Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama Şirketi

İstanbul Eşya Depolama, atmak yerine saklamak istediğiniz eşyalarınızı sizler için depolama hizmeti vermektedir. Firmamızın güvenli ve korunaklı depolarında, eşyalarınız teslim almak istediğiniz güne kadar titizlikle depolanmaktadır. Ev eşyaları, büro eşyaları ya da mevsimsel işlerde kullandığınız aklınıza gelebilecek her türlü eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilebilmektedir. Evlerinde veya bürolarında geniş alan isteyenlerin bazı eşyalarından feragat etmesi gereken anlar gelmektedir. Bazen de eski eşyaların yerine yeni eşyalar alındığında eskileri çöpe atmak yerine ikinci el olarak satarak para kazanmak isteyenler olmaktadır. Fakat eşyalarını muhafaza edecek depoları olmayanlar için depolama işi büyük bir problem olmaktadır. İşte bu problemlerinize İstanbul eşya depolama büyük bir çözüm sunmaktadır. Eşyalarınızı çöpe atmak yerine eşya depolama için özel hazırlanmış depolarımızda sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmenizdir. Peki ne tür hizmetler vermekteyiz? Eşya depolama süreci nasıl işlemektedir? Aklınızda soru işareti kalmaması için tüm süreci sizlere bu yazıda paylaşacağız.

 • Firmamızla irtibata geçtikten sonra istediğiniz tarih de tarif ettiğiniz adrese çalışma arkadaşlarımız gelerek nakliye için hazırlıklarını yapmaktadırlar.
 • Alınan tüm tedbirlere rağmen oluşabilecek problemlere karşı sıkıntı yaşamamanız için sizlere imzalı bir kağıt verilir. Bu belge ile eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınmaktadır.
 • Depolanacak eşyalar sökülür ve nakliye aracına taşınır.
 • Çizilmeler karşı tüm eşyalarınız ambalajlanır.
 • Depolama alanlarımıza doğru nakil işlemi başlatılır.
 • Eşyalarınız size özel depo odalarında depolanmak üzere özenle yerleştirilir. Odalar her müşterimize özeldir ve bu sayede eşyaların karışma problemi söz konusu değildir.
 • Teslim almak istediğiniz tarihte vereceğiniz adrese eşyalarınızın nakliyesi yine firmamız tarafından yapılır.
 • Teslim edilecek adrese eşyalar getirildikten sonra eşyaların montajı çalışanlarımız tarafından eksiksiz yapılır.

Fiyatlar konusunda tek bir ücret yoktur. Eşyalarınızın nakliyesi öncesinde çalışma arkadaşlarımız yanınıza gelerek eşyaların durumuna göre sizlere fiyat vermektedir. Sizlerin isteği, eşyaların miktarı, ev veya büronuzu depolama alanlarımıza olan uzaklığı gibi faktörler fiyatlarda değişikliğe nedenidir.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul eşya depolama firmaları arasında hizmet vermede en iyileri arasındayız. Eşyalarınızın depolanması ve taşınması özenli bir şekilde yerine getirilir. Eşyaların taşınma sırasında ekstra olarak istediğiniz güvenlik tedbirleri, fazladan ambalaj veya paketleme gibi hizmetler fiyatlarda değişikliğe neden olmaktadır. İstanbul eşya deposu müşterilerine piyasada ki en kaliteli depolama hizmetini en uygun fiyata sunmaktadır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Fiyat konusunda gerekli araştırmayı yapmadan depolama için anlaşma yapmamanız daha uygun olacaktır. Bunun için sadece internet üzerinden araştırma yapmak değil, hizmet alınacak depolama şirketini ziyaret ederek depoları görmek en yerinde karar olacaktır. Piyasada birçok eşya depolama firması bulunmaktadır. Kaliteli hizmet veren firmayı bulmanız için referanslar büyük bir rol oynamaktadır. İstanbul eşya depolama sunduğu üstün hizmet sayesinde sektörde güvenilir referansların sahibidir. Bu referanslar sayesinde daha önceki eşya depolama hizmetlerinde yaptığımız işler hakkında güzel yorumlar alabilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken kalem ise, ilerde depolanacak eşya artırımı isteğinize kısa sürede çözüm sunabilecek bir firma ile çalışmanızdır.

Depolama alanları büyük ve güvenlik sistemleri üst düzeyde olan İstanbul eşya depolama her eşyanıza göre depolama alanlarıyla hizmetinizdedir. Depolarımız rutubetten uzaktır bu sayede eşyalarınız küflenme gibi bir sorunla karşılaşmayacaktır. Eşyalarınız depolarımızda güvenli bir şekilde istediğiniz kadar muhafaza edilebilmektedir. Anlaştığınız eşya depolama firmasının depolama alanlarını mutlaka ziyaret ediniz. Bu sayede eşyalarınızın güvenliği konusunda içinizde bir kuşku kalmaz. Firmamız şeffaf ve güvenli hizmet anlayışı ile tüm depolarını siz değerli müşterilerimize büyük bir zevkle gezdirecektir. Her türlü eşya depolama isteğinizde İstanbul eşya depolama hizmetinizdedir. İstanbul eşya depolama firmaları, İstanbul ve yakın çevresi için eşya depolama hizmeti sunmaktadırlar. İstanbul eşya depolama firmaları sunduğu hizmet konusunda size garanti verebilmelidirler. Eşyanın evinizden alınarak depoya getirilmesi ve tekrar size teslimine kadar olan kısımda sorumluluk imzalanan anlaşma ile kesinlikle şirketimize aittir. İstanbul’ da yer alan depolama şirketleri arasında ismini en üst sıraya yerleştirmiştir. Şirketimiz depoları ile sunduğu kaliteli hizmet kapsamında en çok tercih edilenler arasındadır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Eşya Depolama fiyatları konusunda birçok belirleyici unsur vardır. Nakliye sektörü özellikle İstanbul gibi büyük bir şehir için oldukça kalite, profesyonellik ve güven isteyen bir sektördür. Şehirdeki yaşamın zorluğu eşya taşıma ve depolama noktasında da çeşitli zorlukların yaşanmasına sebep olabilmektedir. İnsanların kira fiyatlarının yükselmesi, adres değişikliği, hatta il değişikliği sebebi ile eşyaların bir bölümünü muhafaza edecekleri alana ihtiyaçları vardır. Eşya depolama işlemi kısmi süreli gerçekleştirilebilir. Hatta zaman içerisinde ekstra depolama alanına ihtiyaç duyulması halinde alanın genişletilebilmesi de söz konusu olabilmelidir.  Büyük evlerden daha küçük evlere geçişte, iller arası seyahat sırasında uzun süreli kira ödemek yerine eşya depolama daha hesaplıdır. Tabi her şirketin kendi sunduğu hizmet için mutlaka bir fiyat politikası vardır. Bu fiyatlar depolama yapılan alanın genişliğine, depolaması yapılacak eşyanın çokluğuna ve depolama süresine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul eşya depolama fiyatları denildiğinde sayılan bütün bu etkenler kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul eşya depolama fiyatları araştırması yapan bir kişi, İstanbul genelinde birçok firma ile karşılaşacaktır. Peki bu firmalar içerisinde seçim yaparken nelere dikkat etmelidir, bu konuda sizler için önemli püf noktaları verilebilir. Sırasıyla bu püf noktalar: İstanbul eşya depolama fiyatları ilçeden ilçeye değişebilmektedir. İstanbul eşya depolama firmaları sundukları hizmet bakımından güven konusunda asla sorun yaşatmayacakları konusunda net olmalıdır. Müşteriler, depolama hizmetinden yararlanmak istiyorlarsa, firma seçerken mutlaka kendileri için en ayrıntılı bilgiyi veren firmayı tercih etmelilerdir. Bunun en önemli sebebi, kurumsal firmalar ya da yaptığı işten emin olan firmalar şeffaf çalışmayı tercih ederler. Bu nedenle, şeffaf kurallı, müşteriye istediği bilgiyi hemen sunabilen firmalar asla hizmette sıkıntı yaşatmayacaktır da denilebilir. Tereddüt etmeden kendisine ait bir hizmeti somut çalışmaları ile gösterebilen bir firma, referansları ile de desteklendiği takdirde her zaman tercih edilebilir. Şirketimiz için önemli olan, hizmet verdiğimiz sürece sağladığımız müşteri memnuniyetini hizmet bitiminden sonra da muhafaza edebilmektir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları hizmetleri konusunda ev depolama hizmetleri farklılıklar gösterebilmektedir. İstanbul ev eşyası depolama fiyatları bazı durumlarda değişiklik gösterebilir. Fiyat değişikliğinin nedenleri arasında sunulan hizmetin kalitesi, alanı ve depolama büyüklüğü de yer almaktadır. Fiyat konularının bu kadar fark yarattığı durumlarda dikkat edilmesi gereken bir husus da firmanın sunduğu hizmetin kalitesidir, firma verdiğiniz paraya değecek hizmet sunabiliyor mu? Uygun fiyatlı ev eşyası depolama hizmeti bulmanız durumunda fiyatın ucuzluğu aldığınız hizmetin önüne geçmemelidir. Eşya depolama firmalarının verdiği hizmet ve fiyat, depoların bulunduğu konum ve büyüklüğe göre değişiklik gösterebilir. Tabi durum sadece bunlardan ibaret değil eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü de etki etmektedir. Çıkartılan fiyatlarda sadece taşıma ücreti yoktur, eşyaların sökülmesi, taşınması, ambalajlanması, hava koşullarına göre korunması da yer almaktadır. Depolarımızda muhafaza edilen eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz alana transfer işlemini gerçekleştirebiliriz. Fiyatlandırma eşya depolama işlerinde oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda firmamız sizler için en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Eşya depolama gibi işlemlerde zaman ve konum çok önemlidir.  Firmamız belirlediğiniz saatte belirlediğiniz alanda hazır olarak bekler. Gerekli işlemleri yapmaya hazırlardır. İş yerlerinizden ya da evinizden aldığımız eşyalarınızı gereken tüm güvenlik önlemlerini aldıktan sonra araçlara yükleyerek gideceği alana götürürüz. Fiyatlarda eşyaların gideceği alanlara göre değişiklikler gözükebilir. Eşyanın nereden alınıp nereye bırakıldığı bu konuda oldukça büyük etmendir. Depolama alanına olan mesafeye göre belirleyeceğimiz fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Firmamız tarafından alacağınız hizmetleri değiştirmek tamamen sizlerin özgürlüğününde. Alacağınız hizmetleri ister çıkartın ister yerine farklı bir hizmet ekleyin. Ek hizmetler alarak fiyatları arttırabilir ya da hizmetlerden çıkartmalar yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci sıradadır. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi benimseyerek taşıma işlemlerini sağlarız. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bir zevk ve onurdur. İşinde profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız, evinize gelerek taşınacak eşyalara göre fiyat belirlemesi yaparak ekstra çıkan fiyatların önüne geçmiş olacaktır.

İstanbul Depolama

İstanbul depolama firması deyince akla gelen ilk firma özelliğine sahibiz. Depolanmasını talep ettiğiniz eşyalarınız firmamız tarafından karton kutular ile ambalajlanır. Büyük bir önemle taşınarak en temiz ortamlarda muhafaza edilir. Verdiğimiz hizmetlerden gönül rahatlığı ile kiralama yöntemi sayesinde faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı sizden alır kendi eşyalarımız gibi muhafaza eder ve taşıma işlemini gerçekleştiririz. O günün yağmurlu olması asla sorun değil tüm güvenlik önlemlerini almış şekilde sizlere hizmet veririz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yere bırakabilir istediğiniz zaman istediğiniz yerden de alabiliriz. Depolarımızın bulunduğu konumu sayesinde İstanbul içinde önde gelen firmalar arasında ilk sırada yerimizi almaktayız. Depolarımızın konumu sayesinde eşyalarınızı en iyi alanlarda muhafaza edebiliyoruz. Sadece ev değil ofis depolama işlerinizi de yaparak üst kalite hizmet sunuyoruz. Misyon ve vizyonumuz gereği İstanbul eşya depolama firmaları arasında en çok tavsiye edilen şirketlerin başında gelmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci sıradadır. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi benimseyerek taşıma işlemlerini sağlarız.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bir zevk ve onurdur. İşinde profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız, evinize ya da iş yerinize gelerek taşınacak eşyalara göre fiyat belirlemesi yaparak ekstra çıkan fiyatların önüne geçmiş olacaktır. Depolanacak eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü de temel alınarak fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilir. Tabi bunların yanı sıra eşyalarınızın taşınacağı depoların uzaklığı da fiyatlarda değişiklikler olmasına sebep olabilir. Bu fiyatlandırma konularında depolanacak eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve gereken güvenlik önlemlerinin alınması da dahildir. Depolanacak eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğü de temel alınarak fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilir. Tabi bunların yanı sıra eşyalarınızın taşınacağı depoların uzaklığı da fiyatlarda değişiklikler olmasına sebep olabilir. Bu fiyatlandırma konularında depolanacak eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve gereken güvenlik önlemlerinin alınması da dahildir. İstanbul ev eşyası depolama hizmetinde firmamız siz müşterilerimizin memnun kalacağı en iyi hizmeti vermektedir. Gerek yağmur gerekse çamur her koşulda olan önlemlerimiz sayesinde eşyalarınızı profesyonelce taşır ve depolarız.

İstanbul Ev Depolama

İstanbul ev depolama hizmetlerimiz tamamen kurumsal süreçte işlemektedir. Eşya depolamasının yapılacağı alanın büyüklüğü ve kalitesi oldukça büyük önem taşımaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için eksiksiz bir alana ihtiyaç vardır. Sadece geçici çözümler ile çalışmıyoruz! İlerleyen zamanlarda ekstra depolama alanlarına ihtiyacınız olması halinde, büyük depolar ile hizmet vererek sizleri ekstra masraf yükünden de kurtarıyoruz. İstanbul ev depolama olarak sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye her zaman hazırız. Her alanda pratik çözümler üreterek sorunların üstesinden geliriz. İstanbul depolama firması olarak eşyaların depolamaya gittiği sırada yaşanabilecek sorunlarda mağduriyet yaşamamanız için bir sözleşme imzalatarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlarız. Sizlerin memnuniyeti eşyalarınızın güvenliği bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Taşıdığımız eşyaları iş olarak görmüyor kendi eşyalarımız olarak görüyoruz. Kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz büyük önem ve hassasiyeti sizlerin eşyalarına da gösteriyoruz. Bu sektörde en uygun fiyata en iyi kaliteyi sunmak adına kaliteli bir ekip işi sunmaktayız. Fiyat performans açısından iletişime geçtiğiniz firmalarımızdan her şeyi ile memnun şekilde ayrılabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren kazanmaya başlar ve her alanda kazanmaya devam edersiniz. Aldığınız hizmet ile çok memnun kalacaksınız. Depolama alanına götürülecek eşyaların söküm işlemi, araca taşıma işlemi, hava ve durumlara göre önlemler alınması için eşyalarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Eşyaların güvenliği işinde profesyonel olarak elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz sadece eşyaları götürüp depolamaktan ibaret değildir. Depolama alanında bulunan eşyaları istediğiniz zaman istediğiniz alana aynı kalite ve güvence ile taşırız. Bu süreçler boyunca eşyalarınız her türlü kazaya ve soruna karşı sigortalanır ve güvenlik sorumluluğu tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bu özellikleri ile eşya depolama sektöründe önde gelen şirketimiz size hizmet vermek için her an hazırdır. İster eşyalarınızı buraya koyarak evinizde geniş alanlar açın ister ofisinizden eşyaları buraya getirerek ofisinizde büyük alanlar yaratın. Firmamızı tercih ettikten sonra memnun kalacağınızdan ve hatta etrafınızda eşya depolama ihtiyacı duyulduğunda firmamızı önereceğinizden oldukça eminiz. Eşya depolama alanlarının güvenli oluşu sayesinde eşyalarınızı gözünüz arkada kalmayacak şekilde teslim edebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Eşya Depolama

İstanbul kiralık eşya depolama konusunda en iyi hizmeti sunmaktayız. İnternet üzerinden birçok firma hakkında bilgi verilmektedir. Bu nedenle sektör için verilen rakamlar çok alçak rakamlar da olabilmektedir. Ancak bir eşya depolama firması için fiyat aralığı gerekli çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda neredeyse aynıdır. Bunun en önemli sebebi; özellikle dolandırıcılık yapmak amacı ile sektör içerisinde alt rakamlar vererek müşteri almayı hedeflemektir. Bu tarz olaylar ile karşılaşmamak için;

 • İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda eğer arayışınız varsa mutlaka hizmet alacağınız deponun yerini gidip görün.
 • İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda hangi şirketten teklif almışsanız teklifin içeriğini yazılı olarak alın ve hangi kalemlerin yer aldığını mutlaka okuyun. Toplamda verilen hizmet tutarını da buna göre değerlendirin.
 • İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda anlaşma yaptığınız firma ile mutlaka yazılı bir sözleşme imzalayın. Bu sözleşme eşyalarınızın depolanması sürecinde olası her durumda hakkınızı maddi manevi muhafaza edecektir.

Fiyatlandırma ne olursa olsun tam düzey kalite ve tam düzey hizmet ile sizlerin karşısındayız. Tamamı profesyonel olan ekibimize eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Eğer piyasanın çok altında rakamlar veriyor ise bir şirket orada müşterinin kesinlikle durumu sorgulaması gerekmektedir. Depolama alanında farklı bölgelerde çok sayıda müşterimize hizmet verdiğimiz için geniş alanlar bulundurmaya çalışıyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde kullanım fazla olan ürünlerinizi muhafaza edebileceğiniz yeriniz yoksa endişeye kapılmayın. Sizler için hazırladığımız ve her eşya türünün konulabileceği depolama ünitelerimiz mevcuttur. Eşyaları depolama ve taşıma konusunda tamamen profesyonel olan ekibimiz sizlerin iyi hizmet alabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Etiketler:
Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by