Kartal eşya depolama hizmetimiz sayesinde evde, ofiste, yazlık evlerinizde fazla bulunan ve korunması gereken eşyalarınızın depolanmasını sağlıyoruz. Firmamız eşyanızın depolanma işlemi için özel bir depo alanına sahiptir. Depolama işlemlerimiz oldukça geniş bir depolama hizmetlerinden oluşur. Başta Kartal ev eşyası depolama hizmetimiz en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alır.  

Kartal Eşya Depolama Şirketleri
Kartal Eşya Depolama

Kişilerin taşınma ya da diğer sebeplerden dolayı fazla eşyalarını serin ve güvenlik kameralarının bulunduğu depo odalarında koruma altına alıyoruz.  Kişiler depolama hizmetimizden faydalanırken özel olarak depolanacak eşyaların paketlenmesi hizmetini de talep edebilirler. Bu sayede depolanacak olan eşyalar en doğru paketler ile koruma altına alınır. Kartal eşya deposu işlemleri esnasında eşyaların belirli kriterlere ayrılmasıyla gerçekleştirilir. Eğer ki depolanacak eşya ofiste bulunan teknolojik aletlerden oluşuyor ise bu eşyalar için özel bir depo alanı oluşturulur. Alan nemsiz, aynı zaman da doğa olaylarından en iyi şekilde korunur ve kör noktası da dahil eşyaların tamamını gören kamera sistemi bulunur.  

Eşyalar depo alanına yerleştirilmeden önce paketlenmesi gerçekleştirilir. Oluşabilecek yıkılmalara karşı raflar ve eşyaların konulduğu alan destek demirleriyle dengede tutulur. Eşya depolama hizmetinden yararlanan kişiler elektronik eşya ve cihaz depolama hizmetimizden de faydalanabilirler. Bunun yanında ofislerde ki mobilya, kırılacak eşya ve varsa beyaz eşya depolama işlemi de en doğru şekilde gerçekleştirilir. Kartal ev depolama ve diğer depolama hizmetleri sayesinde fazla eşyalarınız en iyi ortamlarda güvence altına alınır. Bazen kişiler fazla eşyalarını değerinden az fiyatlarla ile satmak ya da çöpe atmak zorunda kalabilirler. Ancak Kartal depolama hizmetlerimizde dahil birçok depolama hizmetinden faydalanarak eşyalarınızı ileri bir zaman da tekrar değerlendirme imkanı bulursunuz. Bu sayede eşyalarınız yurt dışı taşımalarda, mevsimsel göçleriniz de ya da iş nedeni ile ofis değişimlerinde firmamız tarafından en uygun fiyatlarla güvence altına alınır. Böylece oluşabilecek maddi zararların ve eşya kaybının önüne geçilir. Firmamız depolanan eşyaların belirli aralıklarla kontrolünü sağlayan ve eşyalara zarar verebilecek böceklenmenin engellenmesi için depo alanında ilaçlama gerçekleştirir.  

Kartal Ev Eşyası Deposu 

Kartal ev eşyası deposu hizmetimiz sayesinde kişilerin özel anlarını geçirdiği eşyaların ve kimseyle paylaşmak istemediği eşyaların depolanması sağlanır. Bu sayede korunmak istenen eşya için özel bir oda ve özel bir paketleme işlemi gerçekleştirilir. Firmamız bünyesinde bulunan eşyaların bilgisi 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Ayrıca eşya sahibi dilediği zaman eşyanın son durumu hakkında firmamızdan görsel ve genel bilgi edinebilme hakkına sahiptir. 

Kartal Ev Eşyası Depolama Ücretleri
Kartal Ev Eşyası Deposu

Firmamız kişilerin korunmasını istediği özel eşyalarını eşya sahibi alıncaya ve belirlenen tarihe kadar en güvenilir ortamda koruma altında tutar. Depolama hizmetimiz bünyesinde, çok sayıda bulunan tekstil ürünleri için gerekli ortam ayarlanır. Eşyalar en iyi paketler ile ambalajlanarak serin, rutubetsiz ve güvenilir bir ortama alınır. Eşyalar eğer ki bir fabrika alanından getirilecekse bu durumda en uygun ve en modern araçlar kullanılır. Depolama işleminde eşyaların özelliklerine göre ve ihtiyaç duyduğu ortamın ısısı, böceklenme durumu ve eşyanın hassasiyeti ölçülerek depo odaları ayarlanır.  Ev eşyası depolama alanında uzman ekibimiz ile çalışmaktayız. 

Kartal kiralık depo hizmeti içerisine kitaplar için su geçirmez özel bir depo alanı oluşturulur. Aynı zamanda kişiler daha önce kitap depolama hizmeti almış ise yeni bir hizmet önceki eşya kriterinde ise aynı odaya alınır.  Firmamız antika eşyası bulunan ve korunması gereken diğer eşyaların en güvenli ortamda korunmasını sağlar. Özellikle kırılmaması adına bu eşyalar üzerinde 2 kat paketleme yapılır. Ayrıca eşyaların büyük bir hassasiyeti bulunduğundan dolayı şahsa özel odalar düzenlenir. Antika eşyaların etkilenebileceği ısı, nem ve toz gibi etmenler göz önünde bulundurularak depolama yapılır. Depolama hizmetimizde özel ve çok sayıda kamera kullanılır. Yine depolanan eşyanın bilgisi 3. şahıslarla paylaşılmaz. Kişiler depolama hizmetini özel olarak veya kurum olarak talep edebilirler. Depolama işlemlerini fazla eşyası bulunan, maliyet zararı ve eşya kaybı oluşmasın isteyen herkes eşya depolama hizmetinden faydalanabilir. Böylece eşyalar belirli tarihlere kadar koruma altında tutulmuş olunur. Bunun yanında taşınmak zorunda olan kişiler bu hizmeti talep edebilir.  

Kartal Eşya Depolama Fiyatları 

Kartal eşya depolama fiyatları hesaplamasında kapladığı alan hesaplanmaktadır. Kartal eşya depolama hizmeti verdiğimiz alan kör noktalarda dahil çok sayıda güvenlik kamerasıyla korunur. Depo alanlarımız temiz, hijyen kuralları dikkate alınarak, kapalı, depreme dayanıklı ve oluşabilecek doğal afetlere karşı korunaklı alanlardan oluşur.

Kartal ev depolama hizmetinde 5 – 10 m2 depo alanı fiyatı nedir?

Bu alanın fiyatı 250 ₺ olarak hesaplanır.

Kartal ev depolama hizmetinde 10 – 15 m2 depo alanı fiyatı nedir?

Bu alanın fiyatı 350 ₺ olarak hesaplanır.

Kartal ev depolama hizmetinde 15 – 20 m2 depo alanı fiyatı nedir?

Bu alanın fiyatı 450 ₺ olarak hesaplanır.

Firmamızdan depolama hizmeti her zaman, her koşulda ve 7/24 talep edilebilir. Bunun için firmamızla iletişime geçip depo alanının özellikleri, eşyaların korunma şekli gibi bilgiler alınabilir. Ayrıca firmamıza depolanacak olan eşya bilgisini verip en iyi yönlendirmeyi alabilirsiniz. Firmamız eşyaları depolarken güvenliğini sağlamak amaçlı tek tek listeleyerek sigortalama işlemi gerçekleştirir. Ayrıca firmamızın depo alanı yıllara dayalı bir sigorta ile koruma altındadır. Böylece eşyaların zaman içerisinde yıpranması, kırılması ya da yangın gibi oluşumların zararları en iyi teminatlarla karşılanır. Firmamız bu hizmetleri Kartal ev eşyası depolama fiyatları konusunda en uygun fiyatlarla sunar. Bu hizmetleri sunarken de işinde bilgili ve profesyonel bir ekip ile gerçekleştirir. 

Kartal eşya depolama firmaları arasında sizlere en uygun seçeneği sunan firmayız. Ev eşyalarınız firmamız güvencesindedir. Bizzat depolama alanlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Her türlü güvenliği alınmış ve temiz alanlardır. Bizim için müşteri istek ve şikayetleri son derece önemlidir. Pratik bir şekilde depo hizmetinde çalışan personellerimiz her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Her biri kendi işlerinde uzmanlaşmıştır. Temiz depo alanları sayesinde ev eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir. Depolama alanın çözüm odaklı bir şekilde çalışma sürdürmekteyiz.  

Dilerseniz depo temizliği nasıl yapılır? adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.