Mecidiyeköy eşya depolama hizmeti sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, memnuniyetinizi sağlayarak en iyi depolama hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşya depolama hizmeti müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sunulan bir hizmettir.

Mecidiyeköy Eşya Depolama
Mecidiyeköy Eşya Depolama – Çekyat

Evden eve nakliyat hizmeti ile başlayan bu sektör günümüzde artan eşya depolama ihtiyacı ile depolama alanında ortaya çıkartmıştır. Bu alanda firma olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız.

Mecidiyeköy eşya depolama firması olarak müşterilerimize elimizden geldiğince en kaliteli hizmeti sunarak sizlere hizmet etmekteyiz. Firma olarak belirli standartlar çevresinde yapılan depolama hizmeti sunmaktayız.

Tüm aşamalarda sizlerin en iyi koşullarda güvenini sağlayarak eşyalarınıza en iyi özeni göstermekteyiz. Araçlarımızdan depolarımıza ve ekiplerimize kadar tüm alanda en iyi ekipman ve uzman kadro kullanarak depolama hizmetinde sizlere üstün kalitede bir çalışma sağlamaktayız.

Mecidiyeköy eşya deposu alanında pek çok firma ile rekabet edilen bir hizmet olan depolama hizmetinde sizlere hizmet sunabilmek adına elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Buna binaen firma olarak pek çok güncel teknoloji ve trendi takip etmekteyiz.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ekibimizde uzman çalışanlar, profesyonel araçlar bünyemizde barındırmaktayız. Çalışan personelimiz alanında tecrübeli ekipler ile birlikte paketleme, taşıma ve depolama hizmetini üst düzey olarak sunmaktayız.

Mecidiyeköy Eşya Depolama Firması

Mecidiyeköy’de artan ihtiyaç ile firmamız depolama alanında nakliyat hizmetinde verdiği kaliteli ve özenli hizmeti depolama alanında da sunmak amacıyla depolama alanında faaliyete başladık. Sektörde öncü olmak amacıyla sürekli kendimizi geliştirdik. Sizlerin memnuniyeti için firma olarak en önemli faktörlerimiz arasında yer almaktadır.

Mecidiyeköy Eşya Depolama
Mecidiyeköy Ev Depolama

Mecidiyeköy depolama hizmetinde en iyi imkanlara sahip olan şirketimiz sayesinde bu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Özellikle İstanbul’da bulunan en iyi depolama alanlarına sahip olan firmamız bu sayede müşterilerin güvenini kazanmakla beraber onlara en iyi koşulları sunmaktadır. Bu sahip olduğu olanaklar sayesinde müşterilerin en çok tercih ettiği firmalar arasında yer almaktayız.

Mecidiyeköy kiralık eşya deposu olarak sayılamayacak derecede depolama hizmeti sunduk. Bu hizmetler sayesinde firma olarak müşteri güveni ve güler yüzün önemini bir kez daha fark ettim. Yaptığımız her işte yüzümüzde gülümseme ve sizlere sunulan güvenli hizmet sayesinde en çok müşteri memnuniyeti sağlayan firmalar arasında yer aldık.

Bu yaşanan en çok tercih meselesi bizleri geliştirmekle beraber aynı sektörde hizmet veren birçok firmaya da örnek olduk. Bizlerin güler yüzü sayesinde birçok firma da sektörde belli kazanımlar elde etti. Bu olaylara öncülük etmekten çok gururluyuz.

Mecidiyeköy’de hizmetimize ihtiyaç duyulan her noktaya en hızlı şekilde intikal ederek müşterilerimizin isteklerine uygun olarak depolama hizmetini sunabilmekteyiz. Depolama haricide firma olarak sektöre ilk giriş yapma sebebimiz olan evden eve nakliyat konusunda sizlere elimizden gelenin en iyisini sunmaktayız.

Müşterilerimizin bizlere ulaşarak hizmetin tüm detaylı aşamalarını sıklıkla öğrendiklerini fark ettik. Sizlere şimdi bir depolama hizmeti nasıl gerçekleşir baştan sona bunları anlatacağız.

