Kartal eşya depolama sektöründe yerimizi alarak sizlere eşya depolama hizmetini sunmaya başladık. Müşterilerimize depolama için Kartal da sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizlere bu alanda yılların tecrübesi ile memnuniyeti bir adım öteye taşımak bizim işimizdir.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti
Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya deposunda firmamız tüm imkanlar ile müşterilere bu fırsatlardan yararlanmasını sağlamak amacıyla en iyi kalitede hizmet gerçekleştirmektedir. Firmamız depolama alanında süre gelen tecrübeleri ile belirli politikalarla yapılan tüm işlemler sayesinde kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. Depolama işinde çıtayı yükselterek diğer rakip firmalardan ayrılan hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Kartal eşya depolama firmamız personel konusunda yılların verdiği tecrübeye dayanarak en ince ayrıntısına kadar dikkat çalışmaktadır. Personellerimiz depolama konusunda özenle eğitilir. Eğitilen personeller belirli depolama hizmetlerinde görevlendirilerek gerekli kontroller yapılarak hizmete hazır olduklarından emin olunur. Hizmetlerde görevli tüm personeller alanında uzman olarak çalışan kişilerdir.

Monte edilen eşyalar ekipler tarafından özenle sökülerek sizler için en iyi şekilde paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar taşımada uzman ekipler tarafından gerekli ekipmanlar ile araçlara yüklenmektedir. Yüklenen eşyalar yolda hasar görmeyecek şekilde sabitlenir ve eşya dizilimi bunlara karşın yapılır. Kartal eşya depolama alanında disiplinli bir şekilde eşyalar taşınır. Taşınan eşyalar depoda kişiye özel ayrılmış odaya yerleştirilir.

Kartal’da bulunan depolama alanlarımız sizlere en iyi imkânı sağlamak üzere düzenlenen yerlerdir. Depolama alanlarımız belirli standartlar ile oluşturulmaktadır. Bu standartlar şöyledir;

Güvenlik

Depolama alanları 7/24 Olarak güvenlik kamerası ile izlenmektedir.

Hijyen

Tüm depolama alanlarımız eşyalarınızın belirli haşere ve mikroplara karşın belirli periyodlar ile ekiplerimiz tarafından temizlenir ve ilaçlanır.

Depolama süresi biten her müşterimizden sonra depolama alanlarımız baştan sona derin temizlik ve dezenfekte işlemleri uygulanarak yeni müşterilere hazır halde getirilmektedir.

Konum

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Kartal’da konum olarak her yere yakın ve depolama koşullarına en uygun yerde hizmet alanları seçmekteyiz. Sizlerin eşyalarınıza hızlıca ulaşabilmeniz ve ulaşımın kolay olduğu bölgelerde hizmet vermeye dikkat etmekteyiz.

Kartal Eşya Depolama Firması

Kartal eşya depolama hizmeti günümüzde hızlıca yükselen sektörlerden bazılarıdır. Bu yükselmede önemli faktörler yer almaktadır. Bu faktörlere bakacak olursak;

  • Evlilik öncesinde ev arayışı içinde olan çiftlerin depolama ihtiyacı
  • Zorunlu durumlarda belirli süre depolama ihtiyacı.
  • Kısa süreli yer değişimi için eşya saklanması
  • Yeni taşınan meskende sığmayan eşya depolaması

Ve daha birçok nedenden dolayı sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sizlere sunmaktayız. Sektörde yıllarıdır var olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İstanbul’un en iyi bölgelerinde bulunan depolama alanları ile sizlere yılların tecrübesi ve uzman kadro sayesinde bu alanda sektörde liderler arasında yer almaktayız. Yaptığımız yıllar içinde olan gelişmeler ve teknolojiye ayak uydurma ile sektörün takip ettiği isim olduk.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti
Kartal Eşya Depolama – Salon

Kartal ev depolama olarak sektöre girdiğimiz andan itibaren öncelikle evden eve nakliyat ile başladık. Sektörde gelişen alanlardan biri olan depolama alanına ilk giren firmalardan olduğumuz için kendimizle gurur duymaktayız. Bu erken sektör kazanımı sayesinde kendimiz depolama alanında yeterince geliştirme şansına sahip olduk. Bu süre zarfından araçlarımızı her zaman yeniledik. Paketleme materyallerini güncel tutarak sizlerin eşyalarını her zaman korumayı amaçladık.

Bu süreçte depolama alnında müşterilerin geri dönüşlerine her zaman önem verdik. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen hizmetleri ekleyerek sizlere sunmaya çalıştık. Bu sayede ağızdan ağıza pazarlama ile memnun olan müşteriler bizlere başka kişilere önererek destek oldu. Bizde her yeni müşteriye elimizden gelen gayretle yardımcı olarak daha çok müşteri kazandık.

Kartal kiralık eşya deposu olarak sizlerin bizlere gözü gibi baktığınız eşyaları bizlere rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Sizlere en iyi depolama, güvenilir alanlar ve hijyenik ortam sunmaktayız.

Müşterilerimiz istediği adrese giderek sizlerin depolanmasını istediğiniz tüm eşyaları çeşitlerine göre ayırmaktayız. Çeşitlerine ayrılan eşyalar sizlerle beraber tüm hassasiyetle incelenerek tutanağı tutulmaktadır. Bu sayede sizlerden alınan tüm eşyalar belirli kontroller ile sözleşmeye yazılır. Sizlere teslim edilirken de bu sözleşmeye göre eşyalar tek tek kontrol edilerek teslim edilmektedir.  

Eşyalar özel ambalaj malzemeleri ile özenle sarılarak paketlenmektedir. Kırılacak olan eşyalar aralarına hava doldurulmuş özel naylon ekipmanlar ile korunmaya alınmaktadır. Beyaz eşya grubunuz ise köşeleri hassas olan eşyalardır strafor köpük benzeri eşyalar ile kaplanmaktadır.

Kartal Eşya Depolama Hizmetimiz

Depolama alanında süregelen hizmetlerden birini sunmaktayız. Kartal eşya depolama hizmetine belirli dönem artan yoğunlukta müşterilerimizin en çok tercih ettiği firma arasında yer almaktayız. Artan rağbette asla kaliteden ödün vermeden tüm müşterilerimize özenle aynı kalitede hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Yoğun dönemde bile kendimizi alanın en iyisi olduğunu kanıtlamaya çalışmaktayız.

Sizlere sunduğumuz en önemli hizmetleri detaylandırmak isteriz:

1) Garantili Hizmet

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilere bazı garantiler vermekteyiz. Bu garantiler bizim sorumluluğumuzda olan taşıma, yükleme ve paketleme işlemlerini kapsamaktadır. Sizlerin eşyalarını ekiplerimiz özenle söker, paketler ve yükler bu esnada oluşacak her türlü hasara karşılık eşyalarınız bizim tarafımızdan garanti altındadır.

2) Zamanında Hizmet

Zamanında teslimat ve alım sektörde dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Siz değerli müşterilimizin istediği gün ve saate araç, personel hizmetini sizlere ulaştırarak en kısa sürede depolama alanlarına taşımaktayız.

Kartal Eşya Depolama Ücretleri
Kartal Eşya Depolama – Nakliye Aracı Kasası

3) Eşya Ambalajlama

Taşınması ve depolanması gereken eşyalar bizler tarafından belirli kategorilere ayrılmaktadır. Sizlerin depolama hizmetinden faydalanmak istediğiniz eşyalar belirlenen kategorilere ayrılır.

Kategorilere ayrılan eşyalar uzman ekibin bilgilendirildiği şekilde paketlenerek taşımaya ve depolanmaya hazır hale getirilir.

4) Mobilya Montaj

Müşterilerimizin eşyalarını evlerinden alırken gerekli montaj ile sökülmektedir. Eşyalar bizler tarafından bölmelerine ayrılarak daha iyi paketlemesi yapılmaktadır. Eşyalarınız sizlere teslim edilirken tekrardan özenle montaj yapılarak sizlere teslim edilir.

5) Sigortalı Depolama

Kartal ev eşyası depolama hizmetinden faydalanacak her müşteri için sigortalı ev eşyası depolama yararlandığı bir hizmettir. Firma olarak anlaşma sağladığımız sigorta firması tarafından sağlanmaktadır. Depolamadan yararlanmakta olduğunuz eşyalar herhangi bir zarara karşın bizler tarafından sigortalatılmaktadır.

Eşyalarınızın olası yangın veya hırsızlık gibi durumlara karşı olarak tamamen güvendedir. Sizlerden alınan eşyaların tüm listesi sekreterler tarafından saklanmaktadır. Eşya tesliminde kontroller yapılarak sizlere teslim edilir. Eksik eşya var ise sizlere eşya fiyatı ödenmesi için sigorta şirketine yönlendirme yapılır.

Kartal Eşya Depolama Fiyatı

Firma olarak Kartal kiralık depolama ücretini belirli standartlara göre belirlemekteyiz. Bu standartlara göre sizlere en uygun hizmeti sunarız. Standartlar şunlardır.

  • Depolama Süresi

Sizlerin eşyalarının depolarımızda ne kadar tutmak istediğinize göre değişmektedir.

  • Depolama Alanı

Eşyalarınızın kaplayacağı alan hesaplanarak standart ücretler alınır.

Eşyalarınız özenle Kartal ev depolama alanına ulaştırılarak yükleme esnasında yapılan hassasiyet burada da yapılır ve özenle eşyalar depoya yerleştirilir. Depolama süresi boyunca ekipler tarafından düzenli olarak tüm gerekli bakım ve kontroller yapılmaktadır.

Kartal Ev Eşyası Depolama Hakkında Sorular

Kartal ev eşyası depolama alanlarınız güvenli midir?

Depolama alanları sizlerin eşyalarının güvenliği için sürekli izlenen ortamlardır. Ayrıca belirli periyodlarda personellerimiz tarafından depolarımız sürekli olarak kontrol edilerek eşyalarınız güven altında tutulmaktadır.

Neden Üçeller eşya depolama firmasını tercih etmeliyiz?

Evden eve taşımacılıkla girdiğimiz bu yolda sektörde kazanılan tecrübe ile depolama alanına yansıtarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz. Firmamız belgeleri tamdır. Fiyatlarımız sabittir. Sonradan asla değişmemektedir. Depolama alanlarımız nemsiz ortamlardır.

Kartal ev eşyası depolama firmaları arasında ücretler neden değişmektedir?

Bütün firmaların hizmet sunma yöntemleri farklıdır. Korsan firmalar ile kurumsal firmaların bulunduğu bu sektörde güvenilir firma tercihini yapmanızı önermekteyiz. Eşya paketlemesinden ve eşya taşımasında her zaman kurumsal bir firma ile çalışma daha avantajlıdır.

Kartal eşya deposu hizmetinde eşyaları kendimizde getirebilir miyiz?

Dilerseniz kendiniz eşyaları getirebilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan randevu alarak nakliye hizmeti biz gerçekleştirebiliriz.

Ev eşyası depolama firması olarak sektörde yıllardır hizmet sunmaktayız. Sizlere bu alanda kaliteli paketleme ile eşyalarınızı korumaktayız. Kartal depolama hizmeti esnasında çıkan sorunların en büyük nedeni yetersiz eleman tercihidir. Ekibimiz, her konuda uzman bir personel takımı ile sizlere yardım eder. Paketleme, marangoz ve birçok farklı iş kolunda taşıma personeli ile hareket ederiz. Personel şefi ise, 30 seneyi aşkın süredir nakliye konusunda uzmanlaşmış, sizlere eksiksiz bilgi verme yetisine sahiptir.

Kartal eşya depolama için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın