Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmetini sizlere güvenli bir şekilde sunmaktayız. Depolama alanlarımız temiz ve nemsiz ortamlardır. Her bireye özgü depo odalarımız vardır. Eşyanızın sığacağı odaya göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Depolama için en fazla istek gelen yerlerden bir tanesi Kadıköy eşya depolama hizmetleridir. Eşya depolama hizmetlerine şehirlerde azalan alan nedeniyle giderek daha da fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kurum ya da kişiler zaman zaman depo hizmeti alabilecekleri firma arayışına girmektedirler. Bazen müşteriler rastgele ve araştırmadan aldıkları depo hizmetleri yüzünden ne yazık ki mağdur olabilmektedir.

Bilindiği gibi eşya depolama ve bu tarz nakliye işlemleri oldukça titiz ve hassas hizmet gerektiren çalışmalardan bir tanesidir. Özellikle eşyaların taşınıp, depo edilmesi ve orada uzun süre muhafaza edilecek olması daha da fazla dikkat isteyen bir iştir.

Bu nedenle eşya depolama ihtiyacı bulunan kişilerin, bu hizmeti almak için firma arayışına girmektedirler. İşletmenin alanında uzman olmasına ve depolama konusunda sunduğu olanakların yeterli geleceğine emin olunmalıdır. Aksi takdirde ciddi anlamda mağduriyetler yaşanabilmektedir.

Kadıköy eşya depolama konusunda yılların verdiği tecrübe ve birikim ile aynı zamanda kaliteli malzeme ve imkanlarla firma olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Güvenli depo alanlarımız ile yıllardır bu hizmeti yerine getirmekteyiz.

Kadıköy eşya depolama alanımız geniş bir alandadır. Bu alan içerisinde farklı ebatlarda olmak üzere daire eşyası depolanabilir. Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenir. Her türlü çevresel faktörlere karşı güvenlik önlemleri alınmıştır. Haşere, küf gibi durumlar için de ilaçlama ve kontroller süreklilik halindedir. Kadıköy eşya depolama firmamız aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmeti de verilmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında bulunan Kadıköy eşya depolama için müşterilerimize en kaliteli ve kusursuz hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllardan beri bu sektörde aktif olarak çalışan firmamız edindiği deneyim ve tecrübe ile müşterilerine en nitelikli depolama hizmetini ayaklarına getirmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri
Kadıköy Eşya Depolama Firması

Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması, yerleştirilmesi, depo edilmesi gibi süreçlerde tüm işi kalifiyeli personellerimiz bizzat yapmaktadır. Müşterilerimiz de konfor içerisinde bu sürecin keyfini sürmek kalmaktadır.

Kadıköy ev eşyası depolama firmamız kendisine olan bu güveni, yılların vermiş olduğu bilgi ve uzman niteliğinde olan deneyimi ile bulmaktadır. Tüm bunların yanında yine firmamızın sahip olduğu imkanlar ve donanımda bir o kadar etkili olmaktadır.  Kadıköy eşya depolama için firmamızın sahip olduğu bazı imkanlardan bunlardır.

Uzman Personel

Depolama ve taşınma sürecinin hatasız olarak tamamlanmasına büyük etkisi olan faktörlerden bir tanesi personellerin niteliğidir. Personellerimizi bu alanda yeteri kadar tecrübesi ve yeteneği olduğuna emin olduktan sonra onlarla çalışıyor, ayrıca kendilerine düzenli olarak gerekli eğitimleri de veriyoruz. Daha hızlı ve güzel bir iş ortaya çıkarmak için kalifiyeli elemanlar olmazsa olmazımızdır diyebiliriz.

Araç Filosu

Eşyaları teslimat adresine ulaştıracak olan araçların niteliği de oldukça önemlidir. Eski ve eşya taşımaya genel olarak uygun görmediğimiz hiçbir aracı nakliye sırasında kullanmıyoruz. Kadıköy eşya depolama firmamızın sahip olduğu araç filosunda bulunan bütün araçlar oldukça yeni modeller olup tüm kontrolleri zamanında yapılmaktadır.

Ayrıca araçlarımızın ebatları her eşya miktarına ve boyutuna uygun olarak elimizde bulunmakta olup araç bulma konusunda asla sıkıntı yaşamıyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Sözleşmesi

Müşterilerimize her konuda güven vermek ve bu güveni sonuna kadar sağlamak en temel prensiplerimizden bir tanesidir. Oldukça önem verdiğimiz müşteri güvenini yaptığımız işin kalitesi ile sağlasak bile nakliyat sözleşmesi ile aramızdaki güveni daha da pekiştiriyoruz.

Kadıköy eşya deposu için firmamız müşterilerine Kadıköy’ ün en güvenilir ve temiz depolama hizmetini sunmaktadır. Depolama alanlarının temizlik, havalandırma, ışık gibi bütün koşullarının en iyi şartlarda olduğundan emin oluyor ve firma olarak bu konuda oldukça titiz çalışıyoruz.

Kadıköy Ev Eşyası Depolama

Kadıköy kiralık eşya depolama olarak güvene dayalı ilişkilere ve müşterilerimizin memnuniyetine ne kadar önem verdiğimizi her daim dile getiriyoruz. Elimizden gelen ne varsa her şeyi müşterilerimize sunuyor onları hiçbir imkândan geri koymuyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmeti
Kadıköy Eşya Depolama

Sunduğumuz olanaklardan biri de nakliye ve depolama sözleşmeleridir. Bu sözleşmeler hem firmanın hem de müşterinin haklarını resmi olarak güvence altına almak için imzalanmaktadır.

Kadıköy eşya depolama konusunda müşterilerimize tüm imkanları önlerine seriyor, her türlü ihtiyaç ve arayışlarına cevap veriyoruz. En iyi hizmeti verebilmek için firmamız bugüne kadar sunduğu kalite standartlarını aynı seviyede tutabilmek adına çok çalışmakta ve son trend teknolojilerin hepsine hakim olmaktadır.

Lüks ve güvenilir olan eşya depolama hizmetini tüm donanımımız ve sahip olduğumuz tecrübeli elemanlarımızla birlikte, sıkı ve titiz bir şekilde çalışarak müşterilerimize sunuyoruz.

Üçeller Depolama firmamız kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti her zaman önceliği olan firmamız bu önceliğini asla değiştirmemiş olup her zaman en iyisini sunmak için daha da sıkı çalışmaktadır.

Eşya depolama firma sayısı fazla olsa da bizler işletme anlayışı ve işleyişi olarak kalite standartları açısından çok daha üstün hizmet sunmaktayız. Sahip olduğumuz Kadıköy eşya depolama hususundaki kalite ve başarımız sadece tecrübelerimize dayanmamaktadır. Elimizdeki imkân ve donanımın da başarılarımız üzerinde oldukça fazla etkisi bulunmaktadır.

Ev depolama hizmetinde sizlere kaliteli ve titiz bir taşımacılık sunmaktayız. Üçeller Depo firmamız her zaman müşteri memnuniyeti esas almaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri

1+1 Kadıköy Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Kadıköy Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Kadıköy Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Kadıköy Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Eşya depolama hususunda kişilerin dikkat etmesi gereken birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar gözden kaçırıldığında ne yazık ki müşterilerin eşyaları ciddi anlamda zarar görebilmektedir. Kadıköy ev eşyası depolama firması olarak müşterilerimiz için tüm ihtiyaçlarını ve depolama süreçlerini tek tek düşünüp ona göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Her müşterinin eşya depolama için ihtiyaç duyacağı malzeme ya da depo özellikleri vb. farklı olacağından alacağı hizmet kalitesi aynı olsa da süreçleri farklı işleyebilmektedir.

Yaptığı her işin arkasında duran ve bugüne kadar sayısız başarılı işe imza atan firmamızın Kadıköy eşya depolama hizmetleri kapsamında dikkat ederek çalıştığı temel hususlar şunlardır;

 • Kadıköy ev depolama sırasında her eşya aynı hava koşullarına ya da ortama ihtiyaç duymamaktadır. Bazı malların depolaması sırasında sıcaklık ve nem gibi koşullara daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Kadıköy eşya depolama firması olarak tüm bu detayları sizler için düşünüyor ve ona göre özenle hareket ediyoruz.
 • Kadıköy eşya depolama firmamız için her müşteri değerlidir ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak çalışma prensiplerimiz arasındadır. Her zaman müşterilerimize doğru bilgi ve en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.
 • Depolama ve eşyaların paketlenmesi gibi tüm aşamalarda kullandığımız her bir materyal ve malzemelerin A kalite olmasına dikkat ediyoruz. Eşyaların tam olarak kaplanıp düzgün paketlendiğinden emin oluyoruz.
 • Paketleme aşaması özellikle depo edilecek olan eşyalar için en önemli adımlardan biridir. Bu konuda yetkili olan personellerimizin her biri işinde oldukça kalifiyeli ve eğitimli kişiler olup paketlemeyi kusursuz bir şekilde yapmaktadır.
 • Eşyaların taşınması sırasında kullandığımız birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi asansörlü nakliyat hizmetlerimizdir. Asansör teknolojisi ile eşyalarınızı zarar görmeden daha kısa zamanda taşımaktayız.
 • Taşınan malların araca taşınması personellerimiz tarafından yapılmakta ve araç içinde düşme veya kırılma gibi tüm zararları önleyecek düzende yerleştirilmektedir.
 • Taşıma araçlarımızın iç temizliği ve atmosferine oldukça fazla dikkat ediyoruz. Koku, nem ya da kir barındıran araçlarla eşya taşıması yapmıyoruz.
 • Eşyaların depolanması için kullandığımız Kadıköy eşya deposu ve alanları özel olarak seçiyoruz. Depo alanının yeterli büyüklükte olmasına ve yine depolanacak olan eşyaların cinsine uygun olmasına dikkat ediyoruz.
 • Depolarımızın iç alan atmosferinin optimum şartlarda bulunmasına ve iç temizliğinin tam olarak yapılmasına dikkat ediyoruz.
 • Eşyaların depoda kalma süresi boyunca güvenliğini sağladığımızdan %100 emin oluyor ve eşyaları müşterilerden aldığımız şekliyle tam olarak geri teslim ediyoruz.

Kadıköy Kiralık Eşya Depolama

Eşya depolama firmalarının hizmet alanları; eşyaları niteliklerine göre belirlemek, depoda uygun alanlar oluşturmaktır. Sonrasında eşyaların paketlenip depolara götürülmesi ve saklanmaya alınması aşamasına geçiş yapılır. Depolamada tüm bu süreç her zaman kontrol altındadır.

Kadıköy Ev Depolama Firmaları
Kadıköy Ev Eşyası Depolama

Kadıköy eşya depolama firmaları özellikle son zamanlarda kentsel yapılaşma sonrasında büyük ihtiyaç haline gelmiştir. Bu noktada profesyonel eşya depolama firmaları ile irtibat kaçınılmazdır. Kadıköy ev eşyası depolama olarak sektörümüzde müşteri memnuniyetimiz esas olan koşuldur. Biz de müşterimizin değerlerine aynı değeri göstererek, işimizi gerçekleştiririz. İş tecrübemiz ve yeniliklerle açık olma özelliğimizle depolama alanlarımızın geniş kapasitesi söz konusudur.

Kadıköy kiralık depo alanları ayda 2 kez dezenfekte edilmektedir. Depolarımızda özellikle rutubet oluşumunu engellemek amaçlı havalandırma sistemimiz vardır. Gerekirse oda sistemi uygulamamız da mevcuttur.

Kadıköy depo kiralama hizmeti, kalite standartları çerçevesinde ilerler. Depolarımız güvenlik açısından dört dörtlük koruma altındadır. Yangın söndürme, alarm sistemi ve güvenlik sistemi ile kapsamlıdır. Eşya depolarının yeterlilik kapasitesi büyük önem taşır. Geniş hacim her zaman için eşyaların konumunun oluşturulmasında olumlu etkendir. Depolarımız aynı zamanda tam donanımlıdır.

Kadıköy semti bilindiği üzere birbirine yakın ve eski yapılardan oluşmuş bir semttir. Özellikle doğal afet olarak depremden etkilenme payı çok yüksektir. Kentsel dönüşümle birlikte buralarda yeni binaların yapılması ile birlikte, eşya depolama ihtiyacı da artışa geçmiştir. Biz de Kadıköy ev deposu olarak kalitemizi uygun fiyatlarımızla birleştirerek depolama imkanları sağlamaktayız.

Kadıköy eşya depolama firmamız kendi ambalajlama işlemlerini kendisi yapar. Ambalajlamada profesyoneldir. Ekip ve ekipmanları donanımlıdır. Bu nedenle tercih edilme açısından firmamız önceliklidir. Bir eşya depolama firması için en önemli nokta güvendir. Güveninizi kazanmak adına hizmetlerimiz sigortalı kapsamındadır. Sigortalı taşıma sayesinde depolama alanlarına gelen ve muhafazası devam eden süre içerisinde güvende olacaktır.

Eşya depolama firmasına ihtiyacınız varsa, aradığınız adres biziz. Çünkü firmamız en iyi hizmeti, en kaliteli ve uygun fiyata vermektedir. Personellerimiz depolamanın tüm aşamalarında dikkatli ve tecrübelidir. Depolama hizmetlerimiz bir plan dahilindedir. Eşyalarınızı size teslim edene kadar yaptığımız anlaşma çerçevesinde ilerleriz. Belirlenen tarihte eşyalarınız adresinizden nakliye araçlarımız ile teslim alınır.

Paketleme yöntemlerimiz koruma özelliklidir. Eşyalarınızın size teslimat süresine kadar Kadıköy eşya depolama alanlarımızda özenle korunur. İstanbul gibi bir şehirde olup Kadıköy gibi bir ilçeye eşya depolamada hizmet vermek demek tecrübe sahibi olmayı gerektirir. Biz üzerimize düşen görevle; hizmetlerimizde kaliteyi, kalbinizden güveni yok etmeden çalışıyoruz.

Kadıköy Eşya Depolama Hakkında Sorular

Kadıköy depo kiralama hizmetinde nelere dikkat ediyorsunuz?

Eşya paketlenmesi bizim için en önemli konudur. Sağlam paketlenen eşyalar herhangi bir hasar durumunda zarar almaz. Bundan sonraki süreçte eşyaların taşınması ve depoya yerleştirilmesi titiz bir şekilde yerine getirilir. Alanında uzman bir ekiple eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Kadıköy eşya depolama alanında nakliye hizmetini kim yapmaktadır?

Kadıköy ev eşyası depolama firması olarak hem nakliye hem de eşyanın teslimini firmamız yapmaktadır. Sizlere profesyonel bir taşıma hizmetini en uygun ücretlere sunmaktayız. Nakliye alanında titiz bir çalışma ile ev eşyalarınızı depolarımıza taşımaktayız.

Kadıköy eşya depolama alanlarınızda nem olma ihtimali var mı?

Depo alanlarımız havadar ve rutubetsiz ortamlardan oluşmaktadır. Nemsiz bir ortamda ev eşyalarınız depolanmaktadır. Depoların yüksek katlarda olması ve bodrum gibi alanlarda olmaması nemi engellemektedir. Depolarımızın günlük kontroller yapılmaktadır.

Kadıköy eşya depolama hizmetinde ev eşyalarınızı sigortalıyor musunuz?

Ev eşyalarınızın taşınmasından teslimine kadar sigortası yapılmaktadır. Depoya yerleştirilen ev eşyalarınız hırsızlık ve deforme gibi durumlara karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Garanti altına alınan bu eşyalar sayesinde içiniz rahat olsun.

Kadıköy ev eşyası depolama ücretleri ne kadardır?

Eşyanın kapladığı alana göre ücret belirlenmektedir. Ev eşyalarınız çok ise buna göre fiyat seçeneği sunarız. Detaylı bilgi için depo ücretleri menümüze bakabilirsiniz.