Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş eşya depolama hizmetleri Beşiktaş ilçesi ve civarında oldukça fazla rağbet gören hizmetlerden bir tanesidir. Eşya depolama hizmeti şehir, ev veya iş yerini değiştiren kişilerin eşyalarını bir süreliğine muhafaza etmek için tercih ettiği bir hizmettir. Eşya depolama sektöründe firmamızın da faaliyet gösterdiği evden eve nakliyat firmaları müşterilerinin taleplerini yerine getirmektedir.

Beşiktaş ev depolama firması olarak şirketimiz müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek adına kalite standartları çerçevesinde depolama alanlarını ve araçlarını düzenlemektedir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı uzmanlık alanları olan eşya depolama alanında firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Beşiktaş depolama bölgesi çok sayıda firmanın hizmet verdiği bir bölgedir. Ancak her firma müşterilerine değer veren bir firma değildir. Firmamız müşteri odaklı çalışmalarına devam ederek müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını amaçlamaktadır. Ev eşyası depolama hizmetine ihtiyaç giderek artmaktadır. Bu sebeplerden bazıları şunlardır;

 • İşletmelerin fazla ürünlerini depolamak için geniş depolama alanlarına sahip olan ve güvenilir firmalara rağbet göstermeleri
 • Ev değişimi sonrasında eşyaların yeni taşınılan eve sığmaması ve depolanması ihtiyacı
 • Evlilik sürecindeki bireylerin taksitlerini önceden ödemek amacıyla aldıkları çeyizlerini saklama ihtiyacı gibi sebeplerle eşya depolama firmalarına talepler oluşmaktadır.

Beşiktaş eşya deposu firmamızın sektördeki en iyi imkânlara ve sisteme sahip olduğu depolama alanlarından oluşmaktadır. Sizlerde sektörün en iyi imkânlarına sahip depolarımızda eşyalarınızı saklamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Depolama alanlarımızın tamamı son teknoloji sistemlerin kullanıldığı bölmelerden oluşan alanlardır.

Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti

Beşiktaş eşya depolama sektöründe oluşan yoğun talepleri fark eden diğer sektördeki firmalar eşya depolama sektöründe hizmet vermeye başlamışlardır. Ancak bu işi sadece para kazanma yöntemi olarak firmaların vereceği hizmetlerin kalitesi de şüpheye açıktır. Sektördeki en iyi hizmeti almak için sektörün öncüsü olan firmamızı tercih edin ve en iyi hizmete en uygun fiyatlarla ulaşın.

Beşiktaş Eşya Depolama Firmaları
Beşiktaş Eşya Depolama Firmaları

Firmamızın müşterilerine sunduğu imkanlar müşterilerimizin firmamızdan yeni taleplerde bulunmasına vesile olmaktadır. Firmamız müşterilerinin taleplerini yerine getirebilmek amacıyla kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Eşya depolama sektöründeki yeniliklerin tamamını firmamızın depolama alanlarında uygulayarak daha iyi eşya koruması sunmaktadır.

Beşiktaş ev depolama şirketimiz bölgenin en iyi imkanlarına sahip olmanın getirdiği avantajlar ile sektör içerisindeki avantajını müşterilerinin memnuniyeti için kullanmaktadır. İstanbul sınırları içerisindeki en iyi depolama alanlarını kullanan firmamız bu alanlarda son teknoloji sistemleri tercih etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz eşyalarını güvenle firmamıza emanet etmektedir.

İnsanlar diğer sektörlerde olduğu gibi depolama sektöründe de güvendikleri firmaları tercih etmektedir. Güler yüzlü hizmet sunan firmamız tüm bunların yanında müşterilerinin huzurunda güven kazanarak diğer firmalara göre öncü bir firma haline gelmiştir.

Firmamız sadece eşyaların alınması sürecinde değil teslim edilmesi sürecinde de zamanında hizmet vermektedir. Müşterilerimiz eşyalarının kendilerine teslim edilmesini istediğinde çalışanlarımız en kısa sürede müşterimizin eşyalarını teslim etmektedir.

İstanbul Beşiktaş semtinde eşya depolama hizmetinde tavsiye edilen firmalardanız. Her zaman düzenli bir şekilde ev eşyalarınızı depomuza yerleştirmekteyiz. Dilerseniz evden eve nakliyat hizmetini de kendimiz gerçekleştirmekteyiz. Dilediğiniz yere depomuzda ev eşyalarınız yerleşmektedir. Depolama alanında hiçbir şikayet durumumuz yoktur.

1) Eşya Paketleme

Eşya depolama sürecinin ilk adımı olan eşya paketleme süreci firmamızın önem verdiği bir süreçtir. İşinin ehli çalışanlarımız eşyalarınızın zarar görmemesi için onları özenle ambalajlayarak araçlarımıza yerleştirmektedir. Eşya paketleme sürecinde kullandığımız ambalaj ürünlerinin tamamı eşyaların dışarıdaki etmenlerden etkilenmemesi için özel olarak üretilmiş ürünlerdir.

Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti
Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti

2) Garantili Hizmet

Evde paketlenen eşyalarınız taşınma işlemi için araçlarımıza taşınmaya başlandığı andan itibaren firmamız güvencesi altındadır. Eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından güvence altında olduğu süreçte olası bir zarar görmesi durumda zararınızın tamamı firmamız tarafından tarafınıza ödenmektedir.

3) Zamanında Hizmet

Firmamız eşya depolama sektöründe hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana güler yüzlü ve zamanında yapılan hizmeti benimsemiştir. Müşterilerimiz eşyalarının ev ya da iş yerinden alınmasını istediği süreçte ekiplerimiz en kısa sürede eşyaların bulunduğu konuma ulaşmaktadır.

4) Depolama Sözleşmesi

Beşiktaş eşya depolama firmamız müşterilerimizin tamamı ile eşya depolama için fiyat konusunda anlaştıktan sonra depolama sözleşmesi imzalamaktadır. Sözleşme her iki tarafında anlaşmanın detaylarına sahip olması açısından önemlidir. Depolama sözleşmesinde anlaşılan fiyat, depolama süresi ve eşyaların sayısı da belirtilmektedir. Sözleşmede ayrıca eşyaların ne zaman teslim edileceği de belirtilmektedir.

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama

Beşiktaş ev eşyası depolama şirketi olarak müşterilerimizin eşyalarının güvenliği için gereken bütün önlemleri almaktadır. Firmamız müşterilerimizin eşyalarının ve firmamızın marka değerinin zarar görmemesi için her türlü detay üzerinde çalışmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile müşterilerimizin memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Beşiktaş Eşya Depolama Firmaları
Beşiktaş Eşya Depolama Firmaları

Depolama sektöründe belirli yenilikler olmaktadır. Firmamız müşterilerimizin bu yeniliklere bağlı her türlü talebini yerine getirebilmek için sürekli olarak kendisini yenilemektedir. Firmamız bu yenilikleri uygular iken fiyatlarda abartılmış değişikliklerde de bulunmamaktadır. Bunun en büyük amacı ise müşterilerimizin taleplerine olumlu yanıt verebilmektir.

Müşterilerimizin taleplerine olumsuz bir dönüş yapmamak için depolama fiyatlarımızı uygun bir düzeyde tutmaktayız. Beşiktaş ev eşyası depolama fiyatları müşterilerimiz tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Bizimle iletişime geçip ücretler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş eşya depolama firmamız fiyatlar konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır. Müşterimiz ile bütün detaylar hakkında anlaştıktan sonra fiyatlar da anlaşma sağlıyor ve anlaşılan fiyatın detaylarını da depolama sözleşmesine dahil etmekteyiz.  Eşyaların olası zarar görmeleri durumunda da müşterimizin zararının tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Beşiktaş eşya depolama fiyatları belirli faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Fiyatlar eşyaların sayısına, büyüklüğüne ve eşyaların alınacağı konumun depolarımıza uzaklığına bağlı olarak düzenlenmektedir. Depolama fiyatları bölgeden bölgeye ve firmadan firmaya bağlı olarak ta değişmektedir.

Beşiktaş eşya depolama fiyatları alanında sizlere en iyi seçenekler sunuyoruz. Depolama ücretlerini ev eşyalarınızın yoğunluğu belirlemektedir. Evinizdeki bütün eşyalarınızı toparlasanız nakliye de indirim elde etmiş olursunuz.

Beşiktaş Kiralık Depo

Beşiktaş İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olup, eşya taşınma ya da depolama hizmetlerinin sıkça yaşandığı yerlerden biridir. Dolayısı ile Beşiktaş eşya depolama olarak ilçemiz dahilinde profesyonel eşya depolama hizmetlerinde sizinle birlikte olabilmek bizim için kazandığımız tecrübelere katkı niteliğindedir.

Beşiktaş Eşya Depolama Firmaları
Beşiktaş Eşya Depolama

Nakliye sektörü tecrübe ve profesyonellik isteyen bir alandır. Biz taşımacılık ya da depolama olsun; her hizmet alanındaki tecrübemizle 1990 yılından bu yana sektördeyiz. Personel kadromuz işinin ehlidir. Nakliye araçlarımız küçük ya da büyük araç filoları olarak çeşitlidir. 5 nakliye aracımız, 5 şubemiz, 46 uzman personelimiz ile 2021 tarihi itibari ile hizmet yaşımızın 30 olması demek; sizce de doğru firmadasınız demek değil midir? Sürekli gelişim ve değişim içinde olan firmamız her zaman çok daha iyi hizmeti hedeflemektedir.

Beşiktaş kiralık depo alanında sizlere en uygun ücretlere hizmet sunmaktayız. Kapasiteli depolarımızla İstanbul Beşiktaş ilçesine hizmet vermekteyiz. Depolama alanlarımız her türlü durum ve yaşanacak sorunlara karşı tasarlanması ve tedbiri alınmış alanlardır. Ve yine depolarımız eşyalarınız nezdinde seçeneklidir ister kutu depolama ister kişiye özel depolama şeklinde tercihler yapabilirsiniz. Amacımız sadece kaliteli hizmettir.

Beşiktaş kiralık eşya depolama alanları hem teknolojik açıdan hem de profesyonel personelleri ile güvenlik kısmından sorumludur. Alanlarımız kamera sistemi ile korunmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca güvenlik personellerinin ek katkıları ile de 7/24 kontrol edilmektedir.

Eşyalarınızın nemlenmesini önlemek, küf ya da kötü koku ile karşı karşıya kalmamak için depo havalandırılmasına özen gösterilir. Beraberinde hijyenik tarafı da aynı şekilde önem taşır. Bütün bunlar kapsamında eşyalarınızı bize teslim ederken gözünüzün arkada kalmaması garantisi verilmektedir.

Beşiktaş Depo Kiralama Hizmeti

Depolama alanı ücretlerimiz konusu ise; hizmet kalitemiz, güven çerçevemiz ve müşteri memnuniyeti sonrasında gelen önem sırasındadır. Biz her zaman uygun fiyat politikasını benimsemiş bir firma olduk. Önceliğimiz sigortalı ve kaliteli bir hizmet çıkarmaktır. Her bir hizmet sonrası sizden aldığımız geri bildirimlerle kendimizi bir adım daha ötede görmenin ayrıcalığını yaşadık ve yaşamaya devam etmek için çalışmaktayız. Beşiktaş ev eşyası depolama alanında en iyi hizmeti verme adına bir misyon edinmiştir. Bu piyasada varlığı, adı, yaptıkları ile vardır.

Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti
Beşiktaş Eşya Depolama Hizmeti

Üçeller depolama firmamız sürekli kendini geliştirir. Bütün gücüyle çalışır, sizlerin memnuniyet ışığında kendine bir yol çizer. Çalışma biçimini geliştirir ya da değiştirir. Depolarımızda güvenlik konusu bizim için en önemli hususlardan biridir. Neden? Çünkü emanetlerinize sahip çıkmak zorundayız. Neden? Çünkü sizden kazandığımız güveni devam ettirmek zorundayız.

Beşiktaş depo kiralama alanlarımızın temizliğine son derece önem verilir. Eşyalarınızın bulunduğu yerler hijyenik alanlar içerisindedir. Temiz olmayan bir depo; her geçen gün kirlenmeye yüz tutan eşyalar demektir. Bu da aldığımız emaneti korumamak, zarar vermek demektir. Biz temizlikte detaylara kadar özen gösteriyoruz. İlaçlama başka bir ayrıntı da olsa ayda 2 kez periyodik bir biçimde depolama alanlarının ilaçlanması yapılır. Aslında bütün bunlar zincirleme hizmetler ve biz bu şekilde ilerleyerek kaliteyi sapasağlam tutuyoruz.

