Alana mı ihtiyacınız var? Hemen bizimle iletişime geçin!

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama size depolama alanlarında en uygun fiyat ile bu hizmeti sunmaktayız. Ev ve iş yerlerinizde kullanılmayan eşyalarınızı atmak yerine depolamak isteyebilirsiniz. Alanınızda yer açmak istediğinizde, eşyalarınızı korunaklı ve güvenli bir şekilde depolamak istediğinizde Maltepe eşya depolama olarak hizmetinizdeyiz. Eviniz de arta kalan fazla eşyalarınız dışın da satın aldığınız eşyaları var ise ve daha sonralar bu eşyalarınızı evinize yerleştireceksiniz. Saklayabileceğiniz bir alanınız yoksa firmamız bu konuda da güvenlikli depolama alanlarıyla hizmetinizdedir. Dönemsel işlerinizde kullandığınız eşyalarınızı da depolarımızda saklayabilirsiniz. Atık vaziyette, elverişsiz ortamlarda iş araç gereçleriniz heba olmasın. Maltepe eşya depolama ile dönemsel işlerde kullandığınız eşyalarınız güvenli bir şekilde elverişli ortamlarda titizlikle depolanır. Bir sonra ki iş dönemine kadar kullanışlı şekilde muhafaza edilir. İş dönemi geldiğinde teslim ettiğiniz şekilde alabilirsiniz ve sıkıntı olmadan işlerinize devam edebilirsiniz. Eşyalarınız ofisinizden veya evinizden teslim alınarak firmamızın kaliteli ve geniş depolarında muhafaza edilir.

Teslim alınan ilk andan itibaren eşyalarınız firmamızın sorumluluğu altındadır. Her türlü güvenlik önlemleri alınır. Tüm önlemlere rağmen eşyalarınıza gelebilecek her türlü zarar firmamızın sağladığı sigorta ile karşılanmaktadır. Yangın, hırsızlık, su baskınları gibi eşyalara zarar verebilecek durumlara karşı tedbir alınmaktadır. Firmamız eşyalarınızın depolanma süreci hakkında sorabileceğiniz her türlü soruyu da şeffaf şekilde cevap verecektir. Müşteri memnuniyetini ön olanda tutan Maltepe eşya deposu müşteri danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bizlere emanet ettiği eşyaları kendi eşyalarımız biliriz ve o titizlikle depolarız. Eşya depolamada güvendiğiniz bir şirketten hizmet almak çok önemlidir. Bu güvenilirliği destekleyecek güçlü referansları olan ve müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu firmaları tercih etmeniz verimli ve kaliteli hizmet almanız açısından önemlidir. Eşya depolama firması ararken firmamız ile görüşmeden karar vermemizi öneririz. Her gün bünyemizde çalışan iş arkadaşlarımızı mesleki açıdan yetiştirmekteyiz. Daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli gelişmekteyiz. Ev ve iş yeri eşyalarınızın depolanması için güveni ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları

Maltepe eşya depolama firmaları tercih ederken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bunlar eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanması için gereklidir. Bu hususlar şunlardır:

 • Eşya depolama firmaları sektörde çok fazla şekilde bulunmaktadır. Bunlar arasından tercih yaparken detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. İnternet aracılığıyla yapılan araştırmalarda karşılaştığınız ilk firmaların verdiği düşük fiyatlar genelde sizleri yanıltmaktadır. Eşya depolama firmaları araştırırken fiyat hizmet kalitesi arasındaki kaliteyi bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.
 • Eşya depolama firmaları için referans olanların kalitesi seçim yaparken önceliğiniz olsun. Müşteri memnuniyeti ve referans düzeyi eşya depolama firmaları daha önceki işlerinde eşyaları ne düzeyde muhafaza etmiş fikir sahibi olursunuz. Maltepe eşya depolama firmaları bu yönüyle araştırılmalıdır.
 • Anlaşma sağladığınız eşya depolama firması ile depoları gezmeniz iyi olacaktır. Depoların yerleşim alanı, rutubet barındıramayıp sağlıklı olmasını kendi gözleriniz ile teyit etmeniz faydalı olacaktır.
 • Maltepe eşya depolama firmaları eşyaların güvenliği için almış olduğu tedbirler hakkında sizi bilgilendirmeli.
 • Anlaştığınız eşya depolama firmaları gelecekte ekleyebileceğiniz eşyalar için çözümler üretebilmelidir. Eşya depolama firmaları geniş depolama alanlarına sahip olmalıdır. İhtiyaç halinde anlık çözümler üretebilmelidir.
 • Eşya depolama firmaları ile yazılı bir anlaşmanız olması uğranacak herhangi bir zararda hakkınızı talep edebilmek için etkili olacaktır. Bunun için mutlaka eşyalarınızın emaneti sırasında yazılı bir anlaşma imzalayınız.
 • Tercih edilen eşya depolama firmaları tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmalıdır. Eşyalarınızın sağlığı için alanında uzman eşya depolama firmaları tercih etmeniz faydalı olacaktır.
 • Her türlü felakete karşı korumalı ve tedbirli olan eşya depolama firmaları tercih ediniz.
 • Maltepe eşya depolama firmaları sahip olduğu depolarda kusursuz ve arızasız kamera sistemleri kullanmalıdır. Güvenlik üst düzeyde olmalıdır.
 • Eşya depolama firmaları her müşteriye ait depolama alanı sağlayabilmelidir. Eşyaları diğer müşterilerini eşyalarıyla karıştırmamalıdır.

Bu özellikleri bünyesinde barındıran firmamız sizlere kaliteli eşya depolama hizmetini uygun fiyata sunarak memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe eşya depolama fiyatları sunulan hizmet kalitesi ve alana göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliği nedenleri arasında hizmetin sunulduğu alan ve depo kapasitesi gibi faktörler yer almaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken fiyatı uygun olan firmaların eşya depolama alanlarının bu fiyat uygunluk açısından hizmet kalitesini sunabilmekte midir? Fiyatının uygun olması alacağınız hizmetin önüne geçmemesi gerekir. Eşya depolama firmasının verdiği hizmet, depolarının yerleşim alanı ve depoların kapasitesi gibi durumlar fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Fiyatlarda değişikliğe neden olan faktörlerden bir diğeri ise eşyalarınızın boyutu ve miktarıdır. Çıkartılan fiyatlar depolama ücreti ile sınırlı değildir. Eşyaların sökülmesi, taşınması, ambalajlanması ve depolanması ücretlere dahildir. Depolarımızda muhafaza edilen eşyalarınızı dilediğiniz zaman istediğiniz alana transferi güvenli şekilde gerçekleştirilir. Fiyatlandırma, eşya depolama hizmeti almak isteyenler için önemli bir faktördür. Bu anlamda firmamız sektörün en uygun ve kaliteli hizmetini sunmak için sizlerin yanındadır. Fiyatlardaki zam oranı fiyat kadar önemlidir. Firmamız anlaştığınız saat ve yerde zamanında bulunur.

İş yerinizden veya evinizden eşyalarınız güvenlik tedbirleri alındıktan sonra araçlara yüklenerek depolama alanlarımıza getirilir. Depolanacak eşyaların depolama alanlarına olan mesafesi fiyatlandırmada değişiklik gösteren bir diğer değişkendir. Depolama alanına olan uzak veya yakın oluşuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Firmamızın sizlere sunacağı hizmetleri artırmak veya eksiltmek tamamen sizlerin tasarrufundadır. Ek hizmetler isteyerek fiyat artırabilirsiniz. Aynı şekilde hizmetlerde eksiltmeler yaparak fiyatta düşmeler sağlayabilirsiniz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ilk sıradadır. Siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Eşyalarınızın depolama fiyatlarının hesaplanması için çalıma arkadaşlarımız yerleşim yerinize gelerek sizlere özel fiyat listesini çıkarmaktadır. Depolanacak eşyalarınızın miktarı, büyüklüğü, depolama alanlarına olan uzaklığı gibi faktörler hesaplanarak sizlere en uygun fiyatı vermekteyiz. Bu fiyatlandırma içinde depolanacak eşyaların sökülmesi, montajı, taşınması, depolanması, korunması, paketlenmesi gibi faktörler fiyata dahil edilir. Ekstradan özel isteklerinizde fiyatlarda artırmalar veya eksiltmeler olabilir.  İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda firmamız sizlere pişman olmayacağınız bir hizmet sunmaktadır.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Maltepe ev eşyası depolama hizmeti ihtiyacı halinde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İstediğiniz zaman da ve istediğiniz yerden her türlü eşyalarınız özenle araçlara taşındıktan sonra güvenlikli depolarımıza transferi gerçekleştirilir.  Eşya türü bakımından herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İhtiyaç halinde aklınıza gelebilecek her çeşit eşyanız depolarımızda muhafaza edilir. Depolama alanlarımız sizlere özel alanlarla diğer müşterilerimizin eşyalarıyla karışıklığa sebebiyet vermeden kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın tozlanmaya karşı ambalajlanır ve kuru ortamda özenle depolanır. Eşya depolama alanlarımız su geçirmez ve kamera sistemleri ile izlenir. Eviniz de depolanmayacak kadar fazla eşyalarınız varsa yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmektir. Ayrıca evlilik sürecinde olan fakat henüz ev tutmamış çiftlerimizin de yardımına koşmaktayız. Aldığınız mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve diğer eşyalarınızı evinizi tutana kadar sizin için eşya depolama alanlarımızda muhafaza edebiliriz.

Güvenliği ve koruması sağlanan eşyalarınız teslim alacağınız güne kadar özenle depolanır. Taşınma sürecinde de teslim aldığımız ilk günkü şekilde özenle yeni evinize naklini gerçekleştirebiliriz. Montaj ve taşıma işlemlerini yerine getiriyoruz. Dönemsel olarak kullandığınız iş eşyalarınızı da depolarımızda sonra ki iş dönemine kadar muhafaza edebilirsiniz.  Depolama alanınız yoksa veya yeterli bir kapasite de değilse firmamız ile anlaşarak geniş depolama alanlarımızda eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bu sayede iş eşyalarınız çürümeden, küflenmeden ya da arızalanmadan bir sonra ki iş dönemine kadar güvenli bir alanda muhafaza edilir. Yeni iş dönemine başladığınızda, elverişiz ortamlarda istiflenen eşyalarınızı kullanıma sunabilmek için öncelikle bakım ve onarımdan geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu bakım ve onarım size ekstradan zaman kaybı ve maliyet olarak dönecektir. Maltepe eşya depolama aracılığı ile büyük depolama alanlarında eşyalarınızı kuru, nemden ve yağmurdan uzak, kapalı alanda çalınmalara karşı önlemleri olan alanlarda muhafaza edebilir. Hiçbir ek bakım masrafına girmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.  Sizin kazancınız ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Şirketi

Maltepe ev eşyası depolama şirketi sizlere tecrübeli çalışanları, büyük kapasiteli ve güvenlikli depoları ile güvenilir bir eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Ev ve iş yerinde kullanılmayan eşyalarınızın güvenli şekilde depolanması üzerine sizlere profesyonel bir hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. Kullanmadığınız eşyalarınızı atmak yerine güvenli depolarımızda depolayabilir ve istediğiniz zaman alabilirsiniz. Üstelik evinizde veya iş yerinizde geniş alanlar oluşturmak istediğinizde fazla eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Bütün değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Geniş kapasiteli eşya depolama alanları
 • Eşya depolama sırasında zararları önleyecek tedbirleri almak
 • Eşyaların toz ve kir tutmaması için ambalajlanması
 • Eşyaların başına gelebilecek herhangi bir zarara karşı sigortalama hizmeti
 • Sizlerle anlaşılan vakitte taşıma ve depolama işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirmek
 • Tarif edilen ev veya iş yerinden depolanacak eşyaların nakliye hizmeti
 • Eşyaların montajı, sökülmesi, taşınması hizmetleri
 • Müşteri hizmetleri. Bu hizmetimiz aracılığı ile eşya depolama sürecinde aklınıza takılan her türlü sorularınıza cevap alabilirsiniz.
 • Güvenilir ve şeffaf hizmet kalitesi
 • Deneyimli personellerimiz ile kusursuz ve kaliteli bir hizmet
 • Beklenilmeyen durumlarda ekstra depolama alanı temini

Tüm bu özelliklerimiz ile sizlere en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. Eşya depolamada bu kalitede bir hizmet almak için yapmanız gereken sadece firmamızla görüşmenizdir. Geriye kalan her türlü sorumlulukları firmamız üstlenmektedir.  Maltepe eşya depolama şirketi tercihlerinde mutlaka referansları ve müşteri memnuniyeti oranını araştırınız. Referansların kalitesi tercih edeceğiniz eşya depolama firmasının kalitesini ortaya koyacaktır. Önceki eşya depolama işlerinde eşyaları nasıl teslim aldığı, depolama sürecinde nasıl bir tavır sergilediği hakkında fikir sahibi olmanız eşyalarınızın güvenliği için ve sağlıklı bir hizmet alabilmeniz için faydalı olacaktır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz şekilde teslim almanız firmamız için önemlidir. Bu önemliliğin farkında olan firmamız büyük bir özveri ve dikkat ile eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Maltepe eşya depolama sektörde önde gelen firmalardandır. Siz değerli müşterilerimizin sıkıntı yaşamadan eşyalarınızı güvenle teslim edebilmeniz için tecrübeli kadromuz ile titizlikte çalışmaktayız.

Maltepe Ev Depolama

Maltepe ev depolama hizmetimizi kurumsal olarak yapmaktayız. Eşya depolamasında depolama yapılacak alanın kapasitesi büyük bir önem arz etmektedir. Eşyalarınızı eksiksiz depolayacak alanları olmalıdır. İleri ki süreçlerde ekstra eşya depolama gereği duyduğunuzda eşya depolama şirketi sizlere kısa sürede çözüm üretebilmelidir. Depolama alanlarında ekstra eşya depolama gereğinde depolama alanları bulundurmalıdır. Ataşehir eşya depolama şirketi olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.  Her adım da pratik çözümler sunarak sorunsuz şekilde eşya depolama hizmeti verebilmektedir. Maltepe eşya depolama şirketi, eşyalarınız depolanmak üzere alındığında sizlere herhangi bir olumsuzlukta mağduriyet yaşamamanız için imzalı bir kağıt imzalamaktadır. Bu yönüyle de firmamız sizlerin güvenini kazanmak ve memnuniyetiniz için gerekeni yapmaktadır. Sizlerin memnuniyeti ve eşyalarınızın güvenliği bizler için önemlidir. Sektörde firmamız en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunabilmek için kaliteli bir ekiple çalışmaktadır. Fiyat performans açısından piyasada söz sahibi olan firmamızla irtibata geçtiğiniz andan itibaren kazanırsınız. Depolanacak eşyalarınızın söküm işlemi, araca taşıma işlemi, ambalajlanma işlemi, taşıma sırasında güvenliği firmamız tarafından sağlanır.

Yine aynı şekilde eşyalarınızı tekrar almak istediğinizde depolama alanından yüklenmesi, evinize veya ofisinize getirilmesi, montajla işlemi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu süreçte eşyalarınız her türlü zarara karşı sigortalanır ve güvenliği ve sorumluluğu bizzat firmamız tarafından üstlenilir. Bu özellikleriyle eşya depolamasında önde gelen isimlerden olan firmamız siz değerli müşterilerimize her türlü güvenceyi verebilmektedir. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz. İster evinizde geniş alanlar oluşturabilirsiniz ister bir sonra ki kullanıma kadar güvenliği ile ön plana çıkan eşya depolama depolarımızda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Firmamızı tercih edip çalıştıktan sonra eminiz ki çevrenize de gönül rahatlığıyla ile eşya depomla hizmeti gereken durumlarda firmamızı tavsiye edeceksiniz. Eşya depolama alanında güvenilirliğiyle ve kaliteli hizmetiyle İstanbul da önde gelen eşya depolama firmaları listesinde üst sıralarda yerini almıştır.  Depolanmasını istediğiniz eşyalarınızı karton kutular ile ambalajlıyor ve en temiz ortamlarda saklıyoruz. Hizmetlerimizden aylık kiralama yöntemi ile faydalanabilirsiniz. Her türlü eşyanızı bize emanet edebilirsiniz.

Gebze Eşya Depolama

Gebze Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti son yıllarda özellikle büyük şehirlerimizde oluşmuş bir sektördür. Nakliye sektörünün bir kolu olarak ortaya çıkmış ise de günümüzde hem şahıslar hem de şirketler için farklı bir hizmettir. Şahıslar için ev değiştirme esnasında ilgili yeni evin küçük olması nedeni ile bazı eşyalar sığmayabilir. Bu gibi durumlarda eşyaların bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Aynı zamanda kullanılmayan eşyalar yaşam alanımızı daraltmaktadır. Genel olarak evlerde boş bir oda, garaj, teras katı gibi kısımlara fazla eşyalar yerleştirilebilir. Çözüm yolu olarak geliştirilen bu yöntemde rutubet, nem, toz gibi etkenler nedeni ile eşyaların zarar görmesine neden olabilir. Peki, Gebze Eşya Depolama hizmeti nedir?

Depolama Hizmetinde Firmamız

İş yerleri ya da kurumsal malzeme satan firmalar içinde söz konusu eşyaların veya malzemelerin depolanması gerekebilir. Eşya depolama hizmeti ise tam bu aşamada bu talebi karşılar.

Gebze eşya depolama hizmeti sunan firmamız eşyalarınızın ya da ürünlerinizin sizlerin talep ettiği süre boyunca sağlam ve düzgün şekilde muhafaza eder. Depolarımızda ayrı kolileme mevcuttur. Her eşyanın olduğu bölüm ayrı bir şekilde kayıt altına alınır.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Depolama hizmeti eşyaların ya da malzemelerin güvenilir ve sağlam bir şekilde belirli bir zaman diliminde korunarak muhafaza edilmesi hizmetidir. Eşyaların kendi özelliklerine uygun paketlenmesi, nem, rutubet ve sıcaklık gibi etkenlerden korunarak depolanması işlemidir. Özellikle ülkemizde son yıllarda oldukça tercih edilen bir hizmettir.

Eşya depolama hizmetini sektörde yıllardır sürdüren firmamız, gerekli tüm ekipmanları ve personelleri ile bu hizmeti sürdürmektedir. Faaliyetimize başladığımız günden bu güne müşterilerimizin tüm depolama ihtiyaçlarında ilgili malzeme ya da eşyalarını depolarımızda muhafaza ediyoruz.Gebze Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti İçeriği Nasıldır?

Ev eşyası depolama hizmeti için firmamızın gerekli alanları 24 saat özel kamera sistemi ile hazır bulunmaktadır. Depolarımızda görev yapan personellerimiz vardiyalı olarak 24 saat ilgili alanı koruma altında tutmaktadır. Alanında gerekli tecrübe ile çalışan personellerimiz siz müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden depolarımızda bulunmasını sağlamaktadır.

İlgili eşyalarınızın depolama hizmetinden faydalanarak firmamız tarafından muhafaza edilmesini talep ettiğinizde keşif hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın boyutu ve özelliğine göre sizlere istediğiniz süreye göre fiyat sunuyoruz. Kabul ettiğiniz takdirde ise sizlerin evlerinden eşyalarınızı alıyor depomuzdaki ilgili bölüme kayıt altına alarak yerleştiriyoruz. Sizler dilediğiniz zaman eşyanızın hangi kutuda nasıl şekilde muhafaza edildiğini görebilirsiniz. Güvenilir ve sağlam bir firma olarak sizlerin her türlü konuda için rahat etmesi adına gerekli önlemleri alıyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Eşya depolama hizmeti fazla eşyası olan kişiler için büyük kolaylık sağlayan bir hizmettir. Son yıllarda hayatımıza gire bu hizmetin birçok farklı yönden de faydası vardır. Firmamız ile size bu hizmeti aşağıdaki avantajlar ile sunmaktadır.

 • Güvenilir bir depolama tercihidir.
 • Eşyalar sigorta ile güvence altındadır.
 • 24 saat kamera sistemi ile korunması ve hızlı bir alarm sistemi mevcuttur.
 • Metal konteyner ile eşyalar saklanmaktadır.
 • Online olarak depoları kiralama imkanınız vardır.
 • Eşyalarınızın durumunu online olarak görme durumu söz konusudur.
 • Eşyalarınızın evinizden alarak yine evinize dilediğiniz zamanda teslim ediyoruz.
 • Söz verdiğimiz gün ve saatte ilgili adresten eşyalarınızı alıyoruz.
 • Kredi kartı ile ödeme ya da kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
 • Özel ambalajlama ve paketleme ürünlerimiz mevcuttur.
 • Fazla eşyalarınızı evinizden alarak sizlerin daha ferah bir ev ortamına sahip olmanızı sağlıyoruz.
 • Geniş bir alanda istenen sıcaklık ve nem değerlerinde depolarımız bulunmaktadır.
 • Eşyalarınızın özelliklerine uygun paketlenmesini sağlıyoruz.
 • Eşyalarınızı özelliklerine uygun koşullarda muhafaza ediyoruz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetinde Hangi Eşyalar Depolanır?

Ev taşınması veya ev yenileme durumları söz konusu olduğunda mobilyaların veya diğer eşyaların başka bir yere yerleştirilmesi durumu olabilir. Bu durumda evde fazla oda, garaj, teras odası gibi bir ardiye yer söz konusu değil ise ev eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Bu aşamada sadece eşyaları düşünmemeniz gerekir.

Eşyalar dışında mevsimlik kıyafetlerin, önemli belgelerin, nadiren kullandığınız büyük cihazlar, hobi malzemelerinin de depolanması konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Hasar görmeden, kayıp yaşanmadan, rahat bir şekilde korunmasını ve depolanmasını sağlıyoruz. Niteliğine uygun paketleme hizmeti yanı sıra ilgili metal konteynere eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Genel anlamda depolanabilir eşyaları sıralamak gerekirse;

 • Mobilyalar,
 • Beyaz eşyalar,
 • Mevsimlik kıyafetler,
 • Az kullanılan cihazlar,
 • Hobi malzemeleri,
 • Evrak ve belgeler,

Şeklinde sıralayabiliriz.

Eşya Depolama Hizmetinin Amacı

Firma olarak prensibimiz sizlerin bize teslim ettiğiniz tüm ürünleri ilgili sürede sağlam ve hasarsız olarak sizlere teslim etmektir. Bu amaçla verdiğiniz tüm depolanacak ürünleri özelliğine uygun şekilde kayıt altına alarak muhafaza ediyoruz. İlgili nem ve sıcaklık kontrollerini yapıyor, aksi bir duruma sebebiyet vermemek adına çalışıyoruz.

Bireysel ya da kurumsal olsun müşterilerimizin fazla eşyalarını, kullanmadığı cihazlarını ön paketleme yaparak ve ilgili depolarımızda kayıt altına alarak depoluyoruz.

Darıca Eşya Depolama

Darıca Eşya Depolama

Birçok nedene bağlı olarak eşya depolama hizmeti almanız gerekebilir. Bu sayede mevsimsel olarak kullanmadığınız bazı eşyaları (yazlık masa sandalye gibi), evinizde fazlalık durumda bulunan malzeme ya da eşyaları veya taşınma gibi uzun müddet kullanılmayacak eşyaları depolarda istediğiniz sürelerde saklayabilirsiniz. Sektöründe tartışmasız şekilde öncü niteliği bulunan Üçeller Depolama firmamızdan her türlü depolama amacına uygun en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. Darıca eşya depolama noktasında firma olarak sunduğumuz çok sayıda ayrıcalık sayesinde, depolamayı düşündüğünüz eşya kapasitesi ne olursa olsun mükemmel kalitede bir depolama hizmetine kavuşursunuz. Profesyonel ve sistematik çalışmamız sayesinde depolama alanında önde gelen firmalar arasında adımız yer alıyor.

Darıca Eşya Depolamada Sigortalı Hizmet

Üçeller Depolama olarak kurulduğumuz 1980 yılından beri, evden eve eşya taşınması ve eşya depolama konularında uzmanlığı bulunan bir firma olarak çalışıyoruz. Çalışma sistemimizde her şeyden önce ve ilk sırada güvenliği tutarak, gerek taşıma gerekse depolama amacıyla bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın zarar görmesine izin vermiyoruz.

Hizmetlerimizi sigortalı olarak yürütüyor, istenmeyen bir durumun oluşması halinde ise zararınızı eksiksiz olarak karşılıyoruz. Darıca eşya depolama hizmetleri yanında istenilen her yerde bu hizmeti sağlıyoruz.

Depolanmasını istediğiniz eşyaların niteliklerine ve türlerine göre özel olarak gerçekleştirilen paketlemeleri sonrasında, firmamızın bu işlere tahsisli, donanımı tam araçlarıyla depolama işlemi gerçekleşecek olan güvenli depolarımıza eşyalarınızı ulaştırıyor.

Darıca Eşya Depolamada Paketleme ve Eşya Hazırlanması

Depolanacak eşyaların hassasiyet dereceleri ve niteliklerine göre özel olarak depolama için hazırlanması ve gerekli paketleme işlemlerinde özenle çalışıyoruz. Eşyaların maksimum düzeyde korunmasını ve dış etkenlerden yalıtımını sağlıyoruz.

Bu aşamada kullanımı gereken kaliteli ambalaj kutu ve kağıtları, balonlu naylon, karton, streç gibi her tür malzeme sizin eşyanıza özel olarak tarafımızca temin ediliyor ve tek kullanımlık olarak faydalanıyoruz. Eşyaların bulunduğu yerden güvenilir depoya nakli aşamasında da özenle hareket ederek hassas çalışma sergiliyoruz.Darıca Eşya Depolama

Eşya Depolamada Önem Verdiğimiz Hususlar

Kurumsal niteliğe sahip, deneyimli bir firma olarak depolanacak eşyaların güvenli olarak yerleştirilmesi aşamasında dikkat ettiğimiz önemli konular Şu şekildedir;

 • Depolanacak eşyaların gerekli ön hazırlığının yapılması,
 • Depolanacak eşyanın niteliğine ve miktarına uygun bir depolama alanının belirlenmesi,
 • Sınıflandırma sonrası eşyanın uygun şekilde depo içerisinde istiflenmesi,
 • Depolanan eşyaların tüm listesinin detaylı çıkarılarak bir örneğinin de hizmet alan müşterimize sunulması,
 • Depolama alanının niteliğine göre kilit ya da anahtarının müşterimize teslimi

Gibi hususlardaki özenimiz ile ev ya da ofis eşyalarınızı güvenli şekilde depoluyor, sunduğumuz kalite farkını her aşamadaki işlemimizde gösteriyoruz.

Eşya Depolamada Güvenli ve Özel Depolar

Üçeller olarak, her boyuta uygun eşya depolama alanımız bulunuyor. Dijital malzemeden, kırılacak eşyalara kadar her tür eşya için özel depolarımız yanında bütün olarak ev depolama ve araçlar için otopark gibi hizmetleri de veriyoruz.

