E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşımaktayız. Eşya taşıma hizmetini en uygun fiyat yerine getirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız bu prensipte eşyalarınızı taşımaktadır. Nakliyat profesyonel yapılması gereken hizmetlerdir. Bunun en temel sebebi ise kırılma ya da bozulma gibi riskleri bulunan ürünlerin herhangi bir sorun ortaya çıkmadan taşınması içindir. Bu konuda sağlanan imkanlar konusunda firmamız oldukça etkili işlemler sağlar. Taşıma sırasında son derece titiz çalışacak ekiplerimiz sayesinde en ufak sorun çıkmadan taşımalar sağlanır. Göztepe bölgesinde bulunan evlerinizdeki tüm eşyalar dikkatli şekilde araçlara yüklenecek ve en kısa sürede istenilen yerlere bu eşyalar götürülecektir. Herhangi bir sorun ortaya çıkmadan sağlanan bu hizmetler sayesinde en ufak sorun ortaya çıkmayacaktır. Firmamız ve çalışan personellerimiz bu konuda son derece profesyonel ve tecrübelidir. Eşya taşıma sırasında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar dikkatlice incelenir ve sorunlar ortadan kaldırılır. Kurulabilecek ya da bozulabilecek tüm teknolojik aletlerinin sorunsuz şekilde taşınır.

Taşıma sırasında hassas ürünlerimiz toplanır ve bunlar en iyi şekilde yerleştirilir. Değerli eşyalarınızın taşınması konusunda ekiplerimiz yüksek derecede performans sağlar ve herhangi bir sorun olmadan taşıma sağlanır. Nakliyat işlemleri özellikle evlerini taşımayı amaçlayan kişiler için sağlanan özel imkanlardır. Bu sayede evlerimizde bulunan malzemeleri yeni ev aldığınızda ya da ortam değişikliğine karar verdiğiniz zamanlarda güvenle taşıyacağız. Özellikle değerli eşyaların dikkatli şekilde taşınması sağlanır. Ürünlerimiz dayanıklılık ve kırılganlık özelliklerine göre paketlenir ve herhangi bir sorun oluşmayacaktır şekilde yüklenir. Sizlerle anlaşılan süreler içerisinde istediğiniz mekanlara götürülür ve dikkatlice indirilir. Göztepe nakliyat konusunda üst düzey imkanlarımız ile sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Taşınacak eşyaların büyüklüğü de bu hususta önemlidir. Eşyalarınızın büyüklüğü kullanılacak araç sayısı ve işlemin uzunluğu için önemlidir. Bu sebeple ekiplerimiz nakliyat işlemlerinden önce planlamalar yaparak bu konuda sorun oluşmasını engeller. Etkili taşıma fırsatları ile ürünlerinize bulunduğunuz mekanlardan alarak taşınmasını istediğiniz yerlere güvenle taşıyoruz. İllerimizde önceliği müşteri memnuniyetini vermekteyiz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göztepe evden eve nakliyat fiyatları evinizde bulunan eşyalarınızın oranına göre değişmektedir. Eşyalarınızı düzenli ve profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Mutfak kırılacak eşyalarınız personellerimiz tarafından temiz kağıtlara sarılır. Paketlenen bu eşyalarınız kolilere düzenli bir şekilde yerleştirilir. Bu kolilerin üzerilerine kırılacak malzemesi diye yazılır. Bu sayede eşyalarınızı taşıyan personeller o kolilerde kırılacak eşyası olduğunu anlar. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak firmamızın birinci önceliğidir. Bu sayede Göztepe bölgesinde insanlar tarafından en çok tercih edilen firmayız. Nakliyat işlemlerinde güven önemlidir. Bunun yanında çalışan ekipler açısından da tecrübe gerekli bir unsurdur. Uzun dönemler verdiğimiz hizmetler ile ekiplerimiz bu konuda uzman olmuş kişiler olup oldukça etkili imkanlar sağlarlar. Biz firma olarak müşterilerimize uygun fiyat sunarak kaliteli hizmet vaadi veriyoruz. Her zaman uygun fiyat seçeneğini sunmaktayız. Daim müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde aracımıza yerleştirip taşımaktayız. Ev eşyası taşıma işlemi zor bir iştir. Her zaman ekip işidir. Uzmanlık gerektiren bu konu bireysel bir iş değildir.

Göztepe evden eve nakliyat olarak ambalajlamada son teknoloji malzemelerini kullanmaktayız.  Aynı şekilde Göztepe eşya depolama hizmetini de vermekteyiz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmekte olup bu bilinçle eşyalarınızı taşımaktayız. Üçeller firması olarak her zaman kaliteli çalışmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden çalışmaktayız. Eğitim ve alanında uzman personellerin eşyayı taşıması gereklidir. Fiyat konusunda daha fazla bilgi alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Personellerimiz alanında uzman kişilerdir. Yabancı uyruklu işçiler çalıştırmayız. Ülkemiz vatandaşına hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Göztepe evden eve nakliyat hizmetinde daha fazla detay için bu adrese bakabilirsiniz.  https://korkmazoglunakliyat.com/goztepe-evden-eve-nakliyat/

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Depolama

Sancaktepe eşya depolama hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Eşyalarınızı en uygun fiyata taşımaktayız. Daima müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek hareket etmekteyiz. Eşyalarınızı güvenli depolarda muhafaza etmekteyiz. Ev eşyası deposu hizmetini en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Ev eşya taşıma ve depolama hizmetini en uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. Sancaktepe semtinde güvenli bir depo ortamı sağlamaktayız. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde firmamız taşımaktadır. Taşınan eşyalar düzenli bir şekilde depoya yerleştirilir. Depolanan eşyalarınız sizler istediğiniz zaman belirtmiş olduğunuz adresinize getirilir. Uygun fiyata eşyaları depolamaktayız. Eğer uzun bir süre eşyalarımız bir alanda tutulacaksa genelde boş bir depo kiralamak en iyi seçim gibi gözükebilir. Ancak çoğu zaman bu seçim size çok daha pahalıya patlar. Peki neden bir ev eşyası depolama firmasından yardım almıyorsunuz? Ev eşyası depolama firmaları genel olarak sadece bu işi yaptıklarından sizlerin depolama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verirler. Hassas eşyalarınız özenle taşınarak depolama birimlerine götürülür. Taşıma ihtiyacı genellikle İstanbul gibi şehirlerde çok daha yoğun olur.

Elbette metropol şehirlerin metropol ilçeleri de var, Sancaktepe gibi. Eğer siz de Sancaktepe’den taşınıyor iseniz veya Sancaktepe ’ye taşınıyor iseniz, burada bulunan onlarca depolama firmasından faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için çabalayacaklarına emin olabilirsiniz. Peki fiyatlar konusunda pek bir bilgi sahibi olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Sancaktepe ‘de eşya depolamak sandığınızdan çok daha ucuzdur. Eşya depolama firmaları daha çok eşyalarınızın metrekaresi üzerinden yani daha çok ne kadar alan kapladığı üzerinden ücretlendirme yaparlar. Kimi firmaların ise kendilerine has depolama birimleri vardır ve o depolama birimlerinin büyüklüğü için ayrı bir ücretlendirme yapılır. M3 başına ücret alan firmalar hacim üzerinden ücretlendirme yapan firmalar m3 başına ortalama 20-30 ₺ arası ücret almaktadırlar. İnternette çok basit hesaplama araçları ile eşyalarınızın kaç m3 tuttuğunu öğrenebilirsiniz. Ortalama 3m3’lük bir depolama birimi aylık 80-200 ₺ arası gibi çok cüzi fiyatlara tutulabiliyor. Bu bazı firmalarda 50 ₺’ye kadar da çıkabilmektedir.

Sancaktepe Eşya Depolama Fiyatları

Sancaktepe eşya depolama fiyatları konusunda uygun fiyat bütçesi sunmaktayız. Depolama fiyatlarını eşyalarınızın oranı belirler. Daha büyük alanlara ihtiyaçlarınız varsa örneğin bir evin odası kadar bu durumda 150-450 ₺ arası aylık bir fatura kesiliyor. 10m3 ve üzeri depolamalar için firmadan özel fiyat almak gerekiyor. Ancak fiyatların gerçekten çok cüzi olduğunu söylemekte yarar var. Kısacası çok büyük bir evin eşyalarının bile depolama maliyeti için 1,000 ₺’yi pek geçmiyor. Sancaktepe bölgesinde hizmet vermekteyiz. Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalamaktayız. Ödemelerinizi aylık aidat şekilden yapıyorsunuz. Siz değerli müşterilerimize korunaklı depo alanı sunmaktayız. Eşya deposu fiyatı belirlemede eşyalarınızın hacmi belirlemektedir.

