E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz9:00 - 18:00

Blog

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama ile güvenli bir hizmet sunuyoruz.Eşyalarınızın taşınmasını ve paketlenmesini uzman ekibimiz yapmaktadır.
Eşya depolamadaki ilk aşama eşyanın güvenli bir şekilde paketlenmesidir.Uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız patpatlarla paketlendikten sonra aracımıza düzenli bir şekilde yerleştirilir.
Mobilyalarınızın montaj ve demontajı uzman marangozumuz tarafından yapılmaktadır.

Beyaz eşyalarınız personellerimiz tarafından yerlerinden çıkarılıp paketlenir. Kırılacak mutfak eşyalarınız ekibimiz tarafından kraftlı kağıtlarla tek tek paketlenir ve kolilere yerleştirilir. Bu koliler depolanacakları için üzerleri etiketlenir.Eşya depolama firmaları tarafından yapılan bir anlaşma gereği yiyecek ve içecek ürünleri depolanamaz. Bu ürünleri eşya depolama listesinden çıkartıryoruz.

Eşyalarınızın taşınması ve depolanması aynı gün içinde yapılır. Depolanan eşyalarınızı tekrar istemeniz halinde adresinize bellirtiğiniz vakitte eşyalarınız gelir.Yapmanız gereken sadece firmamıza önceden haber vermenizdir.

Hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında bulunan depolarımızda güvenli bir ortam söz konusudur.Depolarımız 7/24 güvenlik tedbirlidir.
Eşya depolamada bizi tercih eden müşterilerimizin referansları ile her geçen gün müşteri çemberimizi genişletmekteyiz. İstanbul eşya depolama firmaları arasında kurumsal bir statüye sahibiz.Depolamada uygun fiyat seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizi önemsiyoruz.
Depolanacak eşyalarınızın resimlerini telefon aracılığıyla bize ilettiğinizde bu eşyaların kaplayacağı alana göre fiyat belirlemekteyiz. Verdiğimiz fiyatlar kurumsal eşya depolama firmaları arasında anlaşma gereği verilen ortalama fiyattır. İstanbul’da eşya depolama yapan kurumsal olmayan birçok firma bulunmaktadır.
Bu firmalar insanlarımıza hem eşya taşımasında hemde eşya depolamasında kurumsal firmalar arasında yapılan ortalama fiyattan daha bit fiyat sunup iş günü ise bu fiyatı yükseltmektedirler. İnsanlarımıza tavsiyemiz kurumsal olmayan firmalardan uzak durmalarıdır. Kurumsal bir firma önceden sözleşme imzaladığından ve bir nüshasını müşterilerine verdiğinde dolayı müşterisini mağdur etmez.
İstanbul eşya depolama firması olarak müşterilerimizin görüşlerine önem veriyoruz.Müşterilerimiz diledikleri zaman eşyalarını gelip görme imkanına sahiptir.
İstanbul eşya depolamada her daim müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Etiketler: , , , , ,
TIKLA ARA