Maltepe eşya depolama hizmetlerimizi, Maltepe semtinde yaşayan müşterilerimize özel olarak gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı belirlediğiniz süreye kadar güvenli bir şekilde depoluyoruz. Dilediğiniz zamana kadar özel olarak tasarlanmış depolarımızı kullanabilirsiniz.

Maltepe Ev Eşyası Depolama
Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya deposu hizmetinde birçok kriterin yerine getirilmesi gerekir. Her eşyanın içinde bulunduğu ortamda sağlıklı bir şekilde kalabilmesi için şartların oluşturulması gereklidir. Mesela antika bir halıyı, güneş ve havanın olduğu bir yerde muhafaza edemezsiniz. Eğer böyle bir ortamda halıyı muhafaza etmeye kalkarsanız, küçük organizmalar ve güneş ışınları halıya zarar verecek ve bütünlüğünü bozacaktır. Kısa bir süre sonra da halının çürüyerek değerini kaybettiğini gözlemlersiniz. Tüm ev eşyalarında da aynı mantık geçerlidir. Birçok ev eşyasının nemden ve güneş ışınlarından korunması gerekir. Mesela buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi cihazların dış gövdeleri zamanla sudan zarar görür. Çürüyerek işlevsiz hale gelirler ve bu cihazları koruyamazlar. Halı ve kilim gibi eşyalar için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Kilimlerde nemden ve güneş ışınlarından olumsuz olarak etkilenirler.

Maltepe ev depolama hizmetimizde depo ortamlarını temiz tutmaktayız. Eşyaların depolanması için depo koşullarının özel olması gerektiğini söyleyebiliriz. Üçeller depolama firması olarak, depolarımızda ev eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesi için tüm şartları yerine getiriyoruz. Tüm ev eşyalarını uygun paketleme malzemeleriyle koruma altına alıyoruz. Daha sonra üzerilerine bilgi etiketleri yapıştırıyoruz. Bunu yapmamızdaki amaç, eşyaların nerede saklanacağını ve ne zaman depolardan tahliye edileceğini belirlemektir. Ev eşyalarınızın depolanması için bizlere en az bir hafta öncesinden haber veriyorsunuz. Mobilya gibi söküm işlemi gerçekleştirecek eşyalar, saklanmak üzere hazırlanır. Depolama için tüm şartları yerine getirdikten sonra, eşyaları depo raflarına yerleştiriyoruz. En fazla 8 metre yükseklikte olacak şekilde depo raflarımız bulunuyor. Rafların ise en az zemin seviyesinden 1.5 metre yukarıda olacak şekilde tasarladık ve depo içerisine konumlandırdık. Depolamada birinci kural güvenliktir. Eşyaların yalnızca raflarda olduğu gibi beklemesi tabi ki düşünülemez. Tüm koruma ve güvenlik tedbirlerinin de alınması gerekir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe ev eşyası depolama hizmetinde daima temiz ve ferah depolar kullanmaktayız. Depoların yalnızca uygun hava şartlarını sağlaması değil, eşyaların zarar görmesini ya da çalınmasını engelleyici şartları da sağlamaktayız. Tüm depolarımızda eşyaları güvenli bir şekilde yerleştirecek ve tekrardan taşınmasını sağlayacak sistemler geliştirdik. Bu yüzden eşyaların yerleştirildiği rafları özel olarak tasarladık. Ayrıca eşyaların depodan güvenli bir şekilde çıkarılabilmesi için de forklift ve transpalet gibi araçları kullandık. Tüm depolarımızı kapalı devre güvenlik kameraları ile 24 saat izlenir. Tek bir merkezden depolardaki güvenlik kameraları kontrol edilir. Her deponun başında ise vardiyalı olarak görev yapan güvenlik görevlileri bulunur. Eşyaların raf sistemi ile değil de üst üste konulması sonucunda, tabi ki zarar görmesi kaçınılmaz olacaktı. Bu yüzden depolama hizmetlerini her firmanın veremeyeceğini belirtmek isteriz. Aynı sistemi Kadıköy eşya depolama alanında da kullanmaktayız. Depolarımız son derece güvenlidir. Dilerseniz gelip bizzat inceleyebilirsiniz. Depolarımızda klima ve havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

Kiralık eşya deposu geçici olarak taşınma işlemlerinizde oldukça işinize yarayacak bir kavramdır. Acil olarak şehir dışına çıkmanız gerekebilir ve uzun bir süre dönemeyebilirsiniz. Bu durumda eşyalarınızı evde bırakmak mantıklı olmayacaktır. Çünkü döndüğünüzde eşyalarınızın çoğunun zarar gördüğüne şahit olabilirsiniz. Onun yerine eşyalarınızın sürekli gözetim altında tutulduğu Maltepe kiralık eşya depolama hizmetlerinden yararlanmanız mantıklı olacaktır. Maltepe eşya depolama firmaları arasında hizmetlerimizi sizler için en iyi şekilde veriyoruz. Yalnızca eşyaların korunması için depo alanları yeterli olmayacaktır. Ayrıca depolama faaliyetlerini yürüten tüm personelin de bu konuda deneyimli olması gerekir. Şöyle düşünelim. Nakliye firması olarak son sistem bir depoya sahipsiniz. Deponuzda tüm güvenlik önlemleri mevcut ve kamera sistemlerinden alarm sistemlerine kadar her şey var. Ancak deneyimsiz ve işi bilmeyen personele sahipsiniz. Bu personel ise eşyaları depoya yüklerken ya da depodan çıkarırken deneyimsiz oldukları için zarar veriyorlar.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe eşya depolama fiyatları için firmamızı arayınız. Depolama fiyatları eşyalarınızın yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Birçok kişi eşya depolama fiyatlarının pahalı olduğunu düşünür. Oysa ki detaylı düşünüldüğünde Maltepe eşya deposu fiyatları hiç de pahalı değildir. Şöyle düşünün uzunca bir tatile çıktınız. Eşyalarınızı evde bırakmaya karar verdiniz. Eşyalarınızı korumak için ya paketlemeniz gerekir ya da başka tedbirleri uygulamanız gerekir. Peki eşyalarınızın çalınma riski ne olacak? Özellikle kalabalık şehirlerde bu tür hırsızlık vakaları oldukça yaygındır. Şimdi depolamaya vermediğiniz ücret katlanarak size zarar olarak dönmüş oldu. Yani çalınan eşyalarınızın değerine göre zarara uğradınız. Ancak eşya depolama hizmeti almış olsaydınız, cüzi bir ücretle eşyalarınız güven altında olacaktı ve maddi olarak kayba uğramayacaktınız. İşte tüm mesleklerde olduğu gibi depolama hizmetlerinde de insan faktörü oldukça önemlidir. Bu yüzden Üçeller depolama olarak bünyemizde bizlere yardımcı olan personelin deneyimli olmasına özen gösteriyoruz. Tabi ki bununla da yetinmeyip, personele düzenli olarak eğitim veriyoruz. Böylece en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Maltepe kiralık depo ve diğer depolama hizmetlerinde sistem oluşturmak oldukça önemlidir. Mesela bir müşterinin ev eşyalarını paketlediniz ve depoya yerleştirdiniz. Diğer müşterilerin eşyalarını da aynı şekilde depoya yerleştirdiniz. Peki hangi eşyanın, hangi müşteriye ait olduğunu nereden bileceksiniz? Ya da eşyaları yerleştirdiniz ve müşterilerinizden birisi acil olarak eşyaları almak istedi. Ancak daha önce yerleştirdiğiniz eşyalar, almanız gereken eşyalara engel oluyor. Ne oldu bu durumda? Acil olan bir işi zamanında yapamadınız. Sistemli davranmadığınız için müşterinin size olan güveni bir anda yıkıldı. İşte depolama hizmetlerinde sistemli olmak dediğimiz kavram budur. Depoda bulunan eşyaların ne zaman depoya girdiği, ne zaman depodan çıkacağı, acil durumlarda hangi prosedürlerin takip edileceği gibi olayların önceden planlanması gerekir. Ev depolama işlemlerinde, depolama faaliyeti, eşyaların evde paketlenip alınması ile başlar. Sultanbeyli eşya depolama hizmetimizde de güvenliği üst seviyede tutmaktayız. Dilerseniz bu hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın