Eyüp eşya depolama hizmeti günümüzde nakliyat sektörü bünyesinde gerçekleştirilen sık tercih edilen alanların arasında yer almaktadır. Ev eşyaları konusunda koruma ve güvenlik tedbirleri kapsamında ihtiyaç duyan müşterilerimiz bu alanda bizlere başvurmaktadır. Sektörde yer alan tüm fırsatları bünyesinde barındıran firmamız depolama konusunda oldukça iddialıdır.

Eyüp Eşya Depolama Ücretleri
Eyüp Eşya Depolama – Salon

Eyüp ev depolama konusu oldukça ciddi bir özveri gerektirmektedir. Firma olarak müşterilerimizin taleplerinin farkında olarak alanında en iyi olmak için çabalamaktayız. Kuruluş anımızdan şu güne kadar geliştirdiğimiz hizmet modelleri bizleri tercih etmeniz konusunda bir kanıt oluşturmaktadır. İşini ciddiye alan çalışanlarımız ile birlikte doğru bir hizmet için çabalarımızı ortaya koymaya devam etmekteyiz.

Eyüp eşya saklama ve koruma için planlı ve sistemli hareket etmek oldukça önemlidir. Her bir müşterinin en küçük eşyasına kadar aynı özeni ortaya koymaktayız. Hiçbir karışıklığa ve mağduriyete yer verme gibi düşüncemiz bulunmamaktadır. Bizlere gelen her müşteriyi oldukça memnun, mutlu bir durumda gönderme düşüncemiz mevcuttur. Bundan dolayı potansiyelimizin ötesine geçerek çalışmamızı ortaya koymaktayız.

Eşyalarınızı herhangi bir sebepten dolayı Eyüp eşya deposu bünyesinde korumak ve saklamak istiyorsanız oldukça doğru bir adreste yer alıyorsunuz. Senelerdir kazandığımız tecrübelerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti sizler için hazırlıyoruz. Üstelik herhangi bir ekstra masraf ya da işleme gerek kalmadan tüm görevleri birer birer yerine getiriyoruz. Çalışanlarımızın uygun sayısı ve aynı zamanda eğitimi bu alanda parmakla gösterilen firmalar arasında bulunmamızı sağlıyor.

Eyüp eşya depolama firmamız uygun fiyatlı nakliyat işlerinin yanı sıra hizmet bedeline karşılık gelen her bütçeye uygun depolama hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Eyüp Eşya Depolama Firması

Eyüp ev eşyası depolama koruma amacıyla müşterilerimizin talepleri genel sebeplerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Genel olarak müşterilerimizin bizleri tercih etme sebepleri arasında:

  • Ev taşınma sırasında eşyaları güvenli alanda tutmak,
  • Şehir ya da ülke dışına çıkmak,
  • Ofis tadilatları,
  • Alanında deneyimli bir firma tercih etmek,
  • Süre kısıtlaması olmadan güvenliği yüksek depo tercihinde bulunmak yer alır.
Eyüp Eşya Depolama Firması
Eyüp Eşya Depolama – Koltuk

Eyüp eşya depolama firması olarak da verdiğimiz hizmetler müşterilerimizin her alanda taleplerini yerine getirmemizi sağlamaktadır. Firmamız ile daha önce çalışmış ve hizmet almış müşterilerimiz çevresinde bulunan kişilere de gönül rahatlığıyla bizleri önermektedir. Bizlerin bu konuma gelmesinde yardımcı olan temel etken ise profesyonel bir çalışma ortaya koymamızdan geçmektedir.

Bünyemizde barındırdığımız Eyüp eşya depolamak konusundaki özelliklerimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamanın temeline kurulmuştur. Sektörde bulunan diğer firmalara nazaran süresiz depolama imkânı sunmamız müşterilerimiz tarafından oldukça takdir edilmektedir. Aynı zamanda süre bazında uygun fiyatlar oluşturmamız da bu konuda memnuniyeti saplamaktadır. Firmamız bünyesinde çalışanlarımıza ulaşarak dilediğiniz süre bazında ister ay ister yıllarca eşyalarınızı depolarımızda bırakabilirsiniz.

Eyüp eşya depolama firmalarının sayısı günümüzde oldukça fazladır. Ancak müşteriler tercih sırasında bu noktada problemler yaşayabilmektedir. Özellikle firma sayısının fazla olması dezavantaj olarak ortaya çıkabilir. Kişiler tercih yaparken belirli noktalara dikkat ederek ilerlerse daha doğru çalışma prensibine sahip bir firma ile anlaşma sağlayabilmektedir.

Eyüp ev depolama firması arayışı içerisindeyseniz ilk olarak firmanın daha önce çalışma imkânı bulduğu müşteri yorumlarına dikkat etmelisiniz. Firmamıza ait sitemizde hizmet yazılarımızın altında müşterilerimizin ilettiği yorumları inceleyebilirsiniz. Sağladığımız memnuniyet derecesine bu sayede ulaşarak gönül rahatlığı ile tercihte bulunabilirsiniz.

Eyüp eşya deposu arayışında olan bireyler aynı zamanda firmaların ortaya koyduğu ücretler konusunda araştırma yaparak da karar verebilir. Burada dikkat edilmesi gereken unsur en pahalı firmanın en iyi firma olduğu anlamına gelmediği gibi en uygun fiyatlı firmanın da kötü hizmet sunmadığıdır.

Eyüp Ev Depolama Hizmeti

Eyüp ev depolama firması olarak müşterilerimize birbirinden farklı hizmetleri sunmaktayız. Saydığımız hizmetlerimizin yanı sıra daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değildir. Bir firma seçerek gerçekleşmesi muhtemel olan tüm işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Farklı bir usta ya da firma ile anlaşmanıza bu sayede gerek kalmaz.

1) Garantili Hizmet

Eyüp eşya depolama garantisi firmamız tarafından verilmektedir. Müşterilerimiz tarafından en çok tedirginlik yaşanan konunun eşyalara zarar gelmesinden dolayı olduğunun farkındayız. Kuruluş anımızdan günümüze kadar bu hizmeti gerçekleştirme zorunluluğumuz hiç olmadı. Çünkü olması gerektiği yönde hareket ederek eşyalarınızı güvenilir bir şekilde teslim ettik.

Eyüp ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız aynı zamanda evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerimiz kapsamında garanti hizmetini sizlere sunmaktadır. Kontrolümüz altında gerçekleşen herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak zararı şirketimiz sizler için tahsil etmektedir. Eşyalarınız konusunda daha az tedirginlik yaşamanızı sağlayacak bu anlaşma sizlerin memnuniyetini kazanmak adına gerçekleştirdiğimiz adımlardan bir diğeridir.

2) Eşya Ambalajlama

Eyüp eşya depolama konusu arasında eşya paketlemede oldukça önemlidir. Eşyalarınızın saklanacağı depo alanlarımıza gelmeden güvenilir bir şekilde ambalajlanmasını sağlamaktayız. Bu sayede mevcut depolarımız da en uygun şekilde istediğiniz süre zarfında kalabilmektedir. Dışarıdan gelecek herhangi bir tehlikeye karşı da bu sayede korunabilmektedir. Nakliyat konusunda kullanılması gereken ambalaj araçlarını sizler için kullanıyoruz.

3) Uzman Kadro

Çalışılacak iş ne olursa olsun alanında uzman ve tecrübeli bireyler fark yaratacaktır. Eyüp ev eşyası depolama konusu da bunlardan birisidir. Firmamızda yer alan çalışanlarımız uzun süredir bünyemizde çalışan bireylerdir. Bu sektör içerisinde senelerini veren kişiler iş konusunda oldukça tecrübe kazanmıştır. Mevcut tecrübe müşterilerin ne gibi talepleri olacağı konusunda da bilgi sağladığından sizlerin beklentilerini karşılarken kolaylık sağlamaktadır.

4) Zamanında Hizmet

Eyüp eşya depolama firması olarak müşterilerimizin zamanına kıymet vermekteyiz. Firmamıza ulaşan kişilerle anlaşma sonrası belirlenen tarihlerde iş için hazır bulunmaktayız. Bizler belirlenen süre zarfında sizleri mağdur etmeden canla başla çalışmaktayız. Çalışanlarımızın sayısı ve oluşturulan planlama da buna dönük olmaktadır.

Eyüp Ev Eşyası Depolama

Eyüp ev eşyası depolama konusunda da oldukça iddialı olduğumuz belirtmek isteriz. Eşyalar adına oluşturduğumuz depo alanlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Eşyalarım kaybolur mu korkusu yaşamanıza gerek kalmayacak bölümler de oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra firmamızın mevcut birçok özelliği de bulunmaktadır.

Eyüp Eşya Depolama Ücret
Eyüp Eşya Depolama – Mobilyalar

Firmamız İstanbul illeri arasında eşya depolama Eyüp ilçesinde de hizmet vermektedir. Depo alanlarımızın büyüklüğü müşteri sayımıza göre belirlenerek bölümlere ayrılmaktadır. Sizlerin ne kadar eşyası olduğu fark etmeksizin özel alanlarınız oluşturulmaktadır. Özel alanlarınıza farklı müşterilerimize ait eşyaların karışması ya da kaybolması mümkün olmamaktadır.

Profesyonel Eyüp eşya depolama konusunda ayrıca güvenlik ve hijyen konusuna ekstra dikkat etmekteyiz. Eşyaların doğru alanlarda saklanmadığı müddetçe zarar gördüğü bilinen bir gerçektir. Ancak firma olarak depo alanlarımızda düzenli olarak hijyen kurallarına uygun olarak temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sırada eşyalarınız ise hiçbir zarar görmemektedir. Temizlik sayesinde eşyaların korkulu rüyası olan böcek, haşere ya da toz gibi konulardan kurtulmaktayız.

Uygun fiyatlı Eyüp eşya depolama hizmetini sizlere sunuyoruz. Sektör içerisinde yer alan hizmetin üzerinde istenen bedellerin farkında olarak kişilerin bütçesine uygun düzenlemeler yapıyoruz. Firmamızın çalışanlarının emeklerinin de farkında olarak her iki tarafı memnun edecek depolama ücretleri oluşturuyoruz. Anlaşma yapıldığı sırada eşyaların kalacağı süreye göre fiyatlandırma listesini sizlere sunuyoruz.

Eyüp’te dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depo alanlarımız güvenli ve temizdir. Eşya taşıma hizmeti sonrasında araçlarımız yıkanmaktadır.

Eyüp Eşya Depolama Hakkında Sorular

Eyüp eşya depolama hizmeti sonrası eşya teslimi nasıl gerçekleşmektedir?

Eyüp eşya depolama firmamız eşyalarınızı depolarında dilediğiniz zaman içerisinde korumaktadır. Sonrasında eşyalarınızı talep ettiğiniz zamanlar içerisinde alabilirsiniz. Eşyalarınızın taşınacağı alanlara firmamız sizler için iletim sağlamaktadır. Bu sayede farklı bir firma arayışına girmenize gerek kalmamaktadır.

Her hizmetiniz için ayrı bir ücret talep ediyor musunuz?

Eyüp eşya depolama firmamız, müşteri memnuniyetini temele alarak çalışma sergilediğinde kişileri zora sokacak bir fiyatlandırma oluşturmamaktadır. Uygun fiyatlarımız sizlere sunulduğunda içerisinde tüm hizmetlerimiz dahil olmaktadır. Anlaşılan fiyat sonrası ekstra bir ücret talebi sizlere iletilmemektedir. Bir sürpriz ile karşılaşmadan eşya taşıma ve depolama hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.

Eşyalarımızı almaya gelmeden herhangi bir hazırlık yapmamız gerekir mi?

Eşyalarınızın taşınması ya da depolanması konusunda hizmet talep ettiğiniz de bir hazırlık yapmanız gerekmez. Özellikle eşyaların de montesi konusunda bir marangozla çalışmanız gerekmez. Bizler sizler adına eşyaları monte ve de monte işlemlerini sağlamaktayız. Eşyalarınızı alan içerisinde ambalajlayarak sonrasında taşıma araçlarına yüklenmesini gerçekleştiririz.

Evden eve depolama alanında güvenli ve özenli bir şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kurumsal olarak bu hizmeti yerine getiriyoruz. Her ev eşyası depolamasında temiz ve tek kullanımlık paketleme ürünleri kullanmaktayız.  Eyüp eşya depolama fiyatları için ana sayfaya bakabilirsiniz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.