Üçeller depolama firması olarak her zaman tercih edilen firmayız.  İşinde uzman olan firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli bir depo sunmaktadır. Hem depolama hem de nakliyat hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Böylece nakliye ücreti masrafından da kurtulmuş olursunuz. Depolanacak eşyalar öncelikle ekibimiz tarafından titiz bir şekilde yerine getirilir. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmamız yılların verdiği tecrübe ile bu sektördedir. Kırılacak eşyalarınızı kolilere yerleştiriyoruz. Böylece taşımada herhangi bir hasar almaz. İstediğiniz süre boyunca eşyalarınız depolanır. Ev depolama hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.  İstanbul ev eşyası depolama fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

Göztepe Eşya Depolama

Göztepe Eşya Depolama

Göztepe Eşya Depolama Şirketi

Göztepe eşya depolama hizmeti konusunda hizmet veren şirketimiz, kurulduğu günden beri en güvenilir hizmeti vermektedir. Son yıllarda sektörün hızla gelişmesi kalite anlayışımızı daha da kalıcı hale getirmiştir. Eşya depolama hizmeti uzun bir süreyi de kapsayabileceğinden dolayı depolama hizmeti sunan firma ile müşteri arasında güven şarttır. Bunun en önemli sebebi ise; kişilerin en değerli eşyalarını korunması ve saklanması üzerine bu hizmetten yararlanacak olmalarıdır. Eşya depolama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin ortak özellikleri; evlerinde yer olmamasıdır. Evinde yer olmayan kişiler artık daha rahat bir yaşam alanına sahip olmak adına kıymet verdikleri eşyayı dahi atmaya karar verebilmektedir. Bu eşya üzerindeki hatıralar ve yaşanmışlıklar sebebi ile atmaya da kıyamazsınız. Tabi bir de birkaç defa kullanılmış ve anlık işinize yaramayan, fazlalık gibi duran eşyalar vardır. Sonraki dönemlerde lazım olma ihtimali ve daha yeni olması da sizi ayrıca düşündürür. Bir başka sorun teşkil eden durum, uzun süreli seyahatlere gitmeleridir.

Uzun süre seyahate giden kişi ev kirasını sadece eşyalarını koyacak yeri olsun diye verir aslında. Oysa ki, evinde eşyasına zarar gelmeyeceğine dair bir garanti de yoktur. Peki il dışında öğrenim gören öğrencilerin aldıkları eşyaları ne yapmak gerekir diye sormak gereklidir. Yeni alınmış eşyalar okul bitimi atılsa tekrar lazım olma ihtimali yine yüksektir ve tekrar maliyet gerektirir. Bakıldığında tüm bu saydığımız olaylar insanları, eşya saklamak adına maddi açıdan zor duruma sokacak durumlardır. Hal böyle olunca özellikle büyükşehirlerde en çok başvurulan yöntem eşya depolama hizmeti olmuştur. Eşya depolama şirketlerinin de bu denli sayıca artmasındaki en önemli sebep de bu saydığımız maddeler olmuştur. Eşya depolama ihtiyacının bu denli fazla olması hizmet sağlayıcılarının da artmasına yol açmıştır. Şirketimiz uzun yıllardan beri kalite ve güven çerçevesinde eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Önce kalite ve güven diyoruz çünkü müşterilerimiz en değerli eşyalarını bize emanet ediyor. Bizde bu güvenlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Göztepe Eşya Depolama Fiyatları

Eşya deposu fiyatları

Göztepe eşya depolama fiyatları konusunda firmamızı tercih ederek kaliteyi seçebilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde eşyalarınızı gideceği yere tamamen güvenli bir şekilde taşırız. Her geçen gün gelişen çalışan kadromuz ile birlikte müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Çalışan kadromuz, eşyalarınızı bulunduğu alandan almadan önce gereken kontrolleri sağlayarak güvenlik önlemleri sağlar. Ucuz ve kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizi her alanda mutlu etmeyi hedefliyoruz. Firmamız güvenlik açısından diğer firmalardan önde gelmektedir. Aldığı kritik kararlar ve güvenlik önlemleri sayesinde eşyalara hiçbir zarar gelmeden taşıma işlemini üstlenir. Bazı nedenlerden dolayı ofis ve ev bölümlerinde eşya fazlalıkları olabilir. Firmamız bulunduğunuz alandan eşyalarınızı alarak depolama alanlarına götürür. Depolama alanları geniş ve ferah alanlar olduğu için eşyalarınız depolama sonrasında da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmaz.  Göztepe eşya deposu firmaları arasında öncü olan firmamız sizlere her alanda kaliteli hizmet vermek için hazır. Taşınma dönemlerinde yanınızda götüremeyeceğiniz eşyalarınızı depolama alanlarımıza bırakarak güveni depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evinizde yer sıkıntısı yaratan eşyalarınızı da depolama alanlarımıza getirerek güvenle saklayabilirsiniz. Örneğin aracınızın lastikleri, kış ayı için almış olduğunuz lastikleri yazın kullanamazsınız ama onlar olduğu alanda fazlalık oluşturur. Eşya depolama hizmetimizden yararlanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Sigortalı eşya depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınız tamamen güveni bir şekilde taşınır. Eşya depolama fiyatları konusunda pek çok değişiklik gözlemlenebilir. Özellikle eşyaların alınıp bırakılacağı alana olan uzaklık fiyat konusunda oldukça büyük fark yaratıyor. Eşyalarınızı uzman ekibimize emanet etmek yerine kendiniz de taşıyabilirsiniz. Taşıma ve teslim işlemlerini siz karşıladığınız zaman depolama fiyatlarında düşüş yaşanacaktır. Sadece alana götürme değil alandan tekrar istediğiniz yere bırakma hizmetimiz sayesinde depolama alanlarından eşyalarınızı alarak istediğiniz yere bırakabiliriz. Bu işlem de de yol masrafları dahil fiyat hesaplanır. Ancak bu hizmetten yararlanmak istemiyorsanız yine aynı şekilde kendi eşyalarınızı bulunduğu alandan alabilirsiniz. Özelleştirilebilir hizmet anlayışımız sayesinde Göztepe depolama fiyatlarında büyük değişiklikler sağlayabiliyoruz. Uzman kadromuz her konuda kendini geliştirerek alınan paranın hakkını veriyor.

Göztepe Eşya Depolama Firmaları

Göztepe eşya depolama firmaları arasında en iyi konumda yer almaktayız. Fiyat ve hizmet olarak kaliteli firmalar arasında en yüksek mertebede bulunuyoruz. Hizmet verme konusunda sektörel olarak her gün bir gelişme kat edilmelidir. Aksi halde müşteri kaybı gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte. Geçen her gün bünyemizde yer alan elemanların eğitimine katkıda bulunarak gelişmelerini sağlıyoruz. Bu sayede firmamız her geçen gün gücüne güç katarak büyümekte. Günümüzde eşya depolama konusunda pek çok firma piyasaya çıkış yapmıştır. Ucuz fiyatlar ile depolama hizmeti sunduklarını iddia ediyorlar. Ancak her işin cüzi bir maliyeti vardır. Ucuz fiyat verdiğini iddia eden firmalar ile iş yapmak, alınmayan güvenlik önlemleri yüzünden eşyalarınıza büyük ölçüde hasar bırakacaktır. Bu yüzden firma seçimi yaparken fiyatlara fazla takılmayınız. Güvenlik önlemlerini tam olarak alan ve yerine getiren firmaları tercih etmelisiniz. Firma olarak kaliteli ve uygun fiyata depolama hizmeti sunmaktayız.

Ucuz eşya depolama hizmetinden herkes yararlanmak ister ancak mağdur olmayı hiç kimse kabul etmez. Firmamız sizlere uygun fiyatlı hizmet sunarak memnun kalmanızı sağlar. Göztepe eşya deposu olarak aldığımız eşyaları kendi eşyalarımız gibi güvenle saklar güvenle ulaşımını sağlarız. Alanında uzman çalışanlarımız önce yerinize gelerek eşya sayısını belirler daha sonra taşıma ve depolama ücretlerini ortaya çıkartır. Depolama ücretleri eşyanın alınıp götürüleceği mesafeye göre değişiklik gösterir. Yol boyunca tarafımızca yapılan eşya sigortalama sistemi sayesinde eşyalarınız güvenle taşınır. Eşyaların taşınmasında uzman olarak çalışanlar sayesinde doğru de monte ve monte işlemleri sağlanır. O günün hava ve yol koşullarına göre alınan özel güvenlik önlemleri sayesinde eşyalarınız güvenle taşınır. Eşyaları taşırken kendi eşyalarımız gibi taşır ona göre önem ve değer veririz. Sizlerin bizlere vermiş olduğu eşyalar bizler için büyük bir önem arz etmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet konusunda firmamız ön plana çıkmaktadır. Rakip firmalar arasında kendimizi ayırt etmiş ve kalitemiz ile müşterilerimizin karşısına çıkmış bulunmaktayız.

Göztepe Ev Eşyası Depolama

Göztepe ev eşyası depolama işlemi ev eşyasını geçici süreliğine saklayabileceğiniz şekilde hizmet almanızı sağlayacaktır. Özellikle iller arası yer değişikliklerinde, süreli ya da süresiz seyahatlerde evinizi taşımanız gerekecektir. Evinizde geçirmediğiniz sürede ev kirası ödemek sizin için ekstra bir maliyet olacaktır. Eviniz için kira ödeseniz dahi eşyalarınızın güveni konusunda bir garanti de yoktur. Çünkü evinize hırsız girmesi benzeri durumlarda eşyalarınızın zarar görmesi söz konusudur. Buna benzer zarar edeceğiniz bir durum yerine eşya depolama hizmetinden yararlanmak sizi rahatlatacaktır. Bir diğer ev eşyası depolama ihtiyacı yeni evlenecekler için gereklidir. Bu da şu şekilde ortaya çıkacaktır. Yeni evlenecek bir çift ev kiralamadan ya da satın almadan çok önce ev eşyasını indirim dönemlerinde satın almak isteyebilir. Ancak satın aldığı bu eşyaları nerede saklayacağı noktasında tereddüt yaşar. İşte bu noktada ev eşyası depolama hizmeti yeni evlenecekler için de oldukça başarılı bir çıkış yolu olacaktır. Bu sayede belirli aralıklarla bütçeye uygun eşya alarak düğün zamanını bekletebilirsiniz.

Ev eşyası depolama hizmeti veren şirketimiz 7/24 kamera sistemi ile izlenen depolarda eşyalarınızın muhafazasını sağlamaktadır. Aynı zamanda depolarımız sel baskını gibi durumlar için korunaklı bir planlamaya sahiptir. Bu sayede eşyalarınız asla zarar görmeden uzun süre saklanabilir. Eşya depolarımızın bir diğer özelliği her müşterimize ayrı depo hizmeti sunmamızdır. Ev eşyanızın ya da saklamak istediğiniz eşyanın miktarına göre uygun depoyu seçmeniz mümkündür. Aynı zamanda eğer sonradan eşya eklemesi yapmak isterseniz depolarımız hacim olarak istediğiniz kadar eşya ekleyebileceğiniz alana sahiptir. Nem ve rutubetten uzak, havadar sistem ile kurulmuş depolarda eşyalarınız asla zarar görmez. Eşya depolaması yapılırken özellikle eşyalar sınıflandırılarak dizilir. Bunun en önemli sebebi, kırılacak, çizilecek ya da ezilecek eşyaların ayrı tutularak maddi hasar görmesini engellemektir. Bu sınıflandırma sayesinde eşyalarınızın zarar görmeden saklanabilmesi sağlanır. Eşya depolama hizmeti öncesinde sunacağımız hizmete yönelik şeffaf bilgilendirme yapmaktayız. Yapacağınız ödemeye karşılık hangi hizmeti ne şekilde alacağınız konusunda aklınızda soru işareti kalmayacaktır.

Göztepe Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Göztepe ev eşyası depolama fiyatları için belirleyici birçok etken vardır. Eşya taşıma işleminin usulü, süresi birçok madde fiyata etki eder. Eşyalar depolamaya gelmeden önce evde paketlenir. Paketlendikten sonra nakliye araçlarımızla depoya getirilir. Ev eşyanız paketlenirken öncelikle özelliklerine göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırma eşyalarınızın maddi hasar görmemesi için gereklidir. Ev eşyası depolama hizmetlerinde fiyatta belirleyici bir diğer etken depolama yapılacak alanın büyüklüğüdür. 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire eşyaları ayrı alanlarda depolanmaktadır. Burada evinizin büyüklüğü ya da eşya adediniz fiyatı belirleyecektir. Tabi isteğe bağlı olarak evinize ait tek bir eşyayı dahi depolamanız mümkündür. Örneğin evinizde ihtiyaç fazlası ocak ya da koltuğunuz olabilir. Yeni eşya almak istiyor ancak eski eşyanızda ileride bir vakitte iş görecek olabilir. Bu sebeple eşyanıza kıyamıyor olabilirsiniz. İşte bunun için ev eşyası depolama hizmeti adeta kurtarıcı olacaktır. 1 aylık,3 aylık,6 aylık periyotlarda depolama hizmeti almak isteyenler için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak uzun süreli depolama hizmetlerinde fiyatlar kampanyalı seyretmektedir.

Bu sayede uzun süreli depolamalarda daha uygun fiyata hizmet alabilmeniz mümkündür. Biliyorlar ki; depolarımızda muhafaza ettiğimiz her eşya istenilen sürede en iyi şekilde saklanmakta. Yeni müşterilerimize de kendimizi en iyi tanıtabilmemizin yolu da referans çalışmalarımızdır. Müşteri memnuniyeti konusunda hizmet öncesi ve sonrası destek ile devamlı bir iletişim ağı oluşturmaktayız. Depolarımız geniş alana sahip, her türlü olumsuz duruma karşı tedbir alınmış, güvenlikli bir yapıya sahiptir. 7/24 kameralı koruma sistemleri aktif çalışmaktadır.  Hizmetimizden yararlandıktan sonra aldığınız kalite doğrultusunda bizi tekrar tercih edeceğinizden eminiz. Güvenlik önlemlerini maksimum düzeyde tutarak taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek tüm hasarların önüne geçiyoruz. Her geçen gün eğitimleri daha da gelişen personel kadromuz sayesinde eşyalarınız profesyoneller elinde. Eşyanız, evinizden paketlenerek alınır ve güvenle depoya getirilir. Bu süreçte sigorta anlaşması çerçevesinde eğer eşyanız zarar görmüş ise maddi hasarınız tarafımızca karşılanacaktır. Şirket olarak müşteri memnuniyeti konusunda en kalite hizmeti sunmak için yola çıktık.

Göztepe Ev Depolama

Göztepe ev depolama alanında kurumsal bir çalışma sürdürmekteyiz. Depolama hizmeti sunduğumuz her müşterimiz aynı zamanda markamız için ayrı bir referanstır. Eşyalarınızı düzenli bir çalışma sistemi ile taşımaktayız. Ev eşyası deposu alanında her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Eşya depolama alanında Kadıköy eşya deposu hizmetini de gerçekleştiriyoruz. Ev eşyalarınızın depolama hizmetini kurumsal firmalar ile yapınız. Kurumsal firmalar hiçbir zaman müşterilerini mağdur etmemektedir. Kurumsal olan firmalar eşyaları sigortalamaktadır. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınızı sigortalamaktayız. Sigorta kapsamında mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız bu kapsama girmektedir. Eşyaları tozlara karşı önlem almaktayız. Eşyaları düzenli bir odaya yerleştirmekteyiz. Depolamada rutubetsiz ve nemsiz ortamlar sağlıyoruz. Eşyalarınızı güvenli ortamlarda muhafaza etmekteyiz. Ev eşyası deposu alanında Üçeller depolama olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde depolarımıza yerleştiriyoruz.

TIKLA ARA