Riva Eşya Depolama

Riva eşya depolama alanında hizmet veren firma olarak artan talepler ve büyüyen sektörle beraber firma olarak depolama alanında hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sektöre artan taleplere cevap verebilmek adına hizmetine en güvenilir firma olarak başladık.

Nakliyat firması olarak yıllar öncesinden verdiğimiz hizmeti gelişen koşullar ile beraber depolama alanı ihtiyacına cevap vermekte asla gecikmedik. Nakliyat hizmetinde sektörde en iyi firmalar arasında ismimizi yazdıran bir firma olarak bu kaliteyi sizlere depolama alanında sunmak istedik. Tüm firmalar kendi imkanları dahilinde hizmet verdiği bir alanda sizlere en iyi imkanları sunarak sektörde adımızı duyurduk.

Depolama sektörü tüm hizmet alanlarında olduğu gibi emek ister. Riva eşya deposu olarak depolama alanında tüm güncel teknolojileri takip ederek en iyi depolama alanlarına sahip olmanın gururunu taşımaktayız. Hizmet sektöründe çalışan personelin tecrübe ve bilgisi dahilinde artan müşteri memnuniyetinin bağlantısı olduğunun farkındayız. Bununla birlikte ekibimiz taşıma, depolama ve paketleme alanında bilgi ve tecrübe sahibi bir ekip ile çalışmaktayız.

Riva eşya depolaması firmamızın sunduğu en iyi imkanlar ile müşterilerimize en üstün hizmeti sunmaktayız. Depolama işleminde güven konusunda müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını kısa sürede aldık. Sektörde nakliyat alanında olduğu gibi depolama alanında da sektörde ismimizi ilk sıralara getirdik. Riva ev depolama alanlarımız ile müşterilerimizin eşyalarını özenle ve güvenle alanlarımızda sakladık koruduk ve her şeyden muhafaza ettik.

Riva eşya depolama alanlarımızı müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığı ile saklayabilmeleri için düzenli olarak bakımlar yapmaktayız. Tüm depolama alanlarımız belirli periyotlar ile haşere ve böceklere karşı ilaçlanmaktadır. Günümüzde artan virüs mikrop gibi zararlı sayılan her türlü bakteriye karşılık depolama alanlarımızı dezenfektasyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Müşterilerimizin depo alanlarımız konusunda en güvenilir firmaya geldiklerini temin edebiliriz. Firma olarak sektörde yer alan diğer tüm firmalardan farklı olarak daha birçok hizmeti sizlere sunduğumuza emin olabilirsiniz.

Riva Eşya Depolama Firması

Riva eşya depolama hizmeti İstanbul sınırları içerisinde firma olarak özenle seçilen depo alanlarına sahibiz. Depolama alanlarımız gerek konum gerek çevresi bakımından tamamen güvenilir ve temiz alanlardan oluşmaktadır. Eşyalarınız özenle depolama alanlarına ulaştırılarak sizlere özel tahsis edilen temizlenmiş ve dezenfekte edilmiş alanlara yerleştirilir. Depolama alanlarımız her daim güveliği sağlanan alanlardır.

Riva Eşya Depolama
Riva Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti ihtiyacına son dönemlerde talepler artmıştır bunun en büyük sebeplerinden bazıları şunlardır:

  • Eşya fazlalığının saklanması ihtiyacı
  • İlerde kullanılmak istenen eşyaların muhafazası
  • Tadilat gibi durumlarda eşya saklanma ihtiyacı
  • Çeyizlerin saklanması ihtiyacı

Her türlü gelişen olanakların sıkı takipçisi olan firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini daha fazla nasıl arttırabiliriz çabası içeresinde olmuştur. Bunların yanı sıra sizlerden alınan geri bildirimleri değerlendirmelere tabi tutarak pek çok alanda yeni hizmetler ve standartlar oluşturduk.

Müşterilerimizin anlık isteklerini elimizden geldiğince yerine getirerek pek çok müşterinin de dikkatini çekerek daha fazla müşteri potansiyeli oluşturduk. Hizmet sunduğumuz müşterilerin bizlerden memnun kalmasını başka kişiler ile paylaşması ile birlikte firmamıza olan talep hızla artmaktadır.

Riva eşya depolama firmamızın tercihlerinin yükselmesi ile birlikte belirli müşteri kitleleri oluşmuştur. Bu müşteri kitlemiz memnuniyetle yeni müşterileri bizlere yönlendirmektedir. Firmamız her türlü depolama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunabileceğinden emin olabilirsiniz. Bizlerden talep ettiğiniz tüm depolama hizmetlerini güvenle ve özenle yerine getirmekten gurur duymaktayız.

Riva ev eşyası depolama olarak sektöründe birçok firmadan önde yer almaktayız.  Müşterilerden alınan tüm eşyaları özenle paketleme ve taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bugüne kadar yaptığı tüm hizmetlerde güveni sarsacak bir faaliyette bulunmamakla beraber en çok güvenilen firmalardan bir tanesi konumundadır.

Hizmet sektöründe müşteriler güvenilir depolama firmalarını tercih ederler. Sektöründe en iyi olan firmaları tercih etmektedirler. Üçeller Depolama firması olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hareket ederek tüm hizmet anlayışımızı geliştirmek üzerine çalışmaktayız.

Riva kiralık eşya depolama alanında müşterilerimizin eşyalarını korumak ve temiz bir alan oluşturmak adına çalışmaktayız. Güler yüzlü ve her daim sizlerin sorularına usanmadan ve asla bıkkınlık göstermeden işini severek yapan ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

✅ Kurucu✅ Üçeller Nakliyat
✅ Firma Vergi Levhası✅ Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu✅ Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi✅ Onaylı Firma
Riva Eşya Depolama

Riva Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Depolama alanına nakliyat hizmeti vererek girdiğimiz bu sektör pek çok yanı benzese bile aralarında birçok farklılık ihya etmektedir. Özellikle depolama konusunda ana yapı depolama alanlarıdır. Firma olarak en iyi depolama alanlarına sahip olmayı her daim hedefledik ve en iyilerinden bazılarına sahip olduk.

Nakliye firmaları olarak evden eve taşımacılıkta olduğu gibi tüm özeni sizlere depolama alanlarında da yansıtmaktan asla çekinmedik. Eşyalarınızı özenle paketledik özenle depolarımızda barındırırdık. Tüm depolama alanlarımız tamamen güvenli alanlardan oluşmaktadır. Her daim kapalı devre kamera sistemleri ile izlenen alanlar sizlerin eşyalarınızın ne kadar güvenli alanlardan oluştuğunun bir göstergesidir. Riva’da depolama hizmeti sunan firma olarak sizlere bu alanda bazı hizmetler sunduğumuzu belirttik.

Riva Eşya Depolama Ücretleri
Riva Eşya Depolama Firması

1) Garantili Hizmet

Depolama alanından en büyük sorunlardan biriside müşterilerin eşyalarını güvenle bizlere teslim ederken neden güvenmeleri gerektiğidir. Firma olarak taşıma, paketleme konusunda oluşacak her türlü sorun da garantili hizmet vermekteyiz. Bizlerden hizmet alan her müşteriye özenle sunulan her şeyin yanında olacak olan her türlü soruna karşılık firma garantili işlem yapmaktayız.

Riva ev depolama süresinde tüm önlemleri almamıza rağmen bizler tarafından olmayan veyahut yanlışlıkla oluşabilecek her türlü soruna karşılık olarak da firmamızın anlaşmış olduğu sigorta şirketi tarafından sizlere tüm eşyaların bedeli karşılanmaktadır. Oluşacak olaylar yangın, deprem vb. gibi afetlerde dahildir.

2) Zamanında Hizmet

Hizmet sektöründe önemli bir faktör olan zaman kavramı bizler içinde büyük bir önem arz etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını zamanında teslim almak ve zamanında teslim etmek bizler ve müşteriler için önemli bir faktördür.

Zamanında hizmet standardını yakalamak için firma olarak belirli gelişimleri ve zaman kazandıran teknolojileri her daim firmamıza kattık.

3) Eşya Ambalajlama Hizmeti

Riva eşya depolama firması olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşyalarınızı özenle paketlemekteyiz. Depolarda belirli sürelerde kalacak eşyaları her ürünün şekline ve türüne göre belirli paketleme standartlarında yapmaktayız. Ambalajlama sayesinde eşyalarınız tozlanma yapmaz daha uzun süre depolamadan yararlanabilir.

Ambalajlama malzemelerimiz özel havalı plastikler, strafor köpük ve daha birçok koruyucu malzemeler kullanmaktayız. Tüm ambalaj ürünlerimiz tamamen sizlere özel getirilen ve hiç kullanılmamış ürünlerdir.

4) Taşıma Hizmeti

Eşyalarınız sizlere özel paketleme ürünleri ile iyice koruma altına alındıktan sonra uzman ekiplerimiz tarafından araçlara yüklemeye hazırlanır. Eşyalarınız alanında tecrübe sahibi ekipler tarafından araca özenle yerleştirilir. Araca yerleştirilen eşyalarınız yolda sarsıntı vb. durumlara karşılık olarak araç içerindeki ipler ile sabitlenmektedir.

Eşyalarınız özenle yerleştirilme ve sabitleme yapıldıktan sonra depolama alanına doğru yola çıkmaktadır. Taşıma aracı sizler için tahsis edilen depolama alanına doğru yanaşır ve aynı özenle eşyalarınız depolarımıza yerleştirilir.

5) Riva Eşya Depolama Alanlarımız

İstanbul içerisinde özenle seçtiğimiz depolama alanlarımız tamamen güvenli hijyenik ve sizlere özeldir. Depolama alanlarımızı belirli standartlara göre her daim haşere ve böceklere karşılık olarak ilaçlamaktayız. Ayrıca alanlarımız rutubet ve neme karşı korumalı alanlardan oluşmaktadır. Böylece eşyalarınızın uzun süre depolamasında bile herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Tüm bu hizmetler garantiler ve yapılan işleri sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Müşterilerimizin en çok merak ettiği bir diğer konuda depolama ücretleridir. Firma olarak belirli standartların altına asla düşürmeden, kaliteden ve güler yüzden ödün vermeden en iyi fiyat garantisini sizlere sunmaktayız. Peki depolama ücretlerini nasıl hesaplamaktayız firma olarak fiyat belirleme konusunda belirli standartları göz önüne almaktayız. Bu standartlar;

  • Depolama Süresi
  • Depolanacak ürün sayısı ve hacmi fiyatlarımızı ana belirleyici unsurlar bunlardır.

Riva Kiralık Eşya Depolama

Yeni ve aynı zamanda güvenilir olan Riva eşya depolama binamız her zaman için hizmet veriyor. Ekibimiz günün her saatinde binada güvenliği tesis ediyor. Eşyanızı istediğiniz zaman zarfında depolarda misafir ediyoruz. Depolarımızı merak eden müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz.

Eşyaları evin bir odasına, çatıya, bodruma veya herhangi bir dükkâna depolamak çözüm değildir. Çürüme ve tozlanma gibi etkenler nedeni ile bu gibi yerlerde eşya saklamak ciddi anlamda eşyanın zarar görmesine neden olur. Bu nedenle yeni nesil güvenlikli depolara ve bu işte uzman şirketlere ihtiyaç var. Eşyaların özenle paketlenip depolanmasında güncel yöntemleri Riva eşya depolama hizmet programımıza dahil ediyoruz. Aradığınız güvenli, kaliteli ve etkili eşya depolama çözümleri için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Riva Kiralık Depo
Riva Eşya Depolama Hizmetleri

Kiralık ev değiştirenler, yeni ev alanlar veya başka nedenle ev değiştirenler eşyalarını depomuzda saklayabilir. Eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi, depolanması ve tekrar teslim edilmesi Riva kiralık eşya deposu hizmetimizin ana temasını oluşturuyor.

Bir depoda aranan bütün özellikler binamızda yer alıyor. Güvenlik görevlisinden, kameraya kadar aradığınız bütün güvenlik seçeneği depomuzda bulunuyor. Klimalar ve ısıtma sistemleri mevsimsel değişimin yaşandığı anda devreye giriyor ve deponun sıcaklığını sabit tutuyor. Eşyaların nemden dolayı çürümemesi için binamızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemi yer almaktadır.

Şirketimizin müşteri hizmetleri personeli Riva kiralık eşya depolama hizmeti ile ilgili taleplerinizi mesai saatleri içerisinde değerlendiriyor. Depolama işleminde öncelikle adres, telefon, iletişim adresi ve eşya bilgileri dikkatli bir şekilde verilmelidir. Verilen eşyaların doğru olmaması durumunda hizmetimiz aksamaya başlar.

Müşteri hizmetlerimiz ücretsiz servisimize gerekli bilgileri aktarıyor. Servisimizde verilen bilgiler doğrultusunda hareket ederek kısa süre zarfında adrese ulaşıyor. Adreste paketlemenin yanı sıra yükleme işlemi seri bir şekilde yapılıyor. Yüklenen eşyanız deponun yolunu tutuyor. Depolarımızda görevli elemanlarımız eşyaları size özel ayrılan odalara kilitliyor. Riva eşya deposu odaları kişiye özel tahsis ediliyor ve her zaman için kontrol ediliyor. Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firma elemanlarımıza teslim edebilirsiniz.

Riva Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Riva Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Riva Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Riva Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Riva Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Riva Eşya Depolama Hakkında Sorular

Riva eşya depolama hizmetinde eşyaların güvenliği nasıl sağlanmaktadır?

Eşya depolama firmaları eşyaların güvenliğinden sorumlu firmalardır. Eşyalarınız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve firmamızın kapısında güvenlik personeli bulunmaktadır. Eşyaların herhangi doğal afet durumlarında zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Riva ev eşyası depolama ücretleriniz uygun mudur?

Eşya depolama hizmeti veren firmalar vermiş oldukları hizmetler doğrultusunda kendilerine göre fiyat politikası belirlemektedirler. Her bir nakliyat firmasının vermiş olduğu fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere en uygun ücretlerle depolama hizmeti sunmaktayız.

Riva depo kiralama hizmetinde çalışan elemanlarınız işlerinin ehli midir?

Eşya depolama hizmet kadromuzda çalışanlar alanında uzman deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Gerekli tüm tedbirleri alarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Personeller gerekli eğitimleri alarak her türlü güvenlik önlemleri kapsamında hizmetlerini sürdürebilmeleri için her türü imkan sağlanmaktadır.

Riva ev depolama firmanız eşya sigortası yapıyor mu?

Üçeller depolama firmamız için önemli olan eşyaların güvenliğinin sağlanarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Eşyaların taşınması ve depolanması esnasında oluşabilecek her türlü zarar için eşyalar sigortalanmaktadır. Böylelikle eşyaların güvenli bir şekilde saklanması planlanmaktadır.

Riva ev eşyası depolama alanlarınız kişiye özel alanlar mı?

Eşya depolama hizmeti veren firmalar müşterilerin istek ve tercihlerine bağlı olarak kişiye özel depolama alanları oluşturmaktadırlar. Bu depolama alanlarında da müşterilerin özel eşyalarını yine aynı titizlikle korunmaya devam etmektedir. Müşteriler kişiye özel depolama alanları ile kendilerini daha güvenli hissetmektedirler. Riva eşya depolama firmamız sizlere bu odaları sunmaktadır.