Kadıköy eşya depolama hizmetini sizlere güvenli bir şekilde sunmaktayız. Depolama alanlarımız temiz ve nemsiz ortamlardır. Her bireye özgü depo odalarımız vardır. Eşyanızın sığacağı odaya göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama
Kadıköy Eşya Depolama

Depolama için en fazla istek gelen yerlerden bir tanesi Kadıköy eşya depolama hizmetleridir. Eşya depolama hizmetlerine şehirlerde azalan alan nedeniyle giderek daha da fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kurum ya da kişiler zaman zaman depo hizmeti alabilecekleri firma arayışına girmektedirler. Bazen müşteriler rastgele ve araştırmadan aldıkları depo hizmetleri yüzünden ne yazık ki mağdur olabilmektedir.

Bilindiği gibi eşya depolama ve bu tarz nakliye işlemleri oldukça titiz ve hassas hizmet gerektiren çalışmalardan bir tanesidir. Özellikle eşyaların taşınıp, depo edilmesi ve orada uzun süre muhafaza edilecek olması daha da fazla dikkat isteyen bir iştir.

Bu nedenle eşya depolama ihtiyacı bulunan kişilerin, bu hizmeti almak için firma arayışına girmektedirler. İşletmenin alanında uzman olmasına ve depolama konusunda sunduğu olanakların yeterli geleceğine emin olunmalıdır. Aksi takdirde ciddi anlamda mağduriyetler yaşanabilmektedir.

Kadıköy eşya depolama konusunda yılların verdiği tecrübe ve birikim ile aynı zamanda kaliteli malzeme ve imkanlarla firma olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Güvenli depo alanlarımız ile yıllardır bu hizmeti yerine getirmekteyiz.

Kadıköy eşya depolama alanımız geniş bir alandadır. Bu alan içerisinde farklı ebatlarda olmak üzere daire eşyası depolanabilir. Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenir. Her türlü çevresel faktörlere karşı güvenlik önlemleri alınmıştır. Haşere, küf gibi durumlar için de ilaçlama ve kontroller süreklilik halindedir. Kadıköy eşya depolama firmamız aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmeti de verilmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında bulunan Kadıköy eşya depolama için müşterilerimize en kaliteli ve kusursuz hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllardan beri bu sektörde aktif olarak çalışan firmamız edindiği deneyim ve tecrübe ile müşterilerine en nitelikli depolama hizmetini ayaklarına getirmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri
Kadıköy Eşya Depolama Firması

Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması, yerleştirilmesi, depo edilmesi gibi süreçlerde tüm işi kalifiyeli personellerimiz bizzat yapmaktadır. Müşterilerimiz de konfor içerisinde bu sürecin keyfini sürmek kalmaktadır.

Kadıköy ev eşyası depolama firmamız kendisine olan bu güveni, yılların vermiş olduğu bilgi ve uzman niteliğinde olan deneyimi ile bulmaktadır. Tüm bunların yanında yine firmamızın sahip olduğu imkanlar ve donanımda bir o kadar etkili olmaktadır.  Kadıköy eşya depolama için firmamızın sahip olduğu bazı imkanlardan bunlardır.

Uzman Personel

Depolama ve taşınma sürecinin hatasız olarak tamamlanmasına büyük etkisi olan faktörlerden bir tanesi personellerin niteliğidir. Personellerimizi bu alanda yeteri kadar tecrübesi ve yeteneği olduğuna emin olduktan sonra onlarla çalışıyor, ayrıca kendilerine düzenli olarak gerekli eğitimleri de veriyoruz. Daha hızlı ve güzel bir iş ortaya çıkarmak için kalifiyeli elemanlar olmazsa olmazımızdır diyebiliriz.

Araç Filosu

Eşyaları teslimat adresine ulaştıracak olan araçların niteliği de oldukça önemlidir. Eski ve eşya taşımaya genel olarak uygun görmediğimiz hiçbir aracı nakliye sırasında kullanmıyoruz. Kadıköy eşya depolama firmamızın sahip olduğu araç filosunda bulunan bütün araçlar oldukça yeni modeller olup tüm kontrolleri zamanında yapılmaktadır.

Ayrıca araçlarımızın ebatları her eşya miktarına ve boyutuna uygun olarak elimizde bulunmakta olup araç bulma konusunda asla sıkıntı yaşamıyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Sözleşmesi

Müşterilerimize her konuda güven vermek ve bu güveni sonuna kadar sağlamak en temel prensiplerimizden bir tanesidir. Oldukça önem verdiğimiz müşteri güvenini yaptığımız işin kalitesi ile sağlasak bile nakliyat sözleşmesi ile aramızdaki güveni daha da pekiştiriyoruz.

Kadıköy eşya deposu için firmamız müşterilerine Kadıköy’ ün en güvenilir ve temiz depolama hizmetini sunmaktadır. Depolama alanlarının temizlik, havalandırma, ışık gibi bütün koşullarının en iyi şartlarda olduğundan emin oluyor ve firma olarak bu konuda oldukça titiz çalışıyoruz.

Kadıköy Ev Eşyası Depolama

Kadıköy kiralık eşya depolama olarak güvene dayalı ilişkilere ve müşterilerimizin memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi her daim dile getiriyoruz. Elimizden gelen ne varsa her şeyi müşterilerimize sunuyor onları hiçbir imkândan geri koymuyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmeti
Kadıköy Ev Eşyası Depolama

Sunduğumuz olanaklardan biri de nakliye ve depolama sözleşmeleridir. Bu sözleşmeler hem firmanın hem de müşterinin haklarını resmi olarak güvence altına almak için imzalanmaktadır.

Kadıköy eşya depolama konusunda müşterilerimize tüm imkanları önlerine seriyor, her türlü ihtiyaç ve arayışlarına cevap veriyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için firmamız bugüne kadar sunduğu kalite standartlarını aynı seviyede tutabilmek adına çok çalışmakta ve son trend teknolojilerin hepsine hakim olmaktadır.

Lüks ve güvenilir olan eşya depolama hizmetini tüm donanımımız ve sahip olduğumuz tecrübeli elemanlarımızla birlikte, sıkı ve titiz bir şekilde çalışarak müşterilerimize sunuyoruz.

Üçeller Depolama firmamız kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti her zaman önceliği olan firmamız bu önceliğini asla değiştirmemiş olup her zaman en iyisini sunmak için daha da sıkı çalışmaktadır.

Eşya depolama firma sayısı fazla olsa da bizler işletme anlayışı ve işleyişi olarak kalite standartları açısından çok daha üstün hizmet sunmaktayız. Sahip olduğumuz Kadıköy eşya depolama hususundaki kalite ve başarımız sadece tecrübelerimize dayanmamaktadır. Elimizdeki imkân ve donanımın da başarılarımız üzerinde oldukça fazla etkisi bulunmaktadır.

Ev depolama hizmetinde sizlere kaliteli ve titiz bir taşımacılık sunmaktayız. Üçeller Depo firmamız her zaman müşteri memnuniyeti esas almaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Eşya depolama hususunda kişilerin dikkat etmesi gereken birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar gözden kaçırıldığında ne yazık ki müşterilerin eşyaları ciddi anlamda zarar görebilmektedir. Kadıköy ev eşyası depolama firması olarak müşterilerimiz için tüm ihtiyaçlarını ve depolama süreçlerini tek tek düşünüp ona göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Her müşterinin eşya depolama için ihtiyaç duyacağı malzeme ya da depo özellikleri vb. farklı olacağından alacağı hizmet kalitesi aynı olsa da süreçleri farklı işleyebilmektedir.

Yaptığı her işin arkasında duran ve bugüne kadar sayısız başarılı işe imza atan firmamızın Kadıköy eşya depolama hizmetleri kapsamında dikkat ederek çalıştığı temel hususlar şunlardır;

 • Kadıköy ev depolama sırasında her eşya aynı hava koşullarına ya da ortama ihtiyaç duymamaktadır. Bazı malların depolaması sırasında sıcaklık ve nem gibi koşullara daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Kadıköy eşya depolama firması olarak tüm bu detayları sizler için düşünüyor ve ona göre özenle hareket ediyoruz.
 • Kadıköy eşya depolama firmamız için her müşteri değerlidir ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak çalışma prensiplerimiz arasındadır. Her zaman müşterilerimize doğru bilgi ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.
 • Depolama ve eşyaların paketlenmesi gibi tüm aşamalarda kullandığımız her bir materyal ve malzemelerin A kalite olmasına dikkat ediyoruz. Eşyaların tam olarak kaplanıp düzgün paketlendiğinden emin oluyoruz.
 • Paketleme aşaması özellikle depo edilecek olan eşyalar için en önemli adımlardan biridir. Bu konuda yetkili olan personellerimizin her biri işinde oldukça kalifiyeli ve eğitimli kişiler olup paketlemeyi kusursuz bir şekilde yapmaktadır.
 • Eşyaların taşınması sırasında kullandığımız birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi asansörlü nakliyat hizmetlerimizdir. Asansör teknolojisi ile eşyalarınızı zarar görmeden daha kısa zamanda taşımaktayız.
 • Taşınan malların araca taşınması personellerimiz tarafından yapılmakta ve araç içinde düşme veya kırılma gibi tüm zararları önleyecek düzende yerleştirilmektedir.
 • Taşıma araçlarımızın iç temizliği ve atmosferine oldukça fazla dikkat ediyoruz. Koku, nem ya da kir barındıran araçlarla eşya taşıması yapmıyoruz.
 • Eşyaların depolanması için kullandığımız Kadıköy eşya deposu ve alanları özel olarak seçiyoruz. Depo alanının yeterli büyüklükte olmasına ve yine depolanacak olan eşyaların cinsine uygun olmasına dikkat ediyoruz.
 • Depolarımızın iç alan atmosferinin optimum şartlarda bulunmasına ve iç temizliğinin tam olarak yapılmasına dikkat ediyoruz.
 • Eşyaların depoda kalma süresi boyunca güvenliğini sağladığımızdan %100 emin oluyor ve eşyaları müşterilerden aldığımız şekliyle tam olarak geri teslim ediyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Hakkında Sorular

Kadıköy eşya depolama alanları hangi standartlara göre tercih edilmelidir?

Eşya depolama alanları genellikle müşterinin isteğine, depo edilecek olan malların türüne, ne kadar süre ile depo edileceğine ve eşyaların miktarına göre değişmektedir. Depo alanlarında genellikle dikkat ettiğimiz bu kriterlerde esas amaç eşyaların optimum koşullar altında korunarak depolanmasını sağlamaktır.

Kadıköy ev eşyası depolama hizmetinde güvenliği nasıl sağlamaktasınız?

Kadıköy eşya depolama hizmeti kapsamında müşterilerimize sunduğumuz depolama alanı güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Bunun yanında depolarımız güvenlik görevlisi olarak çalışan uzman personellerimiz ile de 7/24 olacak şekilde gözetlenmektedir.

Kadıköy ev depolama hizmetinde talep edilen sürelerde herhangi bir sınır var mı?

Müşterilerimiz firmamızdan dilediği süre kadar depolama hizmeti talep edebilmektedir.  Depolama hizmetlerimizde herhangi bir süre sınırı bulunmamaktadır. Müşterilerimizin bizlerden talep ettiği zaman boyunca satın almış oldukları depo tamamen kendilerine tahsis edilmektedir.

Kadıköy eşya depolama fiyatları ne kadardır?

Kadıköy eşya depolama ücreti için kesin bir fiyat belirtmemiz ne yazık ki doğru olmayacaktır. Çünkü eşya depolama hizmetlerinde ücretler depolanacak olan eşyaların miktarı belirlemektedir. Ayrıca ne kadar süre ile depo edileceği, müşteri eşyaların taşınması ya da toplanması sırasında almak istediği ek hizmet ya da talepler gibi birçok kritere bağlı olarak değişmektedir.

Kadıköy ev eşyası depolama alanında eşyalarımızı sigortalıyor musunuz?

Sigortalama hizmeti sunarak ev eşyalarınızı garanti altına almaktayız. Kadıköy eşya depolama firmaları arasında sigorta hizmeti veren firmalardanız. Ev eşyası sigortalandığında herhangi bir hasar karşısında anlaşılan sigorta şirketi masrafları karşılamaktadır.

Kadıköy ev eşyası depolama alanlarınızda rutubet olabilir mi?

Ev eşyası depolama alanlarımızda kesinlikle rutubet söz konusu değildir. Yüksek katlı alanlarda depolarımız yer almaktadır. Binalarda havalandırma sistemi bulunmaktadır.

Kadıköy kiralık depo hizmetinde eşya taşımasını kim yapmaktadır?

Eşya taşıma işlemini bizler yapmaktayız. Hem evinizden eşyaların alınması hem de tekrardan eşyalarınızın teslim edilmesini firmamız yapmaktadır.

Kadıköy eşya depolama alanında nelere dikkat etmektesiniz?

Nakliyede eşya depolama büyük önem taşır. Depolama hizmetinde eşyaların bozulmadan, herhangi bir haşereye maruz kalmadan geri verilebilmesi için düzenli bir kontrolden geçer. Güvenlik kameraları her zaman aktiftir. Eşyalarınıza en uygun koşullar sunulur. İhtiyacınız nazarında aylık ya da yıllık depolama hizmeti verilir.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.