 • Eşya depolarımızın dış şartlardan yalıtımı konusunda hassas çalışıyoruz,
 • Hijyenik açıdan tam temizlenmiş depolarda hizmet veriyoruz,
 • Mevsimsel şartlardan, nemden, rutubetten ve benzer olumsuz etkenlerden izole depolarda hizmet sunuyoruz,
 • 7/24 Güvenlik kameraları ile izlenen depolarda ayrıca alarm ve bekçi gibi ekstra önlemlerle eşyaların güvenliğini tam sağlıyoruz.

Depolama alanlarında yangından, selden ve benzeri etkilerden korunmak amacıyla çelik ve demir malzemeden yapılmış özel konteyner kasa gibi depolama alanlarını kullanıyoruz. Her boyutta depolama alanımız olduğundan tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyoruz.

Darıca Eşya Depolama Fiyatlarımız

Firma olarak daima en uygun maliyet politikası altında çalışarak müşterilerimize en güvenilir hizmeti uygun koşulla sağlamaya çalışıyoruz. Eşya depolamada fiyatların belirlenmesi noktasında ise birçok farklı etmen belirleyici oluyor.

Bunlar, eşya miktar ve nitelikleri, depolama alanının büyüklüğü, bu deponun özelliği, depolama süresi, paketlemede kullanılan malzeme gibi birçok değişken olarak ortaya çıkıyor. Bütün bu etki eden koşulları daima müşteri lehine bir anlayışla değerlendirerek en ekonomik fiyatları hizmetlerimizde sunuyoruz.

Darıca Eşya Depolamada Firma Farkımız

Darıca’da ve hizmet sunduğumuz tüm bölgelerde, sahip olduğumuz kurumsal kimlikle son derece profesyonel bir yaklaşım altında hizmet veriyoruz. Ev eşyaları, İş yeri, ofis eşyaları, parça eşyalar, koliler gibi her tür eşya için beklentileri karşılayan depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınızın güvenliği noktasında en küçük bir şüpheye dahi yer vermiyoruz. Bu eşyalar dışında dijital nitelikteki eşyalarınız, ticari eşya, doküman, belgeleriniz, özel sanat eserleriniz ve diğer profesyonel nitelikteki ihtiyaçlarınız içinde sizlere en başarılı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.Eşya Depolama

Eşya Depolamada Avantajlarımız

Üçeller olarak, iş yeri ya da ev tadilatları sırasında, taşınma gibi durumlarda ve fazla eşya bulunması hallerinde bizden hizmet alabileceğiniz gibi parça eşya ya da özel eşya saklanması ve depolanmasını da bizden isteyebilirsiniz. Kişiye özel saklama ve muhafaza alternatiflerimiz sayesinde tam güvenlik altında bu depolama hizmetlerini veriyoruz.

Eşyaların sınıflandırılması, niteliklerine göre ayrılması, bu özelliklerine göre özel malzeme ile paketlenmesi, eşyaya uygun depolama alanında özenle istiflenmesi, kamera sistemleri ile depoların sürekli izlenmesi, alarm sistemleri ile güvenliğin sağlanması, eşyanın bulunduğunuz yerden alınıp istediğiniz yere teslimi gibi çok sayıda avantajı bir arada sunuyoruz.

Eşya Depolama Hizmetinde Görev Alan Personellerimiz

Firma olarak, farklı depolama seçenekleri içerisinde ferah ortamlarda hizmet veriyoruz. Görev yapan tüm personelimiz ile daima güler yüzlü ve özenli hizmet sunuyoruz. Çalışanlarımız hem kurum içi sürekli devam eden eğitimlerde her açıdan destekleniyor hem de uzman kurum ya da kuruluşlardan sağlanan seminer, panel ve eğitimlerde yer alıyor. Bu şekilde özel eğitilen personelimiz sayesinde kusursuz bir yaklaşımla hizmet verebiliyoruz. Tam eğitimli ve donanımlı çalışanlarımızla profesyonel manada sunduğumuz hizmet kalitesini rahatlıkla fark edebiliyorsunuz.

TIKLA ARA