Ev Taşıma

Üçeller depolama 1990 yılından itibaren tek bir amaç çerçevesinde hareket etmiştir; o da her zaman kaliteli hizmet vermektir. Ev taşıma hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Bugüne kadar birçok depolama hizmetinde bulunmamızın yanı sıra müşterilerimizden aldığımız referanslarımız ile de hedeflerimize ulaşmış bulunmaktayız.

Nakliye sektörü her zaman kalite, güvenilirlik ve uygun fiyat ister. Biz kendimizi bu noktada üçü bir arada olarak nitelendiriyoruz. Hizmetimizde kaliteden asla ödün vermedik, müşterimizle güven ilişkimizi zedelemedik. Uygun fiyatlar, kampanyalar ve indirimlerle depolama hangi sektörde ihtiyaç halinde ise destek olduk. Sözün özü en iyi hizmeti nasıl sunabiliriz diye düşündük, tasarladık, uyguladık.

Ev Taşıma
Ev Taşıma Hizmeti

Eşya depolama hizmeti günümüzde çok fazla ihtiyaç duyulan bir hizmet dalı olmuştur. Ev ya da ofiste fazla eşyalardan kurtulmak, yaşam alanlarında artık eşya yerine boşluklar istemek ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyaçla birlikte profesyonel depolama alanları imdada yetişmiştir. Bu imdatlardan biri olarak biz Üçeller Depolama eşyalarınızı istediğiniz süre kadar depolanmasında yardımcıyız.

Eşya Depolama Hizmeti İhtiyacı Nedenleri

Eşya fazlalığı

  • Taşınma ya da yeni ev kurma dönemlerinde eşyaların muhafaza edilmesinde
  • Başka şehre taşınma durumlarında
  • Ev ya da iş fark etmeksizin tadilat durumlarında

Eşya depolama hizmetlerinde müşteri memnuniyeti esastır. Profesyonel hizmet imkânımız bizden size gelirken, sizden de o güler yüzlü o teşekkürü almak bizim için yeterli olan kısımdır. Eşya depolama hizmetinde sigorta yapılmadan eşyalarınıza dokunulmaz. Profesyonel ekiplerimizin ekspertiz hizmeti ile başlayan bu süreç; eşyalarınızın düzenli ve planlı bir şekilde depolanması için ilk aşamadır.

Ev taşıma esnasında; herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamak için sorumluluğu tamamıyla üzerimize alarak eşyalarınızı sigorta yaparız. Bu hareketimiz tamamen güvene dayalıdır. Depolama alanlarında bir problem ile karşı karşıya kalmamak için her türlü tedbir alınır. Ev taşıma aşamasında her türlü riskli durumla karşılaşabilir. Bu bir kırılma, çizilme şeklindedir.

Ev taşıma başlamadan önce eşyaların sigortalanması, doğru ambalajlanması önemli aşamalardır. Sigortası yapılmış, doğru paketlenmiş eşyaların artık nakliye aracına taşınması işlemi kalmıştır. Ev taşıma işlemi sırasında nasıl kırılmalar yaşayabiliyorsa aynı durum nakliye aracına yüklenirken ya da indirilirken de olabilir. Zarar görmemesi için kırılacak, hassas eşyalar ayrı kategoriler şeklinde düzenlenerek depolanır.

Üçeller Eşya Depolama Hizmetleri

Üçeller depolama olarak depolama alanlarımız ilk günden itibaren ihtiyaçlara istinaden geniş kapasiteli, önlemlerin alındığı alanlar olmuştur. Hizmetlerimizde kalite vazgeçilmez olduğundan her detay ayrıntıda gizlidir düşüncesiyle adımlarımız atılmıştır.

1) Garantili Hizmet Vermek

Depolama hizmetinde garanti vermek olmazsa olmaz kuraldır. Müşterimizin bize güvenmesi gerekir. Biz de bu güvene karşılık ev taşıma, paketleme, yükleme ve depolama konusunda en kaliteli hizmeti vermek zorundayız.

2) Doğal Afetlere Karşı Önlem

Üçeller depolama olarak doğal afetlere karşı her türlü önlemler alınmıştır. Bu durumla karşı karşıya kalındığından sigortalı hizmet verildiğinden mağduriyet hemen giderilir.

