Beylikdüzü Eşya Depolama

Beylikdüzü eşya depolama hizmetimiz başta Beylikdüzü bölgesinde ikamet etmekte olan müşterilerimiz için geçmişten bugüne var olmaktadır. Ev eşyalarınızı profesyonel olarak taşımakta ve depolarımıza yerleştirmekteyiz. Dünya, insanlara gün geçtikçe dar gelmeye başlarken etrafımızda bulunan eşya kalabalığına ise bir çare aranmaktadır. Zamanında alınmış ama işlevini kaybetmiş çeşitli eşyalar, gereksiz bir şekilde ortamda yer kaplamaktadır. Atılmaya kıyılamayan eşyalar, gün gelir de belki kullanılır denilen birçok farklı eşya farklı amaçla yaşam alanlarımızda var olmaya devam edenler.

Eşyalar, için kullandığınız alanlarda yer olmadığı anlarda eşya depolama hizmetlerimiz ile yanı başınızda bulunmaya devam etmekteyiz. Tüketim toplumu olmaya alıştığımız şu günlerde gereksiz yere alınan eşyalar, çok fazla yer tutabilmektedir. Fakat, her biri bir gün gelip belki bir yerlerde işimize yarayabilecektir. Sorunsuz ve hiçbir hasara uğramada saklanabilmesi için istenilen ortam koşullarının en başta sağlanabilmesi gerekmektedir.

Beylikdüzü eşya deposu firmamız depolama konusunda piyasada sahip olduğu başarılarının sayesinde ön plana çıkmaktadır. Müşteri taleplerine en hızlı şekilde çözüm sunabilen firmamız, zengin hizmet ayrıcalıkları ile rakiplerinden bir adım öne çıkabilmeyi başarmış bulunmaktadır.

Beylikdüzü ev depolama hizmetlerimiz, memnuniyet garantili bir işlemi yerine getirmekteyiz. Farklı imkanları müşterileri için aynı çatı altında sunabilmenin gayretini geçmişten bugüne sürmekteyiz. Değerli ev mobilyalarınızı sizler için özel olarak inşa edilmiş kapalı alanlarda saklıyoruz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Firması

Beylikdüzü Eşya Depolama
Beylikdüzü Eşya Depolama Firması

Beylikdüzü eşya depolama firması olarak İstanbul’un tüm semtlerinde eşya depolama konusunda özel olarak hazırlanmış korunaklı alanlarımız hizmet vermeye devam etmektedir.

Beylikdüzü eşya depolama firmaları, kendi hizmet alanlarına yönelik farklı hizmetler sağlamaktadır. Firmamız, bu depolama şirketleri arasında özel bir noktada bulunmaktadır. Kendini ispatlamış yapısıyla ve İstanbul’un farklı semtlerinde en çok tercih edilen firma olarak hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Sorunsuz bir şekilde eşyaların saklanabilmesi adına, dış çevrenin olumsuz koşullarından hiçbir şekilde etkilenmeyecek alanların var olması gerekmektedir. Beylikdüzü depolama firmamız, maksimum güvenli alanları geniş bir alanda sağlayarak gelen her bir talebe anlık olarak karşılık verebilmektedir.

Memnun müşterileri kazanırken işimizi en iyi şekilde yürütüyor, eşyaların her bir parçasını profesyonellik çerçevesinde büyük bir özveri ile saklıyoruz. Beylikdüzü eşya depolama alanlarımız, deneyimli personellerimiz tarafından kontrol edilmekte ve gerekli prosedürlere bağlı olarak temizlik işlemleri sağlanmaktadır. Hijyenik ve saklanabilir koşullarda değerli eşyalarınızı yıllar boyu saklıyoruz.

Hiçbir şekilde; yağmur, kar, sel ya da kemirgen hayvanların saldırısı gibi istenmeyen durumlar yaşanmaksızın kaliteli bir hizmet, firmamız tarafından yürütülebilmektedir. Müşterilerimizin büyük bir kısmı eşyalarının karışabileceği konusunda tereddütler yaşamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı, özel bölmelere ayrılmıştır. Beylikdüzü eşya depolama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için bu özel bölmeler kullanılır. Bu nedenle karışıklık yaşanması olanaksızdır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Beylikdüzü eşya depolama hizmeti için firmamıza başvuru yapan ve çeşitli talepleri ile gelen müşterilerimiz için birbirinden farklı hizmetleri sağlamaktayız. Oldukça zengin alternatiflerden oluşan hizmetlerimizi sadece depolama ile sınırlı kalmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra kaliteli nakliyat işlemlerini de geçmişten bugüne yürütmekteyiz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Ücretleri
Beylikdüzü Eşya Depolama Ücretleri

1) Eşya Depolama Sözleşmesi

Eşya depolama sözleşmesi, firmamız için oldukça önemli bir yere sahiptir. Müşteri mağduriyetini ortadan kaldırabilmek amacıyla en başta belirlenen kriterlere uygun olarak depolama sözleşmesi yapılmaktadır. Anlaşılan süre, ücret bilgisine eşyaların özelliklerine dair her bir bilgi iki taraf arasında imzalanan sözleşme ile resmiyet kazanmaktadır.

2) Zamanında Hizmet

 Müşteri talepleri doğrultusunda istenen hizmetlerin bir an önce sağlanması adına Beylikdüzü ev eşyası depolama firmamız, sizlere anlık olarak dönüş sağlamaktadır. Gelen her bir talebe en hızlı şekilde yanıtlanmakta ve dilenirse en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır. İki tarafında onayı ile anlaşılan tarihlerde tüm işlemlerden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

3) Temiz Depolama Hizmeti

Depoların temizliği ve teknolojik malzemeler ile ayrı ayrı bölümlere ayrılmış olması firmamızı diğer firmalardan ayıran önemli bir özelliktir. Eşya güvenliği için sık sık dezenfekte edilen bölümler, eşyalara zarar gelmeden temizlenmekte ve korunmaktadır. Sizlere özel oluşturulmuş saklama etiketleri ile ürünlerinizi ilk bırakılan yerde kolayca bulabilirsiniz.

4) Uygun Fiyat Garantisi

Ekonomik depolama hizmetleri ile bilinmekte olan firmamız, para kazanmaktan çok müşteri kazanmayı amaç edinmektedir. Mutlu müşteriler ile uzun yıllar çalışmak birincil tercihimizi oluştururken uygun fiyat garantisi ile müşteri bütçesine uygun bir alternatif oluşturmaktayız.

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama

Beylikdüzü ev eşyası depolama şirketi olan firmamız, donanımlı alt yapısı ile Beylikdüzü ’nün taleplere en özel şekilde cevap verebilen firması olmaktadır.  Güvenlik önlemleri çerçevesinde tüm değerli eşyalarınız türüne ve cinsine bakılmaksızın en özle saklama koşullarında saklanmaktadır. Günün her anı dijital kameralar tarafından kayda alınarak hırsızlık vb. durumların önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Firmaları
Beylikdüzü Eşya Depolama Firmaları

Beylikdüzü eşya depolama firmamız ile taleplerinizi buluşturmanızın ardından personellerimiz taşınacak eşyanın türüne uygun bir ön keşif çalışması sağlamaktadır. Taşınacak eşyanın miktarına ve türüne göre uygun bir depolama ücreti sunmaktadır. Her iki tarafında anlaşmasının ardından planlanan tarihlerde verilen adres bilgisine gelinerek eşyalar, özel ambalajlara sarılarak risklere karşın koruma altına alınmaktadır.

Beylikdüzü eşya depolama alanında her bir ambalajlı eşya özel iç dizayna sahip taşıma araçlarına büyük bir titizlik içerisinde yerleştirilmektedir. Depolama işlemleri sırasında zarar gören eşyanız için en kısa sürede poliçe tarafından maddi hasar bedeli kadar bir tutar müşteriye verilmektedir.

Eşyalarınız saklama depolarına intikal ettiklerinde en özel alanlarda firmamızın etiket sistemine tabi olarak saklanmaktadır. Bu sayede karışıklığa ve kaybolmalara karşın en özel önlem alınarak depoda önceden planlanana noktaya alınmaktadır. Beylikdüzü kiralık eşya depo hizmeti veren kuruluşumuz sizler için uzun yıllar depolama hizmeti sağlayabilmektedir.

Tüm detaylar düşünülmekte ve sizler için en iyi şekilde sağlanmaktadır. Beylikdüzü ilçemiz ve şehrimiz içinde aradığınız tüm kaliteli depolama ve nakliyat hizmetlerinin her birini firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Maksimum korunaklı ve alan sorunu yaşamaksızın sizlerde memnun müşteriler arasındaki yerinizi firmamız sayesinde kolayca alabilirsiniz.

Ev eşyası depolama şirketleri sizlere hizmet sağlayabilmektedir. Burada önemli olan nokta memnun kalacağınız bir hizmeti alabiliyor olmanızdır.  Taleplere hızlı cevap verebilen, personel kalitesiyle ve kaliteli hizmetleri sayesinde sizleri memnun edebilen bir firma olarak hizmet sağlaması gerekmektedir. Tıpkı Beylikdüzü depolama firmamızda olduğu gibi.

Beylikdüzü Kiralık Depo Hizmeti

Eşya depolama hizmeti günümüzde en çok evlerin kentsel dönüşümle birlikte küçülmesi sonrası arda kalan eşyalar nazarında ciddi bir ihtiyaca dönüşmüştür. Bu ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olmak Beylikdüzü eşya depolama olarak onur vericidir.

Biz depolama alanlarımızla hem kaliteli hem de güvenli bir hizmet verme imkanını sunmaktayız. Oluşumumuzda deneyimi ve uzmanlığı öncelik yaptığımızdan ekibimiz de bu kriterler çerçevesinde oluşturulmuş kemik bir kadrodur.

Beylikdüzü Kiralık Depo
Beylikdüzü Eşya Depolama Firması

Depolarımıza alanlarımızda misafirliği devam eden eşyalarınızın tam anlamıyla güven içinde olması bizim nazarımızda sigortalanması şeklindedir. Eşyalarınız firmamızca sigortalanarak depolama süreci boyunca koruma altında kalır. Ve bizi biz yapan güven unsuru ile eşdeğer olan firma adımız biliyoruz ki, bu özelliğimizle de dikkat çekici bir hal sağlamaktadır.

Beylikdüzü kiralık eşya depolama olarak depolarımızın hijyen olma özelliğine aşırı önem vermekteyiz. Temizliği için gerekli olan her türlü çalışmalar yapılır. Günlük temizlik yanı sıra teknolojik açıdan hijyenik temizlikte yapılan işlemler arasındadır. Ve yine depolama alanları için ciddi bir sıkıntı yaratan böcek ve haşerelere karşı önlemler almaktayız. Ayda 2 kez depolama alanlarımız ilaçlanır. Bu durum bizim için son derece ciddiye alınan bir konudur. Nasıl teslim aldıysak aynı şekilde iade etmek birinci görevimizdir.

Beylikdüzü ev depolama firmamız tecrübeli olması yanı sıra kurumsal bir firma olma özelliği taşımaktadır. Bu da yaşanacak bir sorunda çözüm kaynaklarına en hızlı şekilde ulaşabilmeyi sağlar. Doğru kararlar doğru depolama demektir. Depolama alanlarımızda eşyalarınıza uygun depolama sistemleri mevcuttur.

Beylikdüzü Depo Kiralama Hizmeti

Sizinle paylaşmak isteriz ki; eşya depolama hizmetinden faydalanmak önem taşır. Depolama ihtiyacı duyduğunuz eşyalarınız için önce doğru yer bulmak, sonra doğru ortamı sağlamak, eşyaları her türlü olumsuz durumdan korumak gereklidir. Oysa profesyonel bir depolama hizmeti kapsamında olunması demek, Beylikdüzü ev eşyası depolama şirketimiz ile doğru bir yolculuk demektir.

