Parça eşya taşıma alanında sizlere güvenli bir taşıma sunmaktayız. Sektörde uzun zamandır siz değerli müşterilerimiz için en uygun hizmeti vermekteyiz. Parça eşya taşımacılığı işlemleriniz için bizleri arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti
Parça Eşya Taşıma

Parça eşya nakliye işlemleriniz için bizimle iletişime geçmeniz durumunda bir planlama yapıyor ve o plana uygun şekilde hareket ediyoruz. İlk olarak zamanlama ve eşyaların ekspertizi ile ilgili gerekli işlemleri yapıyoruz. Daha sonrasında uygun bulduğumuz zaman diliminde eşyalarınızın paketlenmesini ve nakliyatını gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin kusursuz bir hizmet alması için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde müşterileri tarafından parmakla gösterilen bir şirket olmak için 30 yıldır çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Güvenilir, profesyonel ve iş ahlakına sahip iş arkadaşlarımız ile yanınızdayız.

İşlemleriniz için en uygun kaliteli hizmeti sunmaktayız. Şirketimiz bütün nakliyat işlemleriniz için donanımsal olarak uygundur. Parça eşya nakliyatı için ürünlerinizin sigortasını yapıyor ve paketliyoruz. Bu sayede zaman ve para yönünden zarar görmenizi engelliyoruz.

Güvenilir Parça Eşya Taşıma: Üçeller Depo

Parça eşya taşımada yılların vermiş olduğu tecrübemiz, deneyimimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizleri tercih etmeniz durumunda sizlere en uygun hizmeti en uygun fiyattan vereceğimize emin olabilirsiniz. Piyasada 30 yıl gibi bir süredir bulunmamıza rağmen diğer lojistik firmalarına göre daha iyi hizmet ve daha uygun fiyat sunmaktayız.

Parça eşya taşıma İstanbul ilinde 30 yıl gibi bir süredir devam ettirmekte olan şirketimiz sizin memnuniyetinizi esas alarak çalışmaktadır. Eşya taşımasürecinde titiz hareket ediyor ve eşyalarınızın herhangi bir sorunla karşılaşmasını en düşük ihtimale çekiyoruz. Eşyalarınız nakliyattan önce hem sigortalanıyor hem de paketleniyor bu yüzden eşyalarınız bizimle güvende.

Sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki nakliyat işlemi profesyonellik, hızlılık ve güvenlik isteyen bir işlemdir. Birçok insan kendi eşyalarını kendisi taşımak isterken eşyalar zarar görür veya taşınma işlemi sanıldığından uzun sürer. Profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmanız size zaman kazandırmanın yanı sıra uzman kişiler tarafından taşınan eşyalarınızdan dolayı maddi zarar oluşmasını da önleyecektir.

Şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları alanında sizlere en uygun seçeneği sunmaktayız. Aynı güzergahta bulunan eşyaları belli bir düzen dahilinde taşımaktayız. Firmamız bu alanda istediğiniz zamanda eşyalarınızı teslim etmektedir. Dilerseniz şehir içi parça eşya taşıma hizmetini de alabilirsiniz. Aynı günde sizlerin ev eşyalarını belirttiğiniz adrese getirmekteyiz.

Parça eşya taşıma şirketi olarak her zaman müşteri görüşünü esas almaktayız. Ekip olarak verilen işin tam zamanında yapma mantığı ile hareket ederiz. Paketleme ve nakliyat konularında alanında uzman personel kadromuz ile isteklerinizi yerine getiriyoruz. Profesyonel parça eşya taşıma hizmetimizi almak için bizleri arayabilirsiniz.

1- Parça ev eşyası taşıma işlemleriniz için planlama yapıyoruz.

İşleminin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için bütün detayları ayarlıyoruz. Sektörde 30. yılımızın verdiği tecrübe ile en ideal sürece sizi hazırlıyoruz. Bu hususta eşyalarınızın taşınacağı adresler ile ilgili araştırma yapıyor ve caddelerin uygunluk durumuna kontrol ediyoruz. Şehirden şehre parça eşya taşıma planında aynı yol üzerinde buluna eşyaları yüklemesini gerçekleştiriyoruz.

2- Parça eşya taşıma işlemlerinizde profesyonel çalışma arkadaşlarımız

Parça ev eşyası taşıma işlemlerinizde işinde uzman çalışma arkadaşlarımız var. Size gelecek ekipteki çalışma arkadaşlarımız arasında 1 tane marangoz, 1 tane mobilya ustası, 1 tane tesisatçı ve elektrikçi bulunmaktadır. Uzman ekibimiz gelebilecek sorunlara karşı bilinçli ve titiz çalışma anlayışına sahip insanlardır.

