Beylikdüzü eşya depolama hizmetimiz başta Beylikdüzü bölgesinde ikamet etmekte olan müşterilerimiz için geçmişten bugüne var olmaktadır. Ev eşyalarınızı profesyonel olarak taşımakta ve depolarımıza yerleştirmekteyiz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Firması
Beylikdüzü Eşya Depolama

Dünya, insanlara gün geçtikçe dar gelmeye başlarken etrafımızda bulunan eşya kalabalığına ise bir çare aranmaktadır. Zamanında alınmış ama işlevini kaybetmiş çeşitli eşyalar, gereksiz bir şekilde ortamda yer kaplamaktadır. Atılmaya kıyılamayan eşyalar, gün gelir de belki kullanılır denilen birçok farklı eşya farklı amaçla yaşam alanlarımızda var olmaya devam edenler.

Eşyalar, için kullandığınız alanlarda yer olmadığı anlarda eşya depolama hizmetlerimiz ile yanı başınızda bulunmaya devam etmekteyiz. Tüketim toplumu olmaya alıştığımız şu günlerde gereksiz yere alınan eşyalar, çok fazla yer tutabilmektedir. Fakat, her biri bir gün gelip belki bir yerlerde işimize yarayabilecektir. Sorunsuz ve hiçbir hasara uğramada saklanabilmesi için istenilen ortam koşullarının en başta sağlanabilmesi gerekmektedir.

Beylikdüzü eşya deposu firmamız depolama konusunda piyasada sahip olduğu başarılarının sayesinde ön plana çıkmaktadır. Müşteri taleplerine en hızlı şekilde çözüm sunabilen firmamız, zengin hizmet ayrıcalıkları ile rakiplerinden bir adım öne çıkabilmeyi başarmış bulunmaktadır.

Beylikdüzü ev depolama hizmetlerimiz, memnuniyet garantili bir işlemi yerine getirmekteyiz. Farklı imkanları müşterileri için aynı çatı altında sunabilmenin gayretini geçmişten bugüne sürmekteyiz. Değerli ev mobilyalarınızı sizler için özel olarak inşa edilmiş kapalı alanlarda saklıyoruz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Firması

Beylikdüzü eşya depolama firması olarak İstanbul’un tüm semtlerinde eşya depolama konusunda özel olarak hazırlanmış korunaklı alanlarımız hizmet vermeye devam etmektedir.

Beylikdüzü Eşya Depolama Ücreti
Beylikdüzü Eşya Depolama – Salon

Beylikdüzü eşya depolama firmaları, kendi hizmet alanlarına yönelik farklı hizmetler sağlamaktadır. Firmamız, bu depolama şirketleri arasında özel bir noktada bulunmaktadır. Kendini ispatlamış yapısıyla ve İstanbul’un farklı semtlerinde en çok tercih edilen firma olarak hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Sorunsuz bir şekilde eşyaların saklanabilmesi adına, dış çevrenin olumsuz koşullarından hiçbir şekilde etkilenmeyecek alanların var olması gerekmektedir. Beylikdüzü depolama firmamız, maksimum güvenli alanları geniş bir alanda sağlayarak gelen her bir talebe anlık olarak karşılık verebilmektedir.

Memnun müşterileri kazanırken işimizi en iyi şekilde yürütüyor, eşyaların her bir parçasını profesyonellik çerçevesinde büyük bir özveri ile saklıyoruz. Beylikdüzü eşya depolama alanlarımız, deneyimli personellerimiz tarafından kontrol edilmekte ve gerekli prosedürlere bağlı olarak temizlik işlemleri sağlanmaktadır. Hijyenik ve saklanabilir koşullarda değerli eşyalarınızı yıllar boyu saklıyoruz.

Hiçbir şekilde; yağmur, kar, sel ya da kemirgen hayvanların saldırısı gibi istenmeyen durumlar yaşanmaksızın kaliteli bir hizmet, firmamız tarafından yürütülebilmektedir. Müşterilerimizin büyük bir kısmı eşyalarının karışabileceği konusunda tereddütler yaşamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı, özel bölmelere ayrılmıştır. Beylikdüzü eşya depolama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için bu özel bölmeler kullanılır. Bu nedenle karışıklık yaşanması olanaksızdır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Beylikdüzü eşya depolama hizmeti için firmamıza başvuru yapan ve çeşitli talepleri ile gelen müşterilerimiz için birbirinden farklı hizmetleri sağlamaktayız. Oldukça zengin alternatiflerden oluşan hizmetlerimizi sadece depolama ile sınırlı kalmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra kaliteli nakliyat işlemlerini de geçmişten bugüne yürütmekteyiz.

1) Eşya Depolama Sözleşmesi

Eşya depolama sözleşmesi, firmamız için oldukça önemli bir yere sahiptir. Müşteri mağduriyetini ortadan kaldırabilmek amacıyla en başta belirlenen kriterlere uygun olarak depolama sözleşmesi yapılmaktadır. Anlaşılan süre, ücret bilgisine eşyaların özelliklerine dair her bir bilgi iki taraf arasında imzalanan sözleşme ile resmiyet kazanmaktadır.

2) Zamanında Hizmet

 Müşteri talepleri doğrultusunda istenen hizmetlerin bir an önce sağlanması adına Beylikdüzü ev eşyası depolama firmamız, sizlere anlık olarak dönüş sağlamaktadır. Gelen her bir talebe en hızlı şekilde yanıtlanmakta ve dilenirse en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır. İki tarafında onayı ile anlaşılan tarihlerde tüm işlemlerden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

3) Temiz Depolama Hizmeti

Depoların temizliği ve teknolojik malzemeler ile ayrı ayrı bölümlere ayrılmış olması firmamızı diğer firmalardan ayıran önemli bir özelliktir. Eşya güvenliği için sık sık dezenfekte edilen bölümler, eşyalara zarar gelmeden temizlenmekte ve korunmaktadır. Sizlere özel oluşturulmuş saklama etiketleri ile ürünlerinizi ilk bırakılan yerde kolayca bulabilirsiniz.

4) Uygun Fiyat Garantisi

Ekonomik depolama hizmetleri ile bilinmekte olan firmamız, para kazanmaktan çok müşteri kazanmayı amaç edinmektedir. Mutlu müşteriler ile uzun yıllar çalışmak birincil tercihimizi oluştururken uygun fiyat garantisi ile müşteri bütçesine uygun bir alternatif oluşturmaktayız.

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama

Beylikdüzü ev eşyası depolama şirketi olan firmamız, donanımlı alt yapısı ile Beylikdüzü ’nün taleplere en özel şekilde cevap verebilen firması olmaktadır.  Güvenlik önlemleri çerçevesinde tüm değerli eşyalarınız türüne ve cinsine bakılmaksızın en özle saklama koşullarında saklanmaktadır. Günün her anı dijital kameralar tarafından kayda alınarak hırsızlık vb. durumların önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Eşya Depolama Firmaları
Beylikdüzü Eşya Depolama – Depo

Beylikdüzü eşya depolama firmamız ile taleplerinizi buluşturmanızın ardından personellerimiz taşınacak eşyanın türüne uygun bir ön keşif çalışması sağlamaktadır. Taşınacak eşyanın miktarına ve türüne göre uygun bir depolama ücreti sunmaktadır. Her iki tarafında anlaşmasının ardından planlanan tarihlerde verilen adres bilgisine gelinerek eşyalar, özel ambalajlara sarılarak risklere karşın koruma altına alınmaktadır.

Beylikdüzü eşya depolama alanında her bir ambalajlı eşya özel iç dizayna sahip taşıma araçlarına büyük bir titizlik içerisinde yerleştirilmektedir. Depolama işlemleri sırasında zarar gören eşyanız için en kısa sürede poliçe tarafından maddi hasar bedeli kadar bir tutar müşteriye verilmektedir.

Eşyalarınız saklama depolarına intikal ettiklerinde en özel alanlarda firmamızın etiket sistemine tabi olarak saklanmaktadır. Bu sayede karışıklığa ve kaybolmalara karşın en özel önlem alınarak depoda önceden planlanana noktaya alınmaktadır. Beylikdüzü kiralık eşya depo hizmeti veren kuruluşumuz sizler için uzun yıllar depolama hizmeti sağlayabilmektedir.

Tüm detaylar düşünülmekte ve sizler için en iyi şekilde sağlanmaktadır. Beylikdüzü ilçemiz ve şehrimiz içinde aradığınız tüm kaliteli depolama ve nakliyat hizmetlerinin her birini firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Maksimum korunaklı ve alan sorunu yaşamaksızın sizlerde memnun müşteriler arasındaki yerinizi firmamız sayesinde kolayca alabilirsiniz.

Ev eşyası depolama şirketleri sizlere hizmet sağlayabilmektedir. Burada önemli olan nokta memnun kalacağınız bir hizmeti alabiliyor olmanızdır.  Taleplere hızlı cevap verebilen, personel kalitesiyle ve kaliteli hizmetleri sayesinde sizleri memnun edebilen bir firma olarak hizmet sağlaması gerekmektedir. Tıpkı Beylikdüzü depolama firmamızda olduğu gibi.

Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmetine Dair Sorular

Beylikdüzü eşya depolama firmanız depolarınızda ne tarz ürünler saklanabilmektedir?

Beylikdüzü ev eşyası deposu konusunda ev eşyası kategorisine girmekte olan her bir parça eşya depolarımızda güvenle saklanabilmektedir.

Beylikdüzü depolama firmanızda görev alan personelleriniz bu konuda eğitimli mi?

Firmamız bünyesinde görev almakta olan her bir personel gerekli yeterlilik belgesine sahip deneyimli kişilerdir. İşe alım süreçlerinde en başta oryantasyon eğitimlerini tamamlayarak göreve gelmektedir.

Beylikdüzü ev eşyası depolama hizmetinizde sigorta yapabiliyor musunuz?

Ev eşyası depolama hizmeti sunmadan önce sizler için en başta eşya sigortası yapıyoruz. Değerli eşyalarınızın her birini özel bir güvence kapsamına alarak işimize devam ediyoruz. Önce müşteri güvenliği ve memnuniyeti sloganıyla sektördeki yerimizi almaya devam ediyoruz.

Beylikdüzü ev depolama hizmeti verdiğiniz depolarda temizlik yapılıyor mu?

Beylikdüzü depolama hizmeti sunarken en çok önem verdiğimiz noktaların başında temizlik işlemleri gelmektedir. Eşyaların yerleştirilmesinden önce gerekli temizlik ve dezenfektan işlemleri yürütülerek hijyenik alanlara eşyaların yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Pratik temizlik işlemleri için eşyalar belli bir plana göre yerleştirilmektedir. Paralel zaman aralıklarında eşyaların arasında kalan boşluklar sayesinde temizlik aksamadan sürekli Beylikdüzü eşya depolama firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Eşya Depolama Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama
Beylikdüzü Eşya Depolama – Araç İçi

Ev eşyası depolama hizmetini aldım. Yeni ev bulana kadar eşyalarım depoda kaldı. Hiçbir zarar gelemden tekrardan ev eşyalarımı geri getirdiler. Ev eşyalarının olduğu ortama gitmiştim. Temiz bir ortamda muhafaza ediyorlar.

⭐⭐⭐⭐⭐ Emin TUNDERE ( Mühendis )

Eğitimim nedeniyle her yaz boşuna yüksek kira vermek yerine bu hizmeti tercih ettim. İlk başlarda tereddüt ettim. Bizzat gidip depo alanını gördüm. Temiz ve büyük bir yerdi. Gönül rahatlığıyla eşyalarımı teslim ettim.

⭐⭐⭐⭐⭐ Kübra ALABALIK ( Öğrenci )

Evde fazlalık olan eşyaları ardiyeye koymuştum. Belli bir müddet sonra zarar görmüşlerdi. Arkadaşım vasıtasıyla Üçeller Depo ‘yu aradım. Çok güzel bir hizmet aldım. Eşyalarımın hepsini paketleyip depoya yerleştirdiler.

⭐⭐⭐⭐⭐ Merve GÜZELGÖZ ( Ev Hanımı )

Ev eşyalarınızı en iyi şekilde depolarız dediler. İlk başta tedirgindim. Ahmet Bey ile görüşme sağlamıştım. Bütün işlerimde genelde her şeyi en başta konuşurum. Tam istediğim gibi bir çalışma oldu. Ev eşyalarımı önce paketlediler. Sonra depoya beraber gittik. En sonda da sözleşme imzaladık. Depoları da çok temizdir.

⭐⭐⭐⭐⭐ Kenan SEVENLER ( Öğretmen )

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın