Pendik eşya depolama hizmeti müşterilerimizin fazla olarak depolamak istedikleri eşyalarını saklama hizmetimizdir. Depolama hizmeti günümüzde nakliye firmalarının artması ile gelişen bir hizmet olmuştur. Başlı başına bir alan olan depolama hizmeti yan bir hizmet olarak yapılması tamamen yanlıştır. Biz firma olarak depolama alanında olan yıllardır süre gelen tecrübemiz alanında belirli süre görev yapmış uzman kadro ile bu işlemi yapmaktayız.

Pendik Eşya Depolama Şirketleri
Pendik Eşya Depolama – Koltuklar

Pendik eşya depolama firması olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi yenileyerek sektörde üst sıralardan hiçbir zaman düşmedik. Firma olarak belirli standartların dışına çıkmadan depolama işleminde belirli kurallara da sadık kalarak geldiğimiz noktaya ulaştık. Firmamız tamamen depolama hizmeti üzerine yoğunlaşarak en iyi hizmet kalitesini sizlere sunmaktadır. Uzman kadromuz ve tecrübemiz sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmekteyiz.

Pendik depolama alanında bulunan depolama alanlarını düzenli periyotlar ile temizlemekteyiz. Temizleme işlemi sayesinde haşere ve eşyalara zarar verebilecek her türlü canlıyı uzak tutmaktayız. Bunun yanı sıra temizlik ile bakterilere karşı da önlem almaktayız. Sizlerin eşyalarını her türlü virüse karşı koruma sağlamaktayız. Eşyalarınızın saklama alanları tamamen İstanbul’un en güvenilir bölgelerinde sürekli olarak denetim halinde olan ve kamera sistemi ile günün her saati izlenen noktalardır. Kullandığımız güncel teknolojiler ile müşterilerimizin bizlere olan güveninin her zaman en üst düzeyde olduğunu bilmekteyiz.

Depolama hizmetleri geçmişten günümüze oldukça yaygınlaşan ve gelişen bir alan olmaya hızla devam etmektedir. Müşterilerimizin depolama alanlarına ihtiyaç duymasının en büyük nedenlerinden bazıları şunlardır;

 • Fazla eşyanın depolanmasına ihtiyaç duyulması
 • Mevsimsel eşyaların ticaretinde depolanacak yer ihtiyacı
 • Tadilatlar sırasında eşyaların depolanması ihtiyacı
 • Evlilik öncesi bireylerin çeyiz vb. eşyaları depolama ihtiyacı
 • Taşınmalarda eşyaların yeni ev bulmadan önce depolanması

Pendik Eşya Depolama Firması

Pendik ev eşyası depolama olarak alanında uzman kadromuz ve yıllardır süre gelen tecrübemiz ile sizin ihtiyaç duyduklarınız zamanlarda sizlere depolama hizmetini sunmaktayız. Firma olarak bizlere olan güveninizin üst düzey olması için sürekli olarak kendimiz geliştirmekle beraber belirli standartlar oluşturmaktayız.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları
Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Pendik kiralık eşya depolama sektör olarak sürekli rağbet halinde olunan bir alandır. Bu rağbet ve talep doğrultusunda yeni firmaların gözde sektörü olarak görülmektedir. Yeni firmaların girmesiyle sektörün rekabeti sürekli güncel olmaktadır. Rekabet ortamı sayesinde firma olarak alanında uzman kadromuzu güncel tutmaktayız. Yıllarıdır süre gelen tecrübemiz ile hala en çok tercih edilen Pendik eşya depolama firmaları arasında yer almaktayız. 

Pendik eşya deposu şirketimizin müşterilerimiz tarafından tercih edilme sebeplerinden biri de sunduğumuz imkânlardır. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve güveninin önemseyerek belirli imkanlar sunduk. İmkânlarımız depolama sektöründe gelişmemiş açısından büyük ilham kaynağı oldu. Eşyalarınız için verebileceğimiz en büyük imkan güvenilirliktir.

Pendik ev eşyası depolama hizmetinden yararlanılmasını istediğiniz eşyaları özenle paketleyerek ve sürekli gözetim alanında bulunan alanlarda depolamaya özen gösterdik. Eşyalarınızın haşere ve mikroplara karşılık belirli aralıklarla ilaçlama ve dezenfekte işlemi uyguladık. Depolama alanları uzman personel tarafından kontrol edilir ve güvenlik personeli ile korunur.

Hijyen konusunda özellikle bu zamanlarda önem gittikçe artmışken sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir. Eşyalarınız tamamen dezenfekte edilmiş özel naylon kaplama materyalleri ile korunmak için sarılır. Eşyalarınızı taşınması için gönderilen araçlarımız her depolama ve nakliyat işlemleri sonrasında personeller tarafından temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Pendik eşya depolama hizmetini sizlere sunarken fiyatlandırma konusunda sektörde belirli bir konumda kalarak en iyi fiyatlandırma çalışmasını yaptık.

Depolama sektöründe artan talep ile birlikte bir den fazla şirketin hizmet verdiği bir alan haline gelmiştir. Depolama hizmetinin yanı sıra bu firmalar ev taşımacılığı alanında da hizmet vermektedirler. Firmamız taşımacılıkta yıllardan beri sahip olduğu tecrübe, hizmet kalitesi ve uzman kadrosu ile depolama alanına da yansıtarak en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Müşterilerin taleplerinin dikkate alınarak geliştirilen bir firma olarak sektörde yer almaktayız.

Şirket olarak müşterilerin isteklerine en iyi şekilde de destek olmaya çalışmanın yanı sıra bu istekler sayesinde kendimizi sürekli geliştirmeye devam ettik. Pazarın sahibi olarak nitelendirdiğimiz müşteriler pazarda büyük yer sahibi olmamızda bizlere en büyük desteği sağlayan taraftır. Gelen talepler doğrultusunda kendimiz geliştirerek sektörde tavsiye edilen ve müşteri memnuniyeti üst düzey olan firmalardan sayılmaktayız.

Pendik’te depolama hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmakla beraber dileyen her müşterimiz depoları incelemeye gelebilmektedir.

1) Monte Hizmeti

Firmamız depolanmasını istediğiniz eşyaları sizler için özenle ayrılabilmektedir. Kadromuzda mevcut bulunan bir montaj personeli ile mobilya eşyaların montaj ve de montajı yapılır.  

2) Depo Alanlarımız

Pendik eşya depolama alanlarımız hizmet için en uygun olarak özenle seçilen alanlardır. Bu depolama alanlarında sizler için belirli standartlara göre düzenlenmekte ve kontrol edilmektedir. Gerekli olan kontrolleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Nemsiz alan.
 • Haşere ve diğer canlılara karşı ilaçlama yapılan
 • Mikrop. virüs vb. olaylara karşı sağlığınız için dezenfekte edilen
 • Gözetim altında olan
 • Belirli aralıklarla kontrolleri sağlanan

alanlardan oluşmaktadır.

3) Eşyaların Alınması ve Paketlenmesi

Müşterilerimizin bizlere ulaşması ile birlikte depolama hizmeti başlamış olmaktadır. Eşyaların bulunduğu adrese uzman ekip ve depolanacak olan eşyaların sayısı ve çeşidine bağlı olarak araç gönderilmektedir.

Pendik Kiralık Eşya Deposu
Pendik Eşya Depolama Firması

Ekiplerimiz sizlerin depolama alanları için vereceğiniz tüm eşyaları özenle sökülme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sökülme gerekmeyen eşyalarınız ise içlerinde hava baloncukları bulunan özel çizilmeye darbelere karşı dayanıklılık sağlayan plastiklerle sarılmaktadır. Sökülme işlemi gerçekleştirilen tüm eşyalar ise gerekli hassasiyetler ile paketlenmektedir.

Beyaz eşya gruplarınız köşeleri köpükler ile kapatılmakla beraber çizilmeye karşın yeşil dayanıklı havalı plastik poşetler ile sarılmaktadır. Kırılma hassasiyeti olan tüm eşyalarınız paketlenirken aralarına destek ile sarsılmaya karşı dirençli hale getirilmektedir.

Tüm eşyalar paketleme yapılmadan önce sizlerin eşliğinde sözleşmeye eklenmek üzere not alınmaktadır. Notlar alınırken eşyaların paketleme öncesinde durumu tüm detayları ile not alınır. Sözleşmeye eklenerek sizlerin eşyalarınız bizler tarafından güvence altında olduğunu beyan eder.

Müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilmek için sizlerin talepleri doğrultusunda fiyatlarımız esnek tutmaya karar verdik. Depolama hizmetinde sektörde en uygun fiyatları sizlere sunacağımızdan tereddüt etmemelisiniz.

4) Eşyaların Taşınması

Eşyalar özenle paketlenmesinin ardından sizlerin eşyalarına özgü olarak ayarlanan araca yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyalarınız yolda yaşanabilecek tüm sarsılma, kasis ve çukura karşılık olarak araçlarda sabitlenmesi sağlanarak sarsılmadan etkilenmemeleri sağlanmaktadır.

5) Eşyaların Depolanması

Taşınma sonunda depoya ulaşan eşyalarınız aynen yükleme esnasındaki hassasiyet ile tekrardan indirilerek sizlerin eşyalarınıza göre ayarlanan depolama alanlarına özenle yerleştirilmektedir.

6) Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Pendik eşya depolama hizmeti sizlere en uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Fiyat belirleme politikamız sizlerin eşyalarına ve isteklerine göre oluşmaktadır. Belirleyici unsurlar şöyledir;

 • Depolanma Süresi
 • Depolanacak Eşya Sayısı
 • İstenilen Alan ve Yan hizmetler

Pendik Eşya Depolama Hakkında Sorular

Pendik ev eşyası depolama ücreti neye göre belirleniyor?

Depolama ücreti tamamen istenilen hizmete bağlı olarak değişmekle beraber sizlere en iyi hizmeti en makul fiyata sunmaktayız. Firmamızın ana sayfasında depolama ücretleri hakkında bilgi bulunmaktadır.

Pendik depolama firmanızda ne kadar süre depolama yapabilirim?

Depo hizmetlerimizde herhangi bir hizmet sınırı bulunmamakla beraber sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda süresiz olarak hizmet verebilmekteyiz.

Eşyalarım kaç günde alınır?

Müşterilerin bizlere ulaşması ile başlayan süreçte sizlerin işlemi başlatması ile birlikte depolama hizmetinden faydalanmasını istediğiniz eşyalarınız en fazla 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresten alınmaktadır.

Pendik eşya depolama alanlarınız güvenli mi?

Pendik ev depolama olarak sizlere en güvenilir alanlar oluşturmaktayız. Depolanan eşyalarınız güvenlik kameraları ile 7/24 olarak gözetlenmenin yanı sıra belirli periyotlarla da kontrol edilmektedir.

Pendik ev eşyası depolama alanlarınız sigortalı mı?

Sektörde yıllardır süre gelen güven ile beraber sizlere en güvenilir alanları sunmaktayız. Buna rağmen bizlerin elinde olmayan doğal afet vb. durumlarda tüm depolama alanlarımız sigorta şirketleri tarafından sigortalıdır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar görmesi halinde şirket tarafından zararınız karşılanmaktadır.

Ev eşyası depolama sektöründe firmamız kaliteli bir çalışma yapmaktadır. Anlaştığınız gün adresiniz olan ekibimiz bütün eşyalarınız paketlemektedir. Paketlenen eşyalarınız dilediğiniz depo alanına götürülmektedir.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.