3) Zamanında Hizmet Vermek

Nakliye ya da eşya depolama olsun her şekilde zamanı doğru kullanmak kurallarımızdandır. Ne sizin ne bizim zamanımızı boşa kullanmak gibi bir lüksümüz yoktur. Bu nedenle eşyaları zamanında taşımak ve zamanında depolamak önemli bir detaydır.

4) Taşıma Hizmeti

Eşyalarınızın taşınması başlamadan; özel paketleme ürünleri ile iyice korunmaya alınır. Bütün bu aşamalar profesyonel ekiplerce gerçekleştirilir. Taşıma hizmetinin uzman kişiler tarafından yapılması; doğru yerleştirme ve depolama alanına hasarsız teslimat demektir.

Ev Taşıma Firmaları
Eşya Taşıma Hizmeti

Ev taşıma işlemleri sırasında eşyaların hasar görme olasılıkları çok fazladır. Maddi ya da manevi değeri yüksek eşyaların zarar görmesi hiç kimse için istemediğine göre önlemler alınmak zorundadır. Özellikle de büyük ve ağır eşyalar söz konusu olduğunda bu durumlarla karşı karşıya kalmak can sıkıcı hallere neden olur. Nakliyat ya depolama hizmetlerinde eşya paketlemeler ya da yüklemeler ne kadar önemli ise ev taşıma da o kadar can alıcı noktadır. Büyük dikkat ve özen ister.

Ev taşıma aşaması; eşyaların yeni adreslerine hasar görmeden taşınması kalıbıyla eşdeğerdir. Hasarsızlık için uygulanan yöntem; eşyaların de montaj haline getirilip sonra taşınmasıdır. Bu de montaj haller sayesinde zarar görme olasılığı da azalır. Sökülen eşyaların taşınması insan gücü kısımlarında son derece rahatlatıcı bir durum haline getirir. Sökülmeden ev taşımalarda olabilse de de montaj hali en çok tercih edilendir.

Eşya taşıma kapsamı üzerinde devam ederken eşya depolama fiyatlarımız hakkında ekonomik yaklaşımımızdan da bahsetmek isteriz. Hizmet kalitemizin Avrupa standartlarında olmasına rağmen en ekonomik fiyatlarla yaklaşımımız aslında firmamızın vizyonunu tarif etmektedir. Biz ücretsiz ekspertiz işlemimizle eşyaları görerek yerinde tespit yaparak depolama alanlarımızda kalacak süreyi belirleriz.

Ev Taşıma Hakkında Merak Edilenler

Üçeller depolama olarak ev taşıma işlemleri sırasında oluşan hasarlar için tedbirleriniz nelerdir?

Ev taşıma işlemleri sırasında kazalar, kırılmalar yaşanması olası durumlardır. Her türlü tedbire karşılık her şekilde yaşanır. Biz nakliye ya da depolama hizmetlerimizde olmazsa olmaz kuralımız sigortalı taşımacılık tır. Sigortalı olarak ev taşımada yaşanabilecek sorunlara engel koymuş oluyoruz. Biz ek olarak ev eşyası taşıma işlemlerimizde konusunda profesyonel eleman seçimlerimiz oluyor. Bunun da farklılığını yaşamaktayız.

Ev taşıma esnasında hasar gören eşyalar için uygulanan prosedür nedir?

Bizim müşterimiz bilir ki; böyle bir durumda hasar gören eşyanın fotoğrafını çekerek personelimize ya da bize gönderimini yapar. Ve hasar kaydı durumu hemen işleme alınır.

Ev taşıma işlemlerinde sağlıklı bir hizmet için sizce yapılması gerekenler nelerdir?

Ev taşıma işlemlerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için kesinlikle bizce profesyonel elemanlar gereklidir. İşini bilen personeller hangi eşyanın nasıl taşınacağının bilincinde olduklarından aşama sorunsuz devam eder. Tabi bir de seçecekleri nakliye firmasının kurumsal ve yıllara dayalı tecrübe sahibi olması da artı gerekendir.

Ev taşıma işlemleri kurumsal depolama firmaları için en önemli aşamalardır. Ev taşımacılık profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Biz Üçeller Depolama olarak ev taşıma, ambalajlama ve yükleme de hizmetlerimiz standartlar üstündedir.