Maltepe eşya depolama hizmetimiz sayesinde, yaşam alanlarında size fazlalık gibi görünen ancak atmaya kıyamadığınız tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Hizmeti
Maltepe Eşya Depolama – Salon

Tüketim toplumu olan ülkemizde teknolojinin de etkisi ile hemen her gün yeni bir ürün çıkıyor. Buna bağlı olarak tüm yaşam alanlarında ortaya çıkan gereksiz, konforlu bir yaşam düzeni oluşmasını engelleyecektir.

Bunun yanı sıra geçici bir süre düzeninden ayrı kalmak isteyen kişilerin ya da henüz bir yaşam alanı oluşturamayacak kişilerinde eşya depolama hizmeti ihtiyacı ortaya çıkabilir. Firmamızda verilen güvenilir ve kaliteli hizmet içeriği sayesinde, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde istediğiniz süre boyunca saklanabilecektir.

Maltepe ev depolama konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, sizlere daima iyi imkanlar sunabilecektir. Nakliye hizmeti de veren kuruluşumuz, verdiği hizmetlerin tamamında yeni nesil malzeme içeriği kullanmaktadır. Tüm koşulları göz önünde bulunduran çalışanlarımız sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşamanız olanaksızdır.

Ev eşyalarının sorunsuz bir şekilde saklanması için belirli koşulların oluşturulması gerekecektir. Eşyaların yoğun güneş ışığı altında saklanabilmesi olanaksızdır. Güneş ışığı eşyaların renklerinde değişmelerin meydana gelmesine neden olabilir. Bunun yanında nemden eşyanın zarar görmesine neden olabilecek bir unsurdur.

Yoğun nem ve sıcaklık altında tüm eşyalar yavaş yavaş çürüyecektir. Özellikle uzun süre nem ve sıcaklık altında kalan eşyalar çürüyeceği için koku yapacak ve işlevini tamamen kaybedecektir. Bu koşulları dikkate alarak depo alanımızı düzenliyoruz.

Maltepe Ev Depolama

Maltepe ev depolama alanında sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Maltepe’de depolarımız bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman gelip bakabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları
Maltepe Eşya Depolama Hizmeti

Eşyanın sağlıklı saklanabilmesi için ortamın temiz olması, su ve benzeri sıvıların bulunmaması diğer ayrıntılar arasındadır. Maltepe eşya deposu firmamız, tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak özel depolama alanları tasarlamıştır. Bu nedenle eşyalarınız yıllarca bu özel depolama alanlarında hiçbir zarar görmeden saklanabilecektir.

Maltepe depolama alanlarımız, yetkili çalışanlarımız tarafından belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Böylece haşere ya da kemirgen hayvanların eşyalarınıza zarar verme olasılığı bulunmayacaktır.

Müşterilerimizin büyük bir kısmı eşyalarının karışabileceği konusunda tereddütler yaşamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı, özel bölmelere ayrılmıştır. Depolama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için bu özel bölmeler kullanılır. Bu nedenle karışıklık yaşanması olanaksızdır.

Ayrıca paketlenmiş eşyaların tamamında etiketleme yapılarak kime ait olduğu ve ne olduğu gibi bilgiler not edilir. Müşterimiz eşyasını teslim alırken, hiç zorlanmadan etiketler sayesinde eşyalarının tamamına ulaşabilecektir. Maltepe depolama firmamız, her ayrıntıyı düşünerek etkin çözümler üretebilmiştir.

Maltepe ev eşyası depolama şirketleri birbirinden farklı hizmetleri ortaya koymaktadır. Her firmanın sahip olduğu özellikler bu anlamda değişiklik göstermektedir. Firmamız ise bu anlamda müşteri memnuniyeti sağlamak adına birden fazla hizmeti gerçekleştirmektedir. Sigortalama, paketleme, eşya depolama bunlardan sadece birkaçıdır.

Maltepe Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Maltepe eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin tamamına kaliteli ve geniş kapsamlı hizmet içeriği sunulabilmektedir. Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ilk olarak belirtilen numaralar üzerinden bizimle irtibata geçmesi gerekecektir.

İrtibat kurulması sonrasında eşyaların paketlenmesi ve yüklenmesi konusunda gün ve saat bilgisi randevusu oluşturulacaktır. Sonrasında verilebilecek hizmet içeriğimiz arasında şunlar yer almaktadır;

1) Eşya Depolama Sözleşmesi

Eşya depolama konusunda uzun yıllardır hizmet vererek bir prestij sahibi olan firmamızda, sözleşme yapılmaktadır. Yapılan bu sözleşme ile tarafımız ve müşterilerimizin yaşayabileceği olası mağduriyetlerin önüne geçilebilmektedir. Depolama sözleşmesinde verilecek hizmet, eşyaların türü, miktarı ve saklanmaya başladığı süre gibi bilgilere yer verilmektedir.

2) Zamanında Hizmet

Müşteri memnuniyeti kapsamında oldukça titiz bir çalışma prensibine sahip Maltepe ev eşyası depolama firmamız, daima zamanında hizmet verebilecektir. Oluşabilecek tüm olumsuz durumlar, müşterilere bildirilebilecektir. Bunun dışında anlaşılan saat ve güne sadık kalınarak eşyaların paketleme, yükleme ve yerleştirme işlemi sorunsuz bir şekilde yapılabilecektir.

3) Temiz Depolama Hizmeti

Özel oluşturulan depolama alanlarında temizliğe büyük önem gösterilmektedir. Belirli aralıklarla bu alanlar dezenfekte edilerek haşere hayvanların eşyalara zarar vermesi engellenebilecektir. Bunun yanı sıra alanlar daima temiz ve düzenli tutulmaktadır. Özel raf sistemleri sayesinde paketlenmiş ve etiketlenmiş eşyalar hiçbir zarar görmeden saklanacaktır.

4) Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız bütçeye uygunluk gösteren fiyat tarifesi ile de takdir toplamaktadır. Bu kapsamda en uygun fiyat garantisi sunduğumuzu söyleyebilmemiz mümkün olacaktır. Verilen fiyat içeriği karşılığında alacağınız hizmet beklentinizi karşılayabilecektir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe ev eşyası depolama şirketi olan kuruluşumuz, tüm güvenlik önlemlerine önem vermektedir. Eşyalarımızın bulunduğu depolarda 7/24 özel kamera sistemleri bulunmaktadır. Sürekli incelenen kamera görüntüleri sayesinde hırsızlık gibi durumların yaşanması söz konusu olamayacaktır.

Maltepe Eşya Depolama Ücretleri
Maltepe Eşya Depolama – Şifonyer

Bizimle irtibata geçerek randevu oluşturmanız halinde belirtilen gün ve saatte adresinize gelinecektir. Alınması gereken eşyalar ilk olarak özel ambalajlar ile paketlenecektir. Kullanılan pat patlı kağıtlar ve streç filmlerin tamamı size özel olarak sıfır kullanılmaktadır.

Detaylı bir şekilde paketleme yapılarak eşyalarınızın zarar görme olasılığı minimuma indirilecektir. Herhangi bir eşyanızın zarar görmesi halinde ise, zararın maddi karşılığı tarafımızca size ödenecektir. Paketleme sonrasında forklift ve benzeri malzemeler kullanılarak eşyaların araca taşınması sağlanabilecektir.

Yükleme aşamasından sonra eşyalarınızın yerleştirilebilmesi için uygun büyüklükteki depolama alanına eşyalar yerleştirilecektir. Bu aşamada eşyaların türüne göre sınıflandırma yapılarak, eşyaların tamamı etiketlendirilir.

Maltepe eşya depolama hizmeti veren kuruluşumuzda dilediğiniz süre boyunca saklanabilecektir. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü firmamızda, konforlu bir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşyanın yoğunluğuna göre müşteriler 5-10, 10-15, 15-20 metrekarelik alanlar tercih edilebileceklerdir.

Maltepe ilçemiz ve şehrimiz sınırları içerisinde sektördeki en iyi imkanların sunulduğu depolama alanlarıdır. Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin eşyalarını daha iyi muhafaza etmek için çalıştık. Müşterilerimizin firmamızdan talep ettikleri depolama hizmetlerini hep en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe kiralık eşya depolama şirketimizde, merak edilen konuların başında fiyatlandırma gelmektedir. Fiyatlandırma için bazı özel durumların göz önünde bulundurulması gereklidir. Eşya depolama hizmetleri için oluşturulan alanlar metrekareye göre değişiklik göstermektedir.

Bu alanların her biri birbirinden farklı fiyat tarifesine sahiptir. Bunun yanında Maltepe eşya depolama fiyatları, eşyanın saklanacağı zaman dilimine göre de değişebilecektir. Süre ne kadar artarsa fiyat içeriği de doğru orantılı olarak artacaktır. Daim en uygun fiyat garantisi sunan firmamız, müşterilerin hiçbir talebini geri çevirmeden aradığı hizmete ulaşabilmesine yardımcı olabilecektir.

Maltepe Eşya Depolama Hizmetine Dair Sorular

Firmanızın sahip olduğu depolarda istenilen her eşyanın saklanabilmesi mümkün mü?

Maltepe ev eşyası deposu olarak hizmet veren şirketimiz, tüm eşyaların saklanabilmesine elverişlidir. Boyut ya da malzeme içeriği fark etmeksizin tüm beyaz eşya, mobilya ve benzeri eşyaların depolarımızda saklanabilmesi mümkündür.

Firmanızda faaliyet gösteren ekip arkadaşlarınız alanında uzman mı?

Maltepe eşya depolama firmamızda faaliyet gösteren ekip arkadaşlarımızın tamamı istifleme konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip kişilerdir. Çalışanlarımızın tamamı, çalışma hayatına başlamadan önce istifleme konusunda uzun eğitimlerden geçmişlerdir. Bu nedenle tüm eşyaları cinsi ve boyutuna göre sınıflandırarak, depolara düzenli ve temiz bir şekilde yerleştirebileceklerdir.

Depolama hizmetinizde sözleşme ve sigorta yapabiliyor musunuz?

Firmamız ev eşya depolama hizmeti öncesinde sözleşme yapmaktadır. Bu sözleşmede verilen hizmet, eşya türü, saklanma süresi gibi bilgilere yer verilmektedir. Sözleşme her iki tarafında çıkarlarının korunabilmesi amacıyla yapılırken, kurumsal bir firma olduğumuzu da siz müşterilerimize ispat edebilecektir. Verilen hizmet içeriğimizin tamamında sigorta bulunmaktadır. Tarafımızdan kaynaklı bir neden sebebiyle, eşyalarınızın hasar görürse maddi karşılığı firmamız tarafından sizlere ödenebilecektir.

Maltepe kiralık depolama hizmeti verdiğiniz depolarda temizliğe önem veriyor musunuz?

Maltepe ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamız, temizlik konusunda oldukça hassas bir yaklaşım sergilemektedir. Öncelikle eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi açısından depolarımız yoğun güneş ışığı, sıcaklık ve nem gibi etmenlerden izole edilmiştir. Bunun yanı sıra sürekli olarak temizliği yapılarak hijyenik olması sağlanır. Belirli aralıklarla depolar dezenfekte edilerek kemirgen ya da böcek türlerinin eşyalara zarar vermesi engellenmektedir.

Maltepe eşya depolama hizmetinde ev eşyalarımızı tekrardan istediğimizde belirtilen adrese getiriyor musunuz?

Eşya depolama hizmetinde her zaman müşterilerimizin istekleri yönünde hareket etmekteyiz. Randevu aldıktan sonra belirttiğiniz vakit ve adreste hazır bulunmaktayız.

Maltepe eşya deposu hizmetinde eşyaların üzerinden 1 yıl geçmesi durumunda süre uzatabiliyor muyuz?

Ev eşyası depolama hizmetimizde süre konusunu müşterilerimizin isteklerine bırakmaktayız. Dilerseniz 6 ay depolama hizmeti alabilirsiniz dilerseniz de 6 yıl depolama hizmeti alabilirsiniz.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın