Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmeti ev veya iş yeri değiştiren, eşyalarını zarar görmeden depolamak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilen hizmettir. Depolama firmaları ile birlikte nakliye firmaları da eşya depolama hizmeti vermektedir. Uzman bir firmanın vermiş olduğu hizmet eşya depolamayı yan gelir kapısı olarak gören firmanın vereceği hizmetten daha kalitelidir.

Ataşehir Eşya Depolama Firmaları
Ataşehir Eşya Depolama – TV Altı

Ataşehir ev depolama şirketi olarak müşterilerimize oluşturduğumuz kalite standartları çerçevesinde en iyi hizmeti vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Uzmanlık alanımız olan eşya depolama sektöründe uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte kaliteli hizmeti profesyonel bir anlayış ile sunmaktayız.

Ataşehir depolama bölgemizde alanlarımız düzenli aralıklarla uzman kişilerce temizlenerek haşere vb. eşyalara zarar verebilecek hiçbir canlının depolarımızda barınmasına izin verilmemektedir. İstanbul sınırları içerisinde en iyi imkanlara ve en iyi teknoloji ile en iyi sisteme sahip olan depolama alanlarımız ile eşyalarınıza korumaktayız. Eşya depolama hizmetlerinin insanlar tarafından çokça rağbet ettiği sektörlerden bir tanesi olmasının sebepleri şunlardır;

  • Eşya sayısının fazlalığı nedeniyle depolama alanlarına ihtiyaç duyulması
  • Taşınma veya yeni ev kurma sürecinde eşyaların saklanması için depolara ihtiyaç duyulması
  • Şehirler arası taşınmalarda eşyaların ev ve iş yeri ayarlanmadan şehre ulaşması
  • Ev ve iş yerlerinde zorunlu tadilatlarda eşyaların depolanması için depolara ihtiyaç duyulması gibi sebeplerle insanlar depolama hizmetlerine rağbet gösterirler.

Ataşehir eşya deposu alanı firmamızın uzmanlık alanıdır. Firmamızdan eşya saklama işlerinizde hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınızın ambalajlanmasından başlayan ve depolarımıza yerleştirilmesiyle sona eren sürecin tamamında eşyalarınızın korunması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama Firması

Ataşehir eşya depolama sektörü insanların yoğun rağbet gösterdiği bir sektör olması sebebiyle birçok firmanın hizmet vermeye başladığı bir sektördür. Eşya depolama sektörü depolama firmaları ile birlikte nakliye firmalarının da faaliyet gösterdiği sektördür. Firmamız sektörde hizmet vermeye başladığı ilk günden bugüne hizmetlerini en üst kaliteye taşımak için sürekli olarak kendisini ve çalışanlarını geliştirmeye özen göstermiştir.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama Hizmeti
Ataşehir Ev Depolama – Tekli Koltuklar

Ataşehir ev depolama şirketimizin sunduğu imkanlar doğrultusunda müşterilerine farklı alanlarda kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız çalışanlarının profesyonelliğinden de aldığı güçle müşterilerine kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Firmamız çalıştığı bütün müşterilerinde müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermektedir.

Ataşehir depolama firması olarak bütün depolama alanlarımızda temizlik ve güvenlik ön plandadır. Depolamalarımızın tamamı düzenli olarak ilaçlanarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarının hijyen içinde saklanmasına önem veriyoruz. Firmamız depolama alanlarının da verdiği avantajlar sayesinde müşterilerine diğer firmalarca sunulamayacak hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla en uygun fiyat politikası ile fiyatlarını belirlemektedir. Bu sebeple müşterilerimizin Ataşehir ev eşyası depolama fiyatları ile ilgili hiçbir tereddütleri olmamalıdır. Firmamız müşterilerinin talep ettikleri hizmetler karşılığında iki tarafı fa mutlu edecek en iyi fiyatı vermektedir.

Depolama sektöründe farklı özellikleri ve imkanları bulunan çok sayıda firma hizmet vermektedir. Eşya depolama sektörü depolama firmalarının yanı sıra nakliye firmalarının da hizmet verdikleri bir sektördür. Firmamız sektörde yer aldığı ilk günden bu yana sürekli olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda yenilikler yaparak kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Şirketimiz yenilenme sürecini müşterilerimizin istediği durumları göz bulundurarak sürdürmektedir.

Firmamız müşteri talebi odaklı çalışma sistemini benimsediği için sektöründe lider bir firma haline gelmiştir. Şirketimizin müşteri odaklı çalışma prensipleri sayesinde firmamız sektöründe tavsiye edilen bir firma haline gelmiştir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir’de depo hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Depolarımız sizlere yakın olduğu için gelip inceleyebilirsiniz.

1- Marangoz Hizmeti

Firmamız müşterilerimizin eşyalarını paketlemeden önce küçük parçalara ayrılması gereken eşyalar için marangozluk hizmeti de vermektedir. Alanında uzman çalışanlarımız dolaplarınızı, mobilyalarınızı ve koltuklarınızı daha kolay taşınması ve depolanabilmesi için uygun şekilde küçük parçalara ayırmaktadır.

2- Depo Alanlarımız

Ataşehir eşya depolama hizmeti verirken dikkatli davrandığımız bir diğer durum ise depolama alanlarımızın temiz ve güvenli olmasıdır. Depolarımızı merak eden müşterilerimize depolarımızı şu şekilde anlatabiliriz;
– Nemsiz ve rutubetsiz
– Haşere ve diğer canlılara karşı ilaçlanan
– Düzenli aralıklarla dezenfekte edilen temiz ve sağlıklı depolama alanlarına sahibiz.

3- Eşyalarınızın Depoya Yerleşimi

Paketlenen eşyalarınız araçlarımız ile depolarımıza getirildikten sonra her müşterimiz için özel ayrılan alanlarda saklanmaktadır. Her müşterimizin kendisine özel depolama alanına sahip olması nedeniyle müşterilerimizin eşyalarının diğer eşyalarla karışması ihtimali de bulunmamaktadır.

4- Depolama Sözleşmesi

Ev ya da iş yerinizden alınan eşyalarınız depolama alanlarımıza ulaştıktan sonra eşyalarınızın sayısı ve türü belirlenir. Sayım sonrası eşya sayıları listeye kaydedilir ve bu liste siz ve firmamız tarafından imzalanan depolama sözleşmesine eklenir. Sözleşme ve listenin bir nüshası müşterimizde diğer nüshası da firmamızda kalmaktadır.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Ataşehir ev eşyası depolama şirketi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bütün önlemleri almaktayız. Müşterilerimizin depolarımızda bulunan eşyaları talep ettikleri evlerine mümkün olan en kısa sürede teslim edilmektedir. Hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de firmamızın marka değerinin zarar görmemesi adına bütün işlerimizde itina ve dikkatle çalışmaktayız.

Ataşehir ev eşyası deposu ücretleri
Ataşehir Depo – Mobilya Parçaları

Ataşehir kiralık depo firması olarak müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için eşya depolama uygun ve güvenilir depolama alanlarımızda eşyaları saklamaktayız. Firmamız müşterilerimizin eşyalarının depolanması hizmeti öncesi müşterilerimize fiyat bilgisini vererek onların onayı sonrası işlemlere başlamaktadır.

Depolama fiyatlarımızı etkileyen faktörleri göz önünde bulundurarak fiyatlar belirlemekteyiz. Müşterilerimiz her daim fiyatlarımızı nasıl belirlediğimizi ve fiyatlarımızı etkileyen faktörlerin neler olduğunu merak etmektedir. Ataşehir kiralık depo fiyatları müşterimizin eşya sayısı ve yoğunluğuna, eşyaların depolarımıza olan mesafesine ve eşyaların taşınacağı araçların sayısına göre belirlenmektedir.

Ataşehir ev eşyası depolama fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bunun en önemli sebepleri firmaların hizmet kaliteleri ve sundukları imkanlardır. Fiyatlarımızda her iki tarafında memnun kalacağı fiyatlar belirlemekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışanlarımızın emeğinin karşılığını almasına dikkat etmektedir. İnsanlar hangi iş için olursa olsun güven duyduğu ve sektörünün en iyisi konumunda olan firmaları tercih ederler. Eşya depolama alanı da güvene dayalı bir sektördür.

Depolarımızda güvenliği ve temizliği her zaman takip etmekteyiz. Nem eşyalar adına zararlı olabilmektedir. Çürümeler, deforme oluşmalarına sebebiyet verir. Ancak ortamın nem miktarını kontrol alarak bunun önüne geçmekteyiz. Eşyalarınızın çalınma gibi durumlarına engel olmak adına 7/24 saat izlenen kamera sistemlerini oluşturmaktayız.

Ataşehir Eşya Depolama Ücretleri

Ataşehir eşya depolama firmamız müşterilerine sunduğu hizmetleri güler yüzlü personellerimiz ile en uygun fiyatı temel alarak sunmaktadır. Firmamız müşterilerine güven esası odaklı hizmet vererek müşterilerinin firmamızla gönül rahatlığı ile çalışmasını sağlamaktadır.

Ataşehir Ev Depolama ‘ya Dair Sorular

Ataşehir ev depolama hizmetleri ne kadar sürmektedir?

Ataşehir eşya depolama hizmeti mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Firmamızın müşterimiz ile anlaşması sonrası ekiplerimiz eşyaların paketleme işlemini tamamlayarak naklini ve depolanması işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerin tamamı eşya durumu ve mesafeye bağlı olarak 1-3 iş günü sürmektedir.

Ataşehir eşya deposu üyelik süreleri ne kadardır?

Ataşehir eşya depolama hizmetlerimiz bir aydan başlayarak sınırsız depolama hizmeti olarak devam etmektedir. Müşterimiz eşyalarının saklanmasını talep ettiği sürece eşyaları depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Ataşehir depolama hizmet ücreti oluşturan unsurlar nelerdir?

Depolama hizmetlerinde ücretler aşağıdaki şartlara göre belirlenmektedir;
✅ Eşyaların sayısı ve yoğunluğu
✅ Nakliye sürecinde kullanılan araç sayısı
✅ Eşyaların bulunduğu konumun depolarımıza olan uzaklığı gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir.

Ataşehir eşya depolama alanlarınız güvenilir mi?

Eşya depolama alanlarımızın tamamı güvenlik kameralarımız ile izlenerek her türlü olumsuzluğa karşı korunmaktadır. Ayrıca ekiplerimiz depolarımızı kameralarımız sayesinde anlık olarak takip etmektedir. Ev eşyası depolama hizmetimizi almak için bizi arayınız.