Özel Eşya Deposu Çeşitleri

Firmamızda var olan depolarda hemen hemen her türden ürün özel eşya deposu kullanılarak uzun süre muhafaza edilmektedir. Özel eşya depolama olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında müşterilerimize oldukça geniş olanaklar sunmaktayız. Bu alanda firmamızdan talep edilen her bir hizmeti eksiksiz ve güvenilir olarak tüm müşterilerimize vermekteyiz.

Kalite ve güvenin tek adresi olan firmamız tüm müşterilerine güvenilir ve kaliteli depo hizmeti sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında müşterilerimiz aradıkları depolama konusunda ihtiyaçlarına karşılık bulurken, güven ve huzur içerisinde bu sürecin keyfini sürmektedir.

Üçeller Eşya Depolama firması olarak her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına çok sıkı çalışıyor ve depo alanlarını her daim temiz tutmaya özen gösteriyoruz. Depolardaki güvenliği, alanlara yerleştirdiğimiz gece görüşlü ve termal kamera gibi gelişmiş sistemlerle sağlamaktadır. Aynı zamanda güvenlik personellerimiz de depo alanlarında gözetimlerini sürdürmektedir. Güvenlik ve temizlik, hijyen konusunda oldukça titiz çalışan firmamız, bu hususlarda hizmet veren uzman şirketlerle ortak çalışmaktadır.

Özel Eşya Depo Çeşitleri

Özel Eşya Deposu
Özel Eşya Deposu

Firmamızda bulunan özel eşya depo çeşitleri her eşya ya da mala uygun olabilecek atmosfer ve ortam koşullarına sahiptir. Başlıca olarak bu depo alanlarını ayırarak kısaca bahsedersek;

1) Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyaları özellikle işletmelerin taşınma gibi durumlarda depolama ihtiyacı bulunan eşyalardandır. Ofis eşya depoları diğer depolara nazaran daha kapalı olup, ortam neminin de normal koşullarda olması gerekmektedir. Burada depo edilen eşyaların uzun ömürlü olması için hava koşulları ve korunaklı olması oldukça elzemdir.

Bunun yanında ofis depolarında dikkat edilmesi gereken en önemli diğer husus ise eşyaların içeriye düzgün ve kayıtlı şekilde yerleştirilmiş olmasıdır. Böylelikle eşyalar daha düzenli olarak muhafaza edilmiş olur ve aradan zaman geçse de işletme dilediği eşyayı anında bulup yeniden kullanabilmektedir.

2) Ev Eşyası Depolama

Diğer depo alanlarımızdan biri de ev eşyası depolama için özel olarak ayırılan bölümlerdir. Ev eşyası depolama alanlarımız yine ev tipi eşyalar için en optimum şartlarda çalışmaktadır. Bunun içinde firmamız bu alanların yeterli hava aldığından emin olmakta ve nem, küf, koku gibi oluşumları önleyecek tüm önlemleri almaktadır.

3) Soğutmalı ve Isı Ayarlı Depolama

Gıda ya da ilaç gibi özel ısı şartları altında depolama ihtiyacı bulunan eşyalar için ayrı olarak tahsis ettiğimiz depo alanlarımız bulunmaktadır. Bu depolarda alan içerisinde bulunan atmosfer koşulları soğuk ya da ılıman olarak istenilen sıcaklık derecesinde ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda özel eşyalar için optimum nem ve hava koşulları da aynı şekilde düzenlenmektedir.

4) Evrak Depolama

Ofis, iş yerlerinizde ya da evlerinizde bulunan her türlü kitap, evrak ya da belgeleri toplu olarak firmamız aracılığıyla depolarımızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Evraklar istenilen düzen ve nizama bağlı kalınarak dizilir ve en uygun koşullar altında muhafaza edilirler.

5) Ev Depolama Fiyatları

Firmamızda depolama hizmetleri en iyi standartlar altında gerçekleştirilmektedir. Eşyaların toplanmasından taşınmasına ambalajlanıp yerleştirilmesine kadar geçen sürede tüm personellerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Bununla birlikte firmamızda kullandığımız ambalajlama materyalleri ve çeşitliliği fazlaca olup, depolarımızın iç dizaynı ve atmosfer koşulları her türlü eşya türüne uygun olacak şekilde seçilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz depolama hizmetlerimizin hepsini en uygun ve ekonomik fiyatlarla vermeye özen göstermekteyiz. Eşya depolama fiyatları hesaplaması yaparken firmamız tüm faktörleri düşünmektedir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata müşterilerine sunan firmamız sizler için 7/24 hiç durmadan çalışmakta ve her konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Eşya depolama fiyatları konusunda maalesef net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Ev eşyası depolama fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm konuları ofisimize gelerek ya da telefonla bizleri arayarak en doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

Özel Eşya Depolama
Özel Eşya Deposu Firması

Güvenli Depo için Firmamızın Sunduğu İmkanlar

 • 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile izlenen depo ve depo alanları
 • Güvenlik görevlisi denetiminde aralıksız sağlanan alan kontrolü
 • En uygun hava koşulları altında nem ve rutubetten, koku gibi istenmeyen şeylerden uzak depo odaları
 • Depolanan eşyalar için ücretsiz ekspertiz
 • Nakliye ve depolama sözleşmeleri
 • Haşere ve zararlılara karşı düzenli olarak ilaçlama yapılan temiz depo alanları
 • İhtiyaca yönelik soğuk hava depolarında depolama imkanı
 • İstenilen sürede depo kiralama
 • En uygun fiyata yüksek kalitede depolama hizmeti

Özel Eşya Deposu Kiralama

Ev ya da ofis fark etmeksizin nakliye ve depolama ihtiyaçları bitmez. Her ikisinde de ortak payda doğru ve kaliteli hizmet, profesyonel yaklaşım ve güven alabilmektir. Özel eşya depolama firması olarak taşınmadan, ambalajlamaya ve depolama işlemine kadar profesyonelliğimiz deyim yerindeyse göz doldurucudur. Biz de en küçüğünden en büyüğüne kadar eşyalarınızın kaybolmasını engellemek için sınıflandırılır. Sınıflandırılan bu eşyalar içeriğine göre paketlenir, sigortası yapılır ve depodaki alanında muhafaza süreci başlar.

Özel eşya depolama ilk günden bugüne kendini geliştirerek hizmet vermeyi tercih eden bir firma olmuştur. Ev ya da ofis taşımalarındaki başarılı hizmetlerimiz aşikardır. Eşya depolama hizmetimizle de bu başarıları katlıyor ve sizi yaşam alanlarınızda rahatlatıyoruz.

 • Kişisel eşyalarınız yer kaplıyor olabilir.
 • Uzun süreli seyahate çıkmanız gerekebilir.
 • Yazlık eşyalarının depolanması gerekebilir.
 • Küçülen evlerde yer açılması gerekebilir.
 • İstifleme yerine doğru depolama tercih ediliyor olabilir.
 • Tayin durumlarında depolama ihtiyacınız doğabilir.

Bunlar sadece bazıları olup; depolamanın ne kadar önem taşıdığını anlatmak için kelimeler yetmez. Eşyalarınız güvendedir, belirleyeceğiniz süre zarfında kontrolümüz altındadır. Temiz ve geniş olan depolarımızda misafirliği keyif verici olacaktır. Eşya depolamada en kaliteli hizmeti bizden alacağınız şüphesiz bir gerçektir. Kurumsal bir firma olup ve İstanbul’un her ilçesindeki hakimiyetimiz de kaçınılmazdır.

Özel Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti bazen de öğrenci eşyaları açısından ciddi ihtiyaç haline gelir. Eğitim yaşamı bir öğrenci için her zaman aynı yerlerde geçmez. Dolayısıyla öğrencilerin eşyalarının depolama hizmeti ihtiyacı doğması da olasıdır.

Özel Eşya Deposu Hizmeti
Özel Eşya Deposu Hizmetleri

Hizmet kalitemiz gereği nakliye alanlarının hemen hepsinde çizgimiz bellidir. Ve konu eşya depolama olunca da mütevazi olamayacağız. Çünkü çalışma prensiplerimiz modern bir doğrultuda yürümekte ve bireysel ya da kurumsal talepleri karşılamaktadır. Sigortalı eşya depolama hizmeti de firmamız tarafından uygulanmaktadır. Bizimle irtibata geçtiğiniz an itibari ile yapacağımız fizibilite çalışmaları sonrası eşya depolama hizmeti start verilmiş olur.

Sigortalı Dahilinde Depolama Hizmetinde;

 • En önemli nokta depolama sürecinde eşyaların sigorta kapsamında olması
 • Eşya tahliyesinde yük taşıma araçlarımızın modern ve teknolojik teçhizatlıdan oluşması
 • Depolama sürecinde eşyaların zarar görmemesi için izolasyon çalışmalarının yapılması
 • Doğru bir ambalajlama sonrası depolama kısmına geçilmesi
 • Uzman personellerce işlemlerin yapılması
 • Olumsuz her muhtemel duruma karşı önlemler çerçevesinde oluşu.

Uzun süreli evde olmama durumlarında, boş eve kira verme zorunluluğu kalkar. Eşyalar güvenlikli, kameralı ortamlarda saklanır. Eşyaların rutubet alma durumu ortadan kalkar. Ev ya da işyerlerinde eşya kalabalıkları ortadan kalkar.

Özel Eşya Deposu Hakkında Gelen Sorular

Firmamıza yöneltilen depolama hakkında bazı gelen sorular ve cevapları;

Sıcağa karşı dayanıksız olan eşyalar için aldığınız önlemler nelerdir?

Eşya depolama sırasında ısıya karşı hassasiyeti bulunan bütün eşyalar için özel olarak tahsis edilen soğuk hava depolarımız bulunmaktadır. Bu depoların içerisinde var olan sıcaklık müşteri talebi doğrultusunda en uygun olan dereceye ayarlanabilmektedir.

Aynı zamanda bu depolarda bulunan hava düzenli olarak sirküle edilerek içeride bulunan hava sürekli olarak yenilenmektedir. Depoların alan koşullarının optimum olarak ayarlanması, bu konuda uzman olan ekiplerimizce yapılmakta ve depoların kontrolleri her gün yapılmaktadır.

Özel eşya deposu hizmetinde ücret hangi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir?

Depolama fiyatlarına etki eden bazı faktörleri söyleyecek olursak şunlardır;
✅ Eşyaların cinsi ve ihtiyaç duyulan depo türü (soğuk ya da yüksek havalandırmalı vs.)
✅ Depolama yapılan eşya miktarı ve eşyaların yerleştirildiği alanın boyutu
✅ Harcanan sarf malzeme maliyeti
✅ Eşyaların ne kadar süre ile depo edileceği
✅ Talep edilen ek hizmetler