Eşyalarınız depolama alanlarımızda sigortalı olarak misafirliğini sürdürür. Her zaman kötü bir şey olabilecek durumlara karşı önlemler alınır. Bu nedenle de sigortalama işleminden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Beşiktaş eşya depolama firmaları arasında lider bir konumdayız.

Eşyalar bir evin olmazsa olmazları olduğu kadar insan hayatında da önem taşıyan parçalardır. Bu parçalar gerek maddi gerekse manevi değerdedir. Bu kapsamda yer bulunamayan ancak elden çıkarılmak istenmeyen eşya grupları vardır. Ki bu da eşya depolamanın gerekliliğini her seferinde bir kez daha doğurur. Beşiktaş eşya depolama yüksek kalite standartlarında hizmet verir.

 • Eşyalarınızın kalite standartlarından uzak kalmasını sağlar.
 • Ev ortamından uzak olan eşyaların hijyen bir ortamda muhafaza edilmesini sağlar.
 • Eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.
 • Beşiktaş eşya depolama firması hizmetlerinde geniş olanaklar tanır.
 • Eşyalarınızın miktarı ya da boyutları kapsamında depolarımızda muhafaza edilmesini sağlar.
 • Kaliteden ve üstün standartlarındaki hizmetlerinden şaşmaz.
 • Depolama hizmeti her zaman en iyisini sunar.
 • Eşya depolama alanlarımız son derece korunaklı, hijyen ve güvenlidir.
 • 7/24 güvenlik tedbirleri vardır.

Beşiktaş eşya depolama olarak eşyalarınız temiz ve hijyenik bir ortamda saklanıp, korunmaktadır. İsterseniz evinizin tüm eşyaları, ofis eşyaları, değerli parçalar ve birkaç parça eşyanız depolama alanlarımızda misafir olabilir. Beşiktaş eşya depolama paketleme ve ambalajlama da titizdir. Depolama alanlarımız kişiye özel kilitlidir.

Beşiktaş Eşya Depolama Ücretleri

Depolama alanlarımızı haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralama imkânınız mevcuttur. Depolama alanlarını uygun fiyatlı bir depolama hizmeti sunmaktadır. Kaliteli hizmete uygun fiyat almak demek, gözü kapalı eşyalarınızı emanet etmek, en doğru hizmeti almak demektir. Beşiktaş ev depolama olarak ilk günden bu yana müşterilerimizle birlikte hareket ederek en kaliteli hizmetlere imza atmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve tecrübemizle her zaman yanınızdayız.

1+1 Beşiktaş Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Beşiktaş Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Beşiktaş Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Beşiktaş Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Beşiktaş Eşya Depolama Hakkında Sorular

Beşiktaş ev eşyası depolama alanında depolarınız temiz midir?

Depolarımız temiz ve nemsiz ortamlardır. Yüksek katlarda bulunan depolarımız rutubet almaz. Kamera sistemi ile izlenmektedir.

Beşiktaş eşya depolama ücretleri neye göre belirleniyor?

Depolama ücretleri ev eşyalarınızın çokluğuna göre belirlenmektedir. Eşyalarınızın depolarımızda hangi bölüme gidilecekse ona göre ücret tarifesi uygulamaktayız.

Beşiktaş ev depolama hizmetinde paketleme yapıyor musunuz?

Paketlemeyi kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapmaktayız. Uzman ekibimiz tarafından paketleme işlemi yapılmaktadır.

Beşiktaş eşya depolama firmaları arasında hizmet farklılığı var mıdır?

Firmalar arasında ücret farklılığı olmasının nedeni hizmet farklılığından kaynaklanmaktadır. Hizmetlerde ambalajlama yapan firmalar vardır. Sigortalı hizmet sunan firmalar vardır. Depoları güvenli olan firmalar vardır. Bundan dolayı hizmet farklılığı mevcuttur.

Beşiktaş eşya depolama fiyatlarını nasıl ödeyebiliriz?

Depo aidatlarını havale veya EFT şeklinde ödeyebilirsiniz. Sizlere en kolay ödeme şeklini sunmaktayız.