Zümrütevler Eşya Depolama

Zümrütevler eşya depolama hizmetinde kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Depolarımız güvenli ve temizdir. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktayız. Ev eşyalarınızın paketlenmesi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Günümüzde ev eşyası ya da ofis eşyası depolama ihtiyacı çok fazla yaşanır hale gelmiştir. Ev değişiklikleri büyük bir mekândan küçük bir mekâna geçiş gibi sebeplerle fazla eşyaların tutulması bir gereksinim halini almıştır. Eşyaların bir yerde tutulması kuşkusuz bir maliyettir ancak bunun bir de ekonomik açıdan olan bir muhafazası vardır ki bu da eşya depolama hizmetidir. Zümrütevler eşya depolama hizmetinizdedir.

Ev eşyası depolamaları belki bir tık daha fazla ihtiyaç halinde olabilir ama ofis depolama da bir o kadar önem taşır. Neden? Ofis içindeki evraklar, klasörler, mobilyalar, arşiv gibi uzayan bir liste vardır ki; her biri önemli bir detaydır. Depolanması gerekli olan eşyalar öncelikli olarak incelenir, belirlenir, sonra paketlenmesi yapılır. Bundan sonrası saklanacağı depoya getirilmesidir. Ve depolama süreci başlar. Depolama alanlarına gelen eşyalar cinslerine ve ağırlıklarına göre bir sınıflandırmaya alınır. Böylelikle depo alanında uygun bir yerleşim sağlanmış olur.

Eşya Depolamada Avantajlar

 • Depolama sayesinde güvenli bir ortam sağlanır.
 • Ev ya da ofiste geniş bir alan kazanılacaktır.
 • Kullanılmayan ya da elden çıkarılmak istenmeyen eşyalar artık korunma olanağı içindedir.
 • Zarar görmemesi gerekli olan evraklar; nemden, ısıdan, haşereden uzak bir alanda korunaklıdır.
 • Depo ortamının temiz olması gerekir.
 • Her türlü tedbir alınmalıdır.
 • Depolama alanları rutubetli ortamlardan uzak seçilmelidir.
 • Havalandırma sistemleri önem taşımalıdır.

Zümrütevler ev eşyası depolama olarak, eşyaların doğru taşınması profesyonelliğin gereği olduğu bilincindeyiz. Bu noktada kurumsallığımız, depolama hizmetlerindeki çözümlemelerimiz ile her detayı; daha bir detaylandırarak özen göstermekteyiz. Eşyaları taşınma biçimlerine göre sınıflandırıp, prosedürlerine göre hareket ederiz. Bu da işimizle ilgili ne kadar bilgi sahibi olduğumuzun ve tecrübenin göstergesidir.

Zümrütevler Eşya Depolama
Zümrütevler Eşya Depolama

Zümrütevler ev depolama alanlarımızda eşyaların doğru dizilimi önemlidir. Üst üste yanlış dizilimler, istiflemeler eşya hasarını doğurur. Zümrütevler eşya depolama alanlarında geniş alanlar olup, eşya saklanması da bu çerçevede çok daha rahat olmaktadır. Depolarımızda temizliğe verdiğimiz önem başta gelir. Her zaman hijyenik anlamda derinlemesine temizlikler profesyonelce yaptırılır. Böylelikle sıhhatli ortamlar kazanılır.

Zümrütevler kiralık depo alanlarımızda emniyet güvencesi artı önem taşır. Depolama alanları güvenlik kameraları eşliğinde 7/24 kontrol halindedir. Güvenlik personelleri ve teknolojik anlamda katkılarla tüm tedbirler alınır.

Zümrütevler Eşya Depolama Firması

Zümrütevler ev eşyası depolama; depolanması ihtiyaç duyduğunuz her eşyanızı muhafaza etmede yardımcıdır. Eşyalarınız bünyemizde en konforlu şekilde depolanır. Hizmet olanaklarımızın genişliği ve profesyonelliği sayesinde eşyalarınız zarar görmez. Bu kaliteli yaklaşımın yanında fiyatlardaki uygunlukla da hizmet ağı geniştir.

Eşya depolama hizmetinde her zaman hedefimiz doğru ve kaliteli hizmet vermek ve müşterimizden memnuniyet kazanabilmektir. Eşya depolama hizmeti plan ve program dahilinde olmayı ve profesyonel ve kurumsal yaklaşımı ister. Depolama hizmeti risklerin yaşanabileceği bir hizmet kolu olduğundan her zaman tecrübe sahibi olunması gerekli olan detaydır. Biz Zümrütevler eşya depolama olarak deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla eşyalarınızı en doğru şekilde saklamaktayız. Bizden alacağınız depolama hizmeti; güvenden, deneyime, paketlemeden taşımaya kadar her anı ile fark yaratır.

Zümrütevler Eşya Depolama Güvenliği

Depolama alanlarının güvenliği 7/24 kameralar kapsamındadır. Buna ek olarak konusunda profesyonel güvenlik personelleri ile de tam teşekküllü kontrol altındadır. Bu kadar detay; olumsuz bir durumla karşı karşıya kalındığında önlemler alabilmeyi sağlamaktır.

Zümrütevler Eşya Depolama
Zümrütevler Eşya Depolama

Eşya depolama alanlarında profesyonellik ve tecrübe değişmeyen kriterlerimizdir. Eşya depolamada her aşamanın kendine has uzmanlığı olan personelleri ile yürütülür. Bunlar içinde paketleme uzmanı, araca yükleme uzmanı ayrı özelliklerdedir.

Zümrütevler Ev Eşyası Depolama Alanları

Zümrütevler kiralık eşya deposu alanlarında, özel odalarımızda çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Afet tedbirleri için ayrıntılı düşünülür ve hususlar dikkate alınır. Güvenlik kameraları 7/24 aktif olup, görüntüler kayıt altındadır. İklime ya da mevsime dair her türlü koşullara karşı depolama imkânı sağlanmaktadır.

Güvenlik Kameralı Depolama Alanları

Depolama alanları 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altındadır. Müşteri eşyalarının bulunduğu alanı izleyebilir. Güvenlik kameraları dışında uzman personeller ile de desteklenir. Kamera sayesinde güvenlik üst düzeyde olmaktadır.

Zümrütevler Sigortalı Eşya Depolama

Eşyaların her türlü zarardan uzak kalması için sigortalı eşya depolama tedbiri alınır. Sigortalı depolama hizmeti sayesinde; deprem, yangın, sel, kazaya istinaden her türlü zarar karşılanır. Depolanan eşyalarda herhangi zararlı bir durum olmaması için sigorta yapmaktayız.

Uzman Personeller

Çalışan kadro uzmandır, konusunda eğitimlidir, deneyimlidir. Zümrütevler kiralık depo alanında firmamızın altyapısı ile personelin kalitesi eşdeğerdir.  Ekibimizde kaliteli işçilik yapan bir kadro vardır. İşinde profesyonel olan bir ekiple çalışmak için bizi aramanız yeterlidir.

Depolama Hizmetlerinin Ayrıcalıkları

 • Profesyonel olarak dizayn edilmiş depolama alanları
 • Özel olan kilitli depo bölümleri
 • Güvenlik ve hijyen açısından alınan tedbirler
 • Depolama hizmetleri sigorta kapsamındadır.
 • Dış etkenlerden korunma hizmeti

Eşyaların hazırlanması ve taşınması; öncelikli olarak ambalajlama işi ile başlar. Doğru paketleme doğru istifleme dolayısı ile doğru depolama süreci demektir. Uygun paketleme biçimi sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenir. Depolara nakliyesinde konusunda uzman personeller, nakliye aracı kullanan şoförü dahil olmak üzere zincir bir kadro ile başarı kaçınılmazdır.

Depolama alanlarımız, güvenli çözümlemeleri ile profesyonel elemanları ile ve teçhizatları ile hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında Bostancı ilçesi hayli kalabalık bir nüfusa sahiptir. Bu durum da eşya depolama ihtiyacının fazlasıyla yaşanması demektir. Depolama hizmetimizde bir ekip anlayışı vardır. Bizimle irtibata geçtiğiniz an itibari ile sürecimiz adım adım profesyonelce ilerler. Yaptığımız uzman incelemesi hizmetinde eşyaların analizi yapılır, ambalajlanmasına özen gösterilir ve uzman personellerimizce depolama alanlarımıza taşınır.

Nakliye Araçlarına Taşınması

Zümrütevler eşya depolama hizmetinde aslında her aşama kendine has özellikleri ve önemi olan bir süreçtir. Ambalajlama bunlardan biridir. Kaliteli seçimlerle yapılan paketleme sonrası nakliye araçlarına yüklenmesi eşyaların yapısına göre hareket edilmesi çok önem taşır. Mesela kırılacak eşyaların önceliği gibi. Nakliye araçlarına taşınan eşyaların artık depoya doğru yolculuğu başlamıştır. Deneyimli şoförler en önemli kıstastır.

Zümrütevler Eşya Depolama
Zümrütevler Eşya Depolama

Eşyaların saklanması için hayatın içinde iken çeşitli nedenler ardı arkasına gelebilir. Belki yeni bir yaşam alanı bulunmadan eski evden çıkmak gerekebilir. Belki kentsel dönüşümle birlikte küçülen evler beraberinde fazla gelen eşyalar olabilir. Belki de manevi değeri yüksek saklanması gereken eşyalar olabilir. Bu belki listeleri aslında uzayıp gider. Bu bir ihtiyaç haline geldiğinde en doğru seçenek profesyonel bir nakliye şirketi çalışarak ilerlemektir.

Eşyalarınızın güvenli korunması ve temiz bir ortamda olması bizim için önem taşımaktadır. Depolama alanlarında temizlik ve hijyen kuralları her zaman kontrol altında olup, periyodik olarak süregelmektedir. Aynı hassasiyet güvenlik konusunda da vardır. Teknolojik katkıların yanı sıra profesyonel güvenlik personeli ile eşyalarınız güvence altındadır.

Eşyalar nakliye araçlarına yüklenmeden önce önemli bir nokta olan paketleme aşaması vardır ki; doğru paketleme doğru depolama demektir. Eşyaların müşteriden alındığı gibi aynı şekilde teslimatın sağlanması için her türlü önlemin alınması gerekliliği vardır. Alınan tedbirlerle eşyaların zarar görme olasılığı sıfıra inebilir. Hassas yaklaşıma rağmen eşya depolama da insan gücü çok daha aktif rol oynadığından riskli durumlarla karşı karşıya kalmak olası bir durumdur. Bu nedenle Zümrütevler eşya depolama firmasında eşyalarınız en büyüğünden en küçüğüne kadar sigorta kapsamındadır.

Eşya Depolamada Güvenliğin Önemi

Eşyaların depolandığı yerlerde en çok yaşanan sorun hırsızlıktır. Bu da güvenlik önlemlerinin öncelikli olması gerektiğinin sinyalini verir. Depolarımızda güvenlik teknolojik boyutlarla desteklenerek 7/24 gözetim altındadır. Depo alanı sahibi izni dışında kimse giriş yapamaz.

Doğru Paketleme

Eşyaların istiflenmesi ve depolanması öncesinde en önemli aşama doğru paketlemedir. Güvenli paketleme sayesinde depolama süreci de çok daha sorunsuz ilerleme kaydeder.

Kontrollü Depolama Alanı

Depolama alanları iklim kontrollüdür. Sıcaklık ve nemölçerler sayesinde ortam kontrol altında tutulur. Uygun sıcaklık koşulları sağlanır.

Uygun Maliyetli Depolama Seçenekleri

Eşyaların depolanmasında fiyat seçenekleri maliyetli olabilmektedir. Bu noktada profesyonellere emanet edildiği unutulmamalıdır. Diğer taraftan da Zümrütevler eşya depolama kaliteli hizmetini müşteri memnuniyeti ile doğru meç ederek deyim yerindeyse müşteri dostu fiyatlarla yaklaşım sunar.

Zümrütevler Eşya Depolama İşlemleri

Eşya depolama işlemleri işin alınması ile birlikte plan ve program dâhilinde ilerlemeye başlar. Depolanacak eşyaların envanter listesi hazırlanır, özenli bir şekilde paketlenir ve nakliye araçlarına aynı hassasiyetle yüklenir. Uygun şartları belirlenmiş olan depolama alanlarına taşınır. Depolama alanlarındaki misafirliği boyunca güvenliği, sağlıklı korunması esas olan yaklaşım tarzıdır.

 • Güvenlik her daim görevdedir. Güvenlik kameraları 7/24 aktiftir.
 • Depolama alanlarımızın lokasyonları güvenilir yerlerden seçilmiştir.
 • Hırsızlık gibi olaylardan uzaktır.
 • Depolama alanlarında temizliğe, ilaçlamaya ve bakıma önem verilir.
 • Her bir işlem periyodik düzendedir.
 • Depolarımızdaki tüm işlemler program ve plan çerçevesindedir.
 • Hizmetlerimizin çizgisi her zaman kalite yönündedir. Nakliye çözümlerimiz bize özeldir.
 • Zümrütevler eşya depolama fiyatları ekonomik kapsamdadır.

Zümrütevler Eşya Depolama Hakkında Sorular

Zümrütevler eşya depolarını tanıtır mısınız?

Özel eşya depoları havadar yerler olmalıdır. Ferah olmalıdır. Haşerelerden ve rutubetten etkilenmemesi için giriş katı olmamalıdır. Özel eşyalar olduğu için uygun ambalajlama ve beraberinde uygun yüklemede olması gerekendir. Zümrütevler ev eşyası deposu olarak sizlere güvenli bir depo alanı sunmaktayız. Depolarımız kamera sistemi ile izlenmekte olup her gün kontrolleri sağlanmaktadır.

Zümrütevler eşya depolama firmaları arasındaki farklar nelerdir?


Depolama alanlarında ortak nokta güvenli ve sağlıklı olmasıdır. Aynı şey özel eşya depolarında da geçerlidir. Bu açıdan değerlendirme yapan firmalar ile çalışmak her türlü soruna karşı önlem alanlarla çalışıldığını gösterir. Korsan firmalar eşyaları bodrum tarzı alanlara yerleştirmektedirler. Müşterilerin en çok sıkıntı yaşadığı durumlar bunlardır. Kurumsal depolama firmaların depoları son derece güvenli ve temizdir.

İlaçlandırma işlemlerine verilen önemi anlatır mısınız?

Depolama alanlarında böcek ve haşere oluşumunu engellemek gerekir. Bunun için de yapılacak olan düzenli ilaçlamadır. Eşyalar muhafaza edilirken bu sorunla karşı karşıya kalmamak için periyodik olarak ilaçlandırma yapılır. Zümrütevler ev depolama firması olarak aylık iki defa depolarımızı ilaçlamaktayız. İlaçlanan depolarda herhangi bir eşya zarar görmemektedir. Haftalık olarak dezenfektan işlemlerini de yerine getirmekteyiz.

Eşya depolamada ücretsiz ekspertiz hizmetini tanımlar mısınız?

Ücretsiz uzman incelemesi hizmeti sayesinde aslında karşılıklı güvence sağlanır. Hasarlardan ötürü sağlanan önlemle taşıma ve depolama sürecinde riskler sıfıra indirilir. Böylelikle aslında hem siz hem biz koruma altında oluruz. Bu hizmet sayesinde ev eşyalarınızın kaplayacağı alana göre ücrette hesaplanmaktadır. Eşyalarınıza göre paketleme ürünlerini ve personel sayısını da ayarlamaktayız.

İstanbul’da Zümrütevler mahallesine en yakın deponuz nerdedir?

İstanbul’un hemen hemen her semtinde depolarımız mevcuttur. İstanbul eşya depolama firması olarak bu mahalleye en yakın depomuz Fındıklı mahallesinde yer almaktadır.