Eşya depolama hizmeti son yıllarda özellikle büyük şehirlerimizde oluşmuş bir sektördür. Nakliye sektörünün bir kolu olarak ortaya çıkmış ise de günümüzde hem şahıslar hem de şirketler için farklı bir hizmettir. Şahıslar için ev değiştirme esnasında ilgili yeni evin küçük olması nedeni ile bazı eşyalar sığmayabilir. Bu gibi durumlarda eşyaların bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Aynı zamanda kullanılmayan eşyalar yaşam alanımızı daraltmaktadır. Genel olarak evlerde boş bir oda, garaj, teras katı gibi kısımlara fazla eşyalar yerleştirilebilir. Çözüm yolu olarak geliştirilen bu yöntemde rutubet, nem, toz gibi etkenler nedeni ile eşyaların zarar görmesine neden olabilir. Peki, Gebze Eşya Depolama hizmeti nedir?

Depolama Hizmetinde Firmamız

İş yerleri ya da kurumsal malzeme satan firmalar içinde söz konusu eşyaların veya malzemelerin depolanması gerekebilir. Eşya depolama hizmeti ise tam bu aşamada bu talebi karşılar.

Gebze eşya depolama hizmeti sunan firmamız eşyalarınızın ya da ürünlerinizin sizlerin talep ettiği süre boyunca sağlam ve düzgün şekilde muhafaza eder. Depolarımızda ayrı kolileme mevcuttur. Her eşyanın olduğu bölüm ayrı bir şekilde kayıt altına alınır.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Depolama hizmeti eşyaların ya da malzemelerin güvenilir ve sağlam bir şekilde belirli bir zaman diliminde korunarak muhafaza edilmesi hizmetidir. Eşyaların kendi özelliklerine uygun paketlenmesi, nem, rutubet ve sıcaklık gibi etkenlerden korunarak depolanması işlemidir. Özellikle ülkemizde son yıllarda oldukça tercih edilen bir hizmettir.

Eşya depolama hizmetini sektörde yıllardır sürdüren firmamız, gerekli tüm ekipmanları ve personelleri ile bu hizmeti sürdürmektedir. Faaliyetimize başladığımız günden bu güne müşterilerimizin tüm depolama ihtiyaçlarında ilgili malzeme ya da eşyalarını depolarımızda muhafaza ediyoruz.Gebze Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti İçeriği Nasıldır?

Ev eşyası depolama hizmeti için firmamızın gerekli alanları 24 saat özel kamera sistemi ile hazır bulunmaktadır. Depolarımızda görev yapan personellerimiz vardiyalı olarak 24 saat ilgili alanı koruma altında tutmaktadır. Alanında gerekli tecrübe ile çalışan personellerimiz siz müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden depolarımızda bulunmasını sağlamaktadır.

İlgili eşyalarınızın depolama hizmetinden faydalanarak firmamız tarafından muhafaza edilmesini talep ettiğinizde keşif hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın boyutu ve özelliğine göre sizlere istediğiniz süreye göre fiyat sunuyoruz. Kabul ettiğiniz takdirde ise sizlerin evlerinden eşyalarınızı alıyor depomuzdaki ilgili bölüme kayıt altına alarak yerleştiriyoruz. Sizler dilediğiniz zaman eşyanızın hangi kutuda nasıl şekilde muhafaza edildiğini görebilirsiniz. Güvenilir ve sağlam bir firma olarak sizlerin her türlü konuda için rahat etmesi adına gerekli önlemleri alıyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Eşya depolama hizmeti fazla eşyası olan kişiler için büyük kolaylık sağlayan bir hizmettir. Son yıllarda hayatımıza gire bu hizmetin birçok farklı yönden de faydası vardır. Firmamız ile size bu hizmeti aşağıdaki avantajlar ile sunmaktadır.

 • Güvenilir bir depolama tercihidir.
 • Eşyalar sigorta ile güvence altındadır.
 • 24 saat kamera sistemi ile korunması ve hızlı bir alarm sistemi mevcuttur.
 • Metal konteyner ile eşyalar saklanmaktadır.
 • Online olarak depoları kiralama imkanınız vardır.
 • Eşyalarınızın durumunu online olarak görme durumu söz konusudur.
 • Eşyalarınızın evinizden alarak yine evinize dilediğiniz zamanda teslim ediyoruz.
 • Söz verdiğimiz gün ve saatte ilgili adresten eşyalarınızı alıyoruz.
 • Kredi kartı ile ödeme ya da kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
 • Özel ambalajlama ve paketleme ürünlerimiz mevcuttur.
 • Fazla eşyalarınızı evinizden alarak sizlerin daha ferah bir ev ortamına sahip olmanızı sağlıyoruz.
 • Geniş bir alanda istenen sıcaklık ve nem değerlerinde depolarımız bulunmaktadır.
 • Eşyalarınızın özelliklerine uygun paketlenmesini sağlıyoruz.
 • Eşyalarınızı özelliklerine uygun koşullarda muhafaza ediyoruz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetinde Hangi Eşyalar Depolanır?

Ev taşınması veya ev yenileme durumları söz konusu olduğunda mobilyaların veya diğer eşyaların başka bir yere yerleştirilmesi durumu olabilir. Bu durumda evde fazla oda, garaj, teras odası gibi bir ardiye yer söz konusu değil ise ev eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Bu aşamada sadece eşyaları düşünmemeniz gerekir.

Eşyalar dışında mevsimlik kıyafetlerin, önemli belgelerin, nadiren kullandığınız büyük cihazlar, hobi malzemelerinin de depolanması konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Hasar görmeden, kayıp yaşanmadan, rahat bir şekilde korunmasını ve depolanmasını sağlıyoruz. Niteliğine uygun paketleme hizmeti yanı sıra ilgili metal konteynere eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Genel anlamda depolanabilir eşyaları sıralamak gerekirse;

 • Mobilyalar,
 • Beyaz eşyalar,
 • Mevsimlik kıyafetler,
 • Az kullanılan cihazlar,
 • Hobi malzemeleri,
 • Evrak ve belgeler,

Şeklinde sıralayabiliriz.

Eşya Depolama Hizmetinin Amacı

Firma olarak prensibimiz sizlerin bize teslim ettiğiniz tüm ürünleri ilgili sürede sağlam ve hasarsız olarak sizlere teslim etmektir. Bu amaçla verdiğiniz tüm depolanacak ürünleri özelliğine uygun şekilde kayıt altına alarak muhafaza ediyoruz. İlgili nem ve sıcaklık kontrollerini yapıyor, aksi bir duruma sebebiyet vermemek adına çalışıyoruz.

Bireysel ya da kurumsal olsun müşterilerimizin fazla eşyalarını, kullanmadığı cihazlarını ön paketleme yaparak ve ilgili depolarımızda kayıt altına alarak depoluyoruz.

Bir cevap yazın