Sıkça Sorulan Sorular

Eşya depolama hizmetinde eşyaların taşınmasını ve tekrardan eşyaların teslimatını kim yapmaktadır?

Eşya depolama hizmetinde ev ya da işyeri eşyalarının taşınması adresinize gelen uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleşir. Mobilya ya da beyaz eşyalar bu ekip içerisindeki teknikerler doğrultusunda olur. Doğru hazırlanan eşyalar paketleme işlemi sonrası nakliye araçlarına yüklenerek depolama alanlarımıza getirilir. Aldığınız depolama hizmeti süresince eşyalarınız artık bizim muhafaza çemberimizdedir. Eşyalarınızı teslim alma ya da ek ilave etme durumlarında depo sorumlumuz size yardımcı olacaktır. Dolayısı ile her aşamada Üçeller Depolama hizmetinizdedir.

Ev eşyası depolama hizmetinde eşya ambalajlaması yapmakta mısınız?

Nakliye sektöründe ambalajlamanın önemi büyüktür. Ambalajlama ne kadar kaliteli olursa nakliyat hizmeti de bir o kadar kalitesini ortaya çıkarır. Eşya ambalajlama Üçeller depolama kapsamında yapılmaktadır. Personellerimiz konularında uzman olup içeriğine göre uygun seçilmiş paketleme malzemeleri ile yüklenmeye ve depolanmaya hazır hale getirilir.

Eşyaların taşınması ve depolanması sigortalı olarak mı yapılıyor?

Eşyaların nakliyesi sırasında özellikle şehir içi ise sigorta yapılması gibi bir zorunluluk söz konusu değildir, müşteri inisiyatifine bağlıdır. Ama konu şehirlerarası olunca sigorta yapılmalıdır. Bizce sigorta yapımı olması gereken bir tedbirdir. Bu sebeple müşterilerimize önerilerimiz arasındadır. Eşyaların doğal afetler ya da kaza gibi durumlarda zarar gören eşyaların sigortalı olma halinde zararlarının karşılanması doğru bir seçim yapıldığının göstergesi olacaktır.

Eşya depolama hizmetinde depo sözleşmesi yapmakta mısınız?

Eşya depolama sözleşmesi eşyalarınızın güvenli olarak muhafaza edilme avantajını taşıması demektir. Bu avantajlı durum uzman ve deneyimli bir ekibin desteğiyle gerçekleşir. Eşya depolama hizmeti için başvuru yapılması gereklidir. Bu başvuru sonrası eşyaların hacmi kontrol edilir ve depolama alanına bilgi verilir. Depo sözleşmesi sayesinde eşyalarınız depolama  alanlarımızda herhangi bir zarar görmeden saklamaya alınır.

Eşya depolama alanlarınız nasıl ortamlardır?

Firmamız sizlere bu alanda bu hizmetleri sunmaktadır. Depolama alanları her şeyden önce güvenlik açısından uygun olmalıdır. Gerek kamera sistemi gerek güvenlik personeli desteği ile 7/24 kontrol altında tutulur. Havalandırma sistemlerinin kontrol altında olması demek ; eşyaların neme ve kötü kokuya maruz kalmaması demektir .Hijyen son derece önemlidir. Temizleme haricinde periyodik olarak hijyenik temizleme metotları uygulanır. Ve depolamalarda haşerelere karşı ilaçlamalar önemlidir. İlaçlama da periyodik bir şekilde yaptırılır.

Eşya deposunda yıllarca eşyalarımı saklayabilir miyim?

Depolama süreci yapılan anlaşma doğrultusunda şekillenir. Müşterimiz aylık ya da yıllık ya da daha uzun süreli eşya depolama hizmetimizi kullanabilir.

Depolarınız kişiye özel alanlardan mı oluşmaktadır?

Kişiye özel depolama alanları bir yeniliktir. Eşyaların hacmine göre tasarlanır. Özellikle fazla eşyaları olanlar için son derece pratik bir çözüm olarak değerlendirebiliriz. Eşya koymalar ya da almalar istenilen günde yapılabilir. Herhangi bir süre şartı da yoktur.

Eşya depolarınız ilaçlanmakta mıdır?

Eşya depolarımızın ilaçlamaları ayda 2 defa şeklinde periyodik uygulamalar halindedir. Depolarımızın temizliğine ve ilaçlanmasına ciddi özen gösteririz. Depolama alanları için büyük sorun olan haşerelere karşı tedbirde ilaçlama faktörümüz büyük önem taşır.

Depolarınızın güvenlik durumu nasıldır?

Üçeller eşya depolama alanları 7/24 kamera sistemi ile izlenme dışında güvenlik personelleri kapsamında da kontrol halindedir. Eşyalarınız bünyemizde tedbirler kapsamındadır.

Eşya depolama fiyatları nasıl belirleniyor?

Eşya depolama fiyatları depoya koyulmasını istediğiniz eşyalarınızın işin başında ücretsiz ekspertiz keşfi sonrasında ortaya çıkarılan fiyat kapsamında şekillenir. Depolanacak eşyaların hacimsel açıdan kapladıkları alan da fiyat belirlenmesinde etkilidir. Üçeller depolama da indirimler ve kampanyalar söz konusu olabildiğinden özellikle erken rezervasyonlar halinde bundan yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eşya depolama hizmeti üzerine yıllardır çalışmaktayız. Daima müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Eşya depolama hakkında merak ettiğiniz başka sorularınız varsa bunları bize iletişim sayfamızdan sorabilirsiniz. 7/24 iletişim hattımız açık olmakla birlikte şehir içi depolama hizmetinde eksper hizmetimizde daima hazırdır.

Üçeller Depolama olarak her zaman güvenli bir depo hizmetini sunmaktayız. Ev eşyası deposu alanlarımız temizdir.