İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firması olarak 1990 yılından bu yana İstanbul geneline titizlikle hizmet sunmaktayız. Ev eşyalarınızı güvenli ve temiz depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

İstanbul ev eşyası depolama işlemleri başta deponun fiziki şartları sonra firmanın tecrübesi ile bir bütün halinde sunulmalıdır. Bir firmanın tek başına iş bilir olması depolama hizmeti için yeterli gelmez. Aynı şekilde dört dörtlük bir deponun varlığı da depolama hizmetine tek başına kalite katamaz.

İstanbul genelinde son yıllarda İstanbul eşya depolama hizmeti çok daha aktif şekilde ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. İnsanların çeşitli sebeplerle sürekli yer değişmesi giderek metrekaresi küçülen evler ve benzeri sebepler eşya depoları konusunda ihtiyaç olduğunu ortaya koyar. Çünkü kişi süre konusunda bir fikre sahip olmadığı için eşyasını atmak ya da satmak istemez. Evinde saklaması halinde yaşam kalitesi düşeceği için bu eşyaları ayrı yerde saklamak ister.

İstanbul eşya depolama firmaları arası hizmet farklarının oluşmasının en büyük sebebi de budur. Firmamız bünyesindeki depolama alanları sektör içerisinde en iyi imkanların bulunduğu depolama alanıdır. Eşyalarını bizlere emanet eden hiçbir müşterimizin zarara uğramaması önem verdiğimiz en önemli noktadır. Firmamız fiyat belirleme hususunda mümkün olan en uygun fiyatları uygulamaktadır.

İstanbul eşya depolama sektöründe hizmet vermek tecrübe, iş bilgisi ve güven ister. Sizler eşyalarınızın muhafaza edilmesinde firmamıza güvenebilir ve eşyalarınızı bize istediğiniz süre kadar emanet edebilirsiniz. Eşyalarınızı profesyonel ekiplerimiz ile evinizden veya iş yerinizden kısacası istediğiniz yerden teslim alıyoruz.

İstanbul Eşya Deposu Firmaları

Eşya depolama tavsiye firmalara bakıldığında İstanbul genelinde gerçekten hizmetine güvenilecek sayılı firma vardır. Üçeller Depolama özellikle pandemi sürecinde dahi aralıksız şekilde hizmet vermeye devam etmiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle ön görülü şekilde tüm hazırlıklarımızı yaptığımız için depolarımız hijyen konusunda daima sağlık koşullarına uygundur. Ekstra ilaçlama sistemleri ile her eşya giriş çıkış işlemi öncesi ve sonrasında mutlaka dezenfekte çalışmalarını da tamamlamaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Şirketi
İstanbul Eşya Depolama – Şifonyer

İstanbul eşya depolama konusunda hassas çalışmalarımızı bilen müşterilerimizin yoğun talebi sebebi ile son dönemlerde depolarımızda ciddi yoğunluk yaşamaktayız. Çünkü İstanbul genelinde depoların fiziki koşullarına güvenmek, eşyaların güvence altına alındığı garantisini veren firma bulmak çok zor. Eşya depolama şikayetler ya da memnuniyetler konusunda da ufak çaplı bir araştırma yapmak bu hizmeti alanların firma hakkındaki görüşlerini öğrenmek her zaman işinize yarayacaktır.

İstanbul ev depolama firması olarak firmamız himayesinde oluşturduğumuz son sistem depolama alanları sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Eşya depolama hizmetlerinde müşterilerimize sektör içerisindeki en iyi hizmeti verebilmek amacıyla sürekli olarak kendimizi ve depolama alanlarımızı geliştiriyoruz. Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda depolama alanlarında sürekli geliştirmeler yapan bir firmadır.

Eşya depolama Anadolu yakası genelinde özellikle sanayinin öne çıktığı bölgelerde çok daha sık şekilde tercih edilir. Tabi burada akla ilk gelen soru eşya depolama fiyat aralığı olur. Eşya depolama fiyatları İstanbul genelinde sunulan hizmetin süresi ve deponun ebatına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda öncelikle depolamak istediğiniz eşyanın miktarını ve ne kadar süre bu hizmeti almak istediğiniz bilgisini firmaya başta belirtmeniz önemlidir.

Eşya depolama konteyner İstanbul genelinde sonraki aşamalarda eşya eklenebilecek şekilde kullanışlı olmalıdır. Bu nedenle her depolama şirketinin de işleyişinin ve fiziki şartlarının ayrı olduğunu unutulmamalıdır.

İstanbul’da eşya depolama hizmeti almak için birçok detayı bir arada değerlendirmek ve en doğru seçimi yapmak önemlidir. İstanbul genelinde binaların fiziki şartları özellikle depoların kullanım alanı ve konumu açısından önemlidir. Her deponun hijyeni ve kullanılabilirliği ilk kontrol edilmesi gereken husustur. Tabi bunun yanında eşyaları koruduğu süre boyunca anlaşma yapılan firmanın her türlü garanti ile eşyalara sahip çıkması da önemlidir.

İstanbul Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

İstanbul eşya depoları birçok yönü ile insanlara kolaylık sağlar. Ancak bu depoların nasıl bu hale getirildiği, ne şekilde hizmete hazırlandığı da önemlidir. Bu yüzden kaliteli eşya deposu kiralama işi için öncelikle firmanın bu hizmeti nasıl sunduğunu bilmek gereklidir.

Eşya Depolama İstanbul
İstanbul Eşya Depolama – İkili Koltuk

Üçeller Depolama olarak eşyaları teslim andan itibaren İstanbul eşya deposu sigortası altına almaktayız. Bunun için eşyalarınızı öncelikle güzelce sınıflandırarak paketleriz. Paketleme aşamasından sonra dikkatli şekilde eşyalarınızı nakliye aracına taşır, araç içerisindeki düzeni depo için en uygun saklama şekline göre ayarlarız. Nakliye aracı ile depoya getirilen eşyaları aynı özen ve titizlikle araçtan depoya aktarırız. Depo içerisinde kırılacak eşyaları diğer eşyalardan ayrı olarak diziyoruz. Bu sayede eşyaların sonradan anlaşılır şekilde alınmasını ve zarar görmemesiniz sağlıyoruz.

İstanbul eşya depolama alanlarımız eşya depolama sektöründeki en iyi imkanların sunulduğu depolama alanlarıdır. Depolama alanlarımızın tamamı yetkili firmalar tarafından düzenli aralıklarla haşereler ve diğer zararlı canlı türlerinin barınmaması için ilaçlanmaktadır. Ayrıca depolama alanlarımız içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde müşterilerimizin sağılığı için belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.

Eşyaları depoya getirmeden önce depoyu havalandırıp dezenfekte ediyoruz. Yine aynı şekilde eşyaları depoya almadan öncede ilaçlama işlemi ile steril bir işlem gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetleri detaylı şekilde depolama sözleşmesi içerisinde müşterimize sunuyoruz. Herhangi bir olumsuzluk; yangın, sel, deprem, hırsızlık gibi olaylara karşı firma olarak her türlü güvenceyi veriyoruz. 7/24 güvenlik kameraları ile denetlenen depolarımızda güvenlik tedbirini alarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

1) Depolama Sözleşmesi

Firmamızın prensipleri gereğince anlaştığımız müşterilerimizin tamamı ile sözleşme imzalıyoruz. İmzalanan sözleşme içerisinde her iki tarafın da uyması gereken taahhütleri ve caymaması gereken sözleri bulunmaktadır. Ayrıca sözleşmede müşterimizin tarafımıza muhafaza edilmesi için başvurduğu eşyaların listesi ve eşyaların sayısı bulunmaktadır. Söz konusu listede eşyaların değerleri de bulunmaktadır.

2) Eşya Ambalajlama Hizmeti

Firmamızın müşterilerine verdiği hizmetlerden bir tanesi de eşya ambalajlama ve paketleme hizmetidir. Müşterimizin depolama alanlarımızda saklanması için müracaat ettiği eşyalarının paketlenmesi işi de firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin eşyaları boyutlarına ve durumlarına göre (ezilme, kırılma) uygun ambalajlarla paketlenmektedir. Kullandığımız ambalajların tamamı eşyaların zarar görmesini engellemek amacıyla özel maddeden üretilmiş ambalajlama ürünleridir.

3) Zamanında Hizmet

Firmamızın önem verdiği değerlerden bir tanesi de müşterilerimize zamanında ulaşmak ve hizmetlerin zamanında verilmesidir. Firmamıza müracaat eden müşterilerimizin eşyalarını 1-3 iş günü içerisinde teslim alarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarını adreslerine teslim edilmesini isteyen müşterilerimizin eşyalarını da aynı süre içerisinde adreslerine ulaştırıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti
İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

4) Mobilya Montajı ve De montaj Hizmeti

İstanbul ev depolama firmamız müşterilerine eşya depolama hizmetleri ile birlikte mobilya montajı ve de montaj hizmeti de vermektedir. Müşterilerimizin depolarımızda saklanmasını istediği mobilyalarının de montaj hizmeti firmamız çalışanları tarafından verilmektedir. Aynı zamanda eşyalarını adreslerine teslim ettiğimiz müşterilerimizin mobilyalarının montajı da çalışma arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Depo Kiralama

Günümüzde artık yaşam alanları değişimler ve yenilikler kapsamındadır. Bu da bir önceki eşyaların korunaklı bir şekilde depolanma ihtiyacını doğurmaktadır. Artan bu taleplere cevap verebilecek kapasitede İstanbul eşya depolama olarak hizmetinizdeyiz.

Eşya depolama hizmeti beklentilere cevap verme tecrübesini taşımak demektir. Beklenmedik durumlarınızda bu bir şehir değişikliği olabilir ki; eşyalarınızı güvenilir bir ele teslim etmeniz gerekebilir. İstanbul ev eşyası depolama alanlarımızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca tutabilirsiniz. Eşyalarınız bizde kaldığı sürece güvenlikte olacaktır.

Bir depolama alanından aranılan standartları bizde bulabilirsiniz. Güvenlik, hijyen, ilaçlama, 7/24 kontrol, bakım aksatılmadan özenle gerçekleşir. Depolama alanlarımızı için her geçen günde de kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İstanbul kiralık depo alanlarımız kameralı sisteme bağlıdır. Bu da istenmeyen her türlü duruma karşı engel teşkil edicidir. 7/24 kontrol altında tutulur. Garanti kapsamında olan eşyalarınız biliyoruz ki sizin için aynı zamanda güven verici bir adımdır. Biz size bu güveni vermekten firmamızın adını sağlam temellere oturtmaktan dolayı onur duyuyoruz.

İstanbul Kiralık Depo
İstanbul Depolama Hizmeti

İstanbul ilçesinde eşya depolama alanındaki hizmetlerimizde her zaman çalışma sistemimiz plan dahilindedir. Portföyümüzde olan eşyalar artık çizilmeler dahil olmak üzere bir vaka ile karşılaşmaz. İstanbul ev depolama alanlarımız geniş kapasitelidir. Bu da eşyalarınızın gerek taşınma gerekse depolanma aşamasında zarar görmemesini sağlar. Depolama alanlarımıza gelen eşyalarınız kayıt altında tutulduğundan karışma gibi bir durumla da karşılaşmazsınız.

Biz sürekli olarak kendimizi yenileme ve geliştirme çabasındayız. Başarılı her çalışma bizim için doğru adım attığımızın bir göstergesidir. Eşyalarınızı teslim alırken nasılsa teslim ederken de yine korunarak güvenli bir şekilde olması profesyonellik yanımızdır.

İstanbul Kiralık Depo Hizmeti

İstanbul ev eşyası depolama alanında hizmet vermek demek; donanım ve tecrübe demektir. Biz eşya depolama alanında her türlü sorununuza karşılık cevap verme, çözüm bulma kapasitesindeyiz. Hizmetlerimizdeki başarı grafiğimiz tercih edilme açısından sağlamlığımızı da sektörde belli etmiştir.

Ev ya da ofis kapsamında özellikle günümüzde birçok eşyaların elden çıkarılmadan kaldırılması ihtiyacı oluşmaktadır. Bu durum gerek yer bakımından ya da eşya değişimi bakımından olabilmektedir. Eşyaların kaldırılması ve muhafazası ise dikkat edilmesi gereken bir husus olduğundan profesyonel bir yaklaşım her zaman olması gerekendir.

İstanbul Eşya Depolama Ücreti
İstanbul Ev Depolama

İstanbul eşya depolama alanlarımız son derece güvenliklidir. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimiz vardır. Depolama hizmetlerimiz esnasında özen gösterdiğimiz noktalardan biri de eşyalarınızın paketlenme kısmıdır. Profesyonel bir paketlenme demek; eşyaların uzun süreli bir depolama sürecinde olsa dahi zarar görmemesi demektir. Bu nedenle eşya paketleme işleminde uzman yaklaşım son derece önemlidir.

Bizim paketleme ekibimiz konusunda uzman ve paketleme malzemelerinde seçicidir. Hijyen payının paketlemede de etkisi olduğunu düşünerek kişiye özel paketlemeler kullanılmaktadır. Hijyen demişken depolama alanlarının temizliği dikkat edilmesi gereken bir başka husustur. Düzenli şekilde temizlik rutinimiz vardır. Hijyenik temizlik teknolojik boyutlarda yapılır. Temizlikle birlikte ilaçlamanın da periyodik durumu; depolama alanlarımız için olmazsa olmaz kurallardan biridir. İlaçlama da ayda 2 kere uygulanır.

İstanbul kiralık eşya depolama alanlarımız; geniş ve ferahtır. Her türlü eşya boyutuna cevap verebilecek kapasitededir. Şişli gibi kalabalık bir nüfusa sahip olan ilçeye tam donanımlı hizmet vermek de bizim firmamızın farklılığıdır.

Depolama alanlarımızda güvenlik kamera sistemi üzerinden kontrol altında tutulur. Teknolojik kapsamda güvenlik yanı sıra profesyonel personellerimizle de desteklidir. Yıllara dayanan tecrübemizle; işimizde her ayrıntının garanti ve titizlikle ilerlemesi gayreti vardır.

Eşya depolama şikâyet alanında hiçbir şikâyetimiz bulunmamaktadır. En iyi eşya deposu hizmetini İstanbul’da sunmaktayız. Ev eşyalarınızı temiz ve oda sistemli eşya depolama alanlarına koymaktayız.

İstanbul Depolama Hizmeti

Eşyalarının bir kısmını belli bir süre depoda tutmak isteyenlerin en çok sorduğu soruların başında İstanbul eşya depolama nasıl yapılır sorusu gelmektedir. Eşya depolama hizmeti bu hizmet yönelik çalışma yürüten firmalar tarafından müşteri memnuniyeti esaslı olarak verilmektedir. İstanbul il sınırları içinde yaşayanlar güvenilir firma ile eşyalarını güvenle depolayabilmektedirler.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları
İstanbul Eşya Depolama

1) Hizmet Sözleşmesi

İstanbul depolama hizmeti verilirken ilk aşama anlaşma yapılan firma ile yapılacak olan hizmet sözleşmesidir. Bu şekilde verilen hizmetle eşyalar yasal olarak da korunacağı için, istenmeyen her türlü durumun önüne geçmek çok daha kolay olacaktır.

2) Güvenlik

Eşyaların depolanması hususunda en önemli konulardan biri güvenliktir. Depolama hizmeti veren firmalar 7/24 güvenlik kameralarıyla eşyaların güvenliğini sağlamakla sorumludurlar. Eşyaların sıkı bir şekilde güvenliğinin sağlanması, eşyaları çalınma gibi durumlara karşı çok daha güvenli hale getirecektir.

3) Doğal Afetlere Karşı Dayanıklı Dolaplar

Her müşteri ve her müşterinin eşyası değerlidir. Bunun bilincinde olan firmalar eşya depolama hizmetini her türlü doğal afete karşı dayanıklı hale getirirler. Sel ve deprem gibi durumlarda eşyaların hiçbir zarar görmemesi için bütün süreç titizlikle yürütülmektedir. Bununla birlikte yangına dayanıklı dolaplar yangın gibi olası durumlarda tutuşmayı engellemektedir.

4) Korunaklı ve Erişimi Olmayan Dolaplar

Kişiler eşyalarını belli bir süreliğine İstanbul eşya depolama hizmeti veren firmalara teslim ettiklerinde eşyalarına dışarıdan başkalarının erişmemesini isterler. Bunun bilincinde olan firmalar yetkili olmayan ve izinsiz kişilerin depolara girilmesine izin vermemektedir.

5) Hijyenik ve Temiz Ortam

Eşyaların kapalı alanda maruz kaldığı süre boyunca zarar görmemesi için eşyaları bulunduğu ortam nem olmayan bir alan olmak durumundadır. Bunun yanında eşyaların böceklenmesi gibi durumlara karşı firmalar eşyalara zarar gelmeyecek şekilde ilaçlama yaparak gerekli tüm önlemleri almaktadır. İstanbul eşya depolama nasıl yapılır sorusunun bir diğer cevabı hijyen koşulları olmaktadır.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Eşyalarınızı odalı sistem depolarda muhafaza etmekteyiz. Her ebatta oda bulunmaktadır. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

1+1 İstanbul Kiralık Depo : 800 ₺ – 1500 ₺
2+1 İstanbul Kiralık Depo : 900 ₺ – 2000 ₺
3+1 İstanbul Kiralık Depo : 1000 ₺ – 2500 ₺
4+1 İstanbul Kiralık Depo : 1100 ₺ – 3000 ₺
İstanbul Ev Eşyası Depolama Hizmeti
İstanbul Ev Eşyası Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama Hakkında Sorular

İstanbul eşya depolama alanlarınız güvenli midir?

Ev eşyalarınızı yerleştirdiğimiz depolar temiz ve güvenlidir. Güvenli depolarımızda dilediğiniz zamana kadar eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktayız. Depolarımız kamera sistemi ile izlenmektedir.

İstanbul kiralık depo hizmetinde eşyaların nakliyesi size mi ait?

Eşyalarınızın taşınması ve tekrardan sizlere teslim edilmesi Üçeller Depolama firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizlere her zaman kaliteli ve profesyonel çalışmalar sunmaktayız. Eşyalarınızı paketledikten sonra taşımaktayız.

İstanbul ev eşyası depolama firmanız eşyaları sigortalıyor mu?

Evinizden depomuza taşıdığımız bütün eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Depo sözleşmesi ile eşyalarınızı sizlerden teslim almaktayız.

İstanbul depo kiralama ücretleri hakkında bilgi alabilir miyiz?

İstanbul eşya depolama ücretleri ev eşyalarınızın yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Eşyalarınızın kapladığı alan esas alınarak ücretlendirme yapılmaktadır. Ev eşyalarınızın listesini firmamıza ilettiğinizde zaman sizlere depo aidatı hakkında net bir bilgi sunmaktayız.

İstanbul eşya depolama ortamlarınız ilaçlanmakta mıdır?

İstanbul depolama hizmetinde her zaman kaliteli çalışmaktayız. Ayda iki defa depolarımızı ilaçlamaktayız. Eşyalarınız emanetimizdir anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.