Üçeller Depolama, 1990 yılından bu yana eşyaların güvenilir bir temelde korunması ve saklanması yönünde hizmet sunmaktadır. Bu başarılı hizmete başladığımız nokta ile bugün geldiğimiz yer arasındaki ayrılmaz bağ bizim için çok değerlidir.

Hakkımızda Yetki Evrağımız
K 3 BELGESİ

Her firmanın geçmişinden bugününe bir başarı hikayesi ve çeşitli deneyimleri vardır. Nakliye sektöründe özellikle eşya depolama sisteminin Türkiye genelinde daha bilinmediği ve güvenin en az olduğu dönemlerde işin hakkını vererek bu yola çıktık. Üçeller Depolama, özellikle “güven ve emanet” ilkeleri ile her müşterisine ayrı ayrı özenli anlayışla hizmet sunmuştur.

Firmamıza ait depolarda saklanan her eşyayı miktarına bakmaksızın kendimize emanet bildik ve bu yolda emanetlerinize sahip çıktık. Her eşya tesliminde müşterilerimizin yüzündeki o memnuniyet gülümsemesi ile işimizdeki yorgunluğumuz tatlı bir sevince dönüştü. Her zaman önce müşteri memnuniyeti dediğimiz çalışma anlayışımız ile uzun süreli işlerimizde ayrı bir dostluk bağı kurmayı da başardık.

Üçeller Depolama ismi İstanbul genelinde eşya depolama konusunda kalitenin ve güvenin birinci adresi oldu. Çünkü biz bu güveni kazanmak için uzun yıllarımızı samimiyetle çalışarak verdik. Şimdilerde olduğu gibi yeni nesil depolama firmalarının kısa sürede yeni ekipmanlar alması gibi “biz bu işi yapıyoruz” demedik. İlk gün işimize nasıl bir titizlikle göz kulak olduysak, bugün de en ufak eşya paketinize dahi aynı özenle sahip çıkmaktayız.

Üçeller Depolama Çalışma Şekli | Eşya Depolama Bizim İşimiz!

Eşya depolama son yıllarda oldukça ilgi gören geçmiş yıllara nazaran daha çok göz önünde olan bir hizmet oldu. Köklü, sunduğu hizmet hakkında attığı adımları bilen ve müşterinin hakkını sonuna kadar koruyabilecek bir firma her zaman tercih sebebidir. Burada ne istediğini bilen müşterinin ilk arayacağı özellik elbette eşyasını güvenilir ve asla zarar görmeyecek bir yere teslim etmektir.

Peki bizi bu değerler ile İstanbul’un en iyi eşya depolama firması yapan diğer özelliklerimiz neydi? Üçeller Eşya Depolama olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize sunduğumuz hizmet standartlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Üçeller Depolama, temiz bir deponun eşya saklama konusunda oldukça kıymetli olduğunu bilir ve bütün depolarını bu hassasiyette daima hijyenik tutar. Bir deponun havasız kalması, temizlenmemesi demek eşyanın uzun vadede kokması ve nem rutubet gibi durumlardan zarar görmesi demektir. Hiçbir müşteri eşyasını bu şekilde geri teslim almayı istemez. Aynı zamanda bu durum memnuniyetsizlikten başka sonuç doğurmaz.
  2. Yeni nesil eşya depolama firmaları çoğu zaman hizmet tanıtımı yaparken geçmiş güvendikleri bir hizmetleri olmadığı için fazlaca detaya girmezler. Ancak Üçeller Depolama, hem depoları hem de sunduğu hizmet ile sağlam bir eşya depolama kültürüne sahiptir. İşini bilen firma her zaman daha iyidir!
  3.  Eşya depolama konusunda müşterimizi her noktasına kadar düşündüğümüz depolama sözleşmelerimiz ile eşyalarınızı güvence altına alırız. Özellikle piyasada duyduğumuz birçok dolandırıcılık haberinden sonra her müşterimize ayrı ayrı bu güveni vermek bizim için çok değerli. Bu konuda kesinlikle içinizin rahat etmesini hedefleyen bir firmayız.
  4. Üçeller Depolama olarak bu işi sadece maddi kazanç sağlamak amacı ile değil, manevi dostluk çerçevesinde güzel bir çevre edinmek amacı ile de yapıyoruz.

Üçeller Depolama Personel Seçimi

Üçeller Depolama olarak çalıştığımız ekiplerimizde her arkadaşımızı özenle seçmekteyiz. Müşterilerimize karşı oluşturduğumuz güvenin en önemli aynası elbette ekip arkadaşlarımızdır. Güler yüzlü, müşteriye karşı nazik olması profesyonel çalışmanın yanında olmazsa olmazdır. Her ekibimiz; sigortalı, nakliye alanında işinde tecrübeli ve güvenilir, işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

1990 yılında İstanbul’ da başlayan ev eşya depolama hizmetimiz ilk gün olduğu gibi bugünde iş güvencesi ile devam etmektedir. İstanbul genelinde eşya depolama konusunda marka olacağımızı hedeflediğimizde önce çalışanlarımızla firma olarak buna inandık.

Kiralık Eşya Deposu
Eşya Depolama Vergi Levhası

Bugüne gelene kadar da bu inançla çalışmalarımızı başarılı şekilde sürdürdük. Gerek ev eşyası depolama, gerekse ofis depolama işlerinde İstanbul’un önde gelen eşya depolama firması olarak tercih edilmekteyiz. Bu süreçte eşya depolama işini kolaylaştıracak her türlü teknolojik desteği alarak yeniliklerle işimizi devam ettirdik.

Depolama konusunda İstanbul genelinde amacımıza ulaştık ve bundan sonraki aşamada hedefimiz, Türkiye genelinde şubelerle depolama hizmeti sunmaktır. Türkiye genelinde Üçeller Depolama markası ve güvencesi ile bu hizmeti çok daha geniş bir ağ ile herkese sunmak başlıca hedefimiz.