Şuan sektörde edindiğimiz yere, birçok başarı hikayesinde olduğu gibi “en başından” başlayarak geldik. 1990 tarihinde, ufak bir ofis ve birkaç araç ile İstanbul şehrinde başladığımız hikaye, aradan geçen onca seneye rağmen bizlere halen ilk gün ki heyecanı yaşatıyor.  Şu an; şehrin her bölgesine ve ülkemizin her şehrine aynı kaliteyle sunduğumuz hizmetlerimize nakliye aracımız ile devam ediyoruz.

Belgemiz
Yetki Belgesi

İşimizi severek yapıyoruz. Bu da bizi tüm firmalardan ayıran en belirgin özelliğimiz. Sadece maddi kazançlar değil, hayatımızın geri kalanında dostça bir çevre gibi manevi kazançlarımızı da önemsiyoruz. Eşya depolama işinin belki de fark yaratacak özelliği, ülkenin ve dünyanın dört bir yanında kısa süreli işbirliklerinin ileriye dönük dostluklar ve güzel çevreler kazanmak olduğunu düşünüyoruz. Sizde öyle düşüyorsanız, tanışmak için biz hazırız!

Misyonumuz

Ticaret ve etik değerlere bağlı kalarak, karşılıklı memnuniyet ilkesini önemsiyoruz. İşimize beslediğimiz sevgi ile işin başından sonuna kadar aynı kaliteyi yaşatmak ve sizler için değerli olan dostlarınıza tavsiye edilecek kadar memnuniyet yaşatmak istiyoruz. Güven ve kalite Üçeller depolama olarak bizlerin ticari sırdır! Bu sırrı beraber paylaşalım.

Vizyonumuz

Teknik anlamda, işimizin kalitesini arttıracak ve memnuniyet sunabileceğimiz teknik tüm yeterliliğe sahibiz. Düzenli paketleme ve taşıma, asansörlü taşıma, eşya yerleşimi gibi birçok hizmeti ve teknik kapasitemizle, en son model ve güçlü araçlarımızı sizler için hazırladık. Ev depolama konusunda, burada arayışlarınızı bitirmek ve “mutlu müşterilerimiz “arasında sizleri de görmek için can atıyoruz.