İstanbul eşya depolama hizmetini en güvenilir ve sağlıklı şekilde yapan firma Üçeller Eşya Depolama olarak firmamızdır. Eşya depolama sektöründe faaliyet göstermek özen istemektedir. Eğer bu sektörde lider firma olmayı hedefliyorsanız bu özeni iki kat göstermelisiniz.

Firmamız eşyalarınızı misafir ederken göstermiş olduğu özenle sektöründe lider firma konumuna yükselmiştir. Depolama sektöründe özen göstermenin yanında güven sağlamada önemli bir faktördür. Bugüne kadar sektörde göstermiş olduğumuz güven sayesinde bizi tercih eden müşterilerimiz kat be kat artmaktadır. Kulaktan kulağa şeklinde yaptığımız işin kalitesi yayılmaktadır. Eğer sizin de eşyalarınız depolanması gerekiyorsa bizimle tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Bütün eşyalar özen ve güvenle depolanmaktadır. İstanbul eşya deposu sektöründe lider firma haline gelmemizin en büyük nedenlerinden biri de işimizde kalitenin son seviyede olmasıdır. İşimize gösterdiğimiz özen sayesinde bu kaliteye ulaşmış bulunmaktayız.  Bazen evdeki eşyalarımız bir anda çoğalır. Çoğu kimse bunun nasıl olduğunu anlamaz. Eşya çoğalsa da hepsi de lazımdır. Şimdi lazım olmasa ilerde kesinlikle lazım olacaktır.

İşte böyle durumlarda insanlar eşyalarını saklayacakları temiz ortamlar aramaktadırlar. Bu durumda devreye şirketimiz girmekteyiz. Evinizde fazla gözüken eşyaları geçici olarak kendi yerimizde misafir etmekteyiz. Uygun fiyatlarda sağladığımız depolama hizmeti bütün müşterilerimiz tarafından 10 üzerinden 10 puan verilmiştir. İstanbul ev depolama hizmetine ihtiyacınız her an olabilir. Örneğin bir evden kiracı olarak oturmaktasınız. Kira sözleşmeniz yaz başında bitmektedir. Bu evde oturmak istemiyorsunuz. Fakat ya sözleşme imzalayıp bir sene daha kalacaksınız ya da yaz başında evi boşaltmanız gerekecek. İşte böyle bir durumda imdadınıza firmamız yetişmektedir. Eşyalarınızı yaz boyunca misafir etmekten gurur duyarız. Siz de yaz boyunca memleketinize giderek tatilin tadını çıkarırsınız. Yaz bitiminde gelip yeni evinizi tuttuğunuzda eşyalarınızı biz yeni evinize taşımaktayız. Üniversite öğrenciler Üçeller Depolama ile tanışınca çok sevinecek. Her sene başında tekrar tekrar eşya dizme derdi son bulacak. Ayrıca yazın boşa ödediğiniz kiralar da cebinizde kalacak. Nasıl mı? Eğitim öğretim sezonu bittiğinde eşyalarınızı bize emanet edip gönül rahatlığıyla tatile gidebilirsiniz.

İstanbul Ev Eşyası Deposu

İstanbul ev eşyası deposu firması olarak sektöründe lider firma olmamamızın bazı özelliklerimize borçluyuz. Öncelikle işimizde çok profesyonel davranmaktayız. Her türlü kullandığımız malzemeler son teknoloji ürünlerdir. Bunun yanında personellerimizin eğitimi tam olarak verilmektedir. Böylece eğitimli personelle iletişime geçmeniz sizi ve bizi memnun etmektedir. Bunun yanında en özen gösterdiğimiz ve önemsediğimiz durum müşterinin memnun kalmasıdır. Müşterimizin memnun kalmadığı hizmet bizim için hiç yapılmamış gibidir.

İstanbul eşya depolama firmaları
İstanbul Eşya Depolama

İstanbul ev eşyası depolama alanlarımız temizdir. İşimizi yaparken göstermiş olduğumuz şeffaflık da bizi lider firma haline getiren diğer bir özelliğimizdir. Bu sayede müşterimiz eşyasının nerde hangi durumda olduğunu 7 gün 24 saat bilebilmektedir. Bu da müşterimize gönül rahatlığı sunmaktadır. Ayrıca istediği zaman eşyasına ihtiyaç duyduğu an ona ulaşabileceğinden emin olmaktadır. Bu da onun memnun olmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk planda olduğundan bu durum da bizi memnun etmektedir. Depo hizmetimizde bütün eşyalarınızı yazılı bir listeye yazılır.

İstanbul depolama hizmeti verdiğimiz mekânlarımız güvenlik açısından çok iyi korunmaktadır. Son teknoloji kamera sistemi ile korumaktayız. Ayrıca güvenlik personellerimiz bu iş için son eğitimlerini tamamlamış profesyonel çalışanlardır. Bu sayede eşyalarınız güvenle muhafaza edilmektedir. Ayrıca nem gibi veya direkt güneş görme gibi durumlardan tamamen uzakta olan mekânlarımız eşyalarınız için çok güvenli bir yerdir.  İstanbul kiralık eşya deposu firması arıyorsanız firmamız sizin için uygun bir seçenektir. Eşyalarınızı yerinde analiz ederek depoya taşıyan elemanlarımız, özel bölmelere eşyaları özenle yerleştirip kapısını kilitlemektedir. Müşterimiz depolama süresini isterse kısaltabilir, isterse uzatabilir. Bu konuda firmamız oldukça esnektir ve fiyatları sürekli güncel tutmaya özen göstermektedir. Eşyaların özel depolarımıza yerleştirilmesi işleminde şirket elemanlarımız özel paketleme ve yükleme yöntemlerini tercih ederek işe başlamaktadır. Yola çıkmadan önce, yol durumu, hava durumu ve köprü geçişleri hizmet planına dâhil edilmektedir. Program sonunda eşyalar depoya teslim edilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama fiyatları çeşitli durumlara göre farklılık göstermektedir. Fakat kaliteyi en uygun fiyata kesinlikle Üçeller Depolama olarak firmamız sağlamaktadır. Fiyatlarımız eşya miktarına göre değişiklik göstermektedir. Eşyaların özel durumu da fiyatı etkilemektedir. Bunun yanında deponun eşyaların alınacağı yere uzaklığı da fiyatı etkileyen unsurlardandır.

İstanbul eşya depolama fiyatı tablomuz bu şekildedir.

5-10 m2 alan200 ₺
10-15 m2 alan300 ₺
15 -20 m2 alan400 ₺
İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

En uygun fiyatları bizim firmamız sunmaktadır. Yapmış olacağınız fiyat araştırması sonucu oklar bizi gösterecektir. En yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyata almak için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiradan daha ucuz olan depolama fiyatlarımız sayesinde kazanacağınız parayı tatilinize ayırabilirsiniz. Geldiğinizde de yeni evinize eşyalarını biz taşımaktayız. İstanbul ev eşyası depolama fiyatları alanında her firmanın fiyat seçeneği farklıdır. Bunun nedeni verdikleri kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır.

Eşya depolama firması olarak sizlere uygun seçenekli depo ücreti sunmaktayız. Fiyatlandırmada adresinizin depoya uzaklığı, eşyanızın miktarı ve depolama süresi gibi konular belirleyicidir. Bu konuda her zaman için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Randevu işleminde müşterimizin boş zamanını tercih ediyoruz ve eşyaları en uygun zamanda teslim alıyoruz. İstanbul depo fiyatları konusunda en çok tercih edilen şirket unvanına sahip şirketimizle eşyalarınızı uzun yıllar korumaya alıyoruz. Ev eşyalarınızın temiz bir şekilde paketlemesini yaptıktan sonra aracımıza yüklemesini yapmaktayız. Depolarımız temiz ve bölüm şeklindedir. Ev eşyalarını yıllarca güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Pratikleşen hizmet programımızda ücretsiz özelliğe sahip olan servisimiz İstanbul ilçelerine zamanında ulaşmaktadır. Yeni nesil kamyonlarımızla eşyalarınızı adresinize gelerek özenle yüklüyoruz ve yine aynı titizlikle depomuza taşıyoruz. K belgeli araçlarımızın vergi, sanayi bakımı, zorunlu sigorta ve benzeri masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Depolama hizmetimizin güvenle yapılabilmesi için resmi prosedürün gerektirdiği bütün belgeler temin edilmiştir.

Bir cevap yazın