Genel Merkez0216 576 89 10
Çalışma Saatlerimiz8:00 - 22:00

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Depolama

Sancaktepe eşya depolama hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Eşyalarınızı en uygun fiyata taşımaktayız. Daima müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek hareket etmekteyiz. Eşyalarınızı güvenli depolarda muhafaza etmekteyiz. Ev eşyası deposu hizmetini en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Ev eşya taşıma ve depolama hizmetini en uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. Sancaktepe semtinde güvenli bir depo ortamı sağlamaktayız. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde firmamız taşımaktadır. Taşınan eşyalar düzenli bir şekilde depoya yerleştirilir. Depolanan eşyalarınız sizler istediğiniz zaman belirtmiş olduğunuz adresinize getirilir. Uygun fiyata eşyaları depolamaktayız. Eğer uzun bir süre eşyalarımız bir alanda tutulacaksa genelde boş bir depo kiralamak en iyi seçim gibi gözükebilir. Ancak çoğu zaman bu seçim size çok daha pahalıya patlar. Peki neden bir ev eşyası depolama firmasından yardım almıyorsunuz? Ev eşyası depolama firmaları genel olarak sadece bu işi yaptıklarından sizlerin depolama ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verirler. Hassas eşyalarınız özenle taşınarak depolama birimlerine götürülür. Taşıma ihtiyacı genellikle İstanbul gibi şehirlerde çok daha yoğun olur.

Elbette metropol şehirlerin metropol ilçeleri de var, Sancaktepe gibi. Eğer siz de Sancaktepe’den taşınıyor iseniz veya Sancaktepe ’ye taşınıyor iseniz, burada bulunan onlarca depolama firmasından faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için çabalayacaklarına emin olabilirsiniz. Peki fiyatlar konusunda pek bir bilgi sahibi olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Sancaktepe ‘de eşya depolamak sandığınızdan çok daha ucuzdur. Eşya depolama firmaları daha çok eşyalarınızın metrekaresi üzerinden yani daha çok ne kadar alan kapladığı üzerinden ücretlendirme yaparlar. Kimi firmaların ise kendilerine has depolama birimleri vardır ve o depolama birimlerinin büyüklüğü için ayrı bir ücretlendirme yapılır. M3 başına ücret alan firmalar hacim üzerinden ücretlendirme yapan firmalar m3 başına ortalama 20-30 ₺ arası ücret almaktadırlar. İnternette çok basit hesaplama araçları ile eşyalarınızın kaç m3 tuttuğunu öğrenebilirsiniz. Ortalama 3m3’lük bir depolama birimi aylık 80-200 ₺ arası gibi çok cüzi fiyatlara tutulabiliyor. Bu bazı firmalarda 50 ₺’ye kadar da çıkabilmektedir.

Sancaktepe Eşya Depolama Fiyatları

Sancaktepe eşya depolama fiyatları konusunda uygun fiyat bütçesi sunmaktayız. Depolama fiyatlarını eşyalarınızın oranı belirler. Daha büyük alanlara ihtiyaçlarınız varsa örneğin bir evin odası kadar bu durumda 150-450 ₺ arası aylık bir fatura kesiliyor. 10m3 ve üzeri depolamalar için firmadan özel fiyat almak gerekiyor. Ancak fiyatların gerçekten çok cüzi olduğunu söylemekte yarar var. Kısacası çok büyük bir evin eşyalarının bile depolama maliyeti için 1,000 ₺’yi pek geçmiyor. Sancaktepe bölgesinde hizmet vermekteyiz. Eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalamaktayız. Ödemelerinizi aylık aidat şekilden yapıyorsunuz. Siz değerli müşterilerimize korunaklı depo alanı sunmaktayız. Eşya deposu fiyatı belirlemede eşyalarınızın hacmi belirlemektedir.

Üçeller depolama firması olarak her zaman tercih edilen firmayız.  İşinde uzman olan firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli bir depo sunmaktadır. Hem depolama hem de nakliyat hizmetini en uygun fiyata yerine getiriyoruz. Böylece nakliye ücreti masrafından da kurtulmuş olursunuz. Depolanacak eşyalar öncelikle ekibimiz tarafından titiz bir şekilde yerine getirilir. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmamız yılların verdiği tecrübe ile bu sektördedir. Kırılacak eşyalarınızı kolilere yerleştiriyoruz. Böylece taşımada herhangi bir hasar almaz. İstediğiniz süre boyunca eşyalarınız depolanır. Ev depolama hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.  İstanbul ev eşyası depolama fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.

Etiketler:
Call Now Button
Açık sohbet
1
Merhaba
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by