Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmeti ev veya iş yeri değiştiren, eşyalarını zarar görmeden depolamak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilen hizmettir. Depolama firmaları ile birlikte nakliye firmaları da eşya depolama hizmeti vermektedir. Uzman bir firmanın vermiş olduğu hizmet eşya depolamayı yan gelir kapısı olarak gören firmanın vereceği hizmetten daha kalitelidir.

Ataşehir ev depolama şirketi olarak müşterilerimize oluşturduğumuz kalite standartları çerçevesinde en iyi hizmeti vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Uzmanlık alanımız olan eşya depolama sektöründe uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte kaliteli hizmeti profesyonel bir anlayış ile sunmaktayız.

Ataşehir depolama bölgemizde alanlarımız düzenli aralıklarla uzman kişilerce temizlenerek haşere vb. eşyalara zarar verebilecek hiçbir canlının depolarımızda barınmasına izin verilmemektedir. İstanbul sınırları içerisinde en iyi imkanlara ve en iyi teknoloji ile en iyi sisteme sahip olan depolama alanlarımız ile eşyalarınıza korumaktayız. Eşya depolama hizmetlerinin insanlar tarafından çokça rağbet ettiği sektörlerden bir tanesi olmasının sebepleri şunlardır;

  • Eşya sayısının fazlalığı nedeniyle depolama alanlarına ihtiyaç duyulması
  • Taşınma veya yeni ev kurma sürecinde eşyaların saklanması için depolara ihtiyaç duyulması
  • Şehirler arası taşınmalarda eşyaların ev ve iş yeri ayarlanmadan şehre ulaşması
  • Ev ve iş yerlerinde zorunlu tadilatlarda eşyaların depolanması için depolara ihtiyaç duyulması gibi sebeplerle insanlar depolama hizmetlerine rağbet gösterirler.

Ataşehir eşya deposu alanı firmamızın uzmanlık alanıdır. Firmamızdan eşya saklama işlerinizde hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınızın ambalajlanmasından başlayan ve depolarımıza yerleştirilmesiyle sona eren sürecin tamamında eşyalarınızın korunması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama Firması

Ataşehir eşya depolama sektörü insanların yoğun rağbet gösterdiği bir sektör olması sebebiyle birçok firmanın hizmet vermeye başladığı bir sektördür. Eşya depolama sektörü depolama firmaları ile birlikte nakliye firmalarının da faaliyet gösterdiği sektördür. Firmamız sektörde hizmet vermeye başladığı ilk günden bugüne hizmetlerini en üst kaliteye taşımak için sürekli olarak kendisini ve çalışanlarını geliştirmeye özen göstermiştir.

Ataşehir Eşya Depolama
Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir ev depolama şirketimizin sunduğu imkanlar doğrultusunda müşterilerine farklı alanlarda kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız çalışanlarının profesyonelliğinden de aldığı güçle müşterilerine kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Firmamız çalıştığı bütün müşterilerinde müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermektedir.

Ataşehir depolama firması olarak bütün depolama alanlarımızda temizlik ve güvenlik ön plandadır. Depolamalarımızın tamamı düzenli olarak ilaçlanarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarının hijyen içinde saklanmasına önem veriyoruz. Firmamız depolama alanlarının da verdiği avantajlar sayesinde müşterilerine diğer firmalarca sunulamayacak hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla en uygun fiyat politikası ile fiyatlarını belirlemektedir. Bu sebeple müşterilerimizin Ataşehir ev eşyası depolama fiyatları ile ilgili hiçbir tereddütleri olmamalıdır. Firmamız müşterilerinin talep ettikleri hizmetler karşılığında iki tarafı fa mutlu edecek en iyi fiyatı vermektedir.

Depolama sektöründe farklı özellikleri ve imkanları bulunan çok sayıda firma hizmet vermektedir. Eşya depolama sektörü depolama firmalarının yanı sıra nakliye firmalarının da hizmet verdikleri bir sektördür. Firmamız sektörde yer aldığı ilk günden bu yana sürekli olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda yenilikler yaparak kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Şirketimiz yenilenme sürecini müşterilerimizin istediği durumları göz bulundurarak sürdürmektedir.

Firmamız müşteri talebi odaklı çalışma sistemini benimsediği için sektöründe lider bir firma haline gelmiştir. Şirketimizin müşteri odaklı çalışma prensipleri sayesinde firmamız sektöründe tavsiye edilen bir firma haline gelmiştir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir ‘de depo hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Depolarımız sizlere yakın olduğu için gelip inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Kiralık Depo
Ataşehir Eşya Depolama Firmaları

1- Marangoz Hizmeti

Ev eşyası depolama firmamız müşterilerimizin eşyalarını paketlemeden önce küçük parçalara ayrılması gereken eşyalar için marangozluk hizmeti de vermektedir. Alanında uzman çalışanlarımız dolaplarınızı, mobilyalarınızı ve koltuklarınızı daha kolay taşınması ve depolanabilmesi için uygun şekilde küçük parçalara ayırmaktadır.

2- Depo Alanlarımız

  • Ataşehir eşya depolama hizmeti verirken dikkatli davrandığımız bir diğer durum ise depolama alanlarımızın temiz ve güvenli olmasıdır. Depolarımızı merak eden müşterilerimize depolarımızı şu şekilde anlatabiliriz;
  • Nemsiz ve rutubetsiz
  • Haşere ve diğer canlılara karşı ilaçlanan
  • Düzenli aralıklarla dezenfekte edilen temiz ve sağlıklı depolama alanlarına sahibiz.

3- Eşyalarınızın Depoya Yerleşimi

Paketlenen eşyalarınız araçlarımız ile depolarımıza getirildikten sonra her müşterimiz için özel ayrılan alanlarda saklanmaktadır. Her müşterimizin kendisine özel depolama alanına sahip olması nedeniyle müşterilerimizin eşyalarının diğer eşyalarla karışması ihtimali de bulunmamaktadır.

4- Depolama Sözleşmesi

Ev ya da iş yerinizden alınan eşyalarınız depolama alanlarımıza ulaştıktan sonra eşyalarınızın sayısı ve türü belirlenir. Sayım sonrası eşya sayıları listeye kaydedilir ve bu liste siz ve firmamız tarafından imzalanan depolama sözleşmesine eklenir. Sözleşme ve listenin bir nüshası müşterimizde diğer nüshası da firmamızda kalmaktadır.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Ataşehir ev eşyası depolama şirketi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bütün önlemleri almaktayız. Müşterilerimizin depolarımızda bulunan eşyaları talep ettikleri evlerine mümkün olan en kısa sürede teslim edilmektedir. Hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de firmamızın marka değerinin zarar görmemesi adına bütün işlerimizde itina ve dikkatle çalışmaktayız.

Ataşehir Kiralık Depo
Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir kiralık depo firması olarak müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için eşya depolama uygun ve güvenilir depolama alanlarımızda eşyaları saklamaktayız. Firmamız müşterilerimizin eşyalarının depolanması hizmeti öncesi müşterilerimize fiyat bilgisini vererek onların onayı sonrası işlemlere başlamaktadır.

Depolama fiyatlarımızı etkileyen faktörleri göz önünde bulundurarak fiyatlar belirlemekteyiz. Müşterilerimiz her daim fiyatlarımızı nasıl belirlediğimizi ve fiyatlarımızı etkileyen faktörlerin neler olduğunu merak etmektedir. Ataşehir kiralık depo fiyatları müşterimizin eşya sayısı ve yoğunluğuna, eşyaların depolarımıza olan mesafesine ve eşyaların taşınacağı araçların sayısına göre belirlenmektedir.

Ataşehir ev eşyası depolama fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bunun en önemli sebepleri firmaların hizmet kaliteleri ve sundukları imkanlardır. Fiyatlarımızda her iki tarafında memnun kalacağı fiyatlar belirlemekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışanlarımızın emeğinin karşılığını almasına dikkat etmektedir. İnsanlar hangi iş için olursa olsun güven duyduğu ve sektörünün en iyisi konumunda olan firmaları tercih ederler. Eşya depolama alanı da güvene dayalı bir sektördür.

Depolarımızda güvenliği ve temizliği her zaman takip etmekteyiz. Nem eşyalar adına zararlı olabilmektedir. Çürümeler, deforme oluşmalarına sebebiyet verir. Ancak ortamın nem miktarını kontrol alarak bunun önüne geçmekteyiz. Eşyalarınızın çalınma gibi durumlarına engel olmak adına 7/24 saat izlenen kamera sistemlerini oluşturmaktayız.

Ataşehir Eşya Depolama Ücretleri

Ataşehir eşya depolama firmamız müşterilerine sunduğu hizmetleri güler yüzlü personellerimiz ile en uygun fiyatı temel alarak sunmaktadır. Firmamız müşterilerine güven esası odaklı hizmet vererek müşterilerinin firmamızla gönül rahatlığı ile çalışmasını sağlamaktadır.

Ataşehir Parça Eşya Depolama Fiyatı500₺ – 1000₺
1+1 Ataşehir Eşya Depolama Fiyatı1000₺ – 2000₺
2+1 Ataşehir Eşya Depolama Fiyatı2000₺ – 3000₺
3+1 Ataşehir Eşya Depolama Fiyatı3000₺ – 4000₺
4+1 Ataşehir Eşya Depolama Fiyatı4000₺ – 5000₺
Ataşehir Kiralık Eşya Deposu Ücretleri

Ataşehir Depo Kiralama

Eşya depolama hizmeti günümüzde özellikle memurlar, kamu çalışanları, evlilik hazırlığında olanlar için fazlasıyla ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir. Özellikle yeni alınan eşyalar var ise muhafaza edilmesi için güvenilir bir eşya depolama firması ihtiyacına gereksinim duyulur. Bu noktada ilgili adres olarak Ataşehir ev depolama diyoruz. Bu noktada sigortalı hizmetimizle, verdiğimiz güvenle, kalitemizle buradayız diyoruz.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama
Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

Sigortalı hizmetimiz demişken; eşyalarınız elbette ki sizin için hem maddi hem manevi değer taşımaktadır. Gerek nakliye gerekse depolama aşamasında oluşabilecek her türlü hasara karşı önlemler zinciri alınmak zorundadır. Biz her detayı hesaplayan bir firmayız. Eşyalarınız depolarımızda havasız kalmaz, haşerelerle karşı karşıya gelmez, yıpranmaz, çürümez ya da kırılmaz.

Eşyalarınız depolama alanlarımıza gelmeden önce özenle paketlenir. Ve güvenli bir şekilde taşınması yapılarak depolarımızda muhafaza altında tutulmaya başlanır. Eşya depolama hizmeti kapsamında güvenlik sistemlerimiz 7/24 şeklindedir. Bu da güvence altında olan eşyalar demektir. Ataşehir kiralık eşya depolama alanlarında kullanmadığınız ya da elden çıkarmak istemeyeceğiniz eşya gruplarınızı saklayabilirsiniz. Depolama alanlarımız güvenle korunur, muhafaza şartları elverişlidir. Eşyalarınız son derece hijyenik olan bir ortamdadır.

Ataşehir Kiralık Depo

Eşyalarınız yaşam alanlarınızdan uzman personellerimiz tarafından teslim alınır. Araçlara yüklenmeden önce ambalajlama /paketleme en doğru şekilde gerçekleşir. Depolarımızda isterseniz özel odalı sistemlerimizi de tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın taşınması ve yüklenmesi işlemleri de profesyonel personellerimiz ile yürütülür. Eşyalarınız aylık, yıllık ya da daha uzun süreli olarak muhafaza edilebilir. Ataşehir ev eşyası depolama süre ne olursa olsun her zaman kaliteli hizmetle yanınızdadır.

Ataşehir eşya depolama alanlarımız güvenli, teknolojik avantajlara sahip, eşyaların hava alması için havalandırma sistemi olan yerlerdir. Eşyalarınız kaybolma, çalınma gibi durumlara karşı da sigortalıdır. Eşya depolama fiyatları konusuna gelince; hizmetimizin başında tanışacağınız ücretsiz ekspertiz çalışanımız bunu belirleyicidir. Ataşehir eşya depolama fiyatları, eşyalarınızın sayısı, ağırlıkları, ekstra talep edilen ayrıcalıklar kapsamında belirlenir.

Eşya depolama denilince akla ilk gelen öğrenci ve bekar yaşayan bireyler oluyor. Ancak tüm kişilerin eşya depolama hizmetlerine birtakım nedenlerden dolayı ihtiyaçları olabiliyor. Ataşehir bölge genelinde Ataşehir eşya depolama adı altında çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bütün eşya ve ürün gruplarını firmamızda sizler için yüksek seviyede koruma altına alıyoruz.

Bu koşul ve şartlar kapsamında en profesyonel firmadan eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız Ataşehir lokasyonunda çalışmalar yapan şirketimizi tercih etmelisiniz. Sunmuş olduğumuz eşya depolama hizmetlerimizde steril ve hijyenik koşullar altında çalışmalar yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir en kaliteli eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Kiralık Eşya Deposu

İstanbul kendine has güzellikleri ve özellikleri ile bambaşka bir şehirdir. İstanbul şehrinin ilçeleri de aynı şekildedir. Bunlardan biri olan Ataşehir gerek kendi nüfusu ile gerek yaz aylarındaki yoğun tatilcileri ile özellik taşır. Biz de bu ilçenin kapsamında olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlçelerde faaliyetler dolayısıyla ihtiyaçlar bitmez. Bunlardan biri de profesyonel anlamda nakliyat tır. Nakliyat ve düzenli eşya depolama hizmetleri denildiğinde Ataşehir eşya depolama olarak İstanbul’un birçok ilçesine olduğu gibi Ataşehir ‘de profesyonel olarak hizmetimiz vardır.

Ataşehir Ev Depolama Hizmeti

Ataşehir Kiralık Depo Firmaları
Ataşehir Kiralık Depo

Eşya depolama hizmetleri özen ve dikkat ister. Hizmetin sağlıklı olabilmesi için de modern yöntemler kullanarak, doğru iletişimle profesyonelliğin meç edilmesi gereklidir. Ataşehir depolama hizmetleri modern anlamda gelişmeler ışığındadır. Depolama işlemlerinde her uygulama profesyonel bir şekilde gerçekleşmek zorundadır. Özellikle konu paketleme olunca kalite olmazsa olmaz kuraldır. Uzman personel görevlendirilmesi net yaklaşımdır. Nakliye ve depolama işlemleri titizlik ve dikkat ister.

Depolama alanlarında paketleme kısmına verilen özen; işin güvenlik kısmı geldiğinde birkaç kat daha artışa geçer. Zira müşteriler eşyalarını güvenlikli yerlere ve kurumlara emanet etmek isterler ki Ataşehir kiralık eşya deposu olarak buna cevap verebilecek donanımdayız. 7/24 güvenlik kameralarımız ile depolarımız kontrol altındadır. Müşterilerimiz istedikleri an bize ulaşım sağlayabilirler, eşyalarını kontrol edebilirler.

Ataşehir eşya depolama alanlarında hijyen koşulları da konusunda uzman olan personellere emanet edilir. Rutin bir temizlik prosedürü uygulanır. Güvenlik, hijyen, profesyonellik kriterlerimiz müşteri memnuniyeti kazanmamızdaki etkili kriterlerdir. Günümüzde artık kullanılmayan eşyalar sınıfı çok fazla oluşmaktadır. Bu durum ev ya da iş hayatında sık yaşanır haldedir. Bu da depolama hizmetinin ihtiyaç oranını artırmaktadır. Bizimle olan çalışmanızda, aldığınız hizmet kaliteli, kontrol altında tutulan, plan dahilinde adım adım ilerleyen bir iş akışıdır.

Ataşehir Eşya Depolama Hakkında Sorular

Ataşehir eşya depolama olarak kendinizi alanında uzmanlaşmış görüyor musunuz?

Eşya depolama işi her türlü olumsuz şartlara karşılık çözümlerle gelişmiş olmayı gerektirir. Bu gelişmişliğin başında da sigorta ve güvenlik ana başlıkları gereklidir. Ataşehir ev depolama alanları her türlü afet ve olumsuz şartlara karşı korumalıdır. Haşerelere karşı önlem alınmıştır. Güvenliğimiz dört dörtlük olup eşyalarınız güvence altındadır. Bütün bu detaylarla Ataşehir eşya depolama alanında uzmandır.

Eşya depolama alanlarında iklim kontrolleri başlığı ön plandadır. Ataşehir ev eşyası depolama alanınızda iklim kontrollü sağlanmakta mıdır?

Eşyalar özellikle uzun süre depolama süreci içinde olacaksa iklim kontrollü kapsamında olması çok daha önemlidir. Eşyaların nemli ortamlardan uzak olması gerekir. Aksi takdirde deforme olma payı yüksektir. Ve yine beraberinde sıcaklık da eşyaların şişmesi ya da çatlamasına neden olur. Eşya depolama alanımız bu kapsamda sıcaklık ve nemi belirli bir oranda tuttuğundan kontrollüdür.

Ataşehir ev eşyası depolama alanlarınızdaki personeller konusunda eğitimli midir?

Depolama alanlarımızdaki personellerimiz konusunda eğitimlidir ve uzmandırlar. Eşyaların nasıl taşınması gerektiğinden istiflenmesine kadar eğitim görmüşlerdir.

Ataşehir ev eşyası depolama alanlarında envanter kontrolü yapılıyor mu?

Eşyalarınızın bize teslimatın geçtiği an itibari ile envanter sisteminden geçmiş demektir. Eşyaların depolanması demek depolama alanı kapsamında eşya listesinin gerekliliğidir. Eşya teslim alırken ve de eşyaları teslim ederken bu envanter kontrolü listesi ile hareket edilir. Karşılıklı imzalanarak eşya listesi hazırlanılır. Bu da bize olan güvenin bir göstergesidir.

Ataşehir kiralık depo alanınızda temizlik kurallarına uyum sağlanıyor mu?

Eşya depolamada temizlik olmazsa olmaz kuraldır. Bu da periyodik olarak temizlik faaliyetlerinin yerine getirilmesi demektir. Günlük olarak havalandırılması, hijyenik temizliğin yapılması eşyaların çok daha temiz ve sağlıklı saklanmasını sağlayıcıdır.

Ataşehir ev depolama hizmetinde depolarınız güvenli midir?

Depo seçeneklerimiz farklıdır. Bu seçeneklere ek olarak sağlam ve dayanıklıdır. 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Ek olarak güvenlikli depolama hizmeti vardır. Depolama alanımız merkezi konumdadır. Gerekli güvenlik tedbirleri de alınmıştır.

Ataşehir eşya depolama alanlarında depolama süreniz var mıdır?

Hayır. Depolama alanlarında eşyalarınızın kalma süresinde bir kısıtlama söz konusu değildir. Günlük, aylık, yıllık tamamen sizin inisiyatifinize ve ihtiyacınıza bağlıdır.