Zeytinburnu eşya depolama alanında da İstanbul genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınızın güvenli depolanması için sizlere en iyi koşullarda bu hizmeti yerine getiriyoruz. Dilerseniz gelip bizzat depolarımızı inceleyebilirsiniz.

Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama
Zeytinburnu Eşya Depolama

Depolama hizmetini iyi bir şekilde verebilmek için, ev eşyasının tabiatını bilmek gerekir. Mesela elektronik eşyaların saklama koşulları ile bir halının ya da kırılacak bir eşyanın saklama koşulları arasında fark vardır. İyi de bunların hepsi aynı depoda tutulmuyor mu? Diye aklınıza soru gelebilir. Tabi ki tüm bu eşyalar aynı depoda tutuluyor. Ancak saklama teknikleri ve koşulları aynı depoda farklı küçük alanlarda sağlanabiliyor. Zaten depo hizmetlerindeki incelik de buradan kaynaklanıyor. Mesela kırılacak eşyalar ile elektronik ve beyaz eşyaları aynı yerde muhafaza edebilirsiniz. Aynı depoda olmalarına karşın aralarında belirli bir mesafe bırakırsınız ve güvenli bir şekilde paketlersiniz. Böylece yan yana dursalar bile zarar görmemiş olacaklardır. Bu tür eşyaların aşırı nemli ortamlardan uzak tutulması yeterli olacaktır. Zaten ideal depo şartlarında aşırı nem söz konusu değildir. Çünkü depo ısısı klima gibi cihazlarla sürekli olarak kontrol altında tutulur.

Zeytinburnu eşya depolama firmaları arasında işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Depolarımızda ev eşyalarını muhafaza etmekteyiz. Aynı depoda halı kilim ve koltuk gibi eşyalar da bulunur. Bu eşyaların saklanmasında dikkat edilecek en önemli husus, hava ile temas etmemeleridir. Bir de güneş ışınlarından uzak tutulmalıdırlar. Vakumlu paketleme malzemeleri kullanarak, bu tür eşyaların hava alması engellenebilir. Zaten depo ortamına güneşin girmesi engellendiği için de herhangi bir sorun kalmayacaktır. Depo içleri her zaman için zeminden gelebilecek su taşkınlarını engelleyecek yapıdadır. Yani deponun girişi rampalı bir şekilde dizayn edilirse, hem eşyaların depo içlerine yerleştirilmesi kolay olacaktır, hem de suyun bu rampalardan içeriye girmeden akıp gitmesi sağlanacaktır. Basit geometrik tasarımlarla ve sistemlerle ideal bir depo ortamı oluşturulabilir. İyi bir deponuzun olması, kullandığınız sisteme ve uyguladığınız tekniklere bağlıdır.

Zeytinburnu Ev Eşyası Depolama

Zeytinburnu ev eşyası depolama hizmetlerimizde Üçeller Depo olarak, yukarıda anlattığımız unsurların hepsini uyguluyoruz. Ayrıca daha fazlasını da yerine getiriyoruz. Bize göre müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi önemlidir. Bu da iyi bir güvenlik sisteminin oluşturulması anlamına gelir. Öncelikle gözetleme ve kontrol etme faaliyetleri ile güvenlik işleminin yerine getirilmesini sağlarız. Gözetleme faaliyetleri, eşyaların durumunu sürekli olarak kontrol etmek olarak tanımlanabilir. Bu yüzden 24 saat çalışan kamera sistemi ile depoda bekletilen eşyaları sürekli olarak gözetleriz. İkinci olarak da eşyaların durumunu sürekli olarak kontrol eden güvenlik personeli, eşyaların güvenliğini sağlamada bizlere yardımcı olur. Çünkü sadece eşyaları kamera ile gözetlemek yeterli olmayacaktır. Herhangi bir durumda müdahale edilebilmesi için insan faktörünün devreye girmesi gerekir. İşte vardiyalı olarak çalışan güvenlik görevlileri, bu faktörün yerine gelmesini sağlar. Güvenilir eşya depolama konusunda firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Zeytinburnu kiralık eşya deposu hizmetimizi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ev eşyalarının nakliyesinde olduğu gibi eşya depolama hizmetlerinde de mutlaka eşyaların sigortalı olması gerekir. Çünkü tüm güvenlik önlemine rağmen, eşyaların zarar görmesinin engellenemediği durumlar ortaya çıkabilir. Mesela depoda çıkabilecek bir yangın ya da sel felaketi gibi. Bu gibi durumlarda eşyaların sigortalatılması hem firmanın hem de müşterinin zarar görmesini engelleyecektir. Eşyaların depoya nakledilmesi ve depodan çıkarılması için de insan gücüne ihtiyaç vardır. Ancak sadece insan gücü yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda nitelikli insan gücünün var olması gerekir. Burada devreye tecrübe ve bilgi girer. Düşünün ki eşyaların güvenliğini sağlayabilmek için mükemmel bir depo inşa ettiniz. Yapılabilecek her şeyi yaptınız ve çok para harcadınız. Artık bu depoda ev eşyalarını uzun bir süre muhafaza edebilirsiniz.

Zeytinburnu Eşya Depolama Fiyatları

Zeytinburnu eşya depolama fiyatları ile ilgili net bir bilgi verebilmek adına, müşterilerimizden eşya hakkında bilgileri talep ederiz. Tüm bilgiler elde edildikten sonra gerekli olan hesapları yapar ve müşteriyi fiyat hakkında bilgilendiririz. Eşyanın hacmi arttıkça, daha çok personel görevlendirileceği için tabi ki fiyat biraz daha artacaktır. Ev eşyası depolama ile ilgili sıklıkla sorulan sorulardan birisi de depolama fiyatlarıdır. Depolama hizmetleri ile ilgili net bir fiyat verebilmek için bazı unsurlara göz atmak gerekiyor. Mesela eşyaların hacmi, depoda ne kadar kalacağı, depo ile eşyaların taşınacağı yer arasındaki mesafe gibi. Bir diğer unsur da eşyaların değeridir. Mesela parasal olarak yüksek değere sahip olan eşyaların taşınması risklidir. Bu yüzden en deneyimli ve bu konuda uzman olan personel taşınma işinde devreye girer. Ev depolama şartlarının da tabi ki daha özel olması gerekir. Eğer diğer eşyalarla değerli eşyalar aynı depoda muhafaza edilecekse, değerli eşyalar için daha korunaklı alanların ayrılmış olması gerekir.

İstanbul ev eşyası depolama firması olarak tüm depolarımızı eşyaların türüne göre bu yüzden sınıflandırırız. Ayrıca değerli eşyaların depoya kadar taşınması ve tekrardan depodan belirtilen yere nakledilmesi de fiyat anlamında artışa neden olacaktır. Eşyaların depoda kalış süresi de fiyatı etkiler. Zaten müşteriyle yapılan sözleşmede, eşyaların depoda kalan süreleri belirtilir ve firma tarafından daha önceden belirlenen tarifeye göre sözleşmede fiyat bilgisi yer alır. Tıpkı otoparklarda olduğu gibi. Hani 1 saate kadar şu kadar, 1-5 saat arası şu kadar fiyat gibi. Depolama ile birlikte müşteriler önceden belirttikleri sürelerde eşyaların belirli adreslere gitmesini isteyebilirler. Mesela 1 ay sonra şu kadar hacimdeki eşya, şu adrese gidecek gibi. Bu gibi durumlarda da Üçeller eşya depolama olarak müşteriye özel fiyat veririz. Sigortalatma işlemi, nakliye işleminde olduğu gibi değildir. Depolama işlemlerinde firmanın belirlediği sigorta firmaları ile anlaşılır. Bu fiyat da doğal olarak müşteriye yansıtılır.

Bir cevap yazın