Levent Eşya Depolama

Levent eşya depolama hizmetini firma olarak sizlere en iyi seçenekler sunmaktayız. Her daim müşteri memnuniyetini geliştirmek adına sizlerin taleplerine önem vermekteyiz. Levent ev eşyası depolama firması olarak bizlere her daim ulaşabilir ve hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Tüm müşterilerimize kapımız her daim açık olmakla beraber iletişim adreslerimiz her daim aktiftir.

Levent eşya depolama sektörü olarak İstanbul’da birçok firmanın hizmet verdiği ve taleplerin yüksek olduğu bir alandır. İstanbul’da tüm semtlerinde sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi vererek çalışmaktayız. Eşya depolama işini her anlamda tamamen denetimli olarak sürdüren firma olarak profesyonel depolama seçenekleri sunmaktayız.

Levent kiralık depo alanında ilk olarak müşterilerimizi bizlere ulaşması ve randevu verilmesi ile başlamaktadır. Randevu saatini asla aksatma veya geciktirme yapmadan zamanında hizmet prensibi ile hareket etmekteyiz. Depolanacak olan eşyalarınızı en güncel olarak hazırlanan ve tamamen kaliteli alanlarda muhafaza etmekteyiz.

Nakliyat alanı ile sektöre giriş yapan firmamız uzun süreler nakliyat ve evden eve hizmetlerinde büyük başarılar elde etmiştir. Depolama sektörüne de ilk giriş yapan firmalardan biri olarak tecrübesi uzun zamanlara dayanmaktadır. Nakliyat alanında tanınmış ve alanında en sık olarak tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Sistematik ve belirli prensiplere dayanarak çalışmayı ilke edinen firmamız hizmetinin her adımını standartlara bağlamıştır. Depolama alanında ilk günden günümüze kadar müşteri istek ve ihtiyaçlarını her daim dikkate alarak gelişmeyi sürdürmüştür.

Levent eşya depolama hizmetinde İstanbul’da bulunan en iyi alanların özenle seçilerek dizayn edilmesi ile oluşturulmuştur. Tüm depo alanlarımız eşyalarınızın tamamen güvende olduğu ve her türlü dış etkenden korunan yerlerdir.

Levent Eşya Depolama Firması

Levent eşya depolama alanında hizmet veren birçok firmadan kalitemiz ve müşteri memnuniyeti alanında tamamen ön sıralardayız. Depolarımızdan personele ve araçlarımıza kadar birçok ürün tamamen en iyi kalitede ve eğitimli personel ile sağlamaktayız. Sektörde lider olarak her daim gelişimi hedeflemekte ve müşteri isteklerini en iyi biçimde yerine getirmekteyiz.

Levent Eşya Depolama Firması
Levent Eşya Depolama

Levent bölgesinde tamamen üst düzey teknolojiler ve hizmetler sunabilen depolama alanlarımız mevcuttur. Depolama alanlarımız oluşacak olan mevsimsel şartlara göre değişebilen sistemler ile eşyalarınız muhafaza edilmektedir. Yaz mevsiminde yaşanacak sıcak havalardan kış aylarındaki soğuk havaya ve tüm hava durumlarından tamamen korunaklı bölgelerdir.

Üçeller Depo firması olarak depolama alanlarının yalıtımına büyük önem vermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının herhangi bir şekilde zarar görmesini engellemek amacıyla her daim geliştirme çalışmaları yapmaktayız. Eşyalarınızın depolama alanlarımıza getiren araçlar ise tamamen eşya yüklemeye ve taşımaya uygun araçlardan oluşmaktadır.

Günümüzde depolama alanlarına olan ihtiyaç ise gün geçtikçe artarak halen talepler çoğalmaya devam etmektedir. Depolama alan ihtiyaçlarının günümüzde bu kadar hızla artarak ilerlemesine neden olan belli başlı sebepler mevcuttur. Depolama ihtiyacının ortaya çıkmasını etkileyen unsurlar şunlardır:

  • Fazla eşyaların depolanarak muhafaza edilmek istenmesi
  • Tadilatlar süresi boyunca eşyaların hasar almadan saklanmak istenmesi
  • Evlilik öncesi çeyiz ve ev eşyalarının saklanmak istenmesi
  • Firmalar için mevsimsel ürünlerin saklanmak istemesi
  • Firmalar özel ürünleri muhafaza etmek istemesi

Ve daha birçok nedenden dolayı depolama hizmeti talep görmektedir.

Özel olarak firmamız tarafından tasarlanan her türlü yalıtımı bulunan sistematik olarak kontrol edilen depolama alanlarımız ile eşyalarınız her daim güvende. Bizleri tercih ederek sizlerde kaliteli ve güvenilir depolama hizmetini en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Depolama alanında birçok firmadan farklı olarak fiyatlar konusunda tamamen hizmetimizin en iyisi ile beraber uygun fiyat standartlarımızı hiçbir zaman değiştirmedik.

Levent ev eşyası depolama hizmetini sizlere güvenli ve temiz bir şekilde sunmaktayız. Daima müşteri esaslı çalışma bir prensibini esas almaktayız. Eşya depolama alanında depo alanlarımız aylık olarak dezenfektan yapılmaktadır. Levent ev depolama alanlarımızı görmek için ofisimize uğrayabilirsiniz. Depolama hizmetinde şeffaf bir anlayışla hareket etmekteyiz. Üçeller Depo olarak yıllardır bu alanda Levent’te hizmet sunmaktayız.

Levent Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Levent eşya depolama olarak yıllardan beri alanında uzman personelimiz ile her daim en iyi hizmeti amaçlamaktayız. Levent ev depolama firması olarak her daim müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak için birçok çalışmalar yaptık. Her daim alanında yenilikçi olarak sizlere en iyi sistemleri sunduk.

Levent Ev Eşyası Depolama
Levent Eşya Depolama Hizmeti

Levent eşya deposu alanında çokça tercih edilen ve rekabetin yüksek olduğu alanlardandır. Bu artan talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek ve sektörde lider firma olarak kalabilmek adına birçok çalışmalar ve yeni teknolojileri bünyemize kattık. Müşteri memnuniyetini arttırmak ve daha hizmet sunabilmek için hizmetimizin en üst düzeyde tuttuk.

Tecrübelerimizin her daim artarak ilerlemesi personelimize verdiğimiz en iyi eğitimler ile birlikte alanda lider konuma yükseldik. Levent depolama alanında müşterilerimizin en çok tercih ettiği ve güvendiği firma konumunda olmaktan gurur duymaktayız.

1) Depolama Sözleşmesi

Depolama alanlarımızdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin öncelikle bizlere iletişim kurması ile işlem başlamaktadır. Müşterimizin belirttiği tarihlere en yakın olarak randevu seçerek kendisine iletmekteyiz. Ayarlanan randevu zamanında ekiplerimiz araçlar ile beraber istenilen konuma gönderilmektedir.

Uzman ekiplerimiz müşterinin depolanması istenen eşyaların her birini özenle incelemekte ve gerekli olan notlarını almaktadır. Depolanacak eşyalarınızın o anki durumları not alınarak sizlere teslimi sırasında herhangi bir eksiklik olmadığı teyit ettirilmektedir. Tüm gerekli işlemlerin ardından depolama sözleşmesi iki taraf imzası alınarak paketlenmeye geçilmektedir.

2) Eşyaların Paketlenmesi

Sözleşme sonrasında uzman ekiplerimiz tarafından eşyalarınız belirli kategorilere ayrılmaktadır. Her kategori kendine özel paketleme gerektiren ürünlerden oluşmaktadır. Beyaz eşyanızdan, mobilya ve küçük tüm eşyalara kadar her biri kategorilere ayırılır.

Taşıma ve depolama süresi boyunca tamamen muhafaza altında kalabilecek şekilde özenle paketlenmektedir. Paketlemelerde gerekli alanlarda koruyucu köpük veya sarılarak paketleme için hava kabarcıklı naylon kullanılmaktadır. Eşyalarınız tamamen alanında uzman personeller ile bu işlemlerden geçmektedir.

3) Taşıma ve Depolama

Uzman ekipler tarafından özenle paketlemesi yapılan eşyalarınız gerekli olan ekipmanlar yardımıyla araçlara yüklenmektedir. Ekiplerimiz sizlere özel olarak gönderilen araçlarımıza eşyalarınız tamamen güvenilir şekilde araçlara yüklenmektedir. Tecrübeli personellerimiz sayesinde tamamen en iyi hizmet ile taşınmaktadır. Araçlara yüklenen eşyalarınız yolda oluşacak sarsıntılara karşılık olarak araçlarda özel kemeler ile sabitlenmektedir. Böylelikle tamamen güvenilir bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Araçlar ile Levent ev eşyası deposu alanlarına getirilen eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özenle araçlardan indirilmektedir. Sizlere özel olarak tahsis edilen temizlenmiş ve tamamen dezenfekte edilmiş bir şekilde hazır olarak beklemektedir. Eşyalarınız bu alanlara özenle yerleştirilmektedir.

4) Levent Eşya Depolama Alanı

Levent eşya depolama alanlarımız tamamen en iyi kalitede ve yüksek hizmet standartlarındadır. Depolama alanında oluşacak her soruna karşılık olarak önlem almış ve 7/24 olarak izlenmektedir. Tüm depolama alanlarında kamera sistemleri haricinde güvenlik görevlisi ile desteklenmektedir.

Temizlik konusunda yüksek hassasiyet gösteren bir firma olarak alanlarımız belirlenen aralıklarda temizlenmektedir. Temizleme işlemi uzman personel ile dip bucak olarak en iyi şekilde yapılmaktadır. Günümüzde artan Covid-19 virüs gibi zararlı olacak her türlü mikroorganizmaya karşılık olarak tamamen koruma altında almaktayız.

Alanlarımız belirli aralıklarda dezenfekte edilerek arındırılmaktadır. Bu işlemleri ise alanında uzman kişilere uygulamaktadır. Depolama alanlarımıza yerleştirilen ürünleriniz sözleşmede belirtilen süre boyunca bizlere zimmetlenmektedir.

Levent Kiralık Depo
Levent Eşya Depolama Firması

5) Teslimat

Depolama süresi dolmadan birkaç gün öncesinden sizlere bilgi verilerek eşyaların bırakılmasını istediğiniz konum alınmaktadır. Depolama alanlarından tekrar özenle araçlara yerleştirilen eşyalarınız istenilen alana götürülmektedir. Müşterilerimize eşyalarımız teslim edilirken tüm kontroller yapılarak sizlere verilmektedir. Eğer eşyalarda oluşan herhangi bir sorun olursa garanti sistemimiz devreye girmektedir. Sizlere oluşan zarar gerektiği gibi karşılanarak maddi kayıplarınızı sıfıra indirmekteyiz.

Levent eşya depolama alanında sizlere en iyi hizmet ile sunulacak işlemleri açıkladık. Tüm bu olanların dışında her daim kaliteli hizmetimizi anlatmak değil yaşamanız halinde anlamlandırmak daha kolaydır. Bizler her daim sizlerin depolama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Eşya depolama sektöründe evden eve nakliyat kalitemizi yansıtarak her daim en iyisini hedefledik. Sektörde her daim müşteri memnuniyetini sağlamak adına büyük çabalar sarf ettik. Tüm bunların sonuçları olarak depolama hizmetinde en iyi firma olarak birçok kişiye hizmet verdik. Tüm hizmetlerimizde yüksek standart kalitesinden ödün vermedik.

Levent Kiralık Eşya Depolama

İstanbul şehri ilçeler nazarında her geçen gün kalabalık olmaya başlayan şehirlerimizden biridir. Levent ilçesi ile kalabalık bir nüfusa sahiptir. Nerede nüfus orada taşınma ya da depolama ihtiyacı kat be kat artar. İşte bu noktada ilgili adresiniz biz yani Levent eşya depolama firmamızdır.

Özellikle son zamanlarda depolamaya duyulan ihtiyaç çeşitli nedenlerle artmıştır. Eşya depolama ihtiyacınız mı var? Profesyonel bir ekibe ve doğru bir firmaya da ihtiyacınız var demektir. Levent kiralık eşya depolama olarak ekibimiz profesyonel personellerden oluşmaktadır. Depolama alanlarımızda eşyalarınızı muhafaza ederken steril ve güvenli ortamlar söz konusudur. Eşyalarınızı ilk gün teslim ettiğiniz gibi istediğiniz tarihte geri alabilirsiniz.

Ev depolama hizmetimiz öncesinde konusunda tecrübeli ekspertiz uzmanımızla tanışacak, eşyalarınızı analizden geçirecektir. Bu aşama eşyaların hacminin belirlenmesi ve depolama alanlarımızda kaplayacağı alanın belirlenmesi içindir. Yapılan analizle birlikte bir sonraki aşamamız eşyalarınızın paketlenme işlemleridir.

Böylelikle taşınma ve depolanma süreçlerinde her türlü soruna karşılık tedbir alınmış olunur. Biz Levent depo kiralama olarak hizmetlerimizde sizlerin mutlu, güvenli ve huzurlu olmanız için çabalıyoruz.

Levent Eşya Depolama Firmaları
Levent Eşya Depolama Alanları

Levent Depo Kiralama Hizmeti

Depolama alanlarımızda rutubetsiz ve temiz ortam sağlamak için sürekli bir havalandırma sistemi vardır. Eşyaların küflenmesini engellemek için tedbirler alınır. Temizlik kıstası firmamız için olmazsa olmaz kuraldır.

Depolama alanlarımızda yüksek güvenlik söz konusudur. 7/24 kamera sistemi kaydındadır. Ayrıca güvenlik personellerimizde mevcuttur. Biliniz ki eşyalarınızın gece ya da gündüz fark etmeksizin her türlü risk için önlem çerçevesi içerisinde keyifleri yerindedir. Bizim misyonumuz sizin gönül rahatlığı içerisinde olup bize olan güveninizin devamlılığıdır.

Levent kiralık eşya deposu olarak fiyatlarımızın belirlenmesi yapılan incelemeler sonrasındadır. Eşyalarınızın miktarı, depolama alanlarımızdaki misafirlik süresi bunda etkili olan maddelerdir. Fiyatlarımız kalitemizle aynı terazi kefesine konduğunda biliniz ki, aldığınız hizmet standartlar üzerindedir.

Eşyalarınızın güvenini sağlamak, doğru muhafaza içinde olmasını bilmek eminiz ki aradığınız özellikler arasındadır. O zaman diyoruz ki; Levent eşya depolama aradığınız yerdir. Eşyaların sigortalanması demek her türlü soruna karşı garanti altına almak demektir. Sigortalama işlemlerimiz ile eşyalarınızın güvenliği bize aittir. Depolama işlemleri biz de güvenli, hızlı, sorundan uzak ve kalitelidir

Levent Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Levent Kiralık Depo : 250₺ – 400₺
2+1 Levent Kiralık Depo : 400₺ – 550₺
3+1 Levent Kiralık Depo : 550₺ – 700₺
4+1 Levent Kiralık Depo : 700₺ – 850₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aidat belirlenmektedir.

Levent Eşya Depolama Hakkında Sorular

Levent eşya depolama sözleşmeniz var mıdır?

Her depolama hizmetinde sözleşme imzalamaktayız. 2 nüsha şeklindedir. Bir nüshası müşterimizde bir nüshası ofisimizde kalmaktadır. Sözleşme sayesinde eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

Levent ev eşyası depolama hizmetinde ambalajlama yapmakta mısınız?

Ev eşyalarınızın paketlenmesi uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Paketleme ürünlerimiz kaliteli olup her türlü hasara karşı koruma sağlamaktadır. Mutfak kırılacak eşyaları, koltuk gibi bütün eşyalar firmamız tarafından ambalajlanır.

Levent eşya deposu alanlarınızda nem ve rutubet var mı?

Eşyalarınızı yerleştirdiğimiz depolarınız temiz ve nemsiz ortamlardır. 7/24 havalandırma sistemi çalışmaktadır. Herhangi bir nem alması söz konusu değildir. Depolarımızın günlük kontrolleri olup ayda 2 defa ilaçlanmaktadır.

Levent ev eşyası depolama hizmetinde eşya taşımasını yapıyor musunuz?

Eşyaların paketlemesinden taşımasına kadar bütün işlemleri biz yapmaktayız. Firmamız eşyalarınızın taşımasını ve teslimini en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Eşya taşımada kapalı kasa kamyonlar kullanmaktayız.

Levent eşya depolama alanında mobilya monte ve de montesini yapıyor musunuz?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda ev, büro, ofis eşyaları üretilmektedir. Evde bulunan maddi değeri yüksek mobilyaların, işinde uzman ve deneyimli kişiler tarafından monte ve de monte işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde özel tasarımlara sahip mobilyalar, kullanılamaz hale gelebilir.

Firmamız nakliye hizmeti kapsamında, evlerde bulunan eşyaların monte ve de monte işlemlerini gerçekleştirir. İşinde uzman ve deneyimli elemanlarımız, her türlü mobilya monte ve de montesini sorunsuz bir şekilde tamamlanır.