Eyüp Eşya Depolama hizmetini kusursuz bir biçimde veriyoruz. Gelişmiş teknoloji ile donatılan depo alanlarımız 24 saat kapalı devre kamera sistemiyle gözetleniyor. Ev eşyalarınızı ambalajlı olarak depolarımıza yerleştirmekteyiz. 

Eyüp Eşya Depolama
Eyüp Eşya Depolama

Eyüp ev depolama alanında yaptığımı çalışmaları dilerseniz yakından inceleyebilirsiniz. Yeni evlenen çiftlerin yapacak çok işi var. Bunlardan bir tanesi de eşyaların tamamlanması, ancak kısıtlı bir zaman var ve eşyalarında bir an önce alınması gerek. İyi ama daha ev kiralanmadı, eşyalar nerede duracak? İşte burada devreye biz giriyoruz. Yeni evlenen çiftlerin mutluluğunu paylaşıyor ve onlara yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın satın alınmasını ertelemeyin. Güvenli depolama hizmetimizden yararlanın. Yeni evinize taşındığınızda da eşyalarınızı sağlam bir şekilde size teslim edelim. Ev değiştirmek zor iştir. Özellikle taşınma işinde müşterilerimiz çok yorulurlar. İster yeni ev kiralansın isterse satın alınsın, yılların düzeni bozulur ve yeni bir düzen kurulmaya çalışılır. Bu esnada yapılacak çok iş vardır. Bunlardan birisi de satın alınan ya da kiralanan evin tadilatıdır.  

Bu süreçte eşyaların güvenli bir şekilde belki de birkaç hafta saklanması gerekir. Birçok kişi eşyalarını akrabalarının, arkadaşlarının evlerinde ya da depolarında saklamak ister. En azından tadilat işi bitene ve taşınma aşamasına gelene kadar. Ancak çoğu zaman istenen saklama alanı bulunamaz. Bulunsa bile güvenli değildir. Çünkü saklama alanında eşyalar zarar görürse hiçbir hak iddia edemezsiniz. Yani arkadaşınıza ya da akrabanıza da kızamazsınız. Peki o zaman ne yapacaksınız? Eyüp depolama hizmetinden yararlanacaksınız tabi ki! Modern depolama tesislerimizde, eşyalarınızı dilediğiniz kadar güvenle saklayabilirsiniz. Üstelik eşyalarınızın durumu hakkında dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Eyüp eşya deposu hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız. İşinizi büyüttünüz ve ofisinizi daha büyük bir yere taşıyorsunuz. Ancak zorlu günler sizin için yeni başlıyor. Tabi ki bu süreçte ofis çalışanları da size yardımcı olacak. Ancak ofiste bulunan her eşya sizin için değerli, çünkü bu eşyalara çok fazla para harcadınız. Siz diğer işlerinizi gönül rahatlığıyla halledin. Eşyalarınızı güvenli bir biçimde saklama işini bize bırakın.  

Eyüp Ev Eşyası Deposu 

Eyüp ev eşyası deposu hizmeti mi gerekiyor? Tabi ki ne zaman isterseniz? Yüksek teknolojik unsurları bünyesinde barındıran modern depo alanlarımız sizleri bekliyor. Başta eşya depolama olmak üzere birçok türde eşyaların saklanmasını sağlayan depo alanlarımız bulunuyor. 

Eyüp Ev Eşyası Deposu
Eyüp Ev Eşyası Deposu 

Dilerseniz Eyüp kiralık eşya depolama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Depo alanımızı bölümlere ayırıyoruz. Farklı türde eşyalar farklı raflarda saklanıyor. Rafların yerden yüksekliği en az 1 metre olacak şekilde tasarlandı. Böylece suyun zararlı etkilerinden eşyalarınız korunmuş oldu. Genel olarak eşyaların nemden etkilenmemesi için depo alanının sıcaklığını sabit tuttuk. Yani oda sıcaklığında olmasını sağladık. Depodaki eşyaları kendi kaderine terk etmedik. 24 saat görev yapan ve vardiyalı çalışan işinde uzman personelleri, eşyaların gözetimi için görevlendirdik. Bununla da yetinmedik, eşyalara nelerin zarar verebileceğini hesapladık ve depo alanında olasılıklara göre, gerekli güvenlik önlemlerini aldık. Depolama alanında eşyaların güvenli bir şekilde nakledilmesi için özel araçlar bulundurduk. Sizler için değerli olan tüm eşyalarınızın saklanması için her türlü güvenlik önlemini aldık.  

Eyüp ev eşyası depolama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesela güzel ve lüks bir villanız var. Villanız da bulunan eşyalar var. Tabi ki bu eşyaları öyle herkese emanet edemezsiniz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını istersiniz ve belirli kriterleriniz vardır. Yüksek güvenli bir ortam ve eşyalarınızın zarar görmeyeceği unsurların olmasını istersiniz.  Aynı kriterler önemli evrakların belirli bir süre saklanmasında da geçerlidir. Birçok bilim adamı, evinde değerli evrakları ve eşyaları saklar. Bu eşyaların taşınma sırasında bir süre güvenli bir şekilde saklanması gerekir. Tabi ki her depo alanında bunu sağlamak mümkün olmayabilir. İşte burada devreye biz giriyoruz. Eyüp eşya depolama hizmeti başta olmak üzere, değerli olan tüm eşyalarınızı yüksek teknolojiyi kullanarak dilediğiniz kadar saklıyoruz. Eşya depolama kolay bir iş değildir. Hakkıyla yapılmadığı zaman hem müşteriye hem de firma sahiplerine büyük zarar verir.  Depo, yalnızca belli bir metrekarede olan bir alan değildir. İçinde saklama şartlarını sağlayan birçok unsurun bulunması gerekir. 

Eyüp Eşya Depolama Ücretleri 

Eyüp eşya depolama ücretleri için sitemizin depo fiyatları menüsünü ziyaret edebilirsiniz.  Biz her zaman için kaliteli işin daha ucuz olduğuna inanıyoruz. Şöyle bir örnek verelim. Mesela ev eşyalarınız taşınacak ve zamanınız kısıtlı. Eşyalarınızın da kısa bir süre zarar görmeden depoda beklemesi gerekiyor. Eşyalarınızın toplamını göz önüne aldığınızda belki de uzun bir süre yerine koyamayacağınız değerde. Ucuz depolama alanı buldunuz ve eşyalarınızı bu depoya emanet ettiniz. Sonra baktınız ki eşyalarınızdan bazıları zarar görmüş. Yenisini almaya kalksanız, bir dünya para. Sonradan öğrendiniz ki depodaki eşyalar sigortalı değilmiş. Personel zaten işten anlamıyor. Yani işini özenli yapmıyor. Verdiğiniz depo ücretine mi yanacaksınız yoksa zarar gören eşyalarınıza mı? Diyelim ki eşyalarınız ucuz hizmet aldığınız depoda zarar görmedi. Bu sefer de o kadar zaman sağlam duran eşyalar, depodan taşınacağı yere giderken zarar gördü. Ne oldu peki? Boşa giden zaman ve para! 

Biz diyoruz ki, eşyalarınızı ve zamanınızı riske atmayın. Zaten taşınmanın telaşı size yeter. Bir de işinizi iyi yapamayan firmalarla uğraşmayın. Siz yalnızca taşınmanıza odaklanın ve gözünüz arkada kalmasın. Tabi ki iyi hizmet almanız karşılığında biraz daha fazla ücret ödeyeceksiniz. Ancak güvenliğin ve rahat olmanın da konforunu yaşayacaksınız. Üstelik gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın kesinlikle güvende olduğundan emin olacaksınız.  Eyüp eşya depolama fiyatları konusunda sizlerin bütçesini düşünerek hareket etmekteyiz. Depolama ciddi bir iştir. Büyük bir yatırım gerektirir. Hizmetin kaliteli olması gerekir. Personelin konusunda uzman ve tecrübeli olması gerekir. Tüm bu unsurları İstanbul eşya depolama hizmetimizde bulabilirsiniz. Tüm depolarımızda özel tasarım çelik raflarımız var. Ayrıca depolarımızda vardiyalı olarak çalışan özel güvenlik personeli bulunduruyoruz. Güvenliği yangın detektörü ve kamera sistemi ile destekliyoruz. Ayrıca tüm eşyalarınız depolarımıza girdiği andan itibaren sigortalı sayılıyor. Tüm işlerinizi bitirdikten sonra belirttiğiniz adrese eşyalarınızı teslim ediyoruz. Dilerseniz Şişli eşya depolama hizmetimiz de inceleyebilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini savunuyoruz. 

Bir cevap yazın