Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt eşya depolama hizmeti eşya fazlalığı bulunan veya taşınacak kişiler tarafından sıkça tercih edilen bir hizmettir. Eşya depolama firmaları kendi sundukları koşulları doğrultusunda eşyaların muhafaza edilmesi hizmetleri sunmaktadır.

Esenyurt ev depolama firması olarak müşterilerimize çeşitli depolama hizmetleri vermekteyiz. Eşya muhafaza etme hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Firmamız güler yüzlü çalışanları ile birlikte profesyonel bir hizmet sunarak müşterilerine sektördeki en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizi hizmetlerimizden memnun kalarak ayrılmalarını hedefliyoruz.

Esenyurt eşya deposu alanlarımız sektör içerisinde en yüksek standartların bulunduğu alanlardır. Depolama alanlarımız sektörde sadece firmamız tarafından kullanılan son teknoloji depolama sistemleri ile donatılmıştır. Depolama alanlarımızın tamamı her ay düzenli olarak haşerelere karşı ilaçlanarak zararlı haşerelerin eşyalara zarar vermesinin önüne geçilmektedir.

Şirketimiz depolama alanlarında diğer firmaların sunamayacağı hizmetleri sunmaktadır. Hem İstanbul hem de bölgemiz içerisinde depolama hizmeti verilen depolama alanları içerisinde en iyi imkanların bulunduğu depolardır. Firmamızın sunduğu imkanlar müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde muhafaza etmemiz için yeterli imkanlardır. İnsanlar farklı sebeplerle eşya depolama hizmetlerine başvurmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Ev ve iş yerlerindeki tadilatlar nedeniyle eşyaların bir başka alanda depolanması
  • Evlilik öncesi çeyizlik eşyaların güvenli bir yerde bekletilmek istenmesi gibi sebeplerle eşya depolama hizmetlerine talep gösterilmektedir.

Esenyurt Eşya Depolama Firması

Esenyurt Eşya Depolama Firması
Esenyurt Eşya Depolama Firması

Esenyurt eşya depolama sektörü çok sayıda firmanın hizmet verdiği bir sektördür.

Firmalar kendi bütçelerine bağlı olarak hizmet çeşitliliği ile müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Firmamız sektörden kazandığını imkanlarını geliştirmek amacıyla kullanmaktadır. Bu sebeple sektörde lider olan firmamız depolama firmaları içerisinde en iyi imkanlara sahip firmadır.

Müşterilerimiz ile firmamız arasında güven esasına dayalı olarak iş ilişkisi kurulmaktadır. Firmamızdan talep ettikleri hizmetlerin olumlu karşılandığını gören müşterilerimiz daha sonraki eşya depolama işlerinde de firmamızı tercih etmektedir. Ayrıca firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz bizleri çevresindeki kişilere de tavsiye ederek firmamızın sektörde en çok tercih edilen firma olmasını sağlamıştır.

Esenyurt kiralık depo hizmeti alınan firmanın kurumsal bir firma olması hizmetin güvenirliliği için oldukça önemlidir. Tercih ettiğiniz firmanın sizlere profesyonel bir hizmet ve depolama alanı sunması eşyalarınızın zarar görmeden depolanması için oldukça önemlidir. Bu nedenle hizmet alacağınız firmayı önceden araştırmanız oldukça önemlidir.

İnsanlar eşyalarının güven içerisinde herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilmesini isterler. Firmamızın depolama alanlarında oluşturduğu özel depolama bölümleri sayesinde hiçbir müşterimizin eşyası zarar görmemektedir. Kişiye özel bölümler sayesinde bir müşterimizin eşyası diğer bir müşterimizin eşyası ile temas etmemektedir. Eşya depolama konusunda müşterilerimizin yeni fikir ve görüşlerine her zaman açığız.

Esenyurt Ev Depolama Hizmeti

Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için depolama alanlarımız 4 mevsim boyunca eşyaları muhafaza edebilecek şekilde dizayn etmekteyiz.

1) Ücretsiz Eksper Hizmeti

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesi de ücretsiz eksper hizmetidir. Depolarımızda muhafaza etmeyi düşündüğünüz eşyalarınızın ne kadar alan kaplayacağı, ücretin ne kadar olacağı ve tüm süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Eksper arkadaşlarımız adresinize gelerek eşyalarınızın ne kadar sürede paketlenebileceği ve depolama ücreti hakkında detaylı bilgiyi tarafınıza iletmektedir.

