Beylikdüzü eşya depolama hizmeti veren firmamız İstanbul’ un en güvenlikli ve kaliteli depolarına sahiptir. Üçeller Depolama olarak istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Firmaları
Beylikdüzü Eşya Depolama

Beylikdüzü eşya depolama firmaları arasında İstanbul’ un en iyi eşya depolarına sahip Üçeller Depolama, tüm tedbirleri alarak bu hizmeti sunmaktadır. Eşyalarını depolamak isteyen herkese öncelikli amacımız hizmet kalitemizi çalışmalarımızla anlatmaktır. Depolama hizmeti, yaşam alanlarına nefes aldıran evlerde ve iş yerlerinde gereksiz tutulan eşyaları bir araya toplar. Çoğu zaman ev sahipleri bazı eşyaları atmaya kıyamaz. Aslında ileriki bir dönemde lazım olur düşüncesi ile hareket eden de çoktur. Burada temel sorun yıllar boyu atılmayan eşyaların artık evin her tarafını işgal etmesidir. Hele ki de hatıraların olduğu eşyaları atmak asla mümkün değildir. Sandıklar, koliler evin her yerini kapatır. Aslında bir diğer sorun kıymetli eşyaların evde saklanmak istenmemesidir. Değerli tablolar, kıymetli evraklar ya da buna benzer değeri olan eşyaların evde saklanması çoğu defa tereddüt oluşturur. İşyerlerinde de durum bundan farksız değildir.

Beylikdüzü eşya deposu hizmeti, yukarıda saydığımız nedenler ve buna benzer birçok sebep yüzünden en fazla ihtiyaç duyulan hizmettir. Bir ofiste alan yetersiz gelebilir. Arşiv için çok daha geniş alan gerekebilir ya da dönem dönem değiştirilen eşyaların bir yerde saklanması gerekir. Çünkü bir iş yerini değiştirmek oldukça masraflı ve maliyetli bir iştir. Ancak insanlar çoğu zaman bu hizmetin verildiğinden bile habersiz olabilmektedir. Aslında eşya depoları işyerlerine ve evlere sunulan oldukça büyük bir hizmettir. Beylikdüzü genelinde kira bedellerini düşünecek olursak depolama hizmeti çok daha ekonomik gelecektir. Üçeller Depolama olarak bu hizmeti almak isteyen herkese tüm detayları şeffaf şekilde anlatarak nasıl bir çalışmaya dahil olacaklarını göstermekteyiz. İşin kolaylığını gören herkes evinde rahatlamak ve fazla eşyalarını evden uzaklaştırmak için bize başvurmaktadır. Eşyalarınızı en iyi koşullarda saklayarak istediğiniz zaman geri alabileceğiniz bir sistem ile 1. Sınıf hizmet sunmaktayız. Peki nasıl mı?

Beylikdüzü Eşya Depolama Firması

Beylikdüzü eşya depolama firması çoğu zaman kurulu bir evin düzenini değiştirirken kimi zamanda yeni kurulacak bir evin eşyalarına sahip çıkar. Evinizi değiştirme imkanınız yoksa fazla gelen eşyaları başarılı şekilde depoda saklayabilirsiniz. Bunun haricinde yeni evleneceksiniz ama daha ev kiralamadınız… düğün öncesinde çok erken ev kiralamak ekstra masraf demektir. Ancak düğün kampanyaları ile uygun fiyata eşya almak da kaçırılmaz fırsattır. Alacağınız bu eşyayı düğün zamanına kadar depolarda saklamanız mümkündür. Bir diğer seçenek de öğrenci evleridir. İl dışında oturan ama okul için İstanbul’ a gelen öğrenciler için tatil dönemlerinde ev kirası ödemek oldukça büyük masraftır. Bu masraf yerine ev eşyası depolama ile çalışmak çok daha hesaplı bir seçenek olacaktır.

Beylikdüzü Ev Depolama
Beylikdüzü Eşya Depolama Firması

Beylikdüzü kiralık depo hizmeti almak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. Üçeller Depolama olarak depolarımızda 7/24 güvenlik bulundurmaktayız. Yine depolarımızı gece ve gündüz güvenlik görevlileri korumaktadır. Sel baskını, yangın ya da hırsızlık gibi olumsuz durumlar karşısında her türlü tedbirlerimizi aldık. Bununla beraber kişiye özel depolarımızın anahtarlarını sahiplerine teslim etmekteyiz. Kullanım süresi boyunca asla eşyalarınıza 3. Kişi dokunmamaktadır. Sunduğumuz hizmet içerisinde depo temizliği konusunda oldukça hassas davranmaktayız. 24 saat çalışan havalandırmalarımız sayesinde depolarımızda asla koku olmaz. Havalandırma sistemi sayesinde kapalı alan içerisinde asla rutubet ya da nem olmaz. Bu nedenle eşyalarınızın nemle irtibatı söz konusu değildir. Aynı şekilde depolardan eşyanın giriş ve çıkış işlemleri öncesinde mutlaka ilaçlama yapılmaktadır. Depolarımız daima dezenfekte işlemine tutulmaktadır. Şirket olarak amacımız müşterilerimizin gönül rahatlığı ile eşyalarını bize teslim edebilmesidir. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak şeffaf şekilde sunduğumuz hizmete mukabil bütçenize en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti depolama hizmetinde ayrıca önemli bir detaydır. Depolama hizmetinde iyi olmak demek nakliye sürecini de aynı başarıda kontrol etmek demektir. İstanbul genelinde olduğu gibi Beylikdüzü ilçesinde de ev eşyası depolama hizmeti alacak müşterilerin öncelikle eşyası nakliye ile alınır. Nakliye hizmeti eşyaların evden çıkarılıp başarılı şekilde depoya getirilmesi için kaliteli olmak zorundadır. Eşyaların daha evden çıkarılmadan yazılı sözleşme ile sigortalanması söz konusudur. Bu kapsamda eşyalar firmamız tarafından paketlenir ve eşyaların başına gelebilecek olumsuzluklar karşısında teminatımızı veririz. Burada esas olan, eşyaların evden başarılı şekilde paketlenerek nakliye aracına alınması ve nakliye aracından depoya başarılı şekilde alınmasıdır. Eğer nakliye sürecinde firma başarısız olursa deponun tek başına başarısı asla yeterli gelmeyecektir. . Eşyaların profesyonelce paketlenmesi, gerekirse asansörle evden çıkarılması nakliye konusundaki deneyime ve donanıma bağlıdır. Bu detaylarda eşyaların zarar görmesi yüksek ihtimaldir. İşte depolama hizmetinde Üçeller Depolama kaliteli nakliye hizmeti ile de eşyalarınızı güvenle teslim almaktadır.

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama Firması
Beylikdüzü Evden eve Nakliyat

Beylikdüzü ev eşyası taşıma işlemi depolama hizmetine kalite katacak detay demektir. Yeterli araç filosuna sahip, nakliye konusunda tecrübeli personeller ile donanımlı bir depolama işlemi gerçekleştirilebilir. Amacımız, eşyaların depoda saklanması için çıktığı yolculukta asla zarar görmeden alınması ve teslim edilmesidir. Nakliye konusundaki tecrübemiz ile söz verdiğimiz tarihte eşyaların belirttiğiniz adresten alınması mümkündür. Tüm bu işlemleri yazılı bir sözleşme çerçevesinde yapmaktayız ve şeffaf şekilde tüm bu çalışmalara da yer vermekteyiz. Bizim için önce güven önemlidir. Eğer müşterimiz sunduğumuz hizmetin her adımında gönül rahatlığı ile bizimle çalışmamış ise biz asla bu denli kendimizden emin konuşamayız. Kurulduğumuz günden bu yana eşya taşımacılığı konusunda İstanbul genelinde oldukça kaliteli hizmetler sunmaktayız. Bunu da müşterilerimizin referansları ve memnuniyeti ile aslında herkese kanıtlamaktayız. Önce güven diyerek çıktığımız bu yolda eşyalarınızın en sağlıklı koşullarda taşınarak eşya depolarımıza getirilmesini sağlıyoruz. Piyasada yer alan depolama firmalarının aksine nakliyeden depo temizliğine kadar her konuda müşterilerimize açık şekilde bilgi vermekteyiz.