Depo Sözleşmesi

Depo sözleşmesi dosyamızı indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz kendinize ait bilgileri doldurabilirsiniz. Ev eşyası depolama alanında kurumsal ve kaliteli bir depo hizmetini sunmaktayız. Şirketimiz, 1990 yılında nakliye sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul depolama şirketleri arasında hizmet vermeye de başlayan firmamız üstün sektörel tecrübesi ile fark yaratmaktadır.

Nakliye hizmetleri ile yola çıkan firmamız, zaman içerisinde ihtiyaçların değişimi ve insanların yaşam şartlarını göz önünde bulundurarak depolama hizmetine başlamıştır. Eşya depolama konusunda ihtiyaçların hasıl olması depolama sektöründe genişlemeye sebep olmuştur. Depolama şirketi olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak üzere depolarımız ile eşyalarınızı koruma altın aldık. Depolarımız, araç filomuz, personelimiz ile sizlere A kalite hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Depolama konusunda hizmet almak isteyen her müşterimize kaliteli hizmet sunarken rakiplerimizden farkımızı ortaya koymaktayız.

Depo Sigortası

Eşya depolama işlemlerinde ne çok merak edilen konulardan bir tanesi de sözleşme ve sigorta işlemleridir. 1990 Yılından beri aralıksız faaliyet gösteren firmamız nakliye süreci içerisinde sözleşme şartlarına harfiyen uymakta ve müşterilerimizi mağdur etmemektedir. Müşterilerimiz ile yapılan sözleşmeler de genellikle olası kaza durumlarında neler yapılacağı, nakliyesi yapılacak eşyaların güvenliği, olası hasarlara karşı nasıl hareket edileceği, nakliye işleminin süresi ve fiyatı yer almaktadır. Gerekli görülmesi durumunda sözleşmeye ek madde seçenekleri de eklenmektedir.

Müşterilerimizin en büyük arzusu, eşyalarına herhangi bir zarar gelmeden nakliye işleminin tamamlanmasıdır. Oldukça hassas olan bu konuyu, firmamız azami şekilde dikkat etmektedir. En küçük nakliye işleminden en ağır nakliye işlemine kadar tüm nakliye işlerinde sigorta uygulaması yapılmaktadır. Yapılan bu sigorta uygulamasıyla birlikte eşyaların güvenliği de sağlanmaktadır. Herhangi bir kayıp, çalıntı veya hasar durumunda müşterilerimize sigorta kapsamında geri ödeme koşulsuz şartsız yapılmaktadır.

Taşıma Sigortası

Sektörün en önde gelen firmalarından biri olan Üçeller depolama, uzman personeli ile 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Eşyalarınızı taşırken ve depolarken sözleşme yapmaktayız. Sonrasında depolama hizmetini de uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Ev eşyası depolama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.