Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama hizmetimiz sayesinde, yaşam alanlarında size fazlalık gibi görünen ancak atmaya kıyamadığınız tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüketim toplumu olan ülkemizde teknolojinin de etkisi ile hemen her gün yeni bir ürün çıkıyor. Buna bağlı olarak tüm yaşam alanlarında ortaya çıkan gereksiz, konforlu bir yaşam düzeni oluşmasını engelleyecektir.

Bunun yanı sıra geçici bir süre düzeninden ayrı kalmak isteyen kişilerin ya da henüz bir yaşam alanı oluşturamayacak kişilerinde eşya depolama hizmeti ihtiyacı ortaya çıkabilir. Firmamızda verilen güvenilir ve kaliteli hizmet içeriği sayesinde, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde istediğiniz süre boyunca saklanabilecektir.

Maltepe ev depolama konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, sizlere daima iyi imkanlar sunabilecektir. Nakliye hizmeti de veren kuruluşumuz, verdiği hizmetlerin tamamında yeni nesil malzeme içeriği kullanmaktadır. Tüm koşulları göz önünde bulunduran çalışanlarımız sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşamanız olanaksızdır.

Ev eşyalarının sorunsuz bir şekilde saklanması için belirli koşulların oluşturulması gerekecektir. Eşyaların yoğun güneş ışığı altında saklanabilmesi olanaksızdır. Güneş ışığı eşyaların renklerinde değişmelerin meydana gelmesine neden olabilir. Bunun yanında nemden eşyanın zarar görmesine neden olabilecek bir unsurdur.

Yoğun nem ve sıcaklık altında tüm eşyalar yavaş yavaş çürüyecektir. Özellikle uzun süre nem ve sıcaklık altında kalan eşyalar çürüyeceği için koku yapacak ve işlevini tamamen kaybedecektir. Bu koşulları dikkate alarak depo alanımızı düzenliyoruz.

Maltepe Ev Depolama

Maltepe ev depolama alanında sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Maltepe’de depolarımız bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman gelip bakabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Hizmeti
Maltepe Eşya Depolama – Salon

Eşyanın sağlıklı saklanabilmesi için ortamın temiz olması, su ve benzeri sıvıların bulunmaması diğer ayrıntılar arasındadır. Maltepe eşya deposu firmamız, tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak özel depolama alanları tasarlamıştır. Bu nedenle eşyalarınız yıllarca bu özel depolama alanlarında hiçbir zarar görmeden saklanabilecektir.

Maltepe depolama alanlarımız, yetkili çalışanlarımız tarafından belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Böylece haşere ya da kemirgen hayvanların eşyalarınıza zarar verme olasılığı bulunmayacaktır.

Müşterilerimizin büyük bir kısmı eşyalarının karışabileceği konusunda tereddütler yaşamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı, özel bölmelere ayrılmıştır. Depolama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için bu özel bölmeler kullanılır. Bu nedenle karışıklık yaşanması olanaksızdır.

Ayrıca paketlenmiş eşyaların tamamında etiketleme yapılarak kime ait olduğu ve ne olduğu gibi bilgiler not edilir. Müşterimiz eşyasını teslim alırken, hiç zorlanmadan etiketler sayesinde eşyalarının tamamına ulaşabilecektir. Maltepe depolama firmamız, her ayrıntıyı düşünerek etkin çözümler üretebilmiştir.

Maltepe ev eşyası depolama şirketleri birbirinden farklı hizmetleri ortaya koymaktadır. Her firmanın sahip olduğu özellikler bu anlamda değişiklik göstermektedir. Firmamız ise bu anlamda müşteri memnuniyeti sağlamak adına birden fazla hizmeti gerçekleştirmektedir. Sigortalama, paketleme, eşya depolama bunlardan sadece birkaçıdır.

Maltepe Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Maltepe eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin tamamına kaliteli ve geniş kapsamlı hizmet içeriği sunulabilmektedir. Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ilk olarak belirtilen numaralar üzerinden bizimle irtibata geçmesi gerekecektir.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları
Maltepe Eşya Depolama Hizmeti

İrtibat kurulması sonrasında eşyaların paketlenmesi ve yüklenmesi konusunda gün ve saat bilgisi randevusu oluşturulacaktır. Sonrasında verilebilecek hizmet içeriğimiz arasında şunlar yer almaktadır;

1) Maltepe Eşya Depolama Sözleşmesi

Eşya depolama konusunda uzun yıllardır hizmet vererek bir prestij sahibi olan firmamızda, sözleşme yapılmaktadır. Yapılan bu sözleşme ile tarafımız ve müşterilerimizin yaşayabileceği olası mağduriyetlerin önüne geçilebilmektedir. Depolama sözleşmesinde verilecek hizmet, eşyaların türü, miktarı ve saklanmaya başladığı süre gibi bilgilere yer verilmektedir.

2) Zamanında Hizmet

Müşteri memnuniyeti kapsamında oldukça titiz bir çalışma prensibine sahip Maltepe ev eşyası depolama firmamız, daima zamanında hizmet verebilecektir. Oluşabilecek tüm olumsuz durumlar, müşterilere bildirilebilecektir. Bunun dışında anlaşılan saat ve güne sadık kalınarak eşyaların paketleme, yükleme ve yerleştirme işlemi sorunsuz bir şekilde yapılabilecektir.

3) Temiz Depolama Hizmeti

Özel oluşturulan depolama alanlarında temizliğe büyük önem gösterilmektedir. Belirli aralıklarla bu alanlar dezenfekte edilerek haşere hayvanların eşyalara zarar vermesi engellenebilecektir. Bunun yanı sıra alanlar daima temiz ve düzenli tutulmaktadır. Özel raf sistemleri sayesinde paketlenmiş ve etiketlenmiş eşyalar hiçbir zarar görmeden saklanacaktır.

4) Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız bütçeye uygunluk gösteren fiyat tarifesi ile de takdir toplamaktadır. Bu kapsamda en uygun fiyat garantisi sunduğumuzu söyleyebilmemiz mümkün olacaktır. Verilen fiyat içeriği karşılığında alacağınız hizmet beklentinizi karşılayabilecektir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe ev eşyası depolama şirketi olan kuruluşumuz, tüm güvenlik önlemlerine önem vermektedir. Eşyalarımızın bulunduğu depolarda 7/24 özel kamera sistemleri bulunmaktadır. Sürekli incelenen kamera görüntüleri sayesinde hırsızlık gibi durumların yaşanması söz konusu olamayacaktır.

Maltepe Eşya Depolama Ücretleri
Maltepe Eşya Depolama – Şifonyer

Bizimle irtibata geçerek randevu oluşturmanız halinde belirtilen gün ve saatte adresinize gelinecektir. Alınması gereken eşyalar ilk olarak özel ambalajlar ile paketlenecektir. Kullanılan pat patlı kağıtlar ve streç filmlerin tamamı size özel olarak sıfır kullanılmaktadır.

Detaylı bir şekilde paketleme yapılarak eşyalarınızın zarar görme olasılığı minimuma indirilecektir. Herhangi bir eşyanızın zarar görmesi halinde ise, zararın maddi karşılığı tarafımızca size ödenecektir. Paketleme sonrasında forklift ve benzeri malzemeler kullanılarak eşyaların araca taşınması sağlanabilecektir.

Yükleme aşamasından sonra eşyalarınızın yerleştirilebilmesi için uygun büyüklükteki depolama alanına eşyalar yerleştirilecektir. Bu aşamada eşyaların türüne göre sınıflandırma yapılarak, eşyaların tamamı etiketlendirilir.

Maltepe eşya depolama hizmeti veren kuruluşumuzda dilediğiniz süre boyunca saklanabilecektir. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü firmamızda, konforlu bir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşyanın yoğunluğuna göre müşteriler 5-10, 10-15, 15-20 metrekarelik alanlar tercih edilebileceklerdir.

Maltepe ilçemiz ve şehrimiz sınırları içerisinde sektördeki en iyi imkanların sunulduğu depolama alanlarıdır. Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin eşyalarını daha iyi muhafaza etmek için çalıştık. Müşterilerimizin firmamızdan talep ettikleri depolama hizmetlerini hep en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe kiralık eşya depolama şirketimizde, merak edilen konuların başında fiyatlandırma gelmektedir. Fiyatlandırma için bazı özel durumların göz önünde bulundurulması gereklidir. Eşya depolama hizmetleri için oluşturulan alanlar metrekareye göre değişiklik göstermektedir.

1+1 Maltepe Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Maltepe Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Maltepe Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Maltepe Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Bu alanların her biri birbirinden farklı fiyat tarifesine sahiptir. Bunun yanında Maltepe eşya depolama fiyatları, eşyanın saklanacağı zaman dilimine göre de değişebilecektir. Süre ne kadar artarsa fiyat içeriği de doğru orantılı olarak artacaktır. Daim en uygun fiyat garantisi sunan firmamız, müşterilerin hiçbir talebini geri çevirmeden aradığı hizmete ulaşabilmesine yardımcı olabilecektir.

Maltepe Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama ihtiyacı genel olarak taşınmalar ya da tayinler gibi durumlarla sıkça ihtiyaç haline gelir.  Maltepe eşya depolama olarak en kaliteli, en güvenilir hizmeti verdiğimiz için huzurluyuz. Bu huzur sizlerin emanetine iyi bakmayı, korumayı sağlamış bir firma unvanını taşıdığımızdandır.

Maltepe Kiralık Depo
Maltepe Eşya Depolama Hizmeti

Ekspertiz hizmetimiz uzman ekiplerimizce eşliğinde olup, depolarımıza taşınacak eşyalarınız için ön değerlendirme kapsamındadır. Uzmanlığımız ve yıllara dayanan tecrübemiz nakliye, paketleme, montaj ve depolama şeklindedir.

Eşya depolama alanlarının olmazsa olmaz özellikleri vardır. Bunların başında da güvenlik gelir. Bir müşteri eşyasını emanet ederken güvenmesi gerekir. Bir eşya deposunda güvenlik kriterinin tatmin edici olması demek, 7/24 kamera sistemi dışında güvenlik personeli ile de korunması demektir. Biz Maltepe eşya deposu olarak bu sistemi depolama alanlarımızda kurmuş olmanın ayrıcalığını taşıyoruz. Alarm sistemimizde bulunmaktadır.

Eşya depolarının en önemli sorunu rutubettir. Nem oluşmaması için depolama alanlarının sık sık havalandırma sistemi içerisinde olması gerekir. Rutubet, kötü koku eşyaların baş düşmanıdır. Maltepe kiralık eşya depolama alanlarında böyle olumsuz bir durumla karşı karşıya kalınmaz.

Maltepe Kiralık Depo Hizmeti

Depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın ambalajlanması, montaj ve de montaj işlemleri, nakliye hizmetleri bünyemizdeki uzman ekiplerimizce gerçekleştirilir. Hizmetlerimizde hızlılık, kalite, güven, ekonomik fiyat yaklaşımı söz konusudur.

Eşya depolama hizmeti profesyonel destek yardımıyla olduğunda sorunsuz ilerler. Bizler Maltepe kiralık depo olarak yanınızdayız. Çalışma sistemimiz içerisinde müşteri memnuniyetimiz ön plandadır. Hizmetlerimiz profesyonel destek ve çözümlerle çevrilidir. Konusunda uzman olan teknik personellerimize her şekilde güvenebilirsiniz.

Biz bu sektöre adım attığımızda 1990’lı yıllarda hizmetlerimiz kaliteden şaşmayacak sözü verdik. Bu sözle bugünlere geldik, referanslarımızla kazandığımız güveni kucakladık. Bakış açımızda her zaman yenilikçi olmak ve sürekli kendini geliştirmek vardır. Biz Maltepe eşya depolama olarak bu yapımızdan ödün vermedik.

Depolama alanlarımızda ortam her zaman hijyeniktir. Sürekli halde temizlik işlemleri uygulanır. Hijyenik durumu eşyaların kirden, tozdan, kokudan uzak kalmasında etkendir. Ve yine rutin bir şekilde haşerelere karşı ilaçlama yapılır. Sorundan uzak hizmet sağlamak bizim görevimizdir.

Maltepe Eşya Depolama Hakkında Sorular

Maltepe eşya depolama fiyatları nasıl belirleniyor?

Eşyaların yoğunluğu ücreti belirlemektedir. Depolanan eşyalarınız eksper hizmeti sayesinde inceledikten sonra sizlere en uygun depolama ücreti sunulur. Ev eşyalarınızın depomuzda kapladığı alana göre hesaplama yapılmaktadır.

Maltepe ev eşyası depolama hizmetinde eşya taşımayı kim yapmaktadır?

Eşya taşıma işlemini sizlere en uygun ücretlere bizler sunmaktayız. Ev eşyalarınızın taşınması ve teslim edilmesi uzman ekibimiz tarafından özenle yerine getirilir.

Maltepe ev depolama alanında eşyalar sigortalı mı depolanıyor?

Ev eşyalarınızın sigortalama hizmeti ilk paketlemeden başlar. Paketlemeyi yaptıktan sonra sizlere eşyalarınız düzenli bir şekilde aracımıza taşıması yapılır. Depoya getirildikten sonra depo odanıza yerleşimi yapılmaktadır. Bütün bu süreçte ev eşyalarınız sigorta güvencesindedir.

Maltepe eşya depolama firmaları arasında farklılıklarınız nelerdir?

Maltepe depo kiralama alanında firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Depo sözleşmesi ve sigortası yapmaktayız. Depolarımız nemsiz ve temiz ortamlardadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön plana almaktayız.

Maltepe eşya depolama hizmetinde çalışan personelleriniz işlerinde ustalar mı?

Her bir çalışanımız işinde ustadır. Marangoz ustamız mobilyalarınızın monte ve de montesini titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Paketlemede işin ustası elemanlarımız işlerini temiz bir şekilde yerine getirmektedir.