E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz9:00 - 18:00

Blog

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

  İstanbul eşya depolama firmaları arasında kurumsal bir yere sahibiz. Eşya depolama hizmetleri, kişilerin eşyalarını atmak istemedikleri, ihtiyaç fazlası olan eşyalarını yer bulamadıkları zaman saklama alanı oluşturmak adına sunulan hizmettir. Kiralık eşya deposu ile profesyonel hizmet sunuyoruz.

  İstanbul eşya depolama hizmeti veren şirketimiz İstanbul’un neresinde olursanız olun aradığınız kaliteli hizmeti, güvenilir saklama alanını sunmaya hazırdır. Her türlü eşyanın taşınmasına uygun büyüklükte araçlarımız ile büyük dikkat içerisinde eşyalarınızın taşınmasını ve depolanmasını sağlamaktayız.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Paketleme

  Depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin adreslerine giderek gerekli ekspertiz çalışmasını sonucu fiyat bilgisi vermekteyiz. Depolanacak eşyanın adeti ve ebatlarına uygun şekilde depolama alanı belirlenmektedir. Tabi bununla beraber depolama konusunda anlaşıldığı takdirde araçlarımızla beraber profesyonel ekibimiz eşyalarınızı adresinizde ambalajlayarak teslim alırlar. Teslim alındıktan sonra sizin belirlediğiniz tarihte vereceğiniz adrese geri teslim etmektedirler.

  İstanbul eşya depolama firmalarında paketleme büyük önem taşımaktadır. Ev eşyası depolamada düzenin ilk noktası eşya depolamadan geçmektedir. Paketleme işindeki kalite ve düzen depolama işleminin de gayet muntazam şekilde görünmesini sağlar. Bu sebeple işinde uzman ekip arkadaşlarımız depolaması yapılacak eşyaların paketlemesini büyük bir incelikle yapmaktadır.

  Teslim alınacak eşyanın cinsine ve büyüklüğüne göre ambalaj türü seçilmektedir. Özellikle beyaz eşyaların ve mobilyaların çizilme ya da ezilme riskinin büyük olması sebebi ile paketleme çalışması dikkat gerektirmektedir. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar ya da malzemeler depoya götürülmek üzere teslim alınır.

Depoda saklama süresini müşteri belirler ve karşılıklı anlaşma yapılarak her ay belirli bir bedel ödemek üzere depolama işlemi başlatılır. Seçilen depolama sistemine göre müşteri eşyalarına ya da kiraladığı depoya ulaşabilme imkanına da sahip olabilmektedir. Depolanan eşyalar sigortalanmaktadır. Müşteri dilerse bu eşyaları kendisi de sigortalatabilir.

  Şirketimiz depolarında güven içerisinde, korunaklı odalarda muhafaza ettiği eşyalarınıza olası her türlü olumsuz karşısında sigorta işlemi uygulamaktadır. Depolarımız numaralandırılmış şekilde de dizayn edilmiştir. Burada her müşteri kiraladığı deponun numarasında kullanılan anahtarı teslim alır. İstanbul’un tamamında aktif şekilde hizmet veren şirketimiz gerek referansları gerekse ortaya koyduğu kaliteli ve profesyonel depolama hizmetleri ile pazarın en çok ismi geçen ve en çok tercih edilen şirketi olmuştur. 

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Eşya Taşıma

  İstanbul eşya depolama firmalarında eşya taşımasını titizlikle yerine getiriyoruz. Eşya taşıma işlemleri esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına bütün çalışmalar titizlikle ve profesyonelce yürütülmektedir. Alanınca tecrübeli ekibimiz evinizde bulunan ve depolarda saklanmasını istediğiniz kıymetli eşyalarınız ücretsiz eksperler aracılığı ile incelenir. Ne kadar alan gerekli ise tespit edilir ve ihtiyacınıza uygun alanda kiralık eşya depolama alanı ayarlanarak şahsına ipotek edilir.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Hizmet Avantajları

  Eşya depolama hizmetinin avantajları çoktur. Ev ya da ofislerinizde kullanım fazlası olan eşyalarınızı ambalajlı şeklinde saklanmasını istediğiniz takdirde ev eşyası depolama şirketleri ile anlaşma yapmanız durumunda bir takım avantajlı olduğunuz hususlar olacaktır. Bunlar:

 • Modern yaşamın bize katmış olduğu hizmetlerden birisi olan eşya depolama hizmetleri, eski dönemlerdeki gibi evlerde saklanan eşyalar nedeni ile evleri çekilmez bir hal almaktan kurtarır. Evlerde rahat ve ferah bir alana sahip olduğu müddetçe insanlarda şevk uyandırabilir. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirde bütün gün işyerinde vakit geçiren kişilerin bir de küçük bir evde , eşyalarla, kolilerle dolu bir ev halinde dinlenebilmesi neredeyse imkansızdır.

İstanbul eşya depolama firmaları hizmeti veren kurumsal şirketlerle anlaşarak eşyalarınızın saklanmasını talep etmeniz için bir diğer sebep eşyalarınızın güvence altında olmasıdır. Evinizde dahi saklarken her türlü felaketten korktuğunuz eşyalarınız bu depolarda oldukça güvenle saklanmaktadır. Hırsız, sel, yangın gibi her türlü olumsuz etken karşısında her türlü tedbirin alındığı bu depolarda eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilmeniz mümkündür.

 • Uzun soluklu tatile çıkmak isteyen kişiler, öğrenciler ya da uzun süre evinden uzakta kalmak durumunda kalan kişiler için oldukça avantajlı bir seçim olacaktır. Bunun en dikkat çekici sebebi ise, aylarca sırf eşyaların varlığı nedeni ile yüksek kira bedeli ödemek yerine bütün eşyalarınızı bu şekilde depoladığınızda karşınıza çıkan maliyet çok daha alt sınırlardadır. Bu nedenle evinde uzun süre vakit geçirmeyecek olan kişiler için biçilmiş kaftandır.
 • Yeni evleneceksiniz düğün paketleri indirimde, kampanyalar sizin için çok cazip ancak düğün tarihinize ev tutmanıza daha çok var. O halde en güzel yolu eşyalar indirimde iken bütçenizi sarsmadan eşyaları alarak eşya deposunda muhafaza edilmesini sağlamak olabilir.
 • Evinizde fazla olan eşyalarınızı atmaya kıyamıyorsanız ya da belki bir gün tekrar lazım olur diye düşünüyor ve geri dönüşün amaçlıyorsanız; sizin için de en uygun seçim yine eşya deposu olacaktır.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Kişisel Depolama Nedir?

Kişisel depolama alanları, kişinin depolama alanında sakladığı eşyaların zaman içerisinde ihtiyaç hasıl olduğunda depodan çıkarılmasına imkan veren alanlardır. Diğer depolama alanlarında farklı olarak ambalajı yapılan eşyanızı depodan çıkarabilir, eşyanızın miktarını azaltma ya da arttırma durumunuza göre bu depolarınızın boyutunu büyütebilir veya küçültebilirsiniz. Herkes kendi deposuna rahatlıkla erişim sağlayabilmektedir. Deponun anahtarı sahibi olan kişide saklanır. Kolay ve pratik bir kullanım sağlar. İstanbul eşya depolama firmaları bu konuda önemli bir yere sahiptir.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Neler Saklanır ?

İstanbul eşya depolama firmalarında yiyecek ve içecek ürünler saklanmaz. Giyim, mobilya ve beyaz eşyalarınız saklanır.

 • Ev eşyaları denilince akla gelebilecek bütün eşyalar,
 • Ofis içerisinde kullanılan malzeme ve eşyalar,
 • Fuar ve benzeri işlerinizde kullandığınız dönemsel araç ve malzemeleriniz,
 • Festival malzemeleri,
 • Organizasyon şirketlerine ait hali hazırda kullanılmayan ancak zarar görmemesi gereken malzemeler ve eşyalar,
 • Evini taşıyan ya da yenilemek üzere tadilat yapanların evden çıkarması gereken eşyalar,
 • Üniversiteye ya da başka uzak yerlerde öğrenim gören çocuklarınızın uzun süre kullanılmayacak eşyaları ile; üniversite okuyup bitiren çocuklarınızın o dönemlerde edindiği ve yanında getirdiği ancak evinize sığmayan eşyaları,
 • Ofisler için ofis genelinde tutulamayan evrak arşivi,(özellikle mali müşavirler, hukuk büroları, veri girişi ve analistliği yapan bürolar v.b.)
 • Alkol kullananlar için bekletilmesi gereken şarapların saklanması,
 • Hobileri olan ya da belirli bir zanaatla uğraşan kişilerin, yaptığı eserleri evde saklayamaması sonucu ortada kalan çalışmalar,
 • Araçlarınıza ait mevsimsel değişen lastikler gibi eşyalarınızın tamamı sadece size ayrılmış olan ev eşyası depolama alanlarında 7/24 kayıt altında olan kamera sistemleri ile korunarak muhafaza edilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İstanbul eşya depolama firmaları arasında hizmet temin edilmeden önce mutlaka iyi araştırma yapmak gereklidir. Sizin için sunacağı hizmetin içeriği, depolar hakkında kapsamlı bilgi, sigorta bedelleri, taşımacılık ücretleri ve depolama hizmet bedelleri hakkında net bilgiler alınması önemlidir. Evden eve depolama işlemlerinde müşteriye hangi hizmetler sunulacağı hakkında açıklayıcı bilgi verilmesi önemlidir.
 • Ataşehir eşya depolama şirketlerinden hizmet almak isteyen müşterilerin tamamı istedikleri süre boyunca eşyalarını güven içerisinde saklayabilirler. Evinizde ya da işyerinizde ihtiyaç fazlası eşyalar ile yaşamak yerine, bu eşyaları depolarda muhafaza etmeniz yine sizin yararınıza olacaktır.
 • Maltepe eşya depolama hizmetinden yararlanacak olanların da evlerinde bulunan fazla eşyaların büyüklüğünü, sayısını bildirmeleri gereklidir. Bununla beraber görüşme yapacakları şirketler ile mutlaka sözlü anlaşma dışında yazılı bir anlaşmanın da yapılıyor olması gerekmektedir. Depolama alanları hakkında gerekli bilgiye sahip olmadan referanslarını incelemeden ve yürüttükleri çalışmalardan kaliteli sonuçları görmeden eşyalarınızı emanet etmemeniz gerekir.
 • İstanbul eşya depolama hizmeti alacağınız şirket güvenlik konusunda ne kadar dikkatli ve çalışmaları yeterli midir? İşinde kaç yıl tecrübesi vardır? Referansları yeterli midir? Depoları kuru, temiz ve hijyenik midir? Rutubet ya da küf ihtimali var mıdır,yok mudur? Bütün bu özelliklere bakılmadan, sıradan ya da uygun teklifi veren ilk firma ile anlaşmak çok da yararlı olmayacaktır.
 • Depolanan eşyaların güvenliği açısında anlaşma yapılan firma ile yazılı bir sözleşmenin yapılması gerekmektedir. Iki taraflı anlaşmazlık söz konusu olduğunda anlaşmazlığı gidermek üzere gerekli mercilere başvuru yapılabilmelidir.
İstanbul Eşya Depolama Firmaları
istanbul eşya depolama firmaları

İstanbul Eşya Depolama Firmalarının Hizmet Kapsamı

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Mini Depolama Hizmeti

  Ev eşyası depolama hizmetleri arasında mini depolamadan faydalanmak isteyenler bu alanda; bir ocaklı fırın ya da bulaşık makinesi ya da yaklaşık 8 tane oto lastiği ya da 6 tane sandalye muhafaza edeceklerdir. Özellikle evi çok küçük olan kişiler için ya da yeni taşındığı evin mutfağında elektronik aletleri sığmayanlar için oldukça uygundur. İstanbul eşya depolama firmaları mini depolamada hizmetini uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Midi Depolama Hizmeti

  Midi depoların büyüklüğünü daha iyi anlatabilmek adına içerisine rahatlıkla 4 adet çamaşır makinesi yanında 2 tane de buzdolabının sığdığını belirtmek gerekir. Alan normal ev eşyası saklama açısında yeterli standartta sahiptir. Daha farklı eşyalarla izah etmek gerekirse 1 buzdolabı yanında 14 bavul, 6 kişilik yemek takımı masa, sandalye ya da 48 adet büyük koli rahatlıkla depolanabilir. İstanbul eşya depolama firmaları midi depolamada hizmetini uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Maksi depolama Hizmeti

  Maksi depolama yapılacaksa ortalama 69 adet koli sığabilen bir alandır. Bunun haricinde 2 adet kanepe ile 7 tane sandalye ya da 2 kişilik yatak ile 12 adet koli ya da 3 lü kanepe ile 6 adet sandalye sığabilmektedir. Kiralama yapacağınız alanı tamamen eşyanızın durumuna göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Depolama firmaları seçeceğiniz deponun büyüklüğüne ve depolama yapılacak süreye bakarak fiyat verecektir. İstanbul eşya depolama firmaları maksi depolamada hizmetini uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Ultra Depolama Hizmeti

   Ultra depolama hizmetinden faydalanmak isteyen herkesin aklında belirmesi gereken ölçüler 2+1 ev eşyasını alabilecek büyüklüktür. Eşya bazında büyüklük hesaplanacak olursa; 2 adet buzdolabı,2 kapılı dolap, 3 kapılı dolap, 1 adet çamaşır makinesi, 6 adet sandalye ve 12 kolinin sığdığı bir alan düşünülebilir. Bu alanlarda depolama yapılamadan önce bütün eşyalar ambalajlanır ve asla zarar gelmeyecek şekilde depo içerisine yerleştirilir.

Depo içerisinde düzen oldukça simetrik ve tertip içerisindedir. İlerleyen dönemlerde lazım gelen bir eşyanızı çıkarmak istediğinizde, yine rahat bir şekilde diğer eşyalara ya da ambalajlarına zarar vermeden kolaylıkla eşyanızı alabilmeniz mümkündür. İstanbul eşya depolama firmaları maksi depolamada hizmetini uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmalarında Mega Depolama Hizmeti

  Bu depolama alanları özellikle evindeki bütün eşyanın belirli bir süre depolanarak saklanmasını talep eden müşteriler için oldukça uygundur. İstediğiniz süre boyunca bütün eşyalarınız makul fiyatlarla güvende muhafaza edilir. İstanbul eşya depolama firmaları mini depolamada hizmetini uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır.

  Ev eşyası depolamada her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Geniş araç filomuz ve uzman ekibimizle bu hizmette yılların verdiği tecrübeli ile çalışmaktayız. Evden eve nakliyat firması olarak her zaman profesyonel hizmet vermeye devam edeceğiz.

Etiketler: , , , , , ,
TIKLA ARA