Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama hizmeti müşterilerimizin fazla olarak depolamak istedikleri eşyalarını saklama hizmetimizdir. Depolama hizmeti günümüzde nakliye firmalarının artması ile gelişen bir hizmet olmuştur. Başlı başına bir alan olan depolama hizmeti yan bir hizmet olarak yapılması tamamen yanlıştır. Biz firma olarak depolama alanında olan yıllardır süre gelen tecrübemiz alanında belirli süre görev yapmış uzman kadro ile bu işlemi yapmaktayız.

Pendik eşya depolama firması olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi yenileyerek sektörde üst sıralardan hiçbir zaman düşmedik. Firma olarak belirli standartların dışına çıkmadan depolama işleminde belirli kurallara da sadık kalarak geldiğimiz noktaya ulaştık. Firmamız tamamen depolama hizmeti üzerine yoğunlaşarak en iyi hizmet kalitesini sizlere sunmaktadır. Uzman kadromuz ve tecrübemiz sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmekteyiz.

Pendik depolama alanında bulunan depolama alanlarını düzenli periyotlar ile temizlemekteyiz. Temizleme işlemi sayesinde haşere ve eşyalara zarar verebilecek her türlü canlıyı uzak tutmaktayız. Bunun yanı sıra temizlik ile bakterilere karşı da önlem almaktayız. Sizlerin eşyalarını her türlü virüse karşı koruma sağlamaktayız. Eşyalarınızın saklama alanları tamamen İstanbul’un en güvenilir bölgelerinde sürekli olarak denetim halinde olan ve kamera sistemi ile günün her saati izlenen noktalardır. Kullandığımız güncel teknolojiler ile müşterilerimizin bizlere olan güveninin her zaman en üst düzeyde olduğunu bilmekteyiz.

Depolama hizmetleri geçmişten günümüze oldukça yaygınlaşan ve gelişen bir alan olmaya hızla devam etmektedir. Müşterilerimizin depolama alanlarına ihtiyaç duymasının en büyük nedenlerinden bazıları şunlardır;

 • Fazla eşyanın depolanmasına ihtiyaç duyulması
 • Mevsimsel eşyaların ticaretinde depolanacak yer ihtiyacı
 • Tadilatlar sırasında eşyaların depolanması ihtiyacı
 • Evlilik öncesi bireylerin çeyiz vb. eşyaları depolama ihtiyacı
 • Taşınmalarda eşyaların yeni ev bulmadan önce depolanması

Pendik Eşya Depolama Firması

Pendik eşya depolama firması
Pendik Eşya Depolama

Pendik ev eşyası depolama olarak alanında uzman kadromuz ve yıllardır süre gelen tecrübemiz ile sizin ihtiyaç duyduklarınız zamanlarda sizlere depolama hizmetini sunmaktayız. Firma olarak bizlere olan güveninizin üst düzey olması için sürekli olarak kendimiz geliştirmekle beraber belirli standartlar oluşturmaktayız.

Pendik kiralık eşya depolama sektör olarak sürekli rağbet halinde olunan bir alandır. Bu rağbet ve talep doğrultusunda yeni firmaların gözde sektörü olarak görülmektedir. Yeni firmaların girmesiyle sektörün rekabeti sürekli güncel olmaktadır. Rekabet ortamı sayesinde firma olarak alanında uzman kadromuzu güncel tutmaktayız. Yıllarıdır süre gelen tecrübemiz ile hala en çok tercih edilen Pendik eşya depolama firmaları arasında yer almaktayız. 

Pendik eşya deposu şirketimizin müşterilerimiz tarafından tercih edilme sebeplerinden biri de sunduğumuz imkânlardır. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve güveninin önemseyerek belirli imkanlar sunduk. İmkânlarımız depolama sektöründe gelişmemiş açısından büyük ilham kaynağı oldu. Eşyalarınız için verebileceğimiz en büyük imkan güvenilirliktir.

Pendik ev eşyası depolama hizmetinden yararlanılmasını istediğiniz eşyaları özenle paketleyerek ve sürekli gözetim alanında bulunan alanlarda depolamaya özen gösterdik. Eşyalarınızın haşere ve mikroplara karşılık belirli aralıklarla ilaçlama ve dezenfekte işlemi uyguladık. Depolama alanları uzman personel tarafından kontrol edilir ve güvenlik personeli ile korunur.

Hijyen konusunda özellikle bu zamanlarda önem gittikçe artmışken sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir. Eşyalarınız tamamen dezenfekte edilmiş özel naylon kaplama materyalleri ile korunmak için sarılır. Eşyalarınızı taşınması için gönderilen araçlarımız her depolama ve nakliyat işlemleri sonrasında personeller tarafından temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri
Pendik Eşya Depolama Hizmetleri

Pendik eşya depolama hizmetini sizlere sunarken fiyatlandırma konusunda sektörde belirli bir konumda kalarak en iyi fiyatlandırma çalışmasını yaptık.

Depolama sektöründe artan talep ile birlikte bir den fazla şirketin hizmet verdiği bir alan haline gelmiştir. Depolama hizmetinin yanı sıra bu firmalar ev taşımacılığı alanında da hizmet vermektedirler. Firmamız taşımacılıkta yıllardan beri sahip olduğu tecrübe, hizmet kalitesi ve uzman kadrosu ile depolama alanına da yansıtarak en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Müşterilerin taleplerinin dikkate alınarak geliştirilen bir firma olarak sektörde yer almaktayız.

Şirket olarak müşterilerin isteklerine en iyi şekilde de destek olmaya çalışmanın yanı sıra bu istekler sayesinde kendimizi sürekli geliştirmeye devam ettik. Pazarın sahibi olarak nitelendirdiğimiz müşteriler pazarda büyük yer sahibi olmamızda bizlere en büyük desteği sağlayan taraftır. Gelen talepler doğrultusunda kendimiz geliştirerek sektörde tavsiye edilen ve müşteri memnuniyeti üst düzey olan firmalardan sayılmaktayız.

Pendik’te depolama hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmakla beraber dileyen her müşterimiz depoları incelemeye gelebilmektedir.

1) Monte Hizmeti

Firmamız depolanmasını istediğiniz eşyaları sizler için özenle ayrılabilmektedir. Kadromuzda mevcut bulunan bir montaj personeli ile mobilya eşyaların montaj ve de montajı yapılır.

2) Depo Alanlarımız

Pendik eşya depolama alanlarımız hizmet için en uygun olarak özenle seçilen alanlardır. Bu depolama alanlarında sizler için belirli standartlara göre düzenlenmekte ve kontrol edilmektedir. Gerekli olan kontrolleri şöyle sıralayabiliriz;

Pendik Eşya Depolama Firması
Pendik Eşya Depolama Firması
 • Nemsiz alan.
 • Haşere ve diğer canlılara karşı ilaçlama yapılan
 • Mikrop. virüs vb. olaylara karşı sağlığınız için dezenfekte edilen
 • Gözetim altında olan
 • Belirli aralıklarla kontrolleri sağlanan alanlardan oluşmaktadır.

3) Eşyaların Alınması ve Paketlenmesi

Müşterilerimizin bizlere ulaşması ile birlikte depolama hizmeti başlamış olmaktadır. Eşyaların bulunduğu adrese uzman ekip ve depolanacak olan eşyaların sayısı ve çeşidine bağlı olarak araç gönderilmektedir.

Ekiplerimiz sizlerin depolama alanları için vereceğiniz tüm eşyaları özenle sökülme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sökülme gerekmeyen eşyalarınız ise içlerinde hava baloncukları bulunan özel çizilmeye darbelere karşı dayanıklılık sağlayan plastiklerle sarılmaktadır. Sökülme işlemi gerçekleştirilen tüm eşyalar ise gerekli hassasiyetler ile paketlenmektedir.

Beyaz eşya gruplarınız köşeleri köpükler ile kapatılmakla beraber çizilmeye karşın yeşil dayanıklı havalı plastik poşetler ile sarılmaktadır. Kırılma hassasiyeti olan tüm eşyalarınız paketlenirken aralarına destek ile sarsılmaya karşı dirençli hale getirilmektedir.

Tüm eşyalar paketleme yapılmadan önce sizlerin eşliğinde sözleşmeye eklenmek üzere not alınmaktadır. Notlar alınırken eşyaların paketleme öncesinde durumu tüm detayları ile not alınır. Sözleşmeye eklenerek sizlerin eşyalarınız bizler tarafından güvence altında olduğunu beyan eder.

Müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilmek için sizlerin talepleri doğrultusunda fiyatlarımız esnek tutmaya karar verdik. Depolama hizmetinde sektörde en uygun fiyatları sizlere sunacağımızdan tereddüt etmemelisiniz.

4) Eşyaların Taşınması

Eşyalar özenle paketlenmesinin ardından sizlerin eşyalarına özgü olarak ayarlanan araca yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyalarınız yolda yaşanabilecek tüm sarsılma, kasis ve çukura karşılık olarak araçlarda sabitlenmesi sağlanarak sarsılmadan etkilenmemeleri sağlanmaktadır.

5) Eşyaların Depolanması

Taşınma sonunda depoya ulaşan eşyalarınız aynen yükleme esnasındaki hassasiyet ile tekrardan indirilerek sizlerin eşyalarınıza göre ayarlanan depolama alanlarına özenle yerleştirilmektedir.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Göztepe Kiralık Depo : 250 ₺ – 400 ₺
2+1 Göztepe Kiralık Depo : 400 ₺ – 550 ₺
3+1 Göztepe Kiralık Depo : 550 ₺ – 700 ₺
4+1 Göztepe Kiralık Depo : 700 ₺ – 850 ₺

Eşyalarınızın yoğunluğuna göre net aylık ücret belirlenmektedir.

Pendik eşya depolama hizmeti sizlere en uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Fiyat belirleme politikamız sizlerin eşyalarına ve isteklerine göre oluşmaktadır. Belirleyici unsurlar şöyledir;

 • Depolanma Süresi
 • Depolanacak Eşya Sayısı
 • İstenilen Alan ve Yan hizmetler

Pendik Depo Kiralama Hizmeti

Yaşam alanlarımızda farklı nedenlerle eşya birikimleri yaşanabilmektedir. Ancak artık günümüzde fazla eşyanın sevilmediği gerçeği de ortadadır. Mümkün olduğunca az ve gereken eşya kullanım dahilindedir. İşte bu noktada ortada bir yığıntı halinde olan eşyalarınız için bizimle; Pendik eşya depolama ile irtibata geçebilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz eşyalar, belli zamanlarda kullanmanız gereken eşyalar gibi uzayan bu listede işin muhafaza tarafı olarak bizi seçebilirsiniz. Depolama alanlarımız son derece güvenlidir.

Pendik Eşya Depolama Hizmeti
Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınız bünyemizde güvenli bir şekilde saklanır. Bu depolanma süreci size en kaliteli hizmeti vermesi yanında aynı zamanda en iyi fırsatları da kazandırır. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli kıstasımızdır. Sizden aldığımız her olumlu geri dönüşüm bizim profesyonel iş hayatımıza bir dokunuş yapmaktadır.

Pendik depo kiralama demek; işinde kalite, profesyonel, doğru hizmet, güven demektir. Personellerimiz konusunda uzmandır. Depolama alanlarımızın temizliği, profesyonel hijyeninin sağlanması büyük önem taşır. Toz, kir, kötü koku gibi her detay kontrol altındadır.

Eşya depolamada eşyaların sigortalanması o firma için güvenilir etiketinin varlığı demektir. Eşyalarınız depolama alanlarımıza gelmeden önce sigortaları yapılır ve sorumluluk tamamen bize geçer. Yaşanabilecek herhangi bir maddi hasara karşı mağduriyet yaşanmamaktadır. Pendik ev eşyası depolama güvenilirlik ve kalite denildiğinde öncüdür.

Pendik Kiralık Depo Hizmeti

Depolama hizmetlerimiz esnasında kullandığımız araçlarımız geniş kapasiteli ve kapalı kasa araçlardır. Yaşam alanlarınızdan depolama alanımıza gittiği süre zarfında güvenli bir şekilde taşınması sağlanır.

Pendik kiralık eşya depolama kapsamında firmamız 1990 yılında kurulmuştur. Ve o günden bugüne size en iyi hizmeti sunabilmek için çaba halindedir. Profesyonelliğimizle, deneyimimizle, uzman kadromuzla ve imkanlarımızla yanınızdayız. Depolamak istediğiniz her eşyanızı bize teslim edebilirsiniz.

Eşya depolama sistemimiz gelişmiş ve donanımlıdır. Alanlar son derece geniş olup her türlü eşyanıza cevap verebilecek kapasitededir. Depolama alanlarımızın temizliğine apayrı özen gösterilir. Eşyalarınız uygun paketlenme aşamasından sonra depolama alanlarımıza getirilerek kendisine ayrılan bölümde deyim yerindeyse dinlenmeye alınır. Artık her türlü olasılığa karşı sorumluluğu bizdedir.

Pendik Eşya Depolama Hakkında Sorular

Pendik eşya depolama hizmetinizde nakliyeyi kim yapıyor?

Ev eşyalarınızın taşınması ve teslim edilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizlere en uygun ücretlere eşya taşıma işlemini yapmaktayız.

Pendik ev eşyası depolama alanında eşyaları paketliyor musunuz?

Evlerde ve ofislerde bulunan koltuk, kanepe, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, dolap gibi eşyalar çok hassas ve kırılgan yapıdadır. Bunun yanı sıra evde bulunan mutfak eşyaları ve diğer birçok eşya, doğru şekilde paketlenmediğinde veya taşınma sırasında zarar görür. Firmamız, kurumsal taşımacılıkta, ev taşımacılığında; eşyalarda uygun paketleme malzemesi kullanarak ambalajlama işlemini gerçekleştirir.

Pendik ev depolama hizmetini nasıl yapmaktasınız?

Müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçmesi halinde, belirlenen taşınma günü veya 1 gün öncesinden elemanlarımız verilen adrese gelerek eşyaların de montaj işlemini yaparlar. Mobilya ürünlerini taşımaya hazır hale getirirler. Daha sonra uygun paketleme malzemeleri kullanılarak herhangi bir hasar görmemesi için özenli ve dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalar, araca yerleştirilir.

Pendik eşya depolama alanlarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eşyalarınızın konulduğu depolar temiz ve rutubetsiz alanlardır. Eşya depolarımız 7/24 havalandırma sistemi ile havalandırılmaktadır. İçeride herhangi bir nem ve rutubet oluşmaz. Depolarımızda güvenlik sistemi de mevcuttur.

Pendik ev eşyası deposu hizmetinde sigorta yapıyor musunuz?

Ev eşyalarınızı taşıma geldiğimiz ilk günden teslim gününe kadar sigorta güvencesi altına almaktayız. Depolarımızda sigortalı olarak muhafaza etmekteyiz. Eşyalarınızın paketlenmesi hasarlara karşı korumasını sağlar. Bu sayede sorunsuz bir taşıma ve depolama hizmeti almış olursunuz.