Kartal nakliyat firması olarak önceliğimiz eşyaları en güvenli şekilde istediğiniz adresten istediğiniz adrese taşımaktır. Bunun için sahip olduğumuz tüm imkanları en doğru şekilde kullanacak bir personel kadrosuna sahibiz. Kartal evden eve nakliyat için ön plana çıkan firmamız, her konuda sizlere destek olmaktadır.  Eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı bir şekilde taşıyoruz.

Kartal Nakliyat Firması
Kartal Nakliyat – Çamaşır Makinesi

İnsanlar, yaşam alanlarının seçeneğinin artması ve dünyanın daha global bir yer haline gelmesi ile taşınma ihtiyaçlarında da artışın olduğunu görebiliyor. Eskiden insanlar doğumlarından yaşamlarına kadar tek bir yerde konaklarlardı. Günümüzde de ise taşınma ortalamalarının çok yüksek olduğunu görebiliyoruz. Taşınma nedenleri arasında da ilk sırada iş imkanları gelmektedir. İş hayatları insanların taşınması için en önemli neden olarak görülüyor.

Kartal ev taşıma konusunda, tercih noktasında dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi firmaların tercih ettiği eşya taşıma yöntemleridir. Bunlar arasında yeni nesil olanlar ile çalışma yapmak gerekir. Eşyaların da yeni nesil olması, taşımacılık sektöründe de değişimlere neden oldu. Eşya asansörleri bu anlamda ilk sırada yer alıyor. Eşyalarınızın zarar görmemesi adına güvenilir yöntemleri profesyonel ekip ile yapmak gerekir.

Kartal nakliyat alanında işini doğru yapan bir ekip ile çalışmak iş sürecinde aldığınız verim ile doğru orantılıdır. En güvenilir ekipten yardım almanız, iş hızını ve kalitelisini de yüksektir. Kartal evden eve taşımacılık olarak bu alanda uzun zamandır çalışmalarımız devam ediyor. Türkiye’nin dört bir köşesinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Kartal ve çevresinde üstün hizmet göstererek, en bilinen markalardan biri haline geldik. Müşterinin deneyimleri stressiz olmakla birlikte eşyalarının güvenliğini sigorta altına alarak kurumsal yapımızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.  Tüm bunların yanında en uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Sizler için belirlediğimiz fiyatlarımız ile en iyi hizmeti sorunsuz bir aşamada vermeye devam etmekteyiz.

Kartal Nakliyat Firması

Kartal nakliyat ekibimiz teknolojinin yeni gelişmelerini takip eder ve buna göre süreçler belirler. Riski en aza indirmek, verimi en yüksek seviyeye getirmek ve zamandan tasarruf sağlamak son derece önemlidir. Bunlar müşteri memnuniyetini arttırarak stresi en aza indirme fırsatını sağlar.

Kartal Nakliyat Ücretleri
Kartal Nakliyat – Koltuk

Kaliteli hizmetten söz edebilmek için referansların da bol olması gerekir. Kartal evden eve nakliyat olarak şu ana kadar sahip olduğumuz binlerce referans ile işimizi en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Sektörde yer alan firmalara oranla daha ön planda olduğumuzu gösteren birçok nokta vardır. Profesyonel olmamız ve kurumsal bir yapı içinde olmamız bunlardan biridir.

Kartal nakliye firması olarak eşyaların sorumluluğunu ve güvencesini sözleşme ile kendi bünyemiz altına alırız. Oluşması muhtemelen zararlara karşı eşyalarınız sigortalanır. Hasarız ve zararsız sonlanan nakliye işlemlerimizde, sizlerin içini rahatlatmak ve güvence altına almak için tüm eşyalarınız sigortalanır.

Kartal bilindiği gibi dar sokakları fazla olan ve bu nedenle detaylı bir taşınma süreci gerektiren semtlerden biridir. Kalabalık olduğunu da göz ardı etmemek gerekir.  Bu da taşımacılık için usta şoförlerden yardım isteme zorunluluğu ortaya çıkartır. Tüm bunların yanında hava şartları da taşınma süreçlerini etkiler. Bunun için özel önlemler alıyoruz. Zamandan tasarruf ederek süreçlerinizi hızlıca tamamlıyoruz.

Kartal evden eve nakliye firması olarak binlerce referansımız var. Tek bir alana hizmet vermiyoruz. Geniş bir alanda, insanların ihtiyaçlarını karşılama hedefi içindeyiz. Bunun için de bizi tercih etmeniz gerekir. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ev eşyalarınızın düzgün bir şekilde taşınması ve yerleştirilmesi için eğitimli personellerle çalışmaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kartal evden eve nakliye hizmeti kapsamı altında en güvenilir hizmet seçeneklerini en kapsamlı şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden hangisini istiyorsanız bunu sekreterlerimize iletmeniz gerekmektedir.

Genel anlamda baktığımız zaman nakliye hizmetleri belirlidir. Fakat bazı firmalar bu hizmetleri kısarlar ve bu sayede kar elde etmek isterler. Ama müşterinin güvenliğini ve kendi güvenliklerini de riske atmış olurlar. Kartal nakliyat hizmetleri kapsamında lojistik yönetmeliği içinde yer alan tüm hizmetleri sizlere sorunsuz olarak sunuyoruz. Bu sayede güvenlikten ödün vermiyoruz.

Kartal evden eve nakliyat hizmetleri dediğimiz zaman paketleme hizmetleri her zaman ön planda olmaktadır. Malzemelerin doğru şekilde korunması için, malzemeye uygun paketleme yapılmalıdır. Koli seçimi de bu anlamda son derece önemlidir. En kaliteli koliler ve buna uygun malzemelerin kullanması gerekir. Lojistik asansörleri de bu anlamda önemlidir.

Hizmetler kapsamında değerlendirmek yaparken bazılarının ön plana çıktığını görebiliriz. Bunlar taşımacılık yapılan semte, hatta sokağa göre bile değişim gösterebilir. Kısa süre içinde taşıma işlemini gerçekleşmesi için önlem alınmalıdır.

1) Kıyafetlerin Toplanması

Kıyafetlerin toplanması, Kartal şehir içi nakliyat hizmetleri arasında yer alıyor. Kıyafetler toplanarak en doğru bir şekilde katlanır ve taşımacılık için en uygun hale gelir. Kıyafetin zarar görmemesi ve en az yer kaplaması için bu işlemler yapılmaktadır. Özel eşyalarınız için özel katlama işlemleri uygulanır.

2) Eşyaların Ambalajlanması

Ev eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için paketlenmesi gerekir. Bu paketleme ürünleri sağlam ve temiz olmalıdır. Firmamız bünyesinde paketleme için patpatlar ve koliler kullanılmaktadır. Eşya ambalajla konusunda uzman kadromuzla çalışmaktayız.

3) Zamanında Hizmet

Hem müşteri hem de firmamız açısından zaman son derece değerlidir. Vermiş olduğumuz süreçler arasında gerekli olan noktalarda hizmet sağlanır. Zamanlama süreçlerinde çok ufak küçük oynama payları bırakılır. Eksper hizmet sürecinde ifade edilen zamanlama üzerinden hizmet sağlanır.

4) Temiz Nakliyat Hizmeti

Eşyaların güvenliği yanında temizliği de son derece önemlidir. Temiz kalması adına gerekli olan ambalaj işlemi yapılır. Temiz bir Kartal nakliyat hizmeti sunarak sizlere kolaylıklar sağlamaktayız. Site yönetimi ile de bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan taşınmanız gerçekleşir.

Kartal’da Nakliyat Nasıl Yapılır?

Eksper hizmetimiz ile bölgeler kontrol ve ziyaret edilir. Gerekli olan işlemler sonrasında da fiyat teklifi sunulur. Kartal evden eve nakliyat fiyatları hakkında net ücret almak için bizi arayabilirsiniz. Fiyat unsurlarını mesafe ve eşya yoğunluğu belirlenmektedir. Kartal ucuz nakliyat firmaları her zaman müşterilerini mağdur etmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Kartal Nakliyat Hizmeti

Garantili hizmet politikamız sayesinde, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın teslimatını sağlamak haricinde, profesyonel ekibimiz sizler ile sigorta kapsamında seçenekler sunmaktadır. Eşyalarınız tek tek sigorta altına alınmaktadır. Bu sayede oluşacak tüm sorunlar garanti kapsamı altında değerlendirilir. Ev eşyalarınızın sistemli bir şekilde taşınması için uzman bir ekiple çalışmalısınız. Firma bu konuda sizlere alanında yıllardır çalışan elemanlar getirmektedir.

Şirketimiz prensiplerinden ödün vermeyen bir çalışma anlayışına sahiptir. Her geçen gün daha da büyüyen yapısı ile, sizlerin yanında olmaya ve yardımlarına koşmaya devam ediyor. Bilindiği gibi taşımacılık sektörü her geçen gün daha da büyüyor. Fakat bu büyüme insanların daha iyi hizmet alması yerine, sorunlu hizmetlerin çoğalmasına neden oluyor. Birçok firma eksik hizmet vererek insanlara zarar veren işlemler yapmaktadır.

  • Ev eşyalarınız firmamız tarafından ilk önce paketlenmesi yapılmaktadır.
  • Beyaz eşyalarınız tesisatçı çalışanımız aracılığıyla yerinden çıkarılıp paketlenmektedir.
  • Yeni evinizde beyaz eşyalarınızın bağlanması tesisatçı elemanımız tarafından yapılmaktadır.
  • Mobilyalarınızın monte ve de montesi için marangoz ustamız göre almaktadır.
  • Eşyalarınızın taşınması için en az 3 eşya taşıma personeli görev almaktadır.
  • Kartal nakliyat alanındaki araçlarımız her taşıma sonra temizlenmektedir.
  • Kartal evden eve nakliyat hizmetinde önceliğimiz müşteri kazanmaktır.

Kartal Nakliyat Hakkında Sorular

Kartal nakliyat firmanız eşya ambalajlamayı nasıl yapıyor?

Eşya ambalajlama için en özenli ve dikkatli yöntemler belirlenir. Kalın patpatlar ve koliler bu anlamda son derece etkili olmaktadır. Paketleme işlemleri sonrasında gerekli şekilde özen verilerek taşıma yapılır.

Kartal nakliye şirketleri arasında fiyatlar neden farklıdır?

Tüm sektörlerde olduğu gibi, taşımacılık sektöründe de firmalar arasında farklı fiyat politikaları olması gayet normaldir. Fiyat belirlenirken göz ardı edilmemesi gereken kıstaslar vardır. Bazı firmalar yüksek fiyatlar ile insanlardan emekleri fazlasında üret talep edebilmektedir.

Kartal eşya taşıma firmanız hangi saatler arasında çalışıyor?

Ekibimiz çalışma saatleri olarak herhangi bir sınırlama koymamıştır. Sizlerin dinlenme saatleri de bizler için çalışma saatleridir. Bu anlamda 7/24 çalışma anlayışı ile sizlere yardımcı oluruz.  Burada önemli olan nokta, bizlere önceden ulaşmanızdır.

Kartal evden eve nakliyat firmanıza neden güvenmeliyim?

Uzun zamandır piyasada hizmet veren şirketimiz, güveninizi kazanmak adına her zaman doğru adımları atar ve sizlerin yanında olacak tüm prensipleri benimser. Bu anlamda her an bizimle irtibata geçerek yardım alabilirsiniz. Uzman çalışma kadrosu, müşteri dostu anlayışı ve süratli olması fark yaratan unsurlardır.

Kartal nakliyat hizmetinde kaç personele sahipsiniz?

Şirket olarak yüzlerce kişiden oluşan personel kadromuz bulunuyor. Her bir çalışanımız alanında uzman ve eğitimlidir. Marangoz ustası, tesisatçı, elektrikçi, eşya taşıyan personeller ve sekreterler kadronun ana bölümünü oluşturmaktadır. En iyi Kartal evden eve nakliyat hizmetini sunmak için her zaman kendimizi geliştirmekteyiz.

Kartal nakliyat fiyatları konusunda nasıl bir hesaplama yapmaktasınız?

Kartal’da ev taşımalarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız fiyat konusunda fiyat hesaplama robotunu kullanarak sizlere net bir ücret sunmaktadır. Dilerseniz kendiniz de ücreti hesaplayıp bile aktarabilirsiniz.

Kartal nakliyeciler arasında firmamızı ayıran özellikler nelerdir?

Firmamız bünyesinde çalışan personeller uzman ve eğitimlidir. Diğer firmalarda ise yabancı uyruklu ikameti olmayan elemanlar bulunmaktadır. Firmamız sigorta hizmetini sunmaktadır. Bu sigorta sayesinde ev eşyalarınız zarar görürse bedeli karşılanır. Kartal ev taşıma firmaları arasında belgesiz çalışan firma sayısı çoktur. Şirketimizin hem eşya taşıma belgesi hem de vergi levhası bulunmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat telefon numaraları için bizlere ulaşabilirsiniz. Hem evden eve nakliyat hem de eşya depolama alanında en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Dilerseniz Kartal nakliye kamyonet hizmetini de sunabiliriz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.