İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firması olarak 1990 yılından bu yana İstanbul geneline titizlikle hizmet sunmaktayız. Ev eşyalarınızı güvenli ve temiz depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

İstanbul ev eşyası depolama işlemleri başta deponun fiziki şartları sonra firmanın tecrübesi ile bir bütün halinde sunulmalıdır. Bir firmanın tek başına iş bilir olması depolama hizmeti için yeterli gelmez. Aynı şekilde dört dörtlük bir deponun varlığı da depolama hizmetine tek başına kalite katamaz.

İstanbul genelinde son yıllarda İstanbul eşya depolama hizmeti çok daha aktif şekilde ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. İnsanların çeşitli sebeplerle sürekli yer değişmesi giderek metrekaresi küçülen evler ve benzeri sebepler eşya depoları konusunda ihtiyaç olduğunu ortaya koyar. Çünkü kişi süre konusunda bir fikre sahip olmadığı için eşyasını atmak ya da satmak istemez. Evinde saklaması halinde yaşam kalitesi düşeceği için bu eşyaları ayrı yerde saklamak ister.

Firmalar arası hizmet farklarının oluşmasının en büyük sebebi de budur. Firmamız bünyesindeki depolama alanları sektör içerisinde en iyi imkanların bulunduğu depolama alanıdır. Eşyalarını bizlere emanet eden hiçbir müşterimizin zarara uğramaması önem verdiğimiz en önemli noktadır. Firmamız fiyat belirleme hususunda mümkün olan en uygun fiyatları uygulamaktadır.

İstanbul eşya depolama sektöründe hizmet vermek tecrübe, iş bilgisi ve güven ister. Sizler eşyalarınızın muhafaza edilmesinde firmamıza güvenebilir ve eşyalarınızı bize istediğiniz süre kadar emanet edebilirsiniz. Eşyalarınızı profesyonel ekiplerimiz ile evinizden veya iş yerinizden kısacası istediğiniz yerden teslim alıyoruz.

İstanbul Eşya Deposu Firmaları

Eşya depolama tavsiye firmalara bakıldığında İstanbul genelinde gerçekten hizmetine güvenilecek sayılı firma vardır. Üçeller Depolama özellikle pandemi sürecinde dahi aralıksız şekilde hizmet vermeye devam etmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle ön görülü şekilde tüm hazırlıklarımızı yaptığımız için depolarımız hijyen konusunda daima sağlık koşullarına uygundur. Ekstra ilaçlama sistemleri ile her eşya giriş çıkış işlemi öncesi ve sonrasında mutlaka dezenfekte çalışmalarını da tamamlamaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketi
İstanbul Eşya Depolama – Şifonyer

İstanbul eşya depolama konusunda hassas çalışmalarımızı bilen müşterilerimizin yoğun talebi sebebi ile son dönemlerde depolarımızda ciddi yoğunluk yaşamaktayız. Çünkü İstanbul genelinde depoların fiziki koşullarına güvenmek, eşyaların güvence altına alındığı garantisini veren firma bulmak çok zor. Eşya depolama şikayetler ya da memnuniyetler konusunda da ufak çaplı bir araştırma yapmak bu hizmeti alanların firma hakkındaki görüşlerini öğrenmek her zaman işinize yarayacaktır.

İstanbul ev depolama firması olarak firmamız himayesinde oluşturduğumuz son sistem depolama alanları sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Eşya depolama hizmetlerinde müşterilerimize sektör içerisindeki en iyi hizmeti verebilmek amacıyla sürekli olarak kendimizi ve depolama alanlarımızı geliştiriyoruz. Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda depolama alanlarında sürekli geliştirmeler yapan bir firmadır.

Eşya depolama Anadolu yakası genelinde özellikle sanayinin öne çıktığı bölgelerde çok daha sık şekilde tercih edilir. Tabi burada akla ilk gelen soru eşya depolama fiyat aralığı olur. Eşya depolama fiyatları İstanbul genelinde sunulan hizmetin süresi ve deponun ebatına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda öncelikle depolamak istediğiniz eşyanın miktarını ve ne kadar süre bu hizmeti almak istediğiniz bilgisini firmaya başta belirtmeniz önemlidir.

Eşya depolama konteyner İstanbul genelinde sonraki aşamalarda eşya eklenebilecek şekilde kullanışlı olmalıdır. Bu nedenle her depolama şirketinin de işleyişinin ve fiziki şartlarının ayrı olduğunu unutulmamalıdır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul’da eşya depolama hizmeti almak için birçok detayı bir arada değerlendirmek ve en doğru seçimi yapmak önemlidir. İstanbul genelinde binaların fiziki şartları özellikle depoların kullanım alanı ve konumu açısından önemlidir. Her deponun hijyeni ve kullanılabilirliği ilk kontrol edilmesi gereken husustur. Tabi bunun yanında eşyaları koruduğu süre boyunca anlaşma yapılan firmanın her türlü garanti ile eşyalara sahip çıkması da önemlidir.

İstanbul Eşya Depolama FiyatlarıAylık
İstanbul’da 5-10 m2 Depo Fiyatı240 ₺
İstanbul’da 10-15 m2 Depo Fiyatı340 ₺
İstanbul’da 15-20 m2 Depo Fiyatı440 ₺
İstanbul’da 20-25 m2 Depo Fiyatı540 ₺
İstanbul Depo Ücretleri

İstanbul Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

İstanbul eşya depoları birçok yönü ile insanlara kolaylık sağlar. Ancak bu depoların nasıl bu hale getirildiği, ne şekilde hizmete hazırlandığı da önemlidir. Bu yüzden kaliteli eşya deposu kiralama işi için öncelikle firmanın bu hizmeti nasıl sunduğunu bilmek gereklidir.

Eşya Depolama İstanbul
İstanbul Eşya Depolama – İkili Koltuk

Üçeller Depolama olarak eşyaları teslim andan itibaren İstanbul eşya deposu sigortası altına almaktayız. Bunun için eşyalarınızı öncelikle güzelce sınıflandırarak paketleriz. Paketleme aşamasından sonra dikkatli şekilde eşyalarınızı nakliye aracına taşır, araç içerisindeki düzeni depo için en uygun saklama şekline göre ayarlarız. Nakliye aracı ile depoya getirilen eşyaları aynı özen ve titizlikle araçtan depoya aktarırız. Depo içerisinde kırılacak eşyaları diğer eşyalardan ayrı olarak diziyoruz. Bu sayede eşyaların sonradan anlaşılır şekilde alınmasını ve zarar görmemesiniz sağlıyoruz.

İstanbul eşya depolama alanlarımız eşya depolama sektöründeki en iyi imkanların sunulduğu depolama alanlarıdır. Depolama alanlarımızın tamamı yetkili firmalar tarafından düzenli aralıklarla haşereler ve diğer zararlı canlı türlerinin barınmaması için ilaçlanmaktadır. Ayrıca depolama alanlarımız içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde müşterilerimizin sağılığı için belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.

Eşyaları depoya getirmeden önce depoyu havalandırıp dezenfekte ediyoruz. Yine aynı şekilde eşyaları depoya almadan öncede ilaçlama işlemi ile steril bir işlem gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetleri detaylı şekilde depolama sözleşmesi içerisinde müşterimize sunuyoruz. Herhangi bir olumsuzluk; yangın, sel, deprem, hırsızlık gibi olaylara karşı firma olarak her türlü güvenceyi veriyoruz. 7/24 güvenlik kameraları ile denetlenen depolarımızda her türlü güvenlik tedbirini alarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

1) Depolama Sözleşmesi

Firmamızın prensipleri gereğince anlaştığımız müşterilerimizin tamamı ile sözleşme imzalıyoruz. İmzalanan sözleşme içerisinde her iki tarafın da uyması gereken taahhütleri ve caymaması gereken sözleri bulunmaktadır. Ayrıca sözleşmede müşterimizin tarafımıza muhafaza edilmesi için başvurduğu eşyaların listesi ve eşyaların sayısı bulunmaktadır. Söz konusu listede eşyaların değerleri de bulunmaktadır.

2) Eşya Ambalajlama Hizmeti

Firmamızın müşterilerine verdiği hizmetlerden bir tanesi de eşya ambalajlama ve paketleme hizmetidir. Müşterimizin depolama alanlarımızda saklanması için müracaat ettiği eşyalarının paketlenmesi işi de firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin eşyaları boyutlarına ve durumlarına göre (ezilme, kırılma) uygun ambalajlarla paketlenmektedir. Kullandığımız ambalajların tamamı eşyaların zarar görmesini engellemek amacıyla özel maddeden üretilmiş ambalajlama ürünleridir.

3) Zamanında Hizmet

Firmamızın önem verdiği değerlerden bir tanesi de müşterilerimize zamanında ulaşmak ve hizmetlerin zamanında verilmesidir. Firmamıza müracaat eden müşterilerimizin eşyalarını 1-3 iş günü içerisinde teslim alarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarını adreslerine teslim edilmesini isteyen müşterilerimizin eşyalarını da aynı süre içerisinde adreslerine ulaştırıyoruz.

4) Mobilya Montajı ve De montaj Hizmeti

Firmamız müşterilerine eşya depolama hizmetleri ile birlikte mobilya montajı ve demontaj hizmeti de vermektedir. Müşterilerimizin depolarımızda saklanmasını istediği mobilyalarının demontaj hizmeti firmamız çalışanları tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eşyalarını adreslerine teslim ettiğimiz müşterilerimizin mobilyalarının montajı da çalışma arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama ‘ya Ait Sorular

İstanbul eşya deposu hizmeti alıyorum peki daha sonradan diğer eşyalarımı da ekleyebilir miyim?

Elbette ekleyebilirsiniz. Bunun için müşterilerimize öncelikli tavsiyemiz normal eşya boyutlarından bir boy büyük depoyu tercih etmeleridir. İleriye dönük her türlü ihtimal için bu büyük kolaylık sağlayacaktır.

İstanbul eşya depolama fiyatlarınız için indirim söz konusu mudur?

İstanbul ev eşya depolama şirketi olarak dönem dönem indirim kampanyalarımız oluyor. Aynı zamanda kısa süreli depolama yerine özellikle 6 aya varan eşya depolama hizmetleri için total rakam alta düşmektedir. Hizmet alım sürenizi uzun vadeye yaymak maliyeti düşürecektir.

İstanbul eşya depolama için anlaşsak paketleme sizden mi olacak yoksa eşyaları biz mi paketlemeliyiz?

Ev eşyası depolama fiyatları içerisinde paketleme hizmetini de dahil etmekteyiz. Bunun en önemli sebebi eşyaları olası bir zarar karşısında sigortalamaktır. Bu nedenle eşya paketleme işini firma olarak biz yapıyoruz. Müşterinin paketlediği eşyalar sigorta kapsamına girmez.

Dubleks ev depolama hizmeti alabiliyor muyuz?

Elbette alabilirsiniz. Eşya deposu İstanbul genelinde sıklıkla ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bu nedenle firma olarak her ebatta ihtiyaç duyulacak depolara sahibiz. İster 1+1, ister 3+1 isterseniz de dubleks evinizi komple eşya depomuzda muhafaza edebiliriz.

Eşya depolama hizmeti süresince ihtiyaç durumunda eşyalarım içerisinden alım yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Her müşterimizin şahsına ait zimmetlenen konteynerler ve odalara ait kilit anahtarları müşteriye teslim edilir. Bu depolar kişiye özeldir. İstediğiniz zaman gelerek eşyalarınızı kontrol edebilir, ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

İstanbul Depolama Hizmeti Alan Müşterimiz

İstanbul Eşya Depolama Ücretleri
İstanbul Ev Depolama – Çamaşır Makinesi

Geçen yıl yurt dışına çıkmak zorunda kaldım ve pandemi sebebi ile dönüş yapamadım. İyi ki eşyalarımı eşya deposuna bırakmışım. Evde kalsa kokacak belki de hırsız girecek çalınacaktı. Kafam çok rahat sayenizde.

⭐⭐⭐⭐⭐ Mehmet ZEKİ ( Turizm Sektörü Çalışanı )

İstanbul eşya depoları çok iyi niye evin bu kadar sıkışık olsun dediler. Hak verdim. Evim zaten 2+1 bunun üzerine 1 odadan fazla eşyayı da kolilerle kenarla sıkıştırıp yıllarca kendimi daraltmışım. Şimdi eşyalarım sizde koruma altında hem havadar yerde saklanıyorlar hem de ben evimde rahat nefes alıyorum.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ayşe Gencer ( Ev Hanımı )

1 seneye yakın zamandır okulumu dondurdum bir daha eşya masrafı yapmıyım diye eşyaları Üçeller Depolarına teslim ettim. Arada arayıp soruyorum personel de çok ilgili. İçim çok rahat sayenizde eşyalarım güvende teşekkürler.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ali DEMİR ( Üniversite Öğrencisi )