E-mail Adresimiz info@ucellerdepolama.com
Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz9:00 - 18:00

Blog

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama hizmetleri sunan firmamız, müşterilerimizin sorunsuz şekilde eşyalarının paketlenmesi, nakliyesi ve depolanması konusunda uzun yıllardır profesyonel şekilde hizmet vermektedir. İstanbul ev eşyası depolamasında kurumsal hizmet sunmaktayız.

Yaşam alanlarınızda konforunuzu bozan, rahat hareket etmenizi engel olan ama yine atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Eşya depolama işlemi eşyalarınız geri dönüşüm yapılarak tekrar kullanılmasını sağlar ve kullanmasanız dahi anılarınızı saklamanızı sağlar. Değerli eşyalarınızdan kastımız; tablolarınız, sanat eserleriniz, antika eşyalarınız da olabilir. Evinizde yer olmadığı halde belki bir gün işe yarar ümidi ile sakladığınız bütün eşyalarınız gönül rahatlığı ile bu depolarda muhafaza edebilirsiniz.

Genellikle uzun süreli olarak evine gelemeyecek kişilerin kira bedelini ödemek yerine daha uygun maliyetlerle depolama hizmetinden faydalandıkları bilinmektedir. Taşınmalarda gidilecek yerin bir süre sonra hazır olması da depo hizmetlerine sevk eden durumlardandır. Bunlar harici yeni evleneceklerin de eşya hazırlıkları yaptıkları dönemde eşyaları koyacak yer bulamadıklarından depolama hizmetinden yararlanmaları oldukça ekonomik bir tercih olmaktadır.

İstanbul eşya depolama hizmetleri konusunda aktif hizmet sunan şirketimiz, kaliteli hizmet veren ve işinde profesyonel ekibe sahiptir. Eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Firması

Pendik eşya depolama firması olarak hizmet veren şirketimiz, bölgesinde işine hakim ve referansları ile pazarın en önde gelenlerindendir.  Ev eşyası depolaması esnasında dikkat edilmesi gereken bütün hususlar dikkate alınır ve çalışmaları büyük titizlikle yürütmekteyiz. Evinizden teslim aldığımız her eşyayı depolama işlemi için sigortalanmaktadır. Bu sayede, eşyanızın olası şekilde zarar görmesi söz konusu olduğunda eşyalarınıza ait bu sigorta sayesinde ortaya çıkacak zarar karşılanmaktadır.

Ev eşyası depolama hizmeti veren firmalara aranması gereken başlıca özellikler;güvenlik için alınan önlemler, sigorta işlemleri, deponun  fiziki koşullarıdır. Her depo özellikle küf ve nemden uzak olmalıdır. Eşyalar asla rutubet ya da küfe maruz kalmamalıdır. İstanbul eşya depolamada karşımıza çıkan farklı boyutlarda depolar bulunmaktadır. Bunlar; mini, maksi, mega, ultra depolardır. Bu firmalar sadece evlerin eşyalarını değil, ofis ve büyük işletmelerin de eşyalarını kalite ve güvence eşliğinde koruma altına almaktadır. Özellikle fuar ve organizasyon işlerinde aktif olan şirketlerin dönemsel kullanılan malzeme, araç ve gereçlerini saklamaları için idealdir. Bu araç gereçler kendi bünyelerinde saklanması söz konusu olmayan eşyalardır ancak sezonu geldiğinde mutlaka kullanılacak eşyalardır. İşi bitince atmak, bir süre sonra daha fazla maliyetle alınmasına sebep olacaktır. İşte buradaki maliyeti ortadan kaldırmak adına depolama hizmetlerinden faydalanmak hem ekonomiktir hem de güvenlidir.

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Pendik eşya depolama hizmetlerinde bazı önemli hususlar vardır. Depolama hizmeti eşyanızın evinizde paketlenmesi ile başlar. Nakliye ve depoya yerleştirme ile devam eder. Siz eşyanızı geri alana kadar da güvenli şekilde eşya depolama hizmeti verilmeye devam edilir.

Ev eşyaları depolanırken olası bir yangın ya da sel baskınına karşılık her türlü önlem alınmaktadır. Depolar 7/24 kamera takip sistemleri ile takip edilmektedir. Her müşteriye ait depo numaralıdır. Bu numaralara ait anahtarlar depo sahibine teslim edilir ve bu anahtarlar sadece müşteride bulunmaktadır. Bu depolar her türlü hırsızlık olayına karşı her türlü güvenliğin alındığı korunaklı alanlardır.

Özellikle uzun süre evine gelmeyecek kişiler, evlerinin hırsızlık olayına açık hedef olabileceği düşüncesi ile ev eşyalarını depolama şirketlerine teslim etmektedir. Burada bütün eşyalar sigortalandığı için, herhangi olumsuz bir durum karşısında sigorta bu zararı karşılamaktadır.Pendik eşya depolama hizmetinden faydalanmak için illaki bir nakliye aracı eşyanızın olmasına gerek yoktur. Bir koli dahi eşyanız olsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Araçlarımız aynı titizlikle evinizde kolileme işlemini yapar ve eşyanızı sizden teslim alır. Bu şekilde eşyanız güvenle, tertemiz ve ferah bir ortamda istediğiniz süre boyunca saklanır.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Pendik eşya depolama konusunda fiyatlandırma eşyaların ebadına, adedine ve depolanacağı süreye bağlıdır. Özellikle 6 aya kadar depolaması yapılacak eşyalarda fiyatlar daha çok paket indirim uygulanabilir olabilmektedir. 6 ay ve üzerinde olan depolamalarda fiyatlar daha ekonomik olabilmektedir.

Eşyanızın sayısı ve ebadı konulacak deponun da büyüklüğünü belirlemektedir. Bu büyüklük depo için fiyatı belirleyen en önemli husus olacaktır. Örneğin tek başına bir çamaşır makinesi depolanması istediğinde mini depo yeterli olacaktır. Ancak 1+1 evinin eşyasını depolamak isteyen bir müşteri için maxi depo daha yerinde olacaktır. Burada mini ve maxi depo arasında fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Tabi müşterinin isteği doğrultusunda daha sonradan eşya eklenebilmesi ihtimali sebebi ile az eşya daha büyük kapasiteli depoda saklanabilmektedir. Burada müşteri ödeyeceği tutarı başında kabul eder. Talep edilecek ücretlerde KDV, nakliye ve sigorta ücretleri dahildir.

Pendik Eşya Depolamada Eşya Paketleme

Pendik eşya depolamada eşya paketleme yapılırken bütün çalışmalar hassas şekilde yürütülmektedir. Eşyalar müşterinin evinden teslim alınmadan önce çok iyi şekilde paketlenmektedir. Bu çalışma ev eşyası depolama işleminin temelini sağlamlaştırmaktadır. Paketleme işleminde patpatlar, ambalaj kağıtları ve koliler kullanılmaktadır. Paketleme işleminde önce eşyalar kırılanlar ve kırılmazlar şeklinde sınıflandırılır. Kırılan eşyalar öncelikle patpatlar ile sarılır ve bu şekilde paketlenir. Kırılan eşyaların bir yerde paketlenmesi eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesini ve daha dikkatli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Sadece taşıma esnasında değil depoya yerleştirme sırasında da herhangi bir şekilde zarar görmesi engellenmiş olur.

Beyaz eşyalar ve mobilyalar eşya taşınırken zarar görme ihtimali en yüksek eşyalardır. Yüzeylerinde en ufak bir harekette çizilmeler oluşabilmektedir. Bu sebeple eşya paketlemesi yapılırken beyaz eşyalar ve mobilyalar daha da özenli şekilde ambalaj kağıdına sarılır. Depoya yerleştirme esnasında üst üste konulurken hasar görmemesi ve yerden tasarruf edilerek düzenli depolama işlemi hedeflenir.

Pendik Eşya Depolamada Eşya Taşıma

Pendik eşya depolama eşya taşıma işlemini nakliye araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız Pendik ve İstanbul genelinde depolama hizmetlerimizi kolaylaştırmak ve pratik şekilde taşımak üzere hareket etmektedirler. Taşıma sırasında en önemli husus, eşyaların asla zarar görmemesidir. Evden paketlenerek çıkarılan eşya, o andan itibaren sigortalıdır. Gerekli evraklar müşteriye imzalatılır ve eşyalar teslim alınır. Eşyayı teslim aldığımız andan itibaren sorumluluk bize aittir. Gerekli kayıtlar düzgün şekilde tutulur ve depolanmak üzere taşıma işlemine geçilir. Taşıma işleminin sonlanacağı nokta depodur. Eşyalar nakliye aracından indirilirken de başında gösterilen hassasiyet ile indirilir ve yerlerine yerleştirilir. Eşyalar depoya yerleştirilirken düzen ve nizamı mühimdir. Dağınık bir yerleştirme eşyanın zarar görmesine sebeptir. Şirketimiz teslim aldığı bütün eşyaları büyük titizlikle depoya muntazam şekilde yerleştirir ve bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz eşyanızı kolaylıkla almanız sağlanır.

İstanbul Pendik Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Pendik eşya depolama hizmeti, hayatı sizler için kolaylaştıran bir hizmettir. Şehrin verdiği bunaltıcı havayı evinizde çekmek zorunda bırakmaz. Evinizde kullanım fazlası bütün eşyalarınızı atmaya gerek kalmadan depolamanız için hizmet verilmektedir. İsterseniz evinizdeki, isterseniz ofisinizdeki eşyayı depoya bırakabilirsiniz. Fabrikalara ait makine ve benzeri kullanım dışı ürünler de boyutlarına uygun depolarda muhafaza edilmektedir. İstanbul geneli sunulan bu hizmette her müşteri referansları en iyi olan ve işinde profesyonel şirketlerce çalışmalıdır. İstanbul eşya depolama işlemi kesinlikle güven çerçevesinde var olan bir sistemdir.

Pendik Eşya Taşıma

Pendik eşya taşıma hizmetinde kaliteli hizmetler sunuyoruz. Eşyalarınızı patpatlarla paketliyoruz. Eşyalarınızı uzman personelimiz tarafından taşınır. Eşya taşımada güvenli hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmette müşteri görüşlerine önem vermekteyiz. Bu prensipte eşya taşıma hizmetini sunmaktayız.

Etiketler: , , , , , ,
TIKLA ARA