Firmamızda var olan depolarda hemen hemen her türden ürün özel eşya deposu kullanılarak uzun süre muhafaza edilmektedir. Özel eşya depolama olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında müşterilerimize oldukça geniş olanaklar sunmaktayız. Bu alanda firmamızdan talep edilen her bir hizmeti eksiksiz ve güvenilir olarak tüm müşterilerimize vermekteyiz.

Eşya Deposu Çeşitleri

Firmamızla Güvendiğiniz Depo Hizmeti ve İmkanları

Kalite ve güvenin tek adresi olan firmamız tüm müşterilerine güvenilir ve kaliteli depo hizmeti sunmaktadır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında müşterilerimiz aradıkları depolama konusunda ihtiyaçlarına karşılık bulurken, güven ve huzur içerisinde bu sürecin keyfini sürmektedir.

Üçeller Eşya Depolama firması olarak her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına çok sıkı çalışıyor ve depo alanlarını her daim temiz tutmaya özen gösteriyoruz.

Depolardaki güvenliği, alanlara yerleştirdiğimiz gece görüşlü ve termal kamera gibi gelişmiş sistemlerle sağlamaktadır. Aynı zamanda güvenlik personellerimiz de depo alanlarında gözetimlerini sürdürmektedir. Güvenlik ve temizlik, hijyen konusunda oldukça titiz çalışan firmamız, bu hususlarda hizmet veren uzman şirketlerle ortak çalışmaktadır.

Özel Eşya Depo Çeşitleri

Firmamızda bulunan özel eşya depo çeşitleri her eşya ya da mala uygun olabilecek atmosfer ve ortam koşullarına sahiptir. Başlıca olarak bu depo alanlarını ayırarak kısaca bahsedersek;

1) Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyaları özellikle işletmelerin taşınma gibi durumlarda depolama ihtiyacı bulunan eşyalardandır. Ofis eşya depoları diğer depolara nazaran daha kapalı olup, ortam neminin de normal koşullarda olması gerekmektedir. Burada depo edilen eşyaların uzun ömürlü olması için hava koşulları ve korunaklı olması oldukça elzemdir.

Bunun yanında ofis depolarında dikkat edilmesi gereken en önemli diğer husus ise eşyaların içeriye düzgün ve kayıtlı şekilde yerleştirilmiş olmasıdır. Böylelikle eşyalar daha düzenli olarak muhafaza edilmiş olur ve aradan zaman geçse de işletme dilediği eşyayı anında bulup yeniden kullanabilmektedir.

Özel Eşya Deposu Çeşitleri
Özel Eşya Deposu

2) Ev Eşyası Depolama

Diğer depo alanlarımızdan biri de ev eşyası depolama için özel olarak ayırılan bölümlerdir. Ev eşyası depolama alanlarımız yine ev tipi eşyalar için en optimum şartlarda çalışmaktadır. Bunun içinde firmamız bu alanların yeterli hava aldığından emin olmakta ve nem, küf, koku gibi oluşumları önleyecek tüm önlemleri almaktadır.

3) Soğutmalı ve Isı Ayarlı Depolama

Gıda ya da ilaç gibi özel ısı şartları altında depolama ihtiyacı bulunan eşyalar için ayrı olarak tahsis ettiğimiz depo alanlarımız bulunmaktadır. Bu depolarda alan içerisinde bulunan atmosfer koşulları soğuk ya da ılıman olarak istenilen sıcaklık derecesinde ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda özel eşyalar için optimum nem ve hava koşulları da aynı şekilde düzenlenmektedir.

4) Evrak Depolama

Ofis, iş yerlerinizde ya da evlerinizde bulunan her türlü kitap, evrak ya da belgeleri toplu olarak firmamız aracılığıyla depolarımızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Evraklar istenilen düzen ve nizama bağlı kalınarak dizilir ve en uygun koşullar altında muhafaza edilirler.

5) Ev Depolama Fiyatları

Firmamızda depolama hizmetleri en iyi standartlar altında gerçekleştirilmektedir. Eşyaların toplanmasından taşınmasına ambalajlanıp yerleştirilmesine kadar geçen sürede tüm personellerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Bununla birlikte firmamızda kullandığımız ambalajlama materyalleri ve çeşitliliği fazlaca olup, depolarımızın iç dizaynı ve atmosfer koşulları her türlü eşya türüne uygun olacak şekilde seçilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz depolama hizmetlerimizin hepsini en uygun ve ekonomik fiyatlarla vermeye özen göstermekteyiz. Eşya depolama fiyatları hesaplaması yaparken firmamız tüm faktörleri düşünmektedir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata müşterilerine sunan firmamız sizler için 7/24 hiç durmadan çalışmakta ve her konuda yardımcı olmaya hazırdır.

Eşya depolama fiyatları konusunda maalesef net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Ev eşyası depolama fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm konuları ofisimize gelerek ya da telefonla bizleri arayarak en doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

Ofis ve Ev Eşya Depolama Güvenli Depo için Firmamızın Sunduğu İmkanlar

  • 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile izlenen depo ve depo alanları
  • Güvenlik görevlisi denetiminde aralıksız sağlanan alan kontrolü
  • En uygun hava koşulları altında nem ve rutubetten, koku gibi istenmeyen şeylerden uzak depo odaları
  • Depolanan eşyalar için ücretsiz ekspertiz
  • Nakliye ve depolama sözleşmeleri
  • Haşere ve zararlılara karşı düzenli olarak ilaçlama yapılan temiz depo alanları
  • İhtiyaca yönelik soğuk hava depolarında depolama imkanı
  • İstenilen sürede depo kiralama
  • En uygun fiyata yüksek kalitede depolama hizmeti

Ofis ve Ev Eşya Depolama Hakkında Gelen Sorular

Firmamıza yöneltilen ofis ve ev eşya depolama hakkında bazı gelen sorular ve cevapları;

Sıcağa karşı dayanıksız olan eşyalar için aldığınız önlemler nelerdir?

Eşya depolama sırasında ısıya karşı hassasiyeti bulunan bütün eşyalar için özel olarak tahsis edilen soğuk hava depolarımız bulunmaktadır. Bu depoların içerisinde var olan sıcaklık müşteri talebi doğrultusunda en uygun olan dereceye ayarlanabilmektedir.

Aynı zamanda bu depolarda bulunan hava düzenli olarak sirküle edilerek içeride bulunan hava sürekli olarak yenilenmektedir. Depoların alan koşullarının optimum olarak ayarlanması, bu konuda uzman olan ekiplerimizce yapılmakta ve depoların kontrolleri her gün yapılmaktadır.

Ev ve ofis eşyası depolamada ücret hangi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir?

Depolama fiyatlarına etki eden bazı faktörleri söyleyecek olursak şunlardır;
✅ Eşyaların cinsi ve ihtiyaç duyulan depo türü (soğuk ya da yüksek havalandırmalı vs.)
✅ Depolama yapılan eşya miktarı ve eşyaların yerleştirildiği alanın boyutu
✅ Harcanan sarf malzeme maliyeti
✅ Eşyaların ne kadar süre ile depo edileceği
✅ Talep edilen ek hizmetler

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın