Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt eşya depolama hizmeti eşya fazlalığı bulunan veya taşınacak kişiler tarafından sıkça tercih edilen bir hizmettir. Eşya depolama firmaları kendi sundukları koşulları doğrultusunda eşyaların muhafaza edilmesi hizmetleri sunmaktadır.

Esenyurt Eşya Depolama Firmaları
Esenyurt Eşya Depolama – Salon

Esenyurt ev depolama firması olarak müşterilerimize çeşitli depolama hizmetleri vermekteyiz. Eşya muhafaza etme hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Firmamız güler yüzlü çalışanları ile birlikte profesyonel bir hizmet sunarak müşterilerine sektördeki en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizi hizmetlerimizden memnun kalarak ayrılmalarını hedefliyoruz.

Esenyurt eşya deposu alanlarımız sektör içerisinde en yüksek standartların bulunduğu alanlardır. Depolama alanlarımız sektörde sadece firmamız tarafından kullanılan son teknoloji depolama sistemleri ile donatılmıştır. Depolama alanlarımızın tamamı her ay düzenli olarak haşerelere karşı ilaçlanarak zararlı haşerelerin eşyalara zarar vermesinin önüne geçilmektedir.

Şirketimiz depolama alanlarında diğer firmaların sunamayacağı hizmetleri sunmaktadır. Hem İstanbul hem de bölgemiz içerisinde depolama hizmeti verilen depolama alanları içerisinde en iyi imkanların bulunduğu depolardır. Firmamızın sunduğu imkanlar müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde muhafaza etmemiz için yeterli imkanlardır. İnsanlar farklı sebeplerle eşya depolama hizmetlerine başvurmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Ev ve iş yerlerindeki tadilatlar nedeniyle eşyaların bir başka alanda depolanması
  • Evlilik öncesi çeyizlik eşyaların güvenli bir yerde bekletilmek istenmesi gibi sebeplerle eşya depolama hizmetlerine talep gösterilmektedir.

Esenyurt Eşya Depolama Firması

Esenyurt eşya depolama sektörü çok sayıda firmanın hizmet verdiği bir sektördür.

Esenyurt Eşya Depolama Firması
Esenyurt Eşya Depolama – Buzdolabı

Firmalar kendi bütçelerine bağlı olarak hizmet çeşitliliği ile müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Firmamız sektörden kazandığını imkanlarını geliştirmek amacıyla kullanmaktadır. Bu sebeple sektörde lider olan firmamız depolama firmaları içerisinde en iyi imkanlara sahip firmadır.

Müşterilerimiz ile firmamız arasında güven esasına dayalı olarak iş ilişkisi kurulmaktadır. Firmamızdan talep ettikleri hizmetlerin olumlu karşılandığını gören müşterilerimiz daha sonraki eşya depolama işlerinde de firmamızı tercih etmektedir. Ayrıca firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz bizleri çevresindeki kişilere de tavsiye ederek firmamızın sektörde en çok tercih edilen firma olmasını sağlamıştır.

Esenyurt kiralık depo hizmeti alınan firmanın kurumsal bir firma olması hizmetin güvenirliliği için oldukça önemlidir. Tercih ettiğiniz firmanın sizlere profesyonel bir hizmet ve depolama alanı sunması eşyalarınızın zarar görmeden depolanması için oldukça önemlidir. Bu nedenle hizmet alacağınız firmayı önceden araştırmanız oldukça önemlidir.

İnsanlar eşyalarının güven içerisinde herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilmesini isterler. Firmamızın depolama alanlarında oluşturduğu özel depolama bölümleri sayesinde hiçbir müşterimizin eşyası zarar görmemektedir. Kişiye özel bölümler sayesinde bir müşterimizin eşyası diğer bir müşterimizin eşyası ile temas etmemektedir. Eşya depolama konusunda müşterilerimizin yeni fikir ve görüşlerine her zaman açığız.

Esenyurt Ev Depolama Hizmeti

Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için depolama alanlarımız 4 mevsim boyunca eşyaları muhafaza edebilecek şekilde dizayn etmekteyiz.

1) Ücretsiz Eksper Hizmeti

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesi de ücretsiz eksper hizmetidir. Depolarımızda muhafaza etmeyi düşündüğünüz eşyalarınızın ne kadar alan kaplayacağı, ücretin ne kadar olacağı ve tüm süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. Eksper arkadaşlarımız adresinize gelerek eşyalarınızın ne kadar sürede paketlenebileceği ve depolama ücreti hakkında detaylı bilgiyi tarafınıza iletmektedir.

2) Profesyonel Elemanlar

Firmamız bünyesinde hizmet veren çalışanlarımızın tamamı alanında usta ve işinin ehli kişilerdir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı verdiği hizmetle alakalı olarak eğitim sürecine tabii tutulmuştur. Çalışanlarımızın tamamı sektör içerisinde hizmet veren en kalifiyeli kişilerdir. Bu sebeple firmamızdan profesyonel bir hizmet alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

3) Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız sunduğu hizmetlerle ilgili olarak en uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir. Fiyatlarımızın tamamı bölgede hizmet veren firmaların fiyatları arasında en uygun fiyatlardır. Fiyatlarımızı belirlerken her bütçeden kişinin erişebileceği bir fiyat olmasına dikkat etmekteyiz. Devam eden kampanyamız neticesinde %20 indirimli olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

4) Depolama Sözleşmesi

Firmamız depolama hizmeti vermek amacıyla anlaştığı müşterilerimizin tamamı ile depolama sözleşmesi imzalamaktadır. İmzalanan bu sözleşme ile hem firmamızın hem de müşterimizin uyması gereken taahhütler sözleşme altına alınmaktadır. Sözleşmede ayrıca depolama hizmeti için seçilen paketin özellikleri, hizmet süresi, hizmet ücreti ve ücretlerin nasıl ödeneceği de bulunmaktadır.

Esenyurt Ev Eşyası Depolama

Esenyurt ev eşyası depolama şirketi olarak firmamız müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesi için kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Firmamız müşterilerimizin eşyalarını ve marka değerini korumak için her yeniliği depolama hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi için yapmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Esenyurt Eşya Depolama Fiyatları
Esenyurt Eşya Depolama – Mobilyalar

Esenyurt depolama firmamız müşterilerinin eşya depolama hizmeti taleplerini geri çevirmemek için fiyatlarını mümkün olan en düşük düzeyde tutmaktadır. Fiyatlarımızı belirli etmenleri göz önünde bulundurarak sektördeki en uygun fiyatlar olarak belirlemekteyiz.

Esenyurt kiralık eşya depolama firmamıza eşya depolama fiyatları konusunda çok sayıda soru iletilmektedir. Firmamız müşterilerimize hizmet sunmadan önce fiyatlar konusunda bilgilendirme yaparak anlaşma yapılmaktadır. Yapılan anlaşmanın neticesinde müşterilerimizin hizmetlerini sunmaya başlamaktayız.

Esenyurt eşya depolama hizmetimizde daima koruyucu malzemeler ile eşyalarınızı paketlemekteyiz. Yerli üretim ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Ev eşyalarınızı temiz ve güvenli ortamlara koymaktayız. Temiz nakliye hizmetimizle ile bu eşyalarınıza depoya ulaştırmaktayız. Dilediğiniz zaman belirttiğiniz adrese eşyalarınızı getirmekteyiz. Ev eşyalarınız için kiralık alan arıyorsanız firmamız bu hizmeti sağlamaktadır.

Esenyurt ev depolama konusunda firma olarak büyük bir profesyonellik içerisinde hareket etmekteyiz. Yapacağımız vereceğimiz hizmetleri küçümsemeden baştan sona ciddiye alarak ilerlemekteyiz. Ekip olarak sahip olduğumuz iş etiği bizlerin müşteri memnuniyeti sağlamasında büyük rol oynamaktadır. Bireylere bu anlamda talepleri doğrultusunda kolaylıkla hizmet verebilmekteyiz.

Esenyurt Eşya Depolama Ücretleri

Esenyurt ev eşyası depolama fiyatları belirli faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Depolama fiyatları hizmetin verileceği bölgedeki fiyat ortalaması ve eşya durumuna bağlı olarak belirlenmektedir. Ayrıca fiyatlar firmaların sundukları hizmetlere bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Firmamız fiyatlarını belirlerken her iki tarafı da memnun edecek bir fiyat belirlemeyi ve çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını alacağı bir fiyat belirlemektedir.

Esenyurt Eşya Depolama ‘ya Dair Sorular

Eşyalarım depolama alanlarınızda güvende mi?

Elbette güvendedir. Zira güvenlik eşya depolama hizmeti için vazgeçilmez bir durumdur. Firmamız eşyalarınızı sizlerle imzaladığı sözleşme neticesinde güvencesi altına almaktadır. Eşyalarınızın tamamı depolama alanlarımızda bulunduğu süre dahilinde firmamız güvencesindedir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda zararınız firmamız tarafından sizlere ödenmektedir.

Esenyurt eşya depolama alanlarınız sağlıklı alanlar mıdır?

Depolama alanlarımızın tamamı düzenli aralıklarla temizlenen, ilaçlanan ve dezenfekte edilen alanlardır. Depolarımız nem ve rutubet barındırmayan, sel ve su baskını gibi riskler barındırmayan alanlardır.

Depolama alanıma diğer müşteriler girebilir mi?

Size özel oluşturulmuş depolama alanınıza siz ve firmamız çalışanları haricinde hiç kimse girememektedir. Depolama alanlarımız güvenlik sistemleri ile korunduğundan olası her türlü riske karşı önlem alınmaktadır. Eşya depolama için arayınız.

Esenyurt eşya depolama alanlarınızı en kısa kaç günlüğüne kiralayabilirim?

Depolama alanlarımızı kiralamak isteyen müşterilerimiz en az 30 günlük kiralamalıdır. Depolama paketlerimiz 1 aylık, 2-6 aylık ve 7-12 aylık kiralama şeklindedir. Dilerseniz eşyalarınızı daha uzun bir süre için de depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Esenyurt Depolama Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Esenyurt Eşya Depolama
Esenyurt Eşya Depolama – Araç İçi

Nişanlımla evlenmeden önce evimiz için gerekli olan eşyaları satın aldık ancak onları muhafaza etmek için bir yer gerekiyordu. Nişanlıma çevresinden Üçeller Depolama firmasını tavsiye etmişler. Bizde firmaya ulaştık ve depolama hizmeti için anlaştık. Eşyalarımızı gelip aldılar ve düğün öncesine kadar muhafaza ettiler. Eşyalarımın hiçbiri en ufak bir zarar bile görmemişti. Kendilerine teşekkür ediyorum.

⭐⭐⭐⭐⭐  Züleyha DÖNMEZ ( Memur )

Esenyurt’ta tekstil dükkanı işletiyorum. Bazen toplu malzeme aldığımda dükkanımda malzemeleri koyabileceğim yer olmuyordu. İnternetten araştırdığımda Üçeller firmasını gördüm. Firmaya ulaştım ve fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra anlaştım. Eşyalarımı gelip aldılar ve depolarına götürdüler. Gerektiğinde malzemelerin birazını alıyorum ve hiçbirinde ufak bir hasar bile olmuyor.

⭐⭐⭐⭐⭐  Mustafa BAŞEĞMEZ ( Esnaf )

İstanbul’da üniversite okuyorum. Yaz tatillerinde memleketime gidiyorum ve ev kirası ödememek için eşyalarımı bırakabileceğim güvenilir bir yer arıyordum. Okuldan arkadaşlar Üçeller firmasından hizmet aldıklarını söylediler. Firma ile irtibata geçtim ve eşyalarımı firmaya teslim etmeye başladım. Hizmetlerinden çok memnunum ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

⭐⭐⭐⭐⭐  Mehmet ADIGÜZEL ( Öğrenci )
Ataşehir Eşya Depolama
Avcılar Eşya Depolama
Bahçelievler Eşya Depolama
Bahçeşehir Eşya Depolama
Bakırköy Eşya Depolama
Beşiktaş Eşya Depolama
Beykoz Eşya Depolama
Beylikdüzü Eşya Depolama
Beyoğlu Eşya Depolama
Bostancı Eşya Depolama
Büyükçekmece Eşya Depolama
Çekmeköy Eşya Depolama
Darıca Eşya Depolama
Esenyurt Eşya Depolama
Eyüp Eşya Depolama
Fatih Eşya Depolama
Fındıklı Eşya Depolama
Gaziosmanpaşa Eşya Depolama
Gebze Eşya Depolama
Göztepe Eşya Depolama
İçerenköy Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama
Kadıköy Eşya Depolama
Kartal Eşya Depolama
Levent Eşya Depolama
Maltepe Eşya Depolama
Mecidiyeköy Eşya Depolama
Pendik Eşya Depolama
Riva Eşya Depolama
Sancaktepe Eşya Depolama
Silivri Eşya Depolama
Sultanbeyli Eşya Depolama
Şişli Eşya Depolama
Ümraniye Eşya Depolama
Üsküdar Eşya Depolama