2) Profesyonel Elemanlar

Firmamız bünyesinde hizmet veren çalışanlarımızın tamamı alanında usta ve işinin ehli kişilerdir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı verdiği hizmetle alakalı olarak eğitim sürecine tabii tutulmuştur. Çalışanlarımızın tamamı sektör içerisinde hizmet veren en kalifiyeli kişilerdir. Bu sebeple firmamızdan profesyonel bir hizmet alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

3) Uygun Fiyat Garantisi

Ev eşyası depolama firmamız sunduğu hizmetlerle ilgili olarak en uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir. Fiyatlarımızın tamamı bölgede hizmet veren firmaların fiyatları arasında en uygun fiyatlardır. Fiyatlarımızı belirlerken her bütçeden kişinin erişebileceği bir fiyat olmasına dikkat etmekteyiz. Devam eden kampanyamız neticesinde %20 indirimli olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

4) Depolama Sözleşmesi

Firmamız depolama hizmeti vermek amacıyla anlaştığı müşterilerimizin tamamı ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. İmzalanan bu sözleşme ile hem firmamızın hem de müşterimizin uyması gereken taahhütler sözleşme altına alınmaktadır. Sözleşmede ayrıca depolama hizmeti için seçilen paketin özellikleri, hizmet süresi, hizmet ücreti ve ücretlerin nasıl ödeneceği de bulunmaktadır.

Esenyurt Ev Eşyası Depolama

Esenyurt ev eşyası depolama şirketi olarak firmamız müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesi için kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerimizin eşyalarını ve marka değerini korumak için her yeniliği depolama hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi için yapmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Esenyurt Eşya Depolama Ücretleri
Esenyurt Eşya Depolama Ücretleri

Esenyurt depolama firmamız müşterilerinin eşya depolama hizmeti taleplerini geri çevirmemek için fiyatlarını mümkün olan en düşük düzeyde tutmaktadır. Fiyatlarımızı belirli etmenleri göz önünde bulundurarak sektördeki en uygun fiyatlar olarak belirlemekteyiz.

Esenyurt kiralık eşya depolama firmamıza eşya depolama fiyatları konusunda çok sayıda soru iletilmektedir. Firmamız müşterilerimize hizmet sunmadan önce fiyatlar konusunda bilgilendirme yaparak anlaşma yapılmaktadır. Yapılan anlaşmanın neticesinde müşterilerimizin hizmetlerini sunmaya başlamaktayız.

Esenyurt eşya depolama hizmetimizde daima koruyucu malzemeler ile eşyalarınızı paketlemekteyiz. Yerli üretim ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Ev eşyalarınızı temiz ve güvenli ortamlara koymaktayız. Temiz nakliye hizmetimizle ile bu eşyalarınıza depoya ulaştırmaktayız. Dilediğiniz zaman belirttiğiniz adrese eşyalarınızı getirmekteyiz. Ev eşyalarınız için kiralık alan arıyorsanız firmamız bu hizmeti sağlamaktadır.

Esenyurt ev depolama konusunda firma olarak büyük bir profesyonellik içerisinde hareket etmekteyiz. Yapacağımız vereceğimiz hizmetleri küçümsemeden baştan sona ciddiye alarak ilerlemekteyiz. Ekip olarak sahip olduğumuz iş etiği bizlerin müşteri memnuniyeti sağlamasında büyük rol oynamaktadır. Bireylere bu anlamda talepleri doğrultusunda kolaylıkla hizmet verebilmekteyiz.

Esenyurt Eşya Depolama Ücretleri

Esenyurt ev eşyası depolama fiyatları belirli faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Depolama fiyatları hizmetin verileceği bölgedeki fiyat ortalaması ve eşya durumuna bağlı olarak belirlenmektedir. Ayrıca fiyatlar firmaların sundukları hizmetlere bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Firmamız fiyatlarını belirlerken her iki tarafı da memnun edecek bir fiyat belirlemeyi ve çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını alacağı bir fiyat belirlemektedir.

1+1 Esenyurt Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Esenyurt Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Esenyurt Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Esenyurt Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Esenyurt Depo Kiralama Hizmeti

Esenyurt eşya depolama firmamız eşya depolama işinde profesyonel olduğunu yaptığı güvenli ve kaliteli hizmetle belirler. Müşterimizin ihtiyaçları, istekleri, sektörün bize verdikleri kapsamında hizmet sunmaktayız. Her zaman anlayışta temelimiz müşteri memnuniyetidir. Biz her zaman işimizde özverili olmayı seçmiş, kaliteden ödün vermemeyi misyon edinmiş bir firmayız. Bu nedenle gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.

Esenyurt Eşya Depolama Şirketi
Esenyurt Eşya Depolama Alanı

Depolama hizmetlerimizde kapsayan işler arasında eşyalarınızın de montaj işlemleri dahildir. Taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi ile birlikte eşyalarınız size ayrılan depo kısmına yerleştirilir ve anahtar teslim yapılır. Tecrübemiz yıllara dayalıdır. Teknik altyapımız sayesinde ödün vermeyen özelliğimiz kalitemizdir.

Depolama alanlarımız her zaman havalandırılarak eşyalarınızın kötü koku, küf, rutubet gibi durumlardan uzak kalması sağlanır. Kamera sistemi, alarm sistemi ve beraberinde güvenlik personelleri ile işin güvenlik kısmı kontrol altındadır. Ayrıca sigortalanan eşyalarınız sayesinde mağduriyet kısmı tamamen ortadan kaldırılır. Tecrübemiz 1990 yılından bu yana başarılı bir şekilde başlamış ve devam etmektedir.

Esenyurt Kiralık Depo

Esenyurt kiralık depo firması olarak İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasındaki aktif hizmet anlayışımızda kalite ve güven amacından şaşmak olası değildir. Esenyurt eşya depolama kullanmadığınız ya da uzun süreli kullanmayacağınız eşyalarınızı emanet edebileceğiniz adrestir. Esenyurt kiralık ev depolama alanlarımız nem dengesi korunan dolayısıyla rutubet sorunu yaşanmayan alanlardır. 7/24 güvenlik sağlanır. Eşyalarınız sigortalıdır. Destek ya da iletişim her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Depolama hizmetinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de eşyaların paketlenmesidir. Doğru ve kaliteli malzemelerle yapılan bir paketleme avantajlı bir depolama süreci yaşar. Hasar görmez, nem almaz, koku oluşmaz. Eşyaların paketlenmesi içeriklerine göre düzenlenmelidir. Hassas eşyaların dolayısıyla hassas olan malzemelerle ambalajlanması gerekir.

Esenyurt kiralık eşya deposu firmamız her zaman sizlerin ihtiyaçları ve talepleri ile yolunu belirleyen bir misyon edinmiştir. Kazandığımız tecrübe ile birlikte sizlere sunduğumuz çözümlerle ve elbette ki profesyonelliğimizle siz bizi seçtiniz. Bu seçime layık olmak da bizim olmazsa olmaz kırmızı noktamızdır.

Esenyurt Eşya Depolama Hakkında Sorular

Esenyurt ev eşyası depolama alanlarınız temiz midir?

Ev depolama alanlarımız temiz ve nemsiz alanlardır. Kaliteli bir depolama hizmeti sunan firmamızın depolama alanları son derece hijyeniktir.

Esenyurt eşya depolama firmanız eşyaları taşımakta mıdır?

Ev eşyalarınızın taşınması ve tekrardan sizlere teslim edilmesi tarafımızca yapılmaktadır. Her zaman sizlere en iyi eşya taşıma sistemi sunmaktayız.

Esenyurt ev eşyası deposu hizmetinizde çalışanlarınız işin ehli midir?

Ev eşyalarınızın depolamasında görev olan çalışma arkadaşlarımız yıllarıdır bu alanda kendilerini geliştiren personellerdir. Her türlü eşyanın taşınması ve paketlenmesi konusunda uzmandırlar.

Esenyurt eşya depolama hizmetinizde depoları ilaçlıyor musunuz?

Depolama alanlarımızı aylık olarak iki defa ilaçlamasını yapmaktayız. İlaçlanan depo alanlarımız eşyalarınızın temizliği ve haşerelere karşı korumasını sağlamaktadır.

Esenyurt kiralık depo alanında eşyaları paketliyor musunuz?

Ev eşyalarınızın paketlenmesi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınız için kullandığımız paketleme ürünleri tek kullanımlık ve yerli ürünlerdir. Esenyurt eşya depolama alanında paketlemede titiz bir çalışma sürdürmekteyiz.