Riva eşya depolama alanında hizmet veren firma olarak artan talepler ve büyüyen sektörle beraber firma olarak depolama alanında hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sektöre artan taleplere cevap verebilmek adına hizmetine en güvenilir firma olarak başladık.

Riva Eşya Depolama Hizmeti
Riva Eşya Depolama

Nakliyat firması olarak yıllar öncesinden verdiğimiz hizmeti gelişen koşullar ile beraber depolama alanı ihtiyacına cevap vermekte asla gecikmedik. Nakliyat hizmetinde sektörde en iyi firmalar arasında ismimizi yazdıran bir firma olarak bu kaliteyi sizlere depolama alanında sunmak istedik. Tüm firmalar kendi imkanları dahilinde hizmet verdiği bir alanda sizlere en iyi imkanları sunarak sektörde adımızı duyurduk.

Depolama sektörü tüm hizmet alanlarında olduğu gibi emek ister. Riva eşya deposu olarak depolama alanında tüm güncel teknolojileri takip ederek en iyi depolama alanlarına sahip olmanın gururunu taşımaktayız. Hizmet sektöründe çalışan personelin tecrübe ve bilgisi dahilinde artan müşteri memnuniyetinin bağlantısı olduğunun farkındayız. Bununla birlikte ekibimiz taşıma, depolama ve paketleme alanında bilgi ve tecrübe sahibi bir ekip ile çalışmaktayız.

Riva eşya depolaması firmamızın sunduğu en iyi imkanlar ile müşterilerimize en üstün hizmeti sunmaktayız. Depolama işleminde güven konusunda müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını kısa sürede aldık. Sektörde nakliyat alanında olduğu gibi depolama alanında da sektörde ismimizi ilk sıralara getirdik. Riva ev depolama alanlarımız ile müşterilerimizin eşyalarını özenle ve güvenle alanlarımızda sakladık koruduk ve her şeyden muhafaza ettik.

Riva eşya depolama alanlarımızı müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığı ile saklayabilmeleri için düzenli olarak bakımlar yapmaktayız. Tüm depolama alanlarımız belirli periyotlar ile haşere ve böceklere karşı ilaçlanmaktadır. Günümüzde artan virüs mikrop gibi zararlı sayılan her türlü bakteriye karşılık depolama alanlarımızı dezenfektasyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Müşterilerimizin depo alanlarımız konusunda en güvenilir firmaya geldiklerini temin edebiliriz. Firma olarak sektörde yer alan diğer tüm firmalardan farklı olarak daha birçok hizmeti sizlere sunduğumuza emin olabilirsiniz.

Riva Eşya Depolama Firması

Riva eşya depolama hizmeti İstanbul sınırları içerisinde firma olarak özenle seçilen depo alanlarına sahibiz. Depolama alanlarımız gerek konum gerek çevresi bakımından tamamen güvenilir ve temiz alanlardan oluşmaktadır. Eşyalarınız özenle depolama alanlarına ulaştırılarak sizlere özel tahsis edilen temizlenmiş ve dezenfekte edilmiş alanlara yerleştirilir. Depolama alanlarımız her daim güveliği sağlanan alanlardır. Depolama hizmeti ihtiyacına son dönemlerde talepler artmıştır bunun en büyük sebeplerinden bazıları şunlardır:

  • Eşya fazlalığının saklanması ihtiyacı
  • İlerde kullanılmak istenen eşyaların muhafazası
  • Tadilat gibi durumlarda eşya saklanma ihtiyacı
  • Çeyizlerin saklanması ihtiyacı
Riva Eşya Depolama Ücretleri
Riva Eşya Depolama Şirketi

Her türlü gelişen olanakların sıkı takipçisi olan firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini daha fazla nasıl arttırabiliriz çabası içeresinde olmuştur. Bunların yanı sıra sizlerden alınan geri bildirimleri değerlendirmelere tabi tutarak pek çok alanda yeni hizmetler ve standartlar oluşturduk.

Müşterilerimizin anlık isteklerini elimizden geldiğince yerine getirerek pek çok müşterinin de dikkatini çekerek daha fazla müşteri potansiyeli oluşturduk. Hizmet sunduğumuz müşterilerin bizlerden memnun kalmasını başka kişiler ile paylaşması ile birlikte firmamıza olan talep hızla artmaktadır.

Riva eşya depolama firmamızın tercihlerinin yükselmesi ile birlikte belirli müşteri kitleleri oluşmuştur. Bu müşteri kitlemiz memnuniyetle yeni müşterileri bizlere yönlendirmektedir. Firmamız her türlü depolama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunabileceğinden emin olabilirsiniz. Bizlerden talep ettiğiniz tüm depolama hizmetlerini güvenle ve özenle yerine getirmekten gurur duymaktayız.

Riva ev eşyası depolama olarak sektöründe birçok firmadan önde yer almaktayız.  Müşterilerden alınan tüm eşyaları özenle paketleme ve taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bugüne kadar yaptığı tüm hizmetlerde güveni sarsacak bir faaliyette bulunmamakla beraber en çok güvenilen firmalardan bir tanesi konumundadır.

Hizmet sektöründe müşteriler güvenilir depolama firmalarını tercih ederler. Sektöründe en iyi olan firmaları tercih etmektedirler. Üçeller Depolama firması olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket ederek tüm hizmet anlayışımızı geliştirmek üzerine çalışmaktayız.

Riva kiralık eşya depolama alanında müşterilerimizin eşyalarını korumak ve temiz bir alan oluşturmak adına çalışmaktayız. Güler yüzlü ve her daim sizlerin sorularına usanmadan ve asla bıkkınlık göstermeden işini severek yapan ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

Riva Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Depolama alanına nakliyat hizmeti vererek girdiğimiz bu sektör pek çok yanı benzese bile aralarında birçok farklılık ihya etmektedir. Özellikle depolama konusunda ana yapı depolama alanlarıdır. Firma olarak en iyi depolama alanlarına sahip olmayı her daim hedefledik ve en iyilerinden bazılarına sahip olduk.

Nakliye firmaları olarak evden eve taşımacılıkta olduğu gibi tüm özeni sizlere depolama alanlarında da yansıtmaktan asla çekinmedik. Eşyalarınızı özenle paketledik özenle depolarımızda barındırırdık. Tüm depolama alanlarımız tamamen güvenli alanlardan oluşmaktadır. Her daim kapalı devre kamera sistemleri ile izlenen alanlar sizlerin eşyalarınızın ne kadar güvenli alanlardan oluştuğunun bir göstergesidir. Riva’da depolama hizmeti sunan firma olarak sizlere bu alanda bazı hizmetler sunduğumuzu belirttik.

1) Garantili Hizmet

Depolama alanından en büyük sorunlardan biriside müşterilerin eşyalarını güvenle bizlere teslim ederken neden güvenmeleri gerektiğidir. Firma olarak taşıma, paketleme konusunda oluşacak her türlü sorun da garantili hizmet vermekteyiz. Bizlerden hizmet alan her müşteriye özenle sunulan her şeyin yanında olacak olan her türlü soruna karşılık firma garantili işlem yapmaktayız.

Riva ev depolama süresinde tüm önlemleri almamıza rağmen bizler tarafından olmayan veyahut yanlışlıkla oluşabilecek her türlü soruna karşılık olarak da firmamızın anlaşmış olduğu sigorta şirketi tarafından sizlere tüm eşyaların bedeli karşılanmaktadır. Oluşacak olaylar yangın, deprem vb. gibi afetlerde dahildir.

2) Zamanında Hizmet

Hizmet sektöründe önemli bir faktör olan zaman kavramı bizler içinde büyük bir önem arz etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını zamanında teslim almak ve zamanında teslim etmek bizler ve müşteriler için önemli bir faktördür.

Zamanında hizmet standardını yakalamak için firma olarak belirli gelişimleri ve zaman kazandıran teknolojileri her daim firmamıza kattık.

3) Eşya Ambalajlama Hizmeti

Riva eşya depolama firması olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşyalarınızı özenle paketlemekteyiz. Depolarda belirli sürelerde kalacak eşyaları her ürünün şekline ve türüne göre belirli paketleme standartlarında yapmaktayız. Ambalajlama sayesinde eşyalarınız tozlanma yapmaz daha uzun süre depolamadan yararlanabilir.

Ambalajlama malzemelerimiz özel havalı plastikler, strafor köpük ve daha birçok koruyucu malzemeler kullanmaktayız. Tüm ambalaj ürünlerimiz tamamen sizlere özel getirilen ve hiç kullanılmamış ürünlerdir.

4) Taşıma Hizmeti

Eşyalarınız sizlere özel paketleme ürünleri ile iyice koruma altına alındıktan sonra uzman ekiplerimiz tarafından araçlara yüklemeye hazırlanır. Eşyalarınız alanında tecrübe sahibi ekipler tarafından araca özenle yerleştirilir. Araca yerleştirilen eşyalarınız yolda sarsıntı vb. durumlara karşılık olarak araç içerindeki ipler ile sabitlenmektedir.

Eşyalarınız özenle yerleştirilme ve sabitleme yapıldıktan sonra depolama alanına doğru yola çıkmaktadır. Taşıma aracı sizler için tahsis edilen depolama alanına doğru yanaşır ve aynı özenle eşyalarınız depolarımıza yerleştirilir.

5) Riva Eşya Depolama Alanlarımız

İstanbul içerisinde özenle seçtiğimiz depolama alanlarımız tamamen güvenli hijyenik ve sizlere özeldir. Depolama alanlarımızı belirli standartlara göre her daim haşere ve böceklere karşılık olarak ilaçlamaktayız. Ayrıca alanlarımız rutubet ve neme karşı korumalı alanlardan oluşmaktadır. Böylece eşyalarınızın uzun süre depolamasında bile herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Tüm bu hizmetler garantiler ve yapılan işleri sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Müşterilerimizin en çok merak ettiği bir diğer konuda depolama ücretleridir. Firma olarak belirli standartların altına asla düşürmeden, kaliteden ve güler yüzden ödün vermeden en iyi fiyat garantisini sizlere sunmaktayız. Peki depolama ücretlerini nasıl hesaplamaktayız firma olarak fiyat belirleme konusunda belirli standartları göz önüne almaktayız. Bu standartlar;

  • Depolama Süresi
  • Depolanacak ürün sayısı ve hacmi

Fiyatlarımızı ana belirleyici unsurlar bunlardır.

Riva eşya depolama firmaları arasında sizi ayıran faktörler nelerdir?

Firma olarak sizlere nakliyat hizmeti ile karşıladığımız bu sektörde adım adım ileriye yol almaktayız. Depolama alanında her daim yenilikçi ve sizlerin talepleriniz her daim dinleyerek daha iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Firma olarak asıl amacımız en iyi depolama firması olarak en çok müşteri memnuniyetini sağlayan firma olarak da sektörde ismimizi altın harflerle yazdırmak.

Bu sebeple firma olarak bizleri tercih etmeniz sizlere alanında en iyi hizmeti sunmaktan her daim müteşekkir kalacağımıza emin olabilirsiniz.

Riva eşya depolama fiyatları nasıl belirleniyor?

Eşyaların çokluğu veya azlığına göre belirlenmektedir. Kişiye özel odalara eşyalar koyulduğu için ne kadar çok oda sayısını eşyanız kaplarsa ücret o kadar tutmaktadır. Kiralık eşya depolama hakkında net fiyat için bizi arayınız.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.