3- Parça eşya taşıma işlemlerinizde donanımsal yeterlilikteyiz

Taşınma asansörler vs. bütün donanımlara sahibiz. Firmamız taşıma işlemleriniz için her türden araç bulundurmaktadır. Parça eşya nakliyat işlemleriniz sırasında tahmin ettiğimiz eşya hacminden fazla eşya bulunması durumunda da şirketimiz yeni bir araç göndermekte zorluk yaşamayacaktır. Ayrıca donanımsal yeterliliğimiz sonucu taşınacağınız mahallede taşınma ekipmanları ve kamyonlarımız fazla bölge işgal etmeyecektir.

4- Parça ev eşyası taşıma kargo işlemlerinizde titizlik

Parça ev eşyası taşıma işlemlerinde kullanılan araç filosu ve çeşitli taşıma ekipmanlarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Sadece pandemi sürecinde buna dikkat edilse de biz sektörde var olduğumuzdan beri nakliye işlemlerinde temizliğe dikkat eden bir firmayız. Eşyalarınız depolarımızda kalmasını istemeniz durumunda da emin olabilirsiniz ki depolarımız da aynı hassasiyet ile temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

5- Parça eşyalarınız için paketleme ve sigorta

Parça eşya nakliye işleminde en dikkat ettiğimiz husus eşyalarınızın paketlenmesi ve sigortasının yapılması işlemidir. Bu işlemler sizin ürünlerinize gelebilecek herhangi bir maddi zararı önleyecektir. Kendiniz taşınmak istediğinizde başınıza gelebilecek maddi ve manevi zarardan yola çıkarak yaptığımız bu işlemler size en uygun hizmeti vermek içindir.

Parça eşyalarınızın maddi değeri çalışma arkadaşlarımız ile tespit edilir ve sigortası yapılır. Daha sonrasında eşyalarınız taşınacağı araca yüklenmeden çalışma arkadaşlarımız tarafından özenle paketlenir. Paketleme ürünlerimiz %100 yerli üretim ürünlerdir.

Parça Eşya Taşıma İstanbul
Parça Eşya Nakliyatı Firması

Parça Eşya Taşıma Hizmetimiz

İşlemleriniz sırasında yaptıklarımızı bu şekilde listeledik, işte bizi seçmeniz için nedenler:

  • İletişim kısmından bizimle 7/24 iletişime geçebilir; merak ettiklerinizi sorabilir veya randevu alabilirsiniz.
  • Parça eşya taşıma işlemleriniz için ideal çalışma arkadaşı gönderiyor ve eşyalarınızı kısa sürede paketliyoruz.
  • Uygun kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimiz için uygun fiyatlandırma ile sunuluyor.
  • Profesyonel çalışma arkadaşlarımız parça eşya taşıma işlemlerinizde yanınızda! Her biri kendi alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere en uygun hizmeti vermek için seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.
  • Ürünlerinizi sağlam bir şekilde paketliyor ve hasar almasını engelleyecek durumda taşıyoruz. Paketleme ürünlerimiz %100 yerli üretim ürünlerdir.
  • Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.
  • Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
  • Nakliye işlemleri yanı sıra; araç filomuz, lojistik donanımımız ve depolarımız ile hizmetinizdeyiz.

Parça Eşya Taşıma Hakkında Sorular

Eşya taşıma süreciyle ilgili detaylı bilgilendirmeyi nereden alabilirim?

İşlemleriniz için detaylı bilgiyi internet sitemizin sağ üst menüsünde bulunan iletişim kısmından alabilirsiniz. Bizleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca aramaktan çekinmeyiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için 7/24 açığız.

Parça taşıma sırasında sigorta neleri kapsamaktadır?

Parça ev eşyası taşıma sürecinde eşyalarınızı sigortaladığımız süreden yeni taşımak istediğiniz adrese taşıyana kadar geçen süre zarfında eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Parça eşya taşıma fiyatları neye göre belirleniyor?

Fiyatlar, eşyalarınızın nereden nereye gideceği mesafe esas alınarak ortaya çıkmaktadır. Ev eşyanızın yoğunluğu da ücrete etki etmektedir. Net bir fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşıma işleminde her yere eşya götürüyor musunuz?

Taşıma alanında İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin her yerine eşyalarınızı ulaştırmaktayız.

Eşya depolama hizmetini de sizlere sunmaktayız. Bu alanda güvenli depolara sahibiz. Firma bu alanda yıllardır hizmet sunmaktadır. Parça eşyalarınızı dilerseniz depolarımızda da muhafaza edebilirsiniz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.