Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama sektöründe yerimizi alarak sizlere eşya depolama hizmetini sunmaya başladık. Müşterilerimize depolama için Kartal da sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizlere bu alanda yılların tecrübesi ile memnuniyeti bir adım öteye taşımak bizim işimizdir. Kartal eşya deposunda firmamız tüm imkanlar ile müşterilere bu fırsatlardan yararlanmasını sağlamak amacıyla en iyi kalitede hizmet gerçekleştirmektedir. Firmamız depolama alanında süre gelen tecrübeleri ile belirli politikalarla yapılan tüm işlemler sayesinde kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. Depolama işinde çıtayı yükselterek diğer rakip firmalardan ayrılan hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Kartal eşya depolama firmamız personel konusunda yılların verdiği tecrübeye dayanarak en ince ayrıntısına kadar dikkat çalışmaktadır. Personellerimiz depolama konusunda özenle eğitilir. Eğitilen personeller belirli depolama hizmetlerinde görevlendirilerek gerekli kontroller yapılarak hizmete hazır olduklarından emin olunur. Hizmetlerde görevli tüm personeller alanında uzman olarak çalışan kişilerdir.

Monte edilen eşyalar ekipler tarafından özenle sökülerek sizler için en iyi şekilde paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar taşımada uzman ekipler tarafından gerekli ekipmanlar ile araçlara yüklenmektedir. Yüklenen eşyalar yolda hasar görmeyecek şekilde sabitlenir ve eşya dizilimi bunlara karşın yapılır. Kartal eşya depolama alanında disiplinli bir şekilde eşyalar taşınır. Taşınan eşyalar depoda kişiye özel ayrılmış odaya yerleştirilir.

Kartal’da bulunan depolama alanlarımız sizlere en iyi imkânı sağlamak üzere düzenlenen yerlerdir. Depolama alanlarımız belirli standartlar ile oluşturulmaktadır. Bu standartlar şöyledir;

Kartal eşya depolama alanları 7/24 Olarak güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Kartal eşya depolama alanlarımız eşyalarınızın belirli haşere ve mikroplara karşın belirli periyodlar ile ekiplerimiz tarafından temizlenir ve ilaçlanır. Depolama süresi biten her müşterimizden sonra depolama alanlarımız baştan sona derin temizlik ve dezenfekte işlemleri uygulanarak yeni müşterilere hazır halde getirilmektedir.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Kartal’da konum olarak her yere yakın ve depolama koşullarına en uygun yerde hizmet alanları seçmekteyiz. Sizlerin eşyalarınıza hızlıca ulaşabilmeniz ve ulaşımın kolay olduğu bölgelerde hizmet vermeye dikkat etmekteyiz.

Kartal Eşya Depolama Firması

 Kartal Eşya Depolama Firması
Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama hizmeti günümüzde hızlıca yükselen sektörlerden bazılarıdır. Bu yükselmede önemli faktörler yer almaktadır. Bu faktörlere bakacak olursak;

  • Evlilik öncesinde ev arayışı içinde olan çiftlerin depolama ihtiyacı
  • Zorunlu durumlarda belirli süre depolama ihtiyacı.
  • Kısa süreli yer değişimi için eşya saklanması
  • Yeni taşınan meskende sığmayan eşya depolaması

Ve daha birçok nedenden dolayı sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sizlere sunmaktayız. Sektörde yıllarıdır var olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İstanbul’un en iyi bölgelerinde bulunan depolama alanları ile sizlere yılların tecrübesi ve uzman kadro sayesinde bu alanda sektörde liderler arasında yer almaktayız. Yaptığımız yıllar içinde olan gelişmeler ve teknolojiye ayak uydurma ile sektörün takip ettiği isim olduk.

Kartal ev depolama olarak sektöre girdiğimiz andan itibaren öncelikle evden eve nakliyat ile başladık. Sektörde gelişen alanlardan biri olan depolama alanına ilk giren firmalardan olduğumuz için kendimizle gurur duymaktayız. Bu erken sektör kazanımı sayesinde kendimiz depolama alanında yeterince geliştirme şansına sahip olduk. Bu süre zarfından araçlarımızı her zaman yeniledik. Paketleme materyallerini güncel tutarak sizlerin eşyalarını her zaman korumayı amaçladık.

Bu süreçte depolama alanında müşterilerin geri dönüşlerine her zaman önem verdik. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen hizmetleri ekleyerek sizlere sunmaya çalıştık. Bu sayede ağızdan ağıza pazarlama ile memnun olan müşteriler bizlere başka kişilere önererek destek oldu. Bizde her yeni müşteriye elimizden gelen gayretle yardımcı olarak daha çok müşteri kazandık.

Kartal kiralık eşya deposu olarak sizlerin bizlere gözü gibi baktığınız eşyaları bizlere rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Sizlere en iyi depolama, güvenilir alanlar ve hijyenik ortam sunmaktayız.

Müşterilerimiz istediği adrese giderek sizlerin depolanmasını istediğiniz tüm eşyaları çeşitlerine göre ayırmaktayız. Çeşitlerine ayrılan eşyalar sizlerle beraber tüm hassasiyetle incelenerek tutanağı tutulmaktadır. Bu sayede sizlerden alınan tüm eşyalar belirli kontroller ile sözleşmeye yazılır. Sizlere teslim edilirken de bu sözleşmeye göre eşyalar tek tek kontrol edilerek teslim edilmektedir.  

Eşyalar özel ambalaj malzemeleri ile özenle sarılarak paketlenmektedir. Kırılacak olan eşyalar aralarına hava doldurulmuş özel naylon ekipmanlar ile korunmaya alınmaktadır. Beyaz eşya grubunuz ise köşeleri hassas olan eşyalardır strafor köpük benzeri eşyalar ile kaplanmaktadır.

Kartal Eşya Depolama Hizmetimiz

Kartal eşya depolama alanında süregelen hizmetlerden birini sunmaktayız. Kartal eşya depolama hizmetine belirli dönem artan yoğunlukta müşterilerimizin en çok tercih ettiği firma arasında yer almaktayız. Artan rağbette asla kaliteden ödün vermeden tüm müşterilerimize özenle aynı kalitede hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Yoğun dönemde bile kendimizi alanın en iyisi olduğunu kanıtlamaya çalışmaktayız.

Sizlere sunduğumuz en önemli hizmetleri detaylandırmak isteriz:

 Kartal Eşya Depolama Firması
Kartal Eşya Depolama Firması

1) Garantili Hizmet

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilere bazı garantiler vermekteyiz. Bu garantiler bizim sorumluluğumuzda olan taşıma, yükleme ve paketleme işlemlerini kapsamaktadır. Sizlerin eşyalarını ekiplerimiz özenle söker, paketler ve yükler bu esnada oluşacak her türlü hasara karşılık eşyalarınız bizim tarafımızdan garanti altındadır.

2) Zamanında Hizmet

Zamanında teslimat ve alım sektörde dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Siz değerli müşterilimizin istediği gün ve saate araç, personel hizmetini sizlere ulaştırarak en kısa sürede depolama alanlarına taşımaktayız.

3) Eşya Ambalajlama

Taşınması ve depolanması gereken eşyalar bizler tarafından belirli kategorilere ayrılmaktadır. Sizlerin depolama hizmetinden faydalanmak istediğiniz eşyalar belirlenen kategorilere ayrılır. Kategorilere ayrılan eşyalar uzman ekibin bilgilendirildiği şekilde paketlenerek taşımaya ve depolanmaya hazır hale getirilir.

4) Mobilya Montaj

Müşterilerimizin eşyalarını evlerinden alırken gerekli montaj ile sökülmektedir. Eşyalar bizler tarafından bölmelerine ayrılarak daha iyi paketlemesi yapılmaktadır. Eşyalarınız sizlere teslim edilirken tekrardan özenle montaj yapılarak sizlere teslim edilir.

5) Sigortalı Depolama

Kartal ev eşyası depolama hizmetinden faydalanacak her müşteri için sigortalı ev eşyası depolama yararlandığı bir hizmettir. Eşya depolama firması olarak anlaşma sağladığımız sigorta firması tarafından sağlanmaktadır. Depolamadan yararlanmakta olduğunuz eşyalar herhangi bir zarara karşın bizler tarafından sigortalatılmaktadır.

Eşyalarınızın olası yangın veya hırsızlık gibi durumlara karşı olarak tamamen güvendedir. Sizlerden alınan eşyaların tüm listesi sekreterler tarafından saklanmaktadır. Eşya tesliminde kontroller yapılarak sizlere teslim edilir. Eksik eşya var ise sizlere eşya fiyatı ödenmesi için sigorta şirketine yönlendirme yapılır.

Kartal Eşya Depolama Fiyatı

1+1 Kartal Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Kartal Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Kartal Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Kartal Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Kartal Kiralık DEPO
Kartal Eşya Depolama Hizmeti

Firma olarak Kartal kiralık depolama ücretini belirli standartlara göre belirlemekteyiz. Bu standartlara göre sizlere en uygun hizmeti sunarız. Standartlar şunlardır.

  • Depolama Süresi

Sizlerin eşyalarının depolarımızda ne kadar tutmak istediğinize göre değişmektedir.

  • Depolama Alanı

Eşyalarınızın kaplayacağı alan hesaplanarak standart ücretler alınır.

Eşyalarınız özenle Kartal ev depolama alanına ulaştırılarak yükleme esnasında yapılan hassasiyet burada da yapılır ve özenle eşyalar depoya yerleştirilir. Depolama süresi boyunca ekipler tarafından düzenli olarak tüm gerekli bakım ve kontroller yapılmaktadır.

Kartal Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama hizmetlerinde yıllara aşkın tecrübemizle firmamız nakliye sektöründedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle sizinle ilk iletişimimiz gerçekleşir. Bizce ilk iletişim işimizin en önemli kısmıdır. Müşteri memnuniyetinin değeri; işimizde en büyük değerdir.

Uzman personelimiz ev ya da iş ortamınıza gelerek depolanması gereken eşyaların analizini yaparız. Bu analizden sonra oluşan planlama ve rapora göre ambalajlama kısmına karar verir, uygun araç filosu tahsis edilir, depolama alanında yer belirleriz. Sonrası eşyalarınızın bizde olan misafirliğinin süresi ve içeriği gibi detaylar fiyatlandırma aşamasını size ekspertiz aşamasında aktarmaktayız.

Bütün bu detayların sizin tarafınızdan onaylanması sonrası artık bizim için hareket dönemi başlamış demektir. Verilen gün ve saatte sizi tekrar rahatsız eder, eşyaların ambalajlamasını yapar, yüklemesini gerçekleştirir ve teslimatımızı alırız.

Kartal ev depolama alanlarımıza gelen eşyalarınız kayıt altındadır. Bu da herhangi bir kayıp ya da karışmayı engelleyicidir. Kartal kiralık depo alanlarımızda eşyalarınız teknolojik imkanlar kullanılarak da korunmaktadır. Yangın, nem ya da rutubet gibi durumlara karşılık tedbirliyiz. Tecrübemiz ve uzman ekibimizle 7/24 işimizin başındayız.

Depolama işlemlerimiz tecrübemiz ve güvenli depolama adı altında son derece şeffaf olanaklar çerçevesindedir. Kurumsallığımız, akıllı sistemlerimiz ile eşyalarınız biz de garanti kapsamındadır. Zarar görmemesi için tedbirlerimiz en üst düzeydedir. Eşyalarınızın bırakın zarar görmesi çizilmesi bile olası değildir. Eşya çevresinde ekibimiz ve ekipmanlarımız kalkan görevindedir.

Kartal ev eşyası depolama alanlarında eşya paketleme konusuna ayrı bir önem verilir. Depolama alanlarında bekleyecek eşyaların doğru ambalaj içinde olması zarar görmemesi açısından artı bir değerdir. Biz bu değerin tecrübesiyle doğru malzemeyle doğru paketlemeyi yapmaktayız. Dayanıklı kutu ya da ambalaj ürünleri tercihimizdir. Kartal eşya depolama için yineliyoruz ki, siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için olmazsa olmaz kural niteliğindedir.

Kartal Kiralık Depo Hizmeti

Kartal Eşya Depolama Ücretleri
Kartal Eşya Depolama Hizmetleri

Depolama alanlarımız güvenilir ve kalite standartları üstündedir. Depolama alanlarımıza gelmeden önce eşyalarınızın sigortası yapılmış olur. Karşılıklı yaptığımız sözleşmede oluşabilecek zararlara karşı tüm detaylar belirtilir. Eşya depolama hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti esas olan noktamızdır. Her zaman yaşanacak sorunların bilincinde olup çözüm odaklı olma profesyonelliğini taşımaktayız. Beklentilerinize cevap verecek deneyim sahibi olarak Kartal kiralık eşya depolama doğru tercihtir.

Bizim için eşyalarınızın büyüklüğü ya da küçüklüğü önemli değildir. Her tip eşya kendine has özellikte olup ve depolama alanlarımızda yeri olabilecek değerdedir. Ve siz istediğiniz kadar biz de muhafaza edebilirsiniz. Depolamada kalacak olan eşyaların öncelikli olarak doğru bir paketlemeden geçmesi lazımdır. Bunu da profesyonel ekiplerimiz en doğru ve özenli şekilde gerçekleştirir. Paketleme için özel malzemeler temin edilerek bu aşamada gereken titizlik gösterilir.

Kartal eşya deposu alanlarının ilaçlanması periyodik bir şekilde olup ayda 2 kez gerçekleşmektedir. İlaçlama sayesinde haşere ya da böcek gibi canlılardan eşyalarınızın korunması sağlanır. Ve elbette ki işimizin güvenlik kısmı; kameralar ile ve profesyonel personellerimizle desteklenerek yürür.

Kartal ev eşyası depolama firması uzun senelere dayalı bir tecrübeye sahip olduğundan depolama çözümleri denildiğinde öncüdür. Depolama hizmeti almak isteyen bir müşterinin birinci talebi, eşyalarına zarar gelmemesi ve yaşanacak herhangi bir sorun halinde karşısındaki firmanın buna bir cevap bulabilme becerisidir. Biz bu noktada tecrübemizle ve yıllara meydan okuyan deneyimli hizmetlerimizle tam teşekküllü olduğumuzu söylemeliyiz.

Size ek olarak depolamanın maliyet yönünden de bahsetmek isteriz. Kartal eşya depolama ile çalışmaya başlamakla birlikte eşyalarınız her şeyden önce çalınmadan ya da zarar görme durumlarından uzak kalır. Maliyet konusuna gelince bir kenarda durması gereken eşyalar için bir ev ya da ofis kirası karşılığında gidere gereksinim duyulur. Uzun süreli bu kira olayı zorlayıcı bir durumdur. Oysa profesyonel bir depolama firması ile anlaşma sağlandığında işin maddi kısmı da manevi açıdan huzur duyma kısmı da hallolmuş olacaktır.

Kartal Eşya Depolama Hakkında Sorular

Kartal eşya depolama hizmetindeki misyonunuz hakkında bilgi verir misiniz?

Hizmet veren her sektörde olduğu gibi eşya depolama hizmetinde de öncelik müşteri memnuniyeti olmaktadır. Verdikleri hizmeti tamamen müşterinin isteğine göre yöneten eşya depolama firmaları onların özel taleplerini de göz ardı etmemektedir. Her bir müşteriyi dikkatlice dinleyerek onların isteklerinin ne olduğu tam anlamıyla anlaşılmaya çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti beraberinde müşteri potansiyelini de getireceğinden müşteri devamlılığı açısından firmalar hizmet kalitesini geliştirmektedirler. Her türlü olumlu ve olumsuz geri dönüş önemsenerek müşteri ile sürekli iletişim halinde olunmaktadır. Firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaları sürdürmektedir.

Kartal ev eşyası depolama alanında hizmet kapsamınızı anlatır mısınız?

Ev eşyası depolama hizmetinde belli aşamaları esas almaktayız. Bunlardan ilki eşyaların paketlenmesi olmaktadır. Eşyaların niteliğine bağlı olarak doğru paketleme malzemeleriyle eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemi uzman ve deneyimli personeller aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Eşya paketlemesinin yapılmasının ardından depoya konacak her bir eşya ayrı ayrı sigortalanmaktadır. Böylece eşyalar depoda çizilme gibi durumlara karşı güvence altına alınmış olmaktadır. Büyük eşyalarını depolarda saklamak isteyenler için de eşyaların de monte işlemi firmamızca yapılarak yine aynı titizlikle paketlenmektedir.

Kartal eşya depolama ücretleri hakkında bilgi alabilir miyiz?

Verilen her bir hizmet belli bir ücrete tabi tutulmaktadır. Nakliyat firmaları da eşya depolama işlemi için belli bir ücret talebinde bulunmaktadırlar. Verilen hizmet ve alınmak istenen ücrete bağlı olarak eşya depolama ücreti değişmektedir.
Her bir firma kendi fiyatını verdiği hizmete göre belirlemektedir. Bu nedenle firmalardan eşya depolama hizmeti için fiyat teklifi alırken verilen hizmetler göz önünde bulundurularak bir karar verilmelidir. Eşya depolama ücretlerimiz eşyalarınızın yoğunluğu belirlemektedir.

Neden Kartal ev depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır?

Pek çok insan farklı sebeple bağlı olarak eşyalarını depoda tutma ihtiyacı duymaktadır. Eşyaların hiçbir zarar görmemesi için korunaklı ve güvenli bir ortamda saklanması gerekir.  Kartal eşya depolama firmaları bu amaca hizmet eden en etkili araçlardan biri olmaktadır. Bu nedenle birçok kişinin tercihi bu firmalar olmaktadır.

Olası her türlü zararı önlemek adına firmalar eşyalara büyük bir dikkatle bakıp işini ciddiye alarak yapmaktadır. Bu işlemlerden en önemlilerinden biri eşyaların sigortalanması olmaktadır. Zarar görmemesi adına her bir eşya sigortalanmakta istenmeyen durumlarda oluşan zarar firmaca karşılanmaktadır.

Kartal depo kiralama hizmetinde çalışan personelleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eşya depolama hizmeti sağlayan firma çalışanlarımız alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilen ekip, işinde de olabildiğince titiz ve dikkatli bir çalışma sürdürmektedir. Güler yüzlü ve müşteri ile sürekli irtibat halinde oluyor olması firmamıza olan güveni arttıran önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Depolama firmaları için en önemli şeylerden biri güvenli hizmet vermektir. Hizmet kapsamında gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmakta eşyaların güvenli de bu kapsam dahilinde yer almaktadır. Bu nedenle eşya depolama firmaları en çok hizmet veren sektörler arasında yer almaktadır.