Beylikdüzü Kiralık Depo
Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmetleri

İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü ilçesindeki hizmet alanımızda; nakliyede ihtiyaçların çoğalması ile birlikte eşya depolama hizmeti de aynı oranda artmıştır. Biz Beylikdüzü depo kiralama firması olarak tecrübemizle hizmetimizi meç ederek sektöre hizmet vermekteyiz. Depolama alanlarımız siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda olabilmektedir.

Beylikdüzü kiralık depo alanlarımızda hijyeniğine son derece özen gösterilir. Temizliği rutin bir şekilde yapılır. Depolarımızın iç dizaynı özenle yaptırıldığından eşyalarınızın zarar görme olasılığı yoktur. Temizlik ve düzen bir arada olduğunda da güvenli depolamanın ilk şartı ortaya çıkar.

Eşya depolama hizmeti demek büyük sorumluluk almak demektir. Sizler bize güvenerek eşyalarınızı teslim ediyorsunuz, bizim de bu emanetlere gözümüz gibi bakma sorumluluğumuz var. Dolayısıyla doğal ya da yaşanabilecek sorunlara karşı her türlü tedbir önlem almış olmak şart olan noktadır. Hijyen ve düzenden bahsettik. Güvenlik te bir depolama alanı için olmazsa olmaz kuraldır. Bizim depolama alanlarımız kamera ve alarm sistemi eşliğinde profesyonel güvenlik personellerimiz ile çevrilidir.

Beylikdüzü Eşya Depolama Ücretleri

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

1+1 Beylikdüzü Kiralık Depo : 500 ₺ – 1500 ₺
2+1 Beylikdüzü Kiralık Depo : 600 ₺ – 1600 ₺
3+1Beylikdüzü Kiralık Depo : 700 ₺ – 1700 ₺
4+1 Beylikdüzü Kiralık Depo : 800 ₺ – 1800 ₺

Beylikdüzü Eşya Depolama Hakkında Sorular

Beylikdüzü eşya depolama hizmetinde eşyaları taşıyor musunuz?

Ev eşyalarınızın taşınması ve sizlere tekrardan teslim edilmesi Üçeller Depolama firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizlere taşıma alanında en uygun ücretlere sunmaktayız. Eşyalarınızın taşınmasında uzman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Beylikdüzü ev eşyası depolama alanında eşyalarımızı sigortalıyor musunuz?

Ev eşyalarınızın taşınmasından itibaren sigortalama hizmeti başlamaktadır. Eşyalarınız güvenli depolarımızda muhafaza edilmektedir. Sigorta sayesinde herhangi bir zarar gelmeden eşyalarınız koruma altına alınmış olur.

Beylikdüzü ev depolama hizmetinde hangi araçlarla eşyalarımızı taşımaktasınız?

Ev eşyalarınızın yoğunluğuna göre araç seçimini gerçekleştirmekteyiz. Az bir eşyanız var ise kamyonet çok eşyanız var ise kamyon yollamaktayız. Beylikdüzü eşya depolama firmamız geniş araç filosuna sahiptir.

Beylikdüzü eşya depolama alanlarınız temiz ve nemsiz depolar mı?

Depolarımız güvenlik üst düzeydedir. Temiz ve nemsiz ortamlardan oluşur. Her gün havalandırma sistemi çalışmaktadır. Güvenlik personeli depoların daima kontrolünü sağlamaktadır.

Beylikdüzü depo kiralama hizmetinizde eşyalarımızı dilediğimiz kadar saklayabilir miyiz?

Depolarımızda herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Eşyalarınız isterseniz 4 ayda kalabilir 4 yılda kalabilir. Yıllardır depolarımızda eşyalarını muhafaza eden müşterilerimiz bulunmaktadır.