Öğrenci eşyası depolama hizmeti başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasındadır. Öğrencilerin okul dönemlerinde aldıkları eşyaları tatil dönemlerinde güvenle saklayacakları ve kira derdine son verecek bir uygulamadır.

ogrenci-esyasi-depolama
Öğrenci Eşyası Depolama

Öğrenci eşya deposu hizmeti öğrencilerin okudukları illerde kalıcı düzenlerini koruyan başarılı bir sistemdir. Okul süresince alınan eşyalar tatil döneminde öğrenciler evde olmasa dahi o ilde kalmak durumundadır. Bu nedenle sırf eşyalar var diye birçok öğrenci yaz aylarında da kira ödemeye devam etmektedir. Çünkü her dönem eşya alma derdi ile uğraşmak hem oldukça zor hem de maliyetlidir. Her dönemin başında yeni bir düzen kurmak öğrenciler için yıla yorgun bir başlangıç yapmak demektir. Bu nedenle aileler ev kirası ödemek yerine yaz ayları boyunca öğrenci olan çocuklarının eşyalarını depoda saklamayı tercih eder. Ev eşyasının miktarı ne olursa olsun eşya depolarında güvenle saklanması koca bir yaz boyunca ailelerin de öğrencinin de kafasını rahat ettirir.

Öğrenci eşya depolama firmaları içerisinde doğru bir seçim yapmak, maddi açıdan omuzlarınızdaki yükü hafifletecektir. Eşyaları al sat yapmak yerine doğru bir noktada muhafaza etmek uzun vadede öğrenci aileleri için büyük kurtarıcı olacaktır. Bu hizmeti ile Üçeller Depolama sizler için bu büyük fırsatı en başarılı şekilde sunmaktadır. Son bir 1 yılın en büyük sorunu haline gelen covid 19 pandemi süreci özellikle öğrencileri etkiledi. Okulların açılması ya da açılmaması konusunda devamlı fikir değişikliği yaşanması, uzaktan eğitimin ne zaman sona ereceğinin bilinmemesi düşündürücüdür. İşte burada öğrencilerin okudukları illerde eşyalarını bırakmaları ya da bırakmamaları konusunda soru işaretleri oluşmaktadır. Bu durumun belirsizliği daha ne kadar sürecek onu da ne yazık ki kimse bilmemektedir. Özellikle okulların uzaktan eğitimle devam sürecindeki belirsizlik üniversitelerin okunduğu illerde eşyaların da akıbetini düşündürür oldu. Aileler bin türlü zorlukla çocukları için aldıkları eşyaları satsalar belki de kısa süre sonra okulların örgün eğitime dönmesi haberi gelecektir.

Öğrenci Ev Eşyası Deposu

Öğrenci ev eşyası deposu hizmeti aslında sizi büyük bir çıkmazdan kurtaracaktır. Okulların aniden durumunda ortaya daha üzücü bir tablo çıkacaktır. “Keşke eşyaları satmasaydım şimdi ne yapacağım bir dünya masraf üstelik aldığımızdan çok daha yüksek rakamlar” diye düşünmeye başlayacaklardır. Eşyalar satılmasa da bu defa okula gitmediği halde çocuğun kaldığı evin kirası ekstra külfet olacaktır. Türkiye genelinde öğrenci evleri için istenen kiraların ise 1000 TL ve üzerinde olduğu herkesçe bilinmektedir. Ailelerin bu süreçte ne yapacaklarını bilememesi de çok normaldir. Okullar örgün eğitime geçmediği sürece eşyaların bulunduğu evin kirası daima ailenin ekstra kazanç kaybı olacaktır. Bununla beraber eşyaların akıbeti de belli olmayacaktır. Kiralık evde herhangi bir güvenlik tedbiri yoktur. Bu yüzden aileler kira öderken eve hırsız girmesi durumunda eşyaların çalınması da muhtemeldir. Bir öğrenci evinde elektronik eşyalar elbette olacaktır. Bu eşyaların sel, yangın gibi durumlarla karşılaşması da kaçınılmaz olabilir. Uzun süreli kapalı kalan evlerde koku olması eşyaların küflenmesi de söz konusudur.

ogrenci-esyasi-depolama
Öğrenci Ev Eşyası Depolama

Öğrenci evi depo fiyatları ortalama 200 TL- 500 TL arasında değişmektedir. Depolama şirketleri arasında araştırma yapıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken depolama şirketinin size sunduğu hizmet detayıdır. İstediği fiyata karşılık hangi hizmetleri sunacağıdır. Üçeller Depolama, A’dan Z’ ye 1. Sınıf hizmet ile eşyalarınızı güvenle korumaktadır. Depolama hizmeti üzerine anlaştığımız her müşterimiz ile gerekli sözleşmeyi imzalamaktayız. Eşyaları kendi sorumluluğumuza aldığımız andan itibaren eşyalarınız sigortalanmaktadır. Eşyaların başına olumsuz bir durum gelmesine karşılık aldığımız tedbirleri açıklayıcı şekilde bu sözleşmede geçirmekteyiz. Hizmet süresi, hizmet detayı ve hizmet tutarının yer aldığı bu sözleşme ile gönlünüz rahat şekilde evinizde oturabilirsiniz. Eşyalarım koktu mu, eşyalarım acaba çalındı mı gibi tereddütler yaşamanıza gerek yok. Çocuğunuzun bütün eşyalarını tatil süresince başarılı şekilde muhafaza etmekteyiz. Eşya deposuna yapacağınız ödemenin ev kirasına oranla çok daha düşük olması gerçek manada kafanızın rahatlamasına sebep olacaktır.

Öğrenci Eşyası Depolama Fiyatları

Öğrenci depo fiyatları özellikle uzak illerden gelen öğrenciler için oldukça önemlidir. Ailelerin okul sürecinde ekstra kira bedeli ödemesine gerek kalmaksızın eşyaları depolarda saklaması mümkündür. Bunun için özellikle büyükşehirlerde ve başta İstanbul’ da okul bitişinde eşyaların bir depoda muhafaza edilmesi ailelere nefes aldıracaktır.

ogrenci-esyasi-depolama
Öğrenci Eşyası Deposu

Öğrenci eşyası depolama fiyatları bir evin kirasını ödemekten çok daha düşük rakamlarda seyretmektedir. Öğrenci evi depolama hizmeti veren firmalar başında gelen Üçeller Depolama, her ailenin bütçesine uygun fiyat tarifleri ile hizmet vermektedir. Öğrenci evinin büyüklüğü ya da eşya miktarına göre belirlenen rakamlar söz konusudur. Eşyanın uzun vadede depoda kalması uzun süreli anlaşma yapılması fiyatta indirime giden etkenlerden birisidir. Eşya depolarında eşyalar ne kadar süre kalırsa oldukça güvenilir şekilde saklanmaktadır. Hırsızlık, yangın, sel baskını gibi durumlara karşın her türlü önlem alınmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depolarımızda eşyalarınızı kendimize emanet bilmekteyiz. Size özel ayrılmış depo alanının anahtarını yine size teslim etmekteyiz. Havadar ve hijyenik alanı sayesinde depolarımızda saklanan eşyalarınız asla kokmaz, nem ya da rutubetten etkilenmez. Dezenfekte edilen depolarımızda eşya giriş ve çıkışlarında mutlaka ilaçlama yapılmaktadır. Depolarımızın tamamında hijyen ölçütleri korunmakta ve eşyalarınız bu düzende saklanmaktadır. Kilitli sisteme sahip bu odalarımızda sağlık açısından her türlü denetim yapılmakta, düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.