Mecidiyeköy Eşya Depolama

Mecidiyeköy eşya depolama hizmeti sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, memnuniyetinizi sağlayarak en iyi depolama hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşya depolama hizmeti müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sunulan bir hizmettir.

Evden eve nakliyat hizmeti ile başlayan bu sektör günümüzde artan eşya depolama ihtiyacı ile depolama alanında ortaya çıkartmıştır. Bu alanda firma olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız.

Mecidiyeköy eşya depolama firması olarak müşterilerimize elimizden geldiğince en kaliteli hizmeti sunarak sizlere hizmet etmekteyiz. Firma olarak belirli standartlar çevresinde yapılan depolama hizmeti sunmaktayız. Tüm aşamalarda sizlerin en iyi koşullarda güvenini sağlayarak eşyalarınıza en iyi özeni göstermekteyiz. Araçlarımızdan depolarımıza ve ekiplerimize kadar tüm alanda en iyi ekipman ve uzman kadro kullanarak depolama hizmetinde sizlere üstün kalitede bir çalışma sağlamaktayız.

Mecidiyeköy eşya deposu alanında pek çok firma ile rekabet edilen bir hizmet olan depolama hizmetinde sizlere hizmet sunabilmek adına elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Buna binaen firma olarak pek çok güncel teknoloji ve trendi takip etmekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ekibimizde uzman çalışanlar, profesyonel araçlar bünyemizde barındırmaktayız. Çalışan personelimiz alanında tecrübeli ekipler ile birlikte paketleme, taşıma ve depolama hizmetini üst düzey olarak sunmaktayız.

Mecidiyeköy Eşya Depolama Firması

Mecidiyeköy’de artan ihtiyaç ile firmamız depolama alanında nakliyat hizmetinde verdiği kaliteli ve özenli hizmeti depolama alanında da sunmak amacıyla depolama alanında faaliyete başladık. Sektörde öncü olmak amacıyla sürekli kendimizi geliştirdik. Sizlerin memnuniyeti için firma olarak en önemli faktörlerimiz arasında yer almaktadır.

Mecidiyeköy Eşya Depolama Firması
Mecidiyeköy Eşya Depolama

Mecidiyeköy depolama hizmetinde en iyi imkanlara sahip olan şirketimiz sayesinde bu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Özellikle İstanbul’da bulunan en iyi depolama alanlarına sahip olan firmamız bu sayede müşterilerin güvenini kazanmakla beraber onlara en iyi koşulları sunmaktadır. Bu sahip olduğu olanaklar sayesinde müşterilerin en çok tercih ettiği firmalar arasında yer almaktayız.

Mecidiyeköy kiralık eşya deposu olarak sayılamayacak derecede depolama hizmeti sunduk. Bu hizmetler sayesinde firma olarak müşteri güveni ve güler yüzün önemini bir kez daha fark ettim. Yaptığımız her işte yüzümüzde gülümseme ve sizlere sunulan güvenli hizmet sayesinde en çok müşteri memnuniyeti sağlayan firmalar arasında yer aldık.

Bu yaşanan en çok tercih meselesi bizleri geliştirmekle beraber aynı sektörde hizmet veren birçok firmaya da örnek olduk. Bizlerin güler yüzü sayesinde birçok firma da sektörde belli kazanımlar elde etti. Bu olaylara öncülük etmekten çok gururluyuz.

Mecidiyeköy’de hizmetimize ihtiyaç duyulan her noktaya en hızlı şekilde intikal ederek müşterilerimizin isteklerine uygun olarak depolama hizmetini sunabilmekteyiz. Depolama haricide firma olarak sektöre ilk giriş yapma sebebimiz olan evden eve nakliyat konusunda sizlere elimizden gelenin en iyisini sunmaktayız.

Müşterilerimizin bizlere ulaşarak hizmetin tüm detaylı aşamalarını sıklıkla öğrendiklerini fark ettik. Sizlere şimdi bir depolama hizmeti nasıl gerçekleşir baştan sona bunları anlatacağız.

Mecidiyeköy eşya depolama şirketi olarak tecrübe ve güler yüzlü olarak seçtiğimiz çalışanlar ile verdiğimiz bu hizmetlerden sizlerden alınan geri dönütler sayesinde sektörde takip edilen firmalar arasında yer almaktayız.

Mecidiyeköy Eşya Deposu Hizmeti

Ortalama bir ev, dükkân kirasını düşünürseniz size uygun şekilde depolar kiralayabilirsiniz. Hem eşyalarınız zarar görmez her türlü durumdan korunur hem de cebinizden uçuk meblağ ücretler çıkmaz. Bu nedenle ülkemizde tayin, üniversite gibi durumlar nedeniyle eşya depolama hizmetleri oldukça artmıştır. Depolama ihtiyacınızı en uygun fiyatlara firmamız tarafından sağlayabilirsiniz. Çok ucuz fiyatlar kaliteden ödün vermektedir. İyi bir depolama için firmaları araştırıp en iyisini bulmanız gerekmektedir. Mecidiyeköy eşya depolama olarak sizler için en uygun fiyatlı kiralamaları sağlamaktayız.

Mecidiyeköy Eşya Depolama Firmaları
Mecidiyeköy Eşya Depolama
 • Tüm depoların temizlenmesi, ilaçlanması düzenli aralıklarla yapılmalıdır.
 • Depolar güvenlik kameraları ve güvenlik elemanları ile korunmalıdır.
 • Nem, rutubet, kir veya toz gibi durumlardan korunmalı ve önlemler alınmalıdır.
 • Sel, yangın, hırsızlık gibi durumlar için önlemler alınmalıdır. 
 • Tüm evrakların tamamlanması
 • Depolara eşya sahibinin izin verdiği kişiler dışında kimsenin girmemesinin sağlanması.
 • Depolanan eşyaların sigortalanması
 • Kişiler istediği takdirde eşyalarını depoya getirmesi ve götürmesinde hizmet verebilmek.
 • Müşteri-Firma arası iletişimde sorun yaşanmaması.
 • Mecidiyeköy eşya depolama alanları havadar, geniş, yüksek girişli olmalıdır.

Depolarımızda küf, nem, rutubet önlemleri alınır. Depolarımızda Covid-19 tedbirleri nedeniyle düzenli dezenfeksiyon işlemleri gerçekleşmektedir. Depolarımız günlük olarak temizlenmektedir. Depolama işlemlerini bizler gerçekleştirmekteyiz.

Her müşterimize sözleşme imzalatmaktayız ve bu şekilde sizde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Yalnızca sizlere özel tahsis edilen depolarımızda kontrol altında ürünleriniz uzun yıllar kalmaktadır. Yeni yapılan binalardaki ev boyutlarının küçülmesi ile depo kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Fakat dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Mecidiyeköy Ev Deposu Sözleşmesi Neler İçeriyor?

 • Kira ücreti
 • Hizmet ve maliyetlerin içeriği
 • Sigorta maddeleri
 • Fatura ve ödeme şartları
 • Eşyalara ulaşma şartları
 • Fesih ile ilgili bilgiler
 • Teslim ile ilgili bilgiler
 • Mecidiyeköy eşya depolama hizmetinde sözleşmemiz iki nüsha şeklindedir.
Mecidiyeköy Eşya Depolama Ücretleri
Mecidiyeköy Eşya Depolama Firmaları

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depolama

Depolama; saklamak istediğiniz zarar görmesinden çekindiğiniz her türlü eşyanızı saklamanız için oluşturulan alandır. Günümüzde yaşam alanlarının küçülmesi, tayinler, öğrencilerin mevsimsel amaçla kullandığı eşya depolama firmaları bulunmaktadır. Büyük bir evden küçük bir eve geçerken yeni ve az kullandığınız eşyalarınızı atmak yerine, kendinize uygun bir depo kiralayarak eşyalarınızı uzun süreler saklayabilirsiniz.

Şu an ihtiyacınız olmayan fakat ileride mutlaka işinize yarayacak evinizde fazla yer kaplayan eşyaların depolara koyarak daha sonrasında kullanmak üzere kaldırabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle yaz aylarında ailesinin yanına dönen öğrencilerin tercihi olan eşya depolama hizmeti 3-4 ay ev kirası vermek yerine oldukça uygun fiyatlara ürünlerini depolama hizmeti almayı tercih etmektedirler. Mecidiyeköy ev eşyası depolama firması olarak yüksek güvenlikli, temiz depolarımızda eşyalarınızı sizin belirlediğiniz tarihler arasında saklamaktayız.

Mecidiyeköy ev eşyası depolama için öncelikle doğru firmayı bulmanız gerekmektedir. Bizler Mecidiyeköy eşya depolama olarak işimizi sizler için en titiz ve güvenilir halde size sunmaktayız. Evlerinizde, ofis veya işyerlerinizde koyacak yer bulamadığınız ürünleri sizler için en güvenli şekilde saklamaktayız.

Firmamızın en hassas noktası ürünlere hiçbir zarar gelmemesidir. Kiralayacağınız depoyu öncesinde mutlaka görmelisiniz. Bu nedenle kiralık eşya deposu firması olarak bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yıllardır süre gelen çalışmalarımız, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle bütün eşyalarınızı sizin belirlediğiniz süreler içerisinde en iyi şekilde saklayacağız. Firmamızın en önemli hususu müşteri memnuniyetidir. Tüm detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ucuz fiyatlar için eşyalarınızı bodrum katlarda nem ve rutubetin olduğu hijyenik olmayan ortamlarda heba etmeyin. Eşyalarınıza düzenli olarak kontroller sağlanıp herhangi olumsuz bir durumda sizleri bilgilendiriyoruz.

Mecidiyeköy Kiralık Eşya Depolama

Mecidiyeköy eşya depolama olarak kurumsallığımız, temiz depolama alanlarımız, ekonomik fiyatlarımız ve profesyonelliğimiz ön plandadır. Bizim depolama alanlarımızda eşyalarınız sigorta kapsamında olup dört dörtlük güvenlik çemberindedir. Hijyenik, kişisel depo alanı tercihleri, hızlı ve deneyimli ve en önemlisi piyasada referanslı bir firmayız. Bu noktada ihtiyacınız eşya depolama ise tercihiniz bizce biz olmalıyız. Detaylarımızla eşya depolama hizmetimizi tanımak ister misiniz?

Mecidiyeköy Eşya Depolama Şirketleri
Mecidiyeköy Eşya Depolama Hizmetleri

Mecidiyeköy ev eşyası depolama olarak firmamız 1990 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. 31 senelik tecrübemiz sizinle nice 31 yıllara doğru gidecektir, bunda şüphemiz yoktur. Zira deneyimlerimizi paylaşmak bizim için gurur kaynağıdır. Eşya depolama alanında Avrupa standartlarında olma durumumuz eşyalarınızın ne kadar korunan ellerde olduğunun göstergesidir. Bireysel ya da kurumsal olarak verdiğimiz hizmetlerde tek gayemiz kalitemizden ödün vermeden yolumuzda ilerlemektir.

Mecidiyeköy ev depolama alanlarımızda eşyalarınız teknolojik metotlarla; yangın, rutubet ya da hırsızlıklara karşı korunmaktadır. Uzman personellerimizin güvenlik kapsamındadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır, eşyalarınız bu hizmetimizle analiz altına girer. Ve depolama sürecinin doğru yürümesi için çalışmalar ve planlamalar yapılır. Değer verdikleriniz bizimde değerimiz olur.

Mecidiyeköy depo kiralama alanlarımızda; depolama ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Bunun için profesyonel ekiplerimiz her zaman hizmetinizdedir. Depolama alanları steril ve tam güvenlidir. Teslim ettiğiniz gibi alırsınız. Eşyalarınız bizimle garantili ve sigortalıdır.

Depolama ekibimiz profesyonel niteliklere sahiptir. Depolama hizmetinin start alması ile birlikte adresinize gelinir, depolanacak eşyalarınız içeriklerine göre ayrıştırılır. Paketleme kısmı özenle tamamlandıktan sonra depolama alanları için hazır hale getirilir. Sonrasında büyük eşyalar de monte hale getirilip paketlenir.

Yüklemesi tamamlanıp depolama alanına doğru yola çıkılır. Belki anlatırken bu süreçler size hızlı gelebilmektedir. Ancak her biri deneyim, hızlılık ve titizlik ister. Bu da profesyonel olan Mecidiyeköy eşya depolama ekibinin marifetidir. Bizim için kaliteli hizmet demek; itinalı çalışma demektir. Size verdiğimiz değer, işimize duyduğumuz saygı demektir.

Mecidiyeköy Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Mecidiyeköy Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Mecidiyeköy Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Mecidiyeköy Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Mecidiyeköy Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Mecidiyeköy Ev Depolama Hakkında Sorular

Mecidiyeköy eşya depolama hizmetinde güvenliği nasıl sağlamaktasınız?

Aşırı havasız ve nemli ortamlarda depolarda tutulan eşyalar zarar görebilmektedir. Eşyaların bu gibi durumlardan etkilenmemesi için eşya depolama firmaları eşyaların her birini sigortalayarak müşteriye güven vermektedir. Güvenlik kamerası ile 7/24 depolarımızı izlemekteyiz. Bu nedenle en fazla faaliyet gösteren ve tercih edilen hizmet sektörleri arasında yer almaktayız.

Mecidiyeköy ev eşyası depolama fiyatlarınız uygun mudur?

Eşya depolama hizmeti veren firmaların vermiş olduğu fiyatlar kimine göre uygun olurken kimine göre fazla olabilmektedir. Bu nedenle eşyalarını depolarda tutmak isteyenlerin, firmaların fiyat bilgileri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Firma tercihinde bulunurken hizmet kalitesi ön planda tutulmalıdır. Sizlere güvenli ve nemsiz ortamlarda depo hizmeti sunmaktayız. Ücretlerimiz eşyalarınızın yoğunluğuna göre belirlenmektedir.

Mecidiyeköy ev depolama alanında çalışanlarınızı niteliği nedir?

Eşya depolama hizmetinde çalışan elemanlarımız müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Bu nedene güler yüzlü ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olarak onlara güven vermektedir. Müşterilere verilen güven devamlı müşteri potansiyelini sağlamada önemli bir kaynak olmaktadır. Yıllardır eşya depolama hizmetinde çalışan bir kadroya sahibiz.

Mecidiyeköy ev eşyası depolama hizmetinde eşyaları sigortalıyor musunuz?

İnsanlar, eşya depolama firmaları ile anlaşarak eşyalarını korunaklı ve güvenli depolarda saklamak istemektedirler. Hizmet veren firmalar her bir eşyayı tek tek sigortalayarak kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde depolarda tutulan ev eşyası, de monte eşyalar gibi birçok eşyayı güvenle korumaktadırlar. Firmamız eşyalarınızı depoya koyduktan itibaren sigorta güvencesi altına almaktadır.

Mecidiyeköy eşya depolama alanında kişiye özel oda sisteminiz var mıdır?

Kişiye özel depolama alanları özel depolarda ısıdan ve nemden etkilenmeyecek şekilde korunmaktadır. Depolarda oluşabilecek haşere böcek gibi olumsuz nedenlerin önüne geçebilmek için ilaçlamalar yapılmaktadır. Diğer yandan yangın ve sel gibi doğal afetlerden zarar görmemesi için tüm önlemler alınarak eşyalar depolanmaktadır. Kişiye özel odalarımız güvenli ve temiz alanlardır.