Göztepe eşya depolama hizmeti günümüzde artan ev eşya çeşitliliği ve sık sık olarak taşınma işlemlerinin gerçekleşmesi nedeniyle büyüyen bir alandır. Göztepe eşya depolama firması olarak günden güne değişen ihtiyaçlara yönelik kendimizi geliştirdiğimiz nakliyatlara artan talepler ile beraber depolama alanına da kendimizi gösterdik.

Göztepe Eşya Depolama Firmaları
Göztepe Eşya Depolama

Nakliyat alanında sektörde en çok tercih edilen firma olarak sizlere depolama alanında aynı özenle hizmete başlamanın gururu içeresindeyiz. Sektörde firmalar depolama alanların verdiği imkanlar ile müşterilerine farklı hizmetler sunabilmektedir.

Göztepe eşya depolama hizmeti her ne kadar basit bir iş olarak tanımlansa da aslında firma olarak paketleme, taşıma, depolama ve depo bakım kontrol süreçlerinden oluşmaktadır. Her aşamada özenle hareket eden bir firma olarak kendimize has standartlarımız mevcuttur. Öncelikli amacımız her aşamada müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır. Göztepe depolama alanında ekibimize kattığımız uzman kadro ile sizlere en iyi hizmet garantisi sunmaktayız. Gelişmiş araçlar ve yükleme araçları ile eşyalarınızı en hassas ve güvenilir şekilde taşımaktayız.

Göztepe eşya depolama hizmeti sizlere güven ve memnuniyet sağlayacağını emin olabilirsiniz. Sizlere tercihinizde asla çekinmeden yapabilirsiniz. Yüzlerce mutlu müşteri portföyü olan firmamız bu alanda da başarısını göstermiş ve sizlerin tercihi ile sektörde lider firmalar arasında ismini yazdırmıştır. Bünyemizde bulunan her elemanı özenle seçerek verilen her işe uygun eleman alınarak gerçekleştirdiğimiz hizmet sayesinde güvenilir firma olarak akıllarda kaldık.

Göztepe ev depolama olarak müşterilerimizin eşyalarını en güvenli ve hijyenik ortamda saklamak adına depolarımız her daim temizlenmektedir. Bunların yanı sıra belirli periyotlarda depolama alanlarımız böcek ve haşerelere karşı ilaçlanmakta olup tamamen korunmalıdır. Günümüzde mikrop ve virüslere karşı olarak depolama alanlarımız dezenfekte edilmektedir.

Müşterilerimizin eşyalarını bizlere teslim ederken tamamen güvende olacağını bilmesi bizler için önem arz etmektedir. Müşterilerimizin talepleri bizler için önem arz etmekle birlikte önerilen her konuyu değerlendirerek hizmetimizi en iyi şekilde sunmaktayız. Göztepe eşya deposu sırasında sizlerin eşyalarını en güvenli ve temiz bir ortamda tutulduğundan emin olmanız için her daim kontrol altında tutmaktayız.

Göztepe Eşya Depolama Firması

Göztepe ev eşyası depolama olarak sektörde birçok firma ile yarışmaktayız. Bu alanda öne çıkabilmek için belirli unsurlar vardır. Bu unsurlardan bir tanesi ve bizce en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için bu alanda pek çok firmadan farklı olarak belirli standartlar getirdik.

Göztepe Eşya Depolama Ücretleri
Göztepe Eşya Depolama Şirketi

Göztepe eşya depolama alanlarını düzenli olarak temizledik ve kontrol ettik. Sizlerin eşyalarının zarar görmemesi için özel materyaller ile sarmalayarak çizilmeye, darbelere ve saklanma esnasında kirlenmesine mâni olduk. Eşyalarınızı belirli kategorilere ayırarak her eşyanın aynı olmadığını ve aynı şekilde paketlenmemesi gerektiğine inanmaktayız.

Göztepe kiralık eşya depolama olarak günümüz de artan taleplere yetişebilmek ve hizmeti sunmak bizler için en önemli husustur. İnsanların depolama alanlarına ihtiyaç duymalarındaki en büyük sebepler nelerdir?

•             Eşya fazlalığı ve saklama ihtiyacı duyulması

•             Tamirat ve tadilat sırasında eşyaların saklanma ihtiyacı

•             Evlilik öncesi çeyiz saklama ve koruma ihtiyacı

•             Şehir değiştirmede depolama ihtiyacı

Olarak ve daha birçok nedenden insanlar depolama alanlarına ihtiyaç duymaktadırlar.

Göztepe eşya deposu sektöründe birçok firma ile hizmet veren bir sektördür. Depolama hizmetlerini karşılanması en çok bu alanda tecrübe göstermiş bir sektör olan nakliyat sektörü üstlenmiştir. Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten günümüze artan tecrübemiz ile firma olarak yakaladığımız hakimiyeti sizlere depolama alanında sunmak istedik.

Sektörde en iyilerinden olmak için sürekli çalışarak geldiğimiz bu alanda sizlerin memnuniyetle en iyi olma yolunda adım adım ilerleyeceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi nasıl geliştirebiliriz sorusu ile her daim yenilikçi bir firma olduk.

Göztepe kiralık eşya deposu firması olarak yaptığımız gelişimler sayesinde sektörde tercih edilen firmalardan olduk. Bizler müşteri memnuniyetini önemseyerek çıktığımız bu yolda her daim karşılığını aldık. Depolama alanında güven kavramını benimsemiş firma olarak tüm müşterilerin güvenini kazandık. Müşterilerin taleplerini karşılayarak zamanında, hızlı ve güvenli hizmet ile sizlerin tercih sebebi olduk. Hizmet anlayışımız sayesinde sabit müşteriler edinerek onlardan tavsiye alarak gelen pek çok müşterimizin de bizlerden memnun kalmasını sağladık.

Göztepe’de Ev Eşyası Depolama

Hizmet sektörü oldukça meşakkatli ve emek isteyen bir sektördür. Bu sektörde müşterilerin sizleri tercih etmesini istiyorsanız en iyi hizmeti sunmalısınız. Alanında uzman kadro ve tecrübeniz olması gerekmektedir. Bizler firma olarak her daim en iyi çalışanlara ve sektörde edindiğimiz tecrübe ile hizmet verdik. Bu sayede müşterilerin dikkatini çektik. Eşya depolama alanında ise taşınması ve depolanması özen isteyen bir sektördür. Gereken her türlü özeni hem taşımada hem de depolamada göstererek sizlere sunduk.

Ev eşyalarınızın her birini özenle temiz alanlarda muhafaza edilmesini sağladık. Sizlerin depolama için verdiğiniz eşyalara özgü araçlar ile eşyalarınızı taşıdık. Depo alanlarında tüm gereken güvenlik, temizlik ve hijyen standartlarına uyarak alanında en iyisi olmayı hedefledik.

Göztepe’de ev eşyalarınız için depolama hizmeti sunmaktayız. Eşya depolama ile başladığımız bu sektör artan ihtiyaç ile birlikte depolama alanında da hizmetimize başladık.

1) Göztepe Eşya Depolama Yerleri

Göztepe eşya depolama olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmenin en önemli faktörlerinden biri de depolama yerleridir. Göztepe’de eşya depolama alanları tamamen güvenilir alanlardan oluşmaktadır. Bunlar ile birlikte tüm depo alanları şu özellikleri barındırır;

•             Haftanın her günü 7/24 olarak güvenlik kameraları ile takip edilen.

•             Nem ve Rutubet barındırmayan.

•             Düzenli olarak haşere ve böceklere karşın ilaçlanan.

•             Mikrop ve Virüslere karşılık olarak dezenfekte edilen,

Alanlardan oluşmaktadır.

2) Eşyaların Paketlenmesi

Müşterilerimizin belirlediği meskende ekiplerimiz depolama hizmetini alacak eşyaları kategorilere ayırmaktadır. Her ürün kendi kategorisine uygun olarak paketlenmektedir. Koltuk ve sehpa takımları özel naylon malzemeler ile paketlenerek çizilmeye darbeye ve toza karşı koruma altına alınmaktadır. Beyaz eşyalarınız ise strafor köpük ile kaplanarak tüm darbe ve çizilmeye karşılık özenle korunmaktadır.

3) Eşyaların Taşınması

Eşyalarınız özenle sarıldıktan sonra alanında uzman ve tecrübe sahibi personel tarafından araçlara yüklenir. Burada ekibimizin vereceği karar ile taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Gerek görüldüğü takdirde balkondan yükleme asansörü ile araçlara eşyalarınız özenle yerleştirilmektedir.

Sizlerin eşya sayısı ve hacmine bağlı olarak gönderilen araçlara yerleştirilen eşyalar depo alanlarına gönderilmeye hazır hale gelir. Araçlara yüklenen eşyalar yolda sallantıdan dolayı devrilme yaşamaması için araçta ki ipler ile sabitlenmektedir. Depolama alanına ulaşan eşyalar özenle sizlere özel ayrılan temiz ve hijyenik alana indirilmektedir.

4) Göztepe Ev Eşyası Depolama Sözleşmesi

Eşyalarınızı sizlerden teslim almadan önce tüm eşyaların o anki durumu özenle incelenerek not alınarak sözleşmede yer almaktadır. Bunun amacı sizlere eşyaları geri teslim edildiği zaman eksik, kırık veya hasarlı eşyaların kontrolünün daha rahat sağlanmasıdır.

Sözleşme sizlerin depolama süresini, istenilen ek özellikleri içermektedir. Ürün teslim tarihinde sizlere eşyalar teslim edilirken kontrol etmenizi ve eşyaları kontrol ederek alma olanı sağlamaktadır.

5) Göztepe Depolama Alanında Sigorta Hizmeti

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için eşyaların taşıma ve depolama hizmeti tamamen güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınızın depolama sırasında yaşayacağı her türlü olumsuzluk belirlenmektedir. Belirlenen olumsuzluğu giderilmesini anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. 

6) Göztepe Eşya Depolama Fiyatları

Göztepe kiralık ev depolama hizmetini sizlere en iyi hizmeti vererek yapmaktayız. Bunların yanı sıra sizlere fiyat konusunda en iyi ve en uygun fiyatı tüm hizmetlerimiz dahil sunmaktayız. Fiyatlar sizlerin istediği depolama alanına ve süresine göre hesaplamalar yapmaktayız.

Eşya deposu alanında Üçeller Depo olarak en iyi güvenli depo hizmeti sunmaktayız.

Göztepe Eşya Depolama Hakkında Sorular

Göztepe eşya deposu alanlarınızın güvenliği nasıl sağlanmaktadır?

Depolama alanlarımız tamamen girişleri belirli kontroller ile sağlanmakla beraber alanda bulunan güvenlik personeli de destek olmaktadır. Tüm depolama alanları güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Depolama alanları personeller tarafından belirli aralıklarda açılarak kontrolleri sağlanmaktadır.

Göztepe ev eşyası deposu alanlarınız eşya saklamaya elverişli mi?

Tüm depolama alanlarımız sizlerin eşyalarını en iyi şekilde saklayabilmek adına tamamen elverişli ortamlardan oluşmaktadır. Rutubet ve neme karşılık olarak engellenmiş alanlardır. Sizlerin eşyalarını en iyi şekilde saklamak bizlerin görevidir. Alanlarımız tamamen her türlü koşula ve saklamaya uygundur.

Göztepe eşya depolama firmaları arasında neden hizmet farkı vardır?

Depolama firmaları arasında ücret ve hizmet farkının olması normal bir durumdur. Çünkü bu hizmeti hem kurumsal hem de korsan şirketler sunmaktadır. Kurumsal firmalar güvenli depo alanlarını ve uzman ekiple çalışmayı esas almaktadır.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın