak personellerimizden kullandığımız araçlara kadar her bir kalemde kaliteye dikkat etmekteyiz. Personellerimize istediğimiz kaliteyi yakalatana kadar gerekli eğitimleri vermekteyiz. Teknolojiyi takip ederek kullandığımız araç ve gereçlerde de kaliteden ödün vermemekteyiz. Kaliteden sonra dikkat ettiğimiz diğer bir husus güvendir. Güven, depolama hizmeti sektöründe kaliteyle birlikte çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin bize misafir etmemiz için verdiği eşyalarına gözümüz gibi bakmaktayız. Bu nedenle bize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Eşya depolama sektörü git gide büyümektedir. Bu sektörün büyümesinin sebebi siz müşterilerimizin şu ihtiyaçlara sahip olmanızdır:

 • Küçük bir eve taşınmak istenmesi ve eşyaları koyacak bir yer aranması
 • Evde bulunan fazla eşyaların bir sürelik bir yerlerde depolanmasının istenmesi
 • Evinizi yenilerken eşyalarınızın zarar görmemesi için kısa süreli bir yer ihtiyacınız olması

Yeni nesil bir hizmet olan eşya depolama hizmeti ile ilgili tüm bilinmeyenleri ve akılda kalan soruları cevaplandırmak istiyoruz. Günümüz yaşantısında daha sık eşya değiştirir olduk. Ancak değiştirdiğimiz eşyalarda eskileri de atmaya çok kıyamıyoruz. Olur da memlekette bir ev alırız ya da ikinci bir ev tutarız eşyalarımızı oraya koyarız diye düşünenlerimiz mutlaka vardır. İşte bu sistem sayesinde artık buna ihtiyacınız kalmıyor. Biz Üçeller depolama firması olarak pazardaki bu eksikliği görerek bu hizmeti müşterilere vermek istedik. Depo oda sistemi adındaki bu hizmette eskiye dair atmaya kıyamadığınız ne kadar eşya varsa bizden kiralayacağınız odalar ile bunları muhafaza edebilirsiniz. Üstelik bu sistem öyle boş bir sistem değil. Tüm eşyalarınız bizim odalarımızda son derece güvenilir bir şekilde ve dış etkenlere maruz kalmadan depolanmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları değişkendir. Bu ihtiyaçları tam olarak Üçeller Depolama olarak sağlamaktayız. Kalite, güven ve uygun fiyattan ödün vermeden size hizmet sunmaktayız. Depolama sektöründe fiyat belirlenirken birçok faktör göz önüne alınmaktadır. Bu faktörler şunlardır:

 • Depolanacak eşya için gerekli alanın boyutu
 • Depolama tesisinin bulunduğu yer
 • Depolanmasını istediğiniz eşyanıza uygun ortam sıcaklığının sağlanması
 • Deponun kapalı ya da açık depo olması
 • Güvenliğin 7 gün 24 saat profesyonel bir şekilde sağlanması
 • Depolanacak eşyanın depoda kalacağı süre

Tüm bu faktörleri kaliteli bir şekilde yerine getirirken çok uygun fiyatlar sunmaktayız. Bu faktörleri hepsi çok önemli olmaktadır. Bu faktörlerden güvenlik faktörü bizim üzerinde durduğumuz en önemli faktördür. Eşyalarınızın güvenliğiniz en yüksek seviyede sağlamaktayız. Bu hizmeti sağlarken en uygun fiyatları sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve sigortalı hizmet anlayışımız ile kafanızı meşgul edecek hiçbir soruya müsaade etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Üçeller depolama olarak verdiğimiz hizmeti İstanbul’un 39 ilçesinde yaşayan tüm vatandaşımız için aynı kalitede vermek temel prensibimizdir.

Yaşadığınız yer neresi olursa olsun tüm hizmet kalitemiz ve verdiğimiz profesyonel hizmet aynıdır. Mesela Fatih ilçesinde ikamet ediyorsunuz. Fatih eşya depolama hizmeti ayrıcalıkları ile eşyalarınızı belirttiğiniz adresten teslim alıyoruz. Tabi bundan önce eşyalarınız hakkında görsel bir bilgi paylaşmanız gerekiyor. Buna istinaden bir program çerçevesinde size yapılacakları anlatıyoruz. Verilen teklif olumlu sonuçlandığında, gelip eşyalarınızı alıyoruz ve depolarımıza götürüyoruz. Burada ki hizmet kalitesinden biraz bahsetmemiz gerekecek. Biz öyle alelade bir firma değiliz. Prensiplerimizden ve çalışma şeklimizden de belirttiğimiz gibi, bu işi gerçekten bilen ve layıkıyla yapmaya çalışan bir firmayız. Teklif onaylandıktan sonra eve geldiğimizde artık eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi özenli ve dikkatli davranırız. Hiçbirinin bir parça bile zarar görmemesi için özenle sarılacakları sararız, kutulanacakları kutulara koyarız. Araçlar, yüksek donanımlı son model vinçli araçlar olup kolay ve hızlı bir şekilde yüklemeleri yaparız. Sonra tuttuğunuz depolara götürülüp orada da özenle istiflenirler. Eşyalarınızı istediğiniz zaman saat fark etmeksizin görme hakkınız vardır.

Eşya Depolama Şirketleri

Üçeller Depolama olarak, İstanbul sınırları içerisinde depolama hizmeti veren en kaliteli ve güvenli firmayız. Eşya depolama şirketleri özelliklerinden birisi de güven sağlamasıdır. Biz güven konusunda iddialıyız. Gözünüz kapalı şekilde bize güvenebilirsiniz. İkinci önemli özellik ise kalitedir. Kaliteyi etkileyen faktörler şunlardır:

 • Depolanacak eşyanın yerinden probleme sebep vermeden alınması
 • Karşılaşılacak problemleri tereyağından kıl çeker gibi çözmesi
 • Depolanacak eşyanın yerinde alınırken eğitimli ve profesyonel elemanlarca alınması
 • Nakliye araçlarının depolanacak eşyaya uygun seçiminin sağlanması
 • Depodaki eşyanın profesyonel güvenlik önlemleri alınarak muhafaza edilmesi
 • Depoda misafir etme süresi dolan eşyaların sağ salim bir şekilde müşteriye teslim edilmesi

Kaliteyi etkileyen bu faktörler tam tamına bizi anlatmaktadır. Bu faktörlere uygun bir şekilde gerekli özeni göstererek eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Bunu yaparken ise siz müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Eşya deposu hizmeti ile eşyalarınıza sadece evden depoya ulaşana kadar bir güvenlik anlayışı benimsemiyoruz. Güvenlik prosedürlerimiz, tahsis ettiğiniz odalarda da büyüyerek devam ediyor.

Eşyalarınız için size ayrılan oda tam kapsamlı alarmlar ile donatılarak güvenlik merkezlerine bağlanmıştır. Olamaz ama olması durumunda en ufak bir yangında hemen yangın söndürme sistemi devreye girer ve eşyaların zarar görmesi engellenir. Ultrason böcek kovucular sayesinde her türlü böceği daha eşyalarına yaklaşıp yuva yapmadan yok edilir. Odalarda yer alan nem alıcı aletler sayesinde odada eşyalarınıza zarar gelmeyecek hava ortamı sürekli sağlanmış olur. Depolarımızın çoğu şehir merkezlerinde olması sebebiyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Biliyorsunuz, pek çok sektörde teknoloji ile birlikte değişim geçirmeler oluyor. Evden eve nakliyat sektöründe de yeni teknolojilere ayak uydurmak gerekiyordu. Hizmet anlayışı ve personellerin davranış biçimleri gibi bazı düzenlerin de değişmesi önemliydi. İstanbul eşya depolama olarak bu değişime ayak uydurup ayakta kalmayı başardık. Günümüz çağı hizmet çağı olmuştur. O sebeple en iyi hizmeti veren firmalar tüketiciler tarafından benimsenecektir. Tabi hizmet ile birlikte uygun fiyatlı olması da aranan kriterlerden biridir. İstanbul eşya depolama alanında kurumsal bir firmayız.

Etiketler:
Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by