Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00
ofis
Misyonumuz

Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri konusunda faaliyetlerimiz açıktır ve dürüstlüğümüz oldu. Müşterilerimiz ile sağlam bir güven bağı kurarak, eşyalarınızı bekliyoruz.

ev-esyasi-paketleme
Vizyonumuz

Şirketimizin en önemli vizyonu; mağaza depolama hizmetlerinde depo geliştirmesini ve Türkiye’yi bölgesel ağlar ile yurdun tamamında depolama hizmeti sunmaktır. 

K3 BELGESİ

Eşya depolama hizmeti günümüzün ihtiyaç duyulan hizmetlerinden olmuştur. Biz, bu hizmeti sizler için en kaliteli ve profesyonel şekilde sunmaktayız. Eşyalarınız depolarımızda saklanmaya başladığı andan itibaren sigortalanmaktadır.

Tarihçe

Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri konusunda faaliyetlerimiz açıktır ve dürüstlüğümüz oldu. Müşterilerimiz ile sağlam bir güven bağı kurarak, eşyalarınızı bekliyoruz. Her zaman uygun fiyat seçeneğini sunmaktayız. Ucuz fiyata hizmet veren bir firmada mutlaka hizmette eksiklikler vardır. Bu yüzden günümüzde depolama hizmeti veren firmaları iyi araştırmak gerekir. Bu firmaların sunduğu hizmetleri iyi bilmek gerekir. Eğer ki hizmet için ucuz fiyat teklif ediliyorsa hizmet kalitesinde sıkıntı vardır. Bu sıkıntı da eşyalarınızın hasar görmesine neden olabilir. Bu durumların oluşmaması için firma seçimine özen gösterilmelidir. Firmanın sunduğu hizmetleri iyi bilmek alacağınız hizmetin kalitesi hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.

VERGİ LEVHASI

Çalışma Şeklimiz

  • Evlerinizden eşyaların nakliye araçlarımız ile birlikte iki taraf arasında yapılan sözleşmeye göredir. Evden eve nakliye teslimat eşyalara gelecek hasardan sorumlu ya da değil şeklinde bir anlaşma yapılır. Paketlemesini yapmadığımız eşyalara gelen hasardan kesinlikle firmamızdan beri. Bu şirketlere nakliye şirketi eşyalarını paketleme işlemlerini şirketimizden şirketimizde yapılır. Eğer eşyalara bir zarar gelirse bu durumda zararı şirketimizden koruyor.
  • Eşyaların paketlenmesindeki kalite taşınma ve depolama olanakları zarar görmemesini sağlar. Aynı zamanda paketlemede yapılan sınıflandırma ile depoya düzenli şekilde yerleştirilmesiyle.

  • Depolarımız çeşitli büyüklükte olup, depolaması yapılacak eşyanın sayısına ve büyüklüğüne göre seçim yapılır. Depo kilidi yalnızca sahibinde durmaktadır.
  • Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik görevlilerimiz daima depoların güvenlik kontrollerini sağlamaktadır.
Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by