Mecidiyeköy eşya depolama şirketi olarak tecrübe ve güler yüzlü olarak seçtiğimiz çalışanlar ile verdiğimiz bu hizmetlerden sizlerden alınan geri dönütler sayesinde sektörde takip edilen firmalar arasında yer almaktayız.

Mecidiyeköy Eşya Deposu Hizmeti

Ortalama bir ev, dükkân kirasını düşünürseniz size uygun şekilde depolar kiralayabilirsiniz. Hem eşyalarınız zarar görmez her türlü durumdan korunur hem de cebinizden uçuk meblağ ücretler çıkmaz. Bu nedenle ülkemizde tayin, üniversite gibi durumlar nedeniyle eşya depolama hizmetleri oldukça artmıştır. Depolama ihtiyacınızı en uygun fiyatlara firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. Çok ucuz fiyatlar kaliteden ödün vermektedir. İyi bir depolama için firmaları araştırıp en iyisini bulmanız gerekmektedir. Mecidiyeköy eşya depolama olarak sizler için en uygun fiyatlı kiralamaları sağlamaktayız.

 • Tüm depoların temizlenmesi, ilaçlanması düzenli aralıklarla yapılmalıdır.
 • Depolar güvenlik kameraları ve güvenlik elemanları ile korunmalıdır.
 • Nem, rutubet, kir veya toz gibi durumlardan korunmalı ve önlemler alınmalıdır.
 • Sel, yangın, hırsızlık gibi durumlar için önlemler alınmalıdır. 
 • Tüm evrakların tamamlanması
 • Depolara eşya sahibinin izin verdiği kişiler dışında kimsenin girmemesinin sağlanması.
 • Depolanan eşyaların sigortalanması
 • Kişiler istediği takdirde eşyalarını depoya getirmesi ve götürmesinde hizmet verebilmek.
 • Müşteri-Firma arası iletişimde sorun yaşanmaması.
 • Mecidiyeköy eşya depolama alanları havadar, geniş, yüksek girişli olmalıdır.

Depolarımızda küf, nem, rutubet önlemleri alınır. Depolarımızda Covid-19 tedbirleri nedeniyle düzenli dezenfeksiyon işlemleri gerçekleşmektedir. Depolarımız günlük olarak temizlenmektedir. Depolama işlemlerini bizler gerçekleştirmekteyiz.

Her müşterimize sözleşme imzalatmaktayız ve bu şekilde sizde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Yalnızca sizlere özel tahsis edilen depolarımızda kontrol altında ürünleriniz uzun yıllar kalmaktadır. Yeni yapılan binalardaki ev boyutlarının küçülmesi ile depo kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Fakat dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Mecidiyeköy Ev Deposu Sözleşmesi Neler İçeriyor?

 • Kira ücreti
 • Hizmet ve maliyetlerin içeriği
 • Sigorta maddeleri
 • Fatura ve ödeme şartları
 • Eşyalara ulaşma şartları
 • Fesih ile ilgili bilgiler
 • Teslim ile ilgili bilgiler
 • Mecidiyeköy eşya depolama hizmetinde sözleşmemiz iki nüsha şeklindedir.

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama

Depolama; saklamak istediğiniz zarar görmesinden çekindiğiniz her türlü eşyanızı saklamanız için oluşturulan alandır. Günümüzde yaşam alanlarının küçülmesi, tayinler, öğrencilerin mevsimsel amaçla kullandığı eşya depolama firmaları bulunmaktadır. Büyük bir evden küçük bir eve geçerken yeni ve az kullandığınız eşyalarınızı atmak yerine, kendinize uygun bir depo kiralayarak eşyalarınızı uzun süreler saklayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Eşya Depolama Firması
Mecidiyeköy Eşya Depolama – Salon

Şu an ihtiyacınız olmayan fakat ileride mutlaka işinize yarayacak evinizde fazla yer kaplayan eşyaların depolara koyarak daha sonrasında kullanmak üzere kaldırabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle yaz aylarında ailesinin yanına dönen öğrencilerin tercihi olan eşya depolama hizmeti 3-4 ay ev kirası vermek yerine oldukça uygun fiyatlara ürünlerini depolama hizmeti almayı tercih etmektedirler. Mecidiyeköy ev eşyası depolama firması olarak yüksek güvenlikli, temiz depolarımızda eşyalarınızı sizin belirlediğiniz tarihler arasında saklamaktayız.

Mecidiyeköy ev eşyası depolama için öncelikle doğru firmayı bulmanız gerekmektedir. Bizler Mecidiyeköy eşya depolama olarak işimizi sizler için en titiz ve güvenilir halde size sunmaktayız. Evlerinizde, ofis veya işyerlerinizde koyacak yer bulamadığınız ürünleri sizler için en güvenli şekilde saklamaktayız.

Firmamızın en hassas noktası ürünlere hiçbir zarar gelmemesidir. Kiralayacağınız depoyu öncesinde mutlaka görmelisiniz. Bu nedenle kiralık eşya deposu firması olarak bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yıllardır süre gelen çalışmalarımız, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle bütün eşyalarınızı sizin belirlediğiniz süreler içerisinde en iyi şekilde saklayacağız. Firmamızın en önemli hususu müşteri memnuniyetidir. Tüm detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz fiyatlar için eşyalarınızı bodrum katlarda nem ve rutubetin olduğu hijyenik olmayan ortamlarda heba etmeyin. Eşyalarınıza düzenli olarak kontroller sağlanıp herhangi olumsuz bir durumda sizleri bilgilendiriyoruz.

Mecidiyeköy Depolama Hakkında Sorular

Mecidiyeköy eşya depolama alanlarınız eşya saklaması için uygun mudur?

Depolama alanları sizlerin ürünlerini nem, rutubet, haşere ve mikroplara karşılık özenle dezenfekte edilen alanlardır. Depolama alanları tamamen metal sınırları olan bölgelerdir. 

Mecidiyeköy ev depolama firmaları arasında neden ücret tutarsızlığı var?

Sektörde kurumsal firmalar olduğu kadar korsan firmalar da vardır. Güvenli depo alanlarını sizlere en iyi şekilde sunan firmalar sigortalı bir şekilde hizmet vermektedir. Güvenli depolama alanlarında kamera sistemi olmalıdır. Üçeller Depo firması olarak sizlere kaliteli bir şekilde bu hizmeti sunmaktayız.

Mecidiyeköy ev eşyası depolama alanlarınızda kamera sistemi var mı?

Depolama alanlarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Ev eşyalarınız güvencemiz altındadır. Mecidiyeköy eşya depolama hizmetinde güvenlik görevlimizde bulunmaktadır.

Mecidiyeköy depolama hizmetinde ambalajlama yapmakta mısınız?

Ev eşyalarınız için paketleme ürünlerini firmamız getirmektedir. Eşya paketleme hizmetini ekibimiz yerine getirmektedir.

Neden Mecidiyeköy eşya deposu hizmetinizi tercih etmeliyiz?

Anlaşacağız firma size güven vermeli, firmamız gibi köklü bir firma olmalıdır. Sizlere eşya depolama ile ilgili sigorta yapan ve süreçleri size en iyi şekilde aktarabilen firmamıza yönelmelisiniz. Eşyalarınızı sağlıklı, güvenli sizin isteklerinizi önemseyerek depolamaktayız.

Depolama malzemelerimizin korunması için son teknoloji en iyi ürünleri tercih etmekteyiz. İsteklerinize ve önerilerinize anında dönüş yaparız. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizlere destek sağlarız.  Mecidiyeköy eşya depolama alanlarımız temiz ve hijyeniktir.  Eşyalarınızı sigortalı olarak muhafaza ettiğimizden dolayı zarar görmesi ihtimalini düşünmenize gerek kalmaz.

Mecidiyeköy’de hangi eşyaları depolamaktasınız?

Bütün eşyalarınızı depolama sistemi ile depolarımızda saklayabilirsiniz. Sadece ev değil bireysel eşyalarınızı da güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Mobilyalar, kıyafetler, spor aletleri, yazlık kışlık lastikler, stant ve fuar malzemeleri, değiştirilen fakat atılmaya kıyılamayan dolap, baza gibi ürünler depolanabilir. Uygun koşullarda kaplanarak saklanan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir. 

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın