Gebze Eşya Depolama

Gebze’de sizlere eşya depolama hizmetini de sunmaya başladık. Ayrıca hizmetimiz de ev veya iş yeri değiştirme sırasında eşyalarını depolamak isteyenler içindir. Bunların yanı sıra firmamız depolama hizmetinde sektörde süre gelen yıllar içerisinde alanında uzmanlaşmıştır. Gebze eşya depolama alanında amacımızı müşterilerimize güvenilir ve profesyonel olarak hizmetinde sunmaktır.

Gebze eşya depolama firması olarak sektördeki bulunan birkaç firmadan önce olmamızın başlıca nedenleri mevcut. Bu nedenler sizlere en başta güvenilir depolama hizmeti sunmaktır. Bu hizmeti sizlere sunarken alanında tamamen deneyim sahibi olan iş arkadaşlarına yer vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden sizlerin memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak en büyük amacımızdır.

Gebze depolama alanında birçok firmanın rağbet gösterdiği bir alandır. Firmaların hepsinin bir çalışma prensibi mevcuttur. Biz Üçeller Depolama olarak bu firmalar arasından sıyrılıp sizler için tercih sebebi olmak için belirli anlayışlar benimsedik. Bunların en başında güven ve müşteri odaklı olmamız gelmektedir. Müşterilerin memnuniyet oranın yüksek olması firmamız adına önemli bir faktördür. Sizlerin isteklerini dikkate alarak, hijyenik, güvenilir ve sigorta hizmetlerini sunarak sektörde tercih sebebiniz haline getirdik.

Gebze ev eşyası depolama hizmetlerine talepler gittikçe artmaktadır. Bunun belirli nedenleri olmakla beraber en belirgin nedenler şunlardır:

  • Yeni eve taşınan müşterilerin fazla eşyaları için depolama ihtiyacı
  • Şirketlerin önceden alınan veya ilerisi için lazım olacak eşyaları saklama ihtiyacı
  • Evlilik öncesi çeyizin kullanmadan güvenilir saklanma ihtiyacı
  • Sadece belirli zamanda kullanılan hobi eşyalarının saklanması

Gebze Ev Eşyası Depolama Firması

Gebze kiralık depolama
Gebze Eşya Depolama Hizmeti

Gebze eşya depolama alanlarımız güvenlidir. Dilediğiniz zaman gelip inceleme yapabilirsiniz. Depolamaya ihtiyaç nedenlerini sıraladıktan sonra peki neden Üçeller depolamayı seçmelisiniz?

  • Uzman Kadro
  • Sürekli gözetim altında olan depolama alanları
  • Hijyen ve genel bakım
  • Sigortalı depolama
  • Özel paketleme

Gebze kiralık depolama firması olarak müşterilere sunduğumuz imkanlar bitmemekle beraber müşterilerimizin istekleri ile sunduğumuz imkanlar artmaktadır. Sizlerden aldığımız dönütlerle beraber kendimizi geliştirerek sizlere her zaman güncel ve daha iyi hizmet şansını önermekteyiz. Gelişen teknolojilere kendimizi entegre ederek depolama ve nakliyatta sürekli önde olmaktan gurur duymaktayız.

Gebze bölgesinde şirketimiz bölgedeki en iyi depolama alanlarına sahip olmanın avantajlarını en iyi şekilde yararlanmaktadır. Bu avantajı sektöre de yansıtarak rakip firmalar arasından sıyrılmaktadır. Bu sayede sizlerin tercihlerinin bizden yana olmasını sağlamaktayız. Biz firma olarak en iyi imkanlara sahip olmaya önem göstermekteyiz. Bunun en büyük sebebi en iyi imkân müşteri kitlesi ifade etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz en iyi hizmetleri hakkettiğinizi düşünmekteyiz.

Eşyalarınızı istediğiniz konumda özel olarak gönderilen personel ve araçlarla alınmak üzere gönderilir. Alanında uzman ekipler tarafından eşyalarınız paketlenir. Sökülmesini istediğiniz ürünler ekipler tarafından özenle sökülerek çizilmeye ve darbeye dayanıklı olacak şekilde paketlenir. Paketleme işlemini ekibimiz yapmaktadır.

Gebze eşya depolama hizmetinden yararlanmasını istediğiniz ürünler incelenir ve tüm ürünler için tek tek notlar alınır. Ürünleriniz özenle sizlere uygun olarak tahsis edilen araçlara özenle yerleştirilerek depolama alanına doğru yola çıkar. Firmamız ev eşyalarınızı kapınızdan alıp depoya getirmektedir. Ev eşyalarınızı tekrar isterseniz şirketimiz belirttiğiniz adrese tekrar ulaştırmaktadır.

Gebze Eşya Depolama Hizmeti

Gebze eşya depolama alanlarında depolama alanları düzenli olarak dezenfekte edilerek eşyalarınız tamamen hijyenik ortamda saklanmaktadır. Düzenli olarak yapılan haşere ilaçlamaları ile eşyalarınıza zarar vermesi olası olan böceklerden tamamen arıtılmaktadır. Depolama alanları herhangi bir sel, deprem ve benzeri afetlere karşı dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca yangın gibi durumlara karşın depolama alanlarında sensörlerle en erken müdahale yapılmaktadır.

1) Eşya Paketleme

Gebze eşya depolama hizmetinde sizlerin ürünlerinizi çeşitlerine göre en intizamlı bir şekilde paketlemekteyiz. Eşyalarınız firmamız tarafından personele iletilen prosedüre göre paketlenmektedir. Hassas ürünler aralarına korucu maddeleri konulmaktadır. Beyaz eşya ürünleriniz köşeleri ve hassas bölgelerde köpük plastik vb. ürünler ile koruma sağlanmaktadır.

Gebze Kiralık Depo Firmaları
Gebze Eşya Depolama Hizmeti

2) Garantili Hizmet

Gebze eşya depolama firması olarak depolama alanında ve taşıma esnasında yaşanacak her türlü riske ve zarara karşı sizlere sigorta ve garanti teyit etmekteyiz. Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde eşyalarınızın güvende olması için çalışmaktayız. Ürünleriniz depolarımızda her duruma karşı sigortalıdır.

3) Zamanında Hizmet

Ürünler sizlerin istediğiniz tarih ve saat aralıklarından sizlerden teslim alınır. Ürünleriniz istediğiniz tarihte tekrardan sizlere ulaştırılır. Zamanında hizmet konusunda oldukça dikkatliyiz biliriz ki müşterilerimiz bizlere güvenerek belirli tarihler vermektedir. Müşterileri zor durumda bırakmak en son isteyeceğimiz unsurdur.

4) Depolama Sözleşmesi

Gebze eşya depolama olarak sizlere sunduğumuz depolama hizmeti belirli sözleşmelerle ile güçlendirmekteyiz. Bu sözleşmeler sayesinde sizden aldığımız ürünler sözleşmede yer almaktadır. Tüm ürünlerinizin durumu sözleşmede detaylı olarak yazılmaktadır. Bu sayede ürünleri alırken sözleşmeye bakılarak sizlerde ürünler hakkında bilgi sahibi olarak memnuniyetinizi arttırmayı hedeflemekteyiz.

5) Müşteri Memnuniyeti

Gebze ev depolama firması olarak siz değerli müşterilerin her adımda memnuniyeti bizim için çok önem arz eder. Buna binaen depolama işlemlerinin her aşamasında sizlerin yanında olmaktayız. Paketleme, yükleme, taşıma ve depolama aşamalarının her birinde tüm prosedürlere uyarak sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sizlerin sorunlarına hassasiyet ile cevaplamaktayız.

6) Eşya Teslimi

Taşımada ve depolamada olduğu gibi eşya teslimi de bizler için önem arz etmektedir. İşinin her aşmasında olduğu gibi teslimatta siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Ürünlerin alınan listesi sizlerde olan nüsha ile karşılaştırarak sizlere teslime dilmesi için depodan özenle araçlara yüklenir. Ürünler sizlere ulaştığında sizlerle beraber ürünleri en ince detayına kadar inceleyerek gerekeli hasar vb. durumlar not almaktayız. Ürünlerde herhangi bir sorun olmadığı takdirde sizlerden gerekli imzalar alınarak sizlere teslim edilmektedir.

Ürünlerde bir sorun çıkması halinde oluşan sorun ekipler tarafından not alınarak hasarın durumu belirlenir. Belirlenen hasar göre sizlere ödemeler gerçekleştirilerek mağdur olmamanız sağlanmaktadır. Ürünlerin tamamen kullanılamaz durumda hasarlı olması halinde ürünün bedeli sigorta tarafından sizlere ödenmektedir. Firma olarak böyle bir sorun asla olmadı. Yaşanması halinde bile sizlerin yanında olacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Gebze Eşya Depolama Fiyatları

Gebze eşya depolama ücretleri için ana sayfamıza bakabilirsiniz. Depolama ücretleri belli esaslara göre belirlenmektedir. Eşyalarınızın yerleştiği alan ücreti belirler.  Gebze’de eşya depolama hizmetinde sektörde belirli firmalardanız. Bunu sağlayan en büyük etkenlerden biri de prensiplerdir. Sizlerin memnuniyeti sağlanması için belirlediğimiz prensiplerle çıktığımız bu yolda ilk günden bugüne hiç bozmadan geldik.

1+1 Gebze Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Gebze Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Gebze Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Gebze Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Sizler için kendimizi ve prensiplerimizi her zaman daha ileriye geçirdik. Bu sayede sizlerin memnuniyeti ile her zaman sektörde daha ileri geldik ve tercihlerinizin arasına Üçeller Depolama firmasını eklemekten gurur duyduk.

Gebze Kiralık Eşya Depolama
Gebze Eşya Depolama Şirketi

Ev eşyası depolama alanında sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Paketleme bizler için olmazsa olmazdır. Taşımacılık sektöründe iyi bir paketleme en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bunun başlıca nedeni taşınacak olan eşyanın herhangi bir sürtme veya indirme esnasında yaşanacak sorunlara karşısında eşyanın zarar görmesini engelleme prensibini benimser. Gebze eşya depolama olarak paketleme konusuna büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Taşıma işlemi gerçekleştirilecek olan eşyalarınız cinsine göre özenle paketlenir. Koruyucu malzemeler olarak özel olarak darbe emen ve yırtılmaya dayanıklı hava kabarcıklı naylonlar, cam veya zücaciye gibi kırılabilir olan ürünler ise kâğıt parçaları ile korunarak paketlenmektedir. Büyük hacme sahip koltuk, baza veya masa ürünleri özenle sarılarak çizilmeye karşı önlem alınır.

Gebze Depo Kiralama Hizmeti

Gebze eşya depolama firmamız ile eşyalarınızın güvenli depolanması hakkında bilgi almak ister misiniz? Bizim hizmetimizin totalinde öncelik müşteri memnuniyetidir. Sizin memnuniyetiniz bizim işimizde ne kadar başarılı olduğumuzun göstergesidir. Sizden bu ışığa aldıkça biz de gözünüzün arkada kalmayacağı hizmet zincirlerini sunmaktan mutluyuz.

Biz Gebze depo kiralama olarak 1990 yılından bu yana firmamız nezdinde sektörümüze hizmet vermekteyiz. Tecrübeli bir kadromuz ve her şeyden önce konusunda uzman personellerimizle kaliteli işlere imza atmaktayız. Depolarımız her türlü olumsuz duruma karşı korunaklı olmasının yanı sıra tedbir altındadır.

Gebze ev eşyası depolama alanlarımız güvenli bir şekilde korunmasının yanı sıra son derece temiz ortamlardır. İşimizde nasıl planlı ilerliyorsak, konu hijyen olunca da aynı hassasiyetle yaklaşım sergilemekteyiz. Günlük temizliklerin yanı sıra teknolojik açıdan hijyenik temizleme depolarımızda uygulanır. Böylelikle kötü koku, kir gibi olumsuz her detay bizden dolayısıyla eşyalarınızdan uzaktır.

Eşyalarınızın bizimle ilk tanışması uzman olan ekspertiz personelimiz ile olur. Eşya analizleri, içerikleri özenle ayrıştırılır gerekli raporlama hazırlandıktan sonra ambalajlama kısmına geçilir. Eşyalar araçlara yüklenmeden önce paketlemesinin en güzel şekilde yapılması yine tarafımızdan profesyonelce uygulanır.

Gebze Kiralık Eşya Depolama

Paketleme aşamasının sona ermesi demek, güvenlik payı yüksek araçlarımıza yüklenmesi sırasının gelmiş olması demektir. Araçlara doğru yüklenme ile birlikte depolama alanına doğru yolculuk başlar. Geniş kapasiteli ve çelik kasalı araçlarımızda yol boyunca sorun yaşanması olası değildir. Yaşanabilecek kaza gibi riskli durumlara karşı eşyalarınız artık bünyemizde sigortalıdır.

Gebze kiralık eşya depolama alanlarımıza ulaşan eşyalarınız daha önce belirlenmiş olan depolama alanına yerleşimi sağlanır. Her türlü detayı kapsayan bilgileri ışığında kaydı tutulur. Ve artık Gebze eşya depolama alanı personellerine emanet edilir.

Depolama ihtiyacınız halinde iyi bir firma seçimi yapmanız dikkat etmeniz gereken noktadır. Bizi seçmeniz halinde tüm detaylar, aşamalar, hızlılık, profesyonellik gözlerinizin önünde yaşanır ve doğru seçimin yapıldığını kendinizde kabullenirsiniz. Gebze eşya depolama olarak kurumsal bir firma olmanın ayrıcalığı ile tecrübe ve deneyim açısından da piyasada öncüyüz.

Gebze Eşya Depolama Hakkında Sorular

Gebze eşya depolama hizmetinde eşyaları paketliyor musunuz?

Ev eşyalarını titiz bir şekilde paketlenmesi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Paketleme ürünlerimiz eşyaları koruyacak düzeydedir. Kalın patpatlar ve koliler kullanmaktayız.

Gebze ev eşyası depolama alanında eşya taşıması yapıyor musunuz?

Eşyaların taşınması firmamız tarafından yapılmaktadır. Taşıma hizmetinde kapalı kasa nakliyat kamyonlar kullanmaktayız. Ev eşyaların taşınması özenli bir şekilde elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Gebze kiralık depo alanlarınız güvenli midir?

Depolarımız güvenlik kamera ile izlenen ortamlardır. Her zaman güvenli ve temiz depo alanlarını tercih etmekteyiz. Depolarımızın günlük kontrolleri yapılmaktadır.

Gebze ev depolama hizmetinizde ücret tarifeniz nasıl olmaktadır?

Ev eşyalarınızın depolanmasında istenecek ücret eşyalarınızın çokluğu veya azlığı belirlemektedir. Depomuzda eşyalarınızın kapladığı alanı hesaplayarak ücret sunmaktayız. Gebze